přihlásit trvale
Nová registrace
Zápas Carlos Condit vs. Demian Maia se přesouvá na konec srpna!

Zápas Carlos Condit vs. Demian Maia se přesouvá na konec srpna!

přečteno: 2126×
20.07.2016 v 08:25 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 4×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Vysoce profilový zápas mezi dvěma elitními zápasníky welterové váhy Carlosem Conditem a Demianem Maiou se přesune z původně plánované startovní listiny UFC 202 na další turnaje UFC na FOXu, který proběhne 27. srpna letošního roku, přičemž Condit s Maiou zde dostanou prostor v hlavním zápase večera. Ze tří kol se tak nyní musí oba připravit na až pětikolovou bitvu.

Dvaatřicetiletý Condit je posledním neúspěšným vyzývatelem stávajícího šampióna Robbieho Lawlera, s nímž na začátku ledna prohrál jen velmi těsně na body po velké bitvě, která byla oceněna bonusem pro oba aktéry za zápas večera.

O pět let starší Maia má na kontě pět výher v řadě a měl by být logicky jedním z hlavních kandidátů na pozici dalšího vyzývatele, jenže vedení UFC se k tomu zatím moc nemá. Důvodem je, že Maiova precizní zemařina, kterou rozebírá jednoho soupeře za druhým, není pro většinového diváka moc atraktivní a jeho zápasy zkrátka tolik netáhnou. V případě výhry nad Conditem však UFC zřejmě jiná možnost nezbyde, a Maia by se měl dočkat pozice dalšího vyzývatele.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+2
Maltézsky psík - Čtenář - 20.7.2016 v 15:25
... - přejít na příspěvek
Pre Condita je to len dobre, ze sa ide na 5 kol, v 3 kolovom zapase by som veril, ze ho Maia...
 
+2
Onko23 - Čtenář - 20.7.2016 v 13:58
Re: Welterweight - přejít na příspěvek
Condit nie mozno, ale isto vyhra nad Maiom....musi. :D
 

Všechny příspěvky

mimo - Čtenář - 20.7.2016 v 12:02
Welterweight - Odpovědět
 

Welterweight je vysoko pozerateľná kategória a má pomerne dlhú radu možných vyzývateľov. Maia síce vyhral posledných 5 zápasov , ale Stephen Thompson / jeden z možných vyzývateľov /vyhral v rade 7 zápasov  .  Carlos sa mi zdal po prehratom zápase s RL demotivovaný a tuším aj uvažoval s ukončením kariéry ... bohvie ako sa s tým vysporiadal.  Možno na druhý týždeň RL stratí titul , možno Condit vyhrá nad Maiom ...A je to možno hudba budúcnosti - no nie tak ďalekej a karty tu zamieša Cowboy Cerrone .

Onko23 - Čtenář - 20.7.2016 v 13:58
Re: Welterweight - Odpovědět
 

Condit nie mozno, ale isto vyhra nad Maiom....musi. :D


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Maltézsky psík - Čtenář - 20.7.2016 v 15:25
... - Odpovědět
 

Pre Condita je to len dobre, ze sa ide na 5 kol, v 3 kolovom zapase by som veril, ze ho Maia uvala, ale takto ma Condit vycsiu sancu unaveneho Maiu vo 4-5 kole ukoncit. 

Martinus - Čtenář - 20.7.2016 v 21:44
Ufc Vancouver - Odpovědět
 

Tak to by melo byt ve Vancouveru v Kanade ze?? Doufam ze uz touhle dobou tam budu to by se mi postestilo zrovna Condita videt na zivo :)))