přihlásit trvale
Nová registrace
Rizin FF 8 a 9 a UFC 219 - startovní listiny

Rizin FF 8 a 9 a UFC 219 - startovní listiny

přečteno: 1574×
26.12.2017 v 13:25 | Autor: Caidel
diskuse: 16×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Shrnutí programu na konec roku. Tradiční vícedenní turnaj Rizinu (Rizin FF 8, který se koná 29. prosince a Rizin FF 9, který se koná na Silvestra 31. prosince) a mezitím vložené slušné PPV UFC 219: Cyborg vs. Holm na 30. prosince.

Turnaje Rizinu na sebe navazují (čtvrtfinále na jednom, semi a finála ne druhém) - a tak si to vezmeme pěkně popořadě. UFC sledovatelné  jako obvykle, turnaje Rizinu jsou dostupné na streamu Fite.tv - loni jsem zkoušel a slušná kvalita, rychlost i spolehlivost. Chtějí 19.99 za večer, oba Riziny dohromady za 29.99 dolaru :)

 

 

Rizin FF 8 (World Grand Prix 2017: 2nd round)

Turnaj který se koná 29. prosince je očíslován jako Rizin Fighting Federation 8, ale plný název je Rizin World Grand Prix 2017: 2nd round, koná se jako obvykle v Saitama Super Aréně a jak už tak název napovídá, hlavním programem je zde druhé kolo (čtvrtfinále) šestnáctkové pyramidy v mužské bantamové váze z kterého zde proběhnou čtyři fighty (+1 rezervní) s tím, že semifinále a finále proběhne během jediného večera na Silvestra. Zbytek programu jsou různé superfighty - od těch co nás sportovně zajímají nejvíce (Jiří Procházka vs. Karl Albrektsson) až po standardní bizáry typu Gabi Garcia vs. profi-wrestlingová důchodkyně. Turnaj na tom kvalitativně není úplně zle - má celkem dvě hvězdičky.

V bantamovém grand prix je tedy v tuto chvíli osm zástupců, tři z toho reprezentují Japonsko, zbytek jsou bijci s celosvětovou působností. Hlavní domácí hvězda Kyoji Horiguchi, tamější jednička muší váhy chce potvrdit, že je prostě největší hvězdou v Japonsku vůbec a odnést si první místo i v turnaji o váhu výš. Proti němu neporažený brazilec Gabriel Oliveira (10-0 MMA) který se do turnaje kvalifikoval na divokou kartu tím, že vyřadil Tasuyu Kawajiriho (který naopak zkoušel jít o váhu níž). Druhou divokou kartu je Ian McCall z UFC, bývalá světová jednička muší váhy a dlouhodobá TOP 10 stálice v UFC, který v roce 2012 remízoval s Demetriousem Johnsonem. Poslední době je na tom ale bídně zdravotně a kvůli různým zraněním už tři roky nebojoval. Rizin po něm ale skočil okamžitě jakmile opustil UFC (podepsali McCalla prakticky druhý den), protože je to přece jen slibné jméno. Jeho současné kvality prověří Manel Kape (8-1 MMA), Portugalec původem z Angoly. Ten v prvním kole překvapivě za minutu a jedenáct vteřin sestřelil Ersona Yamamota, i tak je ale nejníže nasazeným borcem v turnaji (vlastně společně s McCallem, který je kvůli neaktivitě mimo žebříčky). Francii reprezentuje Kevin Petshi a to proti světové patnáctce, domácímu Shintaro Ishiwatarimu. Petshi v prvním kole těsně ubodoval Jae Hon Moona (který za těsnou prohru dostává šanci v rezervním fightu) a Ishiwatari zdolal na body Akhmeda Musakaeva. Ishiwatari před mnoha lety prohrál s Horiguchim a doufá v odplatu, jinak sází hlavně na to, že má hodně zkušeností i s pětikolovými zápasy (už nejméně čtyři) a na finálovém večeru tedy předpokládá, že by ho maximálně šest kol nemělo rozhodit. A pak je tu nejzkušenější Takafumi Otsuka (23-13-2), šampion Deepu. Otsuka v roce 2014 prohrál s Ishiwatarim a od té doby má šest výher v řadě, v zahajovacím fightu těsně ubodoval Anthony Birchaka (který také dostane šanci v rezervě) a na tento fight se připravoval hlavně s kickboxery. Proti němu neporažený Němec Khalid Taha (11-0) který už v prvním kole s Keitou Ishibashim předvedl, že mu Rizin pravidla s kopy a koleny na zemi velmi vyhovují když mu dopomohly k výhře v prvním kole. Reserve fightem bantamového turnaje je Anthony Birchak vs. Jae Hoon Moon - oba borci v prvním kole svým soupeřům podlehli těsně na body a dostávají další šanci.

