přihlásit trvale
Nová registrace
W5 European League 42 - startovní listina

W5 European League 42 - startovní listina

přečteno: 681×
06.11.2017 v 15:50 | Autor: Caidel
diskuse: 0×
Rubriky: Aktuality / K-1 / ČR

V sobotu 11. listopadu navštíví slovenské Košice mezinárodní kicbox organizace W5 Professional Kickboxing se svým turnajem W5 European League 42: Fortune Favors the Brave kde se v hlavním zápase představí Ondřej Hutník o evropský titul polotěžké váhy proti Miranu Fabianovi ze Slovenska.

Turnaj pořádá W5 ve spolupráci s Rebuy Stars a bude se konat v nově otevřeném Rebuy Stars kasinu, pro které bude tento večer bojových sportů sloužit zároveň jako otevírací gala ve stylu Moulin Rouge. Na Slovensku by měl být turnaj vysílán na kanále 213, v ČR pak na O2Sport od 19:00. Mezinárodní PPV dostupné například na FITE.TV, W5Kick TV a dalších platformách (za 6,5 eura). Lístky přímo na místo jsou sehnatelné na emailu info@w5kick.com

Další podrobnosti o turnaji zde: http://w5kick.com/fights/W5-EUROPEAN-LEAGUE-42

Startovka vypadá takto:

Ondřej „Spejbl“ Hutník (CZ) (87-13) si to v hlavním zápase večera rozdá o evropský titul polotěžké váhy W5 s Miranem „Slovenským Rockym“ Fabjanem (63-45) nad kterým bude mít značnou výškovou převahu.

V dalších zápasech pak uvidíme například

  • střet mezi evropskou a americkou školou v podání Vladimíra Idranyiho (SK) (82-28) a Omari Boyda (USA) (49-3).

  • Andrej Kedves (Chorvatsko) (19-1) proti Danieli Puertasovi Gallardovi (Španělsko) (36-6). Původně evropský titulový zápas ve velterové váze ve kterém figuroval zkušený maďarský bijec Antoine Habash, ale ten nakonec nenastoupí a Kedves půjde proti Gallardovi jen v superfightu ve kterém se nebude hrát o titul.

  • Domácí Milan Paleš (Slovensko) (31-3) vs. Stanislav Kazantsev (Ukrajina) (20-4)

  • Viktor Pavlíček (ČR) v profidebutu supertěžké váhy proti Janoszi Koczfanovi (Maďarsko) (35-15)  ve kterém měl Pavlíček původně nastoupit proti Viktoru Bogutzkimu z Německa.

  • Rakouský bijec Markus Ehrenhofer (19-4), vítěz W5 Summer Boot Campu vs. Carl N'diaye (53-18) ze Švédska

  • Domácí Ivan Bartek (24-10) vs. Dzenan Poturak (33-8) z Bosny a Hercegoviny.


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky