přihlásit trvale
Nová registrace
UFC on ESPN+ 20, Bellator 231 a 232, One 101 - startovní listiny

UFC on ESPN+ 20, Bellator 231 a 232, One 101 - startovní listiny

přečteno: 1631×
24.10.2019 v 10:50 | Autor: Caidel
diskuse: 7×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

O víkendu jsou v plánu celkem čtyři turnaje. Turnaje UFC a ONE se konají v Asii, Bellator tentokrát zůstává na dva turnaje v USA.

V pátek se koná ONE Championship 101: Dawn of Valor z indonéské Džakarty - jde o dvouhvězdičkový turnaj a první turnaj po obří akci ONE: Century. ONE se kupodivu podařilo úplně nevystřílet veškeré náboje a tak tu máme titulový zápas ve velterové váze a také kickboxing titulový zápas ve váze lehké. Rovněž v pátek dvouhvězdičkový Bellator 231: Mir vs. Nelson z Connecticutu po kterém následuje sobotní také dvouhvězdičkový Bellator 232: MacDonald vs. Lima pořádaný v téže hale s titulovým zápasem ve velterové váze jenž je zároveň finálovým zápasem grand prix.

No a také v sobotu je tu ještě UFC on ESPN+ 20: Maia vs. Askren, tříhvězdičkový turnaj ze Singapuru kde si v hlavním zápase večera užijeme zajímavou zemařinu - a to také ve velteru. Velterové váze tedy zjevně patří celý víkend :)

 

ONE Championship 101: Dawn of Valor

pátek 26. října, Istora Senayan, Džakarta, Indonésie (Youtube / ONE app)

Celou startovku si můžete prohlédnout níže a vidím na ní tři hlavní zajímavosti. Především je to samozřejmě hlavní zápas večera: Švédský šampion Zebeztian Kadestam (12-4 MMA, 4-1 ONE) obhajuje proti Kiamrianovi Abbasovi (21-4 MMA, 3-1 ONE) z Kyrgyzstánu. Kadestam už drží titul skoro rok, získal ho v zápase s Tylerem McGuirem poté co se titulu vzdal Askren kvůli přestupu do UFC a jedinou porážku v ONE mu uštědřil právě Askren. Kadestam má nyní tři výhry v řadě, obhájil proti Georgiy Kichiginovi a ve dvanácti výhrách má 10 KO, jednu submisi a jednu výhru na body. Abbasov přišel do ONE se sérií deseti výher, ale v premiéře neuspěl s Luisem Santosem (kterého Kadestam porazil o zápas dříve). Od té doby ale Abbasov nezaváhal a třikrát vyhrál, naposledy TKO nad Yushinem Okamim. Kadestam světová #40, Abbasov #65.

V co-main eventu kickbox remač mezi Holanďany Regianem Eerselem (19-4) a výrazně zkušenějším Nieky Holzkenem (92-15), ačkoli Eersel je původem ze Surinamu. Holzken v letech 2015 a 2016 dominantním šampionem v Glory, v ONE zatím vyhrál dva zápasy než narazil na Eersela který ho ubodoval v zápase o úvodní titul. Eersel naposledy prohrál začátkem roku 2017, teď má deset výher v řadě a držel titul v Lion Fight. V ONE zatím 3-0 a po výhře nad Holzkenem je historicky prvním a zatím jediným šampionem ONE v této váze. Remač bude zároveň jeho první obhajobou. Perličkou je, že Eersel v roce 2016 prohrál s Matoušem Kohoutem na Heroes Gate 16, což ale o rok později v USA v rámci Lion Fight a současné desetizápasové vítězné šnůry pomstil. 

Třetí zajímavostí je tu ONE premiéra nejzkušenějšího a také vůbec nejlepšího borce startovky, světové desítky Johna Linekera (31-9 MMA, 12-4 UFC), slavného tvrdého ranaře který posledních sedm let bojoval v UFC které nedávno opustil. UFC ho prý nechtělo kvůli neprofesionalitě, Lineker byl zase nespokojený z malé zápasové frekvence (v letech 2017, 2018 a 2019 bojoval vždy jen jednou). Odchází ale stále jako kvalitní borec který měl v UFC od roku 2016 bilanci 5-2 a i když mu těsná prohra se Sandhagenem asi v UFC na chvíli zavřela cestu k titulu, pořád byl součástí širší světové špičky. Do ONE ho přivítá Muin Gafurov (16-2 MMMA, 3-2 ONE), ten má nyní pět výher v řadě, ale jen tu poslední z toho v ONE - nějakou dobu teď působil i v jiných organizacích ač v ONE už má celkem pět zápasů (prohry s velkými jmény jako Belingnon a McLaren). 

Slibný fight měl být ještě Leandro Ataides vs. Vitaly Bigdash, ale na poslední chvíli se rušil. Zbytek startovky už je převážně lokálního charakteru, Indonésie má zastoupení deseti bojovníků a to včetně tří zápasů kde stojí dva domácí bijci proti sobě.

Startovní listina:

 • Zebeztian Kadestam (šampion, Švédsko) vs. Kiamrian Abbasov (Kyrgyzstán) - o titul velterové váhy
 • Regian Eersel (šampion, Surinam) vs. Nieky Holzken (Holandsko) - o kickbox titul lehké váhy
 • Priscilla Gaol (Indonésie) vs. Bozhena Antoniyar (Myanmar) - atomová
 • Federico Roma (Argentina) vs. Wang Junguang (Čína) - kickbox, slámová
 • John Lineker (Brazílie) vs. Muin Gafurov (Tádžikistán) - bantamová
 • Eko Roni Saputra (Indonésie) vs. Kaji Ebin (Filipíny) - muší

 

 • Adrian Mattheis (Indonésie) vs. Stefer Rahardian (Indonésie) - slámová
 • Ayideng Jumayi (Čína) vs. Mark Abelardo (Nový Zéland) - bantamová
 • Pieter Buist (Holandsko) vs. Antonio Caruso (Austrálie) - lehká
 • Rudy Agustian (Indonésie) vs. Abro Fernandes (Indonésie) - muší
 • Johnny Nunez (USA) vs. Kazuki Tokudome (Japonsko) - lehká
 • Egi Royten (Indonésie) vs. Elipitua Siregar (Indonésie) - slámová
 • Alexi Serepisos (Nový Zéland) vs. Taiki Naito (Japonsko) - muay thai, muší
 • Adi Paryanto (Indonésie) vs. Angelo Bimoadji (Indonésie) - slámová

 

Bellator 231: Mir vs. Nelson 2

pátek 25. října 2019, Mohegan Sun Aréna, Uncasville, Connecticut, USA

V hlavním zápase souboj a remač dvou stárnoucích UFC veteránů, Franka Mira (18-13 MMA, 0-2 Bellator) a Roye Nelsona (23-17 MMA, 1-3 Bellator). Mir je trochu mladší - je mu čtyřicet, ale je na tom s formou o něco hůře. Prohrál poslední čtyři zápasy včetně těch dvou v Bellatoru a v posledních deseti má bilanci 2-8. Tabulkově nyní #69 a v UFC drží obrovské množství rekordů. Jeho hlavní silou jsou submise, jenže na černý pásek Nelsona zrovna tohle moc neplatí. Nelsonovi je už 43 (nejstarší na startovce), ale žebříčkově je ještě #33. Prohrál poslední tři a v posledních jedenácti má bilanci 3-8, nicméně v Bellatoru už má také jedn u výhru. Stylisticky je Nelson daleko čitelnější, už je to jen o hledání té jedné bomby, ale narozdíl od Mira ještě docela vydrží - zatímco Mir prohrál ze třinácti zápasů už desetkrát KO!, Nelson má ze 17 porážek v kariéře pouze 3 stopky. Oba spolu bojovali už v roce 2011 v UFC a Mir tehdy vyhrál na body. V rámci předzápasového hype je docela vtipné, že Mirovi se do remače vůbec nechtělo a namísto slibování pěkného fightu Mir rovnou říká, že tenhle zápas bude pěkná nuda - na Nelsona je prý recept naprosto jasný, ale znamená to opatrný a pomalý zápas na tři kola kdy zřejmě budeme jen čekat, jestli Mir Nelsona uboduje, nebo jestli tam jedna pumelice projde a Frank to nerozdýchá.

Sportovně zajímavější by měl být co-main event. V něm nejlepší borec startovky, světová čtyřka a exšampion Phil Davis (20-5 MMA, 7-2 BMMA). Ten má od ztráty titulu bilanci 3-1 (prohra s Nemkovem) a teď ho čeká nová tvář v Bellatoru, švédský borec Karl Albrektsson (9-2 MMA), světová #68, zřejmě zapůjčený z Rizinu kde v poslední době působí. Albrektsson poslední tři zápasy (dva ve Švédsku a jeden v Rizinu) vyhrál a za jediné dvě porážky kariéry je u něj zodpovědný Valentin Moldavsky a Jiří Procházka. Papírově je to docela zajímavé, protože Albrektsson sám v Rizinu v roce 2016 porazil Nemkova který loni porazil právě Davise. Davis už jinak v Bellatoru stihl nasbírat sedm výher a víc jich historicky mají jen Liam McGeary (kterého porazil naposledy) a Emanuel Newton.

V třetím zápase Ed Ruth (7-1 MMA)- elitní wrestler vyřazený z WWGP Neimanem Gracie, ale který už se stihl vrátit na vítěznou vlnu. Proti němu neznámý Jason Jackson (10-3 MMA), v Bellatoru zatím s jednou výhrou i když poslední dva zápasy absolvoval v LFA. Papírově ale slušný fight, Ruth je teď #105, Jackson #123. Ve velteru Ruth bilance 2-1, šest ze sedmi výher v kariéře KO. 

Pak je tu Bellator premiéra UFC veteránky Bec Rawlings (7-8 MMA). Té se poslední době se čtyřmi prohrami v řadě v UFC vůbec nedařilo, i chvilku pověsila MMA na hřebíček a dala si tři zápasy v boxu bez rukavic, ale pak podepsala s Bellatorem a čeká ji Iliara Joanne (8-4 MMA) ze stáje bratrů Pitbullů kterou čeká také Bellator premiéra. Joanne je v 25 letech na hlavní startovce nejmladší.

Otvírákem hlavní startovky pak zápas profiwrestlera Jake Hagera (2-0 MMA) proti Anthony Garrettovi (3-1 MMA). Hager zatím i jako solidní amatérský zápasník v MMA hladce poráží pečlivě předvybrané soupeře arm triangly (dvě výhry v půli prvního kola) a i tentokrát je soupeř asi dost specifický. Garrett přichází z lokální organizace Shamrock FC a dva roky nebojoval. Otázkou může být, jak moc se Hager věnoval tréninku - donedávna se po konci organizace Lucha Underground mohl věnovat výhradně MMA, ale teď se zhruba tři týdny zpátky překvapivě objevil na akci nové velké organizace AEW, kde hraje poměrně prominentní roli, takže svůj čas teď musí věnovat jak MMA, tak profi-wrestlingu. Bellator ale s podobnými crossovery nemá problém a já jsem jen zvědavý, jestli ještě budou zkoušet vytěžit jeho gimmick „We, the people.“ z WWE který AEW minulý týden efektivně zabila :)

V předzápasech vidím tři malé zajímavosti: 203 cm vysokého neporaženého Steva Mowryho (6-0 MMA) proti Gokhanu Saricamovi (4-0 MMA), návrat Tality Nogueiry (7-1 MMA) po více než roční pauze a první porážce kariéry od Julie Budd a to proti Jessy Miele (8-3 MMA), momentálně světové čtrnáctce kterou čeká Bellator premiéra a souboj neporaženého Mandela Nallo (7-0 MMA) z Tristaru proti Killysi Motovi (11-1 MMA) který přichází do Bellatoru po jediné porážce své kariéry. 

 

Hlavní zápasy:

 • Frank Mir vs. Roy Nelson - těžká
 • Phil Davis vs. Karl Albrektsson - polotěžká
 • Ed Ruth vs. Jason Jackson - velterová
 • Bec Rawlings vs. Iliara Joanne - ženská 125
 • Kevin Ferguson Jr. vs. Craig Campbell - smluvní 160
 • Jake Hager vs. Anthony Garrett - těžká

 

Bellator 232: MacDonald vs. Lima 2

sobota 26. října 2019, Mohegan Sun Aréna, Uncasville, Connecticut, USA

Sobotní turnaj se koná ve stejné hale jako ten páteční. Hlavním zápasem je tu remač mezi šampionem Rory MacDonaldem a Douglasem Limou - symbolicky parádní zakončení WWGP na jehož konci stojí ti dva papírově nejsilnější borci v remači. Oba spolu bojovali už na Bellatoru 192, MacDonald tehdy Limu ubodoval a sebral mu titul který od té doby už téměř dva roky drží - a dvakrát ho obhájil během grand prix.

Hlavní otázkou bude momentální fyzická a hlavně psychická forma MacDonalda (21-5-1 MMA, 3-1-1 Bellator). Dříve nekompromisní zabiják jenž k Bellator titulu dokráčel během dvou zápasů se nijak zvlášť netají tím, že v současnosti hodně bojuje se ztrátou motivace. Respektive s tím, že se z jeho zápasů poté co se stal otcem jaksi vytratila dravost a agresivita a je teď dost jiný člověk než dřív. Moc tomu nepomohl ani výlet o váhu výš kde ho Gegard Mousasi hladce znčil TKO a obnovil mu zlomený nos. MacDonald se pak sice dokázal probojovat přes grand prix, ale nebylo to bez kontroverzí - s Jonem Fitchem pouze remízoval a do rychlého zápasu s Graciem se mu dost nechtělo, i když to nakonec zvládl pěkně. Na zabijáka Limu (31-7 MMA, 13-3 Bellator), bývalého dvojnásobného šampiona ale nic menšího než TOP forma zřejmě stačit nebude. Zároveň ale MacDonald letos nastoupí k třetímu fightu, což se mu stane poprvé od roku 2014 a podle posledních zpráv tvrdí, že je skvěle motivován a těší se na prodloužení smlouvy s Bellatorem (ale před zápasem jsou vždycky ve formě všichni). Lima finišuje drtivých 84% zápasů a poslední dobou má skvělou formu jak dokazuje především dvojice výher nad Andrejem Koreshkovem, což je jediný borec který má ve velteru Bellatoru víc zápasů než Lima. Lima světová devítka, MacDonald dvanáctka. Pro Limu sedmý titulový zápas (v Bellatoru mají jen dva borci víc) a s divizními výhrami (12) je druhý za Koreshkovem (13). S devíti KO se dělí o Bellator rekord s Patricky Freirem, ve velteru drží rekord sám. Každopádně, ať už vyhraje kdokoli, dalším vyzyvatelem bude zřejmě Lorenz Larkin po čerstvé výhře nad Andrejem Koreshkovem, jak potvrdil Scott Coker.

Pro hlavní startovku se počítalo ještě s dobrým zápasem Minakov vs. Ayala, ale Minakov před pár dny nedostal víza a zápas se rušil. Stejně tak mají i dva další zápasy změny: Nejstarší muž startovky, šestatřicetiletý Paul Daley jenž má na kontě 32 stopak údery si to dá proti zaskakujícímu Saadu Awadovi poté co se pár dní zpátky zranil původní soupeř Sabah Homasi. Daley naposledy vítězný nad Erickem Silvou, Awad tři porážky v řadě - naposledy musel 22 dní zpátky vzdát páce Goiti Yamauchiho po 100 vteřinách zápasu (takže má natrénováno a není zdemolovaný). Awad patří mezi největší stálice Bellatoru - tohle bude jeho 21 zápas, víc jich mají jen Rickels (23) a Freire (22). S třemi prohrami má největší krizi kariéry a zároveň devět porážek v Bellatoru celkem z něj dělá borce s nejvíc prohrami v historii Bellatoru. Jestli ale něco ukazuje paralela s UFC Jeremy Stephensem, tak to vůbec nemusí znamenat, že jste špatní, spíš naopak setrvale velmi slušní že se s vámi dá počítat na obstojné úrovni hodně dlouhodobě. 

A Patrick Mix, v šestadvaceti na startovce nejmladší nastoupí proti záskoku Isiahovi Chapmanovi za zraněného Dominica Mazzottiho. Tohle je dost škoda, neporažený Mix (11-0 MMA) se naposledy blýsknul výhrou nad Ricky Bandejasem a měl dostat dalšího dobrého soupeře, což Chapman papírově úplně není (když teď dva roky nebojoval a předtím má bilanci 1-2 v posledních třech). Profi kickboxera Robina Van Roosmalena (2-0 MMA, 51-18 kickbox, bývalý Glory šampion) čeká Bellator premiéra po dvouleté pauze od MMA. Proti němu Chris Lencioni (4-2 MMA, 2-2 Bellator) což není úplně ořezávátko vzhledem k tomu že v Bellatoru už dvakrát vyhrál. V otvíráku pak jednoruký Nick Newell (16-2 MMA, 1-0 Bellator) jenž nedávno zapůsobil natolik že dostal stálou smlouvu s Bellatorem. Má sice jen jednu ruku, ale umí i slušně bojovat - bilance 16-2 s 14 výhrami z 16 stopkou není špatná. Je vcelku jisté, že na elitu to bez jedné ruky asi nikdy nebude, ale někde mezi světovou stovkou a dvoustovkou svou výkonnost už několikrát spolehlivě prokázal, takže i v UFC často vídáme spoustu objektivně horších borců. Proti němu Manny Muro (10-6 MMA, 1-0 Bellator) s bilancí 1-3 v posledních čtyřech. Ta výhra je ale shodou okolností v Bellatoru, následné tři fighty měl jinde. 

V předzápasech vidím Marcuse Surina, Devina Powella (přešel k Bellatoru z UFC, tohle je premiéra) a taky někoho kdo se jmenuje Daniel Cormier, ale má bilanci 6-8 a proti svému známějšímu jmenovci je asi tak o 50 kg lehčí :)

Hlavní zápasy:

 • Rory MacDonald (šampion) vs. Douglas Lima - o titul velterové váhy, finále WWGP
 • Paul Daley vs. Saad Awad - velterová
 • Patrick Mix vs. Isiah Chapman - bantamová
 • Robin Van Roosmalen vs. Chris Lencioni - pérová
 • Nick Newell vs. Manny Muro - lehká

 

UFC on ESPN+ 20: Maia vs. Askren

sobota 26. října, Singapore Indoor Stadium, Kallang, Singapur (ESPN+)

Turnaj ESPN+20 (jinak také UFC Fight Night 162) je turnajem hodně nízké kategorie. Z TOP 10 tu neuvidíme nikoho, z TOP 25 pouze čtyři zástupci a celé to vlastně až podezřele moc stojí na hlavním zápase večera.

Ten je ale zase něčím na co se hodně těším. Grapplerská extravaganza mezi Demianem Maiou (27-9 MMA, 21-9 UFC) a Benem Askrenem (19-1 MMA, 1-1 UFC). Tedy doufejme. My už sice víme, jak si Maia stojí proti elitním zápasníkům - což dokázala nedávná série zápasů s Tyronem Woddleym, Kamaru Usmanem a Colby Covingtonem kdy Maia všechny tři zápasy jasně prohrál, ale na druhou stranu ještě úplně přesně nevíme, jak dobře je na tom vlastně Askren jako MMA zápasník. Usman už přezápasil Woodleyho, ale na výsledek Covington vs. Usman si ještě budeme muset počkat. Woodley je ale tréninkový partner Askrena a nijak se netají tím, že na zemi ho „Funky Ben“ Askren umí v pohodě vyškolit. V čem je tohle ale specifické je to, že Maia a Askren jsou si podobní v jedné klíčové věci a to v tom, že jsou převážně jednodimenzionální. Oba totiž chtějí zápas bezpodmínečně na zemi a jejich postojařina bývá dost slabá. Proto také Colby, Kamaru i Tyrone měli na Maiu jednoduchý gameplan - nepustit ho na zem a v pohodě si ho rozebrat v postoji. Zatímco Askren by se na zem vzít také nenechal, pokud nebude chtít, rozdíl je tu v tom, že Maiu v postoji nejspíš neporazí, nebo se na to alespoň nemůže spoléhat (protože ač je Maia v postoji dost slabý, pořád je myslím o dost lepší než Askren). Takže Askren bude chtít Maiu na zemi a to je něco, co jsme v poslední době neměli příležitost úplně vidět. Top control zápasníka vs. BJJ Maiy zespodu (což ale není jeho nejsilnější stránka). Obvykle podobné střety vítězí zápasníci, tady to bude ale pikatntní v tom, že těžko hledat dva lepší zástupce v těchto kategoriích. Askren navíc nejede pasivní top control, ale díky svému funky stylu neustále něco riskuje a zkouší, tak by to mohlo být zábavné. Nebo to bude hodně vlažný lážo plážo kickbox, což by bylo velké zklamání. Maia po zmíněné sérii tří porážek nabral dvě výhry proti trochu slabšímu kalibru borců, Askren naposledy přizabit kolenem Jorge Masvidala. Maia světová třináctka, Askren šestnáctka, Askren ale výhru potřebuje o hodně víc, protože by mu prohra prakticky zabila kariéru, zatímco u Maiy je v 41 letech vcelku jisté, že už si tak jenom dodělává posledních pár zápasů a na titul nebo něco podobně dramatického to nebude. Drží nicméně řadu UFC rekordů nebo je v různých statistických tabulkách vždy hodně vysoko. Vtipnost u Askrena - má v UFC už dva zápasy a zatím nezasadil soupeři jediný úder.

Mimo headlinerů patří mezi širší špičku už jen Beneil Dariush, světová devatenáctka a Randa Markos, světová patnáctka.

Z dalších zajímavostí: Michael Johnson se vrací do lehké váhy po čtyřech (2-2) zápasech v pérové. V lehké je s devíti knockdowny historicky čtvrtý. Muslim Salikhov má 14/15 výher v kariéře stopkou. Randa Markos nastoupí k rekordnímu 13 zápasu ve slámové váze s tím, že celou UFC kariéru střídá výhry s prohrami (s výjimkou jedné remízy, ale ani ta rytmus nenarušila). Naposledy prohra, teď tedy má přijít výhra :). Ashley Yoder je jediná žena která dostala obodovaný zápas 30-24. Maurice Greene má tři výhry v řadě - stejně jako Ngannou a Sakai. Víc v těžké váze nikdo nemá. Loma Lokboonmee je v 23 letech nejmladší na startovce - Maia je v 41 letech nejstarší. 

Hlavní zápasy:

 • Demian Maia (Brazílie) vs. Ben Askren (USA) - velterová
 • Michael Johnson (USA) vs. Stevie Ray (Skotsko) - lehká
 • Frank Camacho (USA) vs. Beneil Dariush (USA) - lehká
 • Ciryl Gne (Francie) vs. Dontale Mayes (USA) - těžká
 • Muslim Salikhov (Rusko) vs. Laureano Staropoli (Argentina) - velterová

Předzápasy:

 • Randa Markos (Kanada) vs. Ashley Yoder (USA) - ženská 115
 • Alex White (USA) vs. Rafael Fiziev (Kyrgyzstán) - lehká
 • Enrique Barzola (Peru) vs. Movsar Evloev (Rusko) - pérová
 • Sergei Pavlovich (USA) vs. Maurice Greene (Rusko) - těžká
 • Loma Lookboonmee (Thajsko) vs. Aleksandra Albu (Rusko)  - ženská 115
 • Raphael Pessoa Nunes (Brazílie) vs. Jeff Hughes (USA) - těžká

 

 Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

Il Yu-Shin - Čtenář - 25.10.2019 v 16:05
Poděkování - Odpovědět
 

Ahoj Caidele,

chtěl bych ti upřímně poděkovat za tyto kvalitní články. Jsou jednoznačně tím nejlepším o MMA co lze na českém internetu číst z hlediska rozboru zápasů a okolností kolem. 

ExtraRound čtu pravidelně již od dob kdy měl název Kickboxing blog, v podstatě jsem vedle něj s nadsázkou vyrostl, nikdy jsem se však nezaregistroval ani nic nepsal, ale všechny články a jednu dobu také velké různorodé diskuze jsem vždy četl s chutí a během času mnohokrát jsem se přistihl jak se sem automaticky pravidelně chodím dívat, jestli již koněčně nevyšel nějaký nový článek.

Nyní jsem zaregistroval, jen abych ti poděkoval za roky práce, za pravidelnost vydání, podrobnost detalů a za nesporný talent to takhle krásně čtivě sepsat. 

Díky moc a hodně zdaru do dalších let! :)

Ilja

Caidel - Administrátor - 29.10.2019 v 10:32
Re: Poděkování - Odpovědět
 

Díky!

Lennox - Čtenář - 26.10.2019 v 20:31
Mir vs Nelson 2 - Odpovědět
 

Frank pěkně takticky na jistotu. Konečně zase výhra po 4 letech vojebu (s Arlovskim) a smůly (Ayala). Akorát jsem úplně nepobral to jeho překročení váhovýho limitu (zase). Navážil přes 120 kg a nevešel se do 265 liber. Divim se, že tam není žádná penalizace. Ví někdo, jaký jsou pravidla?

fedo - Čtenář - 28.10.2019 v 15:44
Re: Mir vs Nelson 2 - Odpovědět
 

Veru , Fank pekne, potreboval to ako soľ. O tej prekročenej váhe sa nedá nič dočítať.

Caidel - Administrátor - 29.10.2019 v 10:33
Re: Mir vs Nelson 2 - Odpovědět
 

Hele, co si tak dohledávám, tak Frank navážil: Frank Mir (265.75) vs. Roy Nelson (258), tzn. v pohodě (limit je 265 + 1, tzn. 266)

Lennox - Čtenář - 30.10.2019 v 22:22
Re: Re: Mir vs Nelson 2 - Odpovědět
 

To by mě teda zajímalo, kde se píše o limitu 266 liber, když odjakživa byl limit těžký váhy všude 265 liber? Nikde jsem nenašel informaci o limitu 265+1. Kde to najdu? 

Caidel - Administrátor - 31.10.2019 v 11:42
Re: Re: Re: Mir vs Nelson 2 - Odpovědět
 

Limit je 265. Ale stejně jako u každé jiné váhy je tam u netitulových zápasů 1 libra tolerance, takže reálně se stačí vejít do 266.