přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - K-1

Yangame´s Fight Night 2 - tři pyramidy, tři pozvánky do Ruska na Tatneft!

10.01.2015 v 15:56 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame´s Fight Night 2 - tři pyramidy, tři pozvánky do Ruska na Tatneft!

Již příští sobotu 17. ledna se v samotném centru Prahy, ve Slovanském domě (ul. Na přikopě) uskuteční druhý turnaj v produkci Yangame. Pořadatelé, kteří loni v létě uspořádali na břehu Vltavy v pražských Žlutých lázních turnaj pod otevřených nebem, jenž tehdy v eliminační pyramidě opanoval třemi výhrami KO navrátivší Jan Soukupua v hlavním zápase večera o pás mistra světa Petr Vondráček, přicházejí s dalším u nás nevšedním počinem.

 

Pardál Gladiators Night Ring 8 - pozvánka

23.10.2014 v 07:30 | Autor: Caidel
Pardál Gladiators Night Ring 8 - pozvánka

V sobotu 1. listopadu se v KD Gerbera v Českých Budějovicích uskuteční další z řady turnajů pod hlavičkou Pardál Gladiators Night - a to s pořadovým číslem 8. V hlavním programu diváci uvidí hned dvě mezinárodní pyramidy zápasů podle pravidel K-1. Jednu ve váze do 72,5 kg a druhou ve váze těžké se zastoupením borců z ČR, Slovenska a Rakouska. V superfightech se pak představí především domácí borci, k vidění bude i ženský zápas Částková vs. Fiedler. 

 

Mezinárodní mistrovství republiky v K-1

26.09.2014 v 15:28 | Autor: Caidel
Mezinárodní mistrovství republiky v K-1

V sobotu 4.10. proběhne v hale Sparta Aréna Podvinný Mlýn mezinárodní otevřené mistrovství České republiky v K-1. Účast přislíbili kickboxeři nejen z České republiky, ale také ze Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Ukrajiny, Francie a dalších zemí. V průběhu soboty probíhají eliminační zápasy a titulové zápasy juniorů, od 19:00 pak následuje galavečer s finálovými zápasy o titul mistra ČR. Bojuje se o mistrovský pás a také prize money 200 euro. 

 

Peter Aerts vs. Ernesto Hoost na konci roku v Japonsku?!

02.07.2014 v 22:35 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Peter Aerts vs. Ernesto Hoost na konci roku v Japonsku?!

Pokud by fanoušci slavné japonské K-1 měli vybrat největší osobnost zlaté éry této kdysi nejprestižnější stand-upové soutěže světa, nejeden z nich by označil jednoho z holandských veteránů Petera Aertse nebo Ernesta Hoosta. Oba dohromady posbírali celkem 7 titulů K-1, Ernesto 4x (v letech 1997, 1999, 2000 a 2002) a Peter 3x (1994, 1995 a 1998). Dohromady mají na kontě 200 zápasů v ringu. Společně proti sobě stanuli celkem tři krát, a nyní se podle všeho schyluje ke čtvrté bitvě těchto velikánů. A to ještě letos v Japonsku!

 

Yangame Fight Night aneb souboje pod širým nebem - pozvánka

02.07.2014 v 00:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame Fight Night aneb souboje pod širým nebem - pozvánka

Horké letní měsíce bývají zpravidla na domácí scéně obdobím mimosoutěžním, většinou se nesou v duchu příprav na další sezónu. Představitelé skupiny Yangame Group se však rozhodli přijít s unikátním projektem, využít horkých letních dnů a uspořádat pro fanoušky bojových sportů turnaj pod širým nebem. Na čtvrtek 31. července se proto chystá v pražských Žlutých lázní večer s názvem Yangame´s Fight Night, kde se představí i domácí hvězdy K-1 Petr Vondráček a Jan Soukup.

 

GIBU Fight Night - 12. června v Praze

11.05.2014 v 14:56 | Autor: redakce ExtraRound.cz
GIBU Fight Night - 12. června v Praze

Bez jednoho ode dneška za měsíc - ve čtvrtek 12. června proběhne v pražské Tip Sport Aréně pod názvem GIBU Fight Night jeden z vrcholných gala večerů bojových sportů v ČR. Představí se na něm česká i zahraniční špička a jako bonus celý večer završí zápas známého českého zpěváka Daniela Landy alias Žita proti zkušenému finskému veteránovi thajského boxu Riku Immonenovi. Součástí galavečera bude rovněž finále amatérského mistrovství ČR v thajském boxu. Tváří celého večera a čestným hostem bude francouzská legenda K-1 Jerome Le Banner.

 

Ohlédnutí za Glory 16 a výsledkový servis

04.05.2014 v 10:06 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Ohlédnutí za Glory 16 a výsledkový servisOhlédnutí za Glory 16 a výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v americkém Denveru (Colorado) turnaj Glory 16, který již tradičně zamířil také na obrazovky Spike TV a dál si razí cestu za etablováním na americkém trhu. Glory 16 nabídla především zajímavě obsazenou 4-člennou pyramidou v těžké váze - Ben Edwards, Errol Zimmerman, Sergej Kharitonov a Anderson "Braddock" Silva, jejíž vítěz si zajistil účast v další pyramidě, kde se již bude přímo bojovat o pozici vyzyvatele šampióna.

 

Glory 15: Novým šampiónem polotěžké váhy se stal Gokhan Saki!

14.04.2014 v 00:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory 15: Novým šampiónem polotěžké váhy se stal Gokhan Saki!

Král je mrtvej, ať žije král! Polotěžké váze nejvyšší ligy K-1 zápasů současnosti - sérii Glory, vládne od sobotního večera nový muž, Gokhan Saki, který sesadil z trůnu do té doby suverénního vládce polotíhy Tyrona Sponga. Saki se dokázal při své premiéře v polotěžké váze probít ve čtyřčlenné vyřazovací pyramidě, v konkurenci těch aktuálně nejlepších bijců, až k titulu. Velký příběh se šťastným koncem pro tureckého rodáka měl však přeci jen pachuť zklamání a smutku, která mírnila radost z velkého vítězství.

 

Prohlášení Mirka Crocopa k zápasu na Glory 14

13.03.2014 v 00:08 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Prohlášení Mirka Crocopa k zápasu na Glory 14

Byla to pro chorvatské fanoušky velká událost. Organizace Glory se rozhodla odstartovat rok 2014 v chorvatském Záhřebu, kde minulou sobotu uspořádala turnaj Glory 14. Mezi pěti domácími bojovníky nechyběla ani hvězda největší, rodák přímo ze Záhřebu, Mirko "Crocop" Filipovič. Neméně zajímavý byl také jeho soupeř. S bývalým trojnásobným šampiónem K-1 Remym Bonjaskym se totiž už jednou utkal. Bylo to v roce 2002 a Mirko tehdy vyhrál TKO ve 2. kole.

 

Glory 14: Bonjasky se loučil vítězně, Kiria novým šampiónem lehké váhy!

09.03.2014 v 14:26 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Glory 14: Bonjasky se loučil vítězně, Kiria novým šampiónem lehké váhy!

Záhřeb má za sebou další povedený večer bojových sportů. Po loňském finále K-1 Global, hostila chorvatská metropole první letošní turnaj Glory s pořadovým číslem 14. Hlavní prostor byl opět vyčleněn pro největší domácí hvězdu K-1 a MMA Mirka "Crocopa" Filipoviče, který si dal v hlavním zápase večera druhé dostavení s bývalým soupeřem z japonské K-1, později také sparing partnerem a dobrým přítelem, Remym Bonjaskym. Odvetný souboj dvou legend byl o to dramatičtější, že pro Bonjaskyho šlo bez ohledu na výsledek o definitivní tečku za aktivní kariérou.

 
[11 - 20 / 103]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka