přihlásit trvale
Nová registrace
UFC on ESPN+7 a Rizin FF 15 - startovní listiny

UFC on ESPN+7 a Rizin FF 15 - startovní listiny

přečteno: 873×
17.04.2019 v 11:41 | Autor: Caidel
diskuse: 2×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Velikonoční víkend nás čekají celkem dva MMA turnaje. Soborní UFC on ESPN+ 7: Oleinik vs. Overeem z Ruska a nedělní Rizin FF 15 z japonské Yokohamy s titulovým zápasem Jiřího Procházky. UFC on ESPN+ 7, někdy také označované jako UFC Fight Night 149 je jen dvouapůlhvězdičkový turnaj a vzhledem k tomu, že ani headlineři nejsou takoví kteří byli původně plánováni jde celkem bezesporu o vůbec jeden z nejslabších turnajů jaké UFC v současnosti nabízí. Na celé startovce jsou jen dva TOP 10 borci a sedm borců z TOP 25, ale to je dané hodně důrazem na nejtěžší váhovky (a ženy). V devíti z dvanácti zápasů uvidíme domácí borce. Rizin naopak staví na jejich poměry velmi slušnou dvouhvězdičkovou startovku se světovou pětkou Horiguchim a pro nás vůbec nejzajímavějším zápasem víkendu: Soubojem o volný titul polotěžké váhy v podání Jiří Procházka vs. King Mo

Ale teď už konkrétněji.

 

UFC on ESPN+ 7: Overeem vs. Oleinik

Turnaj se koná v sobotu 20. dubna v hale Yubileyny Sports Palace v Petrohradě a půjde o historicky první návštěvu UFC v Petrohradu a druhou UFC návštěvu v Rusku. Turnaj je z kategorie ESPN+ a obsahuje 12 zápasů. Hlavním zápasem měl být původně hodně slibný zápas Alistair Overeem vs. Alexander Volkov, jenže Volkov se zhruba před dvěma týdny zranil a byl nahrazen Alexejem Oleinikem, což už taková zábava asi nebude i když sledovat Oleinika, jak navzdory všem papírovým předpokladům nahazuje nějaké absurdní škrcení a likviduje další legendu těžké váhy jako to udělal naposledy Marku Huntovi má rozhodně něco do sebe. Pravděpodobnější je ale scénář ve kterém se na zem nepůjde a trpělivý Overeem ho zničí v postoji. Co se škrcení týče, je Oleinik ale totální enigma a asi nejnebezpečnější muž v MMA takže ztracené to v jeho případě nikdy není. A jestli se nepletu, tak jde o souboj dvou nejzkušenějších borců v celém UFC: Veterán Overeem má na kontě 62 zápasů s bilancí 44-17-1NC, ale Oleinik je jediný v UFC kdo jich má na kontě ještě o pár víc: 69 s lepší bilancí 57-11-1 což mě upřímně dost překvapilo :) - Oleinik obecně drží desátou příčku v historickém žebříčku nejvíce dosažených výher v MMA - a kdyby porazil Overeema dorovná Yuki Konda a Jeffa Monsona a stejně tak je desátý v historické tabulce v délce aktivní kariéry: zápasí už přes 21 let a protože mu na Wanderleie Silvu chybí jen 30 dní, půjde na deváté místo. Overeem po porážkách od Ngannoua a Blaydese porazil Sergeje Pavloviche, Oleinik s Blaydesem prohrál také, ale od té doby zdolal Albiniho a Hunta. Tohle těžko bude trvat pět kol, protože Overeem má KO na 50% a celkově finišuje 89% zápasů a u Oleinika je to ještě absurdnější: submise 79%, celkově finišuje 93% zápasů. Overeem viděl v šedesáti dvou zápasové kariéře rozhodčí jen osmkrát,  Oleinik v šedesáti devíti zápasech také jen osmkrát.

V co-main eventu přivítá světová devatenáctka lehké váhy Islam Makhachev (15-1 MMA, 5-1 UFC) do UFC nováčka Armana Tsarukyana (13-1 MMA). Makhachev má jedinou prohru kariéry překvapivé KO s Adriano Martinsem, ale od té doby vyhrál čtyři zápasy (nejprve dva na bodovou jistotu, ale poslední dva už zase finišoval). Tsarukyan prohrál v druhém zápase kariéry takže teď má vítěznou sérii dvanácti zápasů. Makhachev finišuje na 63 %, Tsarukyan 76% a Makhachev je zřejmě největším favoritem na startovce.

Poslední Overeemova obět Sergej Pavlovich (12-1 MMA, 0-1 UFC) si to rozdá s Brazilcem Marcelo Golmem (6-2 MMA, 1-2 UFC). Pavlovich, světová osmatřicítka bude tentokrát zkušenějším a favorizovaným borcem, Golm je v žebříčku někde u stoosmdesátky a ve dvou zápasech po sobě ho v UFC soupeři uzápasili s tím že momentálně je asi pátým nejhorším borcem v těžké váze v UFC. 

Devin Clark (9-3 MMA, 3-3 UFC) přivítá do UFC Ivana Shtyrkova (15-0-1 MMA). Původně měl jít Clark proti Abdul-Kerim Edilovi, ale ten byl koncem března ze startovky stažen. Tady bude asi značný nepoměr ve velikosti obou borců: Clark se pohybuje na pomezí střední a polotěžké váhy, zatímco neporažený Shtyrkov bude shazovat z těžké. První tři roky kariéry strávil Shtyrkov v organizaci Titov Boxing Promotion kde byl podle všeho za hlavní hvězdu, pak pokračoval v ruské RCC. Zajímavé je, že jeho bilance obsahuje obrovské množství různých známých MMA veteránů a journeymanů - ať už je řeč třeba o legendách jako jsou Ricco Rodriguez a Jeffu Monson či veteránech mnoha organizací, například: Antonio Silva (UFC/Strikeforce), Phil De Fries (UFC, nyní šampion KSW), Christian M'Pumbu (Bellator), Fabio Maldonado (UFC), Thiago Silva (UFC), Satoshi Ishii (Rizin/Bellator). Remízu má s Geronimo dos Santosem (pískal Jan Voborník) a poslední dva zápasy vyhrál právě proti Maldonadovi a Thiago Silvovi. Clark zvládá borce středního kalibru, ale dál se mu postoupit zatím nedaří. 

Jedinými ženami na startovce budou oblíbené zlatíčko fanoušků Roxanne Modafferi (22-15 MMA, 1-2 UFC), světová jednadvacítka a sestra šampionky Valentiny, Antonina Shevchenko (7-0 MMA, 1-0 UFC), světová sedmnáctka z Kyrgyzstánu. Modafferi je mnohem zkušenější a i v takto pokročilé fázi kariéry dokáže předvést nové věci, zároveň má ale její styl řadu nevyhnutelných slabin. O Antonině se toho zatím moc neví, v sedmi výhrách má jen dva TKO finiše a Roxanne na finiše také moc není, takže tady bych tipoval spíš tříkolový souboj kde budou klíčovým faktorem nejspíš porazy od Roxanne - tedy zda s nimi uspěje nebo ne.

Krysztof Jotko (19-4 MMA, 6-4 UFC) měl původně jít proti nováčkovi Romanu Kopylovi, ale ten se koncem března zranil a byl nahrazen dalším nováčkem, neporaženým Alenem Amedovskim (8-0 MMA) z Makedonie. Jotko tu bude bojovat o kariéru, protože po slušném začátku v UFC 6-1 teď prohrál tři zápasy v řadě a dvakrát byl knockoutován s borci řekněme střední třídy (Branch, Hall, Tavares) - a je teď světovou dvaadvacítkou. Amedovski je zatím někde kolem dvoustovky, ale relativně zajímavé na tom je to, že Amedovski měl doposud smlouvu s Bellatorem kde vyhrál své poslední dva zápasy. Amedovski má přitom všech osm výher KO, šest z toho v prvním kole a poslední výhra mu v Bellatoru zabrala jen 11 vteřin a bojoval normálně na hlavní startovce - takže se docela divím, že je najednou v UFC a že si ho Bellator nepodržel. 

Na kontraktuální tahanice doplatil Muin Gaurov - s tím se počítalo na tento turnaj, ale později se zjistilo že má stále platnou smlouvu s ONE, takže byl zase vykopnut. Původní debutující soupeř Movsar Evloev (10-0 MMA) dostává rovněž nováčka Seung Woo Choie (7-1 MMA) z Jižní Koreje. Evloev strávil celou kariéru v M-1 a byl zde bantamovým šampionem s dvěma obhajobami. Finišuje 70% výher a je už teď solidní sedmatřicítkou v bantamu. Choi strávil většinu kariéru v korejské Top FC, jedinou porážku kariéry o dva zápasy později pomstil čímž získal tamější titul a teď má dvě výhry v řadě. Klíčové ovšem je, že od prosince roku 2017 nebojoval, takže dlouhá pauza a pozice mimo žebříčky (ale byl někde kolem stosedmdesátky, což všechno hraje do karet Evloevovi). Evloev hlavně grappler, Choi postojář.

Také Sultan Aliev (14-3 MMA, 2-2 UFC) měl mít původně jiného soupeře a to Emila Webera Meeka. Ten ale zmizel ze startovky bez udání důvodu a nahradil ho Keita Nakamura (34-9 MMA, 4-3 UFC). Aliev v UFC zatím nevýrazných 2-2, obě porážky má ale TKO ač jinak sám spoléhá hlavně na KO kterých rozdal deset ve 14 výhrách. Veterán Nakamura je v UFC na druhém turnusu a stejně jako Aliev střídá výhry s prohrami. V rámci aktuálního pobytu má bilanci 4-3 a narozdíl od Alieva poslední zápas vyhrál a ze 17 výher submisí jich má 15 RNC. 

Zdá se, že změny soupeřů jsou hlavním motivem turnaje. Alexander Yakovlev (23-8 MMA, 2-4 UFC) měl čelit Teemu Packalénovi, ten ale začátkem dubna ze startovky také zmizel a byl nahrazen nováčkem Alexem da Silvou Coelho (20-1 MMA). Yakovlev střídá výhry s prohrami, ale bere to po dvou, takže nejdřív dvě prohry, pak dvě výhry a naposledy dvě prohry. To bylo ale v listopadu 2016, od té doby Yakovlev nebojoval, takže forma obrovský otazník. Když ale v roce 2015 porazil Maynarda, pohyboval se ve světové padesátce - jeho soupeř Coelho je i přes skvostnou bilanci 20-1 jen někde kolem světové třístovky (v Astra FC umí bilance hodně vyladit) a je tak papírově nejslabší na startovce. Prohrál jednou na body tři zápasy zpátky, ale jinak má všech dvacet výher stopkou, sedmnáct z toho v prvním kole. Vtipné také je, že oba borci mají relativně porovnatelný počet zápasů - Coelho 21 + 3 amatérské a Yakovlev 31, ale Coelho který kariéru zahájil v roce 2014 bojuje o deset let méně než Yakovlev který jí zahájil už v roce 2004. Třiadvacetiletý Coelho měl v roce 2014 8 zápasů a o rok později jich měl 7 - až v posledních třech letech dost zpomalil (loni bojoval jen jednou)

V těžké váze Marcin Tybura (17-4 MMA, 4-3 UFC) vs. Shamil Abdurakhimov (19-4 MMA, 4-2 UFC). Šestnáctka proti pětadvacítce, bilančně oba velmi podobně včetně toho, že mají oba UFC porážku s Timothy Johnsonem i Derrickem Lewisem. Tyburu navíc porazil i Fabricio Werdum, ale naopak oba si poradili s Andreiem Arlovskim.  Tybura naposledy vítězil nad Struvem, Abdurakhimov již nad zmíněným Arlovskim a Tybura má na kontě headkick KO Viktora Pešty. Papírově je hodně slušná šance že tohle bude tříkolová pomalá tahanice.

Další fight naopak velmi pravděpodobně patnáct minut trvat nebude. Na jedné straně zběsilý grappler Gadzimurad Antigulov (20-5 MMA, 2-1 UFC) a na druhé straně solidní vypínač z Polska, Michal Oleksiejczuk (13-2-1NC, 1-0-1NC UFC) který zaskakuje za nováčka Romana Dolidzeho který byl ale na startovce vlastně jen pár dní. Antigulov do toho šlape po hlavě - prostě submise nebo smrt (protože na dlouhé zápasy nemá moc fyzičku). Submisí ukončil 15 z 20 výher a další čtyři přidal KO, takže jen jednou vyhrál zápas na body. A jen dvakrát mu to trvalo déle než jedno kolo. Všech pět porážek má navíc před časovým limitem. V UFC dvě rychlé výhry dohromady pod tři a půl minuty, ale naposledy ho knockoutoval v prvním Ion Cutelaba který se na zem vzít nenechal a pokazil tak Antigulovi čtrnáct výher v řadě. Oleksiejczuk je lepší v postoji kde má 70% výher TKO. V UFC zatím v postoji dostal oba soupeře, jenže po výhře nad Khalilem Rountree měl pozitivní dopingový nález, takže z toho byl jen No Contest a roční pauza. Návrat letos v únoru když knockoutoval Giana Villanteho. Tady je to asi dost přímočaré - pokud ho Antigulov sundá k zemi, měl by vyhrát, pokud ne, měl by to Oleksiejzcuk zvládnout.

Otvírákem Magomed Mustafaev (13-2 MMA, 2-1 UFC) jenž se do akce vrací po více než dvouleté pauze. Naposledy prohrál s Kevinem Lee což mu pokazilo sérii dvanácti výher. Mustafaev ještě nikdy nebyl v kleci plných patnáct minut. Teď proti němu neporažený Rafael Fiziev (6-0 MMA) z Kyrgyzstánu který podle všeho trénuje v Thajsku - a rovněž ukončil všech šest soupeřů. Přitom i dost rozmanitě - jedno naskočené koleno, jedno normální koleno, jeden body kick a jeden head kick. Kopat zkrátka umí: v amatérském kickboxu má prý přes sto zápasů, v profících padesát. 

 

Hlavní zápasy:

 • Alistair Overeem vs. Alexey Oleinik - těžká
 • Islam Makhachev vs. Arman Tsarukyan - lehká
 • Sergei Pavlovich vs. Marcelo Golm - těžká
 • Ivan Shtyrkov vs. Devin Clark - polotěžká
 • Roxanne Modafferi vs. Antonina Shevchenko - ženská 125
 • Krzystof Jotko vs. Alen Amedovski - střední

Předzápasy:

 • Movsar Evloev vs. Seung Woo Choi - bantamová
 • Sultan Aliev vs. Keita Nakamura - velterová
 • Alexander Yakovlev vs. Alex da Silva Coelho - lehká
 • Marcin Tybura vs. Shamil Abdurakhimov - těžká
 • Gadzhimurad Antigulov vs. Michal Oleksiejczuk - polotěžká
 • Magomed Mustafaev vs. Rafael Fiziev - lehká

 

Rizin FF 15

Turnaj Rizin FF 15 se koná v neděli 21. dubna v Yokohama Aréně v Japonsku - a je to turnaj dvouhvězdičkový s titulovým zápasem Jiřího Procházky, takže pro české fanoušky zásadní záležitost. PPV dostupné na FITE.TV za 19,99 dolarů. A v deseti z dvanácti zápasů uvidíme domácí reprezentanty. 

Startovka nakonec obsahuje dvanáct zápasů, protože někdy včera odpadl Justin Scoggins kvůli zranění kolene a zápas s Kaiem Asakurou se tedy rušil (a to už Scoggins sám zaskakoval za Ulku Sasakiho který měl nějakou ošklivou infekci).

Hlavním zápasem večera bude mezi Jiřím Procházkou (23-3-1 MMA, 9-1 Rizin) a King Mo Lawalem (21-8-1NC MMA, 3-1 Rizin) z USA. Jde o vskutku parádní zápas mezi světovou pětadvacítkou (Procházkou) a třicítkou (Lawalem) který má ještě navíc i solidní příběh. Procházka je obecně jednou z největší hvězd Rizinu - dost možná tou vůbec největší nejaponskou hvězdou, protože má v Rizinu odbojováno snad nejvíc ze všech - největší hvězda Horiguchi má o výhru míň a Tenshin Nasukawa jich má stejně (sčítáno MMA s kickboxem) a to se skvělou bilancí 9-1. Zápas je vypsaný o volný titul polotěžké váhy a i to lze brát jako poctu k Procházkovým schopnostem, protože Rizin to s tituly zatím rozhodně nepřehání - ve skutečnosti má totiž Rizin zatím tituly pouze dva: v mužské bantamové váze ho má Horiguchi, v ženské superatomové Ayaka Hamasaki a tohle bude teprve třetí titul Rizinu - navíc takový u kterého je jisté, že prvním šampionem nebude domácí borec a u kterého je navíc značně pravděpodobné, že ho nikdo z Japonska držet v dohledné budoucnosti nebude. Lawal je zde logickou volbou: V Japonsku je známý ještě z působení v organizaci Sengoku kde začínal a ačkoli má v Rizinu odbojované jen čtyři zápasy a naposledy ho zde bylo vidět v roce 2016, je tu především ta zásadní věc: Právě on je totiž zodpovědný za jedinou Rizin prohru Jiřího Procházky ve finálovém zápase Grand Prix těžké váhy v roce 2015, což z Lawala dělá šampiona Grand Prix (a v minulosti byl rovněž šampionem Strikeforce polotěžké váhy).  Trajektorie obou borců se ale posléze dost lišily: Pro Lawala to tehdy byl předposlední zápas v Rizinu, pak se vrátil do Bellatoru kde v pěti zápasech dvakrát vyhrál (Ishii, Jackson) a třikrát prohrál (Davis, Bader, McGeary). Mezitím se ještě rok po výhře v GP se vrátil do Rizinu a prohrál s CroCopem. Poslední tři porážky má TKO. Procházka sice zápas s Lawalem nezvládl, ale v Rizinu se jim líbil a tak se stal jejich nejvytěžovanějším borcem - připsal si sedm výher, šest z toho KO v prvním kole. Karty jsou tu relativně jasně rozdané: Lawal je v osmatřiceti už na sestupu, Procházka je podle všeho stále ještě na cestě vzhůru. Lawal je velmi zkušený a kvalitní boxer který si své v pohodě zastane i v těžké váze, ale moc nekope. Zápasnicky má nad Procházkou také výhodu, ale zdaleka nezápasí tak často, jak by teoreticky mohl. Pro Procházku hraje výška, jistá nepředvídatelnost a především kopy a kolena - a v posledních dvou zápasech navíc předvedl, že si poradí i s wrestlery (Heun, Halsey) ač to podle situace může být i hodně divoké. Lawal KO na 62%, submise žádné, Procházka KO na 87% a v 23 výhrách má jen jednu jedinou na body. Fyzička buď nerozhodně nebo pro Lawala - Procházka dlouhé zápasy prostě nemá, takže v tom nemá tolik zkušeností, Lawal v minulosti už šel i na pět kol, ale to už je asi šest let zpátky.   

Co-main event je zápas v kickboxu mezi domácí superstar Tenshinem Nasukawou a filipínským borcem Fritzem Aldin Biagtanem. Nasukawa už se oklepal z drtivé box porážky od Floyda Mayweathera a v kickboxu kde zůstává neporažneý s bilancí 29-0 vítězil cartwheel kickem ve třetím kole v organizaci RISE, kde je šampionem váhy 57 kg a účastní se aktuálně probíhajícího turnaje. O Biagtanovi nic nevím, ale podporovat by ho na turnaji měl jeho krajan Manny Pacquiao, což vysvětluje tu spolupráci mezi Pacquiaem a Rizinem co byla podepsána někdy minulý týden. 

Druhým kickbox zápasem na startovce je zápas Taiga (21-7) vs. Thalisson Gomes Ferreira.

Zbývajících devět figtů už jsou MMA zápasy.

Největší domácí star Kyoji Horiguchi (26-2 MMA, 8-0 Rizin), světová pětka si po nedávné výhře nad Bellator šampionem Darrionem Caldwellem střihne další zápas s prověřeným borcem: UFC veteránem Benem Nguyenem (16-8 MMA). Ten byl nedávno propuštěn z UFC v rámci rušení muší váhy - sice prohrál dva v řadě, ale pořád je světovou šestnáctkou a v UFC měl celkem 4 výhry a tři porážky. Takže velmi dobrý zápas ve kterém by měl být ale určitě favorizovaný doma neporažený Horiguchi.

Kai Asakura ze startovky odpadl (viz výše - zranění Scogginse), ale jeho bratr Mikuru Asakura (8-2 MMA, 3-0 Rizin) zde zápasit bude. Mikuru v Rizinu zatím bezchybný s třemi výhrami a dvěma působivými KO (headkick, naskočené koleno), proti němu nová tvář Luiz Gustavo (9-0 MMA, 1-0 Rizin). Svěřenec Wanderleie Silvy loni v Rizin debutu zapůsobil knockoutem Yusuke Yachiho, což ho žebříčkově posunulo hodně nad Asakuru - Gustavo je #75, Asakura někde kolem #275.

Neporažený Koji Takeda (8-0 MMA) přichází z organizace DEEP a tohle bude jeho Rizin premiéra. Proti němu UFC veterán Damien Brown (18-12 MMA, 1-0 Rizin) z Austrálie. V UFC skončil před rokem s bilancí 2-4 po třech porážkách v řadě, ale v Rizin premiéře gilotinou odškrtil Darona Cruickshanka, takže dobré :) Papírově favoritem zkušenější Brown který je v žebříčcích o sto míst lepší.

Leglock specialista, excentrik Satoru Kitaoka (42-18-9 MMA, 2-2 Rizin) proti debutujícímu brazilci Roberto Souzovi (7-0 MMA). Kitaoka má 20 výher submisí a 22 výher na body - a přesně nula KO :). Souza rovněž grappler se 100% finiš bilancí a šesti submisemi v sedmi výhrách. Všechno v prvním kole. Kitaoka umí prohrávat i vyhrávat proti elitě, podle situace a nálady.

Seiichiro Ito (12-2 MMA, 1-0 Rizin) většinou bojuje v ZST, ale jednou už nastoupil i v Rizinu kde ubodoval Kizaemona Saigu. Proti němu Manel Kape (12-4 MMA, 3-3 Rizin) který si sice udělal dobré jméno v GP bantamové váhy kde došel až do semifinále, ale od té doby má bilanci jen 1-2. Žebříčkově je ale v padesátce, Ito někde kolem 220.

V polotěžké švédský borec Karl Albrektsson (8-2 MMA, 2-2 Rizin). Ten v Grand prix těžké váhy vypadl v zahajovacím kole a později v roce 2017 prohrál s Procházkou (i když jinak si v Rizinu připsal i dvě výhry). Ale od té doby má dvě KO výhry v domácí organizaci Superior Challenge a tak se vrací do Rizinu. Proti němu Christiano Frohlich (10-4 MMA) pro kterého to bude Rizin premiéra - podle bilance vypadá dosti na journeymana, organizace hodně střídá.

Tři zápasy patří ženám: domácí světová šestadvacítka Kana Watanabe (6-0-1 MMA, 2-0 Rizin) která zápasí hlavně v DEEP, ale v roce 2017 i 2018 si odskočila na zápasy do Rizinu - vtipné je, že v obou případech proti stejné soupeřce Shizuce Sugiyama kterou dvakrát porazila. Proti ní polská bojovnice Justyna Haba (1-0 MMA/Rizin) která ve své MMA/Rizin premiéře porazila RNC Shinju Nozawu-Auclair.

A právě Shinju-Nozawa Auclair (2-1 MMA/Rizin) uvidíme v dalším zápase. Svěřenkyně Gilberta Melendeze vyhrála své první dva kariérní zápasy pákou, ale naposledy podlehla právě Habě. Proti ní mírně zkušenější Saray Orozco (3-2 MMA) z Mexika s dvěma výhrami v řadě v Rizin premiéře.

A pak finalistka ženského grand prix Rena Kubota (7-2 MMA/Rizin) v návratovém zápase po grand prix proti francouzce Samanthě Jean-Francois (4-5 MMA). Tohle by Kubota, světová třináctka dát měla - protože obě prohry v kariéře má jen s šampionkou GP, Kannou Asakurou s kterou už naposledy vydržela tři kola. 

Startovní listina:

 • Jiří Procházka (ČR) vs. Muhammed Lawal (USA) - o volný titul polotěžké váhy
 • Tenshin Nasukawa (Japonsko) vs. Fritz Aldin Biagtan (Filipíny) - smluvní 59 kg, kickbox
 • Taiga (Japonsko) vs. Thalisson Gomes Ferreira (Brazílie) - bantamová, kickbox
 • Kyoji Horiguchi (Japonsko) vs. Ben Nguyen (USA) - smluvní 60 kg
 • Mikuru Asakura (Japonsko) vs. Luiz Gustavo (Brazílie) - smluvní 68 kg
 • Koji Takeda (Japonsko) vs. Damien Brown (Austrálie) - lehká
 • Satoru Kitaoka (Japonsko) vs. Roberto Souza (Brazílie) - smluvní 71 kg
 • Seiichiro Ito (Japonsko) vs. Manel Kape (Angola) - muší 
 • Karl Albrektsson (Švédsko) vs. Christiano Frohlich (Brazílie) - polotěžká
 • Kana Watanabe (Japonsko) vs. Justyna Haba (Polsko) - muší 
 • Shijnu Nozawa-Auclair (USA) vs. Saray Orozco (Mexiko) - muší
 • Rena Kubota (Japonsko) vs. Samantha Jean-Francois (Francie) - smluvní 51 kg


Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

hellas - Čtenář - 18.4.2019 v 13:53
King Karl - Odpovědět
 

Malá oprava: Albrektsson nevypadl v těžké GP ale open GP

raduz - Čtenář - 24.4.2019 v 07:02
Jirí Procházka - Odpovědět
 

Tak veľká gratulácia Jirkovi Procházkovi k "pásu" v RIZINE. Bol to taký opatrnejší fight - ale z taktického hľadiska to úplne chápem... A Jirka tam dával krásne naskočené kolená....:).... takže nie King Mo,...ale King Jirko..:)