přihlásit trvale
Nová registrace
UFC 220 a Bellator 192 - startovní listiny

UFC 220 a Bellator 192 - startovní listiny

přečteno: 3162×
20.01.2018 v 13:25 | Autor: Caidel
diskuse: 27×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

V sobotu 20. ledna nás čeká zajímavý MMA střet dvou největších organizací. Bellator 192 je totiž jeden z jejich větších turnajů a jako takový se koná v sobotu - a půjde tedy do přímého konfliktu s UFC 220 (i když se to časově zas tak úplně nepřekrývá - Bellator startuje dříve a doufá, že skončí předtím, než začne být UFC 220 zajímavé).

Docela nezvyklé je tentokrát srovnání obou startovek. UFC 220 je prvním letošním PPV a je koncipované nesmírně „top heavy“ - dva hlavní zápasy jsou titulové fighty v těžké a polotěžké váze a zejména Miocic vs. Ngannou je vůbec jeden z nejočekávanějších tituláků poslední doby, takže tomuhle se prakticky nedá odolat ani konkurovat. Jenže zbytek hlavní startovky (nebo vlastně celé startovky) je naopak hrozně slabý. Jména jako Burgos nebo Kattar na PPV asi zaujmou málokoho a celkově platí, že zbylé tři zápasy na PPV mají borci bez velkého jména kteří se v žebříčcích pohybují mezi 32. (Almeida) a 51. (Barroso) příčkou ve svých divizích.

Bellator 192, což je první Bellator turnaj roku 2018, první Bellator turnaj na přejmenované Paramount Network a také zahajovací turnaj Bellator HW GP 2018 naopak pochopitelně nemůže main a co-main eventem konkurovat UFC 220, ale celá jejich pětizápasová startovka je naopak postavená jako hodně silná (je to ostatně jeden z "velkých" Bellator turnajů a Bellator chce do 2018 vykročit stylově). Je tam fight Pico vs. Krutchen, což je vysloveně prospekt budující záležitost, ale titulák Lima vs. MacDonald by měl unést i ty nejkritičtější pohledy fanoušků UFC a zápasy Sonnen vs. Rampage, Chandler vs. Yamauchi a Karakhanyan vs. Corrales jsou všechno fighty borců, kteří jsou ve svých divizích 18. (Chandler) - 41 (Yamauchi) s výjimkou Corralese (67.)

Zkrátka: UFC nám nabídne dva skvělé titulové zápasy a Bellator kontruje celkově velmi silnou main card na které alespoň já mimochodem poznávám o jedno jméno více, než na main card UFC 220 :)

Teď už ale ke startovkám konkrétněji.

UFC 220: Miocic vs. Ngannou

Tento turnaj se koná v sobotu 20. ledna TD Garden v Bostonu ve státě Massachussets a jde o první letošní PPV. Ve hře jdou dva tituly, tahákem je ale naprosto jasně jeden z nejzajímavějších titulových zápasů v těžké váze za poslední roky. Každpoádně se zde bude tvořit historie: buď Stipe Miocic potřetí obhájí svůj titul těžké váhy a stanoví tak nový UFC rekord, nebo se vlády nad divizí ujme Francis Ngannou, který zkrátka má tu správnou mystiku a hlavně ránu na to, aby bez problémů unesl označení nejobávanější muž planety (což v případě mírně nevýrazného Miocice tolik nesedí, ačkoli si to výkonnostně samozřejmě zaslouží). Světová jednička proti světové dvojce, co víc si lze přát? Plakát k turnaji, teaser k turnaji. 

Na to, že zápas bude trvat pět kol bych si tady asi nesázel. V případě Ngannoua je to jasné - držitel úderového rekordu UFC Performance Institutu chce soupeře prostě ubombit, jak to předvedl třeba s Overeemem a pokud mu to tam padne je hotovo. Poslední čtyři zápasy ukončil všechny za necelé dvě minuty, třikrát drtivé KO, jednou silová kimura. Miocic bývá poněkud přehlížen (a sám říká, že ho i trochu rozčiluje když vidí jak UFC promuje Ngannoua a na něho zapomíná), ale i jeho statistiky hovoří jasně - v posledních pěti fightech pětkrát KO, čtyři poslední zápasy všechno v prvním kole, stejně jako Ngannou. Zatímco Ngannou má ale všechny čtyři KO v sérii v čase minuta něco, Miocic to má rozmanitější - výhra pod minutu, výhry za necelé tři minuty a jedna těsně před koncem prvního kola. Paradoxně mají oba i dost společných soupeřů - Arlovskiho i Overeema zdolali oba, nicméně Miocic zvládl ještě Hunta, Werduma a Dos Santose zatímco Ngannouova vítězná šnůra obsahuje podstatně menší jména. Pokud by náhodou nedošlo na knockouty, zápasnickou výhodu i výdrž by měl na své straně mít šampion Miocic, ale Ngannouva síla je obrovským faktorem X.

V co-main eventu uvidíme obhajovat Daniela Cormiera. Toho času světovou jedničku a jinak vcelku jasně nejlepší polotěžkou váhu planety, která se nejmenuje Jon Jones (a nebo nejlepší polotěžkou váhu planety bez dopingu (případně excesů obecně, pokud odhlédneme od towel gate :) a to proti MMA nováčkovi loňského roku, světové šestce ze Švýcarska, Volkanu Oezdemirovi. „No Time“ do UFC dorazil loni v únoru a nejprve vyválčil nezajímavou těsnou výhru s OSP (což ale v debutu stejně dost překvapilo), aby vzápětí knockoutoval Cirkunova a Manuwu a to za 28 a 42 vteřin, což mu otevřelo cestu k Cormierovi a vyneslo mu také cenu pro nováčka roku, protože takhle raketový nástup má málokdo - dalo by se říct z nuly na sto, ale v reálu je to asi ze 140. pozice na šestou za necelý rok :). Reálně se toho ale o Oezdemirovi a jeho stylu vlastně moc neví (tedy mimotoho, že má obrovskou ránu skrytou v dost nenápadných úderech, zatímco třeba Ngannou má ty bomby sakra nápadné :) a kromě toho že má nějaké oplétačky kvůli barové rvačce na Floridě - Oezdemir se ale cítí nevinen, soud bude až později a tak může jít proti Cormierovi. Ten se hodně těší na svou další obhajobu, protože jak sám říká, nutně se potřebuje zbavit toho smradu po kauze s Jonesem, což jde nejlépe tím, že prostě bude titul systematicky obhajovat - a je také hrozně překvapený tím, jak si někdo vůbec může myslet, že by ho Oezdemir mohl porazit. No uvidíme, realisticky jsou ale všechny možné výhody na straně šampiona, Oezdermir má svou bombu, ale Cormier už dvakrát zvládl Anthony Johnsona, takže to pro něj není nic až tak nového.

Jak jsem již ale zmínil v úvodu, pak už jde kvalita startovky docela dolů, hlavně co se síly jmen týče. V souboji prospektů to bude Calvin Kattar (17-2 MMA, 1-0 UFC) který v UFC debutu zdolal Andre Filiho a má nyní devět výher v řadě proti neporaženému Shane Burgosovi (10-0 MMA, 3-0 UFC). Dále dvě vcelku průměrné polotěžké váhy: Gian Villante (15-9 MMA, 5-6 UFC) který v UFC ještě nikdy nevyhrál víc než dva v řadě (a poslední dva prohrál) proti Francimaru Barrosovi (19-6-1NC MMA, 4-3-1NC UFC) - o kterém platí s výhrami vlastně úplně to samé, jen prohrál pouze poslední fight, ne dva v řadě. A pak v bantamu střet mezi dvěma dříve-parádnímí-prospekty Thomasem Almeidou (21-2 MMA, 5-2 UFC) a Robem Fontem (14-3 MMA, 4-2 UFC) kteří ale shodně v nejvyšších patrech narazili na problémy - Almeida prohrál s Garbrandtem a Riverou, Font s Linekerem a Munhozem, takže jsou teď v dost podobných situacích žebříčkově i kariérně. 

V předzápasech uvidíme hned několik akvizic z DWTCS. V tom hlavním (ačkoli vůbec netuším proč) to bude debutující Brandon Davis (9-2 MMA) který do UFC přichází se sedmi výhrami v řadě proti Kyle Bochniakovi (7-2 MMA, 1-2 UFC). V remači pak Abdul Razak Alhassan (8-1 MMA, 2-1 UFC) a Sabah Homasi (11-7 MMA, 0-2 UFC). Ti se střetli na UFC 218 a Alhassan odešel s mírně kontroverzní TKO výhrou v prvním kole (Homasi měl pocit, že byl ještě fit a neměl být odmáván). UFC obratem dohodlo remač, ale jsou slušné šance, že to skončí opět TKO pro Alhassana. Nejlépe obsazený fight mimo dvou titulových se pak nachází hluboko v předzápasech - UFC si na malé váhy prostě moc nepotrpí. Světová jedenáctka Dustin Ortiz (17-7 MMA, 6-5 UFC) proti světové dvaadvacítce Alexanderu Pantojovi (18-2 MMA, 2-0 UFC) z Nova Uniao který má nyní 11 výher v řadě (porážka v TUF kde byl nasazenou jedničkou se mu nepočítá). A nakonec dva borci z DWTCS, Dan Ige (8-1 MMA) který přichází s šesti výhrami v řadě a Julio Arce (13-2 MMA) který jich má pět. Ige měl původně čelit Charlesi Rosovi, ale ten si koncem prosince zranil krk a byl nahrazen právě Arcem.

Jsme-li u těch zranění, před pár dny se rušil fight Jamie Moyle vs. Maryna Moroz protože se Moyle prý zranila. Moroz asi dostane jinou soupeřku na nějakém blízkém turnaji a na UFC Fight Pass tak zbývají pouze dva předzápasy. Enrique Barzola (13-3 MMA, 3-1 UFC), peruánský vítěz TUF: LA 2 měl čelit Arnoldu Allenovi, ale ten nedostal víza a tak ho před týdnem musel nahradit nováček Matt Bessette (22-7 MMA, No contest z DWTCS). A prvním fightem večera je Islam Makhachev (14-1 MMA, 3-1 UFC) vs. ultrastálice lehké váhy Gleison Tibau (33-12 MMA, 16-10 UFC) který zde nastupuje už ke svému sedmadvacátému UFC zápasu - tentokrát ale po poprvé dvouleté pauze kvůli dopingu (tuším že šlo o EPO).

Mimochodem, během turnaje by prý měl být oficiálně oznámen zápas Ferguson vs. Nurmagomedov o titul na UFC 223 a jsou zde také spekulace, že UFC rovnou oznámí i to, že McGregorovi berou titul (ačkoli to se zatím oficiálně ven nedostalo, je to skoro nevyhnutelné).

 

Hlavní startovka:

 • Stipe Miocic (šampion) vs. Francis Ngannou - o titul těžké váhy
 • Daniel Cormier (šampion) vs. Volkan Oezdemir - o titul polotěžké váhy
 • Calvin Kattar vs. Shane Burgos - pérová
 • Gian Villante vs. Francimar Barroso - polotěžká
 • Thomas Almeida vs. Rob Font - bantamová

Předzápasy (Fox Sports 1)

 • Kyle Bochniak vs. Brandon Davis - pérová
 • Abdul Razak Alhassan vs. Sabah Homasi - velterová
 • Dustin Ortiz vs. Alexandre Pantoja - muší
 • Dan Ige vs. Julio Arce - pérová

Předzápasy (UFC Fight Pass)

 • Enrique Barzola vs. Matt Bessette - pérová
 • Islam Makhachev vs. Gleison Tibau - lehká

Bellator 192

Bellator 192 se koná rovněž v sobotu 20. ledna a to v hale The Forum v Inglewoodu v Kalifornii. A je to turnaj, který bude mít hned několik přízvisek "první." Je to první Bellator turnaj roku 2018. Je to také první turnaj který se bude vysílat na Paramount Network (což je stará známá Spike TV, která se právě rebrandovala). Bude to také zahajovací turnaj Grand Prix těžké váhy 2018 (zápas Sonnen vs. Rampage) no a konečně bude to také první turnaj se zcela novým komentátorským týmem.

Po sedmi letech se totiž komentátor Jimmy Smith nedohodl na prodloužení smlouvy s Bellatorem (značnou roli v tom hrál i Paramount) a v přátelském duchu Smith Bellator opustil. Navíc ho prakticky obratem najalo UFC, protože Joe Rogan dlouhodobě toužil po tom mít Smithe v UFC. Organizace si tedy vlastně trochu prohodily komentátory - Smith šel do UFC a Mike Goldberg loni z UFC do Bellatoru. Což by byl transfer který je nevýhodný pro Bellator, protože Smith má v oboru podstatně lepší pověst - Bellator to ovšem teď narychlo dohnal dalšími dvěma akvizicemi. Tou jednou je komentátor Jay Glazer, známá osobnost komentující NFL a dlouhodobě se zajímající i o bojové sporty (v aktuálním seriálu Hráči hraje sám sebe :) A tou druhou je velmi překvapivě sám „Big John“ McCarthy, nejznámější MMA rozhodčí vůbec který se rozhodl předstoupit ke komentování (loni utrpěl vážné zranění zad a dělat rozhodčího už pro něj do budoucna mohlo být problematické). McCarthy tak končí na pozici rozhodčího i když box prý pískat ještě bude. MMA kvůli konfliktu zájmů už raději ne. McCarthy už komentátorské zkušenosti má, už v roce 2007 na nějakou dobu přerušil kariéru rozhodčího a komentoval pro The Fight Network. Komentátorský tým Bellatoru teď tedy v různých rotujících obměnách zahrnuje Chaela Sonenna, Mike Goldberga, Mauro Ranalla, Jaye Glazera, Johna McCarthyho a tuším také Franka Mira. 

Význam turnaje by měl podtrhnout také Trace Adkins - country hvězda která na Bellatoru 192 zazpívá hymnu. 

A teď již ke startovce Bellatoru 192.

Hlavním tahákem pro lidi a tedy i hlavním zápasem večera se někdy minulý týden stal zahajovací zápas HWGP 2018 mezi UFC veterány Rampage Jacksonem (37-12 MMA) a Chaelem Sonnenem (29-15 MMA). Včera se vážilo - Jackson se s dietou nemaže a už je plnohodnotnou těžkou vahou s 253 librami, Sonnen (dříve i střední váha) se teď prostě nemusel namáhat se shazováním do polotíhy a má 222 liber. Stylisticky jasná záležitost: Sonnen je hlavně a jedině zápasník, Jackson zase prakticky jen boxuje (a má výborný defenzivní wrestling, také ale nemá radost z toho, že musí bojovat se zápasníkem, radši by si zabouchal). Oba jsou v tuto chvíli světovou dvaadvacítkou - Sonnen v polotíze, Rampage v těžké váze. Oba jsou také hodně blízko ke konci kariéry, ale oba mají stále slušné jméno. Mimochodem, u příležitosti zahájení HWGP proběhly první oficiální faceoffs mezi všemi účastníky - krátké video zde.

Tím bezesporu nejzajímavějším fightem Bellatoru 192 je ale původní hlavní zápas večera, titulový fight ve velterové váze mezi šampionem Douglasem Limou (29-6 MMA) a Rory MacDonaldem (19-4 MMA). Hodně očekávaná záležitost která jasně ukotví velterovou divizi Bellatoru na svém místě. Na jedné straně dvojnásobný šampion Lima, světová osmička který v posledních devíti letech prohrál jen s Askrenem a Koreskhovem (což později pomstil) a má třeba výhry nad Saundersem (2x), Daleym, Koreshkovem a nejnověji v obhajobě UFC importem Larkinem a na druhé straně UFC import a kanadské psycho Rory MacDonald (19-4 MMA). MacDonald je borec který porazil UFC šampiona Woodleyho i posledního UFC vyzyvatele Maiu takže rovněž jasná extratřída - zvlášť po legendárních fightech s Robbie Lawlerem (které ale oba bohužel prohrál). V Bellator debutu odškrtil Paula Daleyho. Otázka je zde jednoduchá - obhájí Lima pověst Bellatoru, nebo MacDonald potvrdí své špičkové kvality a získá pro sebe titul na který v UFC nedosáhl. Nu, ať  tak či onak, vítěz bude rozhodně mít nárok na to, aby se o něm mluvilo jako o borci na stejné kvalitativní úrovni jako jsou šampioni v UFC (Rory tu pověst vpodstatě má už teď, neboť zrovna Woodleyho ostatně už porazil, ale Lima by jí rozhodně získal právě výhrou nad Rorym, což je něco, co se jinak Bellator šampionům dosahuje těžko). 

Třetím zápasem je souboj mezi exšampionem lehké váhy Michaelem Chandlerem (16-4 MMA, 13-4 Bellator) a jednou z novějších nadějí divize, Goiti Yamauchim (22-3 MMA, 8-2 Bellator). Chandler přišel o titul v létě překvapivou (a jistou kontroverzí obestřenou) prohrou s Brentem Primusem, ale kupodivu se Bellatoru nepodařilo dohodnout remač a tak vzal raději zápas s Yamauchim. Chandler Primuse nemá zrovna v lásce a tak možná nepřekvapí, že tvrdí, že Yamauchi je daleko těžší a nebezpečnější soupeř. Yamauchi má nyní tři výhry v řadě a od přestupu do lehké váhy se mu docela daří - Scott Coker slíbil vítězi toho zápasu titulák s Primusem - takže buď dostane Chandler šanci na odvetu, nebo se Yamauchi poprvé probojuje k titulovému fightu. Chandler je světová osmnáctka, Yamauchi který slibuje Chandlera ukončit před limitem jednačtyřicítka (s tím že v pérové váze už byl v minulosti i v TOP 30). Ostatně - Yamauchi má v 22 výhrách celkem 19 finišů, 18 z toho submisí.

Slušná bitva by měl být také fight mezi Georgi Karakhanyanem (28-7-1 MMA, 6-5 Bellator) a Henry Corralesem (14-3 MMA, 2-3 Bellator). Karakhanyan se na tento fight připravoval s Nate Diazem od kterého prý dostal řadu marketingových tipů, jinak je to ale světová devatenáctka a borec atraktivního stylu, který zatím v Bellatoru prohrál s Curranem, Weichelem a Sanchezem - tedy elitou divize. Sám ale třeba dvakrát porazil Bubbu Jenkinse. Corrales trénuje v MMA Lab a po těžkém Bellator startu (prohry Straus, Sanchez, Freire) nabral dvě výhry. 

Otevírat hlavní startovku by pak měl třetí profifigt uber-prospektu Aarona Pico (1-1 MMA/Bellator). Jak už víme, debut se zkušeným Freemanem nevyšel podle představ, ale opravný pokus s Justinem Linnem už vyšel daleko lépe (KO 1. kolo). Pico i nadále trvá na tom, že nebude chodit s úplnými začátečníky (svého kalibru), ale opět volí podstatně zkušenějšího soupeře Shane Krutchena (12-3 MMA). Ten se dostal na sérii 11 výher, která mu v roce 2014 vynesla angažmá ve WSOF, tam se to ale zkomplikovalo. V roce 2014 prohrál, pak dva roky pauza, prosinec 2016 výhra - a teď roční pauza a tento fight. Takže celkem zkušený borec, ale asi ne v úplně optimální formě. Pico se s tím startem kariéry tedy příliš nemaže :)

Předzápasy řešit nebudu, je to tradičně spíše regionální záležitost, ale je jich asi třináct a mezi jména kterých jsem si tam všiml by se dali zařadit třeba zápasnický prospekt Joey Davis, dvacetiletý Khonry Gracie ve svém MMA debutu, izraelec Haim Gozali nebo Guilherme Vasconcelos známý především tím, že Luke Rockholdovi přebral Demi Lovato (která ho mezitím už také opustila :)

 

Hlavní zápasy:

 • Quinton Jackson vs. Chael Sonnen - čtvrtfinále HWGP 2018
 • Douglas Lima (šampion) vs. Rory MacDonald - o titul velterové váhy
 • Michael Chandler vs. Goiti Yamauchi - lehká
 • Georgi Karakhanyan vs. Henry Corrales - pérová
 • Aaron Pico vs. Shane Krutchen - pérová

 

 

 

  

 

 

Fight cardSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+4
Chael Perosh - Čtenář - 21.1.2018 v 07:13
Chaeeeeeel !!!! - přejít na příspěvek
Oh yeah baby !! Chael je prostě pán a zametl s o 30 lbs těžším Rampagem !!! Omlouvám s...
 
+3
willy666 - Čtenář - 21.1.2018 v 12:46
Re: Re: Štípe vs nganou - přejít na příspěvek
Ano...Stipe bol nastvany na to ze ako UFC a Dana White brutalne propagovali Franncisa, a jeho...
 
+2
homer - Čtenář - 21.1.2018 v 07:05
Štípe vs nganou - přejít na příspěvek
stipe ukázal pomyselný prostredníček celému vedeniu Ufc ...
 

Všechny příspěvky

Gabin - Čtenář - 20.1.2018 v 14:55
Gabin - Odpovědět
 

Toš bando jak to vidíte v noci..Já mám rád oba,ale Stipe je s Jds moje srdcovka..Takže budu fandit..Ale mám li být objektivní,tak se bojím,že tam Stipemu v prvním nĕjaká projde..Spoléham na to,že teda nee a Nganouovi odejde kardio..;-).ale to je jenom moje přání....U Cormiera to vidím na 5 kol a jasné vítĕztví na body pro Daniela..

homer - Čtenář - 21.1.2018 v 07:05
Štípe vs nganou - Odpovědět
 

stipe ukázal pomyselný prostredníček celému vedeniu Ufc laughinglaughing

Laraque - Čtenář - 21.1.2018 v 12:10
Re: Štípe vs nganou - Odpovědět
 

Stipe má nějaký spory s vedením UFC?

willy666 - Čtenář - 21.1.2018 v 12:46
Re: Re: Štípe vs nganou - Odpovědět
 

Ano...Stipe bol nastvany na to ze ako UFC a Dana White brutalne propagovali Franncisa, a jeho uplne odignorovali a podcenovali a ze v  tomto zapase bude ako outsider...a Miocic im urobil ciaru cez rozpocet :) Miocic je suverenne najlepsia tazka vaha, ukazal totalny prehlad, spickovy pohyb, tvrdu bradu, spickovy gameplan a striking, paradne kardio, spickovy wrestling...Francis ma iba brutalnu silu, brutalne bomby, ale iba prve kolo...ide o to ze Miocic je mozno marketingovo nevyrazny a UFC potrebovalo dalsiu hviezdu ked uz je Ronda, GSP, Jones out a mysleli si ze Francis preberie ich rolu a teraz paradne narazili :)

Caidel - Administrátor - 21.1.2018 v 17:54
Re: Re: Štípe vs nganou - Odpovědět
 

Tak u tohohle fightu konkrétně měl Stipe dost problém s tím, že UFC celkem jednostranně hypovalo Ngannoua. Ale už dlouhodobě (asi tak poslední tři fighty) má dojem, že je nedoceněný, protože už se mu myslím dvakrát stalo, že vyzyvatel bral víc peněz než on jako šampion (v případě Overeema to tak bylo určitě). Takže dokonce loni koncem roku tvrdil, že pokud nedostane novou smlouvu, nezápasí a tak podobně.

No a teď je to jejich nejúspějšnější šampion těžké váhy všech dob :)

Yaris - Čtenář - 21.1.2018 v 07:07
. - Odpovědět
 

Stipe je borec

Chael Perosh - Čtenář - 21.1.2018 v 07:13
Chaeeeeeel !!!! - Odpovědět
 

Oh yeah baby !! Chael je prostě pán a zametl s o 30 lbs těžším Rampagem !!! Omlouvám se hoši, srdcovka je srdcovka laughing Jinak Stipe vs Francis brutální první kolo a ukázalo se, že Stipe je lepší postojář a hlavně má kardio na úplně jiném levelu jelikož od druhého kola zcela jednoznačná záležitost. Na druhou stranu Francis je nesmrtelnej, to co tam sežral by mě vystřelilo až na měsíc a zařídilo tekutou stravu na rok na áru a on max zabruslil. Terminátor. Každopádně Stipe je komplexní, inteligentní fighter. Nezmatkuje, zápasí velmi chytře a k tomu má bradu a granáty. Velmi by mě zajímal jeho zápas se zdravým Cainem. DC zastavil spanilou jízdu Volkana a jasně ukázal, že sesadit ho může jen Kokeš nebo The Mauer. Bomba večer/ráno a UFC asi pěkně zuří, že se jim nezměnil HW šampion laughing

Chael Perosh - Čtenář - 21.1.2018 v 07:14
Re: Chaeeeeeel !!!! - Odpovědět
 

A všechny Vás olajkuju, takovej sem já laughing

alykfate357 - Čtenář - 21.1.2018 v 14:43
Re: Chaeeeeeel !!!! - Odpovědět
 

zítra bude mít hlavu jak meloun a od konce 2.kola do 5.kola si nebude nic pamatovat, možná trochu konec. Vůbec nevěděl, kde je. Ustál strašný bomby a kardio???, aby se vrátil vůbec stejný Ngannou. Stipe si ho vzal pěkně do hluboký vody a tam si ho povodil, v místech, kde Ngannou nikdy nebyl:) ta porážka bude psychicky pro Ngannou težší než fyzicky. Kingpin Stipe!!! and still... a to stejný DC, ukázková práce na další Danův hype train... and still...

conor mcgregor - Čtenář - 21.1.2018 v 08:03
Miocic - Odpovědět
 

Dana by se měl sejít s komisaři z USADA a něco vymyslet, jinak se toho chlapa asi nezbaví.

Gabin - Čtenář - 21.1.2018 v 21:28
Gabin - Odpovědět
 

Ja su tak spokijeny..:-D...Daniel naprosto s přehledem a Stipe,to byla naprostá paráda..Francisa mám ale rád...Taky jsem zvědavý koho mu předhodí..ale každopádně po takovém bití bude muset asi hodně dlouho spočnout..No a Daneček ten musí být asi pěkně nasraný...Stipe si od něj nenechal nasadit ani ten pás..To by mě zajímalo co se mu honí hlavou..:-D

webfighter - Čtenář - 21.1.2018 v 22:43
Stipe is the best ... - Odpovědět
 

Tak u Cormiera asi nikdo necekal jiny vysledek, navic postupem casu velmi jednoznacne. Stipe me potesil, jsem si rikal, ze na nej vytahli nejakou vobludu z Konga :-D, ktere je nesmrtelne, ale pro jeji smulu jen prvni kolo :-D. Stipe je fakt komplexni bojovnik bez slabin, jen mu chyby neco special (mysleno neco jako Crocop s HighKickem). Aktualne muze na trunu vydrzet fakt dlouho, coz bych uz kvuli nelibosti Dana pic. Belaska pral !

Gabin - Čtenář - 24.1.2018 v 14:57
Gabin - Odpovědět
 

To jako vážně??..Khabib vs Tony o dočasný pás podruhé??....To jsou fakt šašci tvle...:-/...

alykfate357 - Čtenář - 26.1.2018 v 08:33
Re: Gabin - Odpovědět
 

No, zatím je pro CMG dán termín březen, takže je spíše pravděpodobné, že buď v březnu sdělí, že vítez UFC 223 bude okamžitým a povinným vyzyvatele, ale spíš sdělí to, že CMG přišel o pás z důvodu neaktivity a 7.4. bude UFC 223 o regulérní pás mezi Khabibem a Tonym.

Jarome - Čtenář - 26.1.2018 v 15:02
- - Odpovědět
 

Hm Mcgregor vs Diaz 3 a TJ vs DJ 4 maja???Je to oficialne???

Gabin - Čtenář - 26.1.2018 v 16:51
Re: - - Odpovědět
 

Tak jestli tohle probĕhne jako super fight tak proč ne..Ale jestli to probĕhne jako titulák,tak je to svinárna nejvyšího zrna..

CheesyEagle - Čtenář - 27.1.2018 v 12:00
UFC 226 - Odpovědět
 

Miocic vs DC na UFC 226 surprised

Gabin - Čtenář - 27.1.2018 v 12:07
Re: UFC 226 - Odpovědět
 

No tak to jsem teda zvĕdav..Daniel to střílel dobře i v tĕžké...:-D...A co na to Gustik..Nebude nasraný??..Každopádnĕ se tĕším  teda...

Jarome - Čtenář - 27.1.2018 v 12:50
Re: Re: UFC 226 - Odpovědět
 

DC je moja srdcovka,ale bojim sa,ze veru na Stipeho to stacit nebude...

homer - Čtenář - 27.1.2018 v 13:09
Re: UFC 226 - Odpovědět
 

Radšej by som videl Stipe vs Cain 

Gabin - Čtenář - 27.1.2018 v 13:54
Re: Re: UFC 226 - Odpovědět
 

Taky bych chtĕl vidĕt zdravého Caina v kleci..Ale už tomu moc nevĕřím.Ty jeho pfoblémy se táhnou už dlouho.Apropo nevíte nĕkdo jak na tom ted je?

alykfate357 - Čtenář - 27.1.2018 v 22:52
Re: Re: Re: UFC 226 - Odpovědět
 

dával tvít dneska, že bude v DCho týmu a že se ním bude na UFC 226 připravovat a pomáhat mu v gymu každý den. takže asi tak... ale o reálným zápase ani slovo.

malylada87 - Čtenář - 30.1.2018 v 12:43
Rozhovory - Odpovědět
 

Bomba rozhovor s Buchingerem a Deniskou .....

https://www.youtube.com/watch?v=Y32OL5KkL08

Gabin - Čtenář - 30.1.2018 v 21:23
Re: Rozhovory - Odpovědět
 

Fajne,zkouknul jsem...

Jarome - Čtenář - 1.2.2018 v 18:40
Re: Re: Rozhovory - Odpovědět
 

Tak zozerte ma,ale Buchinger ovela sympatickejsi ako Denisa,ten mi pripada ako spapal cele vitaminy sveta.

Jarome - Čtenář - 1.2.2018 v 18:41
Re: Re: Re: Rozhovory - Odpovědět
 

Akoby

Palo - Čtenář - 3.2.2018 v 20:40
Re: Re: Re: Re: Rozhovory - Odpovědět
 

Rozhovor teprve zkouknu. Denisu potkávám když si jdu občas zabouchat, ne že by jsme se znali osobně, jen jsme třeba občas prohodily větu a tak. Vždy pozdraví, usměje se, pokyne, dá přednost ve dveřích a celkově se chová sympaticky a mile  :-)