přihlásit trvale
Nová registrace
UFC: Ultimate Insider - 16. díl

UFC: Ultimate Insider - 16. díl

přečteno: 1391×
15.06.2012 v 17:42 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 2×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Nejnovější díl pořadu z dílny UFC - Ultimate Insider je věnován profilu zápasníka těžké váhy Mika Russowa, kterého čeká na UFC 147 zápas s Fabriciem Werdumem. Russow si jako jeden z mála zápasníku i po vstupu do UFC drží své původní záměstntání. Je strážníkem chicagské policie. Další reportáž je věnována Fabriciu Werdumovi a jeho pěti oblíbeným zápasovým technikám. Třetí reportáž je věnována vztahu mezi GSP a Rorym MacDonaldem, dvě kamarádům, tréninkovým partnerům a zároveň dvě vysoce hodnoceným zápasníkům welterové váhy UFC. V poslední části dojde na statistické srovnání hvězd těžké váhy Brocka Lesnara, Randyho Coutura a Mirka Crocopa.


UFC: Ultimate Insider - 16. díl

foto:
ufc.com (photo by Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

Cows - Čtenář - 15.6.2012 v 20:57
... - Odpovědět
 

Russow me teda moc nepresvedcil. Jo asi je to fajn chlap a vsechno, ale Werdum ho deklasuje, zlepsuje postoj neuveritelnym zpusobem.

Rory McDonald zas vypada ze ho prepere moje sestra, ale takovej talent co se v nem skryva, to zustava rozum stat. Pokud pojede podobnym tempem, mame tu dalsiho Bonese.


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

Soliterus - Čtenář - 16.6.2012 v 12:23
Werdum - Odpovědět
 

Ten chlap udělal ohromnej pokrok v postoji.V zápase s Royem to předvedl ve slušné formě, ale pořád to bylo místy malinko nedotažené.Pokud tomu přidá ještě trochu rychlosti a doladí techniku, bude dělat hodně pěkný zápasy.Russowi pak nepomůže ani pendrek :)