přihlásit trvale
Nová registrace
UFC on FOX 31, Bellator 212 a 213 - startovní listiny

UFC on FOX 31, Bellator 212 a 213 - startovní listiny

přečteno: 1057×
12.12.2018 v 19:18 | Autor: Caidel
diskuse: 8×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Tento víkend nás čekají celkem tři MMA turnaje. Především je to závěrečný sobotní turnaj ze série UFC on FOX, tedy UFC on FOX 31: Lee vs. Iaquinta 2 z Milwaukee ve Wisconsinu a pak je to havajský dvouturnaj Bellatoru - páteční Bellator 212: Primus vs. Chandler 2, turnaj na podporu americké armády a sobotní Bellator 213: Macfarlane vs. Létourneau. Máme tu relativně nezvyklou situaci kdy nabídka Bellatoru vpodstatě převyšuje nabídku UFC - UFC už v rámci FOX série zjevně o nic nejde a postavili relativně slabší dvou a půl hvězdičkovou startovku. Bellator pak kontruje jednak tím, že uspořádal turnaj na Havaji a to rovnou dvojmo (což je něco, co se UFC ještě nepovedlo i přes značnou letošní snahu) a jednak tím, že nabízí celkem dva titulové zápasy a jeden zápas grand prix. Sobotní silnější turnaj je také dvou a půl hvězdičkový, páteční pak dvouhvězdičkový.

Nejprve se mrkneme na nabídku UFC, pak se podíváme na oba turnaje Bellatoru.

 

UFC on FOX 31: Lee vs. Iaquinta 2

sobota 15. prosince, Fiserv Forum, Milwaukee, Wisconsin, USA (FOX, Fox Sports 1, UFC Fight Pass)

V Milwaukee se konaly už dva UFC turnaje, oba ale ve starší hale Bradley Center - Fiserv Forum je hala zcela nová. Tento turnaj je také úplně posledním turnajem v rámci sedmileté spolupráce UFC a TV stanice FOX, neboť od ledna UFC přestupuje k ESPN. Jako tradičně je turnaj ze série FOX zaměřen spíše na divácky atraktivnější zápasy - uvidíme dva borce ze světové desítky (Kevin Lee a Sergio Pettis), čtyři ze světové dvacítky a dva ze světové pětadvacítky.

Hlavním tahákem by měl být remač mezi Kevinem Lee (17-3 MMA, 10-3 UFC)  a Alem Iaquintou (13-4-1 MMA, 8-3 UFC) oba se potkali v únoru 2014, pro Leeho to byl první zápas v UFC a přicházel dosti namistrovaný a Iaquinta ho tehdy ubodoval, takže si Lee jde pro odvetu. Lee je teď světovou šestkou a sérii pěti výher mu loni překazil v souboji o titul Tony Ferguson. Lee letos bojoval jen jednou a v pátém kole zastavil TKO lékařskou stopkou Edsona Barbozu. Iaquinta, světová šestnáctka měl loni také pět výher v řadě, ale letos vzal záskok proti Khabibu Nurmagomedovi, ale dle očekávání prohrál - ustál ale plných pět kol, což je slušné. Od předchozího fightu mají Lee bilanci 10-2 a Iaquinta 5-2 (kvůli finančním a kontraktuálním sporům s UFC nebyl tak aktivní a také si střihl dvouletou pauzu).

Také co-main event je solidní zápas v lehké váze: již zmíněný Edson Barboza (19-6 MMA, 13-6 UFC) proti Danu Hookerovi (17-7 MMA, 7-3 UFC). Oba ale na dost jiných trajektoriích. Barboza je asi nejobávanější kopáč v UFC, světová desítka a postojářské dynamo, ale prohrál poslední dva zápasy - s Nurmagomedovem a také Kevinem Lee (zápasníci mu stylisticky moc nesedí). Australan Hooker, nyní světová sedmnáctka je na vyšších patrech naopak poprvé (Barboza se v TOP 20 drží už tak čtyři roky) - v UFC začal vlažných 3-3, ale loni se rozjel a nasbíral čtyři výhry a čtyři stopky v řadě - umí jak submise tak KO (u Barbozy jsou to jen KO) a především je finišer: ze sedmnácti výher má Hooker šestnáct stopek.

V bantamové váze si to rozdají Sergio Pettis (17-4 MMA, 8-4 UFC) a Rob Font (15-4 MMA, 5-3 UFC). Pettis je jako světová čtyřka muší váhy nejvýše nasazeným mužem turnaje a měl po výhře nad Benavidezem téměř nakročeno k titulovému zápasu než ho ve vyzyvatelském rozstřelu ubodoval Jussier da Silva. Vzhledem k nejistému osudu divize, bloklému přístupu k titulu a problémům s vahou (jak Pettis dorůstá), rozhodl se Pettis jít o váhu výš do bantamu. Zde ho přivítá právě Font, světová dvaadvacítka který umí porážet solidní borce (např. Thomas Almeida), ale s elitou zatím prohrává (Lineker, Munhoz a nejnověji Assuncao).

Otvírák je vypsaný také do lehké váhy a jde rovněž o remač - mezi dvěma z nejobávanějších grapplerů v lehké váze. Na jedné straně ultraveterán Jim Miller (29-12-1NC MMA, 18-11-1NC UFC) kterého čeká už třicátý UFC zápas a jenž drží rekord v počtu pokusů o submise a na druhé straně rekordman v počtu submisí, oportunistický Charles Oliveira (24-8-1NC MMA, 11-8-1NC UFC). Oba už se střetli v roce 2010 a Miller tehdy zvítězil kneebarem - pro Oliveiru to byla první UFC prohra. Miller vítězil letos v září když zlomil sérii čtyř porážek, Oliveira oba své letošní zápasy vyhrál - a pořád sice mluví o návratu do pérové váhy, v lehké mu je ale podle všeho o dost lépe. Oliveira je hodně nečitelný - může dostat kohokoli, ale také dělá dost chyb, Miller je naopak vzorem stálosti a pevných základů. Oliveira teď světová třináctka, Miller po sérii proher čtyřicítka. 

V předzápasech Zak Ottow (16-6 MMA, 3-3 UFC) vs. Dwight Grant (8-1 MMA). Ottow v UFC zatím střídá výhry s prohrami a naposledy podlehl Sage Northcuttovi a tady zaskakuje za zraněného Erika Kocha se zhruba dvoutýdenní přípravou. Proti němu UFC nováček Grant se sedmi výhrami v řadě, výhrou v Bellatoru a DWCS a 75% KO bilancí. Dále Bobby Green (24-8-1 MMA, 5-3-1 UFC) vs. Drakkar Klose (9-1-1 MMA, 3-1 UFC). Green je mnohem zkušenější borec, v jediném letošním zápase se mu ale konečně podařilo zlomit žalostnou sérii tří proher a jedné remízy když porazil Erika Kocha. Drakkar Klose patřil mezi slibné prospekty, pak ho ale povážlivě zbrzdil překvapivou výhrou David Teymur. Klose už se ale vrátil do hry výhrou nad Lando Vannatou s kterým má Green právě tu nedávnou remízu. V lehké Jared Gordon (14-2 MMA, 2-1 UFC) vs. Joaquim Silva (10-1 MMA, 3-1 UFC) - oba borci v předchozím zápase shodně utrpěli své první UFC porážky. Slušně si tabulkově ve střední váze vedou třiatřicítka Gerald Meerschaert (28-9 MMA, 4-1 UFC) a dvaatřicítka Jack Hermansson (17-4 MMA, 4-2 UFC). Oba slušní finišeři - Hermansson 83%, Meerschaert dokonce 92%. Dan Ige (9-2 MMA, 1-1 UFC) vs. Jordan Griffin (17-5 MMA) - Griffin v UFC nováček, přichází přes DWCS a má čtyři submise v řadě. A také ženy: Jessica-Rose Clark (9-5 MMA, 2-1 UFC) vs. Andrea Lee (9-2 MMA, 1-0 UFC). Jessica-Rose v půlce přípravného kempu změnila gym (ze Syndicate odešla do 10th planet a UFC Performance institutu - prý ráda střídá lokace a není jen na jednom místě) tak uvidíme zda se vyplatilo.

Tři předzápasy zůstaly na UFC Fight Pass a to spíše v těch těžších vahách. V polotěžké to jsou Adam Milstead (8-2-1NC MMA, 1-1-1NC UFC) vs. Mike Rodriguez (9-3 MMA, 0-1 UFC), ve střední Trevor Smith (15-8 MMA, 5-5 UFC) vs. Zak Cummings (21-6 MMA, 6-3 UFC) a v těžké Chris de la Rocha (5-2 MMA, 1-2 UFC) vs. Juan Adams (4-0 MMA). Milsteadova jediná UFC výhra přišla v UFC debutu a to právě nad de la Rochou (No contest s Blaydesem Milstead prohrál, ale Blaydes měl nález na marihuanu). V předchozím zápase už Milstead shodil z těžké do polotíhy. Rodriguez je nebezpečný v postoji, ale jak ukázal předchozí fight s Clarkem, slabší proti zápasu. Smith přivítá Cummingse do střední váhy, Cummings jde o váhu výš a nováček Juan Adams z DWCS naopak se 195 centimetry a vahou těsně u limitu bude naopak představovat jednoho z větších bijců těžké váhy. 

Hlavní zápasy (FOX)

 • Kevin Lee vs. Al Iaquinta - lehká
 • Edson Barboza vs. Dan Hooker - lehká
 • Rob Font vs. Sergio Pettis - bantamová
 • Jim Miller vs. Charles Oliveira - lehká

Předzápasy (Fox Sports 1)

 • Zak Ottow vs. Dwight Grant - velterová
 • Bobby Green vs. Drakkar Klose - lehká
 • Jared Gordon vs. Joaquim Silva - lehká
 • Gerald Meerschaert vs. Jack Hermansson - střední
 • Dan Ige vs. Jordan Griffin - pérová
 • Jessica-Rose Clark vs. Andrea Lee - pérová

Předzápasy (UFC Fight Pass)

 • Adam Milstead vs. Mike Rodriguez - polotěžká
 • Trevor Smith vs. Zak Cummings - střední
 • Chris de la Rocha vs. Juan Adams - těžká

 

Bellator 212: Primus vs. Chandler 2

pátek 14. prosince, Neal S. Blaisdell Arena, Honolulu, Hawaj, USA (Paramount Network, DAZN)

Bellator tedy pořádá dva turnaje ve stejné hale hezky den po sobě. Ten první je na počet armády USA (stejně jako UFC dělalo turnaje Fight for the Troops) a někdy se také nazývá Bellator and USO Present: Primus vs. Chandler 2. Turnaj hodnocen dvěma hvězdičkami a tahákem je zde samozřejmě očekávaný remač o titul lehké váhy. Dále je tu vysokoprofilový ženský fight, dva UFC veteráni (Frank Mir a Sam Sicilia) a Bellator rekordman A.J. McKee.

V hlavním zápase na jednu stranu očekávaný a na druhou stranu už spíše nečekaný titulový remač mezi šampionem Brentem Primusem (8-0 MMA, 6-0 Bellator) a rekordmanem Bellatoru a exšampionem Michaelem Chandlerem (18-4 MMA, 15-4 Bellator). Oba se potkali v létě 2017 a Chandler tehdy přišel o titul když si v prvním kole zranil nohu a zápas zastavil lékař. Chandler samozřejmě toužil po remači, ale věci mezi oběma borci byli vyhrocené a do hry zasáhlo několik zranění na straně Primuse, takže by se dalo říci, že už se oba přes remač vlastně tak trochu přenesli - a najednou ho tu (opět) máme. Mělo k tomu dojít už na Bellatoru 197, ale zranění to opět přerušilo. Chandler je světová čtrnáctka, jedna z největších tváří Bellatoru a od prohry s Primusem vyhrál dva zápasy. Je držitelem řady rekordů: půjde už do desátého Bellator titulového fightu (ve dvaceti Bellator zápasech, takže každý druhý má o titul), v počtu zápasů je druhý, ve výhrách také druhý. A drží rekord ve finiších (11) a má ještě několik dalších solidních úspěchů. Primus kvůli neaktivitě vypadl z žebříčků a vrací se po nejdelší, 538 dní trvající, pauze své kariéry. Od roku 2013 Primus nikdy nebojoval víc než jednou ročně, od zápasu s Chandlerem nebojoval, má 4/6 výher v Bellatoru stopkou a s šesti výhrami v řadě drží nejdelší sérii v divizi. A teď uvidíme, jestli prostě Primus má takzvaně Chandlerovo číslo, nebo jestli to poprvé byla jen náhoda. Chandler každopádně hlásí, že až se vypořádá s Primusem, zajímají ho už jen velké fighty. 

V těžké váze uvidíme souboj UFC veterána a rekordmana Franka Mira (18-12 MMA, 0-1 Bellator), v 39 letech nejstaršího muže startovky a Javy Ayaly (10-7 MMA, 5-4 Bellator), o devět let mladšího borce který pravda nevyhrává až tak moc, ale umí překvapit o čemž se přesvědčil třeba Sergei Kharitonov kterého Ayala zrušil za 15 vteřin v druhém nejrychlejším finiši historie těžké váhy. Žebříčkově slušně nalosované, oba jsou těsně kolem padesátky. Mir nastupuje s třemi prohrami v řadě (v Bellator debutu ho vypnul Fedor) a samozřejmě drží řadu UFC rekordů souvisejících hlavně s počtem výher, finišů a zápasů v těžké váze v UFC celkem. Ayala nastupuje k desátému Bellator fightu, víc jich má jen Cheick Kongo (13) a všech pět výher v Bellatoru má Ayala stopkou - tedy rekordní počet společně s Kongem a čtyři KO rekordně společně s Kongem a Minakovem. 

A jsme-li u vyjmenovávání rekordů, nelze nezmínit světovou sedmadvacítku A.J. McKeeho (12-0 MMA/Bellator) ve třetím zápase. Ten je v 23 letech na startovce nejmladší, ale s dvanácti výhrami v řadě drží rekordní vítěznou sérii Bellatoru (a to jak aktivní, tak historickou tak pochopitelně i divizní). S osmi finiši je v pérové váze historicky druhý (Freire 10) a s 5 KO je také druhý (Freire 6). Proti němu Daniel Crawford (10-2 MMA, 0-1 Bellator) z britské BAMMA. Ten neuspěl v Bellator debutu, takže by jeho výhra zde tady byla obřím překvápkem - a McKeeho s touto vítěznou sérií už opravdu nelze držet od titulu nijak dlouho - proti elitě sice stále nenastupuje, ale poslední řekněme tři soupeře už poznávám jménem, takže se drápe tabulkou vzhůru. 

Dále si Derek Campos (19-7 MMA, 8-5 UFC) poprvé vyzkouší shodit do pérové váhy. Campos má na kontě třináct Bellator fightů v lehké váze a je tam ve světové čtyřicítce. Po sérii čtyř výher ale utrpěl už druhou TKO prohru s Patricky Freirem a to ještě rychleji než přišla ta první a tak zkusí shodit níž. První test pro něj bude UFC veterán Sam Sicilia (16-9 MMA, 1-1 Bellator) který v posledních pěti vyhrál jen jednou a to s Marcosem Galvaem. Naposledy podlehl Emmanuelu Sanchezovi arm trianglem v prvním kole a žebříčkově je #72.

A otvírají ženy ve váze 125 liber. Alejandra Lara (7-2 MMA, 1-1 UFC) naposledy neuspěla v titulovém zápase s Ilimou-Lei Macfarlane - a proti ní neporažená světová třináctka Juliana Velasquez (7-0 MMA, 2-0 Bellator), v Bellatoru zatím bezchybná - a po výhře nad Larou by jistě mohla pomýšlet na titulový zápas, zvlášť kdyby jí zvládla lépe než šampionka, tzn. lépe než páka v závěru třetího kola).

Co se zajímavějších předzápasů týče: Youtube virálista Tywan Claxton (3-0 MMA/Bellator) na sebe opět zkusí přitáhnout nějakou pozornost v souboji s domácím Kaeo Meyerem (3-3 MMA), Robsona Gracie čeká MMA debut proti rovněž debutujícímu domácímu Brysenovi Bolohao a v Bellatoru to zkusí také Chris Avila (5-7 MMA) z týmu bratří Diazů/Cesar Gracie a to proti také domácímu Brandonu Pieperovi (10-10 MMA). Avila přišel do velkých lig příliš brzy a teď nasbíral pět porážek v řadě - dvě v UFC, jednu v regionálkách a dvě v Combate Americas (a ještě dříve také jednu ve WSOF). Na to, že má teprve dvanáct zápasů už bude po tomhle zápase mít sjeté všechny významnější americké organizace - i když dost negativně. 

 

Hlavní zápasy:

 • Brent Primus (šampion) vs. Michael Chandler - o titul lehké váhy
 • Frank Mir vs. Javy Ayala - těžká
 • A.J. McKee vs. Daniel Crawford - pérová
 • Derek Campos vs. Sam Sicilia - pérová
 • Alejandra Lara vs. Juliana Velasquez - ženská 125

Vybrané předzápasy:

 • Tywan Claxton vs. Kaeo Meyer - pérová
 • Robson Gracie vs. Brysen Bolohao - velterová
 • Brandon Pieper vs. Chris Avila - lehká

 

Bellator 213: Macfarlane vs. Létourneau

sobota 15. prosince, Neal S. Blaisdell Arena, Honolulu, Havaj, USA (DAZN)

Tento turnaj je větší než ten páteční a bude vysílán výhradně na DAZN - a právě hlavní zápas večera s domácí šampionkou Ilimou-Lei Macfarlane je důvodem proč Bellator vůbec vyrazil na Havaj (UFC chtělo to samé pro Maxe Hollowaye, ale nedohodlo se s místními úřady). Čekal bych hodně slušnou atmosféru - předzápasy jsou tentokrát opět na modelu regionálních borců v čemž může mít Bellator v určitých lokalitách i menší výhodu oproti UFC - komplet předzápasy tak obsadili borci z Havaje kterých jsem napočítal asi minimálně patnáct a to nepočítám Ilimu-Lei.

Turnaj je hodnocen dvěma a půl hvězdičkami a mimo obou bojovnic v hlavním zápase večera tu budou k vidění ještě dva bijci ze světové dvacítky a také celkem tři exšampioni - dva z Bellatoru a jeden z UFC. 

Hlavním zápasem tedy titulový zápas: neporažená šampionka přímo z Honolulu, Ilima-Lei Macfarlane (8-0 MMA, 7-0 Bellator), toho času světová jedenáctka si to rozdá s respektovanou UFC veteránkou, Kanaďankou Valérií Létourneau (10-6 MMA, 2-0 Bellator). Ta v UFC končila v roce 2016 třemi prohrami, ale v Bellatoru zatím oba své zápasy vyhrála, což z ní dělá světovou patnáctku a titulovou vyzyvatelku. Valerie v UFC bojovala spíše o váhu níž, v Bellatoru si vyzkoušela 115 i 125.

Co-main eventem je souboj dvou exšampionů - toho z UFC a toho z Bellatoru. UFC reprezentuje Lyoto Machida (24-8 MMA) v Bellator premiéře. Machida byl šampionem polotěžké váhy UFC v roce 2009, poslední roky ale působil ve váze střední a UFC opustil s dvěma výhrami a do tohoto zápasu tedy půjde jako favorit a světová třináctka. Proti němu Rafael Carvalho (15-2 MMA, 6-1 UFC), světová sedmadvacítka. Carvalho má k vrcholu své kariéry podstatně blíže, až do letošního května byl v Bellatoru neporažen a vládl jako šampion střední váze. Gegard Mousasi si s ním ale ve skvělé formě poradil a Carvalho teď hledá druhou šanci jak prokázat své kvality proti nějakému opravdu známému jménu. Hraje tedy o hodně - druhá porážka proti akvizici z UFC by z něj nevyhnutelně udělala někoho kdo sice vládl Bellatoru, ale nebyl dost dobrý proti konkurenci z UFC, pokud ale Machidu zvládne, rázem zaujme své místo mezi elitou (protože Mousasi teď má opravdu skvělou formu a má na něj málokdo). Carvalho finišuje 80% zápasů KO, uvidíme jak to ale půjde proti kontr karate stylu Machidy - ten mimochodem prohlašuje, že na sobě i ve 40 letech hodně maká a učí a chce předvést nové věci, tak uvidíme.

Třetím zápasem bude v pořadí druhý zápas čtvrtfinále velterového grand prix. Lima vs. Koreshkov už je za námi, teď nás čeká grapplerská bitva neporažených bijců: elitní BJJ talent Neiman Gracie (8-0 MMA, 6-0 Bellator) vs. elitní wrestler Ed Ruth (6-0 MMA/Bellator). V podobných soubojích obvykle vítězí spíš zápasníci, ale uvidíme - Ruth může rozhodovat kde se zápas odehraje a tradiční otázkou je, jestli riskne zem. Gracie má jednu výhru na body a sedm submisí, Ruth jednu výhru na body a pět TKO (často ale GNP). Oba jsou v rámci Grand Prix novými a těmi nejméně zkušenými tvářemi a oba by pravděpodobně výhra posunula do světové stovky (a oba jsou prakticky výhradními produkty Bellatoru).

Parádní je i čtvrtý zápas: Moneyweight Muhammad Lawal (21-7 MMA, 11-5 Bellator) tentokrát v polotěžké váze a to proti bývalému šampionovi Liamu McGearymu (12-3 MMA, 9-3 UFC). Lawal je vysokoprofilový journeyman, toho času světová šestnáctka která skáče od střední po těžkou váhu a alternuje mezi Bellatorem a Rizinem. V posledních šesti střídá výhry s prohrami - porazil Procházku (Rizin), prohrál s Davisem (Bellator), porazil Ishiiho (Bellator), prohrál s Crocopem (Rizin), porazil Rampage (Bellator) a prohrál s Baderem (Bellator). Brit McGeary vládl divizi v roce 2015, ale příliv novějších talentů mu trochu pokazil kariéru. Titul mu sebral Davis, pak prohrál s i Vassellem a nejnověji i se světovou jedničkou Nemkovem. Teď už vážně potřebuje vyhrát, Lawal je ale tradičně tuhý oříšek.

Otvírákem je souboj domácích: Kona Oliveira (1-0 MMA) vs. Nainoa Dung (1-0 MMA) a popravdě nevím, proč jsou to zrovna tihle dva, když si Bellator mohl vybrat asi ze sedmi dalších zápasů i zkušenějších Havajanů v předzápasech. Zajímavostí v předzápasech je návrat Kala Hose, veterána kterého si pamatuji ještě z let 2007 a 2008 kdy působil v EliteXC a který se teď vrací na domácí půdě po šestileté pauze. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

fedo - Čtenář - 13.12.2018 v 00:00
Frank - Odpovědět
 

Tak dúfam že sa Frank predvedie. 

Lennox - Čtenář - 14.12.2018 v 13:30
Re: Frank - Odpovědět
 

Frank nejnižší váha za posledních snad 10 let, jen 113 kg. Forma a TRT jednoznačně.

Lennox - Čtenář - 15.12.2018 v 14:49
Re: Frank - Odpovědět
 

https://www.allthebestfights.com/ayala-vs-mir-full-fight-video-bellator-212/ Tak jako první kolo ho mohl klidně subnout. 2. kola klasickej Mirův problém, boj proti kleci. Rozhodčí jednoznačně chyboval, když nepozastavil zápas a nevrátil Mirovi chránič. Mir vzdal, protože má zlomenou horní čelist a ulomenej zub. Psal to Richard Hunter (jeho parťák z Podcastu) na Twitteru.

fedo - Čtenář - 16.12.2018 v 14:45
Re: Re: Frank - Odpovědět
 

ten chránič bola chyba. Škoda toho prvého kola, tam to už Frank nasadzoval. Zdá sa mi Frank strašne stuhnutý. Za mňa určite škoda, dúfam že ešte niečo ukáže.

machina - Čtenář - 13.12.2018 v 13:18
... - Odpovědět
 

Pokiaľ si dobre pamätám, tak Lawal ešte nenastúpil do strednej váhy, len mal taký nápad po poslednom KO od Badera. Opravte ma ak sa mýlim.

Caidel - Administrátor - 13.12.2018 v 15:00
Re: ... - Odpovědět
 

Máš pravdu. Já si jen z nějakého záhadného důvodu myslím, že už v ní několik zápasů tak porůznu měl, což jsem jak jsem si teď kontroloval není tak docela pravda :) Zkusím svou paměť přesvědčit, aby si zaktualizovala fakta...

machina - Čtenář - 19.12.2018 v 07:54
Re: Re: ... - Odpovědět
 

No musíš vždy pred písaním článku stlačiť F5 :-))).

Apropo chalanie neviete, kde sa dajú pozrieť zápasy z Bellatoru 213?

 

Caidel - Administrátor - 20.12.2018 v 11:19
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Bellator 213 se jaksi záhadně nikde nevyskytoval, ale včera se konečně objevil na torrentech nějaký první rip (tudíž jsem to konečně viděl) takže teď už by to někde dostupné být mělo - namátkově to vidím na allwrestling.org