Před grand prix nás čeká bizár víkendu: Monstrózní Gabi Garcia (4-0 MMA) se postaví proti další profiwrestlerce: Shinobi Kandori (4-1 MMA) sice má nějaké ty MMA zkušenosti, ale je jí už 53 let, váží asi tak o 20 kilo méně a momentálně je političkou - v kleci nestála už přes 17 let. Takže opět trochu smutná vražda v přímém přenosu a to na 3x3 minuty (ale těžko přetěžko to vydrží tak dlouho). Pak ovšem to možná nejzajímavější: návrat Jiřího Procházky (19-3-1, 4-1 Rizin). Toho teď brzdila zranění, takže po sérii fightů v Rizinu měl letos jen jediný zápas na Fusion Fight Night (TKO výhra). Procházka je světová sedmatřicítka a v grand prix Rizinu už jednou docela bodoval. Také Švédský soupeř Karl Albrektsson (6-1 MMA, 2-1 Rizin) na sebe upozornil až hlavně v Rizinu, z léta má výhru nad Teodorasem Aukstuolisem arm-trianglem. Oproti Procházkovi je ale o něco méně zkušený a světovou #74. Oba už v Rizinu zdolali Vadima Nemkova.

Jednadvacetiletá neporažená stálice Rizin turnajů, „King“ Reina (7-0 MMA) tentokrát nastoupí proti solidní belgičance Cindy Dandois (9-3 MMA) která už má zkušenosti i na té nejvyšší úrovni: Invicta, UFC a M-1. Klíčové zápasy ale zatím spíše prohrávala (Evinger, Davis) a především je asi dvě váhy pod Miurou (obvykle 135 liber, tohle je vypsáno na 155 což je běžná váhy Miury která zápasí spíš v otevřené váze a zvládla i třeba Jazzy Gabert nebo Shanu Baszler). V poněkud mismači pak uvidíme Hiroyuki Takayu (22-14-2 MMA) který sice nemá v poslední době ideální formu a letos bojoval jen jednou (čímž aspoň přerušil sérii výher), ale proti němu zcela neznámý Baataryn Azjavkhlan z Mongolska, který má profibilanci 2-2 MMA, navíc poslední fight prohrál a veterán Takaya tak má na kontě o 34 zápasů víc. 

Kickboxer Kizaemon Saiga (3-3) zaskočí za Seichira Ita (zlomený nos) a vezme MMA zápas proti Kai Asakurovi (2-1). Zkušená Shizuka Sugiyama (15-4-1 MMA) proti populární judistce Kana Watanabe (1-0 MMA) a večer zahájí excentrický leglocker Satoru Kitaoka (40-15-9 MMA) proti Kiichi Kunimotovi (18-7-2-1NC)

 

Startovní listina:

 1. Kyoji Horiguchi vs. Gabriel Oliveira - čtvrtfinále BWGP
 2. Ian McCall vs. Manel Kape - čtvrtfinále BWGP
 3. Kevin Petshi vs. Shintaro Ishiwatari  - čtvrtfinále BWGP
 4. Khalid Taha vs. Takafumi Otsuka  - čtvrtfinále BWGP
 5. Gabi Garcia vs. Shinobu Kandori - ženská otevřená váha
 6. Jiří Procházka vs. Karl Albrektsson - polotěžká
 7. Reina Miura vs. Cindy Dandois - ženská 70 kg
 8. Hiroyuki Takaya vs. Baataryn Azjavkhlan - pérová
 9. Anthony Birchak vs. Jae Hoon Moon - reserve fight BWGP
 10. Kizaemon Saiga vs. Kai Asakura - muší váha
 11. Shizuka Sugiyama vs. Kana Watanabe - ženská muší
 12. Kiichi Kunimoto vs. Satoru Kitaoka - smluvní -75kg

 

Rizin FF 9: World Grand Prix 2017: Final Round

Rizin Fighting Federation 9, celým názvem World Grand Prix 2017: Final Round je turnaj který se koná tradičně na Silvestra - budou zde finišovat všechny letošní turnaje - což jsou tedy především rozjeté Grand Prix bantamové váhy (semifinalisté vzejdou z turnaje o dva dny dřív), ale také ženské grand prix v atomové váze (čtvrtfinále se konalo už v říjnu) a k tomu ještě improvizovaný kickbox turnaj v muší váze (čtyři účastníci). K tomu tři superfighty a dvanácti-zápasový program ze Saitamy na Silvestra je hotový.

Hlavní atrakcí před finálovými zápasy je návrat Mirko CroCopa (35-11-2) který má ještě nějaké fighty na smlouvě a tak se vrací ze zaslouženého bojovnického důchodu pro gimme fight s Tsuyoshi Kosakou (27-19-2), sedmačtyřicetiletým veteránem který naposledy loni podlehl Barutovi. CroCop je po výhře loňského Grand Prix stále ještě světovou jedenáctkou, Kosaka je někde ve třetí stovce, takže tak. Shinju Nozawa-Auclair (1-0 MMA) dostává další fight, tentokrát proti Chelsea LaGrasse (0-0 MMA). Nozawa-Auclair má nicméně amatérskou bilanci 2-1 a právě ta jediná porážka přišla letos v březnu s LaGrasse, takže šance na pomstu v profi-debutu LaGrasse která je v amatérech 2-0. A druhým čerstvým importem z UFC je japonská legenda Takanori Gomi (35-14 MMA) který chce svou kariéru zakončit před domácím publikem (ačkoli ne nezbytně tímhle fightem) a posledních pět UFC fightů prohrál. Proti němu Yusuke Yachi (18-6 MMA), který ná naopak pěkně našlápnuto třemi Rizin výhrami a chce Gomiho cenný skalp. Favorit jasně Yachi, nyní #54, Gomi je někde v pětistovce, ale třeba ho domácí publikum zase nabudí.

Ženské GP superatomové váhy má čtyři semifinalistky. Domácí Rena Kubota (5-0 MMA) je nejpopulárnější a zatím neporaženou bojovnicí turnaje. Její bilance je pozoruhodná: MMA debut vyhrála naskočenou pákou, pak výhra gilotinou a následně jedno KO kopem na tělo a dvě KO údery na tělo, v obou případech v prvním kole. Proti ní Irene Cabello Rivera (7-4 MMA) která přes čtvrtfinálový zápas prošla pákou nad Miyu Yamamoto. Brazilka Maria Oliveira (10-2 MMA) jde do zápasu s devíti výhrami v řadě a to proti Kanně Asakuře (9-2 MMA), která vyhrála čtyři v řadě (všecho letos). Zajímavé je, že poslední porážku Asakury loni v Rizinu způsobila Alyssa Garcia a právě tu Oliveira ubodovala ve čtvrtfinále. 

Do kickbox turnaje muší váhy jsou nasazeni fenomén Tenshin Nasukawa a k němu Yuta Hamamoto, Mitsuhisa Sunabe a Yamato Fujita. Výhra se samozřejmě čeká od Nasukawy. 

Startovní listina:

 1. finále BWGP
 2. finále ženského GP Superatomové váhy
 3. finále kickbox muší váhy
 4. Mirko Filipovič vs. Tsuyoshi Kosaka - těžká
 5. Shinju Nozawa-Auclair vs. Chelsea LaGrasse - ženská muší
 6. Takanori Gomi vs. Yusuke Yachi - lehká
 7. Rena Kubota vs. Irene Cabello Rivera - semifinále ženského GP superatomové váhy.
 8. Maria Oliveira vs. Kanna Asakura - semifinále ženského GP superatomové váhy.
 9. Tenshin Nasukawa vs. Yuta Hamamoto - mini kickbox turnaj muší váha
 10. Mitsuhisa Sunabe vs. Yamato Fujita - mini kickbox turnaj muší váha
 11. semifinále BWGP
 12. semifinále BWGP

 

 

UFC 219: Cyborg vs. Holm

UFC 219 se koná 30. prosince v T-Mobile Aréně v Las Vegas v Nevadě. Tradičně hodně silný závěr roku se tentokrát až tak úplně nekoná, UFC se trochu vystřílelo na předchozích dvou výborných PPV a série různě přeložených zápasů tomu nakonec taky moc nepomohla. Takže máme papírově jeden titulový zápas a čtyřhvězdičkové PPV, jenže FightMatrix ještě neaktualizoval startovku z které mezitím odpadl vysokoprofilový zápas v bantamové váze s dvěma TOP 10 bijci který s hodnocením turnaje rozhodně trochu zamává.

Tím zrušeným zápasem je Jimmie Rivera vs. John Lineker. Původně to tedy měl být světová pětka Rivera proti exšampionovi Cruzovi, ale ten si zlomil ruku a tak zaskočil právě Lineker - a to koncem listopadu, takže měl na přípravu pět týdnů. Jenže nejnovější zprávy mluví o tom, že Lineker má zánět zubu a nastoupit nemůže. Nabídlo se pár jmen (Marlon Vera) a především Marlon Moraes, ale ačkoli Moraes sám navrhl nějakou smluvní váhu a Rivera na ní byl ochoten přistoupit, vyjednávání se nakonec nějak zaseklo, Moraes zaskakovat nebude, Rivera na turnaji taky nebude a má úplně pokažené vánoce (i líbánky, které kvůli zápasu rušil).

Dva zápasy se posouvaly: Kamaru Usman vs. Emil Weber Meek kvůli tomu že Meek nedostal víza, takže to proběhne o tři týdny později na UFC 220 a remač Abdul Razak AlHassan vs. Sabah Homasi z UFC 218 na který se oba borci ještě nestihli připravit a také bylo posunuto na UFC 220. Turnaj bohužel přišel také o Gokhana Sakiho, který si zranil koleno a musel na operaci.

Se jmény je to tedy slabší. Proti main eventu se samozřejmě nic moc nabídnout nedá a máme tu skvělou vysokoprofilovku Nurmagomedov vs. Barboza, Calvillo vs. Esparza ale na PPV předpokládám vysloveně naláká málokoho (jakkoli je to TOP 15 zápas s exšampionkou). Starší fanoušky by mohl potěšil návrat Carlose Condita, ale jeho forma je samozřejmě velkou otázkou.

V hlavním zápase tedy asi nejobávanější žena MMA, Cris Cyborg, momentální UFC šampionka a proti ní exšampionka váhy 135 liber a přemožitelka Rondy Rousey Holly Holm. S jistou rezervou by se dalo říci, že se tu hraje o titul největší bojovnice všech dob. O Cyborg se tak rozhodně čas od času mluví, vzhledem k tomu jaká je to destruktivní mašina, Holly Holm za sebou sice zdaleka nemá takovou kariéru, neboť poté co zrušila Rouseyinu mystiku se jí moc nevedlo, ale kdyby dokázala něco podobného zopakovat i proti Cyborg. Fíha. Stylisticky přitom zajímavé - Holm je klasickou counter-strikerkou a je techničtější než Cyborg, takže by Cyborgina agrese mohla Holm teoreticky hrát přímo do karet. Jestli ale Holm dokáže zachovat chladnou hlavu, nebo podlehne tlaku (nebo na ní Cyborg zkusí BJJ, což prý také nevylučuje), to se dozvíme až za pár dní.

Co-main event především pro fajnšmekry. Neporažená válcovací mašina Khabib Nurmagomedov (24-0 MMA) se vrací proti nejtvrdšímu kopáčovi v UFC, Edsonu Barbozovi (19-4 MMA). Barboza má přitom v poslední době slušnou formu a od prohry s Fergusonem vyhrál tři fighty s těžkými soupeři a je zaslouženě světovou čtyřkou, Nurmagomedov je pochopitelně unikátně kvalitní borec a největší strhař v divizi, jenže má v posledních letech problémy se zraněními z čehož také pramení častá neaktivita (a posledně i problémy s vahou, i když už ho rozčiluje, jak se na to všichni ptají). Nurmagomedov se vrací po 13 měsíční pauze, v roce 2016 vítězil dvakrát, ale 2015 úplně vynechal, takže zkrátka od roku 2014 bojoval jen dvakrát - a jestli tedy bude stejný jako dřív, to nikdo netuší.

Neporažená Cynthia Calvillo (6-0 MMA, 3-0 UFC) se probjovala na post světové třináctky a teď jí čeká osmička - exšampionka Carla Esparza (12-4 MMA, 3-2 UFC) která v UFC zatím bezchybně střídá výhry s prohrami (teď by měla prohrát :). Oblíbený Carlos Condit (30-10)  se po prohrách s Maiou a Lawlerem nakonec rozhodl, že kariéru ještě končit nebude a vrací se po rok a půl dlouhé pauze. Proti němu Neil Magny (19-6) který po nesmírně aktivních letech 2015 a 2016 letos spíše pauzoval a vzal jen jeden fight - prohru s Dos Anjosem. Teď už ovšem víme, že RDA je ve velteru monstrum a není se čemu divit. Magny ale zvládl třeba Hendrickse nebo Gasteluma. 

Na hlavní startovce měl být samozřejmě ještě fight Rivera vs. Lineker, ten je ale fuč a UFC ještě nerozhodlo který zápas posune.

V předzápasech tedy uvidíme Khalila Rountree (6-2 MMA) - místo Gokhana Sakiho ovšem proti nováčkovi Michalu Oleksiejczukovi (12-2) z Polska který přichází s devíti výhrami v řadě. Dan Hooker (14-7 MMA) z Nového Zélandu zatím v sedmi fightech střídá výhry s prohrami, proti němu prospekt Marc Diakiese (12-1 MMA, 3-1 UFC) který v létě utrpěl první těsnou porážku kariéry s Drakkarem Klosem (ten mezitím moment získaný výhrou nad Diakiesem celý předal Davidu Teymurovi) a tohle je tedy pro Diakieseho návratový fight. Světová sedmnáctka Myles Jury (16-2 MMA, 7-2 UFC) umí být velmi působivý, po sérii dvou porážek vítězil v dubnu nad De La Torrem a určitě bude chtít pokračovat v cestě vzhůru. Rick Glenn (20-4 MMA, 2-1 UFC) je exšampionem WSOF a v UFC sice začal prohrou s Dunhamem, od té doby už si ale připsal dvě výhry. Nesmírně nepředvídatelný je pak Louis Smolka - ten měl ještě loni čtyři UFC výhry v řadě, jenže pak se něco zaseklo, Smolku překvapil Brandon Moreno gilotinou v prvním kole a Smolka následně na to prohrál ještě dva zápasy, takže výhru vážně nutně potřebuje. Matheus Nicolau se vrací po roce a půl pauzy s nějakým diskutabilním dopingovým škraloupem a jde sem s pěti výhrami v řadě, dvěma z toho v UFC (těsně ubodoval třeba Johna Moragu).

V předzápasech na UFC Fight Pass hodně rychlý pád: Tim Elliott ještě dva zápasy zpátky jako vítěz TUF 24 útočil na titul Demetriouse Johnsona a dal mu zatím asi nejtěžší obhajobu posledních let a teď je na Fight Pass předzápasech. A to přitom od prohry s Johnsonem bodoval 1-1. Porazil právě výše zmíněného Smolku, pak prohrál s Benem Nguyenem, kterého ale zase paradoxně porazil Smolka, i když v minulosti. Ale UFC chce mít na headlinerech Fight Pass relativně silný zápas a pyká za to Elliott. Proti němu neporažený třiadvacetiletý nováček Mark De La Rosa (9-0 MMA). Startovním zápasem večera pak Ital Marvin Vettori (12-3 MMA, 2-1 UFC) proti ruskému bijci Omari Akhmedovi (17-4 MMA, 5-3 UFC). Ten si zatím dává hlavně borce australského okruhu (Ebersole, Noke), naposledy ale ubodoval třeba právě výše zmíněného AlHassana, kterého jsme tu málem viděli také.

 

Hlavní zápasy (PPV)

 • Cris Cyborg (šampionka) vs. Holly Holm - o titul, ženská 145
 • Khabib Nurmagomedov vs. Edson Barboza - lehká
 • Cynthia Calvillo vs. Carla Esparza - ženská 115
 • Carlos Condit vs. Neil Magny - velterová

Předzápasy (Fox Sports 1)

 • Khalil Rountree vs. Michal Oleksiejczuk - polotěžká
 • Dan Hooker vs. Marc Diakiese - lehká
 • Myles Jury vs. Rick Glenn - pérová
 • Louis Smolka vs. Matheus Nicolau - muší

Předzápasy (UFC Fight Pass)

 • Tim Elliott vs. Mark De La Rosa - bantamová
 • Marvin Vettori vs. Omari Akhmedov - střední


Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+1
Gabin - Čtenář - 27.12.2017 v 20:17
Re: Re: Gabin - přejít na příspěvek
Může být,ale tohle jsem třeba čekal i s Pettisem a nakonec to byla demolice jako hrom....
 
+1
MartinSK - Čtenář - 30.12.2017 v 21:31
Re: Link? - přejít na příspěvek
Nova sport 2 a okolo piatej
 
+1
T3RMINAT000R - Čtenář - 31.12.2017 v 08:30
11 - přejít na příspěvek
Khabib strasna demolicia
 

Všechny příspěvky

Gabin - Čtenář - 27.12.2017 v 13:18
Gabin - Odpovědět
 

Na Nurmagomedov vs Barboza ..Tak na to jsem zvĕdavý teda..Ty nohy Barbozy jsou šílené..Docela bych si i dovedl představit,že to na Khabiba zabere..No a pak titulák Barboza vs Ferguson...;-).....

CheesyEagle - Čtenář - 27.12.2017 v 20:10
Re: Gabin - Odpovědět
 

Chytne lowkick, takedown a je po zbytek kola vymalováno. Mam Barbozu strašně rád, ale tohle pro něj nevidím dobře. Khabib je v tomhle neuvěřitelnej, ať ho máme rádi nebo ne. 

Gabin - Čtenář - 27.12.2017 v 20:17
Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

Může být,ale tohle jsem třeba čekal i s Pettisem a nakonec to byla demolice jako hrom...Můj tip je,že ho Barboza ukope...každopádnĕ se na ten zápas moc tĕším..:-)

homer - Čtenář - 27.12.2017 v 14:39
mirko - Odpovědět
 

prečo sa ten Mirko vracia ? mohol odísť do dôchodku s výhrou a opaskom jak pán!!! čo by iné legendy za to dali takto odísť do dôchodku je mu to treba ?

Caidel - Administrátor - 27.12.2017 v 16:26
Re: mirko - Odpovědět
 

Njn. Tak aspoň že tenhle fight je pro něj víceméně automatická výhra i když je to z hlediska načasování úplně zbytečné a skončit po výhře GP má svou logiku.

Někde jsem s ním četl rozhovor a je to snad prý proto, že má od Rizinu smlouvu ještě na dva fighty, tak jí chce dodělat. Takže prý asi tenhle, možná něco v létě a finito (zase :). 

homer - Čtenář - 27.12.2017 v 20:33
Re: Re: mirko - Odpovědět
 

snáď to nebude ako s Remym Bonjaskym teraz nedávno...

Caidel - Administrátor - 28.12.2017 v 18:27
Gabi Garcia vs. Kandori - Odpovědět
 

V tuto chvíli není jisté, jestli proběhne fight Garcia vs. Kandori. Zápas podle všeho nebyl vypsán do otevřené váhy, ale na nějaký catchweight 209 liber aby musela Gabi shazovat. Kandori se k limitu ani nepřiblížila (162 liber, tedy nějakých 73 kg), ale Gabi se na shazování vykašlala a dorazila s vahou 237 liber (107 kg), tedy 28 liber nad limit. Rozdíl mezi Gabi a Kandori je tak skoro 35 kg. Vedení Rizinu se tváří, že k fightu takhle dojít nemůže, ale oficiálně ho zatím neodpískali (a bojím se, že bude nějaké šmé...)

Onko23 - Čtenář - 28.12.2017 v 19:49
Re: Gabi Garcia vs. Kandori - Odpovědět
 

Prave som to chcel napisat.... A teda povedzte mi niekto, ze toto je jako slusna "promotion". Sak to je len divadlo a cirkus. Cudujem sa fakt niektorym fighterom, ze sa vobec ucastnia takejto saskarne. McCall sa pobije na vahe...hento monstrum pride s 12kg nad limit..omg.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Caidel - Administrátor - 28.12.2017 v 20:36
Re: Re: Gabi Garcia vs. Kandori - Odpovědět
 

Njn, Garcia je typická japonská freakshow. Shazovat kvůli tomu ostatní fighty ale netřeba. A strkanice McCall - Kape na váze? To je přece podle učebnice kterou napsalo UFC... :)

Tong Po - Čtenář - 29.12.2017 v 13:27
Denisa - Odpovědět
 

Tak Jirka to zvládnul na jedničku. Napínavej zápas. Ted sem zvědavej jeatli počká v Rizinu na toho CroCopa.

Jarome - Čtenář - 29.12.2017 v 20:27
- - Odpovědět
 

Tak Prochazka neskutocny comeback v zapase!!!Ale na druhej strane velmi rozpacity vykon,na jednicku to urcite nebolo...Ian Mccall,tak to snad ani nie je mozne ako moze mat jeden clovek tolko smoly,dufam,ze sa s tym velkohubym cernochom este stretne a vymlati z neho tu arogantnost.

mr.perfecto - Čtenář - 30.12.2017 v 20:23
Link? - Odpovědět
 

Mame nejakej zarucenej link kde se to nebude sekat chlapi? Pripadne nevite v kolik presnej jde Khabib? Musim jit chrupnout,ale tohle chci videt live. Ho znici

MartinSK - Čtenář - 30.12.2017 v 21:31
Re: Link? - Odpovědět
 

Nova sport 2 a okolo piatej

T3RMINAT000R - Čtenář - 31.12.2017 v 08:30
11 - Odpovědět
 

Khabib strasna demolicia

mr.perfecto - Čtenář - 31.12.2017 v 08:52
Spkojenost - Odpovědět
 

Khabib jak jsem ocekaval a psal. Totalne ho znicil. Barboasa je precenovanej,ma jen nohy a ty mu dneska nejak neslouzili.

Cybor vs Holm...trosku nuda,dalo se cekat,ze to bude nb.,ale jinak takovej slusnej chlapskej zapas :-)

mr.perfecto - Čtenář - 31.12.2017 v 08:53
Ups - Odpovědět
 

Nohy neslouzily  :-D