přihlásit trvale
Nová registrace
UFC 202 - startovní listina

UFC 202 - startovní listina

přečteno: 65006×
15.08.2016 v 14:12 | Autor: Caidel
diskuse: 182×
Rubriky: Bleskovky / MMA / ČR

Již tuto sobotu nás čeká čtyřhvězdičkový turnaj UFC 202, který se koná v nové T-Mobile Aréně v Las Vegas v Nevadě a který by svou velikostí (a to zejména díky Conoru McGregorovi) mohl překonat dokonce i UFC 200. 

Aktuální startovka pro turnaj vypadá takto:

Hlavní zápasy (PPV)

 • Conor McGregor (19-3) vs. Nate Diaz (19-10) - velter
 • Anthony Johnson (21-5) vs. Glover Teixeira (25-4) - polotěžká
 • Donald Cerrone (30-7) vs. Rick Story (30-7) - velter
 • Hyun Gyu Lim (13-5-1) vs. Mike Perry (6-0) - velter
 • Sabah Homasi (10-5) vs. Tim Means (24-7-1) - velter

Předzápasy (Fox Sports 1)

 • Cody Garbrandt (9-0) vs. Takeya Mizugaki (21-9-2) - bantam
 • Raquel Pennington (7-5) vs. Elizabeth Phillips (5-3) - ženská 135
 • Chris Avila (5-2) vs. Artem Lobov (11-12-1) - pérová
 • Cortney Casey (4-3) vs. Randa Markos (6-3) - ženská 115

Předzápasy (UFC Fight Pass)

 • Lorenz Larkin (17-5) vs. Neil Magny (18-4) - velter
 • Colby Covington (9-1) vs. Max Griffin (12-2) - velter
 • Ning Guangyou (5-3-1) vs. Marlon Vera (7-3-1) - bantam
 • Alberto Uda (9-1) vs. Marvin Vettori (10-2) - střední

Největší pozornost se pochopitelně upírá na hlavní zápas večera který celou startovku táhne, tedy na remač Conora McGregora a Nate Diaze. Promo bylo většinu času celkem poklidné, protože McGregor z pochopitelných důvodů nemůže na Diaze útočit přímo a tak se spokojil spíše s vypočítáváním důvodů proč vlastně prohrál, přičemž Diaze přirovnal k Homeru Simpsonovi - taky se prý nechal mlátit do hlavy tak dlouho, až se Conor vyšťavil. Jinak se McGregor naváží spíše do profi-wrestlerů ve WWE (což mediálně moc nefunguje). Fanoušky ale McGregor přesvědčil a jde do zápasu jako sázkový favorit. Jeho vlastní předpověď je TKO v druhém kole, ale ať už zápas dopadne jakkoli (a vyhrát mohou pochopitelně oba), jedno je poměrně jisté: Conor i jeho trenér veřejně předpokládají, že Diaz dorazí v totožné formě jako v prvním fightu a nějak si nepřipouští, že Diaz sám bude s plnohodnotným tréninkem pravděpodobně také o něco lepší (a navíc nevypustí první kolo, jak dle svých slov takticky udělal v prvním zápase). Mimochodem, jak to s Diazem v kleci chodí si můžete přečíst v nádherném a pořádně dlouhém článku zde (s řadou výpovědí bývalých soupeřů). Pro pravověrné Diazovce povinné čtení, a ti kdo fanoušky Diaze nejsou by se jimi po přečtení článku snadno mohli stát. McGregorův trenér Kavanagh předpokládá výhru až ve čtvrtém kole, zároveň ale také tvrdí, že pokud McGregor prohraje i tentokrát, nebudou žádné výmluvy a že i on sám dává svou trenérskou pověst všanc. Vůbec poprvé také trénovali na konkrétního soupeře, což Kavanagh označil za něco zcela průlomového, u veřejnosti se to ale setkalo spíše s nepochopením, protože příprava na konkrétního soupeře je u velkých gymů obecně považována za něco zcela běžného. McGregor ovšem za tréninkový kemp utratil kolem 300 tisíc dolarů. Za to si s Diazem prý věří i na zemi a do budoucna rozhodně počítá s tím, že skončí se třemi šampionskými pásy. Nebýt prý zranění Rafaela Dos Anjose, už teď by měl dva. Nutno ovšem poznamenat, že podobné řeči velmi špatně snáší zejména elita velterové váhy kde panuje víceméně jednomyslná shoda na tom, že kdokoli z užší špičky by nadělal z Conora sekanou :)

Jak je vidno, ačkoli je McGregor v promu tentokrát spíše zdrženlivější, i tak zvládl dodat novinářům palebné munice dost a dost. Většinu promo akcí tak táhl Nate Diaz (McGregor do toho vstoupil významněji až tento týden), ten ale směrem k McGregorovi vcelku nemá co říct (s výjimkou obligátního už jsem tě porazil, tak o co se tu snažíš) a spíše si jen užívá toho, že je konečně také hvězdou. UFC už potvrdilo, že McGregor by měl bez ohledu na výsledek tohoto fightu příště obhajovat v pérové váze proti Aldovi, McGregor sám se do toho ale nikterak nehrne a odbývá to kryptickým „uvidíme.“ No, vyberte si své koně, bez ohledu na výsledek to bude asi parádní jízda.

Co-main eventem je klíčový souboj v polotěžké váze mezi světovou trojkou Anthony Johnsonem  a světovou pětkou Gloverem Teixeirou. Tento fight prakticky garantuje pozici vyzyvatele. Johnson má od porážky s Cormierem dvě výhry (Bader, Manuwa), Teixeira od prohry s Jonesem a Davisem výhry tři (OSP, Cummins, Evans). Teixeira s Cormierem ještě nebojoval. 

Populární Donald Cerrone jde letos do svého třetího fightu, opět ve velteru a to proti Ricku Storymu. Cerrone světová pětka letos s dvěma výhrami, osmnáctka Story se letos vrátil po dvouleté pauze výhrou nad Saffiedinem. Jasný stylistický střet postojáře a BJJ specialisty proti wrestlerovi. Story se také nechal slyšet, že on si případnou cestu k titulovému zápasu hodlá zasloužit v kleci a ne nějakými řečmi.

Zbytek hlavní startovky je ale podstatně podivnější. Souboj Hyun Gyu Lim vs. Mike Perry se mezi pěticí hlavních fightů vyjímá dosti nepatřičně. Lim má zatím v UFC bilanci pouze 3-2 a poslední zápas loni v květnu s Neilem Magnym prohrál TKO. Perry je sice v šesti MMA zápasech neporažen a útočí na pozici ve světové stovce, na tomto turnaji v UFC ale teprve debutuje a ani za sebou nemá žádný mimořádný hype. 

Podobně je na tom zahajovací fight PPV Tim Means vs. Sabah Homasi. Means je sice stylisticky velmi atraktivní borec a světová 23. ale má za sebou ale půlroční dopingovou stopku (ačkoli v jeho případě šlo skutečně o závadné výživové doplňky). Sabah Homasi je pak také debutantem a zaskakuje za zraněného Seana Stricklanda. Homasiho jsme mohli vidět na TUF (sezóna Blackzilians vs. ATT), do UFC přichází s třemi výhrami v řadě. Naposledy působil v Titan FC a co je asi nejzajímavější: naposledy v Titan FC vyhrál před deseti dny, takže si během patnácti dnů dá dva fighty. 

UFC totiž zjevně stále více a více prosazuje model „tří miniturnajů“ během jediného večera, což znamená, že předzápasy na Fox Sports 1 a předzápasy na UFC Fight Pass mají také své „hlavní zápasy“ a hlavní zápasy v předzápasech bývají velmi často obsazené lépe než některé fighty na PPV: což je zrovna u UFC 202 více než očividné. Málokterý fanoušek v USA totiž sleduje všechny fighty daného turnaje a během večera skáče přes tři různé distribuční kanály (což my v ČR děláme celkem běžně, protože to stejně den po turnaji najdeme na jediném místě, tedy na internetu :).

Hlavním fightem Fight Pass předzápasů je tak vysokoprofilový souboj v bantamové váze mezi neporaženým bijcem z Týmu Alpha Male Cody Garbrandtem a zkušeným veteránem Takeyou Mizugakim. Garbrandt je světová dvanáctka se čtyřmi výhrami v UFC, osm z devíti výher má navíc KO/TKO a je považován za budoucnost TAM. Mizugakiho zřejmě trochu přehlíží, protože už od posledního vítězství vede mediální přestřelku s šampionem Cruzem (kterému nejnověji slibuje zlomenou čelist) a tento fight by mu mohl otevřít cestu k tituláku. Mizugaki má v UFC bilanci 8-4 a čelil už prakticky kompletní světové elitě. Za poslední dva roky vyhrál nad Riverou, prohrál s Cruzem a Sterlingem a naposledy porazil Roopa, jeho forma tedy není nejhorší. Navíc je tradičně velmi odolný, pouze dvakrát v kariéře byl knockoutován a většina jeho zápasů končí na body, ať už vítězí nebo prohrává. Pro Garbrandta tedy výborný test. 

Ženská osmička Raqel Pennington nastoupí proti relativně méně prověřené Elizabeth Phillips. Zatímco Raquel se poslední dobou dostává pěkně do formy, jak dokladují výhry nad Andrade (v remači) a Correiou, Phillips zatím v soubojích s elitnějšími soupeřkami (Letourneau, Dudieva) vždy selhala. Poslední fight před rokem proti Jessamyn Duke ale vyhrála, to však bylo uprostřed Jessamyniny pětizápasové šnůry porážek, takže se z toho nedá příliš vyvozovat.

Souboj McGregor vs. Diaz bude mít i svůj odraz v předzápasech. McGregorův týmový kolega Artem Lobov si totiž dá fight se svěřencem bratří Diazových, nováčkem Chrisem Avilou. Ačkoli bude Lobov tabulkově favorizován, přízeň publika bude mít zřejmě spíše Avila: Lobov je totiž značně neoblíbený a je brán jako vzorový příklad protekce: Borec s bilancí 11-12 (za poslední dva roky 3-4-1) jenž prohrál oba své UFC zápasy totiž podle mnohých nemá v UFC co dělat a zachraňuje ho právě jen vazba na Conora McGregora. Tohle je ale nejspíš poslední šance i pro něj.

V ženské stopatnátce si to rozdají Randa Markos a Cortney Casey. Statisticky značně rozdílné bojovnice: Markos je především zápasnice a většina jejích fightů končí na body, Casey je naopak typická frontrunnerka - všech pět výher dosáhla v prvním kole, všechny tři její porážky naopak trvaly minimálně 14 minut 43 vteřin (2 má na body, tedy plných 15 minut a třetí zápas prohrála 17 vteřin před koncem). Obě svůj poslední zápas vyhrály a obě jdou do akce hodně rychle - Markos před dvěma měsíci zdolala Jones-Lybarger, Casey před měsícem Stanciu.

Hlavním fightem UFC předzápasů je souboj Lorenz Larkin vs. Neil Magny. Larkin zde nahrazuje zraněného Dong Hyun Kima, je však velmi, velmi nespokojen se svým umístěním na startovce ve Fight Pass předzápasech. Jak sám uvedl, je mu zcela jasné, proč tomu tak je a proč se UFC snaží protlačit svou digitální platformu Fight Pass a je mu také jasné, proč k tomu používá tak kvalitní fighty jako je ten jeho a Magnyho, ale zároveň se prostě musí ptát: A co z toho mám já? Pochopitelně to pomůže UFC (přitáhne to víc očí k službě UFC Fight Pass), ale Larkinovi a Magnymu to uškodí - jejich zápas uvidí méně lidí a marketingově je to pro sponzory úplně špatně. Podle Larkina je to zkrátka hloupé. Nutno ovšem poznamenat, že úplně stejný přístup nyní volí i Bellator se svou službou Bellator.com - rovněž na ní nasazuje silné borce do hlavního předzápasu. Zkrátka nový průmyslový standard a asi si na to budeme muset zvyknout.

Magny je světovou osmičkou a loni a předloni byl nejaktivnějším borcem v UFC. Teď má sérii tří výher, ale z posledních jedenácti fightů prohrál jen jednou s Demianem Maiou. Larkin se v UFC zatím nechytil úplně ideálně. Z devíti fightů má bilanci 4-5, ačkoli v poslední době už se to lepší: v posledních čtyřech třikrát vyhrál. Magny je jinak všestraná kardio mašina, Larkin především velmi dynamický kickboxer. 

Colby Convington přivítá do UFC nováčka Maxe Griffina. Covington má v UFC zatím bilanci 4-1 a po své první porážce už se do klece i vítězně vrátil, Griffin, jenž zde zaskakuje má celkem radost, že dostal na přípravu přes měsíc a je se svým tréninkem velmi spokojen. 

Čínský borec Ning Guangyou nastoupí ke svému prvnímu fightu po první prohře v UFC (s Marco Beltránem), oblíbený Marlon „Čito“ Vera z TUF: Latin America zde ale bojuje o kariéru, neboť má po třech fightech bilanci 1-2 a ten poslední s Davey Grantem prohrál. 

Zahajovací fight je pak v podání Alberto Uda (jinak také Alberto Emiliano Pereira) vs. nováček Marvin Vettori. Uda v květnovém souboji s Collierem utrpěl první porážku kariéry, Vettori přichází z italského Venator FC s pěti výhrami v řadě. Z deseti kariérních výher má jen jednu na body. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+5
orimec - Čtenář - 21.8.2016 v 18:17
Re: Re: Re: 202 - přejít na příspěvek
Ten running predvadzal aj Gus v zapasoch s jonesom I cormierom. Nevyzera to dobre ale ucel...
 
+4
AsHuR - Čtenář - 21.8.2016 v 13:36
202 - přejít na příspěvek
Tak myslím že môžeme byť  po fighte DiazVSConor všetci spokojný pre každého to nakonie...
 
+4
Chael Perosh - Čtenář - 21.8.2016 v 20:18
Moc hezký zápas - přejít na příspěvek
Za mě osobně sice vyhrál Diaz 3-2 na kola, ale s výsledkem žádný problém nemám dalo se to ...
 

Všechny příspěvky

T3RMINAT000R - Čtenář - 15.8.2016 v 14:54
11 - Odpovědět
 

ufc 202 cukrik !

Nexter92 - Čtenář - 15.8.2016 v 16:11
Re: 11 - Odpovědět
 

Diaz spapá CMG ako žůžlavého medvedíka!! :):D

Nexter92 - Čtenář - 15.8.2016 v 16:11
CAIDEL - Odpovědět
 

Caidele díky moc opět za startovní zhrnutí :) Chtěl jsem se zeptat neplánuješ přeložit ten dlouhej článek o Diazovi pro místní negramoty? (pro mě) :D :) kdyby jsi to hodil do češtiny tak bych ti byl asi ultra vděčnej! nebo jestli nevíš zdali to někdo přeložil už? 

 

Jinak horcí favoriti na vítězství podle tebe? :) 

Caidel - Administrátor - 15.8.2016 v 17:53
Re: CAIDEL - Odpovědět
 

Hele, to fakt ne - to je na překlad příliš dlouhý :)

Jak koukám na startovku, tak za horkýho favorita bych označil snad akorát Tima Meanse a Raquel Pennington. 

Johnson a Lim to asi zvládnou, Garbrandt je pro mě zatím moc velká neznámá, zápasy Markos, Cerroneho a Magnyho jsou stylisticky hodně zajímavý a můžou jít na obě strany. 

U zbytku už si zdaleka nejsem tak jistý. Jinak fandím Diazovi, ale dopadnout to klidně může jakkoli a nezblázním se z toho :) Akorát MCG podle mě pořád předpokládá, že Diaz bude úplně ten samej jako v prvním fightu. Jenže on bude jinej. Bude mít našrocený úhyby a především do toho půjde od prvního kola naplno. V prvním fightu se Diaz v prvním kole objektivně flákal (sám říkal, že jel radši na půl plynu, aby mu vydržela fyzička), takže Conor ve skutečnosti ještě nikdy nezažil ten neuvěřitelnej Diazovskej tlak který je asi jejich nejsilnější zbraní (a o kterým všichni celkem zasvěceně mluví právě v tom dlouhém článku, hehe). Takže MCG bude připravenější. Jenže Diaz taky :) Aspoň bude veselo. 

Jinak jak jsi vedle tipoval nejmíň tři překvápka: To je myslím na UFC galavečer slabší průměr.

Dijkstra - Čtenář - 15.8.2016 v 20:04
Re: CAIDEL - Odpovědět
 

Za 150 za normostranu se do toho pustím, jsem z levnýho kraje laughing

Nexter92 - Čtenář - 15.8.2016 v 20:25
Re: Re: CAIDEL - Odpovědět
 

To seš hodnej :D to si radši přeprdelím sám :D i když mi z toho vyjde pěkný hovno :D teď sem si to stáhl do PDF a má to myslím 17stran bez obrázků a videi tak by mě to vyšlo na 2.5 litra to tvoje překládání :D 

Dijkstra - Čtenář - 15.8.2016 v 23:14
Re: Re: Re: CAIDEL - Odpovědět
 

Na normostrany je to 36 a normální cena za překlad je kolem 250/NS laughing Caidelovi se nevidim, je to poměrně dost práce na to aby udělal pár lidem radost :)

AsHuR - Čtenář - 15.8.2016 v 18:39
UFC 202 BAD BLOOD - Odpovědět
 

UFC 202 Bad Blood: Diaz vs. McGregor 2  Odporúčam každému pozrieť a navnadiť sa na sobotu :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=Kjd7Yhk_zoc

kanal - Čtenář - 16.8.2016 v 19:31
Online přenos - Odpovědět
 

Zdravím, nevíte prosím jestli by se na to dalo dívat nekde i online?

Ado66 - Čtenář - 17.8.2016 v 22:39
Hezkyyy - Odpovědět
 

Toto bolo čo? :-D

yamay - Čtenář - 17.8.2016 v 22:40
UFC 202: Pre-fight Press Conference - Odpovědět
 

Trosku sa nam to zvrhlo po oneskorenom prichode Conora, Nate, ktory prisiel s ostatnymi nacas, sa po Conorovom prichode rozhodol odist. Nasledoval kratky trash talk, zacali lietat flase (Nate sa neudrzal, Conor to opätoval a DW tlacovku radsej predcasne ukoncil..... Su veci, ktore na takuto uroven nepatria a toto bola jedna z nich.

Jarome - Čtenář - 18.8.2016 v 06:57
Re: UFC 202: Pre-fight Press Conference - Odpovědět
 

Hm,ja by som to tak cierno nevidel,opat dalsia show,ktora iba opat pritiahne este viac divakov a podla mna nech vyhra hockto,este v arene po boji si podaju ruky.

yamay - Čtenář - 18.8.2016 v 11:21
Re: Re: UFC 202: Pre-fight Press Conference - Odpovědět
 

O tom nepochybujem, ze po zapase si podaju ruky, ale hadzanie flasi na ziadnu tlacovku nepatri.

malylada87 - Čtenář - 18.8.2016 v 07:23
.... - Odpovědět
 

Tak uř vím, co bude dělat JBJ až se vykašle na MMA kariéru :D ..... celkem mu to jde.

https://www.instagram.com/p/BJPGHJDg52EIYz8EUi1wTFKp_iXMBL1cwuXah00/?taken-by=jonnybones

Nexter92 - Čtenář - 18.8.2016 v 09:14
Re: .... - Odpovědět
 

Tak Jones může dělat jen 5 věcí které mu jdou líp jak fight :D

1. Může vařit fet - jako koncový spotřebitel ví jak má spravnej material vypadat a sám si ho může aji otestovat nic mu nejde líp jak sjiždět hory sněhu nosem

2. Crash tester - Jonny natoupí do auta z okýnka si dá jednoho čouda mařeny sfoukně bílej kopeček a jde se na věc.. Pěkne to rozpálí na červenou a prááásk!! a tady se dostáváme k bodu číslo 3 :D

3. Sprinter - Jonny po bouračce ukazuje i ostatní vlohy jako je sprint. Schválně jak dlouho mu trvalo zdrhnout od bouračky --> zase zpět k bouračce ---> posbírat všechnu mařenu a love ---> a zase zdrhnout = Jon má nejen rychlý ruce ale i rychlý nohy a tím se dostáváme k bodu číslo 4

4 reklama na KFC - Aneb Jonesovi kouzelné Chicken Legs :D

5. Herečka - napřed se nafetuje pak plače jak nechtěl, pak nazobe blokátory estrogenu pak plače jak nechtěl a všichni mu to papaj jak je to hodnej nevinnej kluk..

yamay - Čtenář - 18.8.2016 v 11:22
Re: Re: .... - Odpovědět
 

Pekne napisane smile

Jarome - Čtenář - 18.8.2016 v 12:33
- - Odpovědět
 

Hm inac k tej tlacovke...Boh vie,ze ja bratov Diazovcov milujem,ale ten ich Stockton tim,mi pripada uz niejak trapne...To chodenie v tlupe,ako niejaka UFC mafia...Neviem,ale uz som niejako z toho vyrastol...A este k zapasu,napriek nazoru vsetkym,asi okrem stavkovych:),podla mna ak Conorovi vydrzi fyzicka,nie ako prvy zapas a Natovi sa nepodari niejake unikatne submission,Nate dostane nakladacku svojho zivota...A tiez by som to nevydel tak jednoznacne v zapase Johnson vs Glover,podla mna Glover ma velku sancu na Submission...A pre zmenu Cowboy podla mna Storyho prevalcuje,neverim,ze sa dostaneme do 3 kola.Takto bude vyzerat moj tiket,ale samozrejme,ze realita moze byt uuuuuuplne inatongue-out

 

AsHuR - Čtenář - 20.8.2016 v 09:53
Re: - - Odpovědět
 

O joj tiež dalsi filozof,sami Freudovec tu... :)

Ado66 - Čtenář - 19.8.2016 v 18:30
Váženie - Odpovědět
 

Nate 170,5

Conor 168

Posledný ešte nenavážil Larkin, ktorý má ešte 30min

Ado66 - Čtenář - 19.8.2016 v 19:01
Re: Váženie - Odpovědět
 

Váhu stihol aj Larkin, čiže všetky zápasy 202 sú už oficiálne. No toto mi iba dodáva viac istoty v tom, že Magny ho prejde bez väčších problémov

orimec - Čtenář - 19.8.2016 v 19:41
Re: Re: Váženie - Odpovědět
 

Ked je limit 170 pounds a nate ma 170,5 - to sa berie ze je v norme?

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 19:45
Re: Re: Re: Váženie - Odpovědět
 

Ano, muzes mit jednu libru navic... V titulovem zapasu musis mit jen presne

Ado66 - Čtenář - 19.8.2016 v 19:46
Re: Re: Re: Váženie - Odpovědět
 

V netitulových zápasoch je povolená 1libra navyše ;-)

predator - Čtenář - 19.8.2016 v 18:31
re - Odpovědět
 

http://svetmma.sk/clanky/?clanok=335

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 18:50
Re: re - Odpovědět
 

No to si děláš srandu!! Takže Jones fetuje pak mu nestojí péro a dostane jen 6ti měsíční stopku ?? Tak to je výborný on počas přípravy zobe a pak svede na Cialis a že mu jako nestál? A Diaz je venku dva roky jen proto že si ubalil Jointa? Ty vole tohle já už nedávám.. Je to jeho xtej přestupek tak doufám že VADA uzná že si měl zkontrolovat co žere imbecil a dá mu flastra a stopku an dva roky.. Jako tohle už je snad sen..

 

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 19:31
Re: Re: re - Odpovědět
 

Ještě to není ofiko, DW se vyjádřil, že nakonec v B vzorku to nebyly blokátory, ale jiná látka. Potvrdila to komise, ale ještě to nekonkretizovali..... tudíž tam nehrozí 2 letý trest. Takže přímo blokátor sypky tam nebyl. Proto to optimistické video Jonese.

AsHuR - Čtenář - 20.8.2016 v 01:36
váha - Odpovědět
 

Tak myslím že Nate sa dokonale dostal Conorovi do hlavy :D Conor pôsobil veľmi veľmi rostrzito A nervózn. Pevné dúfam že ho Nate vyprovokuje čo najviac V zápase, Conor sa neudrží otvorí hru A budeme ho vidieť ležať na chrbte :)

Jarome - Čtenář - 20.8.2016 v 09:35
Re: váha - Odpovědět
 

O joj dalsi filozof,sami Freudovec tu...tongue-out

 

Geblsak - Čtenář - 20.8.2016 v 16:16
Re: váha - Odpovědět
 

ja to vidim naopak,conor vypada soustredene a to co dela,delal pokazdeho zapasu predtim.vypada vysekane tentokrat a ne tak nafoukle jak predtim (kardio bude slapa) takze to zas bude mit pod kontrolou hned od zacatku jako minuly zapas a verim ze ty bomby taky za tu dobu vypestoval vetsi,proste se naucil pracovat z tou aktualni vahou a neda diazovy sanci.za me je conor jasny,jedine ze by ho nejak diaz subnul opet,ale neverim v to.zkratka diaz dostane nakladacku,jeste horsi jak od thompsona. WAR MCGREGOR

T3RMINAT000R - Čtenář - 20.8.2016 v 07:32
11 - Odpovědět
 

Conor ho zožere jak čupačups 

Nexter92 - Čtenář - 20.8.2016 v 08:05
Re: 11 - Odpovědět
 

Nate ho upeče jak marhulovou tortu a nakonec mu sfukne i sviečku :D Buuum and Conor is out!! Happy birthday motherfucker :D

malylada87 - Čtenář - 20.8.2016 v 09:34
Re: 11 - Odpovědět
 

Conor ho spapa jak cukrik :-D :-D :-D

T3RMINAT000R - Čtenář - 20.8.2016 v 10:43
11 - Odpovědět
 

Uz nech to vypukne aaaaaaaaa :D

willy666 - Čtenář - 20.8.2016 v 11:13
Re: 11 - Odpovědět
 

http://www.mmafighting.com/fight/6346/jiri-prochazka-vs-amir-aliakbari

 

neviem aku vypovednu hodnotu ma tento link, ale nasiel som toto ohladom Prochazky a jeho supera na Rizinu

kaviar.killer - Čtenář - 20.8.2016 v 19:58
... - Odpovědět
 

ma niekto tip na link na ufc202.dakujem

 

T3RMINAT000R - Čtenář - 20.8.2016 v 20:07
11 - Odpovědět
 

Ja pozeram vsetky sporty tu 

http://www.sportcategory.com/c-11.html

kaviar.killer - Čtenář - 20.8.2016 v 20:13
Re: 11 - Odpovědět
 

a ako to funguje,staci kliknut a pozeram alebo su s tym spojene aj nejake patalie v podobe instalovania niecoho,sory za blbu otazku ale live som este nikdy nekukal,vzdy dodatocne zo zaznamu 8)vdaka priatelu

T3RMINAT000R - Čtenář - 21.8.2016 v 02:02
Re: Re: 11 - Odpovědět
 

Nic netreba 

T3RMINAT000R - Čtenář - 21.8.2016 v 02:01
11 - Odpovědět
 

Magny dostal peknu papačku  je po tikete :D 

malylada87 - Čtenář - 21.8.2016 v 03:07
Re: 11 - Odpovědět
 

tentokrat nebyly cukriky :D

kaviar.killer - Čtenář - 21.8.2016 v 05:31
... - Odpovědět
 

bleskovka 8 )

Dijkstra - Čtenář - 21.8.2016 v 05:38
sfa - Odpovědět
 

Gloverovi jsem věřil, ale AJ je strašlivý zvíře.

kaviar.killer - Čtenář - 21.8.2016 v 06:14
... - Odpovědět
 

diaz ho nebude chciet subnut ale ubit ma smrt,asi 8 )

Dijkstra - Čtenář - 21.8.2016 v 06:44
wrq - Odpovědět
 

Tomuhle zápasu by slušela remíza, i když mě jinak výsledek nijak neuráží. První dvě kola Conor, tam není o čem. Třetí a pátý celkem jasně Diaz. Rozhodovalo čtvrtý kolo, kde Nate pořádně nic neviděl, zpomalil a Conor stihnul nabrat dech. Byl možná o malinko lepší, holt nesmí se to nechat na bodových. Tak či tak by mě nepřekvapilo decision ani pro jednoho z nich, ovšem Conor má takhle zpátky svoji pýchu, z Natea je hvězda, kterou si zasloužil být už dávno a vydělali na tom oba. McGregor vs. Diaz 3 někdy za pár let?

kaviar.killer - Čtenář - 21.8.2016 v 08:01
Re: wrq - Odpovědět
 

podla mna o viac ako vysledok islo v tomto maci o to kto z koho urobi defku,a zda sa ze sa to nepodarilo ani jednemu...co je tiez nejaky vysledok 8 )

Dijkstra - Čtenář - 21.8.2016 v 07:06
sa - Odpovědět
 

Mimochodem mnohem lepší event než 200, skvělý zápasy i v prelims, na hlavní kartě 3TKO, jedno krásný čistý KO a všechno korunovaný fightem, kterej určitě bude v anketě o zápas roku.

Maltézsky psík - Čtenář - 21.8.2016 v 08:50
... - Odpovědět
 

Conor ma na začiatku prekvapil, ako ho daval s prehľadom. No prekvapil ma aj v tom, ako rýchlo odišiel s kardiom. Počas celej prípravy to bol jeden z kľúčových faktorov, v zápase šetril sily, nešiel do toho bezhlavo a aj tak rýchlo spomalil. Myslím že Aldo by ho mohol dostať. Bude mu stačiť, keď s Conorom prežije prvé 2 kolá a potom to má už prakticky vyhraté. Asi nabral príliš veľa svalovej hmoty, bude musieť zhodiť aj zo svalov ak bude chcieť kardio na 5 kôl.

T3RMINAT000R - Čtenář - 21.8.2016 v 09:16
11 - Odpovědět
 

Aldo nema hlavu z betonu jak diaz :D

malylada87 - Čtenář - 21.8.2016 v 09:21
Re: 11 - Odpovědět
 

To ne, ale urcite pestrejsi fighter a po tom co predvedl s Edgarem to vidim opet 50:50

XsiV - Čtenář - 21.8.2016 v 10:02
McG - Odpovědět
 

McG asi spíše zůstane na 155.Ať už kvůli možnému tituláku s Alvarezem,nebo případné trojce s Diazem.

XsiV - Čtenář - 21.8.2016 v 10:05
Cody - Odpovědět
 

Jo a taky by mě zajímalo co ma White proti Garbrandtovi.Ten maník zatím přejel vše co se mu postavilo do cesty a Dana ho neplácne ani na hlavní kartu a zašije to jedenáctkou váhy.

Caidel - Administrátor - 21.8.2016 v 11:31
Pěknej fight - Odpovědět
 

Tak Diaz vs. MCG nakonec parádní fight. Plus mínus průběh jak se dalo čekat (MCG lepší start, lowkicky, pak přebral iniciativu Diaz), ale Conor hodně překvapil tím, že ještě chytil kolem čtvrtého druhej dech. Za mě by tomu asi slušela ta remíza, ale i výhra pro Conora se dá uargumentovat. Jestli bude časem trilogie (teď doufám, že MCG už kurva bude obhajovat proti Aldovi) tak by to mohlo být slibné, protože pořád jsou tam nové faktory které to zase ozvláštní: McGregor si teď během fightu zlomil nohu a Diaz měl prozměnu mizernej tréninkovej kemp, zraněný koleno a žebra. 

malylada87 - Čtenář - 21.8.2016 v 11:40
Re: Pěknej fight - Odpovědět
 

Tak to je mazec, museli projit behem zapasu peklem...

Nexter92 - Čtenář - 21.8.2016 v 11:45
Re: Re: Pěknej fight - Odpovědět
 

Neskutečným.. Diaz je asi zvyklej na takovýhle řežby, ale pro CMG to byla novinka.. Křest ohněm a klobouk dolů jestli se zlomenou nohou ještě chytal druhej dech.. Daiz se zae nechal zbytečně zmastit první dvě kola a když mu začala krev chcat do očí tak už hovno viděl.. nechápu že si ten chlap na to nedá pozor když ví že první kolo má z xichtu vždycky trhací kalendář.. :D škoda toho třetího a pátýho tam to smrdělo koncem.. ale jsem rád za to jak to dopadlo i s verdiktem nejde nic namítat :)

 

Lyoto - Čtenář - 21.8.2016 v 11:51
Re: Pěknej fight - Odpovědět
 

No jak se dalo čekat.... Mam za to, ze většina měla totálně jasno jaký Conor dostane biti prece ne? Ze přijde uplne jinej Diaz a podobně.  Nechci rejpat, ale někteří by si to celkem zasloužili občas za ty jasnovedecky řeci. A mam i pocit , ze kdyby Conor prohrál , tak tady těch příspěvku je mraky. Vypada to ze hejtrum trochu zavřel zobaky.

Nexter92 - Čtenář - 21.8.2016 v 11:55
Re: Re: Pěknej fight - Odpovědět
 

Lyoto já jasno měl.. Ale Conor mě překvapil - nemám ho rád a nikdy mít nebudu, ale ukázal srdce konečně a to se cení :) pokud bude třetí zápas budu zase věřit Diazovi.. všichni co přáli Diazovi tak zatím došli a jasně uznali že Conor byl dobrej a že vyhrál i když to byl velmi těsnej fight za mě na remízu, ale taky beru to že CMG vyhrál.. Nevím proč jdeš rýt zbytečně.. Nikdo se tu na nic nevymlouvá.. ale jestli ti to dělá dobře.. stejně kdyby zvedli ruku Nathanovi tak sem přijdu a řeknu že Ir byl skvělej a nechal tam všechno :) 

Lyoto - Čtenář - 21.8.2016 v 12:03
Re: Re: Re: Pěknej fight - Odpovědět
 

No a na tebe to prave nebylo. Ty si jako prvni uznal . Mimochodem i ja jsem tady byl na straně Diaze.  Ale vítězové jsou v tom fightu oba pro me. Byla to proste válka. Moje reakce byla na ty, kteří ted hrajou mrtvý brouky.

Nexter92 - Čtenář - 21.8.2016 v 12:29
Re: Re: Re: Re: Pěknej fight - Odpovědět
 

Vidím to stejně jako ty ten fight :) Oba jsou to skvělý válečníci!! já se bavil epicky a vítězové jak jsi řekl jsou oba.. A k těm co přáli Diazovi třeba ještě spí a přijdou potom :) 

skala - Čtenář - 21.8.2016 v 12:42
Re: Re: Re: Re: Pěknej fight - Odpovědět
 

V tomto zapase vyhrali samozrejme zaujmy UFC a prachy ,ktore priplavaju s tretim zapasom.Pre mna jasne tri dva na body,pindy ako jasne Mcgregor u len dalši dokaz zaslepenosti connorovych fans.Presnost mu jasne nechyba,ukazal konečne aj charakter v ringu..aj ked vonku to zas bude neprekonatelná tlčhuba.Ale,ovela lepší zapas ako som čakal,pre mna lepší Diaz...a už ani mne nebude vadit treti zapas.Ale hadam nie hned.

Jeremy - Čtenář - 21.8.2016 v 13:24
Re: Pěknej fight - Odpovědět
 

Tohle byla stará dobrá UFC!!! Prostě dva fighteři, kteří se šli opravdu poprat. Oba jsou to kontroverzní borci mimo klec, ale svou práci v oktagonu umí a dělají dobře. Obrovský respekt před oběma!!! Mnoho titulových zápasů by se mohlo schovat před tímto. Skvělá práce!!! Ještě jednou respekt!!!

mimo - Čtenář - 21.8.2016 v 11:35
202 - Odpovědět
 

Normálne ma vyplo ako Teixeiru a hlavný match som predriemal a musel som si pozrieť zo záznamu ...a nepomohla ani fľaša kofoly . Z toho čo som videl sa mi najviac páčil Cowboy a tá jeho záverečná kombinácia naozaj nemala chybu - telo / už tu Storyho načal , doslova zlomil / , hlava , kop ašpiruje na zápis do učebníc . Johnson , pekný zdvihák na bradu , z prvého záberu to nebolo jasné - ale z toho ďalšieho tam bolo ten zdvihák pravačkou pekne vidieť .Trošku mi bolo Glovera ľúto  - no taký je šport . Žeby si AJ "požiadal" o titulák ? A zápas večera / kurňa ....pozrel som si ho pred chvíľou "len" zo záznamu /. CMG asi po predzápasových extempórach poriadne rozdýchal / možno aj za pomoci psychológa .../ a bolo vidieť , že mal hlavu vyčistenú a do ničoho sa bezhlavo nehnal . No pravda je , že kardio mu odchádzalo , a neviem na čo sa to stále pozeral v posledných kolách - asi na časomieru . Pri sieti ale hral druhé husle , a ak ho tam Nate zahnal , tak to hrozilo predčasným koncom . Ale verdikt nebude pravdepodobne nijak veľmi spochybňovaný . Ovca zostala celá a vlk nažraný ....

 

skala - Čtenář - 21.8.2016 v 12:47
Re: 202 - Odpovědět
 

Fandil som Gloverovi,aj ked mi bolo jasne aky je Anthony zviera..ale nevedel som to dot ani ja,ani Glover.Strašné ko.Popritom vynikne čo ustal v ich zapase DC.Pri Jonhsonovi možeš spravit až jednu chybu.Nemusi to byt ani tá chyba.A už nevieš na kolkom UFC to vlastne že si.

AsHuR - Čtenář - 21.8.2016 v 13:36
202 - Odpovědět
 

Tak myslím že môžeme byť  po fighte DiazVSConor všetci spokojný pre každého to nakoniec skončilo výhrou :) ... My ako fanúšikovia sme videli poriadny boj plný napätia obaja tam nechali všetko... Conor vyhral zápas a napravil si tak svoje ego (kingisback) aj keď to bolo veľmi tesné tak sa na výsledok nikto hnevať nemôže no Conor mal naozaj v niektorých momentoch namále a taktiež bohužiaľ pre Conora sa ukázalo že na túto váhovku podľa mňa absolutne nemá a určite môže očakávať nemalú kritiku za to jeho utekanie :D ....... Diaz aj keď prehral tak vlastne vyhral.... poriadne sa nabalil predviedol neskutočný zápas a v podstate nič nestratil ale len záskal možnosť zápasiť s Conorom tretí krát čo je ďalšia výhra a to pre UFC pretože to pre nich znamená ´dalšiu veľkú pozornosť a ďalšie veľké prachy :_)

 

Inak celkovo vyborny turnaj Celá hlavná karta super zapasy no a hlavne Cowboy Rumble a Cody super výkony akurát ma nasral Magny ktorý mi prehral tiket :D ..... po tomto turnaji som už naozaj aj zabudol že sa konalo "veľkolepé" UFC 200 :D

Soliterus - Čtenář - 21.8.2016 v 13:49
202 - Odpovědět
 

Pecka. Nakonec jsem ale rád, že jsem nestihl podat ticket Cerrone/Jonhson/Diaz :) Za mě 1,2,4, Conor, 3,5 Diaz. Pohybově je Conor úplně jinde, ukázal i srdce. Nate celkově moc pohybově nadanej není, ale dře to zápalem a je to prostě válečník. Pro oba to dopadlo nejlíp jak mohlo a fakt nevím, co že to Dana uctívá za duchy. Pro UFC je výsledek jak dar z nebes. Johnson je mašina a pokud se trefí, tak není snad nikdo kdo by nespal. Cerrone musí být hroznej stroj. Přes to tempo co jede se pořád zlepšuje a to bez zranění. Za mě povedený turnaj a jsem zvědavý na PPV. 

Jinak jsou zajímavý i odměny. Hlavně pro hlavní zápas. McGregor 3mil a Diaz 2mil :) Pro Diaze je to brutální skok přes jeden zápas. Dle mého nikdo jedním zápasem takto neposkočil v platu. Možná tak Brock :D 

Ondatra9 - Čtenář - 21.8.2016 v 15:31
Re: 202 - Odpovědět
 

Running king IS back

Ondatra9 - Čtenář - 21.8.2016 v 15:37
Re: Re: 202 - Odpovědět
 

Musí byt frustrující , když te nahani typek s modrou nohou a xichtem na sracku, směje se ti a fackuje te. Opravdový návrat. Za me velká Škoda čekal jsem ukončení ve čtvrtém, ale krev v očích limitovala. Jinak Conor vybornej taktickej výkon, celou dobu jsem si pral, aby se nechal vtahnout do bezhlave přestřelky, ale ustal to.

orimec - Čtenář - 21.8.2016 v 18:17
Re: Re: Re: 202 - Odpovědět
 

Ten running predvadzal aj Gus v zapasoch s jonesom I cormierom. Nevyzera to dobre ale ucel svati prostriedky... najlepsia obrana je utek (utok).

Palec hore MCG ze hlada vyzvy, isiel sa pobit s vacsim chlapom, ktory ho nedavno uskrtil. Malokto od fachu mu veril, narozdiel od stavkovych spol. Sampioni sa poznaju podla toho, ze prekonaju nepriazen a vratia sa. MCG dnes nieco ukazal. Na rozdiel od Rondy, ktora ktovie ci este bude zapasit.

willy666 - Čtenář - 21.8.2016 v 19:10
Re: Re: Re: Re: 202 - Odpovědět
 

Gus sice runing predvadzal ale na rozdiel od Conora prehral...a v zapase s Jonesom bol lepsi...

FJODOR n.1 - Čtenář - 21.8.2016 v 16:58
Re: Re: 202 - Odpovědět
 

Jsem rád,že nejsem jediný kdo viděl utíkat po octagonu krále.laughinglaughingHrůza pohledětembarassed

Maltézsky psík - Čtenář - 21.8.2016 v 23:11
Re: Re: Re: 202 - Odpovědět
 

Niekto skrátka potrebuje vždy hladať na Conorovi chyby. Ja na tom ústupe nič zlé nevidím, nie je to proti pravidlám, pokiaľ sa to nerobí príiš často,nie je to ani žiadna zákerná vec v súlade s pravidlami (ako napr. Jonesove kopy na koleno), tak neviem, čo na tom komu vadí. V oktagone sa nehrá na ego, tam ide o to, nájsť cestu k víťazstvu v súlade s pravidlami. 

Dijkstra - Čtenář - 21.8.2016 v 20:05
syf - Odpovědět
 

Taková perlička mimo event. Mighty Mouse ve volným čase hraje World of Warcraft a streamuje na Twitchi laughing

https://www.twitch.tv/mightymouseufc125/profile

Chael Perosh - Čtenář - 21.8.2016 v 20:18
Moc hezký zápas - Odpovědět
 

Za mě osobně sice vyhrál Diaz 3-2 na kola, ale s výsledkem žádný problém nemám dalo se to nabodovat i 3-2 pro Ira. Škoda konce třetího kola tam být trochu více času byl by konec a největší škoda toho TD v pátém kole, že nepřišel dříve, protože tam by byl konec jistý. Ir už byl opravdu unavenej, Diaz je větší a silnější, na zemi lepší a rozhodně by se vyčerpaný ir nedostal zpátky na nohy. Ale na kdyby se nehraje, ir přišel s dobrou taktikou, velmi mě překvapil že ve čtvrtém kole chytil druhej dech, upřímně jsem čekal po té meltě co na konci třetího dostal, že bude ukončen a ono nic. Nemám ho rád, ale byl bych idiot kdybych neuznal, že má srdce šampiona. Ustál neskutečné pecky, nenechal se vyprovokovat (bohužel) a bylo vidět celý zápas jak se soustředí. To utíkání před Diazem, který se mu otevřeně smál a fuckoval ho možná působilo úsměvně pro někoho (a nebudu lhát, že se mi ten pohled nelíbil) ale bylo to takticky to nejlepší co mohl udělat. Stejný odstup si držel od druhého Diaze Carlos Condit, Guss tuto taktiku také používá nemám s tím problém je to strategie a funguje to. Takže ať je jak je oba dva předvedli parádní výkon a nezbejvalo než jim aplaudovat vestoje. Remíza by tomu slušela asi ze všeho nejvíce no za mě jsou vítězové oba (ano opravdu oba) . Celá odveta byla sice absolutně nesmyslná ale ta válka co předvedli v oktagonu za to stála a ok, do budoucna ten rubber match, ale teď se snad konečně dočká Aldo své odvety s irem a Nate bude rozhodně hodně žádaný. Respekt oběma a hezké gesto na konci od Diaze, že podal irovi ruku aby ho vytáhl na nohy a ten jí přijal a dokonce se objali. Tak má každá rivalita končit. Tiskovku jsem ještě neviděl tak nevím, jestli tam zase nezačala nějaká výměna názorů, no osobně bych byl rád kdyby jim ten "mír" vydržel. Po zápase jako je tenhle je čas na společnej oběd a pořádně to zapít se slovy - Sakra kámo to jsme si ale dali po hubě co? :-)

Dijkstra - Čtenář - 21.8.2016 v 20:34
Re: Moc hezký zápas - Odpovědět
 

Největší vítěz je Diaz. Za celou kariéru vydělal UFC určitě několik milionů, přičemž dlouho bouchal za 12-12, 14-14 atd... dokonce Maynard prohlásil, že je strašně rád za vypadnutí z TUF5, protože když ho poté UFC podepsalo dýl, měl mnohem lepší smlouvu, než vítěz Nate. Konečně teď udělal peníze, který si dávno zaslouží.

Ado66 - Čtenář - 21.8.2016 v 23:59
A on hadam vie čo hovorí, nie? - Odpovědět
 

Aj Big John McCarthy súhlasí s bodovaním 48-47 pre Conora- 1.,2. a 4.kolo. To druhé bolo podľa neho tesné, no rozhodol knockdown. A tiež vraj nebol ani raz blízko toho, že by zápas ukončil. A ani v Conorovom "utekaní" problém nevidel

Ado66 - Čtenář - 22.8.2016 v 02:03
Re: A on hadam vie čo hovorí, nie? - Odpovědět
 

Demetrious Johnson po zápase, ktorý videl naživo z haly vravel, že vyhral Diaz podľa neho. Teraz si to však pozrel doma zo záznamu a už súhlasí, že Conor vyhral kolá 1,2 a 4 a aký veľký je rozdiel vidieť to priamo z haly a od TV. 

Proste to bolo dobré rozhodnutie, Conor to vyhral a ďalšie reči o tom sú zbytočné.

A aj keď fandíte iba jednému, obrovský rešpekt a kredit musíte dať obom!

Aventador - Čtenář - 22.8.2016 v 00:59
remíza? - Odpovědět
 

Jak tu někdo může psát že to byla remíza nebo dokonce že by to dali Diazovi? 

To doprdele neumíte pravidla a nevíte co všechno se boduje?

knockdowny, úbráněný takedowny, agresivita, control time, údery....jak někdo může napsat remíza tvl..Jste nevidělu jak vypadal Nate proti Conorovi?... Bylo to těsný ale vítěz mohl být jen jeden nakonci. 

Jinak 3. zápas ani nechci. Ledatak v 70ce.

Ted je čas sjednotit zase featherweight 

Caidel - Administrátor - 22.8.2016 v 07:20
Re: remíza? - Odpovědět
 

Malá formální poznámka: Na základě tebou zveřejného seznamu je bohužel patrné že pravidla neumíš ty :)

Ale z toho si nic nedělej. V USA už s tím kauzu měli taky, ale v ČR speciálně je poměrně běžné, že je neumí ani rozhodčí (byl jsem osobně x-krát svědkem) a o fighterech ani nemluvím. :)

malylada87 - Čtenář - 22.8.2016 v 08:59
Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

:) přesně tak Diaz měl větší kontrol game, jeden takedown, dokonce větší počet ůderu asi o 90 a o tři signifikantní udera navíc. Jenže conor byl přesnější a ty signifikantní udery Pro DIaze vyzněly lépe v tom třetím kole výrazně, v těch tří vyhraných kolech Conor měl signifikatních úderů více a všechny pokusy o porazy ustál. Měl tam ty knockdowny, což mu také pomohlo k bodování.

Aventador - Čtenář - 22.8.2016 v 09:09
Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

Mcgregor had a total of 3 knockdowns compared to Diaz's 0 knockdowns 

Diaz had a total of 17% takedown accuracy landing only 1 out of 7 takedowns compared to Mcgregor's 0 attempts 

Diaz landed 252 total strikes with a 53% accuracy rate, where as Mcgregor had a total of 197 strikes with a 62% accuracy rate

Diaz had 166 significant strikes with a 48% accuracy rate, where as Mcgregor had a total of 164 significant strikes however he was more accurate again with a 58% accuracy rate

 

Máte z toho pocit že měla být remíza? Pakliže ano - dejte si facku.

eagle - Čtenář - 22.8.2016 v 09:26
Re: Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

Takže podle tebe by si měl Glenn Trowbridge dát facku?

Patriot - Redaktor - 22.8.2016 v 11:17
Re: Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

Mě baví, když se snaží o pravidlech poučovat někdo, kdo o nich sám očividně ví hovno laughing

"Jste neviděli jak vypadal Nate proti Conorovi" Ukaž mi v pravidlech něco, co porovnává stav ksichtů po zápase...pochopitelně blbost, staré jizvy se rády otevírají a u chlapů s tenkou kůží to zadělává na snadné krvácení (kromě Diaze typické třeba pro Edgara nebo GSP, kteří i po dominantních výkonech bývají rozsekaní, ukázkově třeba GSP vs Shields). Stejně tak nesmyslně překrucuješ údery, ty se hodnotí pro jednotlivá kola, nikoliv celkově: nejvýraznější bylo třetí kolo pro Diaze (zhruba dvojnásobek zásahů), proto se dá v celkovém kontextu zápasu uvažovat i o skóre 10:8. I v tom druhém kole měl Diaz nastříleno maličko víc, ale schytal knockdown = diskutabilní. V pátém měl zásahů naopak Diaz o něco míň, ale v závěru to otočil takedownem. No a stejně tak nesmyslně vytahuješ nějakou procentuální úspěšnost takedownu a stavíš jí vedle knokdownů. Diaz v pátém uspěl s takedownem a urval kolo. Tečka. Conor měl knokdowny v prvním a druhém=vyhrál první a druhé. Tečka.

Celkově pro mě byl zápas zklamání, a to hlavně z Diazovy strany. Formu měl s plnou přípravou horší, než v prvním zápase (kolují nějaké zvěsti o zraněních, nicméně zápas vzal) a nasekal tam strašnou spoustu chyb. Víc než jednou měl Conora chycenýho spojenýma rukama pod prdelí a i tak z toho nevytřískal takedown, nijak nevytrestal ty pasivní couvačky, v jeden moment měl Conora vyloženě na lopatě a mohl ho ukončit, kdyby něco naskočil...nic. No a Conorovo "king is back" po tak těsném a sporném zápase (o jeho utíkání ani nemluvím) mi taky přijde dost mimo.

AJ dle očekávání výborný, nejvíc na mě zapůsobily výkony Cowboye a Larkina.

Onko23 - Čtenář - 22.8.2016 v 15:07
Re: Re: Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

bavi ma jak vsetci Diaz fans pisu, ze Conor je novy running man a pod. Okrem toho, ze to pouziva viac fighterov, aj spomenuty Gus a to nikomu nevadi, tak to moze byt aj sucast taktiky, co asi aj bolo, kedze to Conor robil od zaciatku. Mozno chcel Natea vyprovokovat k nejakemu vypadu a supnut mu tam kontru.. Kazdopadne to nijak nezhnehodnocuje vykon a za druhe...Snad nikto necakal, ze Conor Diaza vypne (ked bol knockoutovany iba raz), alebo nebodaj subne. A za druhe...ten chlap musel zrat a priberat, aby navazil aspon 168 a o Nateovi sa hovorilo, ze mal par tyzdnov pred zapasom 200lb a o vyskovom rozdiele ani nehovorim. Conor bol na 100% jediny, kto mal rovnaku vahu na fejkovom vecernom vazeni rovnaku, ako rano na oficialnom. Kto niekedy zapasil takto, tak vie, jak je to tazke a to chce gule. A jak mi Nate nevadi, tak teraz sa mi zda, ze tolko vyhovoriek co dal, nedal za cely zivot... Btw. JBJ tiez nevyhraval zapasy s drtivou prevahou a mnohi ho povazuju za GOAT.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Patriot - Redaktor - 22.8.2016 v 17:03
Re: Re: Re: Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

Ach jo laughing byl jsi tady už v dobách, kdy zápasil Nick Diaz s Conditem? Toho tady lidi za utíkání vypíčovali takovým způsobem, že je proti tomu hate na Conora totální nic. To samé třeba Machida ještě v polotíze...takže se nemusíš bát, že by se tu držkovalo jen na tvůj idol. Já sám jsem např. v příspěvku výše říkal, že je pro mě zklamáním primárně Diazův výkon. Conor měl plán a držel se ho a Nate je vůl, že mu to ještě ulehčoval. No a já jsem taky vůl, protože jsem předpokládal fight IQ od někoho, kdo nikdy fight IQ neukázal laughing

Dál mi dovol připomenout, že s tou Conorovu váhou to zas až tak veleúžasný zázrak není; jednak Diaz netěží z váhové převahy, ale spíš z rozsahu a tvrdosti. tím spíše v zápase, který probýhá z 90% na distanc. No a byl to taky Conor, který i bez weightcutu funěl už ve druhém kole, takže pro návrat do featheru bych to moc neviděl.

Znova opakuju, jsem zklamanej hlavně z Diazova výkonu, Conor v kleci nechal daleko víc. Opět mě ale totálně sere jeho kreténské chování. Technicky děravý zápas se sporným nejednoznačným výsledkem, a McGregor se tvářil jako kdyby právě knockoutoval St-Pierra. A taky si vzpomínám na jeho výrok po zápase Alda s Edgarem: "Nezajímá mě odveta s Aldem, v posledním zápase sice vyhrál, ale jen na body a vůbec se nesnažil zápas ukončit."...ehm.

malylada87 - Čtenář - 22.8.2016 v 17:35
Re: Re: Re: Re: Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

No diametrální rozdíl s tou vahou byl, Conor sotva dotáhl na 168 Lb a to se to Diaz váhu shazoval. Takžev zápase byl mnohem těžší dle mého. Conor ve welteru nemá co dělat a prakticky to pro něj byl velký risk. Navíc jeho údery byly mnohem tvrdší a na distanc naopak byl mnohem lepší než Diaz a to měl Diaz výhodu v rozpětí. Conorovi jediné co dělalo problémy, tak bylo díky unávě klinče na pletivu, kde dostával nejvíce damage. Naopak takedown defence zlepšil tak o level, když si vzpomenu na zápas s Mendezem. Je jasné, že Diaz není žádný wresler, ale díky váhovému rozdílu to pro něj muselo být zase z jiného hlediska těžší. Jediné co se dá COnorovi vytknout bylo kardio, ale naopak si mslím, že v nižší váze vydrží mnohém délé. Diaz už byl v posledních kolech také velmi vyčerpaný. Soupeři mu neudělají takový výdej energi údery a ukázal ihodně tvrdou bradu. Ono se to možná nezdá, ale kdyby tam stál někdo jiný, tak by ty pumelice neústál, tak jako Diaz, toto byl velmi specifický fight proti netradičnímu borci jako je Nate co do parametrů. Jestli Conor přistoupí k fightu s Aldem podobným způsobem, tak má velkou šanci jej dát podruhé. Je asi jasné, že Aldo není psychicky tak odolný a určitě se ho bude snažit i rozhodit. Já to vidím 50:50

Ondatra9 - Čtenář - 22.8.2016 v 17:28
Re: Re: Re: Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

Sorac kamo, ale king IS back a před deseti minutami dostal facku, vytlem a praskal do kočáru před Diazem asi si to mohl odpustit. Jinak jak jsem psal vybornej taktickej výkon. Samozřejmě jako fanoušek Diaze si vždycky něco najdu, když budu chtít. To ze Diaz toho ted namele je jasny, je namlsanej, chce se prát za takovéhle prachy a muže Conorovi poděkovat. V žádným jiným zápase mu to nedaj. Diaz se ted vyjadřoval, ze prohrál jen první kolo, což je kokotina i pro me. Prohrál těsně. Tak snad do roka bude třetí díl něčeho co nikam nevede, ale hezky se na to kouká.

Onko23 - Čtenář - 22.8.2016 v 21:40
Re: Re: Re: Re: Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

ale ano, ja neznevazujem Natea....mam ho rad, aj Nicka, su tiez ini, vycnievaju a to mam svojim sposobom rad. Ale ked si niekto robi srandu z Conorovych fans, akoze bandwagon, tak takych ma prave mrte aj Diaz a co ti splietaju je snad este horsie jak ten Conorov tabor. Patriot, mas recht, nepoznal som extraround v casoch Nicka a Carlosa, ale to nemeni nic na tom, ze to je uz ozaj hladanie p*covin. A ze to povedal po zapase, tak co? Adrenalinu plno, tesil sa z vyhry, kde ozaj vsadil dost...ale po zapase niekolkokrat vyjadril Nateovi velky respekt. To prave len hejteri nedokazu uznat, ze Conor mohol stratit o hodne viac, isiel do zapasu s odolnym, vyssim, tazsim superom, s ktorym uz raz prehral a to chce proste gule. Je jasne, ze 60kg "kloucek" asi nemoze bombardovat "zvery", ktori chudnu do weltru z 90kg. A presne jak pisal Lado...kazde zasrate kilo je na tom pletive citit....a aj na palici ;) Co sa mi tiez nepaci je, ze otvorene sere na obhajobu a mal by byt zbaveny pasu a basta fidli. Druha vec je ta, ze ma bohuzial pravdu a zabili by tym tu diviziu do prelims na fight passe :/


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Maltézsky psík - Čtenář - 22.8.2016 v 09:31
Re: remíza? - Odpovědět
 

Nejde o to, kto dá koľko úderov, knock-downov, takedownov za zápas, ale o to, kto vyhrá viac kôl (pokiaľ odmyslíme zriedkavé 10-8 nabodované kolá). Teoreticky si môžeme predstaviť 5-kolový zápas, v ktorom jeden fighter tesne vyhrá 3 kolá nudným spôsobom bez takedownu a kockdownu, druhý fighter dominantne vyhrá 2 kolá, kde zaboduje 5 takedownami a 3 knockdownami (príklad) a za celý zápas dá viac úderov. V konečnom dôsledku tak zaslúžene vyhrá fighter, ktorý dal menej úderov, takedownov aj knockdownov.

Maltézsky psík - Čtenář - 22.8.2016 v 09:35
Re: remíza? - Odpovědět
 

Ja som to videl jasne pre Conora. Prvé 2 kolá bral on- na konci druhého kola Diaz síce prebral iniciatívu, asi dal aj viac úderov, ale Conor dal 2 knockdowny, takže 2. kolo som videl pre Conora. No a 4. kolo tiež vyhral Conor.

malylada87 - Čtenář - 22.8.2016 v 09:53
Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

však ja to pro něj viděl také tak, ale jen statistiky naznačují, že to bylo těsné....to čtvrté kolo dal jeden rozhodčí remízu a bylo dost vyrovnané a o chloupek byl lepší Conor. Ale nedivil bych se, kdyby dal nějaký rozhodčí to kolo Diazovi.

Caidel - Administrátor - 22.8.2016 v 10:21
Re: Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

Malá korekce, rozhodčí to měli trochu jinak.

Všichni se shodli na prvním, druhém a čtvrtém pro MCG a pátém pro Diaze. Ta remíza ale vznikla tak, že dva rozhodčí dali Diazovi třetí 10-9 a jeden rozhodčí 10-8, takže ne tím, že by někdo dal 10-10 za čtvrté kolo (mě osobně by dávala možná větší smysl remíza v druhém).

 

rick - Čtenář - 22.8.2016 v 10:55
Re: Re: Re: Re: remíza? - Odpovědět
 

jj tady je scorecard:

http://www.mmafighting.com/2016/8/21/12572478/nate-diaz-vs-conor-mcgregor-2-scorecard-ufc-202

 

myslim, že 10-8 to 3.kolo se dát dalo, takže s plichtou bych neměl problém na rozdíl od nějakých divochů tady...:-)

Nibelung - Čtenář - 22.8.2016 v 12:22
zápasy - Odpovědět
 

ja osobne mám rád moc Diazovcov oboch, ale tuna ako už niekto spomenul, Nate narobil kopu chýb a podla mna to tiež bolo pre Conora. Inak rady na nejaké dalšie zápasy na skuknutie? Nevidel som ešte Lobova ale kurna na to nemehlo sa dívať nechcem, ten dievčenský fight s Pennington a pár v prelims. Poradte dík

Nibelung - Čtenář - 22.8.2016 v 12:22
zápasy - Odpovědět
 

ja osobne mám rád moc Diazovcov oboch, ale tuna ako už niekto spomenul, Nate narobil kopu chýb a podla mna to tiež bolo pre Conora. Inak rady na nejaké dalšie zápasy na skuknutie? Nevidel som ešte Lobova ale kurna na to nemehlo sa dívať nechcem, ten dievčenský fight s Pennington a pár v prelims. Poradte dík

Caidel - Administrátor - 22.8.2016 v 12:28
Re: zápasy - Odpovědět
 

V prelims je určitě potřeba vidět Larkin vs. Magny a Garbrandt vs. Mizugaki. Casey a Vettori jsou finiše v prvním kole, takže taky OK. Naopak Lobov vs. Avila je asi nejhorší fight večera, Pennington s Phillips taky není zrovna dvakrát koukatelné.  

malylada87 - Čtenář - 22.8.2016 v 12:56
Re: Re: zápasy - Odpovědět
 

No i tak Lobov předvel svůj nejlepší výkon a taková hrůza mi to nepřišla jako ty bábovky. To třeba fight Covingtona mi přišla větší nuda než zápas Lobova.

Patriot - Redaktor - 22.8.2016 v 13:59
Re: Re: Re: zápasy - Odpovědět
 

Tak to třeba mě Covingtonova rozebíračka a technika bavila daleko víc, než hlavní zápas laughing

Hescores - Čtenář - 22.8.2016 v 13:43
Krásný zápas - Odpovědět
 

Tak jsem si pustil Connora s natem znovu, a byl to krásný zápas. Gratulace Connorovi, a taky Láďovi a Lyotovi, že věřili svýmu favoritovi až do konce. Pocitově zápas spíš remíza, přeci jen Connora třikrát zachránil konec kola a to občasné vyhýbání se boji taky není v úpolových sportech úplně košér, ale bráno podle pravidel a bodově, tak to nejspíš jednoznačně nabodoval (já to počítat neumím:-)

Connor předvedl obrovskej level taktické přípravy na zápas a řekl bych, že díky tomu prakticky 100% výkon. Nate podle mě takticky zápas úplně nezvládl, tak nějak si myslel, že Connorovi dojdou síly a on to tak jako tak nakonec ukončí. Ono pak ty síly ale evidentně došly ijemu:-) Jestli jsemt opochopil, tak rozhodlo čtvrté kolo (?), kde zápas hodně ovlivnil výkon cutmanů v roju Diaze. Už na začátku měl krev v očích a v tom čtvrtém kole tohle bylo hodně znát. Samozřejmě předpokládám, že kluci dělali co mohli. Možná že tohle je spíš otázka na Nateovu taktickou přípravu, přeci jen kdyby neměl tolik krve v očích, asi by se mu bojovalo líp.

Dlouhej zápas, hodně emocí, ještě tak přát Aldovi, aby si s Connorem taky pobyl v kleci víc než pár vteřin. Po řádné přípravě může evidentně bojovat každý s každým.

Ještě kdyby se Connor trošku uklidnil v těch svých projevech a prakticky by už nebylo co vytknout:-)

Hezký den

 

Lyoto - Čtenář - 22.8.2016 v 13:48
Re: Krásný zápas - Odpovědět
 

Kdyz ja nakonec spis byl na straně Diaze:))) Ale proste za ten výkon by slušela pri vyhlášeni ruka nahoře oboum. Jinak Diaz mel urcite na to to zvládnout asi lip ale realita je jaká je.  Pro me super zapas , kterej překonal i Lawlera s Mcdonaldem. Přirovnal bych to Bonar vs Grifin. Proste jatka.

predator - Čtenář - 22.8.2016 v 19:25
Mcgregor - Odpovědět
 

Tak mcgregor ma naštval s jeho vyhláseniami že nechce zápasiť s aldom ze ho skôr zaujíma fight mimo ufc s floydom neviem či je v ufc niekto kto by si zaslúžil odvetu viac než aldo  

Gabin - Čtenář - 22.8.2016 v 20:04
Re: Mcgregor - Odpovědět
 

Všechna čest k jeho umu....Ale co jsi čekal od honiče ega..

Lyoto - Čtenář - 22.8.2016 v 20:54
Re: Re: Mcgregor - Odpovědět
 

Chlapi , přestante sakra řešit jeho prohlášeni , co rekl , kam půjde nebo s kým půjde. On je záruka skvelejch emoci a vybornejch zápasu. Hodne lidi ho hejtuje ale schválně .... Nakonec i tihle lidi si ve většině počkali do šesti do rana aby to mohli videt v přímým přenosu . Dal nam nekdy neco spatnyho co se tyče fightu?  Umi rozebrat soupeře v kleci i mimo ni. Po zapase je vsechno pryc a Poda si s tim "nenavidenym" soupeřem ruku a vse je pryc. Aldo nema co křičet , mohl mit zapas místo Diaze v prvnim zapase... Tenhle zapas neměl logiku ale aspoň mel koule oproti zápasu kterej logiku mel , a to Aldo Edgar.  Ted jde o to co chce kdo videt . Me je jedno jestli se někdo posune z prvního místa na druhy, z 12 na devátý. Ja chci videt přesne tohle co jsem videl.  Jestli to pro někoho byla freak show, jeho boj. Každopádně nebyla . Byl to sakra kvalitní fight. A CMG si občas odbehnul???? Co jako . Byste stejne mohli nadávat že někdo , respektive nikdo nevydrží Bouchat v kuse 5 kol. Uz te je pak jen hledání nesmyslu na kurevsky dobrým výkonu . Z obou stran.

malylada87 - Čtenář - 22.8.2016 v 21:02
Re: Re: Mcgregor - Odpovědět
 

Tak DW prohlasil, že trilogie momentálně nepadá v úvahu a čeká ho obhajoba pásu.... 

yamay - Čtenář - 22.8.2016 v 21:15
Re: Re: Re: Mcgregor - Odpovědět
 

Alebo ho obhajoba necaka a je tu dalsia moznost:

"Dana says Conor has two options -- either fight Aldo or surrender his title to him - or cut weight to 155 and fight Eddie Alvarez for the lightweight title. Dana says under any scenario, he's closing the books on McGregor vs. Diaz."

malylada87 - Čtenář - 22.8.2016 v 21:40
Re: Re: Re: Re: Mcgregor - Odpovědět
 

Jojo sám Conor říkal, že se mu zamlouvá fight s Alvarezem, ale tam by podle mě narazil. Alvarez je tvrdý, má tvrdší údery než Diaz, má bradu jako Diaz a hlavně skvělý wresling. Ale uvidíme, COnora s Diazem také plno lidí odepisovalo...... Podle mě, pokud další fight bude v jiné váze než ve FW, tak bude hrozit, že mu pás odeberou. Uvidíme, je ptevřených hodně variant. 

Onko23 - Čtenář - 22.8.2016 v 22:08
Cowboy - Odpovědět
 

Inak Cowboy je free agent teraz a hovori sa, ze Bellator mu ponukol dvojnasobok toho, co teraz zarobil na 202 aj s win bonusom... Sam sa vyjadril, ze on to riesit nebude, ze na to ma managment, ze on je fighter, ale tak uvidime. Druha vec je, na kolko fightov by mu vedel Coker zaistit tie prachy. Pretoze to stale nic neznamena....v podstate len tolko, ze Bellator sa snazi z odidencov z UFC spravit svoje "privilegovane platene" hviezdy ako su niektori vyvolenci v UFC, cize z mojho pohladu to nie je posun nikam. To uz ozaj mozno skor ta unia fighterov....


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 22.8.2016 v 22:15
Re: Cowboy - Odpovědět
 

Larkin je po fighte s Magnym tiez uz free agent.

Onko23 - Čtenář - 22.8.2016 v 23:02
Re: Re: Cowboy - Odpovědět
 

yop, na toho som zabudol...good point ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 22.8.2016 v 22:22
Re: Cowboy - Odpovědět
 

Nevěřím že půjde. Vždyť na těch pozápasových bonusech v UFC jen vydělal už neskutečný balíky a to Bellator vůbec nemá. Nyní si s win bonusem vydělá kolem 190 000 USD + bonus skoro vždy za výkon večera a pochybuji o tom, že Bellator tohle dá. Nejvíce tam snad vydělává Davis nebo Benson a ani oba se k tomu nepřibližují.

Larkin se nikam nehrne a po zápase  v kleci uvedl něco v tom smyslu, že by rád v UFC byl a chce další borce z topky. Výkonem si řekl o novýý kontrakt dle mého

Patriot - Redaktor - 22.8.2016 v 23:25
Re: Re: Cowboy - Odpovědět
 

Larkinovi bych teď klidně dal remač s Lawlerem

malylada87 - Čtenář - 23.8.2016 v 01:15
Re: Re: Re: Cowboy - Odpovědět
 

Ty voe Lawler dostane někoho výše podle mě postaveného. Larkinovi k těm velkým zápasům s TOP 5 chybí ještě jedno přesvědčivé vítězství. 

Onko23 - Čtenář - 22.8.2016 v 23:03
Re: Cowboy - Odpovědět
 

a prave Bellator tu spravu dementoval :D Takze nic. Inak neviete, o ktory zub prisiel Glover pri tom Kcku? Strach a hroza jak vyletel... :-o


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 22.8.2016 v 22:22
UFC 202 platy fighterov - Odpovědět
 

Main Card (Pay-per-view)
Conor McGregor
($3 million + no win bonus = $3 million) def. Nate Diaz ($2 million)
Anthony Johnson ($135,000 + $135,000 = $270,000) def. Glover Teixeira ($65,000)
Donald Cerrone ($85,000 + $85,000 = $170,000) def. Rick Story ($41,000)
Mike Perry ($10,000 + $10,000 = $20,000) def. Hyun Gyu Lim ($18,000)
Tim Means ($31,000 + $31,000 = $62,000) def. Sabah Homasi ($12,000)

Preliminary Card (FOX Sports 1)
Cody Garbrandt
($27,000 + $27,000 = $54,000) def. Takeya Mizugaki ($39,000)
Raquel Pennington ($23,000 + $23,000 = $46,000) def. Elizabeth Phillips ($12,000)
Artem Lobov ($13,000 + $13,000 = $26,000) def. Chris Avila ($10,000)
Cortney Casey ($20,000 + $20,000 = $40,000) def. Randa Markos ($14,000)

Preliminary Card (UFC Fight Pass)
Lorenz Larkin
($39,000 + $39,000 = $78,000) def. Neil Magny ($47,000)
Colby Covington ($21,000 + $21,000 = $42,000) def. Max Griffin ($10,000)
Marvin Vettori ($10,000 + $10,000 = $20,000) def. Alberto Uda ($10,000)

orimec - Čtenář - 23.8.2016 v 19:21
Re: UFC 202 platy fighterov - Odpovědět
 

Udajne po zapocitani PPV podielov atd udajne MCG 15 mil. USD, Nate 13 mil. USD... a RDA moze pocitat usly zisk, draho ho vyslo to zranenie

yamay - Čtenář - 24.8.2016 v 20:26
Re: Re: UFC 202 platy fighterov - Odpovědět
 

Presne ako hovoris, PPV to vyzenu este do zavratnej vysky.

Dijkstra - Čtenář - 23.8.2016 v 01:15
safs - Odpovědět
 

Taková zajímavost. Nate za celou svoji kariéru mimo prvního zápasu s Conorem vydělal skoro navlas stejně, jako za druhej zápas s Conorem.

Je to 765 000$ show a win + 1 265 000$ v bonusech = 2 030 000$

První s Conorem 500 000 + 2x 50 000 bonus a druhej je 2 + 50.

 

Celkově za kariéru v UFC 4 101 000$ s Reebokem, bez dalších sponzorů. 

 

malylada87 - Čtenář - 23.8.2016 v 01:20
Novinka - Odpovědět
 

Tak trenér Kavanagh prohlásil, že si nemyslí, že Conora uvidíme ještě featherweight....asi už není schopen dát ty  kila dolů....na to jsem hodně zvědavý. Nyní dostane 6 měsíců zdravotní stopku, tak by se mohl pokusit nežrat :D

conor123 - Čtenář - 23.8.2016 v 07:48
PPV - Odpovědět
 

Nevíte kolik se prodalo PPV a kolik % maj zápasníci z toho , jinak pro Conora bude alvarez moc easy fight .a nekdo tady psal o nejaký zdravotní stopce pro Conora co to má být

malylada87 - Čtenář - 23.8.2016 v 08:52
Re: PPV - Odpovědět
 

Ceidal ten turnaj za pár dní shrne, tam budeš mít info o prodejích.

Stopce proto, že má zlomenou nohu a celkem oba dostali velky damage, pak ti dají povinopu zdravotní stopku a ta bývá v takových případech 6 měsíců.

Alvarez rozhodně se svým stylem nebude easy fight a byl by favoritem....

Caidel - Administrátor - 23.8.2016 v 10:29
Re: Re: PPV - Odpovědět
 

Volnou stopku má sice do února (půl roku), ale to se nikdy nedodržuje, doktoři ho pustěj dřív. Tu tvrdou stopku za zlomeninu má nějak do půlky října. Což v praxi znamená, že sice může hypoteticky stihnout UFC v New Yorku, ale měl by to dost natěsno. 

Onko23 - Čtenář - 23.8.2016 v 10:32
Re: Re: PPV - Odpovědět
 

Conor nema zlomenu nohu ;) Stopku dostal za clenok a ta je v podstate maximalna mozna, tych 6 mesiacov, ale skratit sa moze, ak ho odobri ortoped. Cize to na 100% nebude pol roka. PPV sa este sumarizuju. Hovori sa, ze Conor by mohol s vyplatou dosiahnut cca 15mil. a Nate 13 mega. 202 mala 5. najvyssi gate s nieco malo cez 7 mil. USD a 15tis. divakmi. Fakt ale je ten, ze ceny listkov prestrelili a museli ich aj znizovat "na poslednu" chvilu.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

conor123 - Čtenář - 23.8.2016 v 11:43
Re: Re: Re: PPV - Odpovědět
 

to se mi nezda vzdyt před půl rokem diaz bojoval za 20 tis ,a ted by mu vyplatili tolik s conorova podílu :D

Nexter92 - Čtenář - 23.8.2016 v 12:09
Re: Re: Re: Re: PPV - Odpovědět
 

Tak Diaz na tom měl svůj podíl.. Za prvé bavilo by tě to stejně kdyby to byl zápas CMG vs RdA? nebo CMG vs Alvarez? nebo CMG vs Khabib? těžko! protože ti lidi jsou většinou v klidu.. Diaz dokázal vysírat Ira stejně jako Ir ho takže to vyhajpovali spolu.. A Diaz měl větší podíl na druhém zápasu.. Absolvoval víc tiskovek víc mediálních věcí a hlavně ten zápas vůbec vzal takže teďka spíš můžeme říct že Ir bral díky Diazovi 15 mega protože nebýt Diaze tak zápas ani nemusí být :) 

malylada87 - Čtenář - 23.8.2016 v 12:19
Re: Re: Re: Re: Re: PPV - Odpovědět
 

No tak Alvarez by to mohl taky vyhypovat, má docela prořízlou pusu a do Conora se celkem sere :D.....s Khabibem ho vidět nechci, to by bylo jen valéní o ničem a snad jej Ferguson nebo někdo sejme :D.....

Onko23 - Čtenář - 23.8.2016 v 12:32
Re: Re: Re: Re: Re: Re: PPV - Odpovědět
 

tak navyse sam teraz priznal, ze odmietol zapas s Khabibom na konci augusta a to teda pekne klesol u mna. Sam som zvedavy, koho mu daju a jak sa to v lightweight vyvrbi, ci tam znovu pojde aj Cowboy, alebo ako. Ten ma ale teda nakoniec este jeden zapas pod UFC, a kedze ho DW radsej chce v 170, tak asi nic.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

orimec - Čtenář - 23.8.2016 v 19:26
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PPV - Odpovědět
 

Kto moze tak sa snazi ziskat zapas s CMG, kvoli peniazom... alvarez ako sampion LHW urcite ma nadej... money talk... za mna je aldo na rade, trebars aj v LW, kaslat na titul, ide o odvetu pre alda

Onko23 - Čtenář - 23.8.2016 v 12:18
Re: Re: Re: Re: PPV - Odpovědět
 

Njn, minuly rok v decembri tusim s Johnsonom bral 40 litrov aj s win bonusom a teraz toto. Na 196ke este nemal podiel na PPV, ale teraz uz ano.... Inak to bolo prve PPV pod novym vedenim, co bol aj Conor sklamany, ze tam nie su Ferttitovci (a co moze aj naznacovat jeho neochotu obhajovat, lebo nevie, nacom je, je to dobry obchodnik) ale mohol by to byt novy zaciatok aj platov fighterov. Aj ked najvacsiu vyplatu stale drzi 200ka, tak 200 tesne zaostavala, no vyzera tak, ze PPV rekord bude opat prekonany.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Nexter92 - Čtenář - 23.8.2016 v 10:19
T-Rexův zub - Odpovědět
 

Borci jen taková technická já osobně jsem se s tím nesetkal.. Když se teď tak spekuluje o tom jak Rumble vyrazil zub Gloverovi.. Je vůbec technicky možný vyrazit někomu takhle zub a přitom by v držce zůstal mouthguard? Jako už jsem viděl ulomený zub,vyražený zub, ale všechno vždy zůstalo v chrániči pokud chránič zůstal v hubě.. Pokud vyletěl chránič vylítly i zuby.. Ale u T-Rexe zůstal chránič na místě a vylítl jen zub :D nebo že by to byl spodní zub? Nebo třeba žgrinda? Nejsou někde nějaký lepší infa o tom jestli to fakt zub byl potažmo jakej? :D Jinak Rumble to je neskutečnej vrah a hlavně neskutečnej charakter - respekt ke Gloverovi, Respekt k DCmu a ještě zjebe fans ať se chovaj k šampionovi slušně! Nejvíc respekt :) 

Patriot - Redaktor - 23.8.2016 v 10:34
Re: T-Rexův zub - Odpovědět
 

To víš že je to možný. Mrkni třeba na K-1 zápas z finále 2005, Feitosa vs. Goodridge. Glaube tam Garymu v druhym kole vykopnul oba přední vrchní zuby frontkickem, napřed letěly ven zuby a až chvilku po nich vyplivnul i chránič (btw. Goodridge ten kop ustál). Stačí mít blbě skousnuto...

Nexter92 - Čtenář - 23.8.2016 v 11:31
Re: Re: T-Rexův zub - Odpovědět
 

:D no tak to si nedovedu představit tu sílu když vyrazíš zub skrz chránič a ještě ti vyletí 3metry vysoko :D jako říkám viděl jsem už hodně, ale tohle teda ne.. Když by pak měl někdo info jakej zub to byl bych rád :D

Nexter92 - Čtenář - 23.8.2016 v 12:05
Re: Re: Re: T-Rexův zub - Odpovědět
 

btw Patriote Gary ty zuby spíš vyflusl, kdežto Texeirovi vyletěl jak raketa :D

Patriot - Redaktor - 23.8.2016 v 12:41
Re: Re: Re: Re: T-Rexův zub - Odpovědět
 

To už je daný tou ránou, po přímém kopu mu mapřed zajely jakoby dovnitř, takže je "jen flusal" kdežto AJ ho trefil zvedákem a šlo to ven přímo laughing...a pokud se nepletu, tak na prvním UFC si Gordeau odnesl kus zubu toho tlusťocha zaražený ve vlastní noze.

Onko23 - Čtenář - 23.8.2016 v 11:22
Leprechaun party - Odpovědět
 

No hosi, hlavne Lyoto...co takto spiskat party, session a co ja viem co niekedy okolo 26. listopadu, kedy sa v Prahe udeje jedna z top mma veci 2016 IMMAF EUROPEAN OPEN CHAMPIONSHIP pod zastitou UFC. Niektori pojdu mozno aj zapasit, tak Lyoto by sa mohol dostavit v kostyme a pobavit laughing


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 23.8.2016 v 11:27
Re: Leprechaun party - Odpovědět
 

zcela souhlasím :D ....a můžeme si tam dát všichni do držky a vyříkat si křivdy :D

malylada87 - Čtenář - 23.8.2016 v 11:28
Re: Leprechaun party - Odpovědět
 

Ceidal je taky pražák a určo taky chlastá :D :D, jinak by to tady už nevydržel :D

Nexter92 - Čtenář - 23.8.2016 v 11:28
Re: Leprechaun party - Odpovědět
 

:D Lyoto dorazí v kostýmku Irského skřeta s nápisem na čele The King is Back!! A my všichni dojdeme v džínech a černým triku s nápisem im not suprised motherfuckers :D 

Ondatra9 - Čtenář - 23.8.2016 v 11:55
Re: Re: Leprechaun party - Odpovědět
 

Já jsem pro, každopádně Lyota by už ten kostým mohl mrzet méně, když Conor vyhrál.

Nexter92 - Čtenář - 23.8.2016 v 12:07
Re: Re: Re: Leprechaun party - Odpovědět
 

Hej taky jsem nad tím přemyšlel že teď už to nebude takovej trest jako by to byl před tou dvoustovkou :D a navíc když si vezmeme džíny a černý trika tak budeme mít taky jakoby kostýmy tak ho v tom nenecháme :D 

malylada87 - Čtenář - 23.8.2016 v 12:10
Re: Re: Re: Re: Leprechaun party - Odpovědět
 

jasněěě dám si polštář pod triko a půjdu za Roye Nelsona :D

Nexter92 - Čtenář - 23.8.2016 v 12:45
Re: Re: Re: Re: Re: Leprechaun party - Odpovědět
 

Laďo žádnej polštář si neber tebe čeká žiletka :D odrbeme ti hlavu do hola a postavíme tě před mikrofon :D pak nás všechny prodáš číňanům :D

malylada87 - Čtenář - 23.8.2016 v 13:03
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Leprechaun party - Odpovědět
 

:D :D :D co dodat, vyloženě se těším no

Ondra1234 - Čtenář - 23.8.2016 v 13:03
... - Odpovědět
 

Po vice shlednutich zaslouzenej vitez CMG, i kdyz jsem po tom prvnim mel pocit ze to vyhral tesne Diaz (pral) ...1. a nakonec asi i to 2. a 4. byl Conor presnejsi a tvrdsi,mozna se nekdo z rozhodcich rozhodl i na zaklade Nateova ksichtu..Running king je nesmysl,nechtel byt s vetsim Natem na pletivu pochopitelne,vsude jinde Diaze preboxoval...v kazdym pripade respekt pred obema,pokud je Nate 4 v LW rad bych ho videl treba s Fergussonem,pokud se Conor nevrati do FW tak s RDA , na Alvareze je brzo,ten klidne s Khabibem...a chudak Aldo s Hollowayem..nakonec ale bude vsechno stejne jinak :)

Ondra1234 - Čtenář - 23.8.2016 v 13:44
Re: ... - Odpovědět
 

jeste ke Conorovi,Rogan dneska v podcastu kvalitne zhulenej nahodil ze by ho chtel videt vs Nick vic nez cokoliv jinyho v UFC ale to je asi utopie laughing

Nexter92 - Čtenář - 23.8.2016 v 13:49
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Tak Nick by hlavně nedělal váhu do LW.. a Conor by už do WW nešel.. navíc i tak by tam byl už opravdu propastný rozdíl ve velikosti.. do výšky asi ani né to je na tom stejně jako Nate, ale robustnosti.. Navic nick by měl v zápase o hromadu kil víc..

Ado66 - Čtenář - 23.8.2016 v 18:51
Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

DW hovoril, že rozmýšľa nad zapasom Rumble-Jones a až víťaza toho duelu poslať proti DC. Mne príde ako lepšia voľba zápas Rumble-DC a až potom šampión proti Jonesovi

orimec - Čtenář - 23.8.2016 v 19:16
Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

Dobre uvazuje DW... chcem vidiet Rumble-Jones... DC by podla mna znova dal Rumbla a tym padom by sa fajt Rumble-Jones znova nekonal

Patriot - Redaktor - 23.8.2016 v 19:27
Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

Jak to vlastně je s tím Jonesovým nálezem? Zachytiljsem že se to nakonec svedlo na nějaký staviprut, ale už nevím jak to je a není s postihem a případnou délkou penalizace.

Nexter92 - Čtenář - 23.8.2016 v 19:44
Re: Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

Staviprut? :D No jak to je s Kokeškovým nálezem? Po lajnách koksu už mu krocan vypověděl službu a místo toho aby přestal šňupat tak začal zobat Cialis (staviprut)... údajně se o tom tak mluví takže by to měla být jen půlroční pauza :D ale jedinej kdo mu to žere je snad DW.. Doufám v zápas JJ vs AJ protože doufám že mu zuby i s tím fetovacím rypákem vyrazí na až na Mars.. Musím říct že i ten Ir je mě po víkendu milejší než Kokeš

Caidel - Administrátor - 23.8.2016 v 19:48
Re: Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

Zatím nijak, všechno spekulace. USADA se s ním ještě nevypořádala, ale rozhodně jsou náznaky, že to možná uhraje na půlrok místo dvou let. Léky na potenci jsou zjevně nová hitovka v oblasti výmluv :)

Maltézsky psík - Čtenář - 24.8.2016 v 06:45
Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

Ja by som tiez radsej dal Rumble vs DC 2, ak by mal ist Rumble proti Jonesovi, DC by musel zbytocne dlho cakat. Ak sa Jones vrati v blizkej dobe, dal by som mu Gusta (ak ten vyhra s Blachowiczom). A o to, ze ked DC porazi Anthonyho, ze sa nebude konat Jones vs Rumble by som sa nebal. Samozrejme, najprv by sa konal DC vs Jones 2, ale Rumble by bol hned dalsi Jonesov super, je to jeho jediny zaujimavy super okrem odviet s Gustom a DC, titulak by mu dali aj po prehre, tak ako Gustovi.

Nexter92 - Čtenář - 24.8.2016 v 09:08
Re: Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

Kokeš snížek má smůlu prostě! svůj titulovej návrat posral a teď není důvod mu zametat cestičku.. Jones ať jde s Baderem stejně si nic lepšího nezaslouží.. Krylov by mohl dostat OSP a vítěz by šel s Kokešem.. Rumble vs DC 2 a nezapomínejte na T-Rexe myslím si že ho netřeba přehlížet tomu bych dal Gustu.. :) pokud by Kokeš přešel přes Badera a vítěze Krylov OSP mohl by dostat titulák nebo zápas s někým z dvojice T-Rex Gusta.. 

malylada87 - Čtenář - 24.8.2016 v 09:19
Re: Re: Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

OSP má fight až v říjnu s Manuwou. Tyhle kombinace nepůjdou. Já s tím problém nemám aby šel s Rumblem, pro mě možná zajimavější než by šel s DC. Ten mohl být rád, že na 200 nebyl, protože s tím výkonem by dostal v postoji na prdel.....

Nexter92 - Čtenář - 24.8.2016 v 09:50
Re: Re: Re: Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

To tak nemůžeš říct.. DC byl mentálně v prdeli byl rád že do toho Anderson šel, ale připravoval se na Jonese a ten tlak od fanoušků že není pravej champ dřel jak kůň a Jones to celý posere dva nebo tři dny před turnajem a všechno jde do prdele zase neukážeš lidem že jsi true champ zase neporazíš toho namyšlenýho krypla.. DC byl stín v kleci, ale to jen proto že toho bylo moc.. Podle mě kdyby šlo všechno jak má tak by JJ sekl

malylada87 - Čtenář - 24.8.2016 v 10:14
Re: Re: Re: Re: Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

No tomu nenevěřím, Dc je skvělej a bude starši a starší a je jen otázka času kdy půjde s výkoností dolů, to prostě neovlivní.... JJ je pořád mladej, čím delé odveta bude trvat, tím to je jen pro JJ výhoda. Dokonce to sám zminoval v tom duelu, kde debatovali v tváří v tvář, tam ho JJ úplně rozebral, že DC na to neměl kloudné argumenty. DC těží ze svého wreslingu a JJ má skvělou obranu a u něj nepochodil. V postoji se mu nemůže rovnat. No a Rumble je v postoji podtatně lepší, takže by to s JJ mohlo být vyrovnanější a chtěl bych vidět tu konfrontaci. Kdyby JJ nezastavily ani Rumblovy pumelice, tak by jej asi v LHW nezastavil nikdo.

Nexter92 - Čtenář - 24.8.2016 v 11:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

Rumble má bomby na to sundat kohokoliv v LHW a myslím si že by solidně ty jeho pecky vyškolili i borce v HW.. začínám si fakt přát aby AJ sundal JJ, ale né sundal jako zdemoloval.. T-Rex padl hned, ale doufám že by Kokeše mlátil a řezal celejch 5 kol do mrtva.. ať konečně ten spratek dostane bití

Hescores - Čtenář - 24.8.2016 v 13:42
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rumble-Bones najskôr? - Odpovědět
 

No podle mě DC vs Rumble ukázal, že hlavní síla Rumbla je v tom začátku, pak už asi ta výbušnost slábne. Možná je to nejvážnější kandidát JJ sundat, protože JJ podle mě nemá nijak zásadně silnou obranu (není na ní zvyklý). I první kola s DC ukázaly, že když by na něj někdo zkusil vytvořit tlak, tak by tam možná mohl přilítnout vypíňák. Takže šance Rumbla vidím v ostrým startu a prostě ho sundat. Nicméně se domnívám, že JJ by si to pohlídal. Tam si asi ještě nějakej ten pátek počkáme, než bude JJ koukat kde to jsem, co to je, sedm malých postýlek...

Dijkstra - Čtenář - 24.8.2016 v 18:38
xycx - Odpovědět
 

Podle flocombat.com podepsal Rory MacDonald smlouvu s Bellatorem!! UFC to zatím nekomentovalo, ale vyřadili ho z oficiálního žebříčku, takže by to mohla být pravda.

malylada87 - Čtenář - 24.8.2016 v 19:19
Re: xycx - Odpovědět
 

tak mi neudělal radost, po sportovní stránce si hodně pohoršil. Docela by mě zajímalo kolik dostane.

yamay - Čtenář - 24.8.2016 v 20:10
Re: xycx - Odpovědět
 

Prvy zapas pod Bellatorom by mal mat predbezne zaciatkom roku 2017.

malylada87 - Čtenář - 24.8.2016 v 22:22
K pobaveni - Odpovědět
 

To se musím smát :D :D :D

John Kavanagh: “Během tohoto zápasu se stala legrační věc. Rvali se v blízkosti našeho rohu a Conor udělal spinning back kick, což nebylo součástí plánu. Conor byl blízko a já jsem na něho řval, ‘Gameplan! Drž se gameplanu! Disciplína!’ A během toho šílenství se Nathan na mě podíval a řekl mi, ‘Ty běž do píči s tím tvým gameplanem!”

conor123 - Čtenář - 24.8.2016 v 22:43
Re: K pobaveni - Odpovědět
 

jako fakt ?:D

Onko23 - Čtenář - 24.8.2016 v 23:16
Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

no, on este aj fakoval Conorov roh pocas klinca :D Nate flips off corner
Inak hodne sa hovorilo o Conorovom gameplane, vobec specifickej priprave. Aj pri tych knockdownoch nesiel Conor do Natea, lebo Kavannagh mu krical, aby sa stiahol. ;)
No, docela sa nam sypu novinky - RR definitivne NY nenastupi, GSP vyzera skor na Toronto 10. decembra a Conor asi tiez nie, kedze uz aj DW sa vyjadril, ze s Alvarezom by to bolo v pohode. Nohu zlomenu nema a aj coach povedal, ze na NY by to mohli stihnut, i ked je to otazne.
Btw. pozrite si dokument The Evolution of Punk....vynikajuca zalezitost a za mna ma ten typek velky respekt, ci vyhra, ci prehra. Denne, resp. 5x tyzdenne cestoval 3h na trening z Chicaga do Wisconsinu. K Rorymu asi nema moc zmysel sa vyjadrovat...podla mna sa zakopal.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 24.8.2016 v 23:30
Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Jo Jo nevim proč jej tady lidé hatuji. On nijak nemachruje, neupozorňuje na sebe a co jsem viděl, tak dře. Lidi se vysmívají, ale on je vynikajicí wresler a atlet a respekt, že vzhledem k věku do toho jde a prakticky za rok musí nadrilovat striking....

Když jsem viděl ten první t

malylada87 - Čtenář - 24.8.2016 v 23:30
Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Když jsem viděl ten první trailer jako upoutávku na jeho debut, tak mě uplně mrazilo z toho videa....

Onko23 - Čtenář - 24.8.2016 v 23:46
Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

niektore veci nepoberiem....ja som napr. velky fanda DCho...a nechapem tu neuctu ludi voci nemu. Na 200 som prisiel o hlas, ked som sa "hadal" s tam buciacimi kktmi....a pritom podla mna sporiadany, inteligentny a zabavny chlapik..DC trolls Rosendo Sanchez laughing


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 25.8.2016 v 00:40
Re: Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

DCho picuji proto, ze od ty doby, co se stretaval v diskuzich s Jonesem, tak neustale moralizoval a poucoval hak lide maji zit, co by mel delat Jones a misto argumentu toho fidhtu a duelu, kdy ho Jones uplne rozebiral se DC jen zakoktaval a vracel mu to pouze moralizovanim porad dokola a prakticky jen Jonese urazel...americani nemaji radi lidi co je poucuji co maji delat a podobne a do toho Jones, kteri pres vsechny ty prusery je sympatictejsi svym vystupovanim a charismatem. Vsak to sam muzes videt treba na jeho profilu instagramu, dava pohodovy videa, zabavny.... Proste DC je fajn, jak v octagone, tak ve studiu, ale kdyz pak jde na urcite temata, tak je chytry jak hovno v trave

Onko23 - Čtenář - 25.8.2016 v 07:56
Re: Re: Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

ma neser...nikto nemoralizoval, len poukazoval na to, jak zije JJ a ze sa mu to prepece....a ani v jednej, ani v jednej diskusii ho teda vyfetovana hlava Jones nerozobral. To len ty by si si tak prial vidiet... ;) Ty chytry jak hovno v trave...ked JJ insta je zabavny, tak uz neviem. Videa, kde spieva, kde sa teteli s dalsim vyfetencom Snoopom, tie jeho srdcervuce vyjadrenia, to je nuda. To uz aj Mendesove polovnicke vlog su zabavnejsie a to polovnikov nemusim :D Ideal nie je v tejto situacii asi nic, ale rad by som videl Anthonyho, jak tu vysniezikovany hlavu polozi na zinenku...ne, vlastne ne, radsej nech ju utrhne a odleti niekam dpc, jak Teixeirov zub, aby tu uz nikdy neotravoval a DC by si s jeho torzom mohol este trochu zawrestlit :D


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 25.8.2016 v 09:18
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Ty voe viděl jsem to třikrát, jak tam seděli s Roganam, vždyť v tý debatě neměl kloudný argumenty, co Jones říkal, uplně to vyznělo pro Jonese ta debata, tak nevím na co jsi koukal ty :D

malylada87 - Čtenář - 25.8.2016 v 09:19
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Podívej se na to v české verzi a ne v angličtině....

Onko23 - Čtenář - 25.8.2016 v 12:56
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

ty si Jarin...sak JJ tam len kyval hlavou, ze ehm, ehm....a jedine, co povedal, ze DC nebude uz starsi, rychlejsi...na co mu povedal, ze ani nemusi byt a ma recht. Za JJ vzdy niekto rozpraval, tak jak ked plackal na tlacovke o dopingu, tak rozpraval za neho Malki Kawa, tak jak sa schovaval za brata, tak jak utekal z nehody...ej ty betar, ty mas rad cierne cikulisy, ale ved vies, ze on ma len zvadlu mekotu laughinglaughing


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Dijkstra - Čtenář - 24.8.2016 v 23:33
Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Rory byl v celkem podivný pozici. Po dvou prohrách by se hodně dlouho nedostal k titulovýmu zápasu - s Wonderboyem jasně prohrál, s Conditem taky, s Lawlerem dvakrát. Woodleyho by klidně znovu porazil, jenže ten o pás přijde při první obhajobě. V Bellatoru dostane víc peněz a po jednom-dvou zápasech může na Koreshkova. Na Macdonald vs Page bych se taky docela podíval :)

Onko23 - Čtenář - 24.8.2016 v 23:43
Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

To mas recht, absolutny...ale...jak dlho ho bude moct Coker platit, ci u Koreshkova nenarazi, alebo aj MVP je otazne. MVP sa uz vyjadril, zeby si rad dal s Rorym fight a kedze sa mu pomalicky tiez bude koncit zmluva s Bellatorom (a je mozne, ze po nom chnapne UFC) tak tam zostane kto? Aj Pettis bol v podobnej situacii a isiel vahou dolu, defacto aj Carlos je...stale sa mota okolo titulu, ale nic zatial. To iste aj Cowboy...a isiel s vahou hore. Preto si myslim, ze uz bude len horsie. Ani po Hendersonovi zachvilu pes nestekne, nebodaj teraz prehra s Freirem. Uvidime.
Lado...a ta Punkova zena....fuuu, tusim som mal hladat medzi wrestlerkami.kiss


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 25.8.2016 v 00:47
Re: Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Cowboy mel serku jako prase a prohral jen s RDA o titul, nic strasneho a ve WW ma foťrmu jako hrom. Nevim proc zrovna jeho zminujes. Borci meni vahu vetsinou kvuli spatnym vysledkum, casto jim to pak pomuze v nove vaze a je jim to k duhu nebo u Cowboye bych rekl spis motivace. V LW uz by se k titulu hur dostaval nez ve WW... Benson, Rory, Mitrione... To jsou borci, co spis je uFC vzdy ke konci prehlizelo nebo nebyli pod takovym drobnohledem jako driv, pripadne meli nejake spory kolem penez a verejne to proklamovali. Vetsina fighteru je rada v UFC, ty penize jsou porad jinde nez u konkurence, jinak by se tam nehrnuli. Spis me napada paralela, aby s Coockerem nedopadl Bellator jako v dobach, kdy ridil strikeforce, kde tuto organizaci celkem zadluzil. Proto si muzou dovolit takto tak 10 borcu max, porad je toci v tech par turnajich co maji. Pak se poradne nedostanou ke slovu ti borci z druhe vlny. Pro me to koncept uplne na hovno. Hlavni karty jsou porad o stejnych jmenech....

Patriot - Redaktor - 26.8.2016 v 10:46
Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Rondu v kleci asi neuvidíme ještě hezky dlouho, viděl jsem nějakou její aktuální fotku a ta by mohla vzít zápas možná tak s Nelsonem laughing 

Onko23 - Čtenář - 26.8.2016 v 22:18
Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

tu fotku som videl tiez...a potom bola dalsia, z ineho uhla a nevypadalo to tak tragicky, ale holt Ronda z cias Strikeforce je prec. A jak tu niekto pisal,ze Cowboy predlzil zmluvu, tak podpisali aj Bulllet Sevchenko na 7 zapasov. Jak som pisal, mozno nova era kontraktov.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 27.8.2016 v 01:05
Re: Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Tak třeba chce nabrat, aby mohla ve FW vyřizovat účty s Cyborg :D :D

Patriot - Redaktor - 27.8.2016 v 09:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Kámo při tom kolik nabrala bych spíš věřil tažení Gabi Garciu, fakt hnus laughing

Nexter92 - Čtenář - 27.8.2016 v 08:02
Re: Re: Re: Re: Re: K pobaveni - Odpovědět
 

Tak v případě Cowboye ten 7 zápasovej kontrakt je tak na rok ne? :D vždyť on zápasí snad každý dva měsíce :D A osobně nevím jak vám, ale mě Ronda nějak nechybí.. a nechyběl by mě ani JJ

Onko23 - Čtenář - 25.8.2016 v 08:07
Nick Diaz - Odpovědět
 

Heh, Nick sa vraj zasa zamotal do bitky...v stredu rano. "

"Nick Diaz ended up in the middle of a huge brawl while partying at Hyde nightclub in Vegas early Wednesday morning ... TMZ Sports has learned.

A rep for the club tells us the UFC fighter went to a bathroom outside the club around 2:30 AM, and accidentally stumbled into another customer ... who started talking smack. We're told Nick apologized and said he didn't want any trouble, but 3 other men then joined the first guy and jumped Nick.

Nick tells us, "I didn't start it. They didn't know who I was."

He tried to defend himself, and got hit hard in the head -- and then the fight spilled out of the bathroom, and out onto the Bellagio's casino floor.

The melee was insane -- the club's rep says the attackers were swinging chairs and brawling with club and casino staffers. They were eventually removed by security.

Nick told the Bellagio he didn't want to press charges, and told us, "They got the worst of it."
Uz ho vidim, jak sa pokorne ospravedlnuje.... laughing


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Nexter92 - Čtenář - 25.8.2016 v 11:24
Re: Nick Diaz - Odpovědět
 

Zase si nějaká banda hňupů potřebovala dokázat jací sou borci když si to rozdaj s elitním borcem UFC.. stejně jako u Alíka, stejně jako u Hariho.. Pak si každej řekne vylízaný hlavy v boxu a MMA, ale každej člověk by se nenechal srát dlouho a Nick má pravdu oni prostě věděli kdo on je.. Stejně jak nemám rad Tysonu tak fakt chápu že tehdy vysklil toho fotografa na hajzlech když ho otravoval když tam byl s malou dcerkou..jako někdy to už je fakt moc co si lidi dovolí jen proto aby si něco dokázali.. Btw nemyslím si že se Diaz bude omlouvat :D nění to taková uplakaná herečka jako JJ.. pokud bych si chtěl něco dokázat na Diazovi tak bych pak určitě neplakal do medii jak moc mě zmlátil když sem věděl do čeho jdu.. To je jako když sem šel z tělocvičny po tréninku a naběhl na mě snědý domorodec a dožadoval se mých osobních věcí a já mu třikrát sdělil že mu nic nedám a ať toho nechá že mu nechci ublížit.. :D pak plakal na policajtech že sem mu přelomil nos.. Pokud jdu do bitky tak vím teda na co mám a co si můžu dovolit nebo se prostě nejdu mlátit když pak plakám.. Nick mu měl šlapnout na krk..

Onko23 - Čtenář - 25.8.2016 v 12:52
Re: Re: Nick Diaz - Odpovědět
 

tak udajne typci nevedeli o koho sa jedna....kamo, nikto sudny by si veru nezacinal, keby vedel o koho ide. To je proste den blbec...chces vyprovokovat bitku a narazis na fightera z UFC :D :D


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Nexter92 - Čtenář - 25.8.2016 v 14:06
Re: Re: Re: Nick Diaz - Odpovědět
 

že by amíci na afterparty UFC nepoznali Nicka Diaze :D to mi neříkej

Onko23 - Čtenář - 25.8.2016 v 21:43
Re: Re: Re: Re: Nick Diaz - Odpovědět
 

to nebola afterparty....to bolo v stredu nadranom tamojsieho casu a do Vegas nechodia len fandovia UFC. Ved Amerika ma 300mil. ludi, nie kazdy ho musi poznat ;) Inak k Teixeirovmu zubu....si sa pytal....tak nakoniec to zub nebol, nevedia, co to bolo, ci vazelina, ci slina...ale zub nie. ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA