přihlásit trvale
Nová registrace
Těžké váhy MMA tipují výsledek odvety JDS vs. Velasquez

Těžké váhy MMA tipují výsledek odvety JDS vs. Velasquez

přečteno: 347474×
28.12.2012 v 03:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 350×
Rubriky: Aktuality / MMA / Svět

Již tuto sobotu dojde v Las Vegas k jedné z nejočekávanějších odvet v MMA v letošním roce. V hlavním zápase turnaje UFC 155 se proti sobě znovu postáví Junior Dos Santos (15-1) a Cain Velasquez (10-1). Jejich první zápas trval 64 vteřin a Brazilec Dos Santos v něm zvítězil KO, čímž pro sebe získal titul šampióna těžké váhy UFC, který bude v sobotu podruhé obhajovat. Jak to dopadne tentokrát?

Vytáhne Dos Santos znovu jeden ze svých smrtících úderů? Nebo se Velasquez dostatečně poučil s předchozí porážky a zaskočí šampióna? Definitivní odpověď padne v sobotu večer, pokud jde o předzápasové prognózy jednotní nejsou ani jejich kolegové - zápasníci těžké váhy UFC.

Matt Mitrione: "Myslím, že Cain tenhle zápas vyhraje. Dos Santos je fenomenální striker. Velasquez je motivovaný. Je to excelentní wreslter, nikdo nemá wrestling nebo fyzičku jako on. Myslím, že dokáže zůstat s Dos Santosem v postoji a jít do výměny... Udělat cokoliv, aby jej dostal na záda a myslím, že Velasquez má fenomenální kontrolu z vrchu. I když se Dos Santos dostane zpátky na nohy, myslím že ho Cain znovu sestřelí na zem. Tipuju, že to bude wrestlinový zápas."

Alistair Overeem: "Myslím, že Cainovi se povede v druhém zápase dobře. Myslím, že by i mohl získat titul. Řekl bych, že jej získá."

Shane Del Rosario: "Bude to velmi tvrdý boj. Pokud jej Dos Santos znovu netrefí, myslím, že Velasquez má dobrou šanci jej systematicky rozebrat a vyhrát všech 5 kol. Já fandím Dos Santosovi a doufám, že vyhraje. Myslím, že ano."

Fabricio Werdum: "Nevím, je to těžké, protože Dos Santos má nejlepší box v celé UFC. Velasquez je rozhodně komplexní zápasník. Je to samozřejmě velmi dobrý zápas. Přeji si, aby Dos Santos vyhrál, protože s ním chci zápasit. Velasquez hodně trénoval. Vím. Má dobrý wrestling, dobrý box, dobré Muay Thai. Myslím, že Velasquez má dobrý tým. Možný i chytrý tým... a vezme jej na zem. Protože pokud s ním zůstane stát, může je Dos Santos znovu knokautovat."

Frank Mir: "Myslím, že je to opravdu vyrovnané. Znovu, podle mě je Velasquez ohromně komplexní zápasník, velmi houževnatý a má skvělé zápasnické dovednosti. Myslím, že cesta, jak porazit Dos Santose je dostat jej blízko klece, natlačit jej na ní a dostat jej na zem. Ať se prověří jeho dovednosti v jiných oblastech. Už dokázal, že je neuvěřitelným zápasníkem, pokud je o otevřený prostor. Jeho rychlost, pohyb na nohou. Myslím, že pokud chcete šampióna o toto připravit, musíte jej dostat pryč z této pozice. Podle mě má Velasquez potenciál to dokázat. Říká se, že už to jednou zkusil a skončil brzo a zatím nikdo nepřišel na recept, jak Dos Santose odříznout a dostat na zem. Nikdo proti němu nedokázal být dominantní nebo alespoň ukázat štěrbinu v jeho obraně. Momentálně chodí okolo a dělá to, co umí nejlépe a nikdo není schopen jej zastavit. Oba jsou to skvělí zápasníci. Asi se přikloním spíše na stranu šampióna, jen proto, že je to šampión. Není to nic, na co bych doopravdy vsadil svůj dům."

Shane Carwin: "Dos Santos a Cain...Myslím, že to bude stejné, jako v minulém zápase. Dos Santos."


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+5
wojtaman - Čtenář - 8.1.2013 v 20:40
Ser na školu - přejít na příspěvek
Romane! Romane! Romane! vyser se na bakalářku nebo diplomku a všímej si nás =D...
 
+5
Sonnen285 - Čtenář - 30.12.2012 v 16:10
Re: Re: Re: JDS - přejít na příspěvek
Tady je vidět Česká mentalita proč všichni skrz doping kritizujou jenom Reema proč n...
 
+4
The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 16:15
Re: Re: Re: Re: JDS - přejít na příspěvek
Na takových si jenom lidi jako Reem zvyšujou popularitu. Každý mu nadává do sypačů, ...
 

Všechny příspěvky

Robban - Čtenář - 28.12.2012 v 09:24
Cain - Odpovědět
 

Já věřím Cainovi. Santose dostane na zem a tam ho utluče.

The Viper - Čtenář - 28.12.2012 v 09:39
... - Odpovědět
 

Santos měl štěstí že se vyhnul Lesnarovi. Říkejte si co chcete, ale Santose by rozhodně dokázal porazit nejlépe agresivní wrestler jako byl Lesnar...

Goodridge - Čtenář - 28.12.2012 v 10:51
Re: ... - Odpovědět
 

To si nemyslím, držel by si distanc a umlátil by ho podobně brutálně, jako Cain.

Shifty - Čtenář - 28.12.2012 v 12:44
Re: ... - Odpovědět
 

Agresivní wrestler ho, dle mého názoru, nemá šanci dostat. JDS má skvělé "oko" a celkový přehled, navíc umí skvěle předvídat. Souhlasím s názorem "Goodridge", JDS by Lesnarovi urazil palici nějakou tou jeho šlupkou. :-D Osobně si myslím, že JDS by mohl dostat na zem někdo se stylem jako GSP (chytrost, síla, precizní technika a game plan), ale o nikom takovém v HW divizi nevím...

Carlos - Čtenář - 28.12.2012 v 15:52
Re: ... - Odpovědět
 

Souhlas

KILLER - Čtenář - 30.12.2012 v 16:23
Re: ... - Odpovědět
 

lesnara bych zvladl i ja

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 16:39
Re: Re: ... - Odpovědět
 

njn, tak ty seš ZABIJÁK viď...

KILLER - Čtenář - 30.12.2012 v 16:48
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

nebrec

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 16:52
Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Co to má být ? Píšeš jak 15ti leté děcko někde na facebooku. Nech si raději své hloupé výjevy někam jinam.

heb - Čtenář - 30.12.2012 v 17:08
Re: Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

nebreč

L.I.F.88 - Čtenář - 28.12.2012 v 09:53
JDS vs CAIN - Odpovědět
 

Tento zápas je pomyslná třešnička na dortu v tomto ročniku UFC a něco mi říka,že by z toho mohl být i zápas roku!!!Tipuju,že JDS vyhraje!Cain má určitě obrovskou motivaci a do zápasu nastoupí z cílem zničit svého soupeře,ale JDS má fenomenální K.O POWER a stačí mu jedna příležitost a zápas ukončí!!!                                                                                                                                                                          


"I was not impressed by your performance" GSP

seldo - Čtenář - 28.12.2012 v 12:26
. - Odpovědět
 
Myslim
seldo - Čtenář - 28.12.2012 v 12:29
Re: . - Odpovědět
 

Myslim ze aj keby Velasquez dostane Dos Santosa na zem, nedokaze ho tam udrzat. Moj tip JDS KO/TKO 3.round.

Tommy - Čtenář - 28.12.2012 v 13:25
. - Odpovědět
 

Mám vsazeno na JDS docela dost peněz a pravděpodobně to ještě přikuřim snad mě nezklame. Věřím, že si bude držet distanc a Caina rozebírat ve výměných tentokrát, ale věřím, že to půjde i 1-2x na zem.


Ivan Buchinger fan club.

mr.perfecto - Čtenář - 28.12.2012 v 22:10
Re: . - Odpovědět
 

tak tak...to jsme na tom stejně, tak vsazeno dost a tipuju KO 2.kolo. Cain bude namotivovanej, ale to někdy dokže být spíš na obtíž. Bude dělat chyby a JDS ho sundá

Robban - Čtenář - 28.12.2012 v 13:28
rada - Odpovědět
 

Vím, že je to mimo téma, ale potřeboval bych radu. Chtěl bych něco dělat k vůli sebeobraně, ale jsem už starej - 35 let. Dá se ještě v tomto věku něco naučit? A pokud možno co nejrychleji? Nejsem žádný rváč. Nikdy jsem se vlastně nepral a konfliktům se vždy raději vyhnul. Jednou ale budu možná muset bránit někoho blízkého, proto bych ještě něco zkusil. Snažím se makat na kondičce, ale to mi moc nepomůže. Díky

desalitor - Čtenář - 28.12.2012 v 14:06
Re: rada - Odpovědět
 

Krav Maga Kapap, sám se jí už nějaký rok cvičím a rozhodně ji doporučuji.

Robban - Čtenář - 28.12.2012 v 14:36
Re: Re: rada - Odpovědět
 

Krav Maga vypadá dobře, ale v Olomouckém kraji nikde kursy neprobíhaj.

 

desalitor - Čtenář - 28.12.2012 v 15:25
Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

Aha, nevěděl jsem odkud jste.zde se můžete dozvědět více-http://www.kravmaga-kapap.cz/

Cows - Čtenář - 28.12.2012 v 14:29
Re: rada - Odpovědět
 

Kdyz chces co nejrychleji, kup si plynovku...


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

Robban - Čtenář - 28.12.2012 v 14:38
Re: Re: rada - Odpovědět
 

Plynovku u sebe nosit nebudu. S tím časem jsem to myslel tak, že v mém věku už nemá cenu se pouštět do karate, nebo aikida. To je běh na dlouhou trať.

steny - Čtenář - 28.12.2012 v 15:14
Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

Plynovka je blbost, nos ostrou. Pokud nechceš nosit zbraň, tak to s tou ochranou asi nemyslíš moc vážně. Pokud ne pistoli, tak aspoň teleskop, nůž, taser, pepřák apod. Je to účinější, a naučíš se s tím rychleji...boj beze zbraně je jen doplněk....ikdyž začneš trénovat, tak vždycky velký procento lidí v tom bude lepší než ty, někdy vás přepadne více, někdy budou ozbrojeni..tedy, ve většině případů stejně prohraješ...beze zbraně si na tom prostě procentuélně mizerně,...jako obránce..

desalitor - Čtenář - 28.12.2012 v 15:28
Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

S teleskopem je to to samé, řídím se pravidlem, pokud s tím člověk neumí, může být na tom ještě hůř než beze zbraně, tím že na někoho vytáhne zbran v konfliktu, se mu nemusí vyplatit, pokud s tím člověk neumí, může se lehce stát že se zbraně zmocní utočník a bránící osoba to odnese ještě více.Proto teleskop,nůž atd..spíš pokud s tím má dotyčný nějakou zkušenost.

Ríša Pepica - Čtenář - 28.12.2012 v 16:03
Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

Koupit si nůž na obranu není dvakrát chytrý nápad. To dopadne vždycky špatně. Doporučuju sprej, nejlépe pěnu, která jde použít i v uzavřeném prostoru. Taky je třeba se s ní naučit zacházet a nosit odjištěnou v ruce. Pokud je v kapse, nebo kabelce, jako by nebyla. Použit lze i proti agresivním psům. Krav magu, jitsu, či cokoliv dalšího může člověk trénovat bez problémů i v tomto věku. Rychlost osvojení si základních technik přímo závisí na počtu tréninků v týdnu a hlavně na člověku samém. Hlavně to dopředu nevzdávat.

steny - Čtenář - 28.12.2012 v 17:48
Re: Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

To je jako se vším, pokud se neumím rvát a žačnu se bránit tak stejně prohraju, a neskončím určitě líp, než kdybych pasivně stál (útočník bude rozhodně nasranější, záleží na situaci). U zbraní je ten efekt pouze zřetelnější, na druhou stranu mají prudší křivku učení, tedy rychleji se dovedu efektivně bránit. (ono troufám si tvrdit, že i naprostý laik, má s nožem větší šanci na přežití, než bez, pokud jde od začátku o život (neb u nože není defakto nikdo naprostý laik, že..). Ad speciálně nůž - nevhodnost na sebeobranu je dána především našemi zákony(to už je na každém, kam dá postaví život svůj či blízkých jako prioritu)..z toho důvodu je nůž primárně sebeobranu  nevhodný, jenže kolikrát se do seboebranné život ohrožující situace za život dostanete, jednou, dvakrát, nebo často nikdy, jenže aby byl prostředek efektivní, tak je ho vhodné nosit alespoň vždy, když existuje reálné nebezpečí.., a mnoho lidí využije nůž  jako primárně nástroj, který nosí u sebe pořád...jinak, do začátku asi ten sprej nejlepší, souhlas...(tedy pokud jde o selfdefense, tak je stejně nejlépe trénovat běh na 400 metrů :))

mr.perfecto - Čtenář - 28.12.2012 v 22:11
Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

Na klasický box není nidky pozdě. Podívej se na otce Lukáše Konečnýho. Ten začínal taky pozdě a kam to dotáhnul....A to jistě nemáš takový cíl :)

Jinak...R.I.P.

Robban - Čtenář - 28.12.2012 v 23:15
Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

Tak o boxu jsem taky přemýšlel, ale nechci mít zlomený nos a dostávat rány do hlavy. Jinak proti tomu nic nemám a myslím, že pro sebeobranu by to bylo hodně účinné.

mr.perfecto - Čtenář - 29.12.2012 v 00:19
Re: Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

Na tohle myslet nesmíš, přerazit nos ti může kde kdo při jakémkoli bojovém sportu ať již pěstí nebo nějak omylem. Pokud boxuješ chytře, třeba z dvojáku, nebo z ústupu, tolik ran zase dostávat nemusíš jako kdyby jsi šel přes ránu hlava nehlava. Nicméně základy se můžeš naučit a když to pak venku pustíš, tak to ten druhej pozná, to mi věř :)

aceman - Čtenář - 29.12.2012 v 14:08
Re: Re: Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

Ja jsem zastancem nazoru, ze nejlepsi obrana je stovka za 9. :)

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2012 v 00:48
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

hele woe acemane....souhlas s tebou, ale já jí za 9 sec. nedám, takže mi zbývá ta druhá varianta. Ale dobrej hlod :)

Robban - Čtenář - 29.12.2012 v 15:19
Re: Re: Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

OK, zkusím buď box, nebo Jiu jitsu. V Olomouci je obojí. Ale nejspíš ten box, bude to na naučení asi rychlejší.

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2012 v 00:54
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

pokud ti jde o obranu na ulici, tak ti bohatě stačí švihnout levá, pravá a je to. Prostě rovnej úder je nejrychlejší...jakejpak hák, capák, koleno, koket.... :)

Navíc TJ Dukla bývala..možná i je (nevím) kvalitní oddíl. Boxoval jsem s pár klukama od tamtud a byli dobří.

Robban - Čtenář - 30.12.2012 v 19:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rada - Odpovědět
 

JJ, Dukla má dobrou pověst. Asi to tam zkusím. Díky

 

rumcajs - Čtenář - 29.12.2012 v 08:29
Re: rada - Odpovědět
 

doporučoval bych Ti koupit si teleskop a získat nějaký základy z Escrimy, rychlý, učinný. Jako sebeobrana si myslim, že ideální. Ten čas, kterej tomu věnuješ, aby ses to naučil, bude pak efektivněji využitej než kdyby si chodil na nějaký bojový sport.

Honza K.V - Čtenář - 28.12.2012 v 16:18
... - Odpovědět
 

Ještě možná ochranka pana prezidenta Klause:-)

 

keram52 - Čtenář - 28.12.2012 v 17:28
JDS - Odpovědět
 

Věřím ve vítěztví Santose.  To že je nejlepší striker v HW neznamená, že není dobrý i na zemi. Má přeci černý v jj.

 

desalitor - Čtenář - 28.12.2012 v 17:41
Re: JDS - Odpovědět
 

Mám v oblibě oba bojovníky ale raději fandím Juniorovi.

