přihlásit trvale
Nová registrace
Reality show O2 TV Sport OKTAGON II. jde do velkého finále!

Reality show O2 TV Sport OKTAGON II. jde do velkého finále!

přečteno: 433×
10.11.2017 v 10:29 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 7×
Rubriky: Extraround.cz - PR články / MMA / ČR

Reality show O2 TV Sport OKTAGON II. jde do velkého finále! Kdo si odnese titulový pás a odměnu ve výši 10 000 eur?

V neděli 12. listopadu vyvrcholí druhá řada MMA reality show OKTAGON, která v průběhu podzimu nabídla příběhy a napínavé souboje čtyř českých a čtyř slovenských zápasníků MMA. O absolutním vítězi této show z produkce O2 TV se rozhodne na slavnostním galavečeru v Bratislavě, kde se kromě účastníků reality show představí také další hvězdy československé i mezinárodní MMA scény. Celé finále odvysílá od 20.00 hodin exkluzivně v přímém přenosu stanice O2 TV Sport.

.

Vyprodaná Hant aréna v Bratislavě se již v neděli večer dozví, kdo se stane po Gáboru Borárosovi historicky druhým vítězem organizace Oktagon MMA. V samotném finále se proti sobě postaví ryze slovenské duo, Samuel 'Pirát' Krištofič a Radovan Úškrt. A pouze vítěz se může těšit na titulový pás a roční kontrakt ve výši 10 000 eur. "Letošní řada Oktagonu přinesla mnoho silných příběhů a napínavých situací. Byla to opět skvělá show, která diváky bavila. Musím říct, že všeobecně MMA zažívá neuvěřitelný nárůst popularity a my jsme rádi, že k tomu výraznou měrou přispíváme,"uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

I nedělní živý přenos budou moci sledovat diváci, kteří nejsou přímo zákazníky O2 TV. Stačí si zakoupit tarif O2 TV Sport na den za 69 Kč, kde galavečer každý uvidí v prohlížeči nebo v aplikaci O2 TV na mobilu i tabletu.

Dalším vrcholem turnaje bude souboj bývalého šampióna Bellatoru a slovenské hvězdy Attila Vegha (30-8), proti kterému se postaví americká legenda Travis Fulton. Čtyřicetiletý zápasník má na svém kontě neuvěřitelných 253 výher a celkem 53 porážek. "Na fanoušky čeká nezapomenutelný zážitek a prozradím, že také jedno velké překvapení. Těšíme se hlavně na skvělou atmosféru, halu pro 4 500 diváků máme už dnes beznadějně vyprodanou. Co víc si můžeme přát,"netají se spokojeností Ondřej Novotný, známý moderátor a komentátor, který společně s Pavolem Nerudou patří mezi tvůrce a majitele celé reality show.

V kleci dojde také na měření sil bývalého hokejisty Michala Martínka, který má na svém kontě zatím čtyři výhry. Jeho soupeř pak bude čtyřiadvacetiletý český bojovník s albánskými kořenyBanjamin Islami. Fanoušci se dočkají rovněž Michala Kotalíka, jenž vzbudil v průběhu show spoustu emocí svým extrémním shazováním váhy. Což mu nakonec znemožnilo i účast v semifinále. Nyní ho na hlavní kartě čeká vyhecovaná odveta, jelikož jeho soupeř je opět Tomáš Bolo. Právě s tímto zástupcem slovenského týmu se Kotalík utkal ve druhém díle, kdy dokázal i přes problémy s váhou překvapivě vyhrát.

Kromě reality show OKTAGON přináší stanice O2 TV Sport i exkluzivní přímé přenosy z dalších nejslavnějších domácích MMA organizací. Jako například 1. prosince Heroes Gate v Aréně Sparty na Podvinném mlýně nebo 7. prosince galavečer XFN 6 z pražské O2 areny.


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

malylada87 - Čtenář - 10.11.2017 v 23:07
.. - Odpovědět
 

Cival opravdu zamakal a dává nyní hodně prostor pro české turnaje tady.. hezky, jen tak dál

Palo - Čtenář - 12.11.2017 v 13:56
finále - Odpovědět
 

super a díky za články i o české a slovenské scéně.

Tady konkrétně to čeští trenéři asi dost prokoučovali a Kotalík si to posral sám

malylada87 - Čtenář - 12.11.2017 v 22:52
Oktagon - Odpovědět
 

Jak jsem byl trošku skptický a moc jsem této kartě nevěřil a zůstavala za očekaváním k blížící se XFN v O2 aréně, tak se nakonec neskutečně povedl....

KingNorth - Čtenář - 15.11.2017 v 19:33
snad - Odpovědět
 

Jelikož už to byla druhá řada myslel jsem že se pokusí vylepšit v čem pokulhávala ta první. Bohužel bylo to stejné. Za mě stupidní pravidlo a česko-slovenské semifinále. Nechápu proč někoho kdo vyhraje nakonec nepustí dál jen proto aby to bylo ČRvsSVK a ten kdo prohraje svuj zapas pak muže klidne vyhrát celou soutěž :D k tomu ta malá treninková klec, zápas co je i na sherdogu. Moc fér  pro postojáře mi to nepřijde. 

Je to postaveno jako ČR vs SVK ale podruhé zase na Slovesku, gym OFA , hlavní trenér z OFA , zapasník OFA. 

Palo - Čtenář - 16.11.2017 v 14:45
Re: snad - Odpovědět
 

tak ono to moc fér asi není, ale zápasy slušný a nic lepšího momentálně v Československu není :-)

Ficary - Čtenář - 16.11.2017 v 23:08
Re: snad - Odpovědět
 

Co se týká velikosti oktagonu a zejména vlivu OFA gymu naprostý souhlas. Co se mně líbí je to semi ČR x SK, kdy toto pravidlo nutí borce makat a udělat dobrý zápas, ideálně ukončit soupeře. Ono pokud borec ví, že když "nudně/trapně" uboduje soupeře, tak se dostane do semifinále, je to celkem o ničem. A v reálu klidně může nastat situace, že borec knokautovaný v 1. zápase v prvních 30 vteřinách je vlastně nejlepší/nejkomplexnější fighter, který by měl vyhrát celou show, ale kvůli jedný malý chybce si posere celou kariéru? Ač to ví všichni soupeři, trenéři i promotéři? Za mě toto pravidlo OK.

malylada87 - Čtenář - 17.11.2017 v 00:50
Re: Re: snad - Odpovědět
 

Tak ono je to kopírka The Ultimate fightera od UFC. Tam taky máš stejný model, kdo prohraje v úvodním kole, tak nemá šanci už postoupit dál, pokud nedostane šanci jako záskok, když se zraní postupující.

Hlavně v prvním ročníku slovácii po třech výhrách vybírali i soupeře za český tým a v nové sérii už si poražený tým mohl vybírát účastníky semifinále na své sraně.

Oktagon je opravu kuriozně malý a pokud panují v létě špatné podmínky, s teplotou, chce to zkusit i v jiném gymu s větším oktagonem, kde je případně klimatizace. Domácí mají velkou výhodu. Navíc se série můžou okoukat, jako model v UFC, kde je každá sezona čím dál méně sledovaná. Zpestřit to třeba zahraničními borci, neselektovat to pouze na čecho slováky. Přece jen nebude jen brát, vzhledem k tomu, že je těžké najít borce do určitých váhovek. Postupně to bude generovat i menší kvalitu zápasníků.