přihlásit trvale
Nová registrace

Reklama

Internetový magazín ExtraRound.cz nabízí případným zájemcům prostor pro inzerci formou bannerové reklamy nebo PR článků. Jako úzce zaměřené médium s tematikou bojových sportů je reklama na našich stránkách vhodná zejména pro prodejce vybavení pro bojové sporty, posilovacího náčiní, sportovního oblečení, doplňkové výživy, apod. ExtraRound.cz působí na českém internetu od roku 2011. Díky čtenářské základně vytvořené předchůdcem stránek kickboxing.blog.cz, jejichž historie sahá až do roku 2008, patří ExtraRound.cz od svého vzniku k nejčtenějším stránkám o bojových sportech v ČR. Jelikož jsme nový internetový magazín naše návštěvnost dále roste. Aktuální ceník reklamy platný pro rok 2016 najdete níže. Nejsme plátci DPH, takže ceny jsou konečné.

V případě zájmu nás kontaktujte na adrese: LukacRoman@seznam.cz.

Roman Lukáč
Z. Fibicha 2591/33, 434 01 Most
IČ: 75527987
DIČ: CZ29052131


Typy inzerece

Banner nad hlavním článkem (664 nebo 970 x 60 až 100 pixelů)

Nejvýraznější bannerová pozice na webu nacházející se nad hlavním článkem. Výhodou této reklamy je, že se zobrazí fixně na všech stránkách, tedy i v těch případech, kdy se čtenář nedostane na web přes hlavní stranu, ale přes odkaz na konkrétní článek. Díky lukrativní pozici viditelnost banneru odpovídá celkové návštěvnosti stránek. !Nově nabízíme banner v této pozici za stejnou cenu i na celou šířku stránky (970 px)!

Cena: 600,- Kč/ týden nebo 2.000,- Kč/měsíc

(Banner o rozměrech 648 x 60-10 px je možné vložit také nad boxy s nejnovějšími příspěvky a nejčtenějšími články na hlavní straně webu - 300,- kč/týden nebo 1.000,- Kč/měsíc nebo pod tyto boxy -250,- Kč/týden nebo 800,- Kč/měsíc)

Banner v pravém - vertikálním menu (300x 300 pixelů)

V pravém sloupci stránek se nacházejí dvě bannerové pozice pro reklamu o rozměrech 300x 300 pixelů. Bannery se zobrazují fixně na všech stranách. Viditelnost banneru tak koresponduje s návštěvností stránek, dále je určována pozicí v pravém sloupci - více na očích je výše umístěný banner. Většina návštěvníků však uvidí obě pozice. 

Cena horního banneru: 500,- Kč/ týden; 1.500,- Kč/ měsíc

Cena dolního banneru: 250,- Kč/ týden; 800,- Kč/ měsíc

"Lepící plocha - Tapeta"

Případným zájemcům nabízíme také využití celé plochy okolo stránek. Jde o velmi efektivní typ reklamy, který dočasně změní vzhled stránek a na první pohled tím upoutá pozornost návštěvníků. Plocha bude vyplněna novou obrazovou náplní, která bude z jakékoliv pozice klikatelná na Vámi zvolenou adresu. 

Cena: 600,- Kč/ týden; 1500,- Kč/měsíc

PR články

Nabízíme několik typů PR článků - klasický PR článek ve formě článku zobrazeného na hlavní straně webu, nebo PR článek ve formě bleskovky případně PR článek formou hlavního článku s obrazem o velikosti 664x 432 px. Článek si můžete nechat sestavit přímo od nás, cena dle rozsahu.  Je možné využít také vložení banneru do všech článků na webu. Po stanovenou dobu se bude zobrazovat na konci všech článků.

Cena: 300,- Kč za PR článek formou bleskovky (Garance minimálně 3 dnů zobrazení v boxu na hlavní straně.); 500,- Kč za PR článek formou článku na hlavní straně (Garance zobrazení minimálně 2 dny mezi prvními třemi články a dalších 7 dnů zobrazení na hlavní straně); 700,- Kč za PR článek formou hlavního článku (na 2 dny + dalších minimálně 7 dnů zobrazení článku na hlavní straně)


Banner v článcích ExtraRound.cz (648 x 60 až 100 pixelů)

Banner v článcích je jednou z nejlukrativnějších pozic na webu a to především díky své efektivitě. Banner se po dobu vložení zobrazuje ve všech (k dnešnímu dni okolo 3.000 článků) článcích na webu a to ihned v jeho závěru, před diskusemi čtenářů a odkazy na související články a je tak nestuále na očích, ať už čtenáři přijdou na web přes odkaz přímo na článek nebo přes hlavní stranu webu, jelikož z povahy internetového média je cílem jejich návštěvy některý z našich článků.

Cena: 400,- Kč/ týden nebo 1.300,- Kč/měsíc


.

Další možnosti inzerece

Dáváme přednost individuálnímu řešení. Na stránkách lze proto vkládat bannery i na jiná než výše uvedené místa (např. nad nebo pod box s nejnovějšími komentáři a nejčtenějšími články měsíce nebo pod hlavní článek - tyto bannery se zobrazí pouze na hlavní straně webu cena 800,- Kč/měsíc). Při větším nebo dlouhodobějším pronájmu reklamních ploch nebo objednání PR článků vám nabídneme individuální slevu z celkové částky.

Výroba bannerů

Informace o možnosti výroby bannerů na zakázku se připravují.