přihlásit trvale
Nová registrace
UFC 226 a TUF 27 finále - startovní listiny

UFC 226 a TUF 27 finále - startovní listiny

přečteno: 2349×
04.07.2018 v 11:48 | Autor: Caidel
diskuse: 21×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

První prázdninový víkend je vyhrazen tradičnímu festivalu bojových sportů UFC International Fight Week, což pro nás v praxi znamená dva turnaje po sobě - V sobotu nás čeká velké UFC 226: Miocic vs. Cormier, jeden z nejlepších turnajů roku a o den dříve pak TUF 27 Finále, které se koná rovněž v Las Vegas, ale v jiné hale. 

Začneme tím rozhodně důležitějším, pětihvězdičkovým turnajem:

UFC 226: Miocic vs. Cormier

Aktualizace čtvrtek 5.7.: MMA bohové nám nepřejí, titulový zápas Holloway vs. Ortega se ruší - Holloway totiž někde začátkem týdne nejspíš utrpěl otřes mozku (jak to zatím nikdo neodtajnil) a situace se nijak zvlášť nezlepšila, takže není ve stavu kdy by mohl nastoupit (po open workoutech dokonce zkolaboval). Že není fit bylo vidět i v předzápasových rozhovorech (všimli si toho třeba i Bisping a Florian) a doktoři Hollowayovi start zatrhli a místo do klece zamíří do nemocnice. Je to už potřetí co Holloway těsně před zápasem musel ze zdravotních důvodů odstoupit, což je u takhle mladého borce který má vládnout své divizi hodně nepříjemné (zvlášť když si kariéru postavil na vysokém zápasovém tempu a bojování s kýmkoli). Jestli Ortega dostane náhradního soupeře se teď neví, ale nikdo vhodný z pérové váhy nejspíš připraven není. 

Jak již bylo zmíněno, UFC 226 se koná v sobotu 7. července v T-Mobile Aréně v Las Vegas a je to plnohodnotná pětihvězdičková záležitost se skvělou startovkou a dvěma titulovými zápasy - zkrátka a jednoduše půjde asi o jedno z nejzajímavějších PPV letošního roku. Vzhledem k unikátnímu superfightu dvou šampionů zde dochází k nezvyklé situaci kdy máme na startovce se dvěma tituláky celkem tři světové jedničky (Miocic, Cormier, Holloway), dále dvě světové dvojky (Ortega, Ngannou) a další tři borce z TOP 10 (Lewis, Assuncao, Pettis). Dalších šest bojovníků je pak v TOP 25 a jediný ženský zápas se nachází na pozici otvíráku celé startovky.

Pojďme se ale podívat co si pro nás UFC v téhle chuťovce nachystalo - na startovku tohoto typu se opravdu nedá skoro nic namítat :)

Hlavním tahákem večera je v UFC zcela neobvyklý superfight mezi dvěma šampiony (teprve potřetí v existenci UFC a UFC tak předběhne Bellator s jejich fightem MacDonald vs. Mousasi): Šampionem těžké váhy Stipe Miocicem který zde bude dávat počtvrté všanc svůj titul a šampionem polotěžké váhy Danielem Cormierem. Hraje se tu hlavně o různá historická superlativa: Miocic je sice technicky vzato nejúspějšnějším šampionem v historii těžké váhy UFC (je jediný kdo dokázal třikrát obhájit titul), ale přece jen je ještě stále trochu přehlížený - a historicky je zatím pátou nejúspějšnější těžkou vahou všech dob. Výhra nad Cormierem by ho určitě významným způsobem legitimizovala. Cormier jenž má před sebou teoreticky poslední rok kariéry zase potřebuje potvrdit své kvality - a protože výhra nad Jonesem je pro něj nyní nedosažitelná, jak lépe se dostat mezi legendy než ziskem titulu těžké váhy? (Sám Cormier je historicky šestou polotíhou). Cormier by se tak stal teprve druhým borcem historie s titulem ve dvou divizích (tím prvním je pochopitelně McGregor) a rozhodně by se mohl minimálně objevit na nějakém čestném místě v diskuzích o nejlepším bijci všech dob. Pro Cormiera přitom výlet do těžké váhy není nic nezvyklého - kariéru v těžké váze začínal, vyhrál Strikeforce Grand Prix a do polotíhy šel stejně hlavně proto aby nemusel čelit kamarádovi Velasquezovi. Každopádně parádní zápas: Cormier slibuje výbornou formu, protože prý nemusí hladovět a bude mít spoustu sil, stylisticky to bude dost vyrovnaná bitva - a Miocic tentokrát nejspíš nebude mít zápasnickou výhodu na kterou je zvyklý. Nevím nevím jak bych to natipoval, ale už se těším. Nově se ale také objevily spekulace, že by Cormier v případě prohry mohl ukončit kariéru, protože proč dál bojovat? Perlička: Miocic se před zápasem nechal slyšet, že tentokrát je poprvé ve své kariéře spokojený s penězi který za tenhle zápas dostane, dobře tedy pro něj.

Co-main eventem je neméně zajímavý titulový zápas v pérové váze. Jde vlastně asi o nejočekávanější zápas v pérové váze od McGregor vs. Aldo. Šampion Max Holloway (19-3 MMA) nastupuje s dvanácti výhrami v řadě do své druhé obhajoby a po téměř dvou letech ho konečně uvidíme proti někomu jinému než Jose Aldovi. Proti němu neporažený vyzyvatel a finišer non-plus-ultra Brian Ortega (14-0-1 MMA,  6-0-1 UFC). Ten má všech šest výher v UFC finišem a specialistou je na třetí kolo, kde ukončil už čtyři soupeře (aby v posledních dvou zápasech začal ukončovat ještě rychleji). Statisticky tohle snad déle než tři kola trvat nemůže, protože i Holloway má v rámci své aktuální dvanáctizápasové vítězné série hned šest zápasů ukončených v třetím kole. Ortega je každopádně především naprosto smrtící grappler - na co sáhne, tím ukončuje (teoreticky možná ještě nebezpečnější než oportunistický Charles Oliveira) a v posledním fightu předvedl výrazně zlepšený box a knockoutoval dokonce nezničitelného Frankie Edgara. Ortega se prý první prohry v kariéře nebojí - no a Holloway chce obecně obhajovat proti úplně každému, takže tohle bude paráda. 

Třetím zápasem je souboj mezi dvěma největšími ranaři v UFC - a to objektivně. Světová dvojka a poslední titulový vyzyvatel Francis Ngannou a světová desítka Derrick Lewis se totiž v UFC Performance Institutu přetahují o rekord v síle úderu (dříve ho měl Ngannou, teď ho má Lewis). Ngannou při neúspěšném útoku na titul ztratil sérii deseti výher (všechno stopky), Lewis o svou šestizápasovou šnůru přišel po prohře s Huntem, ale od té doby už knockoutoval Tyburu. Ačkoli hlavně Ngannou slibuje taktičtější výkon než jsme u něj zvyklí, šance že tohle bude trvat tři kola není zrovna velká - Ngannou zatím ukončil soupeře před limitem u všech 11 výher, a Lewis má v 19 výhrách sedmnáct knockoutů a jednu submisi. Lewis by měl mít výhodu v lepší fyzičce (je v delších zápasech prověřenějších a navíc teď trénuje na plný úvazek, ne půl hodiny denně jako dřív), ale tady rozhodně asi především to, kdo trefí tu svou bombu jako první. Ngannou je jinak slabý na zádech, ale zase má strašně silovou zemařinu (kimury).

Přebookovaný je zápas mezi exšampionem lehké váhy a světovou osmičkou Anthony Pettisem a třiadvacítkou Michaelem Chiesou. Ti už si to měli rozdat na UFC 223, ale řádění Conora McGregora zařídilo pořezaný obličej Chiesy a zápas se tedy nekonal a přesunul sem. Pettis už se nějakou dobu snaží dostat zpátky do své TOP formy, což se mu úplně nedaří - má bilanci 2-5 v posledních sedmi, naposledy prohrál s Poirierem body trianglem ve třetím kole. Chiesa přišel o sérii tří výher prohrou s Kevinem Lee, teď byl ale rok mimo akci.

A přebookovaný je také otevírací zápas PPV. V tom se setká renomovaný špičkový kickboxer Gokhan Saki (1-1 MMA, 1-0 UFC) a proti němu Khalil Rountree (6-2-1NC MMA, 2-2-1NC UFC). Měli si to dát už na UFC 219, ale Saki si zranil nohu a tak si to oba zkusí tady. Zápas vyloženě pro fanoušky - Saki samozřejmě postojář světové extratřídy - a Rountree MMA postojář, takže pro Sakiho přiznivý los a soupeř, který by ho snad neměl nonstop tahat na zem. 

Hlavním předzápasem je souboj Paulo Costa vs. Uriah Hall - jde také o přebookovanou záležitost - už se měli střetnout v dubnu, ale Costa si zranil ruku a zápas se tedy přesunul na tento turnaj. Hall je velmi nekonzistentní borec schopný velkých věcí (jako je KO Gegarda Mousasiho), ale také velkých proher - což se mu pravda stává častěji neboť ještě nedávno měl tři prohry v řadě (poté porazil Jotka). Costa je novou tváří divize: neporažený s bilancí 11-0, třemi výhrami v UFC a všech 11 výher ukončených před časovým limitem. Devět z toho v prvním kole a až poslední dva zápasy končil KO až v kole druhém. Zkrátka fenomenální bilance - a vysokoprofilový souboj, žebříčkově jsou to světová třináctka a šestnáctka, vítěz by tedy rád do TOP 10. Otázkou je trochu Hallova váha, protože v lednu při shazování skončil v kritickém stavu a v nemocnici namísto zápasu s Vitorem Belfortem.

Zápas Paul Felder vs. Mike Perry vznikl smícháním zápasů Felder - Vick a Perry - Medeiros. James Vick byl odvolán na FN 135 jako záskok za Iaquintu proti Gaethjemu a Medeiros si o pár dní později zranil žebra. UFC situaci vyřešilo tím, že oba zbylé borce spárovalo a máme tu právě zápas Felder vs. Perry. Perry je akční řežbič a divácký (a UFC) oblíbenec, Felder na tom také není vůbec zle s bilancí 5-1 v posledních šesti. Felder je každopádně o něco taktičtější a techničtější, zatímco Perry dost přímočarý, ale Perry se tentokrát připravoval v Jackson-MMA tak je možné, že také přijde s nějakou trochu lepší strategií. Mimochodem, jako záskok pro Perryho se prý nabídl i Donald Cerrone, ale UFC dalo logicky přednost dostupnému Felderovi. Perry má všech 11 výher KO, sedm z toho v prvním kole, ale Felder, který poprvé v kariéře půjde do velteru je jedním ze čtyř borců v historii kteří dokázali vyhrát otočkou pěstí a je také jediný kdo už vyhrál tři zápasy KO díky loktům. 

Vysokoprofilový zápas je vypsán také do bantamové váhy: světová šestka Raphael Assuncao je prověřený borec (10-1 v bantamu) a od prohry s Dillashawem která ho stála post vyzyvatele nabral tři výhry. Assuncao mívá nicméně spíše nudnější zápasy, je třetí nejlepší obranář v bantamu a hodně kontruje, narozdíl od soupeře Roba Fonta - mladšího a dost agrestivního bijce který snad z Assuncaa vytáhne zajímavý fight. Font má všech pět výher v UFC stopkou a má nejkratší průměrný zápasový čas v bantamu - necelých sedm a půl minuty. A zatímco Assuncao je třetí nejlepší obranář, Font je zase druhý nejaktivnější útočník (5,28 podstatných zásahů za minutu). 

Prvním zápasem na UFC Fight Pass je pak zápas Curtis Millender vs. Max Griffin - Millender má nyní sedm výher v řadě a to včetně své premiérové v UFC (knockoutoval Thiago Alvese kolenem) a Griffin na sebe hodně upozornil když v předchozím zápase takticky přebodoval Mike Perryho (a proto je trochu zábavné, že je Perry na startovce výš než jeho přemožitel Griffin).

Předzápasy na UFC Fight Pass tentokrát obsahují tři zápasy - a ve dvou z nich jsou také slušná jména. První je Gilbert Burns (14-2 MMA, 6-2 UFC) vs. Dan Hooker (16-7 MMA, 6-3 UFC) - Burns nastupuje s dvěma výhrami, Hooker se třemi (v lehké váze je tedy bezchybný) a oba mají rozhodně jedno společné - oba zvítězili na body jen jednou v kariéře, Burns jinak ukončil 13 a Hooker 15 soupeřů. Kreativní Lando Vannata (9-2-1 MMA, 1-2-1 UFC) se vrací po osmiměsíční pauze a zranění ruky (kvůli kterému nemohl jít právě s Burnsem) a proti němu Drakkar Klose ( (8-1-1 MMA, 2-1 UFC) který už sám zvládl překazit sérii Marca Diakieseho aby posléze podlehl Davidu Teymurovi v první porážce kariéry. Tomu mimochodem předtím podlehl i Vannata který napo sledy v zápase večera remízoval s Bobby Greenem. Vannata má ve čtyřech UFC zápasech čtyři bonusy. Celou startovku pak otvírá ženský fight dvou relativně nezkušených bojovnic: Jamie Moyle (4-2 MMA, 1-1 UFC) vs. Emily Whitmire (2-2 MMA, 0-1 UFC). Moyle se vrací po 13 měsíční pauze.

 

Hlavní zápasy (PPV)

 • Stipe Miocic (šampion těžké) vs. Daniel Cormier (šampion polotíhy) - o titul těžké váhy
 • Max Holloway (šampion) vs. Brian Ortega - o titul pérové váhy
 • Francis Ngannou vs. Derrick Lewis - těžká váha
 • Michael Chiesa vs. Anthony Pettis - lehká váha
 • Gokhan Saki vs. Khalil Routree Jr. - polotěžká

Předzápasy (Fox Sports 1)

 • Uriah Hall vs. Paulo Costa - střední
 • Paul Felder vs. Mike Perry - velterová
 • Raphael Assuncao vs. Rob Font - bantamová
 • Curtis Millender vs. Max Griffin - velterová

Předzápasy (UFC Fight Pass)

 • Dan Hooker vs. Gilbert Burns - lehká
 • Lando Vannata vs. Drakkar Klose - lehká
 • Jamie Moyle vs. Emily Whitmire - ženská 115

 

 

The Ultimate Fighter 27 Finale (TUF: Undefeated finale)

Finále sedmadvacáté sezóny TUF, přezdívané také TUF: Neporažení se koná v pátek 6. července v menší hale Pearl Theatre v Las Vegas v Nevadě. Oproti UFC 226 jde samozřejmě o turnaj řádově slabší a hodnocený pouze dvěma hvězdičkami - i headlineři jsou tentokrát nezvykle slabí a ve světové dvacítce je jen headliner Tavares a Roxane Modafferi.

Startovku v tuto chvíli neznáme celou, protože odtajněná bude až po čtvrtečním vysíláním poslední epizody, ale také se objevuje šeptanda, že by mohlo jít o vůbec poslední sezónu TUF v historii. Žádné zprávy totiž nenaznačují, že by se s reality šou The Ultimate Fighter počítalo i příští rok na ESPN, neboť Dana White se teď věnuje spíše Contender sérii - a proslulý „TUF House“ už se objevil k prodeji v nabídce místních realitek. 

V hlavním zápase večera se střetnou prověřený Brad Tavares (17-4 MMA, 12-4 UFC) a kickboxerská hvězda, neporažený Israel Adesanya (13-0 MMA, 2-0 UFC). UFC nedlouho po oznámení tohoto zápasu vypustilo zprávu že má Tavares zraněnou nohu a bude muset z turnaje odstoupit, to se ale nestalo, Tavares nohu vyléčil a bojovat bude. Jako záloha je ale prý připravený Thiago Marreta Santos. Tavares je jednou z největších stálic střední váhy - s dvanácti výhrami je historicky pátý a pokud přidá ještě výhru, bude na sdílené třetí příčce. Rekordman Bisping má jen o tři výhry víc, ale Tavaresovi je teprve třicet. Tavares každopádně ve svém sedmnáctém UFC fightu půjde do hlavního zápasu večera vůbec poprvé a to se čtyřmi výhrami v řadě (z devíti posledních výher jich má 8 na body). Adesanya půjde do main eventu už ve svém třetím UFC zápase a jeho třináct výher v řadě (dvě z toho v UFC) je nejdelší aktuální vítězná série ve střední váze. Jak by se u kickboxera jeho kalibru dalo čekat, z třinácti výher jich má dvanáct KO a všechno v prvním nebo druhém kole. Pouze tu poslední s Marvinem uhrál na body a to jen těsně. Tavares je v tomto směru velký skok vzhůru - a je to jediný TOP 15 borec na celé startovce. Papírově je to jasné: buď Tavares pošle Adesanyu zpátky o několik levelů níž, nebo tu během tří zápasů máme novou hvězdu.

Co-main eventem bude finálový zápas TUF 27 v lehké váze. Do toho se kvalifikovali Mike Trizano za tým Miocic a Joe Giannetti za tým Cormier - Trizano prošel TKO v druhém kole a na body proti náhradnímu soupeři, Giannetti vypadá výtečně a oba zápasy vyhrál submisí v prvním kole. Z finalistů v pérové váze známe zatím pouze Brada Katonu z týmu Cormier který prošel většinovou výhrou a submisí v třetím kole. Proti němu bude někdo z dvojice Jay Cuccinello a Tyler Diamond (uvidíme ve čtvrtek). Cuccinello z týmu Miocic, Diamond Comirer přičemž favoritem je rozhodně nejvýše nasazený Diamond, protože Cuccinello už svůj zápas prohrál a vrátil se jen díky zranění Ricky Steela).

Aktualizace čtvrtek 5.7.: Cuccinello předvedl parádní srdcařinu a i přes utrpěné knockdowny v prvním kole dokázal zápas s favorizovaným Diamondem otočit a překvapivě se probojovat do finále když utahaného Diamonda sestřelil v třetím kole. Druhý finálový zápas tedy Brad Katona vs. Jay Cuccinello. Tyler Diamond dostává na finálovém gala šanci proti Bryce Mitchellovi.

Alex Caceres (13-11 MMA, 8-9 UFC) se bude chtít dostat alespoň do vyrovnaných čísel v zápase s Martinem Bravo (11-1 MMA, 1-1 UFC). Caceres je jedním ze tří borců v UFC/WEC historii který se zvládl už ve dvou zápasech dostat přes 100 podstatných zásahů - a u Brava je otázkou jak bude bojovat poté co v minulém zápase prohrál poprvé v kariéře (navíc KO kolenem za necelou půlminutu).

Veteránky Barb Honchak (10-3 MMA, 0-1 UFC) a Roxane Modafferi (21-14 MMA, 0-2 UFC) si to napodruhé rozdají na tomto turnaji. Měly spolu bojovat už na finále předchozího TUF, ale protože Sijara Eubanks nenavážila, dostala Modafferi šanci jít o titul proti Nicco Montano (v čemž neuspěla). Honchak tehdy nastoupila proti náhradnici Lauren Murphy. Jinak se obě střetly už v roce 2011 v regionálkách a RNC v třetím kole tehdy vítězila Honchak. Teď si to tedy snad dají podruhé. Modaferri je známé zlatíčko a oblíbenec fanoušků, z 14 porážek v kariéře jich má 10 na body. Naposledy tedy neuspěla o titul a v UFC má celkovou bilanci 0-2, mezi dvěma UFC zápasy ale působila hlavně v Invicta FC kde se jí dařilo: 5-3 (+1-0 v regionálkách). Docela na sobě v poslední době zkrátka zapracovala a je teď světovou devatenáctkou - tedy druhý nejlépe nasazený bojovník celého turnaje. Honchak je v osmatřiceti letech nejstarší na celé startovce a zmíněný záskok s Lauren Murphy jí přerušil sérii devíti vítězství. Honchak bojuje od roku 2007 (má i dost amatérských zápasů), Modaferri dokonce od roku 2003 a účastnila se už dvou sezón TUF. 

Italský borec Alessio Di Chirico (11-2 MMA, 2-2 UFC) v UFC zatím podává celkem vyrovnané výkony a z 11 výher jich má 9 stopkou. Proti němu Julian Marquez (7-1 MMA, 1-0 UFC), jedna z výraznějších tváří loňské DWTCS, v UFC zatím s jednou výhrou a celkově se sérií pěti výher v řadě. Všech sedm výher stopkou. Montana De La Rosa (8-4 MMA, 1-0 UFC) je v třiadvaceti letech nejmladší na startovce a má na kontě už šest submisí v osmi výhrách. Rachel Ostovich (4-3 MMA, 1-0 UFC) v posledních pěti střídá výhry s prohrami, naposledy na TUF26 finále vítězila - vyhrála pákou za 1:40 prvního kola a má tak na kontě nejrychlejší submisi slámové váhy - teď ale půjde do muší. Gerald Meerschaert (27-9 MMA, 3-1 UFC) má 25/27 výher v kariéře stopkou - v UFC zatím ukončil všechny tři výhry. A navíc už má na kontě i jednu výhru anakondou, což v UFC dokázalo zatím jen 13 lidí. Proti němu neporažený Oskar Piechota (11-0-1 MMA, 2-0 UFC) který zatím na body vyhrál v kariéře jediný zápas - a to ve svém UFC debutu (a jeden remízoval), všechny ostatní také ukončil před limitem. Posledním běžným fightem je souboj Matt Bessette (22-8 MMA, 0-1 UFC) vs. Steven Peterson (16-7 MMA, 0-1 UFC) - oba jsou na tom stejně, své UFC debuty nezvládli. 

A pak jsou tu (zatím) dva zápasy neúspěšných účastníků TUF 27 - vlastně hlavně druhé šance pro borce kteří byli vyřazeni kvůli zraněním (kterých bylo tuhle sezónu docela dost). Šanci tedy dostávají Luis „Violent Bob Ross“ Pena (2-0 MMA) proti Richie Smullenovi (3-0-1 MMA) a John Gunter (4-0 MMA) proti Allanu Zunigovi (13-0 MMA). Všichni čtyři byli v turnaji pérové váhy, ale nastupují do váhy lehké (zvláštní, většinou to bývá naopak a borci po TUF chodí spíš dolů). Každopádně Pena svůj zápas na TUF vyhrál, ale zlomil si přitom nohu zatímco Smullen z SBG Ireland se přetrénoval a chytl před zápasem takové křeče, že nemohl nastoupit a dostává tedy další šanci. K tomu se váže maličko vtipná historka: John Kavanagh z SBG ho bude tenhle víkend koučovat (a ještě jednoho borce na startovce, ale vypadlo mi koho), ale na sociálních médiích se docela zlobil, že mu UFC neproplatilo letenku, ubytko a ani ho nevyzvedli na letišti a musel si brát taxíka - zkrátka když nedoprovázíte zrovna Conora, máte v UFC podmínky jako každý jiný a to znamená jeden placený cornerman a vše ostatní jde z kapsy bojovníka (a Kavanagh je v tomto případě až druhý cornerman). Gunter je rozhodně největší samorost sezóny a když velmi rychle prohrál čtvrfinále s finalistou Giannettim submisí, dostal ještě druhou šanci v semifinále jako záskok právě za Penu - dobrá bitva, ale ani tam neuspěl a teď dostává šanci třetí. Pěknou shodou okolností tedy je, že přes něj přešli oba finalisté i když Giannetti výrazně jednodušeji. Zuniga je pak obrovský srdcař z Kostariky který prvním kolem prošel zadarmo kvůli nezpůsobilosti Smullena a v druhém prohrál rovněž submisí stejně jako Gunter s Giannettim. I když u Zunigy to byla větší bitva. Zuniga má jinak s třinácti výhrami téměř nejvíc zkušeností z celého TUF, ale úroveň soupeřů je vzhledem ke Kostarice nejistá. 

Startovní listina:

 • Brad Tavares vs. Israel Adesanya - střední 
 • Mike Trizano vs. Joe Giannetti - finále TUF 27 v lehké váze
 • Brad Katona vs. Jay Cuccinello - finále TUF 27 v pérové váze.
 • Alex Caceres vs. Martin Bravo - pérová
 • Roxanne Modafferi vs. Barb Honchak - ženská 125
 • Alessio di Chirico vs. Julian Marquez - střední
 • Montana De La Rosa vs. Rachel Ostrovich - ženská 125
 • Gerald Meerschaert vs. Oskar Piechota - střední
 • Matt Bessette vs. Steven Peterson - pérová
 • Luis Pena vs. Richie Smullen - lehká
 • John Gunter vs. Allan Zuniga - lehká
 • Bryce Mitchell vs. Tyler Diamond

 Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

predator - Čtenář - 4.7.2018 v 14:41
LvsN - Odpovědět
 

Je niekde video ako ho Lewis prekonal?  lebo aby to bolo platné museli by byť na rovnakej mašine a robiť rovnaký úder nie že jeden udre s rozbehom a druhý z postoja 

Caidel - Administrátor - 4.7.2018 v 16:15
Re: LvsN - Odpovědět
 

Pár článků o tom vyšlo, já to četl tak polozběžně, tak zkus pohledat.

Jinak jasně, ale taky je to o tom, že aby Ngannou vůbec měl rekord, musel by to dělat na rovnakej mašině a rovnaký úder ako ostatní před ním (což tedy nikdy neprokážeme) :) 

Jinak se přiznám, že to až tak nesleduju, ale kopací rekord držel/drží možná (teď nebo někdy v minulosti) Joe Rogan :)

Tomi - Čtenář - 6.7.2018 v 16:02
Re: Re: LvsN - Odpovědět
 

Videl jsem to video kde Lewis zkousel a prekonal o jeden bod tusim Cormiera a byl v te tabulce prvni ale ze by prekonal Francise to se mi nejak nezda i kdyz Lewis je taky zvire ale nevim nevim...jedine ze by to bylo este nekde jinde ale na tom videu byla tabulka kde Francis vubec nefiguroval proto nejak nechapu kde nebo kdy to Lewis prekonal...omlouvam se ale nejak se mi to furt nezda...

fedo - Čtenář - 4.7.2018 v 22:55
ufc226 - Odpovědět
 

fakt super startovka! 

Gabin - Čtenář - 5.7.2018 v 06:56
Gabin - Odpovědět
 

No tak komu fandit,Stipe je jasný tomu až za hrob..Ale Max,nebo Brian.Mám rád oba :-)..Nicménĕ za mĕ startovka roku....Tipnul bych si Stipe na body,Brian na body,Francis ko 1 kolo,Costa  ko 1 kolo :-) 

Caidel - Administrátor - 5.7.2018 v 10:24
Re: Gabin - Odpovědět
 

Bohužel to bylo vyřešeno za tebe - Max má otřes mozku a doktoři mu start oprávněně zatrhli. Sakra. 

Gabin - Čtenář - 6.7.2018 v 00:25
Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

Škodaaaa,co se dá dĕlat.Hlavnĕ ať se dá dohronady 

fedo - Čtenář - 6.7.2018 v 11:42
Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

veru škoda, to mohla byť mela...

Caidel - Administrátor - 5.7.2018 v 10:23
Aktualizace - Odpovědět
 

Max Holloway stažen z titulového zápasu kvůli otřesu mozku.

Doplněn finálový zápas na TUF 27 (Katona vs. Cuccinello).

Caidel - Administrátor - 6.7.2018 v 13:24
Cormier upadl - Odpovědět
 
Tomi - Čtenář - 6.7.2018 v 16:06
Re: Cormier upadl - Odpovědět
 

V tu chvili jsem si rekl,ze je to v prdeli a je po zapase...diky bohu,ze je Daniel v pohode a zapas normalne probehne...jinak jak tu 226ku tipujete ? 

alykfate357 - Čtenář - 7.7.2018 v 20:49
Re: Re: Cormier upadl - Odpovědět
 

Tipnu DC na body SD; Lewis pokud přežije první kolo, Chiesa, Felder a Roundtree:)

kombat93 - Čtenář - 8.7.2018 v 06:47
lesnar - Odpovědět
 

posranej Lesnar. Další kokot, který bude kurvit divizi

fedo - Čtenář - 8.7.2018 v 16:43
Re: lesnar - Odpovědět
 

čím si tá steroidová osoba zaslúži bojovať o pás? Chápem že $ sú $, ale toto? Sú tam borci čo sa tam snažia prebojovať a zrazu príde hviezda WWE a bác. Tu máš, ideš...

Gabin - Čtenář - 8.7.2018 v 19:52
Gabin - Odpovědět
 

Co to ten Nganou vyváděl,evidentně nebyl ve své kuži,nebo ho ta prohra s Miočičem fakt poznamenala..Cormiera bych si před zápasem netipnul,ze Stipeho vypne v 1 kole..No a sračku na prachy lesnara komentovat nebudu..Snad jenom,že se UFC ve  wreslingovou prdel obrací...

Tomi - Čtenář - 8.7.2018 v 20:01
Re: Gabin - Odpovědět
 

White na tiskovce rekl,ze Ngannou pry moc netrenoval ze mu strasne vyrostlo Ego...dostal se rychlo na skoro vrchol vsichni z nej delali neporazitelny Monstrum vcetne me coz na prvni pohled je ale krom te bomby a sily fakt nema moc co nabidnout a kord kdyz do toho este moc netrenuje...i to jak rikas ta prohra s Miocicem ho taky mohla zmenit...Cain taky kdysi udelal s Dos Santose polovicniho bojivnika tim jak ho porazil...na nekoho to hold ma velikej vliv...snad se Predator zvedne...

Gabin - Čtenář - 8.7.2018 v 21:18
Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

Bxla by ho škoda,snad se zvetí jak říkáš..Když jsi načal JDS tak jsem na nĕj taky hodnĕ zvĕdavý je to můj top fajter :-) Akořat se trochu bojím,že tĕžká je teď tsk na rok v prdeli díky Lesnarovi..Blaydes by si titulak zasloužil,tsk bude muset čekat na posraný superfajt :-/  

machina - Čtenář - 9.7.2018 v 07:52
Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

White toho niekedy natrepe až-až. Ngannou nemal žiadny dôvod byť namyslený po prehre v tituláku.

V zápase s Miocicom mal Ngannou váhu 263, teraz len 253 a bol dosť vysekaný a rýchly. Skôr by som povedal, že mu Lewis nahnal strach na vážení, alebo sa bál ísť do výmeny s takým ranarom a nechcel druhú prehru v rade, čo sa mu nakoniec stalo. Každopádne zápas papierovo parádička a v skutočnosti hrôza. Naopak to bolo v zápase Hall vs Costa. Mali im dat bonus obidvom a nie Rountree-mu za jeho KO, nebolo na ňom nič špeciálne, len to ča padol na zem bol špeciálny. Saki v UFC fyzicky vypadá ako Belfort po vysadení.

Gabin - Čtenář - 9.7.2018 v 22:15
Gabin - Odpovědět
 

Lidi,máte někdo přehled o Cainovi,jestli se ještě někdy vrátí??

machina - Čtenář - 10.7.2018 v 08:18
Re: Gabin - Odpovědět
 

Viem len toľko, že pomáhal DC-mu s tréningom na Miocica a že aj netrénovaný Cain dal v sparringu zabrať DC-mu a za 3-4 kolá ho udýchal. DC stále tvrdí, že Cain je najlepší zápasník v ťažkej váhe, ktorý kedy vstúpil do octagonu.

Gabin - Čtenář - 10.7.2018 v 19:10
Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

Vím právě jenom to,že měl velké problémy s páteří .  Každopádně ho je škoda .Caina jsem mohl...Rád bych ho ještě viděl v kleci někdy ..