Jari - Čtenář - 28.12.2012 v 17:48
JDS - Odpovědět
 

Věřím ve vítěství JDS v postoji ho Cain nepřebije a Junior má skvělou Takedown defens navíc čím tvrději na něj bude útočit a snažit se o takedown tím větší šance je že zas přiletí nějaká včelička.A doufám že tentokrát zápas vydrží alespoň 2 minutyLaughing.

Wesley - Čtenář - 28.12.2012 v 20:21
Offtopic - Odpovědět
 

Zadejte si do vyhledávače Nick Newell mma, nebo si najděte nějaký jeho videa na youtube. Schválně neříkám, o co přesně jde, ale fakt to stojí zato. Je to neuvěřitelný.

shogun - Čtenář - 28.12.2012 v 21:54
Re: Offtopic - Odpovědět
 

Dík, že jsi to sem postnul.

Úplně mi vyrazil dech, fakt RESPEKT.


"I am too fast" Bob Sapp

Libass - Čtenář - 28.12.2012 v 21:56
Re: Offtopic - Odpovědět
 

Je dobře když to lidi s postižením nezabalí. Příklad pro ostatní.

Wesley - Čtenář - 29.12.2012 v 12:40
Re: Re: Offtopic - Odpovědět
 

Nejenom, že to nezabalil, ale on je strašně moc dobrej. Já to vůbec nechápu. Bilanci v MMA má 9-0 a je to šampión XFC, což už je solidní organizace. V souboji o titul porazil Reynoldse, což je veterán, kterej proti Eddie Alvarezovi vydržel do 3. kola a chlápek, kterýmu chybí většina levýho předloktí ho subne za minutu. 

Robban - Čtenář - 29.12.2012 v 00:02
Re: Offtopic - Odpovědět
 

Klobouk dolů. Je to pořádnej borec.

HaroldLoyd - Čtenář - 28.12.2012 v 23:36
Kdy? - Odpovědět
 

v kolik hodin našeho času to poběží a doufám že tady hodíte nějakej link na on-line přenos coooooo?????

Tommy - Čtenář - 29.12.2012 v 12:05
Re: Kdy? - Odpovědět
 

Přezápasy začínají na FB v 00:35 našeho času. Link na main card najdeš potom tady: http://www.frombar.tv/.


Ivan Buchinger fan club.

Robban - Čtenář - 30.12.2012 v 07:07
Re: Re: Kdy? - Odpovědět
 

Tommy díky moc za link. Poprvé jsem sledoval UFC živě. Stálo to za to. Už se ale těším do postele.:-)

Tommy - Čtenář - 29.12.2012 v 12:07
Re: Kdy? - Odpovědět
 

Tak ne až v 01:35.


Ivan Buchinger fan club.

HaroldLoyd - Čtenář - 29.12.2012 v 12:14
díky - Odpovědět
 

to Tommy-díky moc za radu...

Tommy - Čtenář - 30.12.2012 v 06:53
. - Odpovědět
 

Nevěřím tomu co jsem právě viděl.


Ivan Buchinger fan club.

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2012 v 10:46
Re: . - Odpovědět
 

taky tomu nemohu uvěřit...takhel jednoznačný jsem to teda opravdu nečekal :(

webfighter - Čtenář - 30.12.2012 v 06:56
Tak to me dostalo ... - Odpovědět
 

Kdo by to byl cekal ....

willy666 - Čtenář - 30.12.2012 v 06:59
JDS vs Cain - Odpovědět
 

Zachvilku sa tu rozbehne zaujimava diskusia...Cain je prvy clovek v UFc co zobral Juniora na zem.A prebil ho aj v postoji

Robban - Čtenář - 30.12.2012 v 07:05
Cain - Odpovědět
 

Úžasný zápas z Cainovi strany. Parádně zvolená taktika, kdy nedal Juniorovi ani chvilku vydechnout. Dokonce byl lepší i ve stoje, kdy to několikrát parádně trefil. To nasazení neskutečné. Oba už pomalu lapali po dechu po prvním kole. Po zápase jsem Juniora ani nepoznal. Byla to nakládačka. Dle mého je titul ve správných rukou.

Tommy - Čtenář - 30.12.2012 v 07:10
. - Odpovědět
 

Nechápu jak si ta banda tupých kokotů dovolila na JDS po zápase bučet...aby jim spadlo letadlo na barák banda tupých amerických zmetků.


Ivan Buchinger fan club.

Wesley - Čtenář - 30.12.2012 v 07:18
Re: . - Odpovědět
 

Ona to spíš byla tlupa mexičanů, ale každopádně demence...

Goodridge - Čtenář - 30.12.2012 v 08:42
Re: . - Odpovědět
 

Souhlas, tohle mě taky strašně sere.

Wesley - Čtenář - 30.12.2012 v 07:16
Masakr - Odpovědět
 

*SPOILER*Já jsem měl z toho prvního kola husinu. Velasquez nasadil neskutečný tempo, úplně Dos Santose uvařil. Mimochodem hrozná škoda, že se Karlos zranil. Dneska by Lebena určitě dal, ten vypadal, jak po opici.

webfighter - Čtenář - 30.12.2012 v 08:12
1.kolo - Odpovědět
 

http://www.allthebestfights.com/junior-dos-santos-vs-cain-velasquez-2-full-fight-video-ufc-155/

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2012 v 09:20
Re: 1.kolo - Odpovědět
 
Rh!no. - Čtenář - 30.12.2012 v 09:27
Re: Re: 1.kolo - Odpovědět
 
antiKristián - Čtenář - 30.12.2012 v 09:28
Re: Re: 1.kolo - Odpovědět
 

http://www.fightvideomma.com/2012/12/junior-dos-santos-vs-cain-velasquez-2.html

celý a bez registrace, ale sjeďte to co nejdřív, než to někdo zablokuje

Sodusi - Čtenář - 30.12.2012 v 09:37
Re: Re: Re: 1.kolo - Odpovědět
 
HungyWolf - Čtenář - 30.12.2012 v 09:37
SPOILER - Odpovědět
 

SPOILER: Tak Pan dokonalý dostal těžce na prdel. Dojímalo mě, jak někteří po lucky punchi z prvního zápasu a následného vypráskání obtloustlýho Mira dělali z Dos Santose pomalu boha. Přitom Cain je totální ničitel a zabiják, to co předvedl bylo neskutečný. Po tomhle si ho dovedu rovnou představit s mačetou ve slumech Mexico City. Fakt úžasnej zápas. A taky si myslím, že se ukázalo, že spoléhat v MMA na footwork+boxing je dost málo. Protože přijde den, kdy ten vypínák prostě netrefíš nebo potkáš nějakou železnou bradu a pak to musíš umlátit jinak. A Cain dominoval naprosto ve všem, už po prvním kole Santos mohl jít na párek. Takže velká gratulace Cainovi a Junior ať se co nejrychleji oklepe. Stejně si ale myslím, že v UFC je konkurence tak velká a vyrovnaná, že nikdo nikdy nebude držet šampiónskej pás dlouho. A tím líp pro diváky.

Zdenek - Čtenář - 30.12.2012 v 10:03
Re: SPOILER - Odpovědět
 

Já myslím, ze oba fungovali doted dobre. Mam rad oba zapasniky. Je jen skoda, ze Junior byl sampion a nikdo z jeho tymu mu nerekl, ze by mel rozvijet i ostatni dovednosti, ne jen boxing. U Caina uz po jeho prohre s JDS bylo presne poznat co chce. Pak stacilo videt jeho absolutni soustredenost, odhodlani a pripravenost proti Bigfootovi a bylo mi jasny, ze tento Cain bude pro Juniora hodne tvrdej orisek. Divaci jsou povrchni pitomci, to je bez komentare. Ted uz jen cekat, az se do boje o titul zapoji ten Steroid a nejakym zpusobem ziska pas. To mi pak bude docela lito obou, jak Juniora tak Caina.

Zdenek - Čtenář - 30.12.2012 v 10:13
Re: Re: SPOILER - Odpovědět
 

...a jeste dodatek, prislo mi, jako by JDS nemel vubec fyzickou pripravu a spolehal jen na KO v prvni minute. Uz v te druhe totiz fyzicky odesel. Snad ho tato porazka probere, tak jako predtim Caina.

antiKristián - Čtenář - 30.12.2012 v 10:15
Re: Re: Re: SPOILER - Odpovědět
 

No mě přišel jak zabržděnej.

HungyWolf - Čtenář - 30.12.2012 v 10:55
Re: Re: SPOILER - Odpovědět
 

Ale jo, jsou dobří oba, to je jasný. Ale Cain je pro mě největší tvrďák, viz. Lesnar - rozsekanej na kusy, Big Foot - totální jatka, Santos rematch - pětikolová demolice. Škoda jen toho prvního zápasu, to byl vážně lucky punch, ale to se stane každýmu, inkasuješ stokrát a stojíš a pak přijde jeden vypínací a jdeš na prdel, to už snad musí být Osud nebo něco takovýho.

Tommy - Čtenář - 30.12.2012 v 20:21
Re: SPOILER - Odpovědět
 

Ty jsi taky pořádný kus trolla panebože..


Ivan Buchinger fan club.

Ríša Pepica - Čtenář - 30.12.2012 v 10:06
.. - Odpovědět
 

Cain do toho šel aktivně a v tom byl základ jeho úspěchu. Pořád něco zkoušel a střídal techniky. Pasivitou zápas vyhrát nejde. K divákům - klasický příklad neúcty a tuposti.

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2012 v 10:37
hmm... - Odpovědět
 

Tak tohle jsem nečekal teda...přišel jsem o peníze, JDS zklamal...hlavně výkonem. Přišlo mi to, že je fyzicky připravenej tak na 1-2 kola, protože nebyl schopnej konkurovat Cainovi ani v postoje a nechal si nakládat jak na zemi, tak ve stoje i u klece. Jako nechat si dát přes 100 úderů jen v klinči je fakt zbytečný si myslím....

No nic,gratulace Cainovi, je fakt třída.

Ríša Pepica - Čtenář - 30.12.2012 v 10:47
Re: hmm... - Odpovědět
 

A nebo do toho šel ze začátku moc opatrně a jak jednu chytnul, tak se stáhl do pasívní obrany. A čím více dostával, tím to bylo horší. Nevím, jestli borec takových kvalit podcení fyz. přípravu, to není jen na něm, má kolem sebe celý tým trenérů. Každopádně to vypoadalo, tak jak říkáš..

KILLER - Čtenář - 30.12.2012 v 10:56
TOTALNE ME NASRAL - Odpovědět
 

TYVOLE ME PRIJDE ZE PRESEL POD ZNACKU NIKE A MYSLEL SI ZE SPASIL SVET .. NECHAPU .. VZDY DOMINOVAL VCERA SE TOTALNE OTUPENE NECHAL ZAHAMBIT ALE JE PRAVDA ZE MA Z CAINA RESPEKT SLO VIDET UZ I PRI WEIGHT IN ... JAKO NAROVINU VCERA BY HO DAL I LESNAR .. KATASTROFA DES .. jediny co potesi .. kolik tech ran ustal to jsem neveril ze vydrzi do konce ... AT SE VRATI K PRETORIAN .. FANDIM DALE...  CAIN ZNIC TOHO CERNYHO CUKROUSKA KTEREJ MACHRUJE Z BASY ZA 5 stenama a 8 mrizama totalne ho ugriluj pak prijdem na pečinku znic ho .. to je rozkaz sere me ten jeho ksicht (IKiss love you JUNIOR)

Jari - Čtenář - 30.12.2012 v 15:06
Re: TOTALNE ME NASRAL - Odpovědět
 

Máš pravdu JDS prohrál protože měl trenky Nike a ne PretorianSmile

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2012 v 19:12
Re: Re: TOTALNE ME NASRAL - Odpovědět
 

vidím to úúúúplně stejně :)

heb - Čtenář - 30.12.2012 v 11:06
haha - Odpovědět
 

tesim se na odvetu č.3 :D:D:D

Loney57 - Čtenář - 30.12.2012 v 11:12
Ale ale - Odpovědět
 

To mě baví, že najednou jsou všichni chytří, a že od začátku bylo jasné jak to dopadne... Tak proč byl na Santose kurz 1.5 nebo kolik. No moc lidí by si na Caina asi nevsadilo. Ani bych neřekl, že byl Santos zoufalý. Myslím, že ho dostala ta bomba na bradu v prvním kole a pak se dost unavil, než se dostal zpět na nohy. Cain odvedl perfektní práci a upřímně, čuměl jsem jako puk. Pětikolový zápas sen nečekal. Oba dva jsou pro mě šampioni s velkým srdcem... Pro fanoušky LESNARA si pusťte poslední dva zápasy...

Sonnen285 - Čtenář - 30.12.2012 v 13:10
Re: Ale ale - Odpovědět
 

Hlavně mi přišlo že tady když byla nějaý článek o fightu JDS vs Cain tak tady všichni řešily fight Juniora s Overeemem ale stejně Cain si to zasloužil dal Juniorovy totální výprask ve stoje na zemi to jsem až takovýhle průběh zápasu nečekal

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 16:20
Re: Ale ale - Odpovědět
 

Ale, ale....Lesnara z toho vynech. Lesnar prožil dvě těžké nemoci a i přesto se hodlal vrátit do oktagonu a bojovat s Cainem. To že se snažil dělat že je v pohodě, to už je jeho věc. A zápas s Reemem ? To byla fraška za peníze.

Thunderon - Čtenář - 30.12.2012 v 11:17
.... - Odpovědět
 

Tak v 1. zápase cain udělal chybu že vyčkával nechával santosovi prostor. Ale v tomhle fightu konečně pochopil jak na něj. Hezkej zápas, ikdyž sem fandil Santosovi.

HungyWolf - Čtenář - 30.12.2012 v 11:23
Rob - Odpovědět
 

Následkem tohoto titulového zápasu tak trochu upadlo do stínu to, že Rob Rosenberg včera vyhrál svůj druhý boxerský profi fight :D

Magua - Čtenář - 30.12.2012 v 11:29
Tipovali dobře - Odpovědět
 

Všimli jste si, že ty tipy těžkejch vah před zápasem byly většinou docela přesný? Kromě Carwina teda.

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 22:07
Re: Tipovali dobře - Odpovědět
 

Já si zase všimnul jakej je Frank Mir hrozně chytrej taktik, ale v oktagonu dělá přesně to, co ostatním nedoporučuje. Nechápu ho...je hrozně chytrej, ale jako by to v oktagonu nedokázal využít. 

Gandalf. - Čtenář - 30.12.2012 v 11:42
... - Odpovědět
 

No taky věřím spíš ve výhru JDS, ale nechám se překvapit, třeba Cain přijde s něčím nečekaným, ale ta zem by se mu mohla vymstít když je JDS údajně dobrej v BJJ.

klema - Čtenář - 30.12.2012 v 11:48
Re: ... - Odpovědět
 

:-D

Gandalf. - Čtenář - 30.12.2012 v 12:11
Re: ... - Odpovědět
 

Taky sem si říkal když sem popojel na horu že je tu už pozápasová diskuze. Trošku jsem to prošvihl a sám sobě si to spojnul. No nic :)

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2012 v 19:15
Re: Re: ... - Odpovědět
 

tak to je hezký .. :) ale stane se..

MartinN - Čtenář - 30.12.2012 v 11:51
Junior - Odpovědět
 

Tak jsem poslouchal post fight konferenci a Junior měl od druhýho kola zlomenou čelist, alespoň podle Dany...takže velkej respekt, za to, že předvedl to, co předvedl.

Držím mu palce, ať se co nejdřív zotaví a příště vyhraje.

Jinak si nemyslím, že je někdo neporazitelnej, podle mě jsou nejlepší Junior, Cain a Alistair. Každej je dobrej v něčem a myslím si, že to může vždycky dopadnout jinak a připadá mi trochu nesmyslný říkat, Junior je nejlepší, má nejlepší boxing anebo Cain je nejlepší, má nejlepší kardio a je skvělej ve wrestlingu. Myslím, že z deseti zápasů může být finální skóre třeba 6:4, ale ne 9:1, tomu prostě nevěřím, ale je to jen můj názor...

klema - Čtenář - 30.12.2012 v 12:03
Re: Junior - Odpovědět
 

to s tebou souhlasím :-) u těchto  tří není jasnej favorit.. A jinak, Alík budoucí UFC champion Tongue out

Tommy - Čtenář - 30.12.2012 v 12:03
. - Odpovědět
 

Tohle byl v celku divný event - třeba zápas Pihillipou vs. Boetch v prvním kole si ho Boetch dával pak si zlomil ruku, dostal píchanec do oka a ještě ke všemu tržnou ránu díky kolizi hlav no hnus za tuhle výhru snad nemůže být rád ani jeho soupeř. Santos mi přišel jako by to vůbec nebyl on jsou to jen spekulace a nechcu tím snižovat vítězství Caina který si to bezesporu zasloužil, ale přišlo mi, že nastoupil do zápasu zraněný. Vůbec to nebyl on nehýbal se tak jako vždycky. Podle mě je to docela možne nedovilil by si odpískat tak důležitý zápas to by zabilo celou kartu tak jak v záři Jones vs. Hendo.


Ivan Buchinger fan club.

HungyWolf - Čtenář - 30.12.2012 v 12:13
Re: . - Odpovědět
 

Tak to už jsou jenom těžký spekulace ovlivněný tím, že seš jeho fanda. Podle mě Cikáno prostě podcenil první kolo a po tom co k jeho konci těžce inkasoval už byl načatej.

Zdenek - Čtenář - 30.12.2012 v 12:13
Re: . - Odpovědět
 

Tommy, ono se rika, ze je tezke titul ziskat, ale mnohem tezsi je, ho obhajit. V tomto pripade jsem prave nepochopil ten pristup JDS. Je to sympatak a dobrej striker, ale jako sampion si myslim, ze musi byt komplexnejsi. Verim, ze ubehne rok a ti dva se znovu potkaji, pokud jim ovsem do cesty nevleze Steroid. JDS byl tentokrat opravdu mimo a Cain byl stejnej jako proti Bigfootovi, velice motivovany! Skoda te tvrde rany z prvniho kola. Ta asi rozhodla.

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2012 v 19:22
Re: . - Odpovědět
 

já to vidím naprosto stejně, ale nechtěl jsem to sem psát kvůli tomu, že by se na mě hned vrhli příznivci Caina, že spekuluju atd. Cain zaslouženě vyhrál, ale JDS bycl fakt nezvykle marnej.

Surovec - Čtenář - 30.12.2012 v 12:26
UFC HW - Odpovědět
 

Mozna mel Santos zkusit vice grapplingu uz v prvnim kole (i kdyz ma cain jedno z nejlepsich g&p v HW). To zvedani je dost narocne a kdyz k tomu pripoctu ty bomby, ktere chytil, tak se nedivim, ze byl odevzdany. Tesim se na Velasquez vs Overeem. V tomhle zapase nevidim jedinou vyhodu pro Velasqueze. Overeem ma silnej klinc, rozhodne lepsi postoj a na zemi bude taky lepsi. Wrestling je proti nemu dost neucinej bych rekl :)

vandic - Čtenář - 30.12.2012 v 13:00
Re: UFC HW - Odpovědět
 

Doufejme že k tomuto zápasu přijde co nejdříve. Overeem musí porazit Bigfoota a pak se uvidí, jestli D.White ho pošle o titul s Cainem. Nezbýva než si počkat Smile

Každopádně fandím Overeemovi Cool

Ficary - Čtenář - 30.12.2012 v 12:51
Super! - Odpovědět
 

Tak zápas parádní. Doufal jsem alespoň ve tři kola, ale tohle bylo něco navíc. Fandím oboum a vůbec mi nepřišlo, že by to JDS podcenil. Přece zápasník takový kvality nepodcení nic, navíc když má kolem sebe dobrej tým. Určitě i kondici má dobrou, ale během chvíle ležel JDS na zemi (což ho zaskočilo - ne předzáp. říkal, že trénoval obranu a že ví o tom, že Cain ho chce dostat na zem, ale nepovede se mu to. BUM a během pár sekund leží) a chvíli potom inkasoval, takže podle mě se trochu stáhnul a čím víc inkasoval, tím víc mu odcházela kondice. Ale to není vina JDS, ale je to díky perfektní taktice a soustředěnosti Caina, který opravdu ten tlak neustále vyvíjel a nepřestával. ;) Jednoznačně titul patří Cainovi. Doufám, že Cainovi vydrží to odhodlání i na následující obhajoby. A kéž by se JDS nasral stejně jako Cain po prohře. Btw. JSD chyběl na tiskovce a pravděpodobně měl od 2.kola zlomenou čelist, každopádně super pozdní vánoční dárek! A kdo neviděl Miller x Lauzon, taky dobrý! Získali bonus za zápas večera. Cool

 

HungyWolf - Čtenář - 30.12.2012 v 13:04
Re: Super! - Odpovědět
 

Na to jak se kasal že nepude na zem pořád nechápu, že tam nebyl ani náznak pořádnýho sprawl-and-brawl od Santose. Místo toho furt zdrhal a dostával, pokud ovšem neležel.

Robban - Čtenář - 30.12.2012 v 14:09
Re: Super! - Odpovědět
 

Jj, Miller-Lauzon byl parádní zápas. Doteď jsem tady ty lehké váhy přehlížel, ale po tomhle musím trochu změnit názor.

heb - Čtenář - 30.12.2012 v 12:53
hm - Odpovědět
 

Stale jsem z toho uplne v prdeli :D uz jsem ten zapas videl 5x .. a porad to nechapu juniore co ti hrabe chlapce mily.. .. doufam ze se motivuje a vsechny je tam zas sestreli ... bohuzel no mel den blbec .. slo videt ze nenastupuju v takove nalade jako vzdy prisel mi strasne nesoustredeny ze zacatku ... ale stejne musite uznat ze to co snesl by neustalo moc HW fighteru .. jako ten dostaval těra a na to ze se mu fakt nedarilo a nic mu nevyslo .. vydrzel do konce ... nemel den.. JSEM JEHO DESNEJ FANDA takze jestli mi nekdo odepise poslu vas vsechny doprdeleWink

desalitor - Čtenář - 30.12.2012 v 13:01
Re: hm - Odpovědět
 

Nejsi sám z toho v prdeli, taky pořád tomu nemůžu uvěřit.Takovej klepec jsem nečekal, leč jsem taktéž velký fanoušek Juniora.Snad proti dalšímu soupeři to bude zase ten starý dobrý Junior.Každopádně jsem zvědav jak to bude dál, jestli Reem až porazí Silvu, půjde po titulu a nebo se utká ještě s juniorem?Každopádně bych Reemovi nedával ještě po Silvovi hned zápas o titul.

MMA-9 - Čtenář - 30.12.2012 v 13:34
!! - Odpovědět
 

Nechápu co tady píšete, že Junior byl zraněnej, nebo že to nebyl on. Hned od začátku se moc soustředil na to aby ho cCain nesundal dolů a pak odpadl fyzicky. Nevim asi si myslel že Caina zase sestřelí jako v prvním zápase nebo co. Na druhou stranu věřím že se z toho poučí a bude ještě lepší než doteď.

Sonnen285 - Čtenář - 30.12.2012 v 13:41
Re: !! - Odpovědět
 

přesně podle mě taky Junior prostě spoléhal na to že ho v 1-2 kole pošle na zem ale podle mě byl hlavně zlom v tom 1 kole tam mu Cain na zemi dával hodně slušný bití jsem zvědavej na fight Velesquez vs Overeem podle mě ho Cain taky hrozně přejede

desalitor - Čtenář - 30.12.2012 v 13:44
Re: Re: !! - Odpovědět
 

V to doufám že Cain smete Reema.

MMA-9 - Čtenář - 30.12.2012 v 13:45
Re: Re: !! - Odpovědět
 

Většina lidí tu psala jak Junior smete Reema a po tomhle zápase si myslím že to bude jednoznačně Cainova záležitost :)

Sonnen285 - Čtenář - 30.12.2012 v 13:54
Re: Re: Re: !! - Odpovědět
 

Hlavně vždycky když tady byl nějaký článek o fightu JDS vs Cain tak všichni furt řešili fight Juniora s Reemem jakoby to měl už JDS jasný ale Cain ukázal že je vážně frejer a nadruhou stranu Junior má fakt srdce šampiona todle ustát a ještě se zlomenou čelistí fakt borec a těm lidem bych nakopal prdel jak tam na Juniora bučely

MartinN - Čtenář - 30.12.2012 v 14:26
Re: Re: Re: Re: !! - Odpovědět
 

Přesně tak, retardi. každýho z těch bů kreténů bych dal do klece s Cainem, aby se předvedli. Po tom, jaký srdce ukázal Junior to fakt nechápu. No jo, mezi skupinou se vždycky nějakej kretén najde, a tady jich bylo dost.

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 15:56
Re: Re: Re: Re: Re: !! - Odpovědět
 

Zápas byl rozhodnutej už na konci 1.kola. Santos byl uplně v šoku a už se z něj nedostal. Byl zvyklej na ''taneční'' zápasy kdy si soupeře poťukával. Jenže Cain na něj vletěl jako nikdo a Santos to nevydržel psychicky. Jinak prosim Vás, mohl by mi někdo říct z čeho má Santos vyrobenou bradu ? To bylo neuvěřitelný.

Robban - Čtenář - 30.12.2012 v 13:56
objektivita - Odpovědět
 

Chlapi neblbněte. Já jsem sice laik, ale nechápu proč by to neměl být ten starý dobrý JDS? Co dělal jiného oproti předešlému zápasu? Cain oproti minulému zápasu šel hned po takedownu a tak to dělal celý zápas. Vletěl na Juniora jak buldok. Tomu tento způsob boje evidentně nevyhovoval a takový drtivý nástup Caina určitě nečekal.  V postoji nevěděl co si má hlídat dřív. Bylo to výborným výkonem Caina a suprovou taktikou. Prakticky ani nenechal Juniora boxovat, protože mu hned šel po nohách a nebo ho měl natlačeného na klaci. Podle mě Junior nedělal nic jiného než jindy, jen se s takovým soupeřem a stylem boje ještě nesetkal a neměl na to protizbraň.

Co se týče fyzičky tak byli určitě perfektně připraveni oba. To, že JDS relativně brzo nemohl bylo tím nesmírně náročným tempem a stylem boje. Mimochodem Cain neodpadl o moc později než Junior.  Ale má to kardio asi fakt nejlepší v celé MMA.

Minule se bojovalo jinak a vyhovovalo to JDS. Bylo jasné, že tentokrát musí Cain taktiku změnit. Příští zápas zase něco vymyslí Junior a jeho tým. Byl to jeden zápas a příště to zase může dopadnout naopak.

Měli by jste uznat kvalitu a připravenost soupeře a né hned hledat něco takového, že JDS nebyl připraven, nebo že byl dokonce zraněn. Podle čeho soudíte, že je neporazitelný?

Robban - Čtenář - 30.12.2012 v 14:01
JDS - Odpovědět
 

Navíc Junior je snad jedinej borec, který Cainovi dokázal vstát ze země (a né jednou). Zatím každého koho Cain dostal na zem tak ho na ní i zničil. Když si k tomu připočtu, že JDS od druhého kola bojoval se zlomenou čelistí tak má můj obrovský obdiv. Je to něco neskutečného.

Sonnen285 - Čtenář - 30.12.2012 v 14:36
Re: JDS - Odpovědět
 

ale nedá se furt soudit podle toho že měl JDS od druhýho kola zlomenou čelist prostě to bylo v průběhu toho fightu

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 15:54
Re: JDS - Odpovědět
 

Lesnar mu taky utekl. Jinak Cain Juniora doslova zničil.

heb - Čtenář - 30.12.2012 v 14:14
Santa - Odpovědět
 

http://www.youtube.com/watch?v=JTW9jdFyX0Q   tak chlapi tohle je nejdelsi vydani zapasu co jsem zatim nasel .. je tam i prichod i konec cely vcetne toho jak cigano rikal ze se tam vrati

Jari - Čtenář - 30.12.2012 v 15:20
JDS - Odpovědět
 

Junior zklamal na celý čáře kam se poděl jeho fámozní boxing má BJJ black belt a na zemi nepředvedl vůbec nic jen se choulil u klece a zoufale se snažil vydrápat zpátky do postoje nicméně cain ho přebil i v postoji ( to jsem fakt nečekal ). Přál jsem to více Juniorovi ale musím uznat že pás je v dobrých rukou. Cain je opravdu muž činu už po prvním zápase v oktagonu sliboval že se vrátí ve velkém stylu a získá titul zpět a své slovo dodržel. Už se nemůžu dočkat jak rozebere Alisteroida.

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 15:53
Re: JDS - Odpovědět
 

prosimtě ty chytráku, když už takhle časuješ Overeema, tak mi řekni kde jsi četl že byl testován na steroidy ??? 

Sonnen285 - Čtenář - 30.12.2012 v 16:03
Re: Re: JDS - Odpovědět
 

To by mě taky zajímalo

Sonnen285 - Čtenář - 30.12.2012 v 16:10
Re: Re: Re: JDS - Odpovědět
 

Tady je vidět Česká mentalita proč všichni skrz doping kritizujou jenom Reema proč né třeba Belforta, Barnetta, Silvu ?? Prostě vidíte kvalitní postavu úspěchy tak jenom hejtujete ste fakt trapný

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 16:15
Re: Re: Re: Re: JDS - Odpovědět
 

Na takových si jenom lidi jako Reem zvyšujou popularitu. Každý mu nadává do sypačů, ale před nim by si nachcali do kalhot. Myslim že je to každého věc a já osobně jsem rád, že je v UFC heavyweight takové oživení, jako obrovský Overeem. 

heb - Čtenář - 30.12.2012 v 16:17
Re: JDS - Odpovědět
 

Jari ty jsi taky myslim kokot.. ty tomu taky rozumis jak koza nakladaku

Mico - Čtenář - 30.12.2012 v 16:35
JDS - Odpovědět
 

Bylo mi ho až líto. Když ležel na zemi v halfguardu nebo klečel s Cainem na zádech a nechal se řezat do hlavy, bez jakýhokoliv náznaku obrany jako by v ní ani nic neměl, přišlo mi to až trapný. Pořád jsem si říkal, kua, kde je to jeho BJJ, proč se alespoň nepřetočí na záda a nevezme Caina do guardu? Nic... jen se nechal bít, až jsem se modlil, aby Cain zeshora zastrčil hooky a šel pro rearnaked a ten horor skončil. Což neudělal a JDS byl dál bit... :( Cain po právu vyhrál, je to strašnej borec. Uvidíme, jak se dál povede Alistairovi, tomu totiž spolu s Cainem fandim nejvíc. Jsou talentovaní, chytří a maj styl. JDS je pro mne trochu prosťáček. Ale zase od něj hodně oceňuju angličtinu, narozdíl od jinejch brazilců. Myslím si, že AO si Caina pohlídá stejně jako Duffeho., ale uvidíme. Stát se může cokoli.

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 16:38
Re: JDS - Odpovědět
 

Osobně jsem si myslel, že to po 3.kole Santosův roh ukončí, ale Santos z toho vyšel jako bojovník. Ten fight byl stejně ''smutnej'' jako Fedor vs Silva pro mě

Mico - Čtenář - 30.12.2012 v 16:47
Re: Re: JDS - Odpovědět
 

Fedor se na té zemi, když byl Silva v mountu, neskutečně dobře bránil. Fakt výborná práce rukama. Ale ten Santa? :( Klečel, obě ruce na zemi, snažil se vstát a nechával se bít do hlavy, ale totálně, bez jedinného náznaku obrany... bylo to, jak se v aj říká "weird", teda divný, podivný, až bizarní. Nemůžu se na to znova ani koukat, pořád to nechápu, co mu v té hlavě asi probíhalo. Asi to vůbec nepobíral.

KILLER - Čtenář - 30.12.2012 v 16:51
Re: Re: Re: JDS - Odpovědět
 

Mico ty se radsi taky uklidni protoze muj luk je hladovej :D

Honza K.V - Čtenář - 30.12.2012 v 16:51
Eh?! - Odpovědět
 

Ty vole! Nenéé:DDD Taky jsem fandil Santosovi, ale Velasquez jel jak robocop, jak naprogramovanej k ničení! Famózní výkon hodný staronového šampióna. Řekly bych, že Overeem bude mít co dělat. Cain mi přijde jak zvíře občas:) Jinak Junior slušná odolnost...

Basil - Čtenář - 30.12.2012 v 19:11
Re: Eh?! - Odpovědět
 

Dos Santos velmi zklamal. Cain skutečně famózní, ale, řekl bych, na hranici svých možností. On je skutečně výborný, komplexní, dravý, energický. Jenže na Overeema tohle všechno stačit nebude. Už tady někdo správně poznamenal, že Santos opakovaně Cainovi vstal ze země. Přesně tak - Cain ho neudržel, a to byl Santos otřesen. Nedovedu si představit, že by Cain mohl vážněji ohrozit Overeema, který je silově někde úplně jinde než všichni ostatní. Cain bude na Overeema prostě příliš malý a slabý. To už by měl myslím větší šanci Santos, protože by se mohl trefit. To je to jediné, co by s Alistairem mohlo zacloumat, jinak nebude mít problém s nikým.

willy666 - Čtenář - 30.12.2012 v 19:40
Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

Ano,to je cele pravda ze Overeem je silovo najlepsie vybaveny borec v UFC,ale osobne si nemyslim ze by vydrzal take bomby ake vydrzal Santos.Taky odolny nie je...a Overeemovi Cainov styl nebude sediet...

Tommy - Čtenář - 30.12.2012 v 19:52
Re: Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

Přesně tak oba bratři Overeemové jsou tím známí, že se pod tlakem sesypou kdyby na něj Cain vyvinul stejný tlak jako na JDS tak odklepe údery v prvním kole ostatně tak jak to udělal několikrát v minulosti. Jinak s tím zraněním jsem se nechal unést emocema bohužel musím sklopit hlavu, že můj nejoblíbenější fighter prohrál na celé čáře přeju mu jen ať je pro něj tahle porážka dobrou lekcí a vráti se zpátky do oktagonu jako lepší bojovník.


Ivan Buchinger fan club.

Robban - Čtenář - 30.12.2012 v 19:55
Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

Můj názor je takový, že Cain ho sestřelí normálně ve stoje. Budete se tu do mě asi trefovat, ale já si myslím, že Cain je lepší striker než Alistair. Beru, že Alistair vyhrál finále GP K1, ale nikdo z nás neví, jak by na tom turnaji dopadl Cain, nebo JDS. Finálové turnaje K1 jsem sledoval pravidelně a můj názor je ten, že jak JDS tak i Cain by patřili ke špičce. A stejně si myslím, že kdyby Saki neměl zlomenou ruku tak Alistaira v semifinále sundal.

Co se týče té síly, tak Alistair je těžší a má větší muskulaturu, ale jak jsou na tom oba silově nevíme. Teda aspoň já neznám jejich silové výkony. Ona větší muskulatura a váha ještě nemusí znamenat větší sílu.

 

Tommy - Čtenář - 30.12.2012 v 20:14
Re: Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

No přece jen srovnávat JDS a Cain s K-1 je podle mě  trochu mimo, protože oba trénujou celý život jen MMA kdežto Overeem začínal jako kickboxer.


Ivan Buchinger fan club.

Mico - Čtenář - 30.12.2012 v 20:17
Re: Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

Zapomeň, K1 a MMA nemůžeš absolutně srovnávat, všechno od krytu po držení těžiště musíš pro mma a naopak změnit. Brawlerskej styl by ti v K1 s velkejma rukavicema moc nepomohl, chytrej zápasník se zabalí a pak ti to v pravou chvíli 1 zato přesnou ranou, vrátí. A přesně takhle to dělá AO.

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2012 v 20:14
Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

Tak ty jsi fakt mimo...Cain s jeho kardiem Reema naprosto vymaže. A silově na tom nebudou zase tak rozdílně.

Mico - Čtenář - 30.12.2012 v 20:22
Re: Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

No, já si naopak myslím, že AO ho k sobě prostě nepustí. Bude si chytře držet distanc, sprawlovat a snažit se dobře trefit. Na čem by podle mne mohl dojet, je to kardio. Pochybuju, že je na tom lépe, než Cain.

radek445 - Čtenář - 31.12.2012 v 17:47
Re: Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

Prosim tebe, ty uz radši nic nepredpovidej. To pak dopadá jak JDS nebo Leben. Videl si to UFC vůbec někdy ty vědmo? Z tohohle Lebena se ten Karlos mel posrat jo? To si spis nejakej bobek do gati hodil ty ne?

mr.perfecto - Čtenář - 1.1.2013 v 17:33
Re: Re: Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

a to píšeš komu cucáku

radek445 - Čtenář - 1.1.2013 v 18:50
Re: Re: Re: Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

Tvoji mámě ty lemple... Radši běž rozdávat rady, jak boxovat na diskotékách. 

 

mr.perfecto - Čtenář - 1.1.2013 v 21:06
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

zase se sereš do rodiny? už jsem ti jednou psal ať napíšeš odkud jsi, že ti klidně přijedu rozštípnout makovici. Ale nějak jsi se už minule posr...a raději nic nenapsal

radek445 - Čtenář - 1.1.2013 v 22:38
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eh?! - Odpovědět
 

Jsi vážně zábavnej.....

fr33k - Čtenář - 30.12.2012 v 19:50
divný zápas - Odpovědět
 

Když tu tolik lidí píše, že Cain je takový a makový superbojovník, vysvětlete mi proč nedokázal soupeře ukončit před limitem, když ho měl od prvního kola na lopatě? Zápas to byl prostě divný, (starý) šampion předvedl prd a nový vlastně skoro taky. Na to že je to "nejlepší z nejlepších" a měl Cigana na lopatě od brzkého počátku, to pro mě nebyl přesvědčivý výkon hodný šampiona. Srdce pro JDS, výhra pro Caina. Zápas divný.

Mico - Čtenář - 30.12.2012 v 20:19
Re: divný zápas - Odpovědět
 

A ty jsi sem přišel trollovat, nebo co?!

fr33k - Čtenář - 30.12.2012 v 21:42
Re: Re: divný zápas - Odpovědět
 

Za prvé nevím co to je a za druhé mě to uráží :-) Každý má právo na svůj názor, pokud máš odlišný, můžeš mi ho rozmluvit nebo ho ignorovat.

ReBon - Čtenář - 30.12.2012 v 20:38
podle mě divný od Santose - Odpovědět
 

Mě taky přišlo jako, kdyby do toho Santos z nějakého důvodu nešel úplně naplno. Zápas super. Cain sypal údery i na krátko, ale přišlo mi, že Santos měl několik možností zaútočit z blízka, podobně jako Cain, ale raději se vyvlíkl a odstoupil, anebo byl pasivní. Chápal bych, kdyby Santos fyzicky odpadl, ale on vydržel tolik, dokázal ustát těžký pozice, a přitom jen minimálně útočil. Vám to nikomu nepřišlo?

Tommy - Čtenář - 30.12.2012 v 20:44
Re: podle mě divný od Santose - Odpovědět
 

Mě právě přišlo, že byl až nezdravě pasivní, ale ono taky zápasit se zlomenou čelistí musí být peklo takže asi proto.


Ivan Buchinger fan club.

The Viper - Čtenář - 30.12.2012 v 21:25
Re: Re: podle mě divný od Santose - Odpovědět
 

Santos to nezvládl psychicky....byl jasnej už po prvním kole. Divil jsem se že to šlo na body. Vůbec nevěděl..... ( nemyslim to nějak špatně, fandil jsem Juniorovi, ale je to fakt )

willy666 - Čtenář - 30.12.2012 v 20:46
Re: podle mě divný od Santose - Odpovědět
 

Myslim si ze to bolo to hlavne koli tej bombe na konci prveho kola ktoru Santos schytal...Ostal otraseny,uz sa nevedel vratit do zapasu a iba sa snazil branit

Mico - Čtenář - 30.12.2012 v 20:46
Re: podle mě divný od Santose - Odpovědět
 

Já myslim, že nastupoval úplně v pohodě, ze začátku jel svoje, ale jak šel na zem a viděl, že ho tam Cain může dostat, začal mít strach. A když se to Cainovi pak i dařilo, přišla frustrace... Další věc je, že JDS podle mne nebyl fyzicky připravenej na přetahování. To je úplně jiný typ fyzičky, než aerobní boxování... zapojujete jiná vlákna,  i když přes léto běhám denně a mám najeo jako blázen, tak když vynechám bjj sparingy je to pak strašně znát. Ruce se zalévají kys. mléčnou a strašlivě rychle odpadají. Mně prostě přijde, že těm sparingům na zemi moc nedal a zvedání a přetahování se na kleci ho strašně vyšťavilo.

 

heb - Čtenář - 30.12.2012 v 21:24
Re: Re: podle mě divný od Santose - Odpovědět
 

Mico ..odkud jsi?

L.I.F.88 - Čtenář - 30.12.2012 v 21:31
... - Odpovědět
 

Gratuluju CAINOVI k titulu.JDS je můj nejoblíbenější fighter a nechápu jak někdo může napsat,že nic v zápase nepředvedl!V prvním kole dostal takovou bombu,že by po ní každej HW fighter zůstal ležet K.O na zemi on to ustal!dostával nakládačku celej zápas,ale pokaždé se zvedl!Bojoval se zlomenou čelisti a z klece odešel po svých už to si zaslouží RESPEKT!!!        NO a JARI MMA je sport,takže když to nechapeš tak se radši dívej na WALKER TEXAS RANGER!!!


"I was not impressed by your performance" GSP

cinan - Čtenář - 30.12.2012 v 22:46
Re: ... - Odpovědět
 

DRZ RYPAK TY ZMRDE ja walkera sleduju ..aby te pes jebal do nohy ty sukomrde zachcanej

L.I.F.88 - Čtenář - 30.12.2012 v 23:13
Re: Re: ... - Odpovědět
 

 TY konino a tebe,aby jebal Walker do huby a ten bachor CD do prdele!!!


"I was not impressed by your performance" GSP

mr.perfecto - Čtenář - 1.1.2013 v 17:30
Re: Re: ... - Odpovědět
 

ty jsi nějakej zamindrákovanej, uhrovitej puberťáček...běž si psát na libimseti nebo někam na seznamku když se neumjíš chovat slušně.

Ficary - Čtenář - 30.12.2012 v 23:42
JDS did not suffer broken jaw - Odpovědět
 

Tak update, výsledky z nemocnice: JDS nemá zlomeninu. Cool

http://www.bloodyelbow.com/2012/12/30/3816822/ufc-155-results-junior-dos-santos-suffered-broken-jaw-in-second-round

shogun - Čtenář - 31.12.2012 v 11:47
.. - Odpovědět
 

Skvělý zápas. JDS je borec, že to vydržel. Ale fakt mě zklamal jeho boxing, nechápu proč stál u klece s rukama dole. Pořád měl ruce dole a schytal plno zbytečných úderů. Cain je zabiják. A ti co bučeli na JDS mě taky hodně naštvali.


"I am too fast" Bob Sapp

Goodridge - Čtenář - 31.12.2012 v 16:42
Re: .. - Odpovědět
 

Asi si hrál na Silvu s Bonnarem, akorát mu to nevycházelo.

Herold666 - Čtenář - 31.12.2012 v 13:38
trochu slusnosti - Odpovědět
 

Panove uz jsem tu cetl hodne kravin,ale vetsinou to bylo aspon slusne napsano,to co si tu dovolili tentokrat nektere hovada, nema snad na zadnych forech (nejenom tech bojovych) obdoby...ctou to tady i slusne vychovani mladi lide, doufam, ze to Roman smaze, nez si to tu precte nekdo, kdo by chtel s MMA zacit a neudela se mu z toho tady soufl...

MMA-9 - Čtenář - 31.12.2012 v 13:46
Re: trochu slusnosti - Odpovědět
 

Přesně tak, trochu vychování by některým holomkům neuškodilo!

kubajss4 - Čtenář - 31.12.2012 v 15:52
Zápas - Odpovědět
 

Mohli by ste někdo sem dát odkaz kde bych našel tento zápas? :)

kapitanodboje - Čtenář - 31.12.2012 v 18:06
Re: Zápas - Odpovědět
 

http://www.fightvideomma.com/2012/12/junior-dos-santos-vs-cain-velasquez-2.html

kubajss4 - Čtenář - 31.12.2012 v 20:19
Re: Re: Zápas - Odpovědět
 

Díky moc nemohl jsem to nikde najít. 

 

The Viper - Čtenář - 31.12.2012 v 18:29
mirko - Odpovědět
 

Jinak komu by náhodou unikl zápas Mirka Cro Copa. http://www.youtube.com/watch?v=YmAm5t37MTc

antiKristián - Čtenář - 31.12.2012 v 21:20
Re: mirko - Odpovědět
 

:D

The Viper - Čtenář - 31.12.2012 v 21:23
Re: Re: mirko - Odpovědět
 

nesměj se...byl to zápas roku

antiKristián - Čtenář - 3.1.2013 v 08:53
Re: Re: Re: mirko - Odpovědět
 

no pro toho sumistu, nebo co to bylo, určitě

diaz - Čtenář - 31.12.2012 v 18:45
cain vs jds - Odpovědět
 

Super fight...uplně sem měl husinu:-) Cain hrnul jak prase a podle mě tím santose dost zaskočil(nemluvně o tom že od 1. kola byl podle mě lehce nahulenej)citím že Reem by mohl dát Caina a Santos zase Reema a bude to začarovanej trojúhelník.-)Chtěl bych vidět cormiera s Cainem a Reema se SantosemKiss

heb - Čtenář - 31.12.2012 v 19:23
Re: cain vs jds - Odpovědět
 

ja si taky myslim ze to tak bude :)

cinan - Čtenář - 31.12.2012 v 19:32
c - Odpovědět
 

Celej zapas totalne zmanipulovanej .. musel vyhrat cain aby se taky v tom ufc neco delo .. reem da caina a junior da reema a bude boj o titul opet .. je to trapny .. UVIDITE ZE TO TAK BUDE mozna tam priserou jeste mira

The Viper - Čtenář - 31.12.2012 v 21:24
Re: c - Odpovědět
 

tohle není WWE :-)

mr.perfecto - Čtenář - 1.1.2013 v 17:25
Re: c - Odpovědět
 

a jak to myslíš tohle co jsi napsal: reem da caina a junior da reema a bude boj o titul opet


Kdo teda půjde podle tebe o titul? Když teda cain prohraje s reemem a jds porazí reema? Jakože by cain po prohraným zápase s reemem šel o titul s JDS jo?

Máš to nějak pomotaný v hlavičce ty jasnovidče :)

cinan - Čtenář - 1.1.2013 v 17:31
Re: Re: c - Odpovědět
 

nerikam ze to bude jen takto juniorovi priradi samozrejmne podle me jeste treba bigfoota po overeemovi .. at je to zajimavy ale skonci to tak .. na 90%  .. 

Alík - Čtenář - 31.12.2012 v 21:07
Respekt Santosovi - Odpovědět
 

Až do teď sem Santose neměl rád netušim proč .Prostě mi nebyl sympatickej,ale po dnešním nářezu od Caina sem na něj změnil názor.Má srdce šampiona,protože to co on ustál by neustál nikdo.Takže odemně obrovskej respekt pro něj.Jinak Cain perfektní zápas a sem zvědavej jak se mu povede s Alíkem :)

 


 „Jestli se ti zdá ve snu, že mě porazíš, raději se vzbuď a popros mě o odpuštění…“

Dedko VsevedKO - Čtenář - 1.1.2013 v 03:20
... - Odpovědět
 

Já tu nechcem nikomu brať ilúzie zo zápasu Overeem vs Velasquez, ale nezabudnite, že najprv musí Alistair poraziť Silvu. Vy to síce píšete ako vybavenú vec, ale ja to vidím tak na 70:30 a 30% je stále dosť nato, aby to bolo všetko úplne inak. Predsa AO už dlhšie nezápasil a BigHead, vlastne BigFoot bude chcieť veľmi vyhrať. Ja by som aj tak chcel, aby Alistar "The Natural" Overeem vyhral, potom si to skúsil s jedine anglicky sa snažiac hovoriacim brazilcom JDS a potom, ak ho porazí, si ho rád pozriem s Cainom. Ináč by som tam konečne rád videl Cormiera, ten by to ešte mohol skúsiť o ten titul, ale to by musel najprv pár borcov poraziť. Ináč v rámci fantázie, Cormier vs Velasquez, by bola sranda veľká.

willy666 - Čtenář - 1.1.2013 v 09:29
Re: ... - Odpovědět
 

Ak vyhra Overeem tak pojde hned o titul s Cainom...je toho na nete vela popisaneho...on mal boj o titul isty uz davno a tento zapas zo Silvom nemusel zobrat,ale kedze dlho nezapasil a aby este dlho necakal tak zobral tento fight...Overeem je frajer,mal isty bol o titul a predsa prijal vyzvu Silvu...ak totiz nahodou prehra tak sa k titulovemu zapasu nemusi dostat pekne dlho

The Viper - Čtenář - 1.1.2013 v 15:56
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Santos by si to měl rozdat s poraženým ze zápasu Silva vs. Reem. Jinak taky bych rád, aby šanci o titul dostali Reem nebo Werdum. Nelson klidně taky, ale to bych radši aby měl aspon 3 výhry v řadě. Jako měl Mir proti Santosovi.

Loney57 - Čtenář - 1.1.2013 v 12:47
Ao - Odpovědět
 

Alistairovi asi nejde jen o titul, chce prostě bojovat s nejlepšíma. Právo na titulový zápas má asi větší než kdokoli jiný, i přes tu jeho dopingovou aféru. Dana White dobře ví, že tento zápas je velmi očekávaný a že mu Overeem vs šampion vyprodá arénu. Cormiere by s věcí taky mohl pěkně pohnout, jenže tuším, že je Velasquézův týmový kolega a nechce s ním bojovat, že raději zhubne do polotěžké. Nicméně pokud nebude další vyzivatel Overeem, tak doufám, že nedostane šanci někdo jako Mir, Nogueira či Werdum. 

willy666 - Čtenář - 1.1.2013 v 12:56
Re: Ao - Odpovědět
 

Ja si zas myslim ze Werdum by mohol byt Cainovi zdatny super a bol by to zaujimavy zapas.A okrem Overeema on jediny ma pravo na titulovy zapas...Cormier sa vyjadril ze jeho ciel je ziskat titul UFC ale pokial by mal bojovat s Cainom tak radsej zhodi do polotazkej a vyzve Jonesa

Loney57 - Čtenář - 1.1.2013 v 12:53
Titul - Odpovědět
 

No ale klidně by podle mě mohl dostat šanci Roy Nelson. Ten vždycky předvede pěkný zápas. Ustojí neuvěřitelný nářez, je dobrý i na zemi, má černý pás BJJ, výbornou pravačku a lidi ho mají rádi. Myslím, že by mohl Cainovi zatopit...

cinan - Čtenář - 1.1.2013 v 17:28
Re: Titul - Odpovědět
 

Nelson? delas si prdel?? cainovi nesaha ani po paty .. odesel by fyzicky cain ma neskutecnou formu a kondici ostatne videli jste to tempo s nelsonem prejezenym bezte nekam .. Cain by ho prejel jak nic .. max 2 kolovy zapas kdyz by cainovi nedarilo .. OMG TAKOVOU HOVADINU SEM NAPSAT

Loney57 - Čtenář - 1.1.2013 v 17:41
Re: Re: Titul - Odpovědět
 

Jasně, fyzičku nemá úplně nejlepší, ale nikdo nemůže říct, že by ho udělal bez nějakých problémů. I Junior se s ním natrápil. Jenže jsou to blbé spekulace, protože Roy tu možnost stejně nedostane...

tukan - Čtenář - 1.1.2013 v 17:52
Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

Nelson je velmi atypický svou postavou, ten může překvapit každého

heb - Čtenář - 1.1.2013 v 18:00
Re: Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

no bohuzel caina neprekvapi  ..  skoncil by podobne mozna hur jak cigano uplne by ho prejel .. doprdele lidi zamyslete se..  nerikam ze nelson je spatnej me se taky libi ale jako bohuzel cain je stroj ..   jsem strasne zvedavej tedka na zapas juniora koho dostane a hlavne jak na sobe zapracuje protoze slo videt ze se snazil chytit caina ale .. bohuzel no .. dostatecne nepripravenej  jinak Nelson = sympatak .. ma dobry zapasy ale cain je cain(ten nema slitovani)

willy666 - Čtenář - 1.1.2013 v 18:18
Re: Re: Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

Ja si myslim ze na Caina by mohol platit Werdum...Cain ma styl taky ze jednoducho zobere supera na zem a tam to dokonci,ale pri Werdumovi neviem neviem,pretoze werdum pojde na tu zem velmi rad...a Cain nebude spekulovat ako Overem a snazit sa to vyhrat na body.Cain je zapasnik a ide po krvi,on sa nesnazi hrat na body,on ide po KO,TKO...A v tomto sa mi velmi paci..

Honza K.V - Čtenář - 1.1.2013 v 19:00
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

Já osobně jsem zvědavej, jak a nebo jestli zamíchá kartama ještě Jon Jones, až přestoupí. Teda pokud porazí Sonnena, ale to by měl a pokud pak opravdu přestoupí, což by měl taky :-) To by mohlo HW taky oživit... chce to tam taky nějakou mladou krev.

Wesley - Čtenář - 1.1.2013 v 20:02
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

Matchup Werdum-Velsaquez mě osobně taky hodně zajímá. Werdum má daleko nejlepší guard ze všech těžkejch vah. Proti Cainovi skoro žádnej protivník nedokázal na zemi vůbec nic udělat. Myslím, že ani Cain by nechtěl riskovat sub, tak by držel zápas v postoji jako proti Noguierovi a pravděpodobně by Werduma přestřílel, ale Werdum se v postoji tak zlepšil, že má podle mě solidní šanci porazit kohokoli a má tu výhodu, že se vůbec nebojí toho, že by ho soupeř dostal na záda, takže může v postoji dost riskovat, hodně kopat apod. Každopádně ten poslední zápas proti Dos Santosovi ukázal, že nejlepší cesta jak porazit Velasqueze je ho prostě finišnout, co nejdřív, protože jinak tě utahá...

tukan - Čtenář - 1.1.2013 v 18:52
Re: Re: Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

ted mě napadlo že vlastně má odpovídajícího sparing partnera v podobě Cormiera

The Viper - Čtenář - 1.1.2013 v 19:20
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

Zase to nepřeceňujte. Před 155 spousta lidí dělalo z Juniora neporazitelného superbojovníka a teď když ho přejel Velasquez, tak to samé budete dělat z něj ? Nad tímhle by jste se měli spíše zamyslet. Nikdo není neporazitelný a na každý styl platí jiný styl. Koukněte třeba Lesnar přejel Mira, Mir uspal Konga a Kongo zatopil Cainovi, který porazil Lesnara. 

heb - Čtenář - 1.1.2013 v 20:19
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

Co Myslite ze by rekl pan Patrovic na zapas JDS a Velasquez?? :D neni tu vyvjetrane?? .. spatny octagon?? hluční divaci? :D toxiny?? Ten clovek je totalni buzna :D 

Loney57 - Čtenář - 1.1.2013 v 20:22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

A to je na tom sportu tak zajímavé. Že se může stát cokoli. Cain má dobrý styl a má pro něj i dobré fyzické parametry a přesto podle mě vyhrál hlavně díky tomu ,,lucky punch"  v prvním kole, co zlomil Santosovi čelist. Nedokážu si vůbec představit, co to musí vyžadovat za odhodlání pokračovat v zápase s takovým úrazem. Když tě každý sebemenší úder musí deprimovat jak hovado, hlavně když klečíš na čtyřech a na hřbetě máš 110 kilového mexikánce co tě pořád valí po hubě. Oba jsou to pro mě šampióni...

antiKristián - Čtenář - 2.1.2013 v 09:18
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Titul - Odpovědět
 

Už tady byl odkaz na článek, kde píšou, že čelist zlomená nebyla.

Dedko VsevedKO - Čtenář - 1.1.2013 v 22:05
... - Odpovědět
 

Čo máte stále stou zlomenou hubou, ja som to nikde nenašiel, že by to mal skutočne zlomené. 

Neelson vs CV, to určite nie. Áno RN by ukázal srdce, podľa mňa tak 2 max 3 kolá a to som veľký optimista, ale brucho by si na klietke určite nehladkal, možno tak na JISke.

Podľa mňa, po AO má najbližie k zápasu o titul Werdum. Tiež by ma neprekvapil ak by bol najbližší JDS zápas práve proti FW.

Ale tieto moje a vôbec naše úvahy tu, majú váhu akože žiadnu. Aj keď človek nikdy nevie a DW tu je pod dákym Nickom a dokonca vie česky alebo slovensky.

Dana už prekvapil veľa krát a jeho myšlienkové pochody sú ovplivnené najmä možným ziskom a potom snáď verejnou mienkou.

willy666 - Čtenář - 1.1.2013 v 22:19
Re: ... - Odpovědět
 

tiez si myslim ze najblizsi zapas JDS bude bojovat proti Werdumovi alebo Cormierovi,ALEBO proti Overeemovi ak by nahodou prehral...ak prehra Silva tak bud leti s UFC alebo bude bojovat proti priemeru v UFC ako Gonzaga...

kolik474 - Čtenář - 2.1.2013 v 00:23
ČELIST - Odpovědět
 

Junior Dos Santos NEMÁ zlomenou čelist. 

Stchepa - Čtenář - 2.1.2013 v 00:31
Neskutečný Titulový zápas - Odpovědět
 

Takhle si představuju titulové zápasy, všechna čest oběma borcům. Cain do toho vlítl a zvolil dobrou taktiku chtěl JDS absolutně rozebrat a nedat mu žádnou šanci což se mu povedlo a JDS trošku zaspal a už to nedohnal :). První kolo bylo opravdu vyčerpávající a už jsem nevěřil, že JDS vydrží a ustojí to dokonce zápasu. Takhle zbitího zápasníka jsem dlouho neviděl, ale on to přesto dohrál do konce, to se jen tak nevidí je to borec. No každopádně jsem zvědavý na další zápasy JDS a on pravil, že se vrátí na trůn. Jo a ani bych se nedivil, že by další zápas byla odveta asi by to vydělalo DANOVI balík. Ovšem mě by hodně zajímal zápas mezi REEMem a CAINem. Nechci REEMa nějak vyzdvihovat, ale každopádně má dosti velké zkušenosti a taky nějaké ty kila a zápas s JDS bych ho viděl jako mírného favorita, ale s CAINem absolutně nevím co si o tom mám myslet tak doufám, že se potkají.

Hescores - Čtenář - 2.1.2013 v 15:56
Velasquez vs JDS - Odpovědět
 

Předně musím říct, že JDS mě dost zklamal, ukázalo se, že do komplexního fightera má ještě hodně daleko. Celý zápas se jen pokoušel vstát, aniž by se pokoušel o nějaké kontraakce, a to i když k tomu měl ideální příležitost. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale hned při prvním pokusu Velasqueze o takedown měl možnost jít na Valasqueze do mountu...ani se o to nepokusil. Jinak Velasquez, je to bejček, ale pro mě dost nuda zápasník. Dnes jsem si poprvé pustil jeho zápas s Kongem a musím konstatovat, že to jeho válení se po zádech soupeřů a bušení jim do hlav neustále polozakázanými údery (šikmo zezadu, rádoby z boku), jsou dost nuda. Žádná technika, prostě pořád dokola vlézt na záda a bušit do hlavy, kdy každý druhý úder je prakticky zezadu. Jinak pořád dokola se tu mluví o anabolikách a zejména AO je terčem posměchu některých účastníků. Je pravda, že Ao je nasypanej jako prase, ale to samé platí o JDS i Velasquezovi. Na JDS se stačí mrknout, je to úplně stejně osvalené hopvádko jako AO, jedinný rozdíl mezi nimi je ten, že AO jede vyloženě powerlifterskej ttrénink, takže i ten nárůst svalové hmoty je viditelnější. JDS si jede trénink boxerskej a posilovnu má jako doplněk, aby se neřeklo. No a u Velasqueze nemá cenu moc polemizovat. Jeho tělo prakticky nevykazuje žádné známky výraznějšího aerobního tréninku (vypadá trošku jako prasátko připravené na ovárek - bez urážky) a přitom fyzičku má jako by každý den uběhl maraton...což samozřejmě nemá logiku. Poslední tip, aniž by mi byl AO jakkoliv extra sympatický, je zcela evidentní, že tyhle oba dvy týpky si dá levou zadní, stejně jako si dal Lesnara. Velasquezovo lezení po zádech na něj nebude bohužel platit, protože je silově úplně jinde. JDSův boxing je jistě srovnatelný se strikingem AO, ale AO je daleko komplexnější a zkušenější zápasník. Takže ejdnička bude AO, o tom dnes není žádných pochyb. Kéž by se objevil nějaký nový inteligentní zápasník, který by s tím vším trošku zamíchal. Snad Cormier, uvidíme.

Basil - Čtenář - 2.1.2013 v 19:21
Re: Velasquez vs JDS - Odpovědět
 

Mám stejný názor ohledně AO a obou protagonistů tohohle zápasu. Ale Cormier podle mě s ničím nezamíchá. Je malý a starý.

Robban - Čtenář - 2.1.2013 v 20:04
Re: Velasquez vs JDS - Odpovědět
 

Cain rozhodně jako prasátko nevypadá. Jeho tělo je také svalnaté, ale není tak vyrýsovaný jako Overeem, nebo Santos. Věř mi, že tuk by si na něm hledal těžko. To třeba takový Fedor měl trochu tučnější pas, ale Cain je samej sval.

Tommy - Čtenář - 2.1.2013 v 20:45
Re: Velasquez vs JDS - Odpovědět
 

Chlapče tak ty máš dost...


Ivan Buchinger fan club.

willy666 - Čtenář - 2.1.2013 v 22:03
Re: Velasquez vs JDS - Odpovědět
 

to ze je Reem silnejsi tak to je jasne ale zas ak by ho dostal Cain na zem tak Reem skonci...Reem ma problemy bojovat ked je pod tlakom a urcite by neustal to co JDS...

L.I.F.88 - Čtenář - 3.1.2013 v 00:14
Re: Velasquez vs JDS - Odpovědět
 

Starý nevím co bereš,ale podle toho co si napsal je to na tebe asi moc silný takže bys to měl ředit!!!Jestli už na to,ale není pozdě!!!.CO...


"I was not impressed by your performance" GSP

willy666 - Čtenář - 3.1.2013 v 11:29
Re: Re: Velasquez vs JDS - Odpovědět
 

neviem ci ty nieco neberes ak tvrdis ze Overeem da lavou zadnou JDS alebo Velasqueza...Overemm deklasuje rozdielom triedy kazdeho jedneho v UFC,ale nie Santosa a Caina...tam by mohol narazit...netvrdim ze by nevyhral pretoze je to fakt spickovy borec ktory ma najvacsie skusenosti v MMA,ale s Cainom a Santosom by mal problem...a aj s Werdumom

antiKristián - Čtenář - 3.1.2013 v 12:33
Re: Re: Re: Velasquez vs JDS - Odpovědět
 

Jsem si jistej, že to o "braní něčeho" nebylo myšleno na tebe, ale na osobu s nickem Hescores :) Podívej se pořádně, kdo tady psal o tom, že AO dá CV a JDS levou zadní :P

antiKristián - Čtenář - 3.1.2013 v 08:51
Re: Velasquez vs JDS - Odpovědět
 

Kamaráde, jestli si o každym, kdo má postavu jako JDS, myslíš, že je evidentní sypač, tak mám pocit, že soudíš podle vlastní neschopnosti dosáhnout podobnejch výsledků bez sypání. To, že seš neschopnej ty ale neznamená, že jsou automaticky neschopní všichni ostatní. Prostě ti nebylo dáno, s tim se musíš smířit.

toddb - Čtenář - 2.1.2013 v 17:35
JLB rules:) - Odpovědět
 

Ne že bych byl netrpělivý, ale už  by to tady chtělo nějaký update. UFC 155, Glory Grand Slam a tady zatím nic. Jinak všem skvělý nový rok, pánové!


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

rosi - Čtenář - 2.1.2013 v 18:47
Re: JLB rules:) - Odpovědět
 

Taky sleduju, kdy se něco objeví, ještě bych přidal K-1. Asi to okolnosti Lukášovi doposud nedovolily.

Meloun - Čtenář - 2.1.2013 v 19:55
sypání.. - Odpovědět
 

..a mně se právě cain líbí, že nevykazuje tělesný známky nějakýho sypání (ať už sype nebo ne)..takovej Fedor typ..Cool

Stchepa - Čtenář - 2.1.2013 v 20:24
Sypačka - Odpovědět
 

Já souhlasím s názorem - Hescores - ohledně toho sypání AO má smůlu, že jede na objem a je trošku nápadnější a každý si na něj hned ukáže i když sype kdekdo nejvíce jsem se nasmál komentářů od sypače BF na adresu AO, a sám byl přitom pozitivní taky.

The Viper - Čtenář - 3.1.2013 v 12:50
Re: Sypačka - Odpovědět
 

Big Foot si o sobě moc myslí, podle mě na UFC nemá. Velasquez mu hned u kázal že dělat držky na někoho se mu v UFC vyplácet nebude. Silva dostával na prdel od týpka z LHW a troufá si na Heavyweight špičku UFC ? A ještě k tomu takhle blbě provokuje...

Deyw - Čtenář - 3.1.2013 v 12:10
jds - Odpovědět
 

“I got my hands hurt during the fight, all the time," said JDS. "This time I got my face hurt, my hands, I’m feeling 100-percent. My face has a little swelling, it’s for sure because I lost. I think Cain Velasquez did an excellent job so congratulations to him. He followed a good strategy. I’m going to go back home, I’m going to fix everything, and put everything in the right place. I’m going to come back stronger than ever.”

Ficary - Čtenář - 3.1.2013 v 19:17
Re: jds - Odpovědět
 

Tady ještě přikládám video, kde je vidět, jak mu ten obličej otekl. Poslední věta slibuje další skvělý zápasy.

http://twitpic.com/brw4zr

kazan - Čtenář - 3.1.2013 v 20:45
Re: .... - Odpovědět
 

Tak tohle bylo neco naprosto neskutečnyho.Santose sem považoval za poloboha ale co předvedl Cain bylo famozní.Ty ůdery,ta vydrž,prace nohou,přemyšlení,odhodlání....proste mu nedal šanci.Myslel sem si že je neco nemyslitelnyho Juniora takhle domlátit a hele,ono to jdeLaughingFakt excelentí zápas

aceman - Čtenář - 4.1.2013 v 12:33
jds vs Vela - Odpovědět
 

Krasny zapas, Cain chtel od zacatku dostat Juniora na zem, nekdy az prilis okate, rikal jsem si, ze tohle mu nemuze donekonecna vychazet, ale on moc dobre vedel co dela. Donutil Juniora aby se soustredit na takedown defence a zmenil jeho ciste stand-up postoj, ve kterem je silny. Nakonec se mu to ke konci prvni kola povedlo a Cain zasadil, dle meho nazoru, rozhodujici uder, ze ktereho tezil po zbytek zapasu. Postupne otreseneho Juniora uvalel a totalne ho vystavil. paradni prave od Caina. 

Opravdu povedeny zapas, opet se potvrdilo, ze na bojovych sportech je nejhezci ta nepredvidatelnost a jak rozhoduje jeden uder, protoze do te doby se JDS uzasne Cainovi branil. Bohuzel dostal temer k.o. uder a pak do konce kole jen inkasoval...

Mame se v dalsich zapasech heavy na co tesit...

Deyw - Čtenář - 4.1.2013 v 19:43
Re: jds vs Vela - Odpovědět
 

acemane co tam rika pls pls ? ono uz to nejde..nebo aspon me..nekdo to smazal nejakej picmund :(

heb - Čtenář - 4.1.2013 v 17:00
CAIN! CAIN! - Odpovědět
 

Jak jsem psal uz nekde vys prekvapil me ,. od juniora jsem cekal vic .. asi mel spatny den :D ..  cain v rytmu http://www.youtube.com/watch?v=9wwy0ZhSvMg :D..

mui-tai - Čtenář - 5.1.2013 v 18:29
kde je kdo? - Odpovědět
 

Fandil jsem šampionovi, ale Cain byl proti a nikoho se neptal, prostě si titul vzal. Docela mě se....e že tu nějak zaspali......dovolená či co?

mr.perfecto - Čtenář - 5.1.2013 v 20:54
aktuality - Odpovědět
 

Nějak to tu spí spolední dobou...ani jeden novej článek, nic

The Viper - Čtenář - 6.1.2013 v 03:55
Re: aktuality - Odpovědět
 

Spousta lidí přichází o ploužáček v ringu v podávní Sylvii a Ishiio

mr.perfecto - Čtenář - 6.1.2013 v 09:11
Re: Re: aktuality - Odpovědět
 

Nebo taky Invicta 4 - Carla Esparza vs Hyatt ... :)

mr.perfecto - Čtenář - 6.1.2013 v 09:17
Re: Re: aktuality - Odpovědět
 

myslíš tohle? :)

http://www.youtube.com/watch?v=xPTBPEuxKI4

 

Silvia a jeho kuřecí nožičky do X. Jak se někdo může takhle nechutně vyžrat

Ficary - Čtenář - 5.1.2013 v 21:03
gorila vs cain ? - Odpovědět
 

Jak koukám, tak když se tu naposledy debatovalo, že diskuze s gorilou byla největší, tak tu máme jednoznačně novýho šampióna, co se v počtu komentářů týče. Ještě aby ne, takovej zápas. Jen by to tady chtělo trochu aktualizovat. Smile

MMA-9 - Čtenář - 6.1.2013 v 12:36
.. - Odpovědět
 

Kdo neviděl Reema jak si dává páku tak tady máte :)

http://www.youtube.com/watch?v=0ZwMP3avuIE

Ríša Pepica - Čtenář - 6.1.2013 v 14:02
Re: .. - Odpovědět
 

Konečně nějaký turnaj, kde se Sapp nezesměšnil. Taky mě tam bavili ty japonské reklamy..

toddb - Čtenář - 6.1.2013 v 16:43
Re: .. - Odpovědět
 

Jen víc takových videí.:)) O tom se Sappovi ani nesnilo, že by porazil Reema a Marka Hunta na jednom turnaji. 


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

MMA-9 - Čtenář - 6.1.2013 v 18:55
Re: Re: .. - Odpovědět
 

Jojo koukal sem přetahovaní atd. To můžou vymyslet jenom v Japonsku :D

The Viper - Čtenář - 6.1.2013 v 20:34
Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

v přetahování jim to Hunt pěkně nandal

wojtaman - Čtenář - 6.1.2013 v 21:34
Re: .. - Odpovědět
 

Divil jsem se že se Sapp neschoulil do klubíčkal a nezačal plácat jakmile mu Reem zmáčkl ruku =D jinak ten profík na konci jim předvedl pravý armwrestling...


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

fak.gesho - Čtenář - 7.1.2013 v 22:53
Re: .. - Odpovědět
 

jedno je jiste, sappova prababicka byla horska gorila...

 

m1ra - Čtenář - 7.1.2013 v 20:41
mywayonthehighway - Odpovědět
 
A ještě jednou bude(u) nějaké diskriminování Sappa, tak pár facek. Proč se kurva neučí pořádnou gillotinu nebo taekdowny v býčím stylu? Lesnara by dal...a Mira traky...
m1ra - Čtenář - 7.1.2013 v 20:44
co je? - Odpovědět
 
Haloooo, chiefe, my jsme tady a jsme tvoje křičící tamagoči... Dej nám novinky! Nakrm nás!!! :-D
Taipan - Čtenář - 7.1.2013 v 21:48
Alík na zemi - Odpovědět
 

Protože tady chcípl pes, a někdo tady kdysi chtěl vidět boj Alistaira na zemi, tak něco pro pobavení. Všimněte si taky malý rozdíl v muskulatuře proti dnešním parametrům. http://www.youtube.com/watch?v=JZcvMmI8vOk

wojtaman - Čtenář - 8.1.2013 v 20:40
Ser na školu - Odpovědět
 

Romane! Romane! Romane! vyser se na bakalářku nebo diplomku a všímej si nás =D


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

Ríša Pepica - Čtenář - 8.1.2013 v 21:17
.. - Odpovědět
 

Chlapi, mějte trochu trpělivost. Já myslím, že Roman z nějakého-nejspíš vážného důvodu (škola, rodina, nemoc atd.) web neaktualizoval, což musíme respektovat. Spíše mu patří velký dík, za to jak to tady přes rok frčelo. Sám si nedovedu představit, že by do něčeho investoval tolik času a energie. Naopak je tady teď prostor, pro zajímavé odkazy.. třeba turnaj v páce se Sappem a Reemem mě fakt bavil.

wengl - Čtenář - 8.1.2013 v 22:42
Novinky - Odpovědět
 

Přesne ten armwrestling me taky zaujal:) Dokud se to  tady nerozjede :) Muzem si tu do komentu posilat nejake novinky a zajimavosti sami :)

kelda06 - Čtenář - 8.1.2013 v 23:03
girls fight - Odpovědět
 

Přikládám jeden girls fight z nedávna. Dcl mě zaujala jejich technika :) http://www.pornuj.cz/video/zapas-divek-v-ringu-skoncil-polizanici/ 

wengl - Čtenář - 9.1.2013 v 07:21
:D - Odpovědět
 

To se divím,že se ještě neobjevily v ufc :P

MMA-9 - Čtenář - 9.1.2013 v 09:31
.. - Odpovědět
 

Lombard vs Okami na Fuel TV 8 v Japonsku. Koho tipujete ?:)

Robban - Čtenář - 9.1.2013 v 19:17
Re: .. - Odpovědět
 

Já věřím Lombardovi. Nevím proč, ale pořád věřím, že v UFC provětrá špičku střední váhy.

 

Tommy - Čtenář - 9.1.2013 v 20:27
Re: .. - Odpovědět
 

Podle mě Lombard - Okami ho nebude schopný dostat na zem a v postoji bude lepší Lombard a pokud vyvine tlak může vyhrát i KO.


Ivan Buchinger fan club.

kazan - Čtenář - 9.1.2013 v 19:01
yd - Odpovědět
 

Ted sem se díval na tu paku Alika se Sappem.Neveril sem že Bob může nekdy neco vyhrát:)

wengl - Čtenář - 10.1.2013 v 00:46
Arm - Odpovědět
 

Ale ten profík v armwrestingu mu ukázal Smile

Taipan - Čtenář - 10.1.2013 v 15:33
Reem vs Bigfoot - Odpovědět
 

Tak jsem koukal že Alík dostal licenci, a půjde do toho s Bigfootem o pozici vyzyvatele. Vypadá to na začátek února. Tak to se sakra těšímCool

wojtaman - Čtenář - 10.1.2013 v 16:03
tuf - Odpovědět
 

Tak pro zajímavost přemožitel Andrého a Kužely - Tor Troeng se dostal do TUF reality show a už ted tam má docela respekt...


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

MMA-9 - Čtenář - 10.1.2013 v 21:40
.. - Odpovědět
 

Silva vs Reem - kluci zase bych Reema moc nevyvyšoval, Silva sice vyhrál 1 ze 3 posledních zápasů, ale i tak je to podle mě nejsilnější zápasník těžký váhy na zemi to je zbiječka. Overeem to bude mít velmi těžké, byť mu fandím :-)

Jimi boi - Čtenář - 10.1.2013 v 21:47
Re: .. - Odpovědět
 

Nevim, myslim si ze ho Reem prejede v podobne velkym stylu jako Cormier nebo Cain. Myslim si, ze Silva ho muze ohrozit jen, jak ty pises na zemi, kam ho ale podle me nema moc sanci dostat. No uvidime...

wengl - Čtenář - 11.1.2013 v 00:30
My name is Junior Dos Santos - Odpovědět
 

J to sice starší,ale i tak dobré:) http://www.youtube.com/watch?v=_12Pg-kRGlc&list=FLkMsHPaUVPTqfe-nZDU702Q&index=6 od 5 min je to super :D

wengl - Čtenář - 11.1.2013 v 00:32
Junior dos Santos VS Cain Velasquez 2 - Odpovědět
 

http://www.youtube.com/watch?v=vbdufU3Nzt8

mejdlo - Čtenář - 11.1.2013 v 06:17
a co tohle - Odpovědět
 

http://www.youtube.com/watch?v=3jdA-SaSJOM

wengl - Čtenář - 11.1.2013 v 07:38
Re: a co tohle - Odpovědět
 

Tak Fedor je páán :) superWink

fr33k - Čtenář - 11.1.2013 v 20:30
no tak - Odpovědět
 

Pánové, buď jsme součástí sociálního experimentu nebo admin zapomněl heslo :-) Už bych se přikláněl i k nejhorší variantě, protože toto není normální. Je načase kódovat nový web, kdo se toho ujme? :-)

wojtaman - Čtenář - 11.1.2013 v 21:43
žebříček - Odpovědět
 

sledujete domácí mma sccénu? co říkáte na žebříčky na www.http://ultimatni-zapasy.cz/ a na www.fightnews.cz které se celkem liší... ten na FN mi přijde rozumnější...co vy na to? jaký je váš názor?


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

Sonnen285 - Čtenář - 11.1.2013 v 21:50
... - Odpovědět
 

“Rousimar Palhares tested positive for elevated testosterone and Joey Beltran tested positive for nandrolone, following their respective bouts at UFC on FX 6 in Australia.

heb - Čtenář - 11.1.2013 v 22:04
JAK JSEM RIKAL - Odpovědět
 

JAK JSEM RIKAL ZE SLO VIDET NA JUNIOROVI ZE NENASTUPUJE V TAKOVE POHODE A NENI DOST SOUSTREDENY .. ted jsem videl Rozhovor s nim kde rika ze byl az moc motivovany .. a ten jeho vykon byl ovlivnem pretrenovanim ..(unava) a za dalsi ma nejaky osobni problemy .. Však počkejte az se da do kupy .. vykrape to tam zas vsechno a vy s tim negrem owereemkem jdete doprdele ani si necuchne dostane takovy granaty ze skonci na prdeli a bude rad jestli udrzi chrani zubu v tlame .. Mám vás všechny rád <3     GO GO JUNIOR!!!

Libass - Čtenář - 11.1.2013 v 22:38
Re: JAK JSEM RIKAL - Odpovědět
 

Tak jo, dobrou...Laughing

The Viper - Čtenář - 11.1.2013 v 22:49
Re: Re: JAK JSEM RIKAL - Odpovědět
 

Povol uzdu. S tím rasismem se uklidni, jestli ti vadí zápasníci jiné barvy pleti než jsi TY, tak si to nech pro sebe, ale pro info, Junior není běloch (překvapivě). 

antiKristián - Čtenář - 12.1.2013 v 07:20
Re: JAK JSEM RIKAL - Odpovědět
 

To je tak, když se internetovej bouchač vrátí po 5 pivech z hospody a jde machrovat na fórum. Prostě šašek.

Libass - Čtenář - 11.1.2013 v 22:40
Glory - Odpovědět
 

Sledovali jste někdo finále Glory? Co na něj říkate?

Robban - Čtenář - 11.1.2013 v 23:38
Re: Glory - Odpovědět
 

Fandil jsem Sakimu a nezklamal. Do semifinále to likvidoval pěkně a Schilta potrápil ze všech nejvíc. Jen škoda, že se mu ho nepodařilo sundat.  Ale ta otočka co zkoušel na Schiltovu hlavu to byla paráda.Smile Jinak mě zklamal Ghita ve finále. Věřil jsem, že Schita porazí, ale nepředved nic. Byl hrozně pasivní. Jinak parádní turnaj. Překvapením pro mě bylo vypadnutí Aertse i Zimmermanna hned v prvním kole.

toddb - Čtenář - 12.1.2013 v 09:15
Re: Glory - Odpovědět
 

Prvních 16 zápasů turnaje Glory: http://www.youtube.com/watch?v=_qHvHwBnbWc

Fandil jsem Ghitovi, ale Schilt mě teda pekvapil hodně. 


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

Dante - Čtenář - 14.1.2013 v 04:01
Re: Re: Glory - Odpovědět
 

Schilt a Ghita ve finále, a další - nemáte někdo link na ty zápasy? Na youtubu to nějak nemůžu najít....

rosi - Čtenář - 12.1.2013 v 12:49
Re: Glory - Odpovědět
 

Trochu mě zamrzelo, že to vyhrál Schilt, ale když si dokáže poradit se Sakim i Ghitou, je to oprávněné vítězství.

Ghita to podle mě na tomhle turnaji spíš vyhaluzil, čekal jsem trochu víc, se Schiltem to byla škoda.

No a Saki největší zabiják, dělá si tam ze všech prdel. Takový komba a jednotlivý kopy a údery nemá nikdo jiný. Neskutečný talent, jeho zápasy jsou oslava kickboxu.

rosi - Čtenář - 12.1.2013 v 13:04
Re: Re: Glory - Odpovědět
 

Ještě se mi líbil ten Ben Saddik, o kterým jsem do té doby vůbec nevěděl, ale udělat občas pár sklapovaček by mu neuškodiloLaughing   A Zimmerman, ač ho moc nemusím, ani jeho styl, musím uznat, že granáty má slušný.

toddb - Čtenář - 12.1.2013 v 13:44
Re: Re: Re: Glory - Odpovědět
 

Saki je vynikající, ale podle mě je prostě moc malej na hw. Proti "monstrům" jako Schilt to má strašně těžký. K Schiltovi mám tedy respekt, protože jsem čekal, že si s ním Ghita bez problému poradí. 


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

rosi - Čtenář - 14.1.2013 v 22:29
Re: Re: Re: Re: Glory - Odpovědět
 

Nikdy jsem názor, že je Saki moc malej, nebral v potaz, ale turnaj Glory 4 to fakt potvrdil. Na Schilta prostě nedosáhl, i když to bylo celkem vyrovnaný. Ale i tak je Saki v HW jeden z nejlepších. Schilt je očividně těžký oříšek pro všechny. Ty jeho kopy, kolena a údery nevypadají nic moc, ale je v nich obrovská síla.

 

mr.perfecto - Čtenář - 11.1.2013 v 23:18
Strikeforce dnes - Odpovědět
 

Nate Marquardt vs Tarec Saffiedine

Jasnej Nate - K.O. 1.kolo

Wesley - Čtenář - 12.1.2013 v 00:11
Re: Strikeforce dnes - Odpovědět
 

Až zítra, ale už se taky těším. Saffiedine je solidní borec, nemá vyloženě slabinu, má dobrej variabilní postoj, nikdy neprohrál zápas před limitem. Nate vyhraje, ale tipuju, že Saffiedine s ním vydrží aspoň 2,3 kola, možná i všech 5.

mr.perfecto - Čtenář - 12.1.2013 v 09:34
Re: Re: Strikeforce dnes - Odpovědět
 

jojo trochu jsem se přepsal :) No ale jinak Saffiedine prohrál s Woodlym vcelku jasně a Nate rozbil Woodlyho tuším v prvním kole.

Ale každej zápas je jinej, to je jasný.

Wesley - Čtenář - 12.1.2013 v 12:05
Re: Re: Re: Strikeforce dnes - Odpovědět
 

Marquardt sundal Woodleyho tou brutální kombinací ve 4. kole. Byl celej zápas o něco lepší, ale Woodley tam měl knockdown a pár dobrejch momentů. Woodley-Saffiedine byl nudnej a vyrovnanej zápas, kdy se ho Woodley furt jenom snažil držet na zemi, ale Saffiedine zase zasadil víc úderů v postoji.

MB - Čtenář - 12.1.2013 v 12:57
Re: Re: Strikeforce dnes - Odpovědět
 

Saffiedine je dobrý borec, o tom žádná, nicméně jeho problém je, že nemá KO potenciál, což je proti Natovi hodně špatný.

mr.perfecto - Čtenář - 11.1.2013 v 23:32
FEDOR - Sport science - Odpovědět
 

Pokud někdo neznáte, tak mrkněte...fakt zajímavý!

http://www.youtube.com/watch?v=xEXjdipWsQ8

 

Wesley - Čtenář - 12.1.2013 v 00:25
Server is dead - Odpovědět
 

Vypadá to, že si tvůrci stránek dali novoroční předsevzetí vyprdnout se na to. Si snad založim vlastní blog.Smile Jinak, kdyby náhodou někdo neznal, tak dobrý český zpravodajský servery o MMA jsou třeba ultimatni-zapasy.cz a fightnews.cz. Akorát tam není tak živá diskuze.

mr.perfecto - Čtenář - 12.1.2013 v 09:37
Re: Server is dead - Odpovědět
 

No já chápu, že Roman má nějaké povinnosti jako škola, ale ani jednou se sem nepřihlásit a nenapsat třeba: Budu pokračovat v příspěvcích po skončení zkouškového 7.2. třeba?

To je Roman asi pěknej šprt :)

toddb - Čtenář - 12.1.2013 v 13:46
Re: Re: Server is dead - Odpovědět
 

Tak Roman není jedinej autor tady, ne? V redakci serveru je přece víc lidí...Patriot, Roman plus další. Aspoň teda myslím. Zdá se, že kluci nějak bouřlivěji oslavovali Silvestra. :)Každopádně, doufám, že jsou ok a že se to tady zase pořádně rozjede. 


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

mira01 - Čtenář - 12.1.2013 v 14:16
K1 - Odpovědět
 

Nevite někdo jak to vypadá s finále K1, nikde o tom nemůžu nic zjistit...

Libass - Čtenář - 12.1.2013 v 18:43
Re: K1 - Odpovědět
 

Poslední co jsem četl, bylo, že snad někdy v únoru, jestli si to dobře pamatuju.

mira01 - Čtenář - 12.1.2013 v 21:12
Re: Re: K1 - Odpovědět
 

Aha, díky za info, jsem si právě myslel že to odbouchají do konce roku, tak jestli to nezrušili :-)

Cows - Čtenář - 13.1.2013 v 04:48
... - Odpovědět
 

Prave ted bezi Strikeforce a jmena vyborny, akce skvela, doporucuju! 


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

Kotilion - Čtenář - 13.1.2013 v 11:24
Re: ... - Odpovědět
 

KJ Noons VS Ryan Couture fakt povedenej zápas?

Cows - Čtenář - 13.1.2013 v 12:08
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Jestli se ti tenhle zapas nelibil tak jsi divnej nebo se vyzivas v bjj :D


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

The Viper - Čtenář - 13.1.2013 v 14:38
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Barnett vs Nandor http://fightnext.com/video/A5NMBG6UXR32/Josh-Barnett-vs-Nandor-Guelmino--Strikeforce-Marquardt-vs-Saffiedine

 

a Daník http://fightnext.com/video/14ORKM944486/Daniel-Cormier-vs-Dion-Staring--Strikeforce-Marquardt-vs-Saffiedine

Kotilion - Čtenář - 13.1.2013 v 16:15
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Nakonci měl být vykřičník-tím se vše vysvětluje, ne?:D

 

Sonnen285 - Čtenář - 14.1.2013 v 08:14
Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Podle mě rozhodčí udělaly chybu měl to vyhrrát Noons.

JDS - Čtenář - 14.1.2013 v 09:21
Re: Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Noons ved nechápu to doufam že ho vezmou do UFC

wengl - Čtenář - 13.1.2013 v 11:28
Alik Sumo - Odpovědět
 

 http://www.youtube.com/watch?v=07Cmo496OHo

Robban - Čtenář - 13.1.2013 v 14:32
Re: Alik Sumo - Odpovědět
 

Všechno vyloženě férovky. Alistair byl o půl hlavy vyšší a 30 kg těžší než ostatní. Snad si z těch Japonců někdo nemyslel, že to může dopadnout jinak. :-)

MMA-9 - Čtenář - 13.1.2013 v 14:53
.. - Odpovědět
 

Barnett a Cormier udělali to co se od nich očekávalo, i když ty chlapy co jim dali na to vůbec neměli...

The Viper - Čtenář - 13.1.2013 v 19:07
Re: .. - Odpovědět
 

Tak Cormier chce Mira (chudák Frank) . Barnett by se měl utkat s Nelsonem, Marquardt bud s Okamim či Lombardem a Mousasi by měl dostat asi vítěze zápasu Matyushenko-Bader (což je škoda, čekal jsem většího soupeře)

MMA-9 - Čtenář - 13.1.2013 v 20:15
Re: Re: .. - Odpovědět
 

Jojo já sem na to taky koukal, ale osobně bych radši viděl Cormier vs Nelson a Barnett vs Mir :/. Jinak Marquardt je zpátky ve střední váze ? A Mousasi chce Shoguna ;)

The Viper - Čtenář - 13.1.2013 v 22:31
Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Myslim že pro Mira to bude konečná...mám ho rád a fandím mu, ale na takovýho soupeře prostě nemá. Barnett bude skvělé oživení podobně jako Overeem....přeci jen je ve světě MMA dost známý a zkušený

m1ra - Čtenář - 14.1.2013 v 11:26
Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Já si stejně furt myslím, že Cormier je moc malý na HW. Podle mě má jen teď šťastnou sérii nebo tak něco, i když je to fakt třída. Víc se těším na Barnetta s Werdumem, nebo Velasquezem.

Ríša Pepica - Čtenář - 14.1.2013 v 13:49
Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Trochu mi připomíná Fedora i výškou i stylem boje. Taky jsem zvědavý jak si poradí s většími a mohutnějšími borci. Osobně bych byl zvědavý, na souboj s Nelsonem. Každopádně tomuhle borci fandím..

Robban - Čtenář - 14.1.2013 v 22:31
Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Nevím co pořád blbnete s tou výškou. Oproti těm vysokým je zase obratnější  a rychlejší. Podle mě i  v UFC bude patřit ke špičce. A takového Mira by sundal v postoji, nebo umlátil na zemi. A silově je na tom rozhodně výborně.

mira01 - Čtenář - 14.1.2013 v 19:10
Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Zase tak zle bych to pro Franka neviděl, se Santosem to sice projel rozdílem třídy :-) ale proti Cormierovi je mnohem větší, silnější - jasně,není to všechno ale nemusel by na něj platit Cormierův wrestling, takže nějaký sub by se tam od Mira nechalo očekávat....

desalitor - Čtenář - 14.1.2013 v 21:51
Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Tak tak, cormier je sice hodně dobrej dobrej wrestler, však se učí od Caina ale Frank na zemi je fakt třída, pokud by ho Cormier neumlátil na zemi, tak jak to dělá Valesquez, tak to vidím, jestli se zápas uskuteční, tak ho Frank subne.

The Viper - Čtenář - 14.1.2013 v 22:51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Frank měl až moc velký respekt ze Santose...některé situace uplně vybízeli pro tu Frankovu levačku kterou třeba poslal k zemi Konga. Problém jeho je že začne po ráně panikařit, ale stejně bych radši Frankův návrat viděl proti jinýmu soupeři.

CHOBOTNICE - Čtenář - 13.1.2013 v 17:46
comeback - Odpovědět
 
Ahojky chcípáci! Přišla jsem se vám postarat o zábavu, když se na vás Románek vysral :D Pamatujete si na mě, viďte...Fedor je tlustý sedlák, kterému nakope prdel kdejaký papír hihihihi, nikdo ničemu nerozumíte :D
Robban - Čtenář - 13.1.2013 v 17:56
Re: comeback - Odpovědět
 

Sealed Co ty jsi zač?

kazan - Čtenář - 13.1.2013 v 18:08
Re: comeback - Odpovědět
 

Kdo si to ma pamatovat woe?

Dante - Čtenář - 14.1.2013 v 03:58
Re: comeback - Odpovědět
 

To je jeden idiot, co na minulých stránkách všechny sral. Jinak škoda reagovat, Roman ho pak stejně asi smaže.

mr.perfecto - Čtenář - 13.1.2013 v 22:31
barnett - Odpovědět
 

No Barnett měl teda soupeře, který není adekvátní jeho zkušenostem a kvalitě.

Takže výhra jaksi povinná, ale chápu, že nechtěl riskovat zranění.

mr.perfecto - Čtenář - 13.1.2013 v 22:31
barnett - Odpovědět
 

No Barnett měl teda soupeře, který není adekvátní jeho zkušenostem a kvalitě.

Takže výhra jaksi povinná, ale chápu, že nechtěl riskovat zranění.

Ninjagon - Čtenář - 14.1.2013 v 08:46
Stránky mrtvé ? - Odpovědět
 

Nějaké info o pokračování těchto stránek ? Moc by mne mrzelo, kdyby Extraround zkončil ...

kazan - Čtenář - 14.1.2013 v 15:26
bojkot - Odpovědět
 

Chlapi,pojdme to vyhnat na 300 komentů a poté tenhle web bojkotovat tím,že tu nikdo nebude přispívat,třeba domluvme se na 2 mesícíchWinkPrijde mi to jako už celkem nezdvořilý vůcí nám fandům.

Kotilion - Čtenář - 14.1.2013 v 15:34
Re: bojkot - Odpovědět
 

Nesmysl...

toddb - Čtenář - 14.1.2013 v 17:20
Re: bojkot - Odpovědět
 

Spíš to dopadne tak, že diskuze časem odejde do zapomnění, s tím jak se stránky neaktualizují a lidi sem přestanou chodit. Je to škoda, tohle je (byla) nejlepší stránka na novinky okolo bojových sportů v ČR. 


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

kazan - Čtenář - 14.1.2013 v 18:14
Re: Re: bojkot - Odpovědět
 

To sice jo ale tak v rámci slušnosti by to chtelo nejaky info od adminů.

mui-tai - Čtenář - 14.1.2013 v 20:44
Amatérismus - Odpovědět
 

Sotva se zaregistruju, tak to tu vyhoří. Bodejď by tu reklama měla šanci, jen něco prodaj(viz. reklama fanda) a hned to jdou oslavit(kokeš,anabol....). Ostuda to takhle odpískat před soubojem šampiona a bez sebemenšího vysvětlení. Portál to byl dobrej, ale asi bručej.

mr.perfecto - Čtenář - 14.1.2013 v 23:53
nuda - Odpovědět
 

Adminové na baterky...ale jak už tu někdo psal, je i plno jiných stránek, jen tam není diskuse.

Ale slušnost je napsat...ozveme se na měsíc nebo tak něco.

Goodridge - Čtenář - 15.1.2013 v 09:26
Roman - Odpovědět
 

Třeba je v nemocnici nebo někomu naliskal a sedí ;)

mr.perfecto - Čtenář - 16.1.2013 v 00:36
Re: Roman - Odpovědět
 

nebo někdo jemu a leží :P

mr.perfecto - Čtenář - 16.1.2013 v 00:40
Re: Roman - Odpovědět
 

No nic, já tu končím s komentama, nemá to cenu. Napíšu pouze v případě, že se web rozběhne. Jinak je to pro mě mrtvola a důvěryhoný pro mě po této zkušenosti již nikdy nebude.

zdar: aceman, tommy, shogun ...věčný prudiči nebo lidi se stejnými názory... :)

Gabin - Čtenář - 15.1.2013 v 09:51
Gabin - Odpovědět
 

No nic,tady končím,chcípnul tady pes.......

Honza K.V - Čtenář - 15.1.2013 v 10:04
Jen tak to není - Odpovědět
 

To musí mít určitě nějakej svůj důvod, ale jakej???

m1ra - Čtenář - 15.1.2013 v 10:09
? - Odpovědět
 

Já si prostě myslím, že Roman vsadil všechny své peníze na Santose a teď jen tak sedí a kouká z okna s kapající slinou v koutku úst...

radek445 - Čtenář - 15.1.2013 v 10:18
je to trapný - Odpovědět
 

To je vážně smutný... Nalákat lidi a pak se na to bez jediného slova vysrat!! To je tak těžký napsat SERU NA TO!!! ??? Si tady budu číst sračky jako že má nějakej Roman asi školu,nebo podobně.... Tak ať to nedělá. Jednoduchý!!! Není jedinej snad, kdo má nejakej problém. A jestli takhle řeší problémy, tak klobouk dolů. Banda lemplů se zas snažila udělat nějakej web!

Goodridge - Čtenář - 15.1.2013 v 11:01
Re: je to trapný - Odpovědět
 

jsi zbytečně zlý, nemáš tucha, co za tím může být, třeba je fakt v nemocnici nebo něco horšího a doteď toho pro nás udělal dost, tohle si nezaslouží Wink

 

Pokud jsi opravdový fanda, najdeš si veškeré novinky na jiných serverech.

radek445 - Čtenář - 15.1.2013 v 11:41
Re: Re: je to trapný - Odpovědět
 

A my si to snad zaslouzime? To za celou touhle stránkou je jen jeden člověk???? Je to v první řadě nezodpovědnost vůči lidem, kteří sem chodi. Je tady několik set příspěvku. A stejne nic. Nevím co se stalo, to nikdo.... Tak je nesmysl tady předpovídat nemocnice a podobne. Proste na nás hodili panove bobek.

antiKristián - Čtenář - 15.1.2013 v 12:19
Re: Re: Re: je to trapný - Odpovědět
 

Jak  píšeš, nikdo nemá tucha, co se stalo, a proto stejně jako ti připadá nesmysl předpovídat "nemocnice a podobně", tak je nesmysl tady brečet, že se na nás kluci vysrali.

wojtaman - Čtenář - 15.1.2013 v 21:23
Re: je to trapný - Odpovědět
 

Ty demente, za prvé tě nikdo nenutí sem chodit a za druhé Roman a ostatní to dělají jen z dobré vůle a ve svém volněm čase. Třeba je to už sralo tak se na to vysrali, třeba se jim něco posralo na webu a třeba něco jinýho. My musíme počkat, jak se to vyvrbí a pak uvidíme co dál...rozhodně tohle není povinné a když se ti tu nelíbí tak sem nelez. Je hodně zvláštní, že moc lidí Romana za ty roky nechválilo ,ale jak to měsíc nefunguje..sami to vidíte


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

radek445 - Čtenář - 16.1.2013 v 12:15
Re: Re: je to trapný - Odpovědět
 

Ty kaspare, ty mne můžeš políbit prdel.... Si tady založ seznamku s hosima. Nikdo te neprosil, abys mne odepisoval.

aceman - Čtenář - 15.1.2013 v 12:52
Web - Odpovědět
 

Panove, ja bych to nijak nehrotil, je to fanouskovsky projekt, ktery je zcela dobrovolny. A ze je par dni sucho?, at jsou duvody jakekoli, neresil bych je:) 

Tesim se na dalsi novinky, tento web je skvely a chodim sem rad.

Honza K.V - Čtenář - 15.1.2013 v 18:47
Re: Web - Odpovědět
 

Asi tak... :)

Jimi boi - Čtenář - 15.1.2013 v 18:52
Re: Web - Odpovědět
 

Konečně rozumný názor. To co tady někteří ze sebe blejou (třeba pan radek) je akorát tak známkou duševní nevyrovnanosti. 

radek445 - Čtenář - 16.1.2013 v 15:28
Re: Re: Web - Odpovědět
 

Hele ty Jime, to jsi tak blbej, ze nepochopis o co mi jde? Stačilo sem jen napsat. Nemůžu, web nebude, koncime! Je to neslusny vůči lidem, co sem lezou s tím, ze tady bude něco nového. Zkus chodit třeba do krámu, kde bude furt zavřeno a nikdo ani neda vědet o co jde. Bomba vid? Duševně chorej budes asi ty, nebo úplne blbej!

metiu84 - Čtenář - 16.1.2013 v 21:00
Re: Re: Re: Web - Odpovědět
 

Nemam vo zvyku sa zapajat do hadok, ale tie tvoje kecy uz zacinaju byt fakt neunosne. Ak tento server prirovnavas k nejakemu kramu, tak si uplne mimo. Za prve, to ze nejaky kram proste zavru a nikomu to neoznamuju je uplne bezna vec. A za druhe, a to predovsetkym, ked niekto prevadzkuje nejaky kram, tak sa jedna o jeho zivobytie a navstevnici su zakaznikmi, z ktorych majitel zije. Toto je dobrovolny projekt, ktory majitelovi nic nevynasa (pochybujem ze tych par reklam mu pokryje aspon naklady) a ty niesi jeho zakaznik. To znamena ze na svoje blbe reci nemas ziadne pravo. Aj keby sa na to Roman rovno vysral a nenapisal uz vobec nic (o com pochybujem), tak nikto z nas nemoze povedat ani pol slova. Naopak, mozme mu byt len vdacni, ze tento kvalitny a urcite casovo velmi narocny projekt vydrzal tak dlho. Ak ale tato prestavka sposobi, ze individua ako si ty tuto stranku znechutene opustia, potom je to ta najlepsia vec, aka sa mohla stat.

mr.perfecto - Čtenář - 16.1.2013 v 00:41
loučím se - Odpovědět
 

No nic, já tu končím s komentama, nemá to cenu. Napíšu pouze v případě, že se web rozběhne. Jinak je to pro mě mrtvola a důvěryhoný pro mě po této zkušenosti již nikdy nebude.

zdar: aceman, tommy, shogun ...věčný prudiči nebo lidi se stejnými názory... :)

kazan - Čtenář - 16.1.2013 v 15:28
Re: loučím se - Odpovědět
 

Taky to tak vidím.Moc sem tu sice nepřispíval ale po tehle zkušenosti tu už na truc nenapíšu nikdy.Čest

antiKristián - Čtenář - 17.1.2013 v 09:04
Re: Re: loučím se - Odpovědět
 

Kecáš :)

Herold666 - Čtenář - 16.1.2013 v 17:42
;-) - Odpovědět
 

No tak je to tady, ze sportu ktery sledovalo v tehle republice maximalne desitky lidi a temer vsichni kazdy den hltali MMA zpravy na tehdy nejlepsim serveru Kickboxing blog Romana L. a psali mu dekovne a pochvalne maily behem nebezpecne nudnych nocnich smen v otravne praci, se totiz stal sport, o ktery se zajimaji tisicovky ctenaru a vsechno toto (jeho praci) berou jako cistou samozrejmost. Ale popravde, co se tim zmenilo pro Romana ? Krome toho, ze svuj blog povysil na jeden z nejlepsich bojovych serveru v CR, ne-li v republice ? Nezmenilo se vubec nic, nic z toho nema krome dobreho pocitu...ja proste pockam, pro me to tu neni samozrejmost, ale radost !

redakce ExtraRound - Redaktor - 16.1.2013 v 18:53
Konec spekulací - Odpovědět
 

Jen tedy abychom zamezili divokým spekulacím, které tu létají sem a tam: Web rozhodně nekončí. Roman má ovšem zkouškové a škola má holt před časově velmi náročným (a zároveň člověka neživícím) koníčkem logicky přednost. 

Takže vydržte a zachovejte nám svou přízeň. Dotazy proč to rovnou nenahlásil apod. už můžete směřovat přímo na Romana, až se obnoví normální provoz. 

mr.perfecto - Čtenář - 16.1.2013 v 22:35
Re: Konec spekulací - Odpovědět
 

řekl jsem, že nenapíšu, ale na tohle musím. Sorry, ale před začátkem zkouškovýho napsat: hele chlapi, mám zkouškový, takže se na měsíc-dva odmlčím, tak s tím počítejte to zabere asi tak minutu i s vymyšlením duchapřítomného souvětí.

 

Chongi - Čtenář - 16.1.2013 v 23:04
Re: Re: Konec spekulací - Odpovědět
 

Bože!!! Tak už tu nechoď, když tě to tak sere. Roman vůči nám nemá žádné povinnosti. Pokud bude chtít tak bude dělat články, pokud ne tak ne. I kdyby to odůvodnil tím, že je zrovna středa.  Furt brečíte...tak si dělejte svoje stránky a pište tam třeba co hodinu novej článek o tom jak si JDS přečetl noviny nebo GSP utřel zadek.

toddb - Čtenář - 17.1.2013 v 07:36
Re: Re: Re: Konec spekulací - Odpovědět
 

Perfecto má pravdu. Dvě věty by stačily na předejití všem spekulacím a myslím, že 95 procent lidí by to chápalo. Roman sem skvělým webem přitáhl spoustu lidí a ti lidé sem chodí a logicky se ptají, co je za problém, žadný update,  je všechno ok? atp. atp. Samozřejmě, že k nám Roman ani nikdo jiný nemá žádný povinnosti, nicméně za některý reakce si může sám, právě tím, že zčistajasna utnul veškerý přispívání bez jakéhokoliv vysvětlení. 


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

antiKristián - Čtenář - 17.1.2013 v 09:04
Re: Re: Re: Re: Konec spekulací - Odpovědět
 

Hoši to přece nemá cenu furt řešit, co se mělo, nebo nemělo udělat. Já osobně jsem rád, že se to nakonec vysvětlilo a web nekončí. Těšim se na další články, do konce zkouškovýho klíďo počkám :)

m1ra - Čtenář - 17.1.2013 v 10:39
Re: Re: Konec spekulací - Odpovědět
 

Ty, hele!!!, já Romana chápu. Na mě taky když to přijde tak je to jak rána s čistého nebe a šlus..., ale já nedělám tak dobrý web na kterém je tolik dlouholetých právěukřivděnců, takže pak takové narcistické majetnické hlody nemusím poslouchat. Chudák Romča, ten sa musí za katedrů obracatWink

Goodridge - Čtenář - 17.1.2013 v 12:09
Re: Re: Re: Konec spekulací - Odpovědět
 

Asi tak, některé argumenty tady hraničí s psychickou labilitou. Nebo závislost na psaní do diskuzí, takže jakmile není nový článek, pouští se do Romana :)

Tak tady je aspoň něco pro pobavení:

http://www.youtube.com/watch?v=WgSYnanBHpo

Pusťte 6. minutu :D

 

mr.perfecto - Čtenář - 17.1.2013 v 18:58
Re: Re: Re: Konec spekulací - Odpovědět
 

Ty hele! a že píše na jiných webech? viz. příspěvek od Goodridge.

článek napsán 17. 01. 2013

Ale to je fuk...jen mi přijde trapný to svádět na zkouškový :)

m1ra - Čtenář - 18.1.2013 v 14:32
Re: Re: Re: Re: Konec spekulací - Odpovědět
 

Tož to je podpásovka...

antiKristián - Čtenář - 18.1.2013 v 14:41
Re: Re: Re: Re: Konec spekulací - Odpovědět
 

No ten článek je ze včerejška a tyhle stránky se rozeběhly dneska ještě v noci, prostě to tam dal jen o něco dřív, než články na extraround. O nějakym ojebávání extraround tady nemůže bejt řeč.

Kotilion - Čtenář - 17.1.2013 v 08:37
web - Odpovědět
 

Je ohromující, jak rychle lidi dokážou zapomenout na to, že pro ně někdo dobrovolně odváděl stovky hodin práce nepřetržitě několik let v kuse. Z těch, co tu mluvěj o nějakym bojkotování, se mi vaří krev v žilách: Co proboha chcete bojkotovat? Fanouškovskej projekt, kterej celý léta bezvadně šlape? Romanovi se určitě bude chtít psát dál, až uvidí vaše debilní reakce...

Goodridge - Čtenář - 17.1.2013 v 12:19
:D - Odpovědět
 

Šimon do UFC!!!

http://www.youtube.com/watch?v=kEa04vUkilY

Goodridge - Čtenář - 17.1.2013 v 15:29
ronnie - Odpovědět
 

No podívejme, Romča kope za jiný tým :) Tam mu z toho aspoň něco kápne.

http://powerlifting.ronnie.cz/c-14375-porazil-jsem-mika-tysona-pribeh-kevina-mcbridea-video.html

mr.perfecto - Čtenář - 17.1.2013 v 18:58
Re: ronnie - Odpovědět
 

příspěvek: 17. 01. 2013

a púrej zkouškový, není čas na nic :)

Ficary - Čtenář - 17.1.2013 v 21:27
Re: ronnie - Odpovědět
 

To jsem zvědav, jak to okomentují místní vlezprdelkové. Určitě ale něco vymyslí, když někdo napíše, že je nespokojený, protože jeho oblíbený web jde silně ke dnu a proto se vyjádří v diskuzi a oni ho za to z "jejich" webu vyhazují, to už je fakt síla! Jinak já mám taky zkouškové a není to brkančka, ale každý den jsem schopný vlézt na internet a odpovědět na emaily atp. a vyřídit si povinnosti, i když něco z toho je můj koníček! Silně pochybuji, že se někdo učí takovým způsobem, že nemůže věnovat 3minuty nějakému krátkému vysvětlení - narozdíl od článku o Kevinovi. Nechtěl jsem sem nic psát, ale dnešní článek na ronnie mě už docela vadí. Trochu slušnosti k nám by určitě nevadilo. Určitě vydržím a nepřemístím se na jiný web, ale při kliknutí na článek už nejsem takový fanda, ale spíš kulatý penízek.  CoolLaughing

 

radek445 - Čtenář - 17.1.2013 v 23:21
Je to výsměch!!!! - Odpovědět
 

Jo jo, strašně zaneprázdněnej. A největší pecka je, ze se redakce odhodlala napsat takovej shit skoro po měsíci. Panove se tam akorát bavej na úkor toho, ze jsou lidi nasraný. 

kolik474 - Čtenář - 18.1.2013 v 01:10
Stydlinek - Odpovědět
 

tak roman se sem prej uz stydi napsat, vcera sem ho potkal v usti...

heb - Čtenář - 22.1.2013 v 22:46
Vemola - Odpovědět
 

Chlapi nevite jak je na tom Vemola??? .. Skym?? kdy?? bude zapasit?? vim ze byl zraneny ale o nem nic moc nikde neni :(

.. jinak me zajima koho chystaji na JDS .. strrasne bych chtel videt Rematch Werdum a JDS ... TO by bylo peklo hecly .. junior se potrebuje zas Probrat a nebude v zadnem pripade chtit prohrat a werdum proto udela po prohre.. a navic :D snu o repete tez vse .. takze by to bylo zajimavy..  ale stejne nejvetsi trhak bude Overeem a Velasquez ... mohlo by byt zajimavy Carwin a Overeem ale Carwin se zas zrani vzdyt to je šmatloň .. pokazde se na nej tesim a on se sunda sam :D .. to je doprdele smula!

radek445 - Čtenář - 26.1.2013 v 00:35
Re: Vemola - Odpovědět
 

Kdyz to dobre půjde, tak by se Karlos mohl představit v dubnu.... 

cinan - Čtenář - 22.1.2013 v 23:01
Podle me - Odpovědět
 

Overeem je urcite kvalitni fighter to se musi nechat .. (sice ho nemusim) ale ted si myslim ze cain ho porazi .. overeemek hrozne vyckava a cain je pravy opak ten nici hned od zacatku jde po .. jak psal nekdo výš TKO..  podle me by nevydrzrel ani to co junior dos santos ..Si myslim.. ono to ani neni podstatny co ja si myslim .. protoze bohuzel... fandim cainovi tak mu preju a predstavuju si konecne jak ten namachrovanec dostane po tlame .. treba se pak sklidni a nebude pusobit tak namyslene!! Ale uvidite ze Cain Velasquez titul proti tomu opicakovi obhaji .. hraje si na tělo .. a spoleha na to ze svym telem zastrasi .. ale lesnar vahove podobny.. sice jako neda se srovnavat lesnar a negr zkusenostma .. ale vahove jsou podobni a ani si neskrtl .. Proste ciítím pro Overeema výprask roku!! a jestli to dopadne naopak je me to uprdele jeste mam JDS :D .. a ten ho dobije jak svini!CoolKiss

KILLER - Čtenář - 22.1.2013 v 23:05
Re: Podle me - Odpovědět
 

Přesně tak more!!!! ses taky cikan?

Hosi vyserte se na jakysi mlaticky .. sledujte Kobru 11 Jan to tam křápe jak svina .. ty trííčky popírají zákony gravitace :D:D:D

The Viper - Čtenář - 26.1.2013 v 12:11
Re: Re: Podle me - Odpovědět
 

cinan: ty seš retardovanej nebo co ? navíc si můžeš odpustit ty rasistický poznámky a navíc, pokud myslíš že Overeem vyčkává, mrkni se na zápas s Duffeem...ten se do Reema chtěl pustit od první vteřiny a po 19ti šel k zemi.

cinan - Čtenář - 27.1.2013 v 21:46
Re: Re: Re: Podle me - Odpovědět
 

kurva me nezajimaji jakysi lamy ... demente podivej se kde je jakejsi zabak duff nebo jak a kde je Velasquez .. Cain ho znici  zamysli se te ty kretene z teletextu

heb - Čtenář - 27.1.2013 v 21:51
Re: Re: Re: Re: Podle me - Odpovědět
 

presne tak .. duffe je urcite mene nebezpecny jak Cain Velasquez .. myslim ze se shodneme vsichni .. bohuzel cain umi prekvapit .. stejne jako werdum .. ale lidi verim v JDS

antiKristián - Čtenář - 28.1.2013 v 09:30
Re: Re: Re: Podle me - Odpovědět
 

Lidi nevim, jestli jste si toho všimli, ale KILLER, cinan a heb jsou podle všeho jedna a tatáž osoba, která si tady tim pádem povídá sama se sebou :D Mají stejný primitivní vyjadřování a vždy, když tady píše jeden, tak na to vždy zareaguje některý jeho alterego. Vypadá to na slušnýho pomatence :D

shogun - Čtenář - 28.1.2013 v 14:06
Re: Re: Re: Re: Podle me - Odpovědět
 

Hej přesně tak, taky jsem si toho všiml. Nojo už nám tu zas začíná lézt odpad, nechce někdo vynést smetí?


"I am too fast" Bob Sapp