přihlásit trvale
Nová registrace
UFC 235: Jones vs. Smith - startovní listina

UFC 235: Jones vs. Smith - startovní listina

přečteno: 1008×
26.02.2019 v 15:38 | Autor: Caidel
diskuse: 6×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Čeká nás víkend s velkou PPV akcí - sobotním UFC 235: Jones vs. Smith. Tento turnaj se koná v T-Mobile Aréně v Las Vegas v Nevadě a jde o velmi silný čtyřiapůlhvězdičkový turnaj s dvěma titulovými zápasy. Startovka je tentokrát navíc silná jako celek, takže i předzápasy na ESPN stojí za shlédnutí a zajímavé fighty vidím dokonce i na UFC Fight Pass, což je věc téměř naprosto nevídaná :)

V akci dvě světové jedničky - šampioni (Jones, Woodley), dva bývalí šampioni (Lawler, Garbrandt) a speciální případ - debutující Ben Askren, exšampion Bellatoru a One. Celkem rekordních 11 borců ze světové desítky! (a jeden z dvacítky)

Jdeme na to.

V hlavním zápase večera se bojuje o titul polotěžké váhy. Fenomenální Jon Jones (23-1 MMA, 16-1 UFC) si snad na nějakou dobu pořešil všechny své mimoklecové a drogové problém a s menší pomocí od USADA a „pulsujícího efektu“ teď chce rychle nasbírat pár obhajob. Naposledy porazil koncem ledna Gustafssona, takže tohle pro něj bude druhá obhajoba během dvou měsíců. Narychlo sehnaným vyzyvatelem kterému ale vlastně nikdo nedává žádnou šanci je Anthony Smith (31-13 MMA, 7-2 UFC), momentální světová pětka. Smith si titulový zápas celkem zaslouží - stejně jako Thiago Santos se přesunul ze střední do polotěžké (Santos je poslední kdo ho porazil), dvojicí bleskových KO vyřadil dva exšampiony (Evans a Šogun) a ve třetím kole odškrtil Volkana Oezdemira. Polotěžká mu sice svědčí a rozhodně jde o borce s velkou výdrží, silnou psychikou a finiš instinktem (90% výher stopkou), ale i tak to většina znalců bere tak, že Jonese vlastně nemá moc čím ohrozit. Tomu odpovídají kurzy - Jones favoritem přes -1000, ale i tak slibuje, že Smithe nepodcení. Smith k Jonesově dopingovým kauzám zaujímá stejný postoj jako nedávno Gustafsson - je mu to fuk, Jones si prý může fetovat jak chce a stejně skončí poražen. No, Gustafssonovi to tak úplně nevyšlo, uvidíme jak Smithovi. Pro Jonese první obhajoba v rámci aktuální vlády nad divizí, v minulosti ale obhájil už osmkrát a samozřejmě nebýt dopingu, má patnáct výher v řadě. Mimochodem, komise prý zveřejní výsledky Jonesových předzápasových dopingových testů, ale ne teď, ale až těsně před turnajem. Hmmm.

V co-main eventu momentálně nejúspějšnější šampion v UFC, král velterové váhy Tyron Woodley (19-3-1 MMA, 9-2-1 UFC), který nastoupí ke své páté titulové obhajobě. Vyzyvatelem pro něj bude „Nigerijská noční můra“, vítěz TUF: ATT vs. Blackzilians, v UFC neporažený Kamaru Usman (14-1 MMA, 9-0 UFC), nyní světová trojka. Tenhle zápas je jasným dokladem nekoncepčního mačmejkingu UFC, co se titulů týče - Držitel dočasného titulu Colby Covington totiž dokonale ostrouhal, o titul přišel a místo něj dostává šanci Usman. Přitom šlo vlastně o jediné - nejprve na zápas Covington vs. Woodley nemohl Woodley, protože byl po operaci. To ještě UFC nějak se skřípěním zubů přešlo. Pak se ale Woodley uzdravil a po operaci byl prozměnu Covington. Když tedy řekl, že by potřeboval zápas tak o dva měsíce později, byl mu titul odebrán (vtipné přitom je, že UFC úplně původně ohlásilo, že na UFC 235 prostě Usman bude v titulovém zápase. Jestli proti Woodleymu nebo Covingtonovi, to se řešilo až dodatečně). Prostě bordel a je opět jasné, že dočasné tituly jsou v UFC prakticky bezcennou cetkou - ostatně sám Woodley říká, že jsou dočasné tituly největší vtip na světě :). Zajímavé také je, že tento zápas přichází jen týden poté co nejlepší velterová váha všech dob (a vlastně obecně nejlepší borec všech dob) Georges St. Pierre ukončil kariéru. Usman už také Woodleymu děkoval že díky němu dostane příležitost kterou už mu GSP nedá (a Woodley zase naznačil, že by se s GSP rád střetnul alespoň někde neveřejně v tělocvičně, když jim vzájemný superfight nevyšel). Woodley naposledy prohrál v roce 2014 s Rory MacDonaldem, od té doby má šest výher a jednu remízu. Dvě KO, jedna submise a tři bodové výhry, ale je pravda, že s výjimkou zápasu s Maiou to měl Woodley vždy relativně diskutabilní - Gasteluma porazil těsně, Thompsona v remači dokonce jen většinově. Usman je především top control wrestler - v UFC má v devíti výhrách dva finiše a sedm bodových výher, stylisticky to proti Woodleymu bude docela zajímavé - V posledních cca čtyřech nebo pěti letech ještě Woodley nečelil tak zápasnicky kvalitnímu soupeři. Není tu totiž zcela zjevné, kdo z nich je vlastně jako wrestler lepší - Woodley je výbušnější, ale Usman umíněnější. A také v postoji je Usman celkem solidní, takže by to neměl být úplně jednostranný masakr (což by třeba s Covingtonem asi bylo - ten je sice zápasnicky asi ještě trochu lepší, ale v postoji se téhle dvojici nemůže vyrovnat). Vlastně na papíře dost vyrovnaná záležitost a sázkaři celkem souhlasí: Woodley favoritem jen -190, hlavně díky tomu že už mnohokrát ukázal schopnost přizpůsobit svou taktiku přesně na míru soupeřům s tím, že umí k souboji přistoupit více způsoby. Usman poslední dva zápasy bojoval také na pět kol, takže fyzička mu bez problémů vydrží (možná bych mu dal i výhodu nad Woodleym který během zápasu hodně často šetří síly).

Třetí zápas bude zajímavý hlavně pro příznivce jiných organizací než je UFC. Do UFC totiž přichází neporažený fenomén „funky“ Ben Askren (18-0 MMA). Askren byl šampionem Bellatoru (dříve) i One (ještě nedávno) a do UFC se zatím nikdy nedostal jen kvůli sporům s UFC a domněle nudnému zápasnickému stylu. UFC ho ale nedávno vytrejdovalo za Demetriouse Johnsona, ačkoli už Askren kvůli nedostatku kvalitních soupeřů ukončil kariéru. A teď tedy konečně předvede svůj unikátní „funky“ freestyle wrestling i v UFC. Askren je jako borec naprosto jednodimenzionální - vlastně je velmi podobný Colby Covingtonovi: pět kol nonstop wrestling tlaku a dost marný postoj k tomu :) Askren má mimo submisí sice i nějaké to TKO, ale to je vždycky jen GNP na zemi. V čem je ovšem unikátní je jednak to, že je olympionik a teoreticky tedy ze všech wrestlerů nejlepší (a na příchodu do UFC je skvělé právě to, že se o tom snad dostaneme příležitost přesvědčit) a jednak v tom, že je jeho styl velmi unikátní. Nejde o žádné zalehávání, ale naopak spíš o neustálý pohyb (alá Nurmagomedov), přesuny a změny pozic z kterých se ale nikdy nedostanete. Takový veselý tekutý písek. Jediná škoda je, že Askren asi nepůjde po titulu velterové váhy - trénuje totiž s Woodleym a několikrát veřejně deklaroval, že do zápasu s Woodleym nepůjde. Mimochodem, Woodley často tvrdí, že ho Askren na trénincích pěkně školí. Nejzajímavější by tedy byly souboje asi právě s Covingtonem nebo Usmanem, UFC to ale zpočátku zkusí jinak. Postaví proti němu bývalého šampiona Robbie Lawlera (28-12 MMA, 9-3 UFC). Lawler sám je slušný wrestler (hlavně v obraně), ale je také nekompromisní knockoutér (71% výher KO) a tedy dost možná jeden z vůbec stylisticky nejtěžších soupeřů pro Askrena (pokud se tedy neukáže, že je Askrenův wrestling o třídu jinde). Lawler se vrací po roční pauze, fyzicky je na tom prý ale naprosto skvěle, Askren byl mimo akci ještě o měsíc déle. Pravděpodobné scénáře hlavně dva: Lawler uválen nebo Askren poměrně rychle vypnut, sázkaři ale věří Askrenovi (-270). Pro mě osobně hodně zajímavé, protože snad získáme odpovědi o kterých už jsme si mysleli, že je nikdy nezískáme. Askren sice asi o titul v UFC v nejbližší době nepůjde, ale stejně je vlastně jediný s Eddie Alvarezem kdo může pomýšlet na teoretickou metu zisku titulů ze všech třech hlavních organizací. Na trénink měli oba dost času, zápas byl původně vypsán na zrušené UFC 233. Lawler momentálně světová devítka, Askren není v žebříčku neboť má zatím stále ukončenou kariéru. Předtím byl ale kolem dvacítky - v době přestupu do One i kolem desítky, ale ač v má v One 6 výher a jeden No Contest, soupeři byli o něco slabší a tak se postupně kvůli neaktivitě a síle soupeřů propadal níž. 

Čtvrým fightem je vysokoprofilový ženský zápas v slámové váze: Tecia Torres (10-3 MMA, 6-3 UFC) vs. Weili Zhang (18-1 MMA, 2-0 UFC). Na jedné straně světová desítka Torres která v UFC dlouhodobě působí na elitní úrovni jen těsně pod vrcholem, náběh na titul jí poprvé zkazila Rose Namajunas, po dalších třech výhrách přišla dvojice porážek: Jessica Andrade a Joanna Jedrzejczyk. Torres tedy teď nutně potřebuje výhru. Její zápasy končí vždy na body - ve třinácti zápasech má jen jeden finiš, dvanáct dalších skončilo na body. Proti ní Číňanka Zhang se sérií osmnácti výher v řadě a tedy jasně držitelka nejlepší vítězné série v ženských váhách. Zhang prohrála jen ve svém profidebutu, pak následovalo osmnáct výher, poslední dvě z toho už v UFC. Zhang se s tím naopak moc nemaže, má 89% finišů (jen dvě výhry na body) a jako světová sedma je jasně nejlepší Číňankou v UFC (a na světě obecně).

A souboj dvou TOP 10 borců hlavní startovku i otvírá. Na jedné straně bývalý šampion Cody Garbrandt (11-2 MMA, 6-2 UFC), světová čtyřka jenž ale stejně jako Tecia potřebuje výhru: teď totiž ztratil titul a nabral dvě porážky v řadě. Obě mu ale uštědřil T.J. Dillashaw (KO v druhém a později i v prvním), jenž má očividně jeho číslo, takže uvidíme, jestli Garbrandta zvládne i někdo další. Jestli chce znovu pomýšlet na titul, musí svého soupeře Pedro Munhoze (17-3-1NC, 7-3-1 NC) zvládnout. Ten je v UFC zhruba o půl roku déle než Garbrandt a momentálně je světovou devítkou. Začal sice nevalně (2 prohry, výhra a no contest), ale teď už se rozjel a v posledních sedmi má jedinou porážku s Johnem Dodsonem a to jen těsně na body. Zapůsobil hlavně poslední výhrou nad Bryanem Carawayem - TKO bodykickem za necelé tři minuty. Garbrandt ukončuje KO 82% výher, Munhoz finišuje 71% výher, většinou ale submise.  

Čtyři předzápasy zamíří na „velké“ ESPN - a docela stojí za to. Hlavním předzápasem je velmi zajímavý souboj mezi velezkušeným veteránem Jeremy Stephensem (28-15 MMA, 15-13 UFC) a novější tváří v divizi, Zabitem Magomedsharipovem (16-1 MMA, 4-0 UFC). Stephens je nyní světová sedmička a nastoupí ke svému devětadvacátému UFC fightu. Stephens sice drží rekord v počtu UFC porážek, kterých nasbíral už 13, ale přesto v poslední době podává skvělé výkony a proklouzl až mezi užší světovou špičku. Je mu ostatně teprve dvaatřicet, takže čas ještě má. Je především tvrdý ranař a výborný lowkicker, naposledy ale čelil José Aldovi a ten ho k titulovému zápasu nepustil - knockoutoval ho v závěru prvního kola. Hlavní otázkou bude jeho psychický stav: Stephens se nedávno nechal slyšet, že po porážce s Aldem seriózně zvažoval sebevraždu, ale pomoc odborníků ho prý psychicky posunula mnohem dál, takže je na tom teď daleko lépe. No uvidíme. Magomedsharipov je momentálně třicítka, ale čtyřmi UFC výhrami a celkovou sérií 12 výher v řadě už na sebe dost upozornil. Je navíc ofenzivně velmi nadaný, jak dokazuje jeho finiš ratio 82% rovnoměrně rozložené mezi submise a KO. Uvidíme jak mu kreativita půjde proti tvrdému a nekompromisnímu veteránovi jako je Stephens. 

Hodně zajímavý je také další fight v polotěžké váze. V tom měl původně nastoupit Ovince Saint Preux a Misha Cirkunov, tři týdny zpátky se ale Saint Preux zranil a byl nahrazen Johnny Walkerem. Na jedné straně tedy Misha Cirkunov (14-4 MMA, 5-2 UFC) a na druhé straně Johnny Walker (16-3 MMA, 2-0 UFC). Litevec Cirkunov přišel do UFC jako hodně slibný prospekt s finiš ratiem 86% (12/14 výher stopkou) a postupně se probojoval na světovou šestadvacítku. Úplně raketový nástup na vrchol ale mít nebude - nejprve si připsal čtyři parádní výhry (včetně vítězství nad dalšími prospekty Cutelabou a Krylovem), ale na Oezdemira a Teixeiru nakonec nestačil - oba ho knockoutovali v prvním kole. V rámci návratového zápasu Cirkunov arm trianglem zlikvidoval Patricka Cumminse. To Brazilec Walker je v UFC teprve čtyři měsíce, ale jeho nástup byl ještě raketovější - a teď se uvidíme, jestli hvězda bude planout dál, nebo jestli cestou k vrcholu také škobrtne. Nejprve na brazilském DWCS ubodoval UFC veterána Henrique da Silvu, po příchodu do UFC už to ale rozjel naplno: Nejprve za necelé dvě minuty vypnul Khalila Rountreeho, čerstvého po výhře nad Gokhanem Sakim aby následně začátkem února v Brazílii zrušil Justina Ledeta otočkou loktem za patnáct vteřin. Právě výhra nad Ledetem jasně ukázala, že Walker by mohl být totální superstar - má prostě takzvaný „IT“ faktor, před kamerami se cítí jak ryba ve vodě, byl velmi uvolněný a hraje skvělé divadýlko pro diváky. A KO otočkou loktem je KO otočkou loktem. Teď ještě uvidíme jak proti Cirkunovi. Nutno ale především zdůraznit, že Walker vzal další zápas prakticky obratem a bude to pro něj druhý fight během jediného měsíce (2. únor a 2. březen). Na tohle se hodně těším. Walker teď světová třicítka a jestli dá Cirkunova, bude jeho start v UFC srovnatelný snad jedině s Volkanem Oezdemirem z roku 2017 (ten mimochodem Cirkunova porazil právě  v rámci svého vzestupu).

V dalším zápase také náhradník: Původně mělo jít o zápas Yadong Song vs. Alejandro Pérez (21-6-1 MMA, 7-1-1 UFC), ale Song se zranil a byl nahrazen Cody Stamannem (17-2 MMA, 3-1 UFC). Ten měl ale na přípravu času podstatně víc než Walker - o změně se dozvěděl před měsícem a půl. Perez je světová třináctka z Mexika a v posledních sedmi zápasech nepoznal porážku (od remízového zápasu s Moralesem čtyři zápasy vyhrál). Stamannovi v UFC celkem přálo štěstí když vyhrál první tři zápasy - ve dvou z toho to bylo těsné rozhodnutí, ale vždy na jeho stranu, naposledy ho ale kneebarem překvapil Aljamain Sterling. Stamann nyní světová jednatřicítka.

Papírově nejméně vyrovnaným zápasem na startovce je souboj ultraveterána TUF1 Diego Sancheze (28-11 MMA, 17-11 UFC) a Mickeyho Galla (5-1 MMA, 4-1 UFC). Sanchez stejně jako Stephens nastupuje k devětadvacátému UFC zápasu. Údery už mu nedělají dvakrát dobře, ale poslední zápas s Craigem Whitem vyhrál. Dva v řadě ovšem vyhrál naposledy někdy v roce 2011 a od té doby má bilanci 5-7, pořád je ale světová jednapadesátka. Gall byl do UFC přiveden s bilancí 1-0 čistě jako možný soupeř pro CM Punka - porazil Mike Jacksona, aby se s CM Punkem mohl utkat a pak ho odškrtil v prvním kole. Vzápětí zrušil hype train i Sage Northcuttovi, aby ho pak ubodoval Randy Brown. Gall pak odškrtil George Sullivana a sám si řekl o Sancheze - a UFC mu vyhovělo. Výhra nad Sanchezem by nepochybně znamenala, že má své legitimní místo v UFC a není jen zvláštní atrakcí. Je tu ale malý stylistický problém: Gall je hlavně grappler a všech pět vyhraných zápasů vyhrál RNC. Jestli ale Sanchez něco i na stará kolena umí stále dobře, je to top control nad grapplery - tohle bude Sanchezův čtyřicátý zápas, ale ještě nikdy neprohrál submisí. Takže buď bude Gall na zemi hodně dobrý (a Sancheze neodškrtili ani Joe Lauzon nebo BJ Penn), nebo bude muset předvést něco jiného. Gall je u sázkařů kupodivu favorizován, ač je v žebříčku někde kolem stoosmdesátky.

Čtyři předzápasy zbývají na UFC Fight Pass - a až tady najdeme zápasy které zas tak zajímavé nejsou (ale i tady jsou výjimky). Tím možná nejméně zajímavým je právě souboj Edmen Shahbazyan (8-0 MMA, 1-0 UFC) vs. Charles Byrd (10-5 MMA, 1-1 UFC). Shahbazyanovi je jednadvacet let a před příchodem do UFC vyhrál všech sedm zápasů KO. V UFC debutu sice také zvítězil, ale jen těsně ubodoval Darrena Stewarta. O 14 let starší Byrd finišuje 80% výher, k vstupu do UFC potřeboval dvě výhry submisí na DWCS (Shahbazyanovi stačilo jedno KO), a v posledním zápase také bojoval s Darrenem Stewartem - vypadal, že má zápas pod kontrolou, ale pak nechal Stewarta otočit pro TKO výhru v druhém kole. Čistě formálně asi nejhůř obsazený zápas večera: Gall je sice žebříčkově horší než tihle dva, ale Galla a speciálně Sancheze zná řádově víc lidí.

V ženské bantamové váze si to rozdají Gina Mazany (5-2 MMA, 1-2 UFC) a Macy Chiasson (3-0 MMA, 1-0 UFC). Mazany se neúspěšně pokoušela kvalifikovat na TUF18, nakonec se do UFC dostala až jako záskok proti Saře McMann (což prohrála). Následovala výhra nad Wu Yanan a loňská prohra s Linou Lansberg. Strop je tedy relativně jasně stanoven. Chiasson se účastnila TUF 28 o váhu výš a rozdala jediné dvě KO sezóny, na finálovém večeru pak porazila veteránku Kianzaid submisí. Čistě papírově by Chiasson měla být lepší prakticky ve všech aspektech MMA a Mazany tedy nemá moc způsobů jak vyhrát. Po Jonesovi je Chiasson největší favoritkou startovky. Chiasson je po pouhých třech zápasech v kariéře světovou šestkou (Mazany mimo žebříčky).

V mužské bantamové pak zajímavost Marlon Vera (12-5-1 MMA, 6-4 UFC) vs. Frankie Saenz (13-5 MMA, 5-3). Saenz zde zaskakuje s měsíční přípravou za Thomase Almeidu a oba borci jsou si bilančně velmi podobní. Vera umí hodně překvapit (výhra nad Pickettem, Kelleherem, Cannettim, vydržel s Linekerem), ale někdy to pojímá zase dost vlažně. Saenz umí dát zabrat také kdekomu (slušný zápas s Faberem a Winelandem), ale je daleko konzistentnější - zatímco Vera finišuje přes 80% procent, Saenz vyhrává 62% zápasů na body - Vera přitom ještě nikdy neprohrál stopkou. Papírově vyrovnané, oba kolem padesátky. Vera je ale slabý proti porazům a toho Saenz zřejmě využije.

Otvírákem ženský zápas v nejnižší váze, Polyana Viana (10-2 MMA, 1-1 UFC) vs. Hannah Cifers (8-3 MMA, 0-1 UFC). Obě své poslední zápasy prohrály. Viana má všech deset výher stopkou, devět z toho v prvním kole a její nejdelší vítězný zápas tak trval 6:20. Naopak obě prohry má na body - tu v UFC jí uštědřila J.J. Aldrich. Cifers má 5 TKO v osmi výhrách a v UFC premiéře jí TKO porazila Maycee Barber. Viana ve světové padesátce, Cifers mimo žebříček. Jinak klasické striker (Cifers) vs. grappler (Viana). 

Hlavní zápasy (PPV):

 • Jon Jones (šampion) vs. Anthony Smith - o titul polotěžké váhy
 • Tyron Woodley (šampion) vs. Kamaru Usman - o titul velterové váhy
 • Robbie Lawler vs. Ben Askren - velterová váha
 • Tecia Torres vs. Weili Zhang - ženská 115
 • Cody Garbrandt vs. Pedro Munhoz - bantamová

Předzápasy (ESPN)

 • Jeremy Stephens vs. Zabit Magomedsharipov - pérová
 • Misha Cirkunov vs. Johnny Walker - polotěžká
 • Cody Stamann vs. Alejandro Perez - bantamová
 • Diego Sanchez vs. Mickey Gall - velterová

Předzápasy (UFC Fight Pass)

 • Edmen Shahbazyan vs. Charles Byrd - střední
 • Gina Mazany vs. Macy Chiasson - ženská 135
 • Marlon Vera vs. Frankie Saenz - bantamová
 • Polyana Viana vs. Hannah Cifers - ženská 115


Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

postif - Čtenář - 27.2.2019 v 09:37
Startovka - Odpovědět
 

Moc pěkný turnaj, pro mě plno zajímavých zápasů.

Woodley vs. Usman – Woodley už několikrát v obhajobách přesvědčil, že je vždy výborně takticky připrav a jeho bojová strategie funguje (byť zápasy jsou pak nudné). Na druhou stranu myslím, že je teď po delší době možné, že by se mohl změnit majitel pásu (Maia, Till - Usmanovi dávám více šancí než těm dvěma). Stále ale věřím stávajícímu šampiónovi.

Lawler vs. Askren – strašně moc jsem zvědavý na Askrena jak se v UFC předvede. Robbie na mě od ztráty titulu nepůsobí zrovna dvakrát přesvědčivým dojmem.

Na Garbrandta se teším, mám ho rád. Byla chyba, že se pouštěl hned do odvety s TJ. Jde vidět, že mu však sebevědomí nechybí, ale ta druhá porážka s ním po psychické stránce mohla zamávat, což myslím i sám říkal a docela se stáhl, věnoval se rodině. Myslím, že se musí cítit pod tlakem, 0-2 je 0-2. Věřím mu však.

Jinak doufám ve výhru srdcaře Stephense. Sdílím také tvé natěšení ze zápasu Cirkunov vs. Walker a na zápasy Jonese jsem zvědav vždycky.

Caidel - Administrátor - 27.2.2019 v 11:09
Re: Startovka - Odpovědět
 

Jojo. Předzápasy na ESPN mě zajímají skoro komplet a dokonce i na FightPass vidím jeden solidní fight (Vera-Saenz a forma Chiasson nebo Viany mě taky poměrně zajímá), což je věc opravdu dost nevídaná. Celkově vysoce nadprůměrná startovka jako celek.

Caidel - Administrátor - 27.2.2019 v 18:39
Re: Re: Startovka - Odpovědět
 

Sakra, zakřikl jsem to. Vera vs. Saenz zrušeno, Vera je marod.

Lennox - Čtenář - 3.3.2019 v 16:41
Bones - Odpovědět
 

Jones opět s přehledem, totální rozebrání. Chyběla tomu už jenom stopka. Bones nemá v light heavy dál co dokazovat, měl by jít do heavyweight a zpečetit svůj status GOAT of MMA.

Hescores - Čtenář - 4.3.2019 v 12:25
Re: Bones - Odpovědět
 

Ještě by si to měl rozdat se Santosem a pak Johnie Walkerem, ten vypadá hodně zle:-)

100procentpravda - Čtenář - 7.3.2019 v 14:21
Stopka Lawler - Odpovědět
 

To,co předváděli ve studiu Novasportu Novotný s Raidersem ohledně stopky a rozhodčího,bylo na pár facek.Buď sázej,nebo komentuj.