přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - K-1

It´s showtime Fast and Furious - rozlosování dvojic

07.07.2011 v 20:04 | Autor: Roman Lukáč
It´s showtime Fast and Furious - rozlosování dvojic

Holandská organizace It´s showitme hodlá zasadit finanční krizí zmítanou K-1 další ránu v konkrenčním boji. Na 24. září přichystala turnaj pod názvem Fast and Furious. Půjde o obdobu finále K-1 Max. Osm nominovaných bojovníků se utká v klasické vyřazovací pyramidy během jednoho večera o celkového vítěze. It´s showtime pro turnaj zajistila řadu velkých jmen včetně úřadujícího šampióna K-1 Max Giorgia Petrosyana, Andyho Souwera, Gaga Draga, Artura Kyshenka a dalších. Turnaj proběhne v Bruselu.

 

K-1 Max 63 kg finále již zítra!

24.06.2011 v 15:31 | Autor: Roman Lukáč
K-1 Max 63 kg finále již zítra!K-1 Max 63 kg finále již zítra!

Vypadá to, že japonská K-1 ještě není úplně mrtvá. Zítra proběhne v Tokiu finále kategorie K-1 Max 63 kg. Osm finalistů si to rozdá v klasické vyřazovací pyramidě. Při pohledu na startovní listinu jde spíše o japonský šampiónát, v eliminačních bojích o krále do 63 kg budou bojovat výhradně japonští pojovníci. Jediný nejaponský bojovník se objeví ve vloženém supefightu - Holanďan Albert Kraus se utká s Yoshihirem Satem.

 

Badr Hari vs. Daniel Ghita - 11. září na It´s showtime v Amsterdamu

13.06.2011 v 01:04 | Autor: Roman Lukáč
Badr Hari vs. Daniel Ghita - 11. září na It´s showtime v Amsterdamu

Daniel Ghita má pár hodin po posledním zápase a už se může připravovat na další. A motivace mu určitě chybět nebude. Čeká ho dosud jedna z největších výzev kariéry. V neděli 11. září na It´s showtime v Amsterdamu na něj bude v ringu čekat marocký rebel Badr Hari. Jelikož Hariho poslední soupeř při jeho květnovém comebacku Tony Gregory nedokázal plně prověřit Hariho dovednosti, bude to až Ghita, který bude pro Hariho skutečným testem a výzvou po ročním zápasovém výpadku.

 

Jerome Le Banner vs. Stefan Leko o titul mistra světa ISKA

26.05.2011 v 23:04 | Autor: Roman Lukáč
Jerome Le Banner vs. Stefan Leko o titul mistra světa ISKA

Přírodní katastrofa, která dokonala zkázu už tak ekonomickou krizí zmítané soutětě K-1, zapříčinila, že letos se turnaje K-1 konat nebudou. Dobrou zprávou je, že alespoň turnaj DREAM není zcela mrtev, pořadatelé ohlásili, že uspořádají turnaje v bantamové váze na 29. květen. Bojovníci K-1 tak zůstávají mimo ring a nebo si shánějí náhradní "zaměstnání", kde se dá. Francouzský veterán Jerome Le Banner má aktuálně na programu zápas o profesionální titul mistra světa organizace ISKA v K-1 zápase v Ženevě. Jeho soupeřem bude další veterán K-1 Němec Stefan Leko.

 

It´s showtime: Ghita vs. Gerges - příští neděli v Amsterdamu

25.02.2011 v 18:42 | Autor: Roman Lukáč
It´s showtime: Ghita vs. Gerges - příští neděli v AmsterdamuIt´s showtime: Ghita vs. Gerges - příští neděli v Amsterdamu

V neděli 6. března proběhne v Amsterdamu další pokračování holandského turnaje K-1 zápasů It´s showtime. Hlavním zápasem bude titulový souboj těžké váhy mezi Hesdy Gergesem a Danielem Ghitou. Chvíli to vypadalo, že bude hlavní souboj zrušen, Gerges se totiž zhruba 14 dní před turnajem dostal do křížku se zákonem. Byl zadržen policií pro podezření z prodeje drog (kokainu). Nicméně ředitel It´s showtime Simon Rutz informoval, že Gerges byl v pátek propuštěn na svobodu a zápas proběhne. Na turnaji proběhne ještě jeden titulový souboj ve váze do 95 kg mezi Wendelem Rochem a Danyem Ilungou. Objeví sem tam i další hvězdy - Andy Souwer, Gago Drago, Artur Kyshenko... Startovní listinu nadjete v detailu článku.

 

Soupeřem Badra Hariho bude Tony Gregory

23.02.2011 v 00:19 | Autor: Roman Lukáč
Soupeřem Badra Hariho bude Tony Gregory

Návrat Badra Hariho do ringu je naplánován na 14. květen letošního roku. Vrátí se na turnaji It´s showtime ve francouzském Lyonu. Dnes bylo konečně oznámeno také jméno jeho soupeře. Hariho protivníkem při jeho comebacku bude dvaatřicetiletý Francouz Tony Gregory. Gregory je vítězem francouzské kvalifikace K-1 z roku 2002 a finalista těchto kvalifikací z let 2005 a 2007, je mistrem světa WPKA, v K-1 zápasech drží bilanci 16 výher a 7 porážek. V minulosti dokázal porazit např. Alexeje Ignashova nebo našeho Petra Vondráčeka. Badr Hari bude jeho nejtěžším soupeřem v kariéře.

 

Gala Night Thaiboxing Žilina 2011 - pozvánka

09.02.2011 v 17:02 | Autor: Roman Lukáč
Gala Night Thaiboxing Žilina 2011 - pozvánkaGala Night Thaiboxing Žilina 2011 - pozvánka

Během druhého březnového víkendu u našich východních sousedů proběhne slovenskými a českými hvězdami nadupaný gala večer v thajském boxu a K-1 zápasech. Slovenský klub Ares Gym Žilina ve spolupráci s WFCA připravují na sobotu 12. března další skvěle obsazený gala večer. V loňském roce se na žilinském turnaji stal Jiří Žák novým mistrem světa WFCA. Letos se diváci mohou těšit na slovenskou jedničku své váhy Vlada Moravčíka, dvojnásobného vítěze Souboje Titánů Davida Kelcika z Rakouska, s kterým bude bojovat Marcel Jáger, Ondru "Spejbla" Hutníka, Tomáše Hrona, Miroslava Cingela, Erik Kosztanka a další.

 

FEG: Titanic se potápí, bárka jde ke dnu.

20.01.2011 v 11:57 | Autor: Roman Lukáč
FEG: Titanic se potápí, bárka jde ke dnu.

Japonská organizace FEG pořádající turnaje K-1 dnes zatloukla další pomyslný hřebík do rakve. Holandská organizace It´s showtime dnes vydala tiskové prohlášení, ve kterém oznámila, že zrušila plánovanou spolupráci s K-1. K-1 se totiž na konci minulého roku domluvila s holandskou organizací na pořádání evropské kvalifikace K-1 v Amsterdamské Aréně, tak jako v minulých letech (naposledy v roce 2008). Turnaj měl být v režii It´s showtime a K-1 měla pro turnaj dodat startovní listinu, obsazení turnaje. Přes sérii zpráv, emailů a telefonátů do Japonska se však K-1 nevyjádřila a turnaj se konat nebude.

 

Ředitel K-1 a DREAMu předpovídá nevyhnutený zánik organizace!

20.01.2011 v 09:49 | Autor: Roman Lukáč
Ředitel K-1 a DREAMu předpovídá nevyhnutený zánik organizace!

Japonec Tanikawa, ředitel mateřské společnosti Fighting Entertaiment Group (FEG), pořádající turnaje K-1, K-1 Max, DREAM a Dynamite, prohlásil, že japonská organizace slavné soutěže se při stávající situaci blíží nevyhnutelnému zániku. Pokud nedojde k restrukturalizaci stávajícího fungování společnosti a finančním injekcím od zahraničních sponzorů nastane podle něj její konec, a s ní může zaniknout i jeden ze světových symbolů bojových sportů - turnaj K-1.

 

Smutné výročí smrti modrookého samuraje Andy Huga

24.08.2010 v 00:13 | Autor: Roman Lukáč
Smutné výročí smrti modrookého samuraje Andy HugaSmutné výročí smrti modrookého samuraje Andy Huga

Dnes je to přesně 10 let, co nás navždy opustil jeden z největších bojovníků 90. let Andy Hug. Dne 24. srpna 2000 ve svých 35 letech prohrál svůj poslední boj s leukemií. Andy si během své veleúspěšné sportovní kariéry získal srdce tisíců fanoušků a bolestná zpráva o odchodu švýcarského bojovníka tehdy zaskočila celý svět. Přestože od jeho náhlého odchodu uplynulo už 10 let, lidé na modrookého samuraje, jak Andymu v Japonsku přezdívali, nezapomněli.

 
[91 - 100 / 103]   první stránka předchozí stránka 7 | 8 | 9 | 10 | 11 další stránka poslední stránka