přihlásit trvale
Nová registrace
Ohlédnutí za UFC on FOX 19

Ohlédnutí za UFC on FOX 19

přečteno: 25404×
23.04.2016 v 08:40 | Autor: Caidel
diskuse: 83×
Rubriky: Články - bojové sporty / MMA / Svět

Ohlédnutí za turnajem UFC on FOX 19: Evans vs. Teixeira jenž se konal v sobotu 16. dubna v Amalie Aréně v Tampa Bay na Floridě. V této lokalitě UFC uspořádalo turnaj teprve podruhé (poprvé to bylo v roce 2009), a startovka nevypadala, jak už je zvykem u turnajů z řady FOX, původně vůbec špatně. Pak se na ní ovšem vyřádila vrtkavá štěstěna a tenhle konkrétní turnaj dostal opravdu zabrat. Ačkoli šlo nakonec o velmi povedenou akci která diváky musela jistě potěšit, reