přihlásit trvale
Nová registrace

Aktuality - Box

Tyson Fury vs. Vladimír Kličko 2 - potvrzeno!

11.04.2016 v 05:47 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Tyson Fury vs. Vladimír Kličko 2 - potvrzeno!

Když sedmadvacetiletý dlouhýn Tyson Fury loni 28. listopadu v Düsseldorfu senzačně porazil úřadujícího šampióna v těžké váze Vladimíra Klička a obral jej o čtyři světové tituly, zdálo se, že dlouholetá nadvláda 40letého ukrajinského šampióna je definitivně u konce. Jenže Kličko se nechce loučit porážkou, a tak využil smluvní opce k odvetě a ještě na konci minulého roku oznámil, že s Furym utká znovu. Po 4 měsících jednání se obě strany konečně dohodly a scénář pro vzájemný souboj číslo dvě je narýsovaný.

 

Fury chce poslat Klička do důchodu, ten jej chce umravnit výpraskem!

28.07.2015 v 01:27 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Fury chce poslat Klička do důchodu, ten jej chce umravnit výpraskem!Fury chce poslat Klička do důchodu, ten jej chce umravnit výpraskem!

V sobotu 24. října nastoupí nejlepší těžká váha součanosti a světový šampión čtyř organizací Vladimír Kličko (64-3) v ESPRIT aréně, v německém Düsseldorf, k dalším obhajobě. Tentokrát si svého soupeře nevybíral a svůj titul bude muset hájit proti obligatorními vyzyvateli, kterým se v rámci organizace WBO stal neporažený Brit Tyson Fory (24-0). Velkohubý obr slibuje, že pošle Klička do důchodu a zbaví těžkou váhu nudného šampióna. Kličko kontruje tím, že dá Furymu, stejně jako jiným velkohubým soupeřům, pořádnou lekci, která jej učiní lepším člověkem.

 

Cotto sestřelil Gealea a nyní domlouvá zápas s Canelem!

10.06.2015 v 07:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Cotto sestřelil Gealea a nyní domlouvá zápas s Canelem!

Stávající šampión střední váhy organizace WBC, 34letý Portoričan Miguel Cotto se v sobotu večer v Barclays Center (Brooklyn, New York) blýskl jubilejní 40 výhrou profesionální kariéry a především pak dominantním výkonem nad exšampionem Danielem Gealem z Austráliem, kterého ve 4. kole poslal dva krát k zemi a následně donutil ringového rozhodčího ukončit zápas TKO.

 

Elita těžké váhy vítá nového hráče - Brita Anthonyho Joshuu

31.05.2015 v 11:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Elita těžké váhy vítá nového hráče - Brita Anthonyho Joshuu

Elita těžké váhy profesionálního boxu mezi sebe přivítala po včerejším galavečeru v londýnské O2 Aréně nového hráče. O poslední vítězi supertěžkéváhy olympijského turnaje v boxu z LOH v Londýně 2012 Anthonym Joshuovi se mluví už nějakou dobu jako o jedné z britských nadějí na světový pás mistra světa těžké váhy. Až doposud jej však neprověřil nikdo z širší světové špičky. V sobotu večer se však utkal s americkým boxerem Kevinem Johnsonem.

 

Canelo ve 3. kolech zdemoloval Kirklanda - video

10.05.2015 v 09:14 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Canelo ve 3. kolech zdemoloval Kirklanda - videoCanelo ve 3. kolech zdemoloval Kirklanda - video

V sobotu večer pokračoval boxerský květen galavečerem v texaském Houstonu (USA), kde došlo k další velké bitvě. A narozdíl od souboje Mayweather Jr. vs. Pacquio, zde rozhodně nebyla nouze o pořádné přestřelky. Exšampión lehké střední váhy, a jeden z největších talentů současnosti, 24letý mexický zázrak Saul "Canelo" Alvarez (45-1-1; 32 KO) si vyšlápl na amerického tvrďáka a obávaného knokautéra, 31letého Jamese Kirklanda (32-2; 28 KO), který se kvůli problémům se zákonem vrátil do ringu po téměř dvou letech.

 

Floyd Mayweather Jr. přebodoval v taktické bitvě Pacquiaa!

03.05.2015 v 10:30 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Floyd Mayweather Jr. přebodoval v taktické bitvě Pacquiaa!

Boxerská Mekka, slavná MGM Grand Aréna v Las Vegas, už byla dějištěm řady velkých bitev, v sobotu večer však po poslední patro vyprodaná aréna sledovalo souboj, který svým významem strčí všechny ostatní do kapsy. Dvě největší hvězdy nového tisícileti, třebaže pomalu stárnoucí, avšak stále na vrcholu, se po letech nepřímého boje na dálku konečně utkaly tváří tvář v ringu. Neporažený americký šampión Floyd Mayweather Jr. (48-0) se postavil Filipínci Mannymu Pacquiaovi (57-6-2).

 

Kličko přebil Jenningse a slavil vítězný zámořský comeback!

26.04.2015 v 10:56 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Kličko přebil Jenningse a slavil vítězný zámořský comeback!Kličko přebil Jenningse a slavil vítězný zámořský comeback!

Další sebevědomý vyzyvatel, další neporažený boxer, a další jasné vítězství pro šampióna. Po sobotní noci se na pozici světové jedničky těžké váhy profesionálního boxu nic nemění. Ukrajinský boxer Vladimir Kličko zůstává profesionálním mistrem světa v boxu. V new yorské Madison Square Garden ve 12. kolech vybodoval domácího vyzývatele Bryanta Jenningse 3:0 a obhájil mistrovské pásy organizací WBA, IBF, WBO a IBO.

 

Boxerský svátek vrcholí: Mayweather Jr. vs. Pacquiao už tuto sobotu!

26.04.2015 v 10:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Boxerský svátek vrcholí: Mayweather Jr. vs. Pacquiao už tuto sobotu!Boxerský svátek vrcholí: Mayweather Jr. vs. Pacquiao už tuto sobotu!

Již příští sobotu se dovrší několikaleté čekání boxerských fanoušků po celém světě, kteří až do letošního února marně volali po vzájemném souboji zřejmě dvou nejlepších boxerů uplynulé dékády - Floyda Mayweathera Jr. a Mannyho Pacquiaa. V sobotu 2. května se před vyprodanou MGM Grand Arénou v Las Vegas postaví tvář tvář mezi 16 provazy v nejrdražším boxerském duelu historie, který aspiruje na prolomení všech dosavadních rekordů v historii boxu. A šílenství kolem zápasu v těchto dnech vrcholí.

 

Přípravy na boxerský svátek Mayweather Jr. vs. Pacquiao v plném proudu!

24.03.2015 v 07:37 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Přípravy na boxerský svátek Mayweather Jr. vs. Pacquiao v plném proudu!

Ozubená kolečka megalomanské show, kterou 2. května v MGM Grand Aréně v Las Vegas završí střet dvou zřejmě nejlepších boxerů této generace Floyda Mayweathera Jr. a Mannyho Pacquiaa, se dala do pohybu. Oba boxeři již za sebou mají první oficiální "staredown" tváří v tvář, prozatím jen v oblecích, PR tour, povinné rozhovory a focení, nyní jsou již oba ve svým přípravných kempech, kasy pořadatelů se pomalu plní a lístky mizí.

 

Přání skutečností: Mayweather Jr. vs. Pacquiao 2. května v Las Vegas!

23.02.2015 v 07:51 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Přání skutečností: Mayweather Jr. vs. Pacquiao 2. května v Las Vegas!

Letité čekání fanoušků je u konce! Po mnoha neúspěšných pokusech a nenaplněných očekáváních, kdy mnozí už ani nedoufali, se to přeci jen podařilo. Dva nejvíce dekorovaní boxeři současnosti Floyd Mayweather Jr. (47-0; 26 KO) z USA a Filipínec Manny Pacquiao (57-5-2; 38 KO) se dohodli na společném zápase a svou dohodu konečně stvrdili i podpisy na zápasové smlouvě. Sobota 2. května se zapíše do boxerské historie jako střet dvou nejlepších boxerů současnosti. V MGM Grand Aréně v Las Vegas vypukne jedna z největších bitev boxerské historie.

 
[1 - 10 / 155]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka