přihlásit trvale
Nová registrace
Pěsti v Praze: Tvrďáci v oblecích zvou do Lucerny

Pěsti v Praze: Tvrďáci v oblecích zvou do Lucerny

přečteno: 4443×
13.12.2012 v 12:12 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 2×
Rubriky: Aktuality / K-1 / ČR

promo plakát Pěsti v Praze - 30. prosince 2012 v LucerněPředposlední den letošního roku vyroste v jedinečných kulisích pražského sálu Lucerna boxerský ring, v němž se představí domácí i zahraniční hvězdy thaiboxu a K-1 zápasů. Loni před vyprodanou Lucernou vybojoval Ondřej Hutník velké vítězství v závěrečné vyřazovací pyramidě thajské reality show Enfusion.

Nyní se vrátí zpátky na místo činu. Jeho neporazitelnost, která trvá od dubna roku 2008, zatím nikdo nepřerušil, v Lucerně jej ale bude čekat další těžký test v podobě top soupeře ze zahraničí. Do ringu se znovu podívá také "brněnský chřestýš" Tomáš Hron, který před několika týdny podruhé v kariéře porazil běloruskou legendu Alexeje Ignashova.

Finální podoba startovní listiny se stále formuje. V současné době finišují poslední jednání se zápasníky v Holandsku, v Německu, v Portugalsku, v Bělorusku, na Ukrajině. Kromě Hutníka a Hrona se na turnaji představí také Lukáš Dvořák či jeho týmový kolega z Hanuman Gymu Praha, dvoumetrový Luboš Raušer. Dále do Prahy dorazí Jakub Malich z Kolína, svěřenec Jirky Žáka z chomutovského Elgo Muay Thai Radek Buš a další. K vidění bude také ženský zápas. Jednou jeho aktérkou bude thaiboxerka Lucie Mlejnková.

Galavečer odstartuje v 18:00. Vstupenky jsou v předprodeji v celostátní síti Ticketpro. Individuální nebo skupinové objednávky stolů poblíž ringu, VIP vstupenky v parteru Lucerny, se přijímají už dnes (servis na tf. +420 777 898 554). Více informací se brzy objeví na stránkách.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

webfighter - Čtenář - 14.12.2012 v 02:57
Fesaci - Odpovědět
 

bojovi fesaci s titulem :-D

fak.gesho - Čtenář - 18.12.2012 v 13:26
... - Odpovědět
 

z teoreticke fyziky to asi nebude...