přihlásit trvale
Nová registrace
Zaměstnání: Zápasník (2012) - nový dokument o MMA

Zaměstnání: Zápasník (2012) - nový dokument o MMA

přečteno: 9473×
11.07.2012 v 15:42 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 1×
Rubriky: Články - ostatní

Příští týden 17. července zaplní pulty s DVD nový dokumentární snímek ze světa MMA s názvem Occupation: Fighter (Zaměstnání: Zápasník). Jde o časoběrný dokument, který sleduje osm měsíců v životě MMA zápasníka, veterána organizace WEC Chada "Savage" George (14-7). Podle prvních hodnocení na IMDB.com 8,5/10 se film režiséra Andreho Enzensbergera setkal s pozitivními ohlasy.

(Oficiální text distributora) "Osm měsíců v životě zápasníka, film nabízí příležitost objevit sport MMA (Mixed Martial Arts) v novém a výrazném světle, odhalující život oddaného zápasníka na jeho cestě na vrchol. V časech těžké práce a neblaze tvrdé ekonomiky tento film inspiruje pravým duchem naší existence... nikdy to nevzdat. V průběhu osmi měsíců poznáme množství obětí a utrpení profesionálního zápasníka, kterými musí projít, aby se udržel na soutěžní úrovni. Navíc, výzvy života v podobě vypořádávání se sterotypy, finanční situací, vztahy a zraněními jsou vykreslovány očima vrcholového sportovce a lidí, kteří jej obklopují. Příběh sílí poté, až zjistíme, co se stane po 8 měsících - Dni Zápasu! Zaměstnání: Zápasník je dokumentární film Andrého Enzensbergera a Bavayou Films v hlavní roli s veteránem WEC Chadem "Savagem" Georgem. Ve filmu se dále objeví legenda UFC a Strikeforce Josh Barnett, Dan Hardy, Mac Danzig, Miesha Tate a Thomas Denny."

Více informací o filmu najdete na jeho oficiálních stránkách, popřípadě také na oficiálních fanouškovské stránce na Facebooku.


Occupation: Fighter (2012) - oficiální trailer filmu

foto:
occupationfighter.comSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

Legolunt - Čtenář - 21.9.2012 v 15:21
Info - Odpovědět
 

Zajímalo by mne kde se tento film dá sehnat jelikož v ČR nei k sehnání a ani nebyl :-D