přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - Box

Kauza Kličko vs. Briggs - promyšlená estráda nebo zoufalé provokace?

04.08.2014 v 07:31 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Kauza Kličko vs. Briggs - promyšlená estráda nebo zoufalé provokace?Kauza Kličko vs. Briggs - promyšlená estráda nebo zoufalé provokace?

Cesta k titulu profesionálního mistra světa v boxu je dlouhá a mnohdy vede kromě překážek v ringu, také přes bariéry politické a finanční. Dostat se až k zápasu o nejcennější pás tak vyžaduje především hodně trpělivosti. Jsou ovšem i tací, kteří se snaží tuto anabázii obejít a využít k tomu sedmou velmoc - média. Jedním takovým příkladem za všechny je aktuálně i americký veterán těžké váhy Shannon Briggs.

 

Mayweather Jr. vs. Maidana - vše domluveno pro druhou rundu!

19.07.2014 v 08:25 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Mayweather Jr. vs. Maidana - vše domluveno pro druhou rundu!Mayweather Jr. vs. Maidana - vše domluveno pro druhou rundu!

Vše je dohodnuto a smluvně podchyceno a show může začít! Na začátku týdne odstartovala masivní PR tour po Spojených státech a boxerský svět opět žije soubojem Mayweather Jr. vs. Maidana 2. Okamžitá odveta, která má díky těsnému květnovém průběhu zápasu potenciál stát se nejsledovanějším boxerským utkání letoška, proběhne v sobotu 13. září. Jednu chvíli se spekulovalo o tom, zdali se Mayweather Jr. po několika letech nepřesune mimo Las Vegas. Mluvilo se především o newyorské Madison Square Garden. Nakonec padla volba opět na MGM Grand Arénu v Las Vegas.

 

Canela Alvareze vyzve "americký sen" z Kuby Erislandy Lara!

09.07.2014 v 00:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Canela Alvareze vyzve "americký sen" z Kuby Erislandy Lara!Canela Alvareze vyzve "americký sen" z Kuby Erislandy Lara!

Mexický fenomén, 23letý exšampión lehké střední váhy Saul "Canelo" Alvarez (43-1-1; 31 KO) se už úspěšně přenesl přes první porážku své profesionální kariéry od krále světového boxu Floyda Mayweathera Jr., když na začátku března knokautoval v 10. kole zápasu Alfreda Angula, a už si opět troufá na ty nejlepší. Již tuto sobotu večer jej čeká v MGM Aréně v Las Vegas zápas, kde může víc ztratit, než získat.

 

Bernane Stiverne novým mistrem světa těžké váhy WBC - video

11.05.2014 v 15:18 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Bernane Stiverne novým mistrem světa těžké váhy WBC - video

Dočasně osamocený pás pro profesionálního mistra světa těžké váhy uznávané boxerské organizace WBC má po včerejším galavečeru v Los Angeles nového majitele. Do boxerské historie se jako nový mistr světa a nástupce ukrajinského boxera Vitalije Klička zapsal 35letý Kanaďan původem z Haiti Bermane Stiverne (24-1-1; 21 KO). V odvetném souboji dokázal znovu porazit "americkou noční můru" Chrise Arreolu (36-4; 31 KO).

 

Hledá se nástupce Klička: Bude jím Arreola nebo Stiverne?

08.05.2014 v 08:32 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Hledá se nástupce Klička: Bude jím Arreola nebo Stiverne?

Již tuto sobotu večer se odehraje v Aréna Galen Center v Los Angeles zápas o momentálně volný titul mistra světa těžké váhy organizace WBC, který zůstal dočasně opuštěný poté, co jeho dlouholetý majitel Vitalij Kličko oficiálně ukončil kariéry. O tom, kdo se stane jeho nástupcem na trůnu WBC se bude rozhodovat mezi Kanaďanem Bermanem Stivernem (23-1-1; 20 KO) a americkým profiboxerem Chrisem Arreolou (36-3; 31 KO).

 

Maidana překvapil všechny, i Mayweathera, přesto prohrál!

04.05.2014 v 09:45 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Maidana překvapil všechny, i Mayweathera, přesto prohrál!

Sobotní večer v Las Vegas nabídl očekávaný boxerský šlágr Floyd Mayweather Jr. vs. Marcos Rene Maidana. Pokud by se měla ve stručnosti shrnout vizitka, s níž vstupoval 30letý Argentinec Marcos Rene Maidana do sobotního megaduelu s neporaženým boxerským králem Floydem Mayweatherem, dalo by se říct, že jde o nadprůměrného knokautéra, kterému ovšem dělají problémy techničtější boxeři, což v minulosti prokázal Amir Khan či Devon Alexandre.

 

Vladimír Kličko vs. Alex Leapai již dnes večer!

26.04.2014 v 12:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Vladimír Kličko vs. Alex Leapai již dnes večer!

Již dnes večer proběhne v Koenig Pilsener Aréně v německém Oberhausenu zápas o čtyři světové tituly šampióna těžké váhy mezi jejich stávajícím majitelem a králem těžké váhy Vladimírem Kličkem (61-3; 51 KO) a jeho vyzyvatelem Alexeiem Leapaiem z Austrálie (30-4-3; 24 KO). Jde o Kličkovu povinnou obhajobu v rámci organizace WBO. Sedmadvacetý muž světového žebříčku těžké váhy podle Boxrec.com si tuto pozici vydobyl poslední výhrou nad Denisem Boytsovem.

 

Konečný se bil 12. kol, na Quillina ale nestačil - video

20.04.2014 v 10:26 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Konečný se bil 12. kol, na Quillina ale nestačil - videoKonečný se bil 12. kol, na Quillina ale nestačil - video

Český profiboxer Lukáš Konečný prohrál v sobotu večer svůj zápas o titul profesionálního mistra světa v boxu ve střední váze organizace WBO s americkým profiboxerem a obhajujícím šampiónem Peterem Quillinem 0:3 na body. Pětatřicetiletý Konečný svedl v posledním duelu kariéry solidní výkon, s obávaným knokautérem vydržel v ringu celých 12. kol, nimcéně o pět let mladší Quillin překvapení nepřipustil a od začátku plnil roli favorita.

 

Den D je tady! Lukáš Konečný vs. Peter Quillin o titul mistra světa WBO!

19.04.2014 v 07:08 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Den D je tady! Lukáš Konečný vs. Peter Quillin o titul mistra světa WBO!

Den D je tady! Poslední velký zápas nebo možná také ten úplně poslední bez dalších přívlastků v kariéře nejlepšího českého boxera Lukáše Konečnýho. Skončí veleúspěšná kariéra českého boxera z Ústí nad Labem snovou zlatou tečkou? Po titulech mistra EU, mistra Evropy a dočasného mistra světa dostane dnes večer ve Washigtonské DC Armour Aréně v USA ještě jednu - poslední šanci stát se plnohodnotným mistrem světa.

 

Peter Quillin: "Nad Konečným chci vyhrát působivým způsobem."

03.04.2014 v 01:57 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Peter Quillin: "Nad Konečným chci vyhrát působivým způsobem."

Lukáš Konečný (50-4; 23 KO) a jeho nadcházející soupeř, mistr světa WBO střední váhy Američan Peter Quillin (30-0; 23 KO) včera absolvovali mezinárodní telekonferenci ke společnému zápasu, které proběhne již tento měsíc, konkrétně 19. dubna, ve Washingtonu DC. Jejich souboj bude druhým hlavním zápasem večera, kerý doprovodí hlavní duel mezi nejstarším mistrem světa Bernardem Hopkinsem a Beibutem Shumenovem v přímém přenosu na kanále americké televize Showtime.

 
[21 - 30 / 155]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka