přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - Box

Pacquiao a Mayweather Jr. se údajně konečně dohodli!

01.02.2015 v 11:16 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Pacquiao a Mayweather Jr. se údajně konečně dohodli!

Dvě boxerské ikony současnosti Filipínec Manny Pacquiao a Američan Floyd Mayweather Jr. se prý údajně konečně dohodli na všech hlavních podmínkách společného zápasu a v následujících dnech by mělo dojít k finálnímu, avšak již jen formálnímu podpisu smlouvy a oficiálnímu oznámení zápasu pro 2. květen letošního roku. S touto zprávou přišel americký server TMZ.com s odvoláním na zdroj, který se účastní vyjednávání obou stran.

 

Canelo se s Cottem neutká, čeká jej James Kirkland

25.01.2015 v 15:29 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Canelo se s Cottem neutká, čeká jej James Kirkland

Čtyřiadvacetiletá mexická megastar profesionálního boxu Saul "Canelo" Alvarez (44-1-1; 31 KO) se nakonec titulového souboje a potenciálního návratu na trůn některé z boxerských organizací nedočká. Jeho plány na souboj s portorickým šampiónem Miguelem Cottem padly, Alvarezovi se nepodařilo Cotta přesvědčit k podpisu smlouvy, a tak si musel najít náhradní soupeře pro svůj plánovaný souboj. Nakonec padla volba na amerického boxera Jamese Kirklanda (32-1; 28 KO).

 

USA má po letech krále těžké váhy! Wilder porazil Stiverna!

18.01.2015 v 18:57 | Autor: redakce ExtraRound.cz
USA má po letech krále těžké váhy! Wilder porazil Stiverna!

Devětadvacetiletý americký profiboxer těžké váhy Deontay Wilder to dokázal! Po téměř osmi letech urval pro svou rodnou zem jeden ze čtyř hlavních světových titulů těžké váhy. V sobotu večer vyzval v MGM Grand Aréně na souboj čerstvého šampióna organizace WBC šestatřicetiletého Kanaďana původem z Haiti Bermana Stiverna, který na americké půdě nastoupil ke své první obhajobě titulu.

 

Galavečer v Lucerně aneb loučení s rokem 2014 i domácími legendami!

29.12.2014 v 15:15 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Galavečer v Lucerně aneb loučení s rokem 2014 i domácími legendami!

Tradiční závěr roku v bojových sportech v podmanivých, osobitých prostorech legendární pražské Lucerny - pro mnohé bojovníky vrcholu, kterého lze na domácí půdě dosáhnout, je za dveřmi! Již zítra od 19:00 hodin vypukne v Lucerně již tradiční galavečer profesionálního boxu, thajského boxu a K-1. A v prodeji stále zbývá posledních 400 vstupenek. Na co se můžete předposlední den roku v Lucerně těšit?

 

Bermane Stiverne vs. Deontay Wilder o světový pás těžké váhy WBC již v lednu!

16.12.2014 v 07:42 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Bermane Stiverne vs. Deontay Wilder o světový pás těžké váhy WBC již v lednu!

Dva nejvýšše postavení muži v žebříčku těžké váhy světové organizace WBC Bermane Stiverne (24-1-1; 21 KO) a Deontay Wilder (32-0; 32 KO) se po týdnech vyjednávání, do nichž zasáhlo mimo jiné i zranění prvního jmenované, konečně za tlaku ze strany vedení WBC dohodli na podmínkách jejich vzájemného zápasu a uplynulém víkendu oficiálně potvrdili hlavní informace. Stávající mistr světa WBC Stiverne a jeho neporažený vyzyvatel Wilder si to o rozdají v titulém klání již za měsíc, 17. ledna 2015 v MGM Grand Aréně v Las Vegas.

 

Příští soupeř Klička? Bryant Jennings nebo Shannon Briggs!

08.12.2014 v 00:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Příští soupeř Klička? Bryant Jennings nebo Shannon Briggs!

Vladimír Kličko (63-3; 53 KO), suverénní vládce těžké váhy, si v polovině minulého měsíce splnil povinnost, a vyřídil dalšího vyzyvatele Kubrata Puleva a to už v pátém kole technickým KO po třech počítáních. V roce 2015 jej bude čekat tvrdý oříšek v podobě britského obra Tysona Furyho (23-0; 17 KO), který dokáže náležitě (občas způsoby na hranici pravidel) využít své fyzické parametry, který je po výhře nad Dereckem Chisorou povinným vyzyvatelem v rámci organizace WBO.

 

Fury rozbil Chisoru a je vyzyvatelem Klička!

01.12.2014 v 06:28 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Fury rozbil Chisoru a je vyzyvatelem Klička!Fury rozbil Chisoru a je vyzyvatelem Klička!

Sobotní souboj o britského krále těžké váhy, skončil tak trochu za očekáváním. Tyson Fury a Dereck Chisora končili zápas před poloprázdnou halou. Důvod? Na tenhle zápas se zkrátka nedalo dívat. Zatímco jejich první vzájemné utkání v roce 2011 bylo bitvou do posledních vteřin zápasu, v tomto utkání bylo po prvním kole prakticky rozhodnuto. Chisora zcela rezignoval a po několika neúspěšných pokusech o atak v podstatě přešel do pasivní obrany, v níž zůstal až do 11. kola, kdy duel ukončil Chisorův trenér.

 

Vladimír Kličko knokautoval Puleva v 5. kole - video

17.11.2014 v 15:44 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Vladimír Kličko knokautoval Puleva v 5. kole - video

V sobotu večer nastoupil v německém Hamburku současný vládce těžké váhy profesionálního boxu Vladimír Kličko k další obhajobě svých čtyř světových titulů. Po delší době na něj čekal, alespoň podle papírových předpokladů a předzápasových prognóz, adekvátní vyzyvatel, světová dvojka, mistr Evropy a doté doby neporažený boxer Kubrat Pulev z Bulharska. Mnozí do bulharského boxera přezdívaného Kobra vkládali velké naděje, minimálně se pak očekávalo, že to ukrajinský šampión bude mít velmi těžké.

 

Mayweather na podruhé porazil Maidanu, nyní myslí na Pacquiaa

17.09.2014 v 00:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Mayweather na podruhé porazil Maidanu, nyní myslí na PacquiaaMayweather na podruhé porazil Maidanu, nyní myslí na Pacquiaa

Floyd Mayweather Jr. to znovu dokázal! V sobotu večer vstoupil v MGM Grand Aréně v Las Vegas ke druhému "tanci" s Argentincem Marcosem René Maidanou, který před několika měsíci na stejném místě nepříjemně zatápěl a svedl s ním více než vyrovnanou partii. Mnozí jej dokonce měli po zápase za vítěze, a tak visela ve vzduchu okamžitá odveta, po které volal Maidana, jeho tým i velká část fanoušků. Mayweather Jr. ukázal, že má "koule" a dohodl se argentinským boxerem na okamžité odvetě.

 

Odveta roku Mayweather vs. Maidana 2 je za dveřmi!

09.09.2014 v 06:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Odveta roku Mayweather vs. Maidana 2 je za dveřmi!Odveta roku Mayweather vs. Maidana 2 je za dveřmi!

Již tuto sobotu večer se dvě boxerské megastar vrátí na místo činu, do lasvegasské MGM Grand Arény, aby po 4 měsícech znovu stanuli tváří tvář mezi 16 provazy v nejočekávanější odvetě letošního roku. Argentinec Marcos Rene Maidana (35-4; 31 KO) dostane druhou šanci na sesazení boxerského krále a stále neporaženého Floyda Mayweathera Jr. (46-0; 26 KO). Ten do hry vloží tři tituly mistra světa, dva z toho z welterové váhy a jeden z lehké střední váhy, aby tak splnil své obhajovací povinnosti, coby šampión.

 
[11 - 20 / 155]   první stránka předchozí stránka 1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka