přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - K-1

Souboj titánů - pyramida 2013 již tento pátek!

17.12.2013 v 01:51 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Souboj titánů - pyramida 2013 již tento pátek!

Již tento pátek od 18:00 (od 16:15 i s úvodním programem v podobě předzápasů) vypukne v západočeské metropoli tradiční kickboxerské klání Souboj titánů. Ten letošní je jubiljení, jelikož "titáni" sláví již 10 let a páteční turnaj bude tak trochu ve znamení návratu k tradicím. Tradiční bude také dějiště - rekonstruovaná plzeňská hala Lokomotiva TJ, která je příčinou toho, že turnaj místo obvyklého listopadového termínu proběhne až nyní.

 

Glory 13 v Tokiu - startovní listina

04.12.2013 v 00:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory 13 v Tokiu - startovní listina

Rok 2013 zakončí světové série K-1 zápasů Glory v sobotu 21. prosince posledním letošním turnajem Glory 13 v Tokiu. Japonská metropole se může těšit na tradičně silné obsazení s řadou veteránů japonské K-1, kteří zažili své nejlepší léta právě na turnajích v Japonsku. Mezi nimi zaujme zvláštní místo především bývalý trojnásobný šampión K-1, 43letý holandský veterán Peter Aerts, který se na tomto turnaji definitivně rozloučí se svou bohatou kariérou.

 

Crocop míří do Glory, čeká jej odveta s Bonjaskym!

27.11.2013 v 19:27 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Crocop míří do Glory, čeká jej odveta s Bonjaskym!Crocop míří do Glory, čeká jej odveta s Bonjaskym!

Organizace Glory podle prohlášení svých představitelů získala nový "přírůstek" do svého regimentu těžké váhy. Stala se jím chorvatská legenda, veterán K-1, PRIDE a UFC Mirko "Crocop" Filipovič. Podle zatím nepotvrzených informací by debut chorvatského matadora mohl proběhnout v březnu příštího roku, kdy Glory hodlá zavítat do Filipovičovi domoviny - chorvatského záhřebu. A údajně se nyní spekuluje o tom, že by si tam mohl střihnout odvetu s bývalým trojnásobným šampiónem K-1 Remym Bonajskym.

 

Glory 13: Vedle Aertse a Verhoevena nastoupí také Bonjasky či Ghita!

03.11.2013 v 10:24 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory 13: Vedle Aertse a Verhoevena nastoupí také Bonjasky či Ghita!

Poslední letošní turnaj Glory bude opět velkou událostí. S třináctým pokračováním série zavítá opět do Japonska, kde před 20 lety formát K-1 vznikl a divákům v japonské metropoli nabídne několik hvězd, které zažili v Japonsku nejlepší léta původní K-1. Hlavní náplní turnaje, jenž proběhne 21. prosince v tokijském Ariake Kolosseu s kapacitou 10.000 míst bude eliminační turnaj welterové váhy. Welterová váha budou tou dobou poslední divizí bez svého šampióna, což se právě v Tokiu změní.

 

Badr Hari a Alistair Overem tréninkovými partnery

30.10.2013 v 00:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Badr Hari a Alistair Overem tréninkovými partnery

Badr Hari a Alistair Overeem - dvě velké hvězdy bojových sportů, před pár lety dva velcí sokové, jejichž vzájemná rivalita byla hlavním lákadlem japonské K-1. Každý uštědřil tomu druhému po jednom KO a v K-1 se rozešli s neutrání bilancí 1:1 na zápasy. Nyní v roce 2013 jsou dobrými kamarády a především společnými sparing partnery pod taktovkou holandského trenéra Mika Passeniera. Není bez zajímavosti, že zatímco před lety byli oba na vrcholu popularity a sil, nyní se nacházejí v poněkud stinnější fázi svých kariér a poslední zápasy oba prohráli KO.

 

Zákulisí Glory: Peter Aerts vyzve šampióna Rica Verhoevena

26.10.2013 v 09:54 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Zákulisí Glory: Peter Aerts vyzve šampióna Rica Verhoevena

Těžká váha stand-upové soutěže Glory zaměřené na zápasy K-1 má novou světovou jedničku. Stal se jí teprve čtyřiadvacetiletý rodák z holandského města Bergen op Zoom Rico Verhoeven (42-7-1). Bojovník, na kterého by si před začátkem čtyřčlenné eliminace za účasti dvou silných favoritů Gokhana Sakiho a Daniela Ghity, vsadil zřejmě jen málokdo. Jenže Verhoeven se postaral na turnaji Glory 11 o překvapení večera, když právě tyto dva velikány během jednoho večera porazil a získal uvolněný titul šampióna ve váze nad 95 kg.

 

Glory 11: Verhoeven překvapivým králem těžké váhy, Spong rozdal další KO!

16.10.2013 v 11:17 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory 11: Verhoeven překvapivým králem těžké váhy, Spong rozdal další KO!Glory 11: Verhoeven překvapivým králem těžké váhy, Spong rozdal další KO!

Kickboxerská série Glory má za sebou 11. pokračování a druhý vstup na televizní obrazovky Spike TV. Turnaj Glory 11 nabídl pravděpodobně nejsilněji obsazenou startovní listinu v rámci Glory v letošním roce. Kromě pyramidy o krále těžké váhy bylo k vidění řada dalších zajímavých soubojů s hvězdným obsazením včetně hlavního zápasu večera, odvetě mezi dvě nejlepšími muži polotěžké váhy Tyronem Spongem a Nathanem Corbettem.

 

Souboj titánů slaví jubileum a chystá další velký turnaj

15.10.2013 v 10:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Souboj titánů slaví jubileum a chystá další velký turnajSouboj titánů slaví jubileum a chystá další velký turnaj

Mezinárodní kickboxový turnaj Souboj Titánů za deset let své existence svedl sám jedno z největších klání. Probojoval se mezi špičku podobných podniků svého durhu nejen u nás, ale i za hranicemi. Svědčí o tom plejáda borců z nejrůznějších zemí, kteří se za celou dobu historie podniku podařilo do Plzně nalákat. Během posledních deseti let dorazili do Plzně borci nejen z České republiky, ale také z Polska, Německa, Rakouska,Holandska, Belgie i Běloruska nebo například až z Ruska.

 

Policie našla u Badra Hariho anabolické steroidy

19.08.2013 v 10:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Policie našla u Badra Hariho anabolické steroidy

Zdá se, že od osudného incidentu z loňského července, se někdejší "korunní princ K-1" Badr Hari dostává do médií jen v souvislosti se svými skandály v osobním životě. Loni, 7. července měl na trance/house hudební párty Sensation, která se každoročně koná v Amsterdamské Aréně napadnout ve VIP zóně holandského milionáře Koena Everinka takovým způsobem, že jeho čin byl během vyšetřování klasifikován jako pokus o zabití. Hari strávil několik dlouhých měsíců ve vyšetřovací vazbě. Přestože je nyní na svobodě, trestní stíhání stále probíhá.

 

Glory údajně plánuje odvetu Gokhan Saki vs. Tyrone Spong

03.07.2013 v 10:11 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory údajně plánuje odvetu Gokhan Saki vs. Tyrone SpongGlory údajně plánuje odvetu Gokhan Saki vs. Tyrone Spong

Jak jsme vás informovali, holandská K-1 série Glory podepsala smlouvu s kabelovou televizí Spike TV, kde v minulosti běžely turnaje UFC či reality show TUF, nyní turnaje Bellatoru. Tím získala silného partnera pro svou expanzi ve  Spojených státech. Premiérový turnaj Glory na Spike by měl proběhnout v zatím blíže nespecifikovaném datu letos na podzim a Glory podle zákulisních informací chystá pro tuto příležitost pro fanoušky bombu.

 
[31 - 40 / 103]   první stránka předchozí stránka 2 | 3 | 4 | 5 | 6 další stránka poslední stránka