přihlásit trvale
Nová registrace
Tomáš Hron vs. Stefan Leko na Time of Gladiators v Brně

Tomáš Hron vs. Stefan Leko na Time of Gladiators v Brně

přečteno: 6037×
18.02.2013 v 09:42 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 9×
Rubriky: Aktuality / K-1 / ČR

Tomáš "Rattle Snake" Hron vs. Stefan "Blitz" LekoZe všech velkých bitev ty na domácí půdě mají vždycky výjimečné místo v srdcích bojovníků. Na domácích zápasech před domácím publikem, rodinou, přáteli a fanoušky, kteří dokážou vytvořit jedinečnou atmosféru, je vždy něco emotivního, elektrizujícího a motivujícího. Sdílet radost z vítězství s vyprodanou arénou je pocit, který se nesmazatelně vryje do paměti každému, kdo měl to štěstí. Obzvláště pak velkým patriotům jako je Tomáš Hron.  Už je tomu více než 3 roky co naposledy doma, v Brně, v Boby centru vstoupil mezi 16 provazů. Ti, kteří ten večer zažili, ale určitě nezapomněli.  Poslední souboj večera. Tomáš napochodoval za doprovodu jeho tradiční „nástupovky“ od Tří sester uličkami mezi diváky do ringu, kde už na něj netrpělivě čekal velezkušený Holanďan Ashwin Balrak. Ve tříkolové neúprosné a vyrovnané bitvě rozhodla větší dravost na straně českého bijce s přezdívkou The Rattle Snake, jehož vítěznou euforii umocnil následný potlesk ve stoje.

V pátek 14. června 2013 se vrátí namísto činu. Znovu bude muset svést těžká boj a znovu jej čeká jeden z nejdůležitějších zápasů kariéry. Tam kde v roce 2004 vyhrál eliminační pyramidu do 85 kg a tam, kde si o pět let později připnul kolem pasu profesionální světový titul v těžké váze se pokusí získat další prestižní trofej - Světový super titul v nejtěžší váhové kategorii (+95 kg) organizace Kings Of The Ring. Nad to může získat skalp jedné z velkých osobností zlaté éry K-1.

Jeho soupeřem bude Stefan „Blitz“ Leko. Muž, který strávil 11 let v tehdy nejlepší stand-upové soutěži světa, japonské K-1. Muž, který dokázal zaříznout několikanásobné šampióny a největší hvězdy K-1 v jejich nejlepších formách. V jeho zápasové historii najdete velké výhry nad Peterem Aertsem, Remym Bonjaskym, Badrem Harim, Rayem Sefem, Mikem Bernardem a dalšími. Muž, který má na kontě 100 profesionálních zápasů. Nyní mu je 38 let a někteří jej již posílali do sportovního důchodu. Loni v březnu se utkal na domácí půdě v Německu se Srbem Marinkem Neimarevicem o světový titul WKA v thajském boxu. Zápas ukončil KO ve 2. kole po pravém háku a všem svým kritikům dal ráznou odpověď. To stejné bude chtít zopakovat i v Brně proti Tomáši Hronovi.

Jeden z nejlepších českých bojovníků v nejlepších letech a životní formě proti jednomu z nejzkušenějších bojovníků světového formátu ošlehaného řadou velkých duelů (často vítězných) proti těm nejlepším tváří tvář v boji o Světový super titul Kings Of The Ring v supertěžké váze . Souboj, který rozhodně stojí za to vidět naživo!


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+2
MB - Čtenář - 18.2.2013 v 10:46
... - přejít na příspěvek
No moc se mi to nelíbí, myslím tím dělat si jméno na vyhaslých hvězdách....
 

Všechny příspěvky

MB - Čtenář - 18.2.2013 v 10:46
... - Odpovědět
 

No moc se mi to nelíbí, myslím tím dělat si jméno na vyhaslých hvězdách.

Gabin - Čtenář - 18.2.2013 v 11:50
Gabin - Odpovědět
 

Já jsem na Leka docela zvědavý,jak na tom ještě je......každopádně je to legenda...:-)

Mira S. - Čtenář - 18.2.2013 v 13:06
... - Odpovědět
 

Za posledních 6 let Leko víc zápasů prohrál než vyhrál, forma kterou měl kolem roku 2003-2006 už asi nenaladí, ale vždy to byl můj oblíbenej fighter. Nikdy nešel do zápasu, že soupeře jen přeboduje. Tomáš by se měl snažit vyhrát stylem ko, porazil jména se kterýma Stefan prohrál, ale jednoduchej fight to určitě nebude. Leko si to podle mě přijede užít, bude to chtít celé odboxovat a ukázat, že na mladý borce ještě stačí....hlavně Tomáši pozor na rychlé box. výměny a záludné kopy z otočkyTongue out

toddb - Čtenář - 18.2.2013 v 13:50
Re: ... - Odpovědět
 

Taky jsem zvědavej, docela bych mu přál výhru (Lekovi), taky to byl jeden z mých oblíbených bojovníků. 


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

mr.perfecto - Čtenář - 18.2.2013 v 20:12
,,, - Odpovědět
 

jak již napsal MB...taky mi to nepřijde úplně kdovíjaký dělat si jméno na vyhaslé hvězdě...

Spíš bych to v tomto případě přál Lekovi....

mr.perfecto - Čtenář - 18.2.2013 v 20:15
Nathan Corbett - Odpovědět
 

hele lidi, co vám říká jméno: Nathan Corbett ???

vcelku slušný zápasy. Tomáše Hrona rozbil raz dva, Se Spongem 2009 to bylo NC...proč nejde do nějakých lepších fighterů???

Heimdall - Čtenář - 19.2.2013 v 12:00
Re: Nathan Corbett - Odpovědět
 

Mám dojem že dává přednost plným pravidlům před K-1 a druhej důvod bude asi váha 90-95, ale to až v posledních letech. V době největší slávy K-1 míval kolem 85..

G8 - Čtenář - 18.2.2013 v 20:59
Stefan - Odpovědět
 

Leko už má své nejlepší roky dávno za sebou, ale pořád má dost tvrdý úder, aby to mohl ukončit před limitem. 

Nicméně je fakt, že nad jménem Tomášova kalibru naposledy zvítězil někdy v roce 2007.

 

 

Ninjagon - Čtenář - 19.2.2013 v 20:28
souboj - Odpovědět
 

I když má Leko již svá nejlepší léta bezesporu za sebou, je to stále velmi nebezpečný soupeř a kdysi patřil mezi ty naprosto nejlepší v K-1, tzn. tehdy byl mezi top na světě. Tomáš Hron potřebuje takové výhry aby se dostal dál. Lehké to nebude.

Nathan Corbett je australský fenomén, na svou váhu stále jeden z nejlepších kickboxerů na světě - avšak moc často necestuje a tak se o něm toho jinde než v austrálii moc neví - veliká škoda. Od Sponga dostal knockdown a v tom samém zápase mu vrátil KO - pak z toho však udělali No Contest, pravda je ovšem že Sponga dostal. Ostatní borce přejíždí rozdílem třídy. Proti Hronovi to byl vyložený favorit - ten zápas přišel moc brzo.