přihlásit trvale
Nová registrace
Randall "Král Knokautů" Bailey chce Mayweathera Jr.!

Randall "Král Knokautů" Bailey chce Mayweathera Jr.!

přečteno: 1759×
22.06.2012 v 16:32 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 0×
Rubriky: Aktuality / Box / Svět

Novopečený mistr světa Randall Bailey (43-7; 37 KO) získal před 14 dny světový pás welterové váhy IBF. Dokázal to výhrou KO v 11. kole nad do té doby neporaženým Mikem Jonesem a znovu tak dostál své přezdívce "The Knock out King" (Král knokautů). Mistrem světa se stal potřetí ve dvou různých váhových kategoriích.

Zajímavostí je, že třetí světový titul získal po více, než 10 letech od zisku toho předchozí. Nyní mu je 37. let, v polovině září oslaví 38. narozeniny a po několika letech se o něm zase začalo psát na hlavních stranách amerických médií. Se světovým titulem v ruce je v dobré pozici vyzvat kohokoliv ve své váze a on nechce nikoho horšího, než neporaženého Floyda Mayweathera Jr., který si momentálně odpykává svůj 90 denní trest ve vězení. "Vyhýbali se mi celou věčnost. Ale nyní mám vítězství ze zápasu o titul mistra světa, který skončil úderem, o kterém lidé budou ještě dlouho mluvit. Pokud bych si mohl vybrat, zvolil bych si Floyda Mayweathera Jr. Mám rád způsob, jakým Floyd zápasí. Neutíká tolik okolo, aby vyhrával na body. Dává soupeřům možnost jej zasáhnout, a to je můj styl boje," věří si Bailey. 

“Vyslechneme si jakoukoliv nabídku – (Paulie) Malignaggi, (Devon) Alexander, (Andre) Berto, (Victor) Ortiz, i (Manny) Pacquiao nebo (Timothy) Bradley – pokud bude odpovídající finanční odměna," uvedl Baileyho manažer. Bailey je momentálně světovou 5 své váhy napříč všemi organizacemi. V USA mu patří 4. místo, proto chce svého postavení využít a dosáhnout na velký zápas proti jednomu ze slavných jmen.

"Když se lidé podívají do mých statistik, uvidí, že jsem měl jenom několik těžkých zápasů, žádné bitvy ve stylu Corrales vs. Castillo. Dříve jsem zápasil jenom jednou ročně, protože soupeři zápas se mnou oddalovali, mysleli si, že zestárnu. Všechno tohle pracovalo v můj prospěch. Nejhorší věc, kterou mohli udělat je, nechat mě odpočívat. Žil jsem zdravý život a nemám zničené tělo. Jsem 37letý mladík, který má ještě něco před sebou," uvedl Bailey, který je považován za majitele jednoho z nejtvrdších úderů v současném světovém boxu.


Randall Bailey vs. Mike Jones - knockdown a KO


foto:
espn.go.com (Kevork Djansezian)
uk.eurosport.yahoo.comSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky