přihlásit trvale
Nová registrace
UFC on ESPN 1, Bellator 215 a 216 - startovní listiny

UFC on ESPN 1, Bellator 215 a 216 - startovní listiny

přečteno: 619×
12.02.2019 v 14:50 | Autor: Caidel
diskuse: 1×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Tento víkend bude z hlediska MMA hodně akční - všechny tři velké organizace mají své turnaje, Bellator pak dokonce hned dva :) Chronologicky to vypadá asi takto:

 1. Páteční Bellator 215: Mitrione vs. Kharitonov z Connecticutu - dvouhvězdičkový turnaj
 2. Sobotní One: Clash of Legends z thajského Bangkoku - jednohvězdčikový turnaj (MMA), ale s důrazem na muay-thai zápasy a titulovým muay-thai fightem v bantamové váze
 3. Sobotní Bellator 216: MVP vs. Daley rovněž z Connecticutu. Také dvouhvězdičkový turnaj se čtvtfinálovým zápasem WWGP.
 4. Nedělní UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez - tříapůlhvězdičková premiéra UFC na „velkém“ kanále ESPN

A vezmeme to tedy hezky popořadě:

Bellator 215: Mitrione vs. Kharitonov

Bellator v poslední době přišel s modelem dvou turnajů konaných jen den po sobě na stejném místě (nebo i místech různých) a tohle je ten první případ. Páteční i sobotní turnaje se konají v Mohegan Sun Aréně v Uncasville v Connecticutu. Formálně vzato je ten sobotní turnaj trochu významnější (a určený přímo pro stream službu DAZN) a páteční má být takovým předkrmem, ale startovka je vlastně na obou turnajích podobně silná s dvěma hvězdičkami. Páteční Bellator 215 je ale mimo DAZN vysílán i na Paramount Network a zatímco 216 jsou spíše slušně nalosované fighty vyrovnaných sil, 215 je s výjimkou main eventu určená spíše pro to aby známější borci nabrali nějaké ty výhry.

Hlavní startovka tohoto turnaje obsahuje pět zápasů (žádné titulové) a k vidění budou tři borci světové dvacítky: Mitrione, Kharitonov a exšampion Dantas.

V hlavním zápase večera v těžké váze dva ranaři: Matt Mitrione (13-6 MMA, 4-1 Bellator) vs. Sergei Kharitonov (28-6-1 MMA, 2-1 Bellator). Světová třináctka Mitrione je rozhodně schopný v postoji (11 KO v 13 výhrách), ale zemařinu má slabší jak v rámci HWGP ukázal Ryan Bader který ho na zemi hladce ukontroloval celá tři kola a pokazil mu tak sérii čtyř Bellator výher. Ruský veterán Kharitonov který načíná devatenáctý rok své profikariéry umí KO i submise (finišuje 93% svých výher), ale většinou je spokojený s přestřelkami v postoji. V Bellatoru debutoval v roce 2016 kdy ho překvapivě knockoutoval Javy Ayala za 16 vteřin. Kharitonov si to opravil KO výhrou nad Chase Gormleym, pak si odskočil zpátky do M-1 kde získal tři výhry a jeden No Contest (a dvakrát mu to pískal Jan Voborník) aby se loni na podzim vrátil do Bellatoru a vteřinu před koncem prvního kola vypnul kolenem a údery Roye Nelsona. Kharitonov teď stabilní světová sedmnáctka.

V co-main eventu Logan Storley (9-0 MMA, 4-0 Bellator) vs. Ion Pascu (18-9 MMA, 0-2 Bellator). Storley patří mezi zápasnické prospekty Bellatoru a má zatím devět výher bez porážky - a buď soupeře nejpozději v druhém domlátí TKO (7x) nebo vyhraje na body (2x). Pascu je rumunský bojovník a papírově to tady pro něj nevypadá nejlépe - v Bellatoru zatím bez výhry (i když si mezi dvěma zápasy Bellatoru střihl výhru v BAMMA), ale především už loni prohrál s Ruthem, což je stylisticky borec Storleyho kalibru. Pascu trénuje v SBG Ireland, ale jinak je spíše klasický journeyman. 

Dále exšampion Eduardo Dantas (20-6 MMA, 10-4 Bellator), světová dvacítky proti Toby Misechovi (10-5 MMA, 1-0 Bellator). U Dantase je trochu otázka forma - na podzim 2017 přišel o titul s Caldwellem, ale v návratovém zápase v létě 2018 ho za necelou minutu překvapivě vypnul Michael McDonald takže Dantas teď dost nutně potřebuje výhru. Proti Misechovi je ale hodně favorizovaný. Ten měl loni dva zápasy - neuspěl na DWCS, ale dostal šanci v Bellatoru kde vítězil naskočeným kolenem ve třetím kole. A to bylo jen před dvěma měsíci.

Zbylé dva zápasy výplňové: Michael Kimbel (2-0 MMA/Bellator) vs. Jonathan Douma (3-1 MMA) a Austin Vanderford (6-0 MMA) vs. Cody Jones (4-2 MMA). Kimbel má sice zatím jen dva zápasy, ale dohromady v nich strávil v kleci jen minutu a devět vteřin - kariéru začal slam KO a navázal šestivteřinovým KO. Douma je showcase soupeř z CES. Vanderford je neporažený borec se 100% finiš bilancí - a mimo jiné také manžel Paige VanZant z UFC - místo na startovce ale nemá jen kvůli označení Mr. VanZant, je totiž také dvojnásobným all-americanem a tedy solidní prospekt. Jones také předhozený soupeř, Vanderford ale zaskakuje a měl na přípravu jen cca tři týdny. 

 

Hlavní zápasy (DAZN, Paramount Network)

 • Sergei Kharitonov vs. Matt Mitrione - těžká
 • Logan Storley vs. Ion Pascu - velterová
 • Eduardo Dantas vs. Toby Misech - bantamová
 • Michael Kimbel vs. Jonathan Douma - bantamová
 • Austin Vanderford vs. Cody Jones - velterová

V předzápasech vidím jen dva zajímavější fighty: ženská pérová váha: Amanda Bell (5-5 MMA, 1-1 Bellator) vs. Amber Leibrock (3-2 MMA, 1-1 Bellator) a  mužský prospekt těžké váhy Steve Mowry (5-0 MMA, 1-0 Bellator) proti Ahmedu Samiru Hefnymu (1-1 MMA) z Egypta.

 

One Championship: Clash of Legends

Turnaj se koná v sobotu 16. února v IMPACT Aréně v thajském Bangkoku - a není tedy divu, že zde bude kladen značný důraz na supersérii muay-thai - ostatně právě o super série titul bantamové váhy se zde bude bojovat v hlavním zápase večera v souboji čtyřnásobného šampiona stadionu Lumpinee Nong-O Gaiyanghadao (257-54-1 MT) a Číňana Han Zi Hao (60-15 MT). Turnaj tradičně dostupný na One App, Youtube a nejspíš i na O2 Sport.

Hlavní zápasy:

 • Nong-O Gaiyanghadao (Thajsko) vs. Han Zi Hao (Čína) - o volný ONE Muay thai titul bantamové váhy
 • Kongsak P.K. Saenchaimuaythaigym (Thajsko) vs. Alaverdi Ramazanov (Rusko) - muay thai, bantamová
 • Dae Hwan Kim (Jižní Korea) vs. Shuya Kamikubo (Japonsko) - MMA, bantamová
 • Daichi Takenaka (Japonsko) vs. Mark Fairtex Abelardo (Filipíny) - MMA, bantamová
 • Shannon Wiratchai (Thajsko) vs. Amarsanaa Tsogookhuu (Mongolsko) - MMA, lehká
 • Jo Nattawut (Thajsko) vs. Samy Sana (Francie) - muay thai, pérová
 • Gina Iniong (Filipíny) vs. Jihin Raduzan (Malajsie) - MMA, ženská atomová
 • Superlek Kiatmuu 9 (Thajsko) vs. Lao Chetra (Kambodža) - muay thai, muší

Předzápasy:

 • Chamuaktong Fightermuaythai (Thajsko) vs. Charlie Peters (Anglie) - muay tiah, smluvní 67 kg
 • Yoshiki Nakahara (Japonsko) vs. Emilio Urrutia (USA) - MMA, pérová
 • Rika Ishige (Thajsko) vs. Nou Srey Pov (Kambodža) - MMA, ženská atomová
 • Elipitua Siregar (Indonésie) vs. Liu Peng Shuai (Čína) - MMA, slámová

 

Bellator 216: MVP vs. Daley

Sobota 16. února 2019, Mohegan Sun Aréna, Uncasville, Connecticut.

Významnější z obou turnajů Bellatoru se koná v sobotu - zatímco páteční turnaj je spíše showcase turnaj pro určité prospekty a vysílá se na Paramountu, sobotní turnaj je podstatně kompetetivnější, obsahuje větší jména a také velmi očekávaný čtvrtfinálový zápas velterového grand prix mezi tím nejlepším co v této váze může nabídnout Anglie. A vysílá se na DAZN a také nově živě v UK na Sky Sports - což je novinka jen týden stará. K vidění zde bude pět borců ze světové pětadvacítky.

V hlavním zápase tedy nesmírně dlouho očekávaný fight mezi dvěma z nejlepších britských velterových vah. Na jedné straně prověřený a dynamický kickboxer/ranař Paul Daley (40-16-2 MMA, 5-3 UFC), na druhé straně enigmatický kickbox stylista Michael Page (13-0 MMA, 8-0 Bellator). Tohle bude hodně slibné. Daley je známou a jasnou veličinou - silově skvěle vybavený kickboxer se 75% výher KO - ale se slabou zemařinou díky které ho lepší wrestleři prostě uválejí, což je také příčinou toho proč má v Bellatoru bilanci jen 5-3 (naposledy to s ním skoulel král téhle disciplíny Jon Fitch). Daley jde do zápasu se svým rivalem jednoduše s tím, že Pageovy blbinky na jeho přímočarost a ránu prostě nezaberou a Pageovo frajeření je v nejvyšších patrech divize nefunkční. Tento zápas má přitom skvělé načasování: Uvidíme ho jen týden po zápase v UFC Adesanya vs. Silva a Pagea samozřejmě nelze nepřirovnávat k Adesanyovi. Jak stylisticky, tak bilancí. Pokud ale Pagea neznáte a Adesanyova kreativita v kleci už vám přijde přes čáru, vězte, že Page je v tomhle ještě o level dál. Jestli mu to ale zafunguje i na ty nejlepší, to se ještě musíme přesvědčit - stejně jako Adesanya ještě nestál proti dominantnímu wrestlerovi a Bellator si s jeho rozvojem dává až přehnaně na čas - v Bellatoru má bilanci 8-0 a na to že je světová #45 dostával dost lehké soupeře (i když upřímně na Gonzaleze a Rickelse osobně myslím nelze nic moc namítnout). Page ale naznačoval, že narozdíl od Daleyho se on považuje za komplexního MMA bijce a nevylučuje tedy ani to, že Daleyho zkusí sundat na zem. Tohle je každopádně dost otevřený zápas, ale šance že tu někdo bude nakonec ztrapněn je docela slušná.

Co-main event je podle všeho vyzyvatelská eliminace v těžké váze. Teď když má divize nového šampiona v podobě Ryana Badera je čas rozhodnout o příštím vyzyvateli. A volba je zde ze strany Bellatoru jasná a naprosto logická. Na jedné straně Cheick Kongo (29-10-2 MMA, 11-2 Bellator), UFC veterán, světová čtrnáctka a historicky držitel rekordu v počtu výher v těžké váze Bellatoru - už jich má jedenáct, navíc teď se sedmi výhrami v řadě. Kongo nebyl v turnaji, kvůli osobním vazbám na jiného účastníka (teď mi vypadlo koho :), ale prakticky automaticky by díky své bilanci byl hlavním vyzyvatelem. Objevila se tu však i druhá dobrá volba: neporažený ruský borec Vitaly Minakov (21-0 MMA, 5-0 Bellator), světová šestnáctka a především bývalý šampion Bellatoru jenž o svůj titul přišel až když odešel ke konkurenci kvůli sporům o smlouvu (ještě pod starým vedením Bellatoru). V Bellatoru bezchybný s bilancí 5-0 a shodou okolností ve svém posledním zápase porazil právě Cheick Konga. Kongo má od té doby bilanci 9-1, Minakov 8-0 s tím, že obecně 90% svých zápasů. Oba borci mají i dost shodných soupeřů - oba porazili Alexandera Volkova (zhruba ve stejné době), oba Petera Grahama nebo Tony Johnsona. Scottu Cokerovi se ale podařilo dojednat návrat Minakova do Bellatoru - a tohle bude jeho návratový fight. Teď měl ale rok a dva měsíce pauzu (jinak od odchodu z Bellatoru pochopitelně působil v Rusku). Pauza je jediná věc kvůli které by neměl být favorizován, jinak mu většina faktů hraje do karet (věk, bilance, předchozí výhra nad Kongem, styl atd...)

Dále tu máme remač rovněž v těžké váze a to mezi dvěma velmi známými jmény. Na jedné straně Roy Nelson (23-16 MMA, 1-2 Bellator), UFC veterán a světová čtyřiadvacítka, na druhé straně čtyřiačtyřicetiletý populární Mikro CroCop (37-11 MMA) v pravděpodobně posledním či předposledním roku své kariéry. Nelson se s ním střetl v UFC v roce 2011 a vyhrál tehdy TKO v třetím kole. Poté byl Nelson stálicí UFC aby předloni přestoupil do Bellatoru kde v debutu porazil Javy Ayalu, ale pak prohrál s Mitrionem v Grand Prix a následně i v zápase s Kharitonovem. S tím navíc prohrál KO, což se mu v kariéře stalo teprve potřetí - Nelson je totiž notoricky odolný a v UFC držel rekord v počtu schytaných zásahů. Je ale otázka zda ho odolnost v dvaačtyřiceti letech pomalu nezačíná opouštět. Od výhry nad CroCopem má celkem bilanci 7-10, ale je pravda, že drtivá většina z toho byla proti elitě (šampioni budoucí či minulí) v UFC. CroCopova cesta byla velmi odlišná. Po porážce od Nelsona moc nebojoval a za tři roky měl jen čtyři zápasy - tři v IGF vyhrál, v Rusku prohrál s Oleynikem (samozřejmě neck crankem). Pak si ještě v roce 2015 střihl jeden zápas v UFC kdy oplatil Gonzagovi dosti proslulou porážku a pak už CroCop zamířil do místa které ho proslavilo, tedy do Rizinu, duchovního pokračovatele PRIDE. V Rizinu postupně vyhrál šest zápasů, všech šest stopkou, pět z toho v prvním kole a teď už se mluví spíše o jeho loučení s kariérou. Od prohry s Nelsonem tak má dost odlišnou bilanci 10-1, ale i když je tabulkově osmnáctkou, úroveň jeho soupeřů byla v průměru tak o dvě tři třídy níž než soupeři kterým během té doby čelil Roy Nelson. 

Dalším zápasem ve velterové váze je Yaroslav Amosov (20-0 MMA, 1-0 Bellator) vs. Erick Silva (20-9 MMA). Amosov je neporažený ukrajinský borec s 85% finiš bilancí který ve svém loňském Bellator debutu porazil UFC veterána Geralda Harrise. Silva je UFC veteránem který umí pěkné zápasy bez ohledu na výhry či prohry. V UFC skončil předloni, dal si jednu výhru v LFA a zamířil do Bellatoru kde pro něj tohle bude premiéra. Oba borci patří do užšího seznamu jmen které by mělo hodně zajímat jak dopadne grand prix a budou se snažit napozicovat na případný titulový zápas. Silva má sice dost porážek, ale pořád je světová devětaosmdesátka, Amosov je přes skvělou bilanci mimo světovou stovku. 

A nakonec slibná dvacetiletá debutující taekwondistka Valerie Loureda (0-0 MMA) o které už jede slušný hype. Úvodní soupeřkou Colby Fletcher (1-2 MMA)

 

Hlavní zápasy (DAZN):

 • Michael Page vs. Paul Daley - čtvtfinále velterového GP
 • Cheick Kongo vs. Vitaly Minakov - těžká váha
 • Mirko Cro Cop vs. Roy Nelson - těžká váha
 • Yaroslav Amosov vs. Erick Silva - velterová
 • Valerie Loureda vs. Colby Fletcher

 

UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez

neděle 17. února, Talking Stick Resort Arena, Phoenix, Arizona, USA (ESPN, ESPN+)

A na závěr tu máme atypický nedělní turnaj UFC on ESPN 1: Ngannou vs. Velasquez, což je UFC premiéra na „velkém“ kanále ESPN. Tato série turnajů bude nepochybně navazovat na podobně orientovanou sérii UFC on FOX a lze tedy očekávat kvalitní a silné startovky s dobrými jmény, ale zaměřené spíš na koukatelné a garantovaně akční zápasy - pravděpodobně bez titulových fightů.

Tomuto zadání přesně odpovídá i tenhle turnaj, hodnocený třemi a půl hvězdičkami. V akci tři TOP 10 borci (Ngannou, Rivera, Sterling), dva exšampioni (Velasquez, Barao) a pět dalších borců ze světové pětadvacítky. Deset zápasů bude vysíláno přímo na ESPN, tři předzápasy pak na ESPN+.

V main eventu souboj mezi bývalým dvojnásobným šampionem Cainem Velasquezem (14-2 MMA, 12-2 UFC) a bývalým vyzyvatelem Francisem Ngannouem (12-3 MMA, 7-2 UFC). Oba by rádi další šance na titul, oba mají ale hodně rozdílné výchozí pozice. Ngannou je mezi nejnovějšími tvářemi divize a také jeden z největších knockoutérů. Jeho slabinou je ale zápasení a zemařina i když třeba Curtis Blaydes ho v remači na zem nedostal a Ngannou ho vypnul za 45 vteřin, takže tím pomalu zahájil návrat k titulu. Velasquez je možná nejobávanější muž divize, jenže je také nejzraňovanější muž divize a lze si bez přehánění říci, že mu zranění a brutální tréninkové kariéry dost možná nenávratně poškodily kariéru. Tohle je pro něj návrat do klece po dvou a půl letech pauzy. Stylisticky by tohle mělo být jednoznačné. Buď kardio mašina Velasquez nezaváhá a zválí Ngannoua tak jako to v divizi nesvede asi nikdo jiný (s nějakou TKO GNP výhrou), nebo ho Francis něčím sestřelí cestou pro poraz. Příliš jiných scénářů nevidím - Velasquez teoreticky může vyhrát i v postoji nebo klinčích, ale jsou to pro něj o dost riskantnější scénáře. Jediný otazník je nad Velasquezovou formou po tak dlouhé pauze, ale pořád platí, že šampion Cormier tvrdí, že ho Velasquez dokáže na trénincích hravě zničit. 

Co-main event Vick vs. Felder. James Vick (13-2 MMA, 9-2 UFC) se s vynikající UFC bilancí pokoušel protlačit mezi elitu, ale Justin Gaethje mu to zatrhl během pouhých 87 vteřin. Tohle je pro Vicka, světovou jednadvacítku šance ukázat že na to přece jen má - proti němu šestnáctka Paul Felder (15-4 MMA, 7-4 UFC), komentátor UFC který naposledy zaskočil do velteru proti výrazně většímu Mike Perrymu a prohrál s ním jen těsně na body. Přišel tak o sérii tří výher včetně té nejcennější nad Charlesem Oliveirou. 

Dále tu máme souboj mezi dvěma bojovnicemi s iniciály CC, oběma mezi světovou desítkou a patnáctkou. Cynthia Calvillo (7-1 MMA, 4-1 UFC) je v UFC zatím úspěšnější. Jediná porážka s Carlou Esparzou, jinak čtveřice výher, tři z toho RNC. Cortney Casey (8-6 MMA, 4-5 UFC) je takový spolehlivý střed divize, gatekeeper - nikdy v UFC nevyhrála nebo neprohrála víc než dva zápasy v řadě, naposledy těsná výhra nad Angelou Hill.

Alex Caceres (14-11-1NC MMA, 9-9-1NC UFC) s čistou 50% bilancí je na tom podobně jako Casey - střídá výhry s prohrami i když by má i jednu třízápasovou sérii porážek. Caceres do UFC přivítá Krona Gracieho (4-0 MMA). Ten má pochopitelně všechny čtyři výhry submisí a má tři zápasy v Rizinu - naposledy ale před třemi lety. Zdolal ale Ersona Yamamota, Hideo Tokora a Tatsuyu Kawajiriho, takže jeho zemařina je vskutku smrtící.¨

Vincente Luque (14-6-1 MMA, 7-2 UFC) je nakonec nečekaně jedním z nejzajímavějších jmen z TUF 21 a ve svých sedmi UFC výhrách dokázal ukončit všech sedm soupeřů. Udělat to samé s Bryanem Barberenou (14-5 MMA, 5-3 UFC) bude celkem výzva, jeho hlavním kapitálem je právě odolnost. Papírově by měl být ale Luque o dost lepší.

Hlavní startovku otvírá souboj třiadvacítky Mylese Juryho (17-3 MMA, 8-3 UFC) který se stále ještě zabydluje v pérové váze - naposledy neuspěl s Chadem Mendesem. A teď bude mít jeho týmového, avšak kvalitativně slabšího kolegu Andre Filiho (18-6 MMA, 6-5 UFC) jenž naposledy těsně prohrál podobný zabydlovací pokus Michaela Johnsona. Fili má statisticky veselou bilanci. Tak například headkickem vyhrál zápas, aby následný zápas headkickem zase prohrál. Pak vyhrál zápas na body, aby další na body prohrál a zase vyhrál. Pak přišla těsná rozhodnutí - vyhrál a pak těsně prohrál. Teď mu má začít další série, uvidíme jaká bude.

Hlavním předzápasem je vysokoprofilový souboj bantamové váhy: Jimmie Rivera (22-2 MMA, 6-1 UFC) VS. Aljamain Sterling (16-3 MMA, 8-3 UFC). Rivera světová šestka - v předminulém zápase ho zrušil TKO Marlon Moraes za 33 vteřin a pokazil mu tak rekordní dvacetizápasovou vítěznou sérii. Rivera se vrátil ubodováním Johna Dodsona. Sterling je sedmička, a i on padl za oběť Moraesovi, ač tedy vydržel zhruba o půl minuty déle. Do hry se vrátil dvěma loňskými výhrami a teď jde o to kdo z těchto dvou zamíří do širší nominace na titulový zápas. V téže váze také souboj neporažených: Benito Lopez (9-0 MMA, 1-0 UFC) vs. Manny Bermudez (13-0 MMA, 2-0 UFC). Lopez finišuje 55% zápasů, Bermudez smrtící grappler - v třinácti výhrách deset submisí a jedno KO. 

Ženská 125: Ashlee Evans-Smith (6-3 MMA, 3-3 UFC) vs. Andrea Lee (9-2 MMA, 1-0 UFC). Evans-Smith měla čelit Lauren Murphy, ale ta se včas nezotavila z operace a byla nahrazena Andreou Lee. Ta měla na přípravu téměř dva měsíce, takže žádný větší problém.  A v lehké pak Scott Holtzman (12-2 MMA, 5-3 UFC) vs. válcovač Nik Lentz (29-9-2-1NC MMA, 13-6-1-1NC UFC).

Třemi předzápasy na ESPN+ (tedy žádný Fight Pass) jsou Renan Barao (34-7 MMA, 9-6) vs. Luke Sanders (12-3 MMA, 2-3 UFC), Jessica Penne (12-5 MMA, 1-3 UFC) vs. Jodie Esquibel (6-4 MMA, 0-2 UFC) a Aleksandra Albu (3-0 MMA, 2-0 UFC) vs. Emily Whitmire (3-2 MMA, 1-1 UFC). Barao vs. Sanders je pravděpodobně rozstřel o udržení v UFC (stejně jako další dva zápasy). Barao je sice exšampion, ale po jeho rekordní vítězné sérii už není ani památky a je jen stínem svého bývalého já - z posledních osmi šest prohrál a to včetně posledního fightu kdy podlehl UFC nováčkovi Ewellovi. Sanders je sice kvalitativně solidní, ale má špatné fight IQ a dělá hodně chyb, takže má daleko horší UFC bilanci než by bylo nutné. Bilance Jessicy Penne je v UFC dost tristní, ale nastupovala převážně proti elitě (až na Danielle Taylor naposledy). Teď byla skoro dva roky mimo hru. Esquibel v UFC zatím bez výhry, ale zatím také dost těžké soupeřky. Whitmire velmi málo zkušená, ale stále lepší než soupeřka Albu. Ta sice oba zápasy vyhrála, ale bojuje v takovém tempu, že by snad mohla závidět i Cainu Velasquezovi - v UFC je od roku 2013 a bojovala pouze dvakrát - mezi každými zápasy má vždycky pauzu cca dva roky. 

 

Hlavní zápasy (ESPN):

 • Francis Ngannou vs. Cain Velasquez - těžká
 • James Vick vs. Paul Felder - lehká
 • Cortney Casey vs. Cynthia Calvillo - ženská 115
 • Alex Caceres vs. Kron Gracie - pérová
 • Vincente Luque vs. Bryan Barberena - velterová
 • Andre Fili vs. Myles Jury - pérová

Předzápasy (ESPN)

 • Jimmie Rivera vs. Aljamain Sterling - bantamová
 • Benito Lopez vs. Manny Bermudez - bantamová
 • Ashlee Evans-Smith vs. Andrea Lee - ženská 125
 • Scott Holtzman vs. Nik Lentz - lehká

Předzápasy (ESPN+)

 • Renan Barao vs. Luke Sanders - bantamová
 • Jessica Penne vs. Jodie Esquibel - ženská 115
 • Aleksandra Albu vs. Emily Whitmier - ženská 115


Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

100procentpravda - Čtenář - 19.2.2019 v 13:33
Ngannou vs. Velasquez - Odpovědět
 

R.I.P.