přihlásit trvale
Nová registrace
The Fighter (2010) - pozvánka do kina

The Fighter (2010) - pozvánka do kina

přečteno: 1976×
03.02.2011 v 23:08 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 0×
Rubriky: Články - ostatní

Do českých kin míří americký film The Fighter. Jedná se životopisný snímek vyprávějící o nepravděpodobné cestě amerického boxera Mickyho Warda za titulem světového šampióna welterové váhy. Mickyho Warda ztvárnil na filmovém plátně Mark Wahlberg a role kouče a staršího bratra se zhostila holywoodská hvězda první velikosti Christian Bale. Film, už se nějakou dobu promítá v zahraničních kinech a ohlasy na něj jsou více než pozitivní, film si navíc vysloužil několik nominací na Oscara za rok 2010.

Fighter 2010

Drama / Sportovní / Životopisný 
USA, 2010, 115 min

Hrají: Mark Wahlberg (Mickey Ward), Christian Bale (Dickie Eklund), Amy Adams (Charlene),  Melissa Leo (Alice), Jack McGee (George Ward)

Režie: David O. Russell

Hodnocení: 80% na CSFD, 8.2/10 na IMDb

Obsah: Hvězdně obsazené biografické drama The Fighter v hlavních rolích s Markem Wahlbergem a Christianem Balem vypráví skutečný příběh o nepravděpodobné cestě Mickyho Warda za boxerským titulem v kategorii velterovy váhy. V jeho rockyovské cestě jej vedl nevlastní bratr Dicky, bývalý šampión, který kdysi úspěšnou kariéru vyměnil za drogy a kriminální činnost. Touha porazit soupeře v ringu se mění i v boj za rodinu a vlastní hrdost...   (oficiální text distributora)


The Fighter (2010) - oficiální trailer


Zdroj:
CSFD.cz

 


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky