přihlásit trvale
Nová registrace
UFC 238 a PFL 14 - startovní listiny

UFC 238 a PFL 14 - startovní listiny

přečteno: 563×
05.06.2019 v 14:48 | Autor: Caidel
diskuse: 2×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

MMA program pro tento víkend je poměrně jasný. Ve čtvrtek je to taková menší namlsávka - PFL 14, třetí letošní turnaj PFL sezóny - jedenapůlhvězdičkový turnaj s polotěžkou a těžkou vahou z New Yorku - no a pak už sobotní hlavní program, nabušené čtyřiapůlhvězdičkové PPV UFC 238: Cejudo vs. Moraes s dvěma titulovými zápasy.

PFL 14: Magalhaes vs. Sordi

čtvrtek 6. června 2019, Nassau Coliseum, Uniondale, New York, USA (ESPN+)

Jde o třetí (a tedy poslední) turnaj v rámci zahajovacího kola letošní sezóny a bude se bojovat v těch dvou nejtěžších vahách - v těžké a polotěžké. Jinak také označovaný jako PFL 3 (2019). Na startovce pravda není nikdo úplně elitní - nikdo ze světové pětadvacítky, protože tu mají v těchto vahách dost pokrytou větší organizace, ale na druhou stranu, scouting PFL není vůbec špatný, protože devatenáct ze čtyřiadvaceti borců na startovce spadá ve svých vahách do TOP 100.

Jisté ovšem je, že v těchto vahách bude PFL zřejmě letos objevovat nová jména. V těžké váze totiž nenastoupí ani úřadující šampion, světová pětadvacítka Philippe Lins (nedávno se zranil) ani finalista Josh Copeland (usvědčen z domácího násilí a propuštěn z PFL). A v polotěžké bude rovněž chybět šampion, Sean O'Connell který po zisku titulu ukončil kariéru. Finalistu ale v akci uvidíme, jde o veterána Vinny Magalhaese (18-10 MMA, 4-1 PFL, #31) v hlavním zápase večera jež bude určitě patřit mezi favority sezóny. Soupeřem je pro něj argentinský bijec Emiliano Sordi (17-8 MMA, 1-1 PFL, #99) jenž loni jedno KO rozdal a jedno obdržel. Sordi se 100% finiš bilancí.

Další zápasy v polotěžké váze:

 • Maxim Grishin (28-7-1 MMA, 2-0-1 PFL, #27, Rusko) vs. Jordan Johnson (10-0 MMA, #44, USA) - asi nejlépe obsazený zápas celého večera. Rus Grishin v PFL zatím formálně neporažen, loni dvě výhry a většinová remíza (po které ale postupoval v playoff Smealinho Rama). Johnson neporažený borec který přichází rovnou z UFC kde měl čtyři výhry. 

 • Rakim Cleveland (19-11-1-1NC, 1-2 PFL, #50, USA) vs. Viktor Nemkov (26-7 MMA, #47, Rusko) - Cleveland už loni podlehl v PFL Grishinovi i Magalhaesovi. Nemkov (starší bratr Vadima z Bellatoru) je z Red Devil týmu a je jednou z lepších letošních akvizic. Nemkov zatím působil jen v ruských organizacích, ale z poslední doby má třeba výhry nad Véghem, Markesem nebo Puetzem. S Magalhaesem už prohrál v roce 2011 vzácnou submisí (když ho celkem válcoval), ale od té doby má bilanci 15-3.

 • Ronny Markes (18-7 MMA, 1-2 PFL #85, Brazílie) vs. Sigi Pesaleli (3-0 MMA, Nový Zéland) - Markes, UFC veterán a přemožitel Karlose Vemoly proti zcela neznámému Pesalelimu z Nového Zélandu.

 • Rashid Yusupov (10-1 MMA, 0-1 PFL #38, Rusko) vs. Mikhail Mokhnatkin (11-3-2 MMA, #61, Rusko) - Yusupov si bude chtít hodně spravit chuť, v loňské PFL premiéře utrpěl první porážku kariéry s Rakimem Clevelandem. V minulosti ale už porazil třeba Viktora Nemkova. Mokhnatkin přichází z ruských organizací a naposledy prohrál s Francimarem Barrosem (rovněž v tomto turnaji, ale v jiné váze v které Mokhnatkin také často působí). Mokhnatkin je zodpovědný za jedinou kariérní remízu Jiřího Procházky a porazil třeba Fabio Maldonada. 

 • Dan Spohn (18-6 MMA, 2-1 PFL, #52, USA) vs. Bazigit Atajev (19-3 MMA, 2-2 PFL, #59, Rusko). Spohn už Atajeva knockoutoval loni, v playoff ho ale většinově ubodoval vítěz sezóny O'Connell čímž mu zkazil sérii šesti výher. Atajev finišuje na 95% a po KO od Spohna v základní části knockoutoval O'Connella otočkou - v playoff ho ale vyřadil Magalhaes. 

Zápasy v těžké váze:

 • Kelvin Tiller (10-2 MMA, 2-1 PFL, #41, USA) vs. Muhammed Dereese (7-0 MMA, 2-0 PFL, #80, USA) - dva borci v PFL zatím dosti úspěšní. Dereese zatím neporažen, Tiller obě prohry v kariéře jen na body.

 • Satoshi Ishii (20-8-1 MMA, #42, Japonsko) vs. Zeke Tuinei-Wily (3-1 MMA, #236, USA) - jedna z největších akvizic pro letošní sezónu, olympijský medailista v judu, Satoshii Ishii. Poslední tři roky působí jako journeyman hlavně v Rusku a v Evropě, naposledy bojoval v KSW. Ale jinak zkušenosti z Bellatoru, Rizinu a samozřejmě se soupeři jako jsou Fedor, CroCop nebo Jiří Procházka :) Wily v zásadě neznámý borec.

 • Valdrin Istrefi (13-2 MMA, 1-1 PFL, #115, Švýcarsko) vs. Ali Isaev (4-0 MMA, #119, Rusko) - teoreticky jeden z nejslabších zápasů, ani jeden není ve světové stovce. Istrefi ale už s dvěma PFL zápasy a Isaev naposledy vyhrál zápas ve Fight Nights Global otočkou, což na těžkou váhu ujde.

 • Alex Nicholson (13-7 MMA, 2-2 PFL, #78, USA) vs. Francimar Barroso (22-7-1-1NC, 2-0-1 PFL, #51, Brazílie) - dvojice UFC veteránů. Nicholson v UFC 1-3 v letech 2016-2017, v PFL loni 2-2 s tím, že ho porazili jen vítěz a finalista sezóny. Barroso v UFC déle, 4-4-1NC a do PFL přeskočil rovnou z UFC loni - zatím dvě výhry a remíza s Copelandem, ve volném čase pak ještě v prosinci porazil v Rusku Mokhnatkina.

 • Jared Rosholt (17-6 MMA, 3-2 PFL #46, USA) vs. Denis Goltsov (22-5 MMA #36, Rusko) - Rosholt reprezentuje pravověrné zápasníky, Goltsov nováček z ruské scény se třemi výhrami v řadě a 82% finišů - 9 KO, 9 submisí (Rosholt finišuje jen na 41%). 

 • Carl Seumanutafa (11-9 MMA, #105, USA) vs. Ante Delija (15-3 MMA, #89, Chorvatsko) - Seumanutafa se zkušenostmi s Bellatoru, deset z jedenácti výher KO (a pět z devíti proher taktéž). Delija rovněž nováček, svěřenec Mirko CroCopa z Chorvatska. Po prohře s Marcinem Tyburou v roce 2015 měl tři roky pauzu, ale v návratovém zápase jste ho mohli vidět loni v květnu v Rizinu kde porazil Ricardo Prasela. Finišuje na 80%.

Startovní listina:

 • Vinny Magalhaes vs. Emiliano Sordi - polotěžká
 • Kelvin Tiller vs. Muhammed Dereese - těžká
 • Satoshi Ishii vs. Zeke Tuinei-Wily - těžká
 • Maxim Grishin vs. Jordan Johnson - polotěžká
 • Valdrin Istrefi vs. Ali Isaev - těžká
 • Rakim Cleveland vs. Viktor Nemkov - polotěžká
 • Ronny Markes vs. Sigi Pesaleli - polotěžká
 • Rashid Yusupov vs. Mikhail Mokhnatkin - polotěžká
 • Alex Nicholson vs. Francimar Barroso - těžká
 • Dan Spohn vs. Bazigit Atajev - polotěžká
 • Jared Rosholt vs. Denis Goltson - těžká
 • Carl Seumanutafa vs. Ante Delija - těžká

 

 

UFC 238: Cejudo vs. Moraes

sobota 8. června, United Center, Chicago, Illinois, USA (PPV)

UFC 238 je parádně obsazený turnaj z Chicaga. Hlavním tahákem dva titulové zápasy - o volný titul bantamové váhy mezi šampionem váhy muší, Henry Cejudem a Marlonem Moraesem a ženský titul muší váhy Valentina Shevchenko vs. Jessica Eye. Do toho vysokoprofilová řežba Tony Ferguson vs. Donald Cerrone, agresivní Petr Yan proti Jimmie Riverovi, populární Tai Tuivasa, stoupající star Tatiana Suarez a vysokoprofilový souboj Aljamain Sterling vs. Pedro Munoz. To jsou takové hlavní highlighty :) Skvěle obsazený turnaj po sportovní stránce: V akci uvidíme hned tři světové jedničky, dalších sedm bojovníků z TOP 5 a deset dalších se pohodlně vejde do světové pětadvacítky

V hlavním zápase večera se bude bojovat o volný titul bantamové váhy a střetnou se v něm dosti nezvykle dvě světové jedničky. Na jedné straně zlatý olympionik Henry Cejudo (14-2 MMA, 8-2 UFC) a na druhé straně momentální světová jednička bantamové váhy, Marlon Moraes (22-5 MMA, 4-1 UFC), bývalý šampion WSOF. Cejudo je v tuto chvíli něco jako nekorunovaným králem bantamu - v superfightu s šampionem T.J. Dillashawem totiž Dillashawa knockoutoval za 32 vteřin, ačkoli se zápas formálně konal v muší váze. Dillashaw pak ale měl pozitivní dopingový nález na EPO, dostal dvouletý trest a vzdal se titulu - právě toho titulu o který se teď bude bojovat. Cejudo tedy jde o váhu výš a dostává šanci získat druhý titul (po McGregorovi a Nunes by byl třetí dvoudivizní šampion), v cestě mu ovšem bude stát nejvýše postavený muž divize (poté co byl Dillashaw ze žebříčků vyřazen), Moraes. Cejudo je zjevně ve skvělé formě (fotečka) a rovnou Moraesovi vzkazuje, že ho bude muset ukončit, jinak nemá šanci vyhrát. S tím ale asi Moraes problém mít nebude, on sám vzkazuje Cejudovi, že váhové kategorie existují z nějakého důvodu a Cejudo se o tom rychle přesvědčí. Moraes do UFC přišel s titulem z WSOF a třinácti výhrami, jeho začátek v UFC byl ale hodně rozpačitý a musel se pořádně rozkoukávat. V debutu totiž podlehl Raphaelu Assuncaovi (těsně na body) a další zápas s Johnem Dodsonem vyhrál také jen těsně na body. Ale to už mu k rozkoukání stačilo a začal do toho šlapat - další tři výhry mu totiž dohromady nezabraly ani celé kolo když kolenem sundal Sterlinga, headkickem Riveru za pouhých 33 vteřin a zrušil mu tak dvacetizápasovou vítěznou sérii a nakonec gilotinou pomstil porážku s Assuncaem což mu vyneslo tenhle zápas. 

V co-main eventu první titulová obhajoba pro šampionku muší váhy, Valentinu Shevchenko (16-3 MMA, 5-2 UFC). Ta volný titul získala nějakých 175 dní zpátky výhrou nad Joannou Jedrzejczyk a světová trojka Jessica Eye (14-6-1NC MMA, 4-5-1NC UFC) bude její první vyzyvatelkou. Eye měla mezi lety 2014 a 2016 obrovskou bojovnickou i osobní krizi ve které prohrála čtyři zápasy v řadě, ale v loňském návratu vyhrála tři zápasy v řadě (i když dva z toho jen těsně na body) a jelikož muší váha zatím nemá dlouhou historii, na titulový zápas to musí stačit. Shevchenko je tu ale obrovskou favoritkou (-1440), zvlášť když u Eye příliš nehrozí že by jí nějak ukončila - 71% zápasů vyhrává na body a finiš je u ní k vidění hodně zřídka. 

Pravděpodobně vyzyvatelským rozstřelem bude souboj Tony Ferguson (24-3 MMA, 14-1 UFC) vs. Donald Cerrone (36-11 MMA, 23-8 UFC). Na jedné straně Ferguson - bývalý dočasný šampion než mu UFC titul sebralo kterého nyní mimo akci držela zranění - a také nedávné psychické problémy. Ferguson je především držitelem famózní jedenáctizápasové vítězné série, v posledních deseti letech prohrál jen jednou a vlastně všichni pořád čekají na souboj Ferguson vs. Nurmagomedov aby si to dali o skutečného vládce nad divizí. Cerrone je legendární ultra veterán, stálice a držitel mnoha a mnoha rekordů a tohle bude letos již jeho třetí zápas. Od narození synka má skvělou formu a nyní také tři zápasy v řadě - jestli zvládne Fergusona, tak vzhledem ke svým dlouholetým zásluhám asi dostane titulák. Oba borci mají lecos společného - dobré muay-thai a smrtící BJJ a s obranou to ani u jednoho není extra žhavé. Ferguson je také sice zbrklejší, ale navíc je nezničitelnou kardio mašinou a je i hodně odolný, takže papírově je prostě o něco lepší verzí Cerroneho i když v tříkolovém zápase by kardio nemělo hrát takovou roli - zatímco aktuální forma Cerroneho je jasná, jak bude vypadat Ferguson po delší pauze a jak na tom bude psychicky, to je tu hlavní otázka. Ferguson momentálně světová trojka, Cerrone poté co za pět kol úplně rozmlátil Iaquintu (vlastně hůř než to udělal Nurmagomedov) čtyřka. Ale zase těch pět kol absolvoval jen měsíc zpátky a nelze tedy vyloučit, že bude trochu opotřebovaný. Vítěz tohoto zápasu by podle všeho měl být sportovně první v řadě na titulový zápas, ale v lehké váze nikdy nevíte kdy do toho hodí vidle McGregor svými požadavky na remač s Nurmagomedovem.

Kličový zápas mezi světovou desítkou a jedenáctkou také v bantamu. Na jedné straně nová hvězda divize, agresivní Petr Yan (12-1 MMA, 4-0 UFC), na druhé straně téměř elita Jimmie Rivera (22-3 MMA, 6-2 UFC) jenž nutně potřebuje potvrdit svou pozici na slunci. Yan teď má sedm výher v řadě, čtyři z toho v UFC proti postupně stále lepším soupeřům (naposledy Dodson), Rivera míval sérii dvaceti výher v řadě, ale pak ho překvapivě knockoutoval Moraes. Rivera pak ubodoval Dodsona, ale sám posléze podlehl na body Aljamainu Sterlingovi, takže má z posledních tří bilanci jen 1-2 a po tak famózní vítězné sérce je teď trochu otázka, jak je vlastně na tom. A souboj s Yanem nám zřejmě dá odpověď :) Rivera sám se na sebe zlobí hlavně za prohru se Sterlingem, tam se prý porazil vlastně sám.

Tabulkově vyrovnaný také souboj v těžké váze mezi jednadvacítkou a dvaadvacítkou - navíc oba borci s nedávnými prohrami s Juniorem dos Santosem. Šestadvacetiletý Tai Tuivasa (8-1 MMA, 3-1 UFC) s JDS prohrál v předchozím zápase a šlo o první porážku jeho kariéry (KO druhé kolo). Předtím Tuivasa dokázal ubodovat Arlovskiho - a jinak všech sedm předchozích soupeřů složil KO v prvním kole, takže tady je to jasné. Na druhé straně naopak velmi odolný a zkušenější bulharský borec Blagoy Ivanov (17-2 MMA, 1-1 UFC). Ten si před UFC vyzkoušel Bellator i WSOF kde byl šampionem - v UFC debutu pak prohrál s Dos Santosem (na body po pěti kolech) aby letos ubodoval Bena Rothwella. Šest submisí, šest KO, finiše na 70%. Zvítězí relativně pomalejší a odolnější Ivanov, nebo dojde na KO od Tuivasy a nějaké to chlastání piva v přímém přenosu „shooey“ stajla? Velký rozdíl by zde měl být v zemařině, Ivanov je sambo šampion a má černý pásek v judu, zatímco Tuivasa je na zemi dost nezkušený, jenže Ivanov prakticky nikdy nezkouší dostat zápasy na zem.

Čtyři předzápasy uvidíme na ESPN, hlavní z nich je přitom parádní vysokoprofilový souboj Tatiana Suarez (7-0 MMA, 4-0 UFC) vs. Nina Ansaroff (10-5 MMA, 4-2 UFC) - jde o souboj světové čtyřky a šestky a také o souboj dvou bojovnic se čtyřmi výhrami v řadě - stejně výher má ještě Andrade, ale nikdo v divizi nemá delší, takže kdo vyhraje tohle, bude mít výher pět a velmi pravděpodobně půjde příště o titul. Na to, že je zápas tabulkově vyrovnán to ale sázkaři vidí naprosto jednoznačně - Suarez je obrovská favoritka kolem -1000 a v zásadě to jen dokladuje skutečnost, že už od výhry na TUF 23 víceméně všichni prorokují, že Suarez prostě bude šampionkou téhle divize, stačí k tomu jen dojít. Suarez je totiž především špičková zápasnice - trénuje zápas od tří let a nebýt zranění, skončila by v olympijském týmu, takže je trošku jinde než zbytek divize (což se nejlépe dokazuje tím jak v minulém fightu přejela exašampionku a jednu z lepších zápasnic divize, Carlu Espazu). A Nině prý nepomůže ani to, že trénuje se svou přítelkyní a dvoudivizní šampionkou Nunes - Suarez sama je totiž prý šampiony obklopena celou kariéru :) Suarez má 5/7 výher stopkou a s třemi stopkami v UFC je hned za Andrade a Namajunas (4). S dvěmi submisemi jí také chybí jedna do rekordu (Namajunas a Calvillo - 3). Pro Ansaroff hraje hlavně dobrá protiporazová obrana - 80,6%, teoreticky nejlepší v divizi, což je docela zajímavé, protože když v UFC začínala (dvě porážky), tak jí soupeřky na zem dostávaly relativně snadno.

Kupodivu ještě vyšší profil než zápas Rivera vs. Yan má v bantamu předzápas Aljamain Sterling (17-3 MMA, 9-3 UFC) vs. Pedro Munhoz (18-3 MMA, 8-3 UFC) - v tom se totiž střetnou světová dvojka (Munhoz) a trojka jenž se kariérně i v UFC liší bilančně o jedinou výhru. Sterling od porážky s Moraesem tři výhry v řadě, naposledy Rivera, Munhoz, který s Riverou prohrál v roce 2015 má od té doby bilanci 7-1, prohrál pouze těsně na body s Dodsonem a teď tři výhry v řadě. Oba borci mají v minulosti prohru s Assuncaem a oba svou aktuální vítěznou sérii začali bodovou výhrou nad Brettem Johnsem. Moraes a Yan mají v bantamu 4 výhry, Sterling a Munhoz se třemi hned za nimi. Sterling patří mezi nejpřesnější borce divize (50,1%) a zároveň je druhý nejlepší obranář (inkasuje jen 1,47 zásahu za minutu). S třemi submisemi je v divizi na sdílené třetí příčce a je jeden ze tří borců UFC historie s výhrou Suloev Stretchem. Munhoz má na kontě šest stopek čímž je v divizi druhý za Dillashawem (8), stejně jako Sterling má tři submise a už také zvládl tři knockdowny v jediném zápase (právě s Brettem Johnsem). A oba už měli sérii neúspěchů kdy víc prohrávali než vyhrávali - Munhoz při nástupu do UFC (2014), Sterling v půli UFC kariéry (2017). Sterling jinak rovnou vzkazuje fanouškům násilí, že si tady na své nepřijdou, má v plánu Munhoze vyřídit čistě a technicky bez zbytečných divokostí.

Souboj Karolina Kowalkiewicz (12-4 MMA, 5-4 UFC) vs. Alexa Grasso (10-2 MMA, 2-2 UFC) se bude pravděpodobně bojovat v postoji a obě dost nutně potřebují výhru - Karolina teď prohrála dva zápasy v řadě a Grasso zatím v UFC jen střídá výhry s prohrami - naposledy jí přejela právě Tatiana Suarez a Grasso se teď vrací po roční zdravotní pauze. Je hodně dobrá boxerka (zatímco Karolina spíš kickboxerka) takže to bude asi celkem pěkné a taky asi dlouhé - Karolina ještě v UFC soupeřku neukončila. A jak už jsem psal, tak asi v postoji. Grasso do porazů moc nejde a Karolina má nejlepší porazovou obranu v divizi. Zkušenější Karolina jako bývalá vyzyvatelka teď světovou třinátkou (ale 2-4 v posledních šesti), Grasso sedmadvacítka.

A posledním ESPN předzápasem je souboj světové sedmy Ricardo Lamase (19-7 MMA, 10-5 UFC) a jedné z novějších tváří divize, osmadvacítky Calvina Kattara (19-3 MMA, 3-1 UFC). Kattar počítá s nepřízní diváků (Lamas je místní) a v UFC má zatím solidní výkony (a prohru jen s Moicanem ve které se neztratil). Lamas je jedna z největších stálic divize - s šestácti zápasy v pérové váze bude historicky čtvrtý. Klíčové u něj bývá zda se prosadí zápasnicky nebo ne, za posledních šest let ale nikdy neprohrál nebo nevyhrál víc než dva zápasy v řadě - což se teď nezmění, neboť naposledy zdolal Darrena Elkinse. 

Tři předzápasy pak zbývají na ESPN+. V tom hlavním budou bojovat ženy: Xiaonan Yan (10-1 MMA, 3-0 UFC) z Číny proti zaskakující Angele Hill (9-6 MMA, 4-6 UFC) která nahrazuje zraněnou Felici Herrig (ale na přípravu měla pět týdnů, takže pohoda). Hill sedmnáctka, Xiaonan čtyřiadvacítka. Xiaonan v UFC zatím bezchybná a od návratu k aktivní kariéře po pětileté pauze má sedm výher a jeden No Contest a s třemi UFC vítězstvími v řadě jí chybí jen jedno na  Suarez, Ansaroff a Andrade (všechny po 4). Xiaonan drží rekord 150 podstatných zásahů za zápas pro slámovou váhu a všechny tři výhry má na body. Hill nastupuje k jedenáctému zápasu čímž dorovná divizní rekord Joanny a Randy Markos - Hill ale zápasí častěji, protože celý rok 2016 strávila v Invicta FC a v UFC je na druhém turnusu. Ostatně, tohle bude její třetí zápas během 77 dní a stane se prvním bojovníkem který dá letos tři zápasy (Cerrone to o něco později ten samý večer zvládne také). V rámci aktuálního turnusu má Hill bilanci 3-4 a přes 100 podstatných úderů se dostala už v pěti různých zápasech. Všechny čtyři UFC výhry na body - takže tady budou zřejmě rozhodovat rozhodčí.

Nejslabším zápasem večera (a vlastně jediným, kde se vyskytuje někdo mimo světovou stovku) je Bevon Lewis (6-1 MMA, 0-1 UFC) vs. Darren Stewart (9-4-1NC MMA, 2-4-1NC UFC) a tou #154 je Lewis (Steward je #57). Lewis v UFC zatím jediný zápas - prohrál s Uriahem Hallem, Stewart ve střední nyní s bilancí 2-3. S dvěma nedávnými TKO výhrami to vypadalo že chytil formu, ale naposledy ho těsně ubodoval Edmen Shahbazyan. 

Otvírákem pak Katlyn Chookagian (11-2 MMA, 4-2 UFC) vs. Joanne Calderwood (13-3 MMA, 5-3 UFC) - dost zapomenutý zápas na to že jde o světovou čtyřku proti světové sedmě. Katlyn sérii tří výher pokazila těsná prohra s Jessicou Eye, Joanne teď dva zápasy v řadě vyhrála. Konkrétně v muší váze ani jedna z nich nepůsobí dlouho, Katlyn zde má bilanci 2-1, Joanne 3-0 a celkově je v kariéře v této váze s pěti výhrami neporažená. Joanne společně s Jessicou Eye budou útočit na rekord - obě mají v této váze rekordní tří výhry. 

Diskutabilní je pak ještě zápas Eddie Wineland vs. Grigory Popov - některé zdroje ho uvádějí, v jiných databázích chybí, ale UFC ho na webu nemá. Pokud by ale proběhl, bude to dvacátý Winelandův zápas v WEC/UFC bantamu čímž by stanovil nový rekord obou organizací.

 

Hlavní zápasy (PPV):

 • Henry Cejudo (šampion muší váhy) vs. Marlon Moraes - o volný titul bantamové váhy
 • Valentina Shevchenko (šampionka) vs. Jessica Eye - o titul muší váhy
 • Tony Ferguson vs. Donald Cerrone - lehká váha
 • Jimmie Rivera vs. Petr Yan - bantamová
 • Tai Tuivasa vs. Blagoi Ivanov - těžká

Předzápasy (ESPN)

 • Tatiana Suarez vs. Nina Ansaroff - ženská 115
 • Aljamain Sterling vs. Pedro Munhoz - bantamová
 • Karolina Kowalkiewicz vs. Alexa Grasso - ženská 115
 • Ricardo Lamas vs. Calvin Kattar - pérová

Předzápasy (ESPN+)

 • Xiaonan Yan vs. Angela Hill - ženská 115
 • Bevon Lewis vs. Darren Stewart - střední
 • Katlyn Chookagian vs. Joanne Calderwood - ženská 125

Eddie Wineland vs. Grigory Popov - bantamováSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

hellas - Čtenář - 11.6.2019 v 15:07
Němkov - Odpovědět
 

Taková malá technická :) Mám pocit, že Němkov reprezentuje Fedor Team, nikoli Red Devil (existuje-li vůbec?)

Caidel - Administrátor - 11.6.2019 v 15:50
Re: Němkov - Odpovědět
 

Já tedy beru Red Devil a Fedor tým v zásadě jako synonyma (prostě Fedorův tým) s tím že mám dojem že občas používali i nějaký třetí název, nicméně třeba na Sherdogu je oficiálně vyplněno Red Devil a patří do něj kolem třiceti borců - takže to určitě existuje :) https://www.sherdog.com/stats/fightfinder?association=Red+Devil+Sport+Club