přihlásit trvale
Nová registrace
UFC 213 a TUF 25 finále - startovní listiny

UFC 213 a TUF 25 finále - startovní listiny

přečteno: 3652×
04.07.2017 v 18:25 | Autor: Caidel
diskuse: 41×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Startovní listiny a představení nejzajímavějších zápasů k dvěma nejvýznamnějším turnajům tohoto UFC International Fight Weekendu - tedy k sobotnímu čtyři a půl hvězdičkovému PPV UFC 213: Nunes vs. Shevchenko 2 a k dvěapůl hvězdičkovému pátečními TUF 25: Redemption finále. Oba turnaje se konají v Las Vegas v T-Mobile Aréně.

Turnaje si ale představíme v opačném pořadí, než se konají, neboť sobotní PPV je podstatně zajímavější než páteční finále TUF 25 :))

 

UFC 213: Nunes vs. Shevchenko 2

Úplně původně měl být hlavním zápasem tohoto turnaje titulový zápas v bantamové váze mezi Cody Garbrandtem a T.J. Dillashawem, trenéry TUF 25, jenže Garbrandt má už přes měsíc zraněná záda a k zápasu nemůže nastoupit, což také rázem ubralo zhruba polovinu zábavy z celé sezóny TUF (je trochu smutné sledovat vyhrocené haštěření borců v předtočených scénách, když už prostě víte, že k zápasu v nejbližší době nedojde). Startovka je též podstatně ochuzena o fight Robbieho Lawlera a Donalda Cerroneho, protože Cerrone má natažený rozkrok a stafylokokovou infekci, nebudeme ale čekat o moc déle a zápas byl přebookován na UFC 214. 

Hlavními taháky tak jsou titulový remač ženské bantamové váhy mezi Amandou Nunes a Valentinou Shevchenko, fight o dočasný titul ve střední váze mezi Yoelem Romerem a Robertem Whittakerem a také vystoupení dvojice exšampionů - Fabricio Werduma a Anthony Pettise a také účast světové trojky těžké váhy Alistaira Overeema.

V hlavním zápase večera tedy uvidíme šampionku váhy 135 liber Amandu Nunes jenž zde nastoupí ke své druhé titulové obhajobě a proti ní vyzyvatelka a mnohonásobná muay-thai šampionka Valentina Shevchenko. Ta s Amandou bojovala u loni v březnu na UFC 196 a Nunes vyhrála na body. Nunes od té doby získala titul v souboji s Mieshou Tate a obhájila s Rondou Rousey, Valentina Shevchenko ubodovala exšampionku Holly Holm a pákou utáhla Juliannu Penu a je tak nyní jasnou světovou dvojkou. Statistická zajímavost: U Amandy Nunes už devět zápasů v řadě platí trend, kdy dva zápasy po sobě vždy vyhraje v prvním kole a třetí jde do třetího kola (kdy to někdy skončí před limitem, jindy ne a někdy Amanda vyhraje, jindy ne). Ale trend dva jednokoláky a třetí trojkolák u ní platí už přes čtyři roky. A teď je řada na tříkolovém zápase :)

Fanoušky možná vůbec nejvíce očekávaný souboj na startovce je ale co-main event. V něm si to o trochu uměle vytvořený dočasný titul střední váhy rozdá freestajlový olympijský fenomén Yoel Romero a proti němu nastoupí vítěz TUF Smashes Robert Whittaker z Austrálie. Světová dvojka Romero do toho jde s osmi výhrami v řadě, absurdním fyzickým fondem, náchylností k porušování pravidel (a dopingu) a také se čtyřmi křížky na krku, Whittaker naopak s výhodou věku (26 let), parádní postojařinou, pozicí světové pětky a sedmi výhrami v řadě - od té doby co se netrápí shazováním do velteru se mu zkrátka daří a upozornil na sebe hlavně demolicí Ronaldo Souzy v posledním zápase. 

Vysloveně výplňovým fightem hlavní startovky (náhrada za Lawler vs. Cerrone) je souboj těžkých vah mezi Danielem Omielanczukem a Curtisem Blaydesem. Oba jsou žebříčkově někde mezi 30-60, Omielanczuk dokonce poslední dva fighty prohrál. Hlavní pozitivum je, že Curtis Blaydes v osmi zápasech kariéry ještě nikdy nezažil jiný konec fightu než TKO - sedmkrát vyhrál, jednou prohrál (s Ngannouem), ale vždy TKO. 

To další zápas v těžké váze je řádově slibnější. Střetnou se v něm světová dvojka a exšampion Fabricio Werdum a světová trojka a internacionál Alisair Overeem. Oba loni po parádních vítězných sériích prohráli se Stipe Miocicem, oba se od té doby dokázali vrátit mezi vítěze: Werdum ubodoval Travise Browna, Overeem v třetím kole knockoutoval Marka Hunta. Oba veteráni spolu budou bojovat potřetí, zatím jim to vychází že si to spolu rozdají každých pět šest let. V Pride v roce 2006 vyhrál Werdum kimurou, v roce 2011 v dost tristním fightu Overeem přebodoval Werduma ve Strikeforce - a teď je čeká velmi sledovaný rubber mač v UFC. Oba pochopitelně touží po remači s Miocicem. 

PPV otvírá slibný fight mezi exšampionem lehké váhy Anthony Pettisem a stálicí Jimem Millerem. Pettis se vrací po krátkém, ale vcelku neúspěšném experimentu s pérovou vahou (1-1), výhru ale vážně nutně potřebuje jestli chce dál operovat na top úrovni, protože v posledních pěti fightech vítězil jen jednou. Miller podává své vcelku stabilní (a velmi koukatelné) výkony. Sérii tří výher mu ale letos překazil Dustin Poirier nezvyklou většinovou výhrou. 

V předzápasech už jde kvalita trochu dolů. V těžké váze nastoupí Travis Browne s třemi porážkami v řadě proti škrtícímu mágovi Alexeji Oleinikovi (Oleksiy Oliynyk) jenž v posledním zápase odškrtil Peštu ven z UFC. Chad Laprise bude zaskakovat proti Brianu Camozzimu za zraněného Alana Joubana, který si zlomil nohu a bude mít měsíc na přípravu. Gerald Meerschaert se pokusí udržet naživu svou sérii sedmi výher (dvě v UFC) a čtyř submisí v prvním kole proti Marreta Santosovi a Jordan Mein půjde s Belalem Muhammadem. 

Slibný fight je ještě tradičně v main eventu UFC fight pass předzápasů: Bantamová váha Rob Font proti Douglasi Silvovi de Andrade - oba borci mají v posledních čtyřiceti fightech dohromady jen tři porážky a už se měli střetnout v roce 2014, k tomu ale nikdy nedošlo. Cody Stamann, Terrion Ware, Trevin Giles a James Bochnovic, kteří obsadili dva zahajovací fighty jsou všechno UFC debutanti, což je dost nezvyklé. 

Hlavní zápasy (PPV)

 • Amanda Nunes vs. Valentina Shevchenko - o titul ženské 135 lb váhy

 • Yoel Romero vs. Robert Whittaker - o dočasný titul střední váhy

 • Daniel Omielanczuk vs. Curtis Blaydes - těžká

 • Fabricio Werdum vs. Alistair Overeem - těžká

 • Anthony Pettis vs. Jim Miller - lehká

Předzápasy (Fox Sports 1)

 • Travis Browne vs. Oleksiy Oliynyk - těžká

 • Chad Laprise vs. Brian Camozzi - velterová

 • Thiago Santos vs. Gerald Meerschaert - střední

 • Jordan Mein vs. Belal Muhammad - velterová

Předzápasy (UFC Fight Pass)

 • Rob Font vs. Douglas Silva de Andrade - bantamová

 • Cody Stamann vs. Terrion Ware - pérová

 • Trevin Giles vs. James Bochnovic - polotěžká


The Ultimate Fighter 25: Redemption Finále

Páteční turnaj je věnován finálovému večeru soutěže The Ultimate Fighter 25: Redemption - tedy historicky druhé sezóně, kde dostali šanci veteráni - tentokrát zejména veteráni TUF a UFC obecně. Do finále se nakonec probojovali Dhiego Lima, mladší bratr Bellator šampiona Douglase Limy a Jesse Taylor, který v semifinále překvapivě vyřadil favorita sezóny Jamese Krause. Oba borci tak do finále dorazili už podruhé, Lima to své první prohrál KO, Taylor šanci ani nedostal kvůli svému proslulému opileckému řádění. Dobře se prezentoval také UFC veterán Ramsey Nijem, ten ale nakonec v parádní řežbě prohrál s Krausem v semifinále (které bylo neštastně nalosované, protože by asi bylo lepší, kdyby se setkali až ve finále). Mimo obou finalistů nakonec na gala dostanou šanci už jen oba semifinalisté, tedy James Krause a Tom Gallicchio, což ale není úplně přesné vyjádření, protože Krause v UFC normálně působí a poslední dva zápasy vyhrál, takže v jeho případě to není další šance, ale jen pokračování smlouvy jako obvykle. 

Mezi další taháky večera patří UFC debut neporaženého WSOF šampiona Justina Gaethjeho, fight prospektu Marca Diakieseho, světové sedmy a Invicta šampionky Angely Hill.

Hlavním fightem večera tedy souboj neporažené světové desítky a úřadujícího šampiona WSOF Justina Gaethjeho, kterého čeká UFC debut. Kdo Gaethjeho nezná, může se těšit, protože jeho hlavní silou v kleci je agresivita a zápasy má hodně koukatelné. Do UFC ho přivítá světová čtrnáctka Michael Johnson, který se nechal slyšet, že chce bojovat hodně chytře. Finále TUF 25 tedy v obsazení Jesse Taylor vs. Dhiego Lima. Souboj neporažených je fight mezi opěvovaným Marcem Diakiese a Drakkarem Klosem, nějaký finiš je velmi pravděpodobný v zápase Cannonier vs. Bosse, Tavares vs. Eliodorou je soubojem střední třídy střední váhy.

Silné zastoupení mají ženské fighty - většina z bojovnic nutně potřebuje výhru. Výjimkou je neporažená Ashley Yoder, která půjde proti Angele Hill, jinak ale třeba speciálně Jessica Eye prohrála čtyři zápasy v řadě a v posledních sedmi má jednu výhru, pět porážek a jednu remízu a zde půjde proti Aspen Ladd. Tecia Torres pak zaskakuje za dopingem nachytanou novicku Amandu Ribas a půjde proti Julianě Limě. Startovku tak různě doplňují fighty Jordan Johnson vs. Marcel Fortuna, Ed Herman vs. C.B. Dolloway a Gray Maynard vs. Teruto Ishihara. 

Aktualizace 5.7.: Steve Bosse se v úterý zranil, proti Jaredu Cannonierovi ho nahradí nováček Nick Roehrick (7-0 MMA). 

Aktualizace 6.7.: Jesse Taylor do finálového fightu místo dříve nesprávně uvedeného Jamese Krause. Krause v novém fightu proti Gallicchiovi. 

 

Hlavní zápasy (Fox Sports 1)

 • Michael Johnson vs. Justin Gaethje - lehká

 • Dhiego Lima vs. Jesse Taylor - velterová, o titul vítěze TUF 25

 • Marc Diakiese vs. Drakkar Klose - lehká

 • Jared Cannonier vs. Steve Bossé - polotěžká

 • Brad Tavares vs. Elias Theodorou - střední

 • Jordan Johnson vs. Marcel Fortuna - polotěžká

Předzápasy (Fox Sports 1)

 • Angela Hill vs. Ashley Yoder - ženská 115

 • Ed Herman vs. C.B. Dolloway - polotěžká

 • Jessica Eye vs. Aspen Ladd - ženská 135

 • James Krause vs. Tom Gallicchio - velterová

Předzápasy (UFC Fight Pass)

 • Gray Maynard vs. Teruto Ishihara - pérová

 • Tecia Torres vs. Juliana Lima - ženská 115

 Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+6
willy666 - Čtenář - 9.7.2017 v 18:24
Re: - - přejít na příspěvek
som rad za Whitakera ze vyhral, ale respekt Romerovi...Romero by Bispinga deklasoval rozdielom...
 
+5
Jarome - Čtenář - 10.7.2017 v 11:37
Re: Re: - - přejít na příspěvek
...
 
+3
Milivoj13 - Čtenář - 11.7.2017 v 12:09
Postřehy - přejít na příspěvek
Tak po shlédnutí UFC 2013 jsem se jen utvrdil v tom, že Overeem je opravdu můj nejméně ob...
 

Všechny příspěvky

Gabin - Čtenář - 5.7.2017 v 22:50
Gabin - Odpovědět
 

Toš pro některé to měl být turnaj roku,ale bohužel odpadly dva parádní fajty..:-/...Nicméně nejvíc se těším na  Whittakera. Romero je opravdové zvíře,tak jsem zvědavý teda..U Reema vs Werdum to snad nebude jak jejich poslední mač..To byla od Werduma opravdová hruza tenkrát...:-)

1ConorMCGregor - Čtenář - 7.7.2017 v 07:43
NEWSSS!?!?§!?? - Odpovědět
 

New jmena UFC:

Daniel Teymur - lightweight 155lbs (6-0) Svedsko, bratr
Davida T. ktereho zname z Ultimate Fighter Season 22.Uvidime
ho na UFC Fight Night 113 proti Danny Henry.

Jamie Pickett - middleweight 185lbs (7-2) USA, Height: 6'1"
(185cm), Current Streak: 6 Wins.

Danny Henry - lightweight 155lbs (10-2) Skotsko , Vyska: 6'0"
(183cm) | Reach: 70.9" (180cm), Current Streak: 3 Wins ,
bojoval v predchozich zapasech ve 145lbs.

Nick Roehrick 205.5 lbs (7-0)
Tom "DA TANK" Gallicchio 155 lbs (19-9)
Dhiego Lima 170lbs (12-5)
Jesse Taylor 185lbs (30-15)
vsechny uvidme dnes na UFC - The Ultimate Fighter Season 25
Finale. Je jeste informace o tom ,ze pokud Jesse Taylor
vyhraje pujde do vyssi vahy a to Middleweight.! A jeste zajimavost o Jessim zde jsou mista kde bojoval po UFC 
Mexico,Japan,Canada,Australia,Panama,Poland,Bahrain,Ireland,Wales,Argentina,Russia,England

Zmena vahy: James Krause s 155lbs Lightweight do --->>>
170lbs Welterweight.

Gilbert Melendez vs. Jeremy Stephens 145lbs bude na UFC 215
Melendez bojoval 155lbs.

Shogun Rua vs. Ovince Saint Preux 2 bude na UFC Fight Night
117 in Japan.

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor Press Conference bude
11.července v Los Angeles. 

Joanna Jedrzejczyk říká, ze chce v listopadu bojovat v
Madison Square Garden.

Cris Cyborg říká, ze jeji matka chtela, aby byla zubarkou.

Gaethje: "Pokud jste mě viděli bojovat, víte, co přináším.
Pokud ne, bude to velmi, velmi, velmi dobré překvapení."

 

Justin Gaethje Career Earnings:

WSOF 2 – Mar 23/13 – W (Cavalcante) – $12,000 ($6,000 to
show, $6,000 win bonus)

WSOF 3 – Jun 14/13 – W (Cobb) – $12,000 ($6,000 to show,
$6,000 win bonus)

WSOF 6 – Oct 28/13 – W (Lauzon) – $12,000 ($6,000 to show,
$6,000 win bonus)

WSOF 8 – Jan 18/14 – W (Patishnock) – $12,000 ($6,000 to
show, $6,000 win bonus)

WSOF 11 – Jul 5/14 – W (Newell) – $20,000 ($10,000 to show,
$10,000 win bonus)

WSOF 15 – Nov 15/14 – W (Guillard) – $52,500 ($20,000 to
show, $20,000 win bonus, $12,500 from Guillard for missing
weight)

WSOF 19 – Mar 28/15 – W (Palomino) – $60,000 ($30,000 to
show, $30,000 win bonus)

WSOF 23 – Sep 18/15 – W (Palomino) – $100,000 ($50,000 to
show, $50,000 win bonus)

WSOF 29 – Mar 12/16 – W (Foster) – $120,000 ($60,000 to show,
$60,000 win bonus)*

WSOF 34 – Dec 31/16 – W (Firmino) – $140,000 ($70,000 to
show, $70,000 win bonus)

 

Total Career Earnings: $540,500

 

 

 

Michael Johnson Career Earnings:


TUF: Team GSP vs Team Koscheck Finale – Dec 4/10 – L
(Brookins) – $8,000

 

UFC Live: Kongo vs Barry – Jun 26/11 – W (Faaloloto) –
$16,000 ($8,000 to show, $8,000 win bonus)

 

UFC Live: Cruz vs Johnson – Oct 1/11 – L (Sass) – $10,000

 

UFC on Fox: Evans vs Davis – Jan 28/12 – W (Roller) – $20,000
($10,000 to show, $10,000 win bonus)

 

UFC on Fox: Diaz vs Miller – May 5/12 – W (Ferguson) –
$24,000 ($12,000 to show, $12,000 win bonus)

 

UFC on FX: Browne vs Bigfoot – Oct 5/12 – W (Castillo) –
$68,000 ($14,000 to show, $14,000 win bonus, $40,000 Knockout
of the Night bonus)

 

UFC 155 – Dec 29/12 – L (Jury) – $14,000

 

UFC on Fuel TV: Mousasi vs Latifi – Apr 6/13 – L (Madadi) –
$14,000

 

UFC Fight Night: Shogun vs Sonnen – Aug 17/13 – W (Lauzon) –
$36,000 ($18,000 to show, $18,000 win bonus)

 

UFC 168 – Dec 28/13 – W (Tibau) – $36,000 ($18,000 to show,
$18,000 win bonus)

 

UFC Fight Night: Gustafsson vs Manuwa – Mar 8/14 – W
(Guillard) – $44,000 ($22,000 to show, $22,000 win bonus)

 

UFC Fight Night: Bigfoot vs Mir – Feb 22/15 – W (Barboza) –
$52,000 ($26,000 to show, $26,000 win bonus)

 

UFC Fight Night: Teixeira vs Saint Preux – Aug 8/15 – L
(Dariush) – $40,000 ($30,000 to show, $10,000 Reebok
sponsorship)

 

UFC on Fox: dos Anjos vs Cerrone 2 – Dec 19/15 – L (Diaz) –
$90,000 ($30,000 to show, $50,000 Fight of the Night bonus,
$10,000 Reebok sponsorship)

 

UFC Fight Night: Poirier vs Johnson – Sep 17/16 – W (Poirier)
– $120,000 ($30,000 to show, $30,000 win bonus, $50,000
Performance of the Night bonus, $10,000 Reebok sponsorship)

 

UFC 205 – Nov 12/16 – L (Nurmagomedov) – $49,000 ($34,000 to
show, $15,000 Reebok sponsorship)

 

Total Career Earnings: $641,000

 

Jarome - Čtenář - 8.7.2017 v 21:42
- - Odpovědět
 

Neskutocne,Amanda nenavazila!!!

 

Jarome - Čtenář - 8.7.2017 v 22:05
- - Odpovědět
 

Sorry,zapas vraj zruseny koli chorobe....Som zvedavy,co za tym je...ale Dana bude mat radost,jeden z najvacsich turnajov v roku a hlavny zapas zruseny....

Tomi - Čtenář - 8.7.2017 v 22:37
Re: - - Odpovědět
 

Sice hlavni zapas ale nejmene zajimavej z te nabouchane startovky...prej ji doktor uschopnil pro zapas ale sama rekla,ze nechce zapasit,ze se prej neciti tak nevim no...divne...

Gabin - Čtenář - 9.7.2017 v 06:11
Gabin - Odpovědět
 

Tak to je humáč že to dostal Reem...jsem zhnusen...

Maltézsky psík - Čtenář - 9.7.2017 v 06:45
Re: Gabin - Odpovědět
 

zapas som nevidel, ale co som cital hodnotenie mmafighting, prve dva kola dali Reemovi a posledne 10-8 Werdumovi, videli to na remizu. Ty si ako videl prve dva kola? Ak ich pravom vyhral Reem, potom by ma vysledok neprekvapil, rozhodcovia nedavaju casto 10-8. Ked si spomenies na Fedor vs Maldonado, Maldonado Fedora v 1. kole skoro "zabil", cely cas do neho buchal, kazdy normalny rozhodca by to davno prerusil, a aj tak to nebolo 10-8.

willy666 - Čtenář - 9.7.2017 v 09:01
Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

Reem nemoze ist po tejto vyhre o titul...a Werdum bol okradnuty, aj ked jeho chyba ze ho neukoncil...teraz iba cakat na Francisa...

Gabin - Čtenář - 9.7.2017 v 09:19
Re: Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

Pravda je,že s ním nemĕl chodit na zem..Alik byl nahulený jak cyp tak ho mĕl dodĕlat...Ale stejnĕ si nedovedu představit že pujde o titul..Myslím si,že by to dopadlo stejnĕ..Jináč jsem hroznĕ rád za Whittakera..A jsem rád,že má na háku ty komerční kydy..Super jak to s úsmĕvem přešel,když tam hrál Bisping Othela. :-D

malylada87 - Čtenář - 9.7.2017 v 13:55
Re: Re: Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

erdumovi, ale nedá se nic rozhodčím vytknout. Kolo na 10:8 nebylo, neboť dominance přišla 2 minuty ke konci. A Werdum je prstě idiot, že udělal takedown a neujebal ho. REEM je muj njoblibenejsi fighter, srdcvka, ale asi si bude muset strihnout jeste zapas, nebot je tam velka pachut toho vitezství a sám po zápase nevyzýval Stipeho. Nikdo se nemuze divit, ze jede svuj gameplan jak jede, po tom jak ma bradu opotrebenou. Porad plati to, ze ho sundat muze kdokoli, ale on muze zabit take kohokoli. Kdo naposledy takhle vypnul Stipeho? Stejne jako Werdum zvolil spatne reseni, jinak by byl Champ. Navic koho mu dat? Proc by mel jit s Lewisem, ktery je rand nekde na pomezi 10 a vlastne pro nej nedavá smysl jit s borci, kteri nejsou v TOP 5. Jedina moznost Cain, ale ten se má vracet az v listpadu, Nganou jde zase s JDS a Miocic by zbytecne stal. Navíc tam jiny vyzyvatel není a pro Reema souper z TOP 10 take ne.

Jinak otresny vykon Browna, ktery po trech minutach tahal vodu z plic se starym vteranem. Pohyb tragedie, kopy a jeho silne stranky to same. Opravdu by to mel zabalit a nebo delat ostudu jinde ten nymand. Posral mi tikety. Neskutecne rapidni pokles vykonosti a sam DW rekl, že by to mel Brown uz zabalit. Naprosta hruza.

Whittaer je frajer a trosku obava z toho, že Romero dojede na fyzu. Byt to na tri kola, je jasny win a veril jsem, ze by pak Bispinga na pet kol prejel. Nicmene Whittaker sympatak a Bisping je opravdu krypl, kdyz se v kleci snazi hypovat nehypovatelne. Whittaker mu strasne nalozi a doufam, ze po prohre dostane Romera, ktery je ubije za to trhani kubanske vlajky pred Romerem o pauze mezi koly. Na konfereni byl z toho Romero hodne rozcarovany a jestli k tomu zapasu dojde. Tak by se mel Bisping hodne bat. Dle meho velka chyba, ze Romero treti kolo odchodil a setril sily na ctvrte, kde byl cerstvejsi. Mel se vydat ze vseho do tri kol a pak to nejak ustat. Klobouk dolu za tu obranu Whittakera. 

Santos, Font paradni vykony a konecne se chytl Pettis, nicmene bych to tolik neprecenoval. Prece jen Miller prilis neproveril jeho nejslabsi stranku takedown defence a relativne jel gameplan na ruku Pettisovi.

Jinak dobr turnaj a skoda, ze hlavni zapas odpadl. Je otazka, co amande bylo, nebot doktor povolil start v zapase ale Amanda presto nechtela do fightu. Joana ukazala, ze je neskutecna frajerka a zaslouzi fakt respet, kdyz se do zápasu prihlasila o dve vahy vs, bez kampu a riskovat tak neporazitelnost.

skala - Čtenář - 9.7.2017 v 09:57
overeem - Odpovědět
 

Overeem to uplne v pohode kontroloval do toho kolena,až príliš si išiel za  vitazstvom na body a takmer na to doplatil.Dovtedy som pozeral že tu obranu dohnal do dokonalosti,Werdum nemal absolutne v čom ohrozit,zrazu prišlo Overreemovské koleno a bolo takmer po zapase.Werdum je celkom napadity v tach uokoch,aj to naskakovanie na začiatku obcas vyjde.Pre mna super zapas a posledne na desat osem rozhodne nebolo,bol to jalovy tlak na zemi.

 

skala - Čtenář - 9.7.2017 v 09:57
overeem - Odpovědět
 

Overeem to uplne v pohode kontroloval do toho kolena,až príliš si išiel za  vitazstvom na body a takmer na to doplatil.Dovtedy som pozeral že tu obranu dohnal do dokonalosti,Werdum nemal absolutne v čom ohrozit,zrazu prišlo Overreemovské koleno a bolo takmer po zapase.Werdum je celkom napadity v tach uokoch,aj to naskakovanie na začiatku obcas vyjde.Pre mna super zapas a posledne na desat osem rozhodne nebolo,bol to jalovy tlak na zemi.

 

skala - Čtenář - 9.7.2017 v 10:08
Overeem - Odpovědět
 

Za čo ste tu zhnusený nepochopím ale fakt,moc podliehate svojim emociam že fuj Overeem.Dvaaapol kola kontroloval zapas,a aj po tom kolene to nebolo žiadne bitie na zemi,udery z desat centi moc nerátam.Za to malo byt desat osem?Baba chcela babe sa prisnilo.Aj ked trnulo aj mne,to koleno bolo devastačné.A kto má íst na titul?Teoreticky by som bol zvedavý na zapas Nganou Overeem,utok vs obrana.Tiež si myslim že ho Miocic znovu dá,aj ked fandím Reemovi,sice si prvy zapas prehral sám,ale Miocic má tera strašné sebavedomie,koré mu to rozhodne.

predator - Čtenář - 9.7.2017 v 11:28
Robert - Odpovědět
 

Som hrozne rád že vyhral Robert a to preslapovanie od  Romera bolo vážne nechutné Jonn Jones to nerobí až takto z výskoku takto sa to nedá vôbec kontrolovať keď mu trafí koleno tak mu tým ukončí kariéru 

malylada87 - Čtenář - 9.7.2017 v 13:58
Re: Robert - Odpovědět
 

co to meles, byly to regulerni povolene udery, stejne jako jako dupani na nohy, pri kontrole na pletivo. Kdyz fighter vyuziva veci, ktere nejsou zakazane, tak mu zato nikdo nemuze rvat hlavu. Whittaker to mohl pouzit taky a urcite to nedelal z presvedceni, ale proto ze to neumi.

predator - Čtenář - 9.7.2017 v 15:01
Re: Re: Robert - Odpovědět
 

Ak by si zápasil pozeral by si na to inak...ak mu trafí koleno a nechýbalo veľa aby mu ho trafil tak z neho spravi do konca života mrzáka.... už som to raz videl v muay thai ako mu po takom preslapnutí zlomil nohu v kolene 

predator - Čtenář - 9.7.2017 v 12:03
Joanna - Odpovědět
 

A klobúk dole pred joannou takto sa správa ozajstný šampion ta baba stúpa v mojich očiach stále viac...

Jeremy - Čtenář - 9.7.2017 v 15:56
Re: Joanna - Odpovědět
 

Co udelala Joanna? Dik za info..

Jarome - Čtenář - 9.7.2017 v 17:17
Re: Re: Joanna - Odpovědět
 

Chcela zastupit na poslednu chvilu za Amandu Nunez,aj ked je o dva vahy nizsie...

 

predator - Čtenář - 9.7.2017 v 17:18
Re: Re: Joanna - Odpovědět
 

Chcela zobrať ten zápas proti Valentíne keď včera tá nunes vypadla...

Jeremy - Čtenář - 9.7.2017 v 17:38
Re: Re: Re: Joanna - Odpovědět
 

Dekuji chlapci. 

willy666 - Čtenář - 9.7.2017 v 19:06
Re: Joanna - Odpovědět
 

ono jo to pekne gesto, ale je to tiez kalkul...Joana nemala co stratit iba ziskat...ak by vyhrala, bola by to absolutna senzacia, a ak by prehrala tak by ju aj tak vsetci oslavovali, ze zobrala ten zapas bez pripravy a ze je este o 2 vahy nizsie, a ze zachranila kartu...a v konecnom dosledku by si paradne zarobila...ja ju respektujem, ale zas vidim to aj s tejto strany, a zas netreba robit s bojovnikov bohov ktorym ide iba o radost s boja...

Burky - Čtenář - 9.7.2017 v 14:31
Ufc - Odpovědět
 

potesili Oliynyk,Font,Laprise, a hlavny zapas 

conor mcgregor - Čtenář - 9.7.2017 v 15:06
overeem - Odpovědět
 

Podle UFC je Alistair asi marketingově zajímavější, než Werdum, který byl prostě lepší. Nevadí, Stipe ho za odměnu pořádně zbije.

malylada87 - Čtenář - 9.7.2017 v 17:11
Re: overeem - Odpovědět
 

Co to meles. Ufc nema vliv na rozhodci, vsichni tri se vlastne nezavisle shodli. Zase konspirujes a pritom zase o velkou kontroverzi se nejednalo

mimo - Čtenář - 9.7.2017 v 15:36
.. - Odpovědět
 

Za mňa nebolo víťazstvo Roberta Whittakera prekvapením / no ...musel som mu fandiť , keď som si na neho vsadil / Nenápadný a skromný fighter .Výborná obrana , perfektný prechod z obrany do útoku , výborný gameplan . Tie maegeri / push kicky /mierené pod rebrá  robili Romerovy veľké problémy a odoberali mu kyslík . RW v 3 kole prevzal inicatívu a do konca zápasu si už šancu vyhrať nedal zobrať . Romerove stop-kicky na začiatku boli pomerne úspešné a už sa zdalo , že súperovi odpíše prednú nohu , no následne ich prestal používať - tuším ich už posledných 3 kolách ani nepoužil .A ešte jedna vecička Yoel Romera som moc nemusel , no po tomto zápase - aj voďaka videám pred ním som mu dáko prišiel "na chuť" a páčilo sa mi aj jeho gesto na záver - žiadne uraznecké gestá , ale priznanie kvalít súpera - no a ten šašo Bisping - skôr mi to vyzeralo , že to mal akokeby v scenári a asi sa pripravuje na svoju ˇbudúcu hereckú dráhu . Ozaj stalo sa vám dakedy , že pozeráte live zápasy a pred vyhodnotením vám PC zahlási - prosím nevypíňajte - systém sa aktualizuje - takže úplný záver posledného zápasu som si pozrel až dodatočne ....

Jarome - Čtenář - 9.7.2017 v 17:33
- - Odpovědět
 

Hm ako nechapem ako niekto moze povedat,ze Allistair 2 a pol kola kontroloval zapas...Neskutocna blbost....Prve kolo o nicom totalne z oboch stran,to kolo mohli dat hockomu...V druhom bol Allistair o trochu lepsi...V tretom by dostal nakladacku,keby Werdum neprecenil svoje submission schopnosti,lebo urcite na to si veril...No co za hluposti sa plati,rozhodcov by som nezatracoval,ten zapas by mohli dat hockomu...Ale moj nazor je urcite taky,ze za taky vykon sa dve legendy akymi nepochybne su mozu hanbit...Jedna vec je Gameplan a druha,ze v tom ringu by dany fighter aj mal nieco predviest!!!Za Whittekera som hrozne rad,veril som mu aj po tych dvoch kolach a uplne zasluzene vyhral,v ostatku zapasu Romera prevalcoval...Podla mna novy sampion,aj ked Bisping je len jedentongue-out.Romera neznasam jeho spinavosti su zname,ale za tie kopy by som ho urcite nazatracoval,v tomto si musi urobit poriadok UFC.A tiez si myslim,ze tu robite z komara somara,koli tomu co predviedol Bisping,nabeh do klietky,roztrahanie vlajky...Jeto to jeho styl,takto sa prezentuje v ringu a v zakulisi v UFC,ale inac je to neskutocny pohodak,skvely otec rodiny a bojovnik telom a dusou.

willy666 - Čtenář - 9.7.2017 v 18:24
Re: - - Odpovědět
 

som rad za Whitakera ze vyhral, ale respekt Romerovi...Romero by Bispinga deklasoval rozdielom 2 tried...ja som fakt cakal ze ked nabehol Bisping do klietky, tak ze poda Whitakerovi ruku a zablahozela mu a on tam naopak  predviedol totalne trapny cirkus...a k zapasu Reem vs Werdum iba tolko, ze Werdum si ten zapas prehral sam, pretoze Reem bol totalne blizko k vypnutiu a ak by to slo do dalsieho kola tak Reem by padol...a po tomto fighte Reem nema narok na Miocica...ja sam som zvedavy ci sa este Cain vrati, pretoze mi chyba tak dynamicky zapasnik ako on...na Werduma a Reema sa nedalo pozerat aj ked su to legendy

skala - Čtenář - 9.7.2017 v 21:09
Re: - - Odpovědět
 
 • Tri štvrtiny brailčanov poslali Werduma a jeho knučanim do riti že prehral dve kolá,kontroverzia sa koná len v tvojej hlave.Zapas to bol super,len v tvojej lebke nepali ze pri tychto borcoch rozhodne jeden uder.Miočic sa valal o zemi po prvej rane,leb ty by si to samozrejme ustál.
willy666 - Čtenář - 9.7.2017 v 21:52
Re: Re: - - Odpovědět
 

napis mi prosim ta kde som povedal ze to bola kontroverzia...to ze si to Werdum prehral sam je fakt a to ze po takomto vykone Reem nema narok na titulovy fight je fakt druhy...netvrd mi prosim ta ze Reem ma ist po titul ked s Werdumom mierne vyhraval na body a nakoniec bol rad ze prezil tretie kolo...

malylada87 - Čtenář - 9.7.2017 v 22:18
Re: Re: Re: - - Odpovědět
 

Tak ono spis Miocicovi neni koho dat, takze REEM je jedina mozna volba momentalne. Cain se ma vrátit az listopad, na to se spolehat nemuze UFC a rozhodne ne na Caina, aby vznikl problem ala Nunez na ppv turnaji

Jarome - Čtenář - 10.7.2017 v 11:37
Re: Re: - - Odpovědět
 

Tri stvrtiny brailcanov poslalo Werduma do rititongue-outTebe dobre jebe chlapce.....Kocurkovo suviks...

skala - Čtenář - 10.7.2017 v 16:52
Re: Re: Re: - - Odpovědět
 

Jebe niekomu kto nevie prehrat,teda po prve Werdumovi,ktorý sa spraval ako chrapač po zapase,a po druhe tebe.Keby vies citat a pouzit google translate,tak si mozes pozriet fb Werduma a ako ho brazilčania za jeho staznosti odpinkali.Ale to by narušilo tvoj svetonázor,ktorý ti je tudle platný,prehral a Reem je momentalne jediny mozny vyzyvatel.Jediný titul čo my chyba je UFC,a k tomu mu chybal jeden iluder do Miocicovej hlavy na zemi,tak tu mudrujte o jeho nárokoch.

Jarome - Čtenář - 10.7.2017 v 17:10
Re: Re: Re: Re: - - Odpovědět
 

Ja som nefandil nikomu,mam rad oboch,aj som  povedal,ze rozhodcov by som nesudil,mohli to dat obom...A je jasne,ze titulak by mal dostat REEM.lebo Miocic by zbytocne stal...Ale uz ne jeden UFC fighter sa obul do toho zapasu,najviac asi Gastelum....Tu Ti garantujem,ze hrdy narod ako je brazilia,stoji aspon 80 percent za Werdumom,netreba verit vsetkemu co vidis na nete....

Jarome - Čtenář - 9.7.2017 v 17:36
- - Odpovědět
 

A podho na minuskatongue-out

 

Milivoj13 - Čtenář - 11.7.2017 v 12:09
Postřehy - Odpovědět
 

Tak po shlédnutí UFC 2013 jsem se jen utvrdil v tom, že Overeem je opravdu můj nejméně oblíbený zápasník. Z pohledu fanouška (nikoliv experta, kterými někteří z Vás jsou) je to prostě nudný fighter. Já jsem se dostal k UFC díky bitvám JDS a Caina. Pokud by bylo mé první setkání s MMA se zápasy Overeema, tak by to bylo zároveň poslední setkání. U jeho zápasů si připadám jako na EURO 2004, kdy podobným stylem, ale v jiném sportu vyhrávalo Řecko.

 

Jinak bodování by se asi mělo trošku upravit. Zvedat nad hlavu ruku borci, který za celý zápas soupeře ani nenahulil a naopak byl blízko vlastnímu konci (zvlášť na konci zápasu), je prostě divné. 

 

Za Roberta jsem rád. Fandil jsem mu skoro stejně jako Werdumovi. Hodně zajímavý fighter, jehož zápasy prostě musí bavit. Navíc dle Countdown velký sympaťák.

 

Nakonec ještě musím zmínit zápas Justin Gaethje vs Michael Johnson. Šílený zápas, kdy jsem radši ani nemrkal. Justin Gaethje asi opravdu schytá brzy velmi tvrdé KO.

FJODOR n.1 - Čtenář - 11.7.2017 v 13:17
Re: Postřehy - Odpovědět
 

Ve všech bodech velice dobré postřehy. Krásně shrnuto

Hescores - Čtenář - 11.7.2017 v 14:26
Re: Postřehy - Odpovědět
 

Velmi dobře shrnuto. Werdumovi fandím, ale je potřeba říct, že si za výsledek může trošku sám. Tak nějak v těch zápasech vždycky vypadá, jako když nejede na plný plyn. Samozřejmě je možné, že to je jen dojem. Nicméně v daném případě zvednout Overeemovi ruku s tím, že jako že vyhrál první a druhé kolo, a tedy dva jedna na kola je opravdu divné. Podle mě navíc bylo první kolo jasná remíza, tam se snad kluci ani nebouchli. No a pro úplnost, poslední kolo nemohlo být 10:8 v žádném případě. Werdum ho sice nahulil, ale to bylo tak všechno, co předvedl. Komentáře výše, že Overeem něco kontroloval, a ještě snad dvě kola, jsou úplně mimo realitu.

Jarome - Čtenář - 11.7.2017 v 21:00
Re: Re: Postřehy - Odpovědět
 

konecnelaughing

1ConorMCGregor - Čtenář - 12.7.2017 v 08:16
NEWSSS - Odpovědět
 

TUF 25

Attendance: 6,308

Gate: $432,495

 

Justin Gaethje: $302,500 ($100,000 to show, $100,000 win bonus, $50,000 Fight of the Night bonus, $50,000 Performance of the Night bonus, $2,500 Reebok sponsorship)

Jesse Taylor: $282,500 ($15,000 to show, $15,000 win bonus, $250,000 for winning TUF 25, $2,500 Reebok sponsorship)

Gray Maynard: $117,000 ($51,000 to show, $51,000 win bonus, $15,000 Reebok sponsorship)

 

 

1ConorMCGregor - Čtenář - 12.7.2017 v 08:18
Re: NEWSSS - Odpovědět
 

Zajimave je ze se vsude objevoval Jesse Taylor se šekem s 290 000 po zapase lol.