přihlásit trvale
Nová registrace
Souboj titánů: eliminace Plzeň - výsledkový servis

Souboj titánů: eliminace Plzeň - výsledkový servis

přečteno: 3687×
09.04.2011 v 00:47 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 0×
Rubriky: Výsledky / Ostatní / ČR

Souboj titánů: eliminace Plzeň, 8. dubna 2011 - výsledky

1.) Jiří Štádler vs. Honza Šámal, superfight

Úvodní zápas patřil již tradičně domácímu Jirkovi Štádlerovi. Štádler trochu přepálil první kolo a postupně mu docházely síly, čímž se boj poměrně vyrovnal, druhé kolo bylo pro Šámala a ve třetím kole oba bojovali na rezervu. Zápas jako jediný během večer pokračoval do extra round, kde byl o něco dravější Štádler.

výsledek: Štádler vyhrál 2-1 na body po extra round.

2.) Petr Dvořák vs. Jan Fedrich - semifinále pyramidy do 72,6 kg

Petr Dvořák z Hanuman Gymu nahradil na poslední chvíli Libora Staníka z X gymu, který měl původně na turnaji startovat. Fendrich byl od začátku lepší, s přehledem soupeře rozebíral technickým boxingem. Ve druhém kole si Dvořák v jedné z výměn obnovil měsíc staré zranění nártu z ME, když kopl atakujícího Fendricha přímo do kolene a nebyl schopen pokračovat dál.

výsledek: Fendrich vyhrál TKO ve 2. kole

3.) Filip Sýkora vs. Honza Homolka - semifinále pyramidy do 86 kg

Honza Homolka nastoupil ve svém premiérovém zápase v pyramidě Souboje titánů proti loňskému finalistovi a vítězi plzeňské kvalifikace Filipu Sýkorovi a svou kůži nedal zadarmo. Tvrdší Sýkora si sice držel po celý zápas střed ringu, ale Honza dobře boxoval z ústupu. V prvním kole byl Homolka počítán, ale nakonec odboxoval celé utkání.

výsledek: Sýkora vyhrál 3-0 na body

4.) Martin Kališ vs. Jurij Vasilišin semifinále pyramidy do 72,6 kg

Po opatrném prvním kole trefil Kališ svého soupeře kolenem na střed těla a bylo po zápase.

výsledek: Kališ vyhrál TKO ve 2. kole

5.) Saša Petrus vs. Radim Kušnirak

Petrus konečně dokázal završit dobrý výkon vítězstvím. Petrus vypnul libereckého bojovníka tvrdým úderem na spodek (žebra) už v 1. kole.

výsledek: Petrus vyhrál KO v 1. kole

6.) Alena Holá vs. Asia Gutowska

Aleně Holé se na poslední chvíli zranila soupeřka a její místo zaujala pár dní před turnajem polská kickboxerka Asia Gutowska. Ale zdálo se, že nebyla zrovna v zápasové formě a pro skvěle připravenou Holou nebyla adekvátní soupeřkou. Od začátku měla veliký respekt. Ve druhém kole postupně přešla do úplné pasivity, v rohu inkasovala sérii úderů a byla počítaná. Následný tlak přečkala až do gongu, ale do třetího kola už nenastoupila.

výsledek: Holá vyhrála RSC po 2. kole

7.) Pavel Plešinec vs. Elvedin Zulum

Zápas v těžké váze neměl dlouhého trvání. Aktivnější Zulum se vrhl na plzeňského bijce, který ve 33 letech nastoupil k prvnímu profizápasu a snažil se jit po ráně. přitom úplně zapomněl na kryt a inkasoval úder (napomezí háku - direktu) a šel k zemi. Nebyl však natolik otřesený, aby nemohl pokračovat dál, nicméně úplně zbytečně se nechal spočítat a poté se neprávem vztekal, že ringový rozhodčí ukončil zápas.

výsledek: Plešinec vyhrál TKO v 1. kole

8.) Jan Fendrich vs. Martin Kališ

Po opatrném první kole se začalo v druhé třiminutovce zvyšovat tempo. U provazů došlo k incidentu, kdy se Fendrich ocitl na zemi a Kališ na něm přistál kolenem napřed (úmyslně/neúmyslně...?), čímž způsobil Fendrichovi tržnou ránu, která si vyžádala ošetřetní. Když se opět pokračovalo Fendrich rozjel kolotoč úderů, série technických boxerských kombinací hlava - spodek vedly až ke Kališově knock downu a následnému počítání. Když se opět pokračovalo Fendrich okamžitě vystartoval s další sérií úderů a zápas byl u konce.

výsledek: Fendrich vyhrál TKO ve 2. kole

9.) Honza Tůma vs. Stanisław Zaniewski

Honzovi Tůmovi byl naposlední chvíli změněn soupeř. Z Polska do Plzně dorazil bělorusko-polský bojovník Stanislav Zaniewski. O zápase se dozvěděl jen pár dní před turanjem, nicméně šlo pravděpodobně o nejhezčí zápas večera. Honza narazil na obdobně laděného soupeře, který stejně jako on preferoval boxerské výměny a tak bylo k vidění řada tvrdých kombinacích, ve kterých to každou chvíli zavánělo KO. Honzův soupeř byl postupem času přesnější a rozdal více čistých úderů. Honza se pokusil udělat závěr, ale houževnatý Zaniewski se nedal a nakonec přichystal Tůmovi první porážku na titánech.

výsledek: Zaniewski vyhrál 3-0 na body.

10.) Filip Sýkora vs. Saša Petrus

I toto utkání se navzdory Sýkorově předchozí bilanci doboxovalo celé. Petrus i přes dvě počítání ve druhém kole odzápasil celé utkání. Ale Sýkora v něm byl většinu času lepší a zaslouženě vyhrál, čímž obhájil loňské vítězství plzeňské kvalifikace a znovu si zajistil účast ve finále.

výsledek: Sýkora vyhrál 3-0 na body


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky