přihlásit trvale
Nová registrace

Kontakty

Internetový magazín o bojových sportech ExtraRound.cz byl založen v lednu roku 2011 jako přímý pokračovatel webových stránek kickboxing.blog.cz, které v lednu roku 2008 založil Roman Lukáč. Světlo internetu poprvé spatřil ve středu 24. srpna 2011, kdy byl oficiálně zahájen veřejný provoz. V České republice patří k nejnavštěvovanějším stránkám zaměřeným na bojové sporty. Cílem stránek je přinášet aktuální informace ze světa bojových sportů, jak z domácí, tak ze světové scény. Prostor zde mají i související témata o sportovní výživě, tréninku a přípravy. Máte-li nějaký dotaz využijte prosím některý z následujících kontaktů.


email: LukacRoman@seznam.cz

Máte-li dotaz týkající se chodu stránek, reklamy na stránkách, možnosti spolupráce či jinou obecnou otázku ke stránkám, kontaktujte majitele a šéfredaktora stránek Romana Lukáče.

email: pavel.hromadka@itst.cz

Pokud se Váš dotaz týká technického provozu, máte-li problémy se zobrazením stránek nebo s některou z jejich funkcí, kontaktujte našeho webmastera Ing. Pavla Hromádku.

email: redakce@extraround.cz

Týka-li se váš dotaz naší publikační činnosti nebo pokud si přejete zveřejnit nějakou informaci na našich stránkách, můžete nás kontaktovat na emailu redakce.