přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - K-1

Nejlepší K-1 bojovník historie Semmy Schilt končí

27.06.2013 v 01:20 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Nejlepší K-1 bojovník historie Semmy Schilt končíNejlepší K-1 bojovník historie Semmy Schilt končí

Pravděpodobně nejlepší K-1 bojovník historie Holanďan Semmy Schit (43-6-1) ukončil podle zahraničních médií kariéru. Důvodem podle zdroje z okolí holandského bojovníka jsou zdravotní problémy se srdcem. Zprávu již uvedlo několik holandských médií. S kickboxerským světem se tak loučí 4 násobný šampión K-1 a vítěz loňského turnaje Glory Grand Slam. Stejný počet titulů v K-1 dokázal získat jen krajan Ernesto Hoost, Schilt však drží rekord, když jako jediný dokázal vyhrát tři tituly po sobě.

 

Glory 9: Spong úřadoval v pyramidě, Ghita udělil tvrdý knokaut

25.06.2013 v 07:37 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory 9: Spong úřadoval v pyramidě, Ghita udělil tvrdý knokautGlory 9: Spong úřadoval v pyramidě, Ghita udělil tvrdý knokaut

Kickboxerská série Glory má za sebou první turnaj ve Spojených státech. Turnaj Glory 9 zavítal do New Yorku s několika zajímavými superfighty a především pak osmičlennou vyřazovací eliminací polotěžké váhy s hlavním favoritem Tyronem Spongem. Hlavní vložený zápas patřil těžkým vahám Danielu Ghitovi a Brice Guidonovi. V ringu bylo k vidění několik hezkých KO a nebýt kontroverzního finále pyramidy, pravděpodobně by nebylo organizátorům co vytknout.

 

Daniel Ghita: Nejsme stroje, jsme lidi a můžeme dělat chyby

18.06.2013 v 09:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Daniel Ghita: Nejsme stroje, jsme lidi a můžeme dělat chyby

Rumunská jednička K-1 Daniel Ghita v posledním zápase na začátku dubna v Istanbulu inkasoval technický knokaut od Gokhana Sakiho. Odveta proti tureckému bijci tak rozhodně nedopadla podle jeho očekávání a podruhé v kariéře se Sakim prohrál. Poslední neúspěch ale nyní musí dostat z hlavy, v sobotu večer jej čeká v hlavním zápase večera turnaje Glory 9 v New Yorku nevyzpytatelný Francouz, bývalý sparing partner Jerome Le Bannera, Brice Guidon.

 

Jiří Žák si v červenci zaboxuje o světový titul

08.06.2013 v 09:46 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Jiří Žák si v červenci zaboxuje o světový titul

Jeden z nejúspěšnějších domácích bojovníků Jirka Žák se v sobotu 13. července vrátí do ringu. A nepůjde o žádný zápas na rozehřátí. Čeká jej boj o světový titul Enfusion ve váze do 90 kg na horské španělské půdě v rámci série Strikers League, jenž proběhnev Santa Cruz de Tenerife. Informoval o tom MaXimus Promotion Petra Otticha, který Jirku zastupuje. Jeho soupeřem bude domácí bojovník Moises Ruibal.

 

Čas Gladiátorů už příští pátek v Brně

04.06.2013 v 13:58 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Čas Gladiátorů už příští pátek v BrněČas Gladiátorů už příští pátek v Brně

Už příští pátek se po několika letech dočká dalšího pokračování prestižní série galavečerů Kings of The Ring. Večer s podtitulem Time of Gladiators (Čas Gladiátorů) naváže na turnaj "Návrat Gladiátorů" z roku 2009, který přivedl do Brna světové legnedy K-1 Remyho Bonjaskyho či Ernesta Hoosta. V ringu se tehdy představil Vlado Moravčík, Kaoklai, Emil Zoraj, Ashwin Balrak, Tomáš Hron a další. Čím organizátoři lákají fanoušky bojových sportů letos?

 

Bomba: Roman Kleibl si to rozdá s Jeromem Le Bannerem

Exkluzivne 06.05.2013 v 15:30 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Bomba: Roman Kleibl si to rozdá s Jeromem Le Bannerem

Český K-1 bojovník těžké váhy z KBC Přerov Roman Kleibl má před sebou jednu z největších bitev kariéry. Třiatřicetiletý Kleibl bude 15. června ve francouzském Tourse stát v protějším rohu proti domácí legendě bojových sportů Jerome Le Banneru. Utkání bude hlavním soubojem akce Time Fight 3. Kleibl má šanci po skalpech Daniela Ghity z roku 2008, Bena Edwardse či Mladena Brestovace získat cennou výhru nad jedním z posledních aktivních bojovníků zlaté generace K-1.

 

Holandský dřevorubec Aerts zdolal marockého Goliáše - video

04.05.2013 v 16:18 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Holandský dřevorubec Aerts zdolal marockého Goliáše - videoHolandský dřevorubec Aerts zdolal marockého Goliáše - video

Turnaj holandské série K-1 zápasů Glory s pořadovým číslem 8 zavítal během včerejšího večera do Tokia. Holandská produkce s sebou přivezla i dvě velké ikony časů minulých, z dob kdy bylo Japonsko díky K-1 centrem stand-upových bojových sportů, stále aktivní legendy Petera Aertse a Jerome Le Bannera. První jmenovaný se stal tváří turnaje jako jeden z aktérů hlavního souboje večera. Dvaačtyřicetiletý Aerts si to rozdal s o téměř 20 let mladším marockým obrem Jamalem Ben Saddikem.

 

Kings Of The Ring: Time of Gladiators - 14. června v Brně

18.04.2013 v 20:33 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Kings Of The Ring: Time of Gladiators - 14. června v Brně

Thaiboxerský mítink nejvyšší kategorie v ČR 2013 zná termín (14. 6.), místo (Brno) i soupeře pro hlavní duel o Supertitul King´s of the Ring: Tomáš HRON / CZE – Stefan LEKO / GER Do České republiky se vrátí světový box za 4 měsíce – 14. června 2013. V podobě thajského boxu. A mítinku "King´s of the Ring - Time of Gladiator´s 2013". O profesionální Supertitul King´s of the Ring budou v ringu a v těžké váze +95 kg zápasit ambiciózní český držitel titulů mistra Evropy i mistra světa Tomáš Hron se světovou legendou kickboxingu, Němcem chorvatského původu Stefanem Lekem.

 

Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - startovní listina

18.04.2013 v 18:45 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Gala Night Thaiboxing Žilina 2013 - startovní listinaGala Night Thaiboxing Žilina 2013 - startovní listina

Už příští sobotu vypukne v Žilině v česko-slovenském měřítku jedna z největších akcí bojových sportů - Gala Night Thaiboxing 2013. Do Žiliny se tradičně sjede česká a slovenská špička K-1 a thajského boxu. Nebude chybět Vlado Moravčík, Tomáš Hron, Ondřej Hutník. Po delší pauze se vrátí do ringu také Jirka Žák. Novinkou budou MMA zápasy. Jeden z nich mezi českou a slovenskou jedničkou welterové váhy. Nový český šampión GCF Josef "Gorila" Král se utká s Matúšem Lainczem. V článku najdete kompletní startovní listinu.

 

K-1 WGP má po 2 letech znovu svého šampióna

16.03.2013 v 07:54 | Autor: redakce ExtraRound.cz
K-1 WGP má po 2 letech znovu svého šampióna

Dva roky a několik měsíců k tomu si fanoušci museli počkat na okamžik, kdy poslední šampióna K-1 z roku 2010 Alistaira Overeema vystřídá na trůnu stand-upové soutěže někdo jiný. V pátek večer se dočkali. Přes všechny peripetie a odklady se nakonec povedlo v náhradním termínu v chorvatském Záhřebu uspořádat odložený finálový večer K-1 pro rok 2012 s tradiční osmičlennou vyřazovací pyramidou. Kdo se stal králem K-1 pro rok 2012?

 
[41 - 50 / 103]   první stránka předchozí stránka 3 | 4 | 5 | 6 | 7 další stránka poslední stránka