přihlásit trvale
Nová registrace
Tyrone Spong se chystá na bitvu s Aertsem!

Tyrone Spong se chystá na bitvu s Aertsem!

přečteno: 3171×
20.04.2012 v 09:01 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 3×
Rubriky: Aktuality / K-1 / Svět

Hvězda K-1 Tyrone Spong je momentálně v Giorgii, v Atlantě, kam odcestoval spolu se svým týmovým kolegou z klubu Blackzillians Rashadem Evansem, kterého čeká v sobotu večer titulový zápas o pás polotěžké váhy na UFC 145. Spong v minulém roce ohlásil příchod do MMA. Letos má za sebou zatím jeden zápas v K-1 s Melvinem Mahoefem a druhý před sebou s Peterem Aertsem. Co si myslí o svém nadcházejícím zápase? A co bude s jeho debutem v MMA?

Spong strávil několik posledních týdnů doma v Holandsku, kde se připravuje na červnový zápas s legendou K-1 Peterem Aertsem. Na Floridu se vrátil, aby pomohl Evansovi v závěrečné přípravě. Do týmu Blackzillians se mezitím zapracoval nový člen - Alistair Overeem, s nímž se Spong v minulosti v K-1 střetl. "Ano, Alistair je nyní součástí týmů, každý ví, že jsem měli zápas, ale já Alistaira respektuji, protože on mě také respektuje. Když přijel na Floridu, měli jsme sezení, kde za mnou přišel a mluvili jsme spolu. Všechno je v pohodě, neohlížím se zpátky, dívám se dopředu. Zkrátka pomáháme jeden druhému, abychom se stali lepšími sportovci, lepšími bojovníky. On je nyní součástí týmů a trénujeme spolu," řekl Spong. Rodák ze Surinamu dále uvedl, že Overeem tvrdě trénuje na zápas s Dos Santosem a věří, že se jejich duel na UFC 146 uskuteční.

Spong pokračuje ve svém vlastním učení boje na zemi a dalších aspektů boje v MMA, jeho momentálně hlavní prioritou je však nadcházející souboj s Peterem Aertsem. "Momentálně trénuji svůj boj na zemi s top zápasníky Rashadem, Alistairem, Michaelem Johnsonem, Anthony Johnsonem,... Nyní mám naplánovaný zápas na 30. června proti Peteru Aertsovi, on je absolutní legenda, měl to být jeho zápas na rozloučenou, a já jsem poctěn, že si vybral za soupeře mě. Říká to něco o tom, jak se na mě dívají, jako na jednoho z nejlepších. Peter chtěl silného soupeře, a tak si vybral mě, cítím se velmi poctěn a těším se na tento zápas. Soustředím se na tento souboj, je to opravdu velký zápas. V Americe možná tolik nesledujete kickbox, ale bude to opravdu legendární souboj," uvedl Spong ve včerejším rozhovoru. A co bude potom? "Co bude potom, se uvidí. Trénuji boj na zemi a v MMA budu debutovat ještě v tomto roce," prozradil Spong.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

Cows - Čtenář - 20.4.2012 v 10:43
... - Odpovědět
 

Spong ve 2. kole TKO.


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

headshotseven - Čtenář - 20.4.2012 v 13:20
... - Odpovědět
 

Měl by zase sundat ty vlasy, moc mi to k němu nejde.


...bolest pomine, hrdost přetrvá...

MogulAxe - Čtenář - 25.4.2012 v 09:59
Spong - Odpovědět
 

Borec toho mam rad, myslim, ze v mma to rozbije boxingem Laughing