přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - Box

Kličko "uklinčoval" bojovného Povětkina a uhájil světové tituly

05.10.2013 v 22:52 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Kličko "uklinčoval" bojovného Povětkina a uhájil světové tituly

Vyprodaný olympijský stadion v Moskvě byl v sobotu večer svědkem boxerského klání dvou olympijských vítězů a zároveň světových šampiónů těžké váhy WBA domácího Alexandra Povětkina, který nastupoval do ringu jako neporažený a ukrajinského mistra Vladimíra Klička. Ve hře byly kromě titulu WBA i všechny další Kličkovy světové tituly asociací IBF, IBO a WBO. Zápas se nakonec protáhl do plné délky dvanácti kol.

 

Megaduel těžké váhy Kličko vs. Pověktin je tady!

04.10.2013 v 12:05 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Megaduel těžké váhy Kličko vs. Pověktin je tady!

Očekávaný megaduel dvou olympijských vítězů a profesionálních mistrů světa těžké váhy je tady! Již zítra na moskevském olympijském stadioně proti sobě stanou tváří tvář úřadující mistr světa IBF, IBO, WBA a WBO Vladimír Kličko (60-3; 51 KO) z Ukrajiny a neporažený mistr světa WBA domácí Alexander Povětkin (26-0; 18 KO). Zápas ve stylu "vítěz bere" vše bude jedním z nejdůležitějších zápasů kariér obou boxerů, především pak nejvýnosnějším duelem, v kterém se kdy ocitli.

 

Přehled potenciálních soupeřů Floyda Mayweathera Jr.

25.09.2013 v 10:26 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Přehled potenciálních soupeřů Floyda Mayweathera Jr.

Floyd Mayweather Jr. (45-0; 26 KO) zůstává ve 36 letech nadále vládcem světového boxu. Podle svých slov má před sebou poslední 4 zápasy kariéry. Tomu odpovídá také jeho zápasová smlouva s americkou televizní stanicí Showtime. Po nedávné jednoznačné výhře nad Mexičanem Saulem "Canelem" Alvarezem ohlásil, že v příštím roce stejně jako letos absolvuje dva zápasy, jeden v květnu a druhý v září. Ten květnový s největší pravděpodobností připadne na sobotu 3. května 2014.

 

Dereck Chisora se stal mistrem Evropy EBU - video

22.09.2013 v 09:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Dereck Chisora se stal mistrem Evropy EBU - videoDereck Chisora se stal mistrem Evropy EBU - video

Britská těžká váha Dereck Chisora pokračuje ve vítězném tažení a vyhrál i třetí letošní zápas. Včera večer v lodýneské Cooper Box Aréně jej čekal německý talent Edmund Gerber. V zápase vypsaném na 12 kol byl ve hře dočasně volný titul mistra Evropy EBU, který uvolnil jeho předchozí majitel neporažený Bulhar Kubrat Pulev. O vítězi nakonec bylo rozhodnuto mnohem dříve. Chisora poslal Gerbera ke konci pátého kola po sérii háků do kolen a ringový duel odmával.

 

David Haye: Velikost není v boxu rozhodující

17.09.2013 v 08:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
David Haye: Velikost není v boxu rozhodující

Bitva o Británii - takový je neoficiální podtitul nadcházejícího zápasu mezi dvěma aktuálně nejlepšími britskými boxery těžké váhy Davidem Haye (26-2; 24 KO) a Tysonem Furym (21-0; 15 KO), který proběhne poslední zářijovou sobotu v Manchesteru. Haye ztrácí na svého soka zhruba 18 kg váhy a 15 cm výšky. Fury navíc v profiringu ještě neprohrál. Přesto půjde Haye do ringu jako favorit zápasu. Na jeho vítězství byl vypsán kurz 1.30, na Furyho výhru pak 3.50.

 

Mayweather Jr. uštědřil mladičkému Alvarezovi lekci

15.09.2013 v 16:55 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Mayweather Jr.  uštědřil mladičkému Alvarezovi lekci

Z mnoha důvodů nesl sobotní duel v Las Vegas mezi boxerskými šampióny Floydem Mayweatherem Jr. (45-0; 26 KO) a Saulem Alvarezem (42-1-1; 30 KO) přívlastky jako "epický", "desetiletí" či "století" ještě předtím, než oba boxeři vstoupili do ringu tváří tvář. Jestli jej ponese i po sobotním večeru je otázkou. Očekávaná bitva plná zvratů a napětí do posledních sekund zápasu se nakonec nekonala.

 

Megaduel Saul "Canelo" Alvarez vs. Mayweather Jr. za dveřmi

11.09.2013 v 18:03 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Megaduel Saul "Canelo" Alvarez vs. Mayweather Jr. za dveřmi

Napětí mezi boxerskými fanoušky v těchto dnech vrcholí. Již za 3 dny se totiž ve slavném sportovním stánku MGM Arény v Las Vegas odehraje jedna z největších boxerských bitev v historii profesionálního boxu. Neporažený král světového ringu Floyd Mayweather Jr. (44-0; 26 KO) se utká v souboji o tři světové tituly s dalším neporaženým šampiónem, "mexickým zázrakem" Saulem "Canelem" Alvarezem (42-0-1; 30 KO).

 

Haye se připraví na Furyho s Wachem a Wilderem

31.08.2013 v 02:46 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Haye se připraví na Furyho s Wachem a Wilderem

Do pravděpodobně největší boxerské události na Britských ostrovech v letošním roce, minimálně pokud jde o těžkou váhu, už zbývá jen necelý měsíc. V sobotu 28. září bude Manchesterská aréna svědkem duelu dvou aktuálně nejlepších domácích boxerů těžké váhy - bývalého mistra světa cruiserové a těžké váhy Davida Haye (26-2; 24 KO) a neporaženého obra Tysona Furyho (21-0; 15 KO). Vstupenky na zápas Haye vs. Fury jsou již podle posledních zpráv zcela vyprodané.

 

Pulev si poradil s Thompsonem a chystá se na Klička - video

25.08.2013 v 13:25 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Pulev si poradil s Thompsonem a chystá se na Klička - videoPulev si poradil s Thompsonem a chystá se na Klička - video

V soubut večer se v německém Schweringu uskutečnil zajímavý duel světové trojky a sedmičky těžké váhy (podle portálu Boxrec.com). Neporažený mistr Evropy a držitel mezinárodního pásu IBF Bulhar Kubrat Pulev (18-0) se tam utkal s  nevyzpytatelným americkým veteránem Tonym Thompsonem (38-4). V duelu hájil svůj pás IBF, který přes počáteční problémy nakonec úspěšně obhájil a stal dle prohlášení IBF oficiálním vyzývatelem vítězem říjnového megaduelu Vladimir Kličko vs Alexander Povětkin, kde bude ve hře mimo jiné právě světový pás IBF.

 

Vitalij Kličko letos boxovat nebude, titul WBC mu však zůstane

18.08.2013 v 08:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Vitalij Kličko letos boxovat nebude, titul WBC mu však zůstane

Za necelý měsíc to bude rok, kdy stál úřadující mistr světa těžké váhy organizace WBC Vitalij Kličko (45-2; 41 KO) v ringu naposledy. Předčasně ukončený duel ve 4. kole kvůli tržné ráně nad okem německého vyzyvatele se syrskými kořeny Manuela Charra znamenal pro ukrajinského šampióna s přezdívkou Dr. Ironfist dvanáctný úspěch v titulovém zápase. Zdali zvládne i třináctý titulový boj se letos už fanoušci nedozví. Jeho plánovaná obhajoba proti Kanaďanovi Bermanu Stivernovi (23-1-1; 20 KO) se odkládá až na jaro 2014.

 
[41 - 50 / 155]   první stránka předchozí stránka 3 | 4 | 5 | 6 | 7 další stránka poslední stránka