přihlásit trvale
Nová registrace
XFN 5 - výsledkový servis

XFN 5 - výsledkový servis

přečteno: 604×
24.10.2017 v 15:03 | Autor: Caidel
diskuse: 0×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Výsledky z XFN 5 v Pardubicích. Zápasy s Muradovem a Kohoutem se z různých důvodů (zranění) nekonají.

 

Matěj Vondra vs. Martin Hubalík (amatérský zápas)

Po úvodních výměnách borci padají k zemi a Vondra rychle bere plný posed. V tom skóruje zbytek kola a zkouší v posledních vteřinách zavřít pákou, což už se mu nedaří. Kolo ale jasně jeho.

V druhém je scénář hodně podobný. Vondra sice bere zápas na zem později, jeho GNP je ale na závěr tvrdší.

I v třetím to vypadá stejně, ale Vondra tentokrát získává i záda a necelých 20 vteřin před koncem zakončuje RNC

Matěj Vondra, sub (RNC), 3. kolo

 

Martin Pršala vs. Tomáš Kvapil – pérová

Pršala začíná nápor dlouhými direkty a pak v klinči zkouší gilotinu, jenže Kvapil ho bere k zemi a většinu kola ohrožuje RNC. V závěru se jde ještě na moment do postoje, další poraz a Kvapil finišuje překvapivou kimurou.

Tomáš Kvapil, sub (kimura), 1. kolo

 

Jakub Bahník vs. Lamacký – velterová

Pár úvodních dost divokých výměn, Lamacký trochu nahulený a chodí do zbrklých porazů, na což si Bahník časuje kolena – a druhé zasahuje a je po zápase.

Jakub Bahník, TKO, 1. kolo

 

Vojtěch Garba vs. Daniel Brunclík – střední

Pěkné akční kolo tam a zpátky, oba příležitostně tvrdě inkasují. Garba ovšem o přestávce po prvním kole dostává od trenérů hrozný ceres :)

Garba rychle porazem, ale i ze slibných pozic si borci několikrát vymění místa. Závěr kola ve znaku slušných výměn.

Divoké výměny v první půli posledního kola. Brunclík pak bere Garbu na zem a boduje z posedu, Garba ho ale trefuje ilegálním upkickem a přichází o jeden bod. Závěr už zase divoké výměny, protože znevýhodněný Garba se to snaží zlomit a ukončit před limitem.

Daniel Brunclík, na body

 

Jan Janka vs. Richard Lang

Janka od začátku tlačí, po chvíli strhává Langa k zemi. Ten zespodu naznačuje páku, ale Janka ubrání a při vstávání ho tvrdě nakolenuje na žebra. Lang hodně načatý, jde do obranného porazu, Janka sprawluje a nasazuje parádní škrcení.

Jan Janka, sub, 1. kolo

 

Miloš Petrášek vs. Michal Těššík (Slovensko) – polotězká

Pár výměn na seznámení, Petrášek si pak dojde pro poraz a po chvilce práce na zemi si dojde pro rychlý north-south choke.

Miloš Petrášek, sub (north-south choke), 1. kolo

 

Miroslav Kubáň (Slovensko) vs. David Dvořák – muší váha

Parádní první kolo pro Dvořáka. Skvěle pracuje se vzdáleností, boduje tvrdými kontry po ustoupení a pěkně pivotuje Kubáňovy pokusy o porazy. Dvořák navíc Kubáňovi rozkopal nohu nízkými lowkicky a zakočoval v horní pozici.

A v druhém to Dvořák dotáhne do vítězného konce. Opět postoj hrozně s přehledem. Pak z otočky pěstí navázaný úder a poraz – a v závěru kola pak GNP kterým pečetí vítězství.

David Dvořák, TKO (GNP), 2. kolo

 

Matija Blaževič (Chorvatsko) vs. Jaroslav Pokorný – pérová

Pokorný se okamžitě natlačí do klinče a bere Blaževiče k zemi. Zbytek kola ho pak omlacuje sedícího u klece – Blaževič se v půli kola snaží o únik, ale Pokorný ho dostane zpátky a pokračuje ve své práci.

V druhém si Pokorný s porazem naběhne do ukrutného kolena, ale naštěstí stejně Blaževiče na zem nějak dosmýká, aby ho poté tvrdým GNP v půli kola uprostřed klece domlátil.

Jaroslav Pokorný, TKO (GNP), 2. kolo

 

Patrik Kincl vs. Mohame Sayah (Francie) – velterová

Většinu kola výměny v průměrném tempu. Kincl lépe boxuje, hlavně dvoj a trojkombinace občas proložené pokusem o loket skrz kryt, Sayah prozměnu dobře lowkickuje.

V druhém ale Sayah výrazně lépe. Je mnohem agresivnější, zkracuje vzdálenost a nedává Kinclovi moc prostoru pracovat. Kincl výborně brání porazy, ale jinak údery a kopy spíš pro Sayaha.

A třetí kolo nesmírně vyrovnané. Do dvou porazů jde tentokrát Kincl, ale Sayah ho také nepouští a tak se to celé odbouchá v postoji. Sayah lowkicky a háky, Kincl hlavně direkty.

Patrik Kincl, na bodySouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky