přihlásit trvale
Nová registrace
Simply the Best 4 - upoutávka

Simply the Best 4 - upoutávka

přečteno: 2317×
10.05.2015 v 11:36 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 0×
Rubriky: Aktuality / K-1 / ČR

Ode dneška za necelých 14 dní, v neděli 24. května, proběhne od 19:00 h v pražském Top Hotelu pod hlavičkou organizace WKN kickboxerský galavečer s názvem Simply the Best 4 a svým obsazením rozhodně aspiruje na domácí akci roku. Startovní listina nabídne 13. zápasů v čele s titulovým kláním o interkontinentální titul těžké váhy mezi Petrem Vondráčkem a francouzským bojovníkem Nicolasem Wambou. Teprve 25letý Wamba má na kontě již 50 zápasů, z toho 39 výher, je evropským šampiónem WKN z roku 2013 a světovým šampiónem WKN z roku 2014. Domácí stálice, 37letý Petr Vondráček, který v posledních letech nastupuje do ringu pod vedením Viktora Petrlíka z pražského Lanna gymu, má na kontě 77 zápasů z toho 51 výher. Loni na domácí půdě dokázal vybojoval světový titul WAKO Pro.

I druhý zápas bude titulový a s mezinárodním přesahem. Devatenáctiletý David Vinš, který v 10 zápase v kickboxu poznal pouze jednoho přemožitele se utká o evropský titul K-1 organizace WKN v supertěžké váze s o šest let starším slovenským talentem Tomášem Možným, který je s 30 zápasy na kontě (z toho 25 výher) tím zkušenějším borcem. Titulové souboje s mezinárodní účastí potom uzavře souboj v těžké váze mezi Georgijem Fibichem za Česko a Vasilisem Karagiannidisem z Řecka, v němž se bude bojovat o interkontinentální titul WKN. O domácí titul ve váze do 76,4 kg se podle pravidel K-1 utkají dva trenéři - bojovníci, 41letý veterán domácí scény Jiří Apeltauer a kladenský universál Jan Homolka.

Tím výčet titulových zápasů končí. Na programu je ale ještě řada dalších zajímavých soubojů. K jednomu z nejočekávanějších utkání večera bude patřit odveta mezi Petrem Karašem a Danielem Škvorem. V roce 2011 měl navrch Daniel Škvor, který přejel Petra Kareše KO ve 2. kole. Od té doby však oba bojovníci urazili pořádný kus cesty, zejména aktivnější Petr Kareš. Oba za sebou mají těžké zápasy z minulého měsíce. Daniel Škvor v zápase večera na Heroes Gate 14 svedl bitvu s běloruským bijcem Piotrem Ramankevichem, kde málem prohrál KO, nakonec nebyl daleko aby zápas otočil a sám vyhrál KO, obrat ve 3. kole však již nedotáhl do konce, a s bilancí 3 počítání pro českého bojvoníka a dvě počítání pro běloruského bijce, se z bodové výhry radoval Ramankevich. Petr Kareš zase na Night of Warriors 7 vydřel bodovou výhru nad ukrajinským bojovníkem.

Jakub Steidl se po výhře nad Jiřím Apeltaurem na Heroes Gate 14 znovu představí na domácí půdě, tentorkát proti Tomášovi Beranovi. Z domácích borců se dále představí Adam Audy, Sebastian Bytiqi, Vladimír Říha, Ondřej Srubek, Daniel Brunclík či Marek Procházka. Předprodej vstupenk probíhá paralelně na portálech ticketpro a ticketstream. Základní cena vstupenek je 490,- Kč.


Simply the Best 4 - startovní listina

Datum: 24. května 2015
Místo: Praha (ČR)
Aréna: Top Hotel Praha

 

Program

WKN Kickboxing Super-Heavyweight Intercontinental Championship (Oriental Rules)
Petr VONDRÁČEK (ČR) vs Nicolas “ Junior “ WAMBA (FrancIe) 3×3 min.

WKN Kickboxing Super-heavyweight European Championship K-1 Rules
David VINŠ (ČR) vs Tomáš MOŽNÝ (Slovensko)
5 x 3 min.

WKN Kickboxing Czech Republic National Championship K-1 Rules
Jiří APELTAUER (ČR) vs JAN HOMOLKA (ČR)
3 x 3 min., -76,4 kg.

WKN International Kickboxing Challenge (Oriental Rules) Super-Heavyweight
Georgij FIBICH (ČR) vs Vasilis KARAGIANNIDIS (Řecko)
3x3 min.

WKN Kickboxing International Challenge (Oriental Rules)
Ondřej SRUBEK (ČR) vs Corentin JALLON (Francie)
3 x 3 min., -87 kg

Daniel BRUNCLÍK (ČR) vs Arkadiusz KASZUBA (Polsko)
3×3 min., -81 kg, K-1

Petr KAREŠ (ČR) vs Daniel ŠKVOR (ČR)
3 x 3, min., -88,6 kg, K-1

Tomáš BERAN (ČR) vs Jakub ,,Yakuza“ STEIDL (ČR)
3 × 3 min., -77 kg,

Vladimír ŘÍHA (ČR) vs Adrian AHMAD (Polsko)
3 x 3 min., -69 kg, K-1

Adam AUDY (ČR) vs Stefanos KONSTANTENOPOULOS (Řecko)
3 × 3 min., -86 kg, K-1

Marek PROCHÁZKA (ČR) vs Marko MILANOVIĆ (Srbsko)
3 × 3 min., -75 kg, K-1

Petro NAKONECHNYI (Ukrajina) vs Pavol GARAJ (Slovensko)
3 × 3 min., 73 kg, K-1

Sebastian BYTIQI (ČR) vs Samuel HADZIMA (Slovensko)
3 × 3 min., 65 kg, K-1


Simply the Best 4 - upoutávkaSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky