přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - K-1

Noc Válečníků 14

25.05.2018 v 11:59 | Autor: Caidel
Noc Válečníků 14Noc Válečníků 14

Upoutávka na kladenský turnaj Noc Válečníků 14 který se koná ve čtvrtek 31. května ve Sportovní hale Kladno a který nabídne 10 zápasů různých disciplín (thaibox, K-1, MMA a také rytířský zápas podle pravidel M-1). V hlavním zápase Ibl vs. Kapetanovič se bude bojovat o národní titul WKN těžké váhy, v co-main eventu mezi Dvořákovou a Fiedler pak o ženský mezinárodní titul WKN do 58 kg. 

Aktualizace 31.5.: Přidán zápas Hořejšek vs. Velecký.

 

W5 European League 42 - startovní listina

06.11.2017 v 15:50 | Autor: Caidel
W5 European League 42 - startovní listina

V sobotu 11. listopadu navštíví slovenské Košice mezinárodní kicbox organizace W5 Professional Kickboxing se svým turnajem W5 European League 42: Fortune Favors the Brave kde se v hlavním zápase představí Ondřej „Spejbl“ Hutník o evropský titul polotěžké váhy proti Miranu „Slovenskému Rockymu“ Fabianovi ze Slovenska. Představení jednotlivých zápasů a další podrobnosti o turnaji v článku.

 

Heroes Gate 16 - upoutávka

15.03.2016 v 17:34 | Autor: Caidel
Heroes Gate 16 - upoutávka

Startovka k pátečnímu galavečeru bojových sportů Heroes Gate 16 jenž se koná v Aréně Sparta Podvinný mlýn a na kterém bude k vidění celkem 10 zápasů v boxu, K-1, Muaythai a MMA se jmény jako je Hutník, Dvořák, Rafigaev, Adámek, Kohout, Macek a další.

 

Gokhan Saki se vrací do Glory!

07.12.2015 v 01:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Gokhan Saki se vrací do Glory!

Čekání je u konce! Jeden z nejlepších kickboxerů polotěžké váhy současnosti, 32letý holandsko-turecký bojovník Gokhan Saki se konečně dohodl s Glory a v roce 2016 se vrátí zpět na světovou scénu mezi 16 provazy této organizace. Oznámili to pořadatelé Glory během pátečního turnaje Glory v Amsterdamu. Saki by se měl hned při svém návratu utkat o ztracený titul polotěžké váhy, o který byl od stolu připraven kvůli neaktivitě.

 

GIBU Fight Night 2 již tuto sobotu v Praze!

02.12.2015 v 07:10 | Autor: redakce ExtraRound.cz
GIBU Fight Night 2 již tuto sobotu v Praze!

Již tuto sobotu od 19:00 h bude patřit pražská Tip Sport Aréna české špičce bojových sportů, která vyrazí mezi 16 provazů do bojů proti zahraniční konkurenci. Po povedeném červnovém turnaji, přichází druhé pokračování GIBU FIGHT NIGHT. Čestným hostem galavečera bude holandská legenda bojových sportů a trojnásobný šampión K-1 Peter Aerts. Na programu bude celkem 10 zápasů podle pravidel K-1, thajského a klasického boxu.

 

Badr Hari oznámil konec kariéry!

06.11.2015 v 07:35 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Badr Hari oznámil konec kariéry!

Marocký kickboxer žijicí v Holandsku Badr Hari včera na sociálních sítích oznámil, že hodlá pověsit rukavice na hřebík. V tuto chvíli má již naplánovaný zápas s Rumunem Catalinem Morosanou v Dubaji, který se uskutečnít na konci tohoto měsíce (27.11.). Prohlášení Badra Hariho je zřejmě reakce na prohranou soudní bitvu, která pro něj znamená další čas strávený ve vězení. 

 

Jerome Le Banner ukončil kariéru poslední výhrou!

05.08.2015 v 23:08 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Jerome Le Banner ukončil kariéru poslední výhrou!Jerome Le Banner ukončil kariéru poslední výhrou!

Francouzská legenda bojových sportů 42letý Jerome Le Banner se včera večer na domácí půdě v Saint Tropez rozloučil se svou bohatou kariérou posledním zápasem, ve které naposledy hájil svůj dlouholetý titul mistra světa WKN v supertěžké váze proti mladému a nadějnému americkému kickboxerovi Karlu Robersonovi.

 

Yangame tahá první esa pro Žluté Lázně: Soukup vs. Raušer, Tolja vs. Kohout 2!

16.06.2015 v 07:10 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame tahá první esa pro Žluté Lázně: Soukup vs. Raušer, Tolja vs. Kohout 2!

Nová série turnajů Yangame Fight Night je velmi zajímavým doplněním a oživením domácí scény bojových sportů. Po loňském open-air turnaji v pražských Žlutých lázních (reportáž zde), kde vystřelily ruce vzhůru k nebi Honzovi Soukupovi jako vítězi osmičlenné vyřazovací pyramidy těžké váhy a Petru Vondráčkovi v souboji o titul mistra světa WAKO PRO, přišel lednový turnaj číslo dvě, který českému publiku zprostředkoval světoznámý ruský formát soubojů Tatneft a tři domácí vítěze - Matouše Kohouta, Michala Krčmáře a Romana Krykliu poslal na misi do ruského finále (reportáž zde), přichází turnaj s pořadovým číslem tři.

 

Simply the Best 4 - upoutávka

10.05.2015 v 11:36 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Simply the Best 4 - upoutávkaSimply the Best 4 - upoutávka

Ode dneška za necelých 14 dní, v neděli24. května, proběhne od 19:00 h v pražském Top Hotelu pod hlavičkou organizace WKN kickboxerský galavečer s názvem Simply the Best 4 a svým obsazením rozhodně aspiruje na domácí akci roku. Startovní listina nabídne 13. zápasů v čele s titulovým kláním o interkontinentální titul těžké váhy mezi Petrem Vondráčkem a francouzským bojovníkem Nicolasem Wambou.

 

Železný Mike Zambidis v červnu ukončí kariéru!

03.05.2015 v 17:25 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Železný Mike Zambidis v červnu ukončí kariéru!Železný Mike Zambidis v červnu ukončí kariéru!

Jedna z největších hvězd dnes již neexistující soutěže K-1 MAX, které se účastnili nejlepší kickboxeři a thaiboxeři ve váze do 70 kg, řecký střelec Mike Zambidis plánuje příští měsíc ukončit kariéru. Oznámil to na své oficiální stránce na facebooku. Před sebou má ještě dva poslední zápasy na domácí půdě, ten poslední absolvuje v červnu v Athénách. S aktivní kariérou se tak loučí jenda z nejvýraznějších postav kickboxerského ringu uplynulé dékady, ověnčená řadou světových titulů.

 
[1 - 10 / 103]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka