přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - K-1

Ernesto Hoost se ve 48 letech chystá znovu do ringu!

06.03.2014 v 07:22 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Ernesto Hoost se ve 48 letech chystá znovu do ringu!

Nikdy neříkej nikdy! Dalším příkladem, tohoto prostého moudra je holandská legenda Ernesto Hoost. Ten sice ukončil aktivní kariéry před více než 7 lety, a přestože se čas od času v médiích objevily spekulace o jeho možném návratu, mimo jiné v souvislosti se superfightem s Badrem Harim, Hoost tyto zvěsti vždy rozprášil s prohlášením, že do ringu se již jako bojovník nepodívá. Jenže nyní, ve 48 letech změnil názor, a už tento měsíc jej čeká zápas v Japonsku.

 

Glory 14: Tomáš Hron má nového soupeře a čeká ho odveta!

04.03.2014 v 23:23 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory 14: Tomáš Hron má nového soupeře a čeká ho odveta!Glory 14: Tomáš Hron má nového soupeře a čeká ho odveta!

Jak jsme vás již informovali, ČR se již tuto sobotu dočká svého prvního zástupce v prestižní stand-upové soutěži K-1 zápasů Glory. Brněnského bojovníka těžké váhy Tomáše Hrona čeká v sobotu premiéra v ringu holandské soutěže na turnaji Glory 14 v chorvatském Záhřebu. Původně se tam měl utkat s domácím bijcem Dinem Beloševičem, jenže krátce před turnajem došlo ke změně, Beloševič (pravděpodobně kvůli zranění) odstoupil a Hrona čeká nový soupeř!

 

Badr Hari si vyslechl odsuzující rozsudek, ihned se odvolal!

22.02.2014 v 08:03 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Badr Hari si vyslechl odsuzující rozsudek, ihned se odvolal!

Marocký bojovník K-1 Badr Hari si v pátek odpoledne po roce a půl trvajícím řízení konečně vyslechl u amsterdamského soudu rozsudek za napadení, kterého se dopustil v červenci 2012 během hudební akce White Sensation v Amsterdamské Aréně. Hari byl soudem shledán vinným a odsouzen k 18 měsícům odnětí svobody, z toho 6 měsíců z trestu bylo zastaveno. Proti rozsudku se na místě odvolal a řízení tak pokračuje dál.

 

Souboj králů na plzeňských Titánech: Jirka Žák vs. David Keclík!

18.02.2014 v 22:20 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Souboj králů na plzeňských Titánech: Jirka Žák vs. David Keclík!

Jeden z nejstarších domácích turnajů, tradiční Souboj titánů vstoupí do nové, již 11. sezóny, v pátek 4. dubna. A že mají pořadatelé stále čím navnadit fanoušky, potvrdili hned prvním oznámeným zápasem, který bude vrchlem dubnového klání v plzeňském kotli haly Lokomotiva. Do Plzně se vrátí dvě velké postavy tohoto turnaje, dva muži, kteří zvěčnili své jméno v kronice Souboje titánů jako její vítězové. A nyní se postaví proti sobě.

 

Tomáš Hron míří do Glory, debut jej čeká v Záhřebu!

08.02.2014 v 09:35 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Tomáš Hron míří do Glory, debut jej čeká v Záhřebu!

Po delší době bude mít česká scéna bojových sportů své zastoupení v první lize světové stand-upové soutěže. Dvaatřicetiletý bojovník z Brna Tomáš Hron podepsal smlouvu s organizací Glory, současným leaderem K-1 zápasů, a ode dneška přesně za měsíc, 8. března, jej čeká v chorvatském Záhřebu premiérové vystoupení v ringu Glory. Na turnaji Glory 14, který v hlavním zápase opanuje odveta dvojice Remy Bonjasky vs. Mirko Crocop (mimochodem oba Tomášovi sparingpartneři z minulých let) se utká s domácím Chorvatem Dinem Beloševičem.

 

Glory 15: Saki, Corbett, Spong a Cavalari v pyramidě!

29.01.2014 v 23:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory 15: Saki, Corbett, Spong a Cavalari v pyramidě!

Včera jsme vás informovali o tom, že se kickboxerská organizace Glory chystá v sobotu 12. dubna do tureckého Istanbulu a že by na tomto turnaji neměla chybět největší domácí hvězda Gokhan Saki, který by se měl představit v polotěžké váze. Oficiální stránka soutěže gloryworldseries.com dnes nabídla další informace k chystanému turnaji Glory 15 a jedná se o skutečnou lahůdku. Gokhan Saki, Nathan Corbett, Saulo Cavalari a Tyrone Spong v jedné pyramidě!

 

Spong má konkurenci - Gokhan Saki se chystá do polotíhy!

28.01.2014 v 00:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Spong má konkurenci - Gokhan Saki se chystá do polotíhy!Spong má konkurenci - Gokhan Saki se chystá do polotíhy!

Vypadá to, že stávající světová jednička a šampión Glory v polotěžké váze Tyrone Spong bude mít ve své váze novou hrozbu. Organizátoři kickboxerské série Glory oznámili po první chystané akci v letošním roce, turnaji Glory 14 v Záhřebu, i druhý letošní organizátorský počin. Turnaj Glory 15 proběhne v sobotu 12. dubna v tureckém Istanbulu. V turecké metropoli nebude stejně jako loni chybět tamější rodák Gokhan Saki.

 

Potvrzeno: Druhý tanec pro Crocopa a Bonjaskyho na Glory 14!

26.12.2013 v 10:04 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Potvrzeno: Druhý tanec pro Crocopa a Bonjaskyho na Glory 14!

Jak jsme vás již na konci listopadu informovali v tomto článku, do organizace Glory míří další veterán bojových sportů, hvězda kolbišť K-1 a MMA Mirko "Crocop" Filipovič. Spolu s touto informací jsme zároveň přinesli spekulaci o tom, že by se měl při svém debutu na turnaji Glory utkat v odvetném zápase s bývalým trojnásobným šampiónem K-1 Remym Bonjaskym. Nyní byla tato informace potvrzena i z oficiálních zdrojů.

 

Glory 13: Peter Aerts se v Tokiu rozloučil s kariérou!

22.12.2013 v 20:47 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory 13: Peter Aerts se v Tokiu rozloučil s kariérou!Glory 13: Peter Aerts se v Tokiu rozloučil s kariérou!

Pomyslnou tečku za letošním rokem má za sebou po včerejšku také holandská organizace Glory. Ta zavítala do kolébky K-1, do Japonska, aby místním fanouškům naposledy představila toho, kdo stál u zrodu této populární stand-upové soutěže a jehož jméno se stalo synonymem K-1 zápasů, Petera Aertse. Ten se v hlavním zápase večera rozloučil posledním zápasem kariéry s aktuální světovou jedničkou a šampiónem Glory Ricem Verhoevenem.

 

Ondřej Hutník po pěti letech prohrál, o výhru se bil až konce - video

22.12.2013 v 20:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Ondřej Hutník po pěti letech prohrál, o výhru se bil až konce - videoOndřej Hutník po pěti letech prohrál, o výhru se bil až konce - video

Nejlepší domácí thaiboxer Ondřej "Spejbl" Hutník se novým šampiónem ve váze do 95 kg prestižní evropské série K-1 zápasu Superkombat nestal. V sobotu večer v rumunské Galati poznal po 5 letech a 29 zápasech v řadě znovu chuť porážky, když nestačil na domácí hvězdu Andreia Stoicu. Ve prospěch domácího bojovníka rozhodlo především počítání ve 2. kole, kdy si český bojovník naběhl na kontr soupeře.

 
[21 - 30 / 103]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka