přihlásit trvale
Nová registrace
Vedení K-1 oznámilo trest pro Badra Hariho

Vedení K-1 oznámilo trest pro Badra Hariho

přečteno: 1033×
10.12.2008 v 23:41 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 0×
Rubriky: Aktuality / K-1 / Svět

Před pár dny vedení K-1 vyneslo očekávaný rozsudek nad Badrem Harim, za jeho nepřípustné chování během finálové zápasu s Remym Bonjaskym. Badr Hari strhl svého soupeře na zemi a tam mu zasadil několik úderů a nakonec se mu ještě pokusil šlápnout na hlavu. Jak naložilo vedení K-1 s hříšníkem Harim?

Dalo se očekávat, že vedení nebude chtít potrestat Hariho tím nejhorším možným způsobem, kterým by byl zákaz zápasení po určitou dobu, protože by tím byli sami proti sobě. Hari vábí zájem fanoušků o K-1 a je hlavním tahákem každého eventu. Přesto z toho Badr nevyšel jen se symbolickým trestem. Hariho penalizace se skládá ze tří částí.

  • 1. Bude mu odebrána odměna za zápasy odbouchané na finálovém večeru.
  • 2. Budou mu odebrány i všechny odměny za druhé místo ve finále K-1 WGP
  • 3. Bude mu odebrán Heavyweight titul a pás, který měl v držení

Hari se k celému incidentu vyjádřil následovně: Omlouvám se, za použití zakázaných technik ve finále K-1 World GP a za zklamaní všech fanoušků nejuznávanějšího bojového turnaje na světě. Jsem naštvaný, že jsem ztratil svůj titul, odměnu za druhé místo i ostatní peníze za mé zápasy. Jediným mým přáním bylo stát se šampionem. Nyní mě mrzí, co jsem udělal a plně přijímám trest, který mi vedení K-1 dalo. Nicméně jediný způsob jak vyjádřit svou lítost a omluvu je zápasit a dokázat, že umím předvést show podle pravidel K-1. Navíc, bych rád dokončil zápas proti Remy Bonjaskymu podle pravidel v ringu. Omlouvám se všem fanouškům, kteří byli vždycky mojí podporou. Prosím dejte mi možnost před nim bojovat tak brzo, jak to jen bude možné.


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky