přihlásit trvale
Nová registrace
Tři nejpovedenější upoutávky na turnaje UFC v roce 2011

Tři nejpovedenější upoutávky na turnaje UFC v roce 2011

přečteno: 4692×
05.12.2011 v 20:26 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 3×
Rubriky: Média / MMA / Svět

Minulý týden proběhlo v Las Vegas slavnostní udílení cen MMA awards 2011, kterými se oceňuje to nejlepší v MMA za uplynulý rok. Bez většího překvapení vyhrála kategorii organizace roku americká UFC. Jedním z klíčových faktorů neustálého růstu její popularitu je bezesporu i prvotřídní propagace turnajů. Do konce letošního roku připravila největší současná MMA organizace ještě dva turnaje UFC 140 a 141 a k oběma turnajům již zveřejnila upoutávky. Proto se nabízí malé ohlédnutí za uplynulým rokem v UFC, ve kterém jsme vybrali podle našeho subjektivního názoru tři nejlepší promo videa, kterými letos UFC lakála na své turnaje. Pokud vám zde některý chybí či máte jiný názor, můžete se o něj podělit v diskusi pod článkem.


3. UFC 131: Junior Dos Santos vs. Shane Carwin

Hlavní zápas turnaje UFC 131 měl původně proběhnout ve složení Junior Dos Santos vs. Brock Lesnar. Oba vystupovali jako trenéři soutěžních týmů ve 13. řadě reality show TUF. Lesnara však začly krátce před zápas opět trápit zdravotní problémy a musel na operaci. Na poslední chvíli jej nahradil Shane Carwin, který měl na témže turnaji tak jako tak zápasit, původně proti Norovi Jonu Olavu Einemovi. Carwin šel do zápasu s Dos Santosem po téměř roční přestávce a operaci zad. Souboj prohrál 3-0 na body.


2. UFC 129: GSP vs. Shields

Dubnový turnaj UFC 129 přivedl zpátky na domácí půdu, nejoblíbenějšího sportovce Kanady za uplynulý rok a jednoho z nejoblíbenějších zápasníků vůbec Georges St. Pierra. S více než 40.000 fan klubem domácích příznivců v zádech se vydal do další obhajoby titul welterové váhy. Jeho soupeřem byl Američan Jake Shields, bývalý šampión střední váhy ve Strikeforce, který po vítězném debutu v UFC dostal post vyzyvatele. Na GSP si ale stejně jako ostatní vyzyvatelé vylámal zuby a přestože kanadský šampión zápasil se zraněným okem, dokázal po pěti kolech titul uhájit výhrou 3-0 na body.


1. UFC 125 Edgar vs. Maynard 2

První turnaj UFC v letošním roce proběhl hned 1. den roku 2011. Lednový turnaj nabídl v hlavním zápase odvetný souboj mezi šampiónem lehké váhy Frankiem Edgarem a vyzyvatelem Grayem Maynardem. Tento souboj byl letos zvolen zápasem roku na MMA awards 2011. Samotné utkání skončilo remízou. UFC připravila k tomuto turnaji jeden z nejpovedenějších trailerů vůbec. Ostatně pusďte sami.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+1
vandic - Čtenář - 21.1.2012 v 21:10
goood - přejít na příspěvek
ten posledni je nej
 

Všechny příspěvky

tukan - Čtenář - 5.12.2011 v 22:08
.. - Odpovědět
 

mi se ještě hodně líbilo http://www.youtube.com/watch?v=0LI7ic7ox88

vandic - Čtenář - 21.1.2012 v 21:10
goood - Odpovědět
 

ten posledni je nej

Robban - Čtenář - 24.1.2012 v 21:01
super - Odpovědět
 

Ten poslední je fakt parádní.