přihlásit trvale
Nová registrace
Stipe Miocic vs. Stefan Struve na UFC on Fuel TV 5

Stipe Miocic vs. Stefan Struve na UFC on Fuel TV 5

přečteno: 1422×
16.06.2012 v 09:40 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 1×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Na konci září se UFC vrátí do Anglie. Se svým turnajem zavítá 29. září do Capital FM Arény v Nottinghamu. Diváci v USA budou moci sledovat hlavní program na televizní stanici FUEL TV. Jedním ze zápasů, který by měli vidět, bude střet v těžké váze mezi neporaženým Američanem chorvatského původu Stipem Miocicem (9-0) a holandským dlouhánem Stefanem Struvem (24-5).

Oba zápasníci se představili na nedávném turnaji těžké váhy UFC 146. Oba své zápasy vyhráli. Teprve 24letý Struve nastoupil již k 11 zápasu v UFC, celkově k 29. Jeho soupeřem byl obávaný striker Lavar Johnson. Struve jej udolal už v 1. kole po submission (armbar) a po třetí v kariéře obdržel bonus za submission večera. Miocic se utkal s americkou hvězdou Strikeforce Shanem del Rosariem. Souboj dvou neporažených přinesl vyrovnaný boj v úvodním kole. Ve druhém kole po strhu, měl v boji na zemi navrch Miocic, který také po sérii loktů utkání ukončil TKO a získal 3 výhru v UFC.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

MMA-9 - Čtenář - 16.6.2012 v 22:35
.. - Odpovědět
 

Miocic mě v posledním zápase překvapil, čekal sem že ho Rosario přejede a bylo to naopak. Ale i tak si myslím že si s nim Struve poradí.