přihlásit trvale
Nová registrace
Peter Aerts: "Uvidíme, co v mně na stará kolena zbylo."

Peter Aerts: "Uvidíme, co v mně na stará kolena zbylo."

přečteno: 4657×
25.04.2012 v 12:27 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 5×
Rubriky: Aktuality / K-1 / Svět

Peter Aerts bude 30. června bojovat v hlavním zápase turnaje It´s Showtime v Belgii s Tyronem Spongem. Původně mělo jít o poslední zápas kariéry holandského dřevorubce. Později však Aerts podepsal smlouvu s organizací Glory. V nejnovějším rozhovoru pro It´s showtime však znovu mluví o zápase se Spongem jako o svém posledním. Zdali je to jen kvůli propagaci zápasu nebo to bude opravdu Aertsova derinéra se teprve ukáže.

"Ano, zápas proti Tyronu Spongovi bude mým posledním. Myslím, že je to velmi dobrý soupeř. Mohl jsem si také vybrat lehkého soupeře, ale nikdy jsem neodmítl s někým zápasit, takže nechci lehkého protivníka ani do mého posledního zápasu, protože tohle jsem nikdy nedělal. Měl jsem na výběr mezi Spongem a lehkým soupeřem. Raději podstoupím riziko, že mohu prohrát a jít k zemi jako muž, než bojovat se slabým soupeřem," řekl 41letý Aerts.

"Spong je vycházející hvězda, bude to velmi těžký zápas. Myslím, že je to dobrý sportovec, velký talent. Neříkám, že vyhraju, ale půjdu tam pro vítězství a samozřejmě se jej budu snažit knokautovat. Očekávám opravdu tuhý boj, bude na mě neustále útočit, je silný a má velmi tvrdé údery. Takže ano, bude to tvrdý zápas, ale není to, co si fanoušci přejí vidět? 30. června vstoupím do ringu ve svém starém úboru, červenou vestou a červenou čepicí a půjdu do boje. Uvídme, co ve mně na stará kolena ještě zbylo" uvedl Aerts.

Aerts v rozhovoru také uvedl, odkud se vlastně vzala jeho zápasová předzdívka The Dutch Lumberjack neboli holandský dřevorubec. "Jednou jsem zápasi v Arubě, proti chlapovi jménem Mark Rusell. Knokatuoval jsem ho v 1. kole a jeho trenér mě nazval dřevorubcem. Můj otec byl profesionálním dřevorubcem. Tak jsem si řekl, že by to mohla být pro mě dobrá přezdívka," prozradil trojnásobný vítěz K-1. Aerts dále uvedl, že trénuje ve své vlastní tělocvičně, kde také sám trénuje mladé bojovníky. V přípravě mu mimo jiné pomáhají Mourad Bouzidi či Hesdy Gerges, kteří za Aertsem jezdí do Eindhovenu z Amsterdamu vždy na několik dní.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

headshotseven - Čtenář - 25.4.2012 v 13:07
... - Odpovědět
 

Zápas to bude rozhodně zajímavý, vzhledem k jeho věku bych mu výhru přál, ale moc tomu nevěřím. Foot in mouth


...bolest pomine, hrdost přetrvá...

Zdenek - Čtenář - 25.4.2012 v 13:59
Legenda odchází... - Odpovědět
 

a dělá to s chlapsky, s veškerou úctou a respektem!

Gabin - Čtenář - 26.4.2012 v 09:55
Gabin - Odpovědět
 
Gabin - Čtenář - 26.4.2012 v 10:03
Re: Gabin - Odpovědět
 

Zdravím....Mám otázku mimo tento článek...Když bude finálová eliminace v září....k-1 16 elimination...Budou mezi nimi i borci z "Glory"??...nebo mají svou vlasní ligu??....dikes......Jináč    ...Peter Aerts borec,snad ještě ukáže Tyronovi nějaký pěkný low kick.:-)

Mystix - Čtenář - 26.4.2012 v 10:06
Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

No to zajisté nebudou, když jsou z jiné organizace. Máme prostě smůlu no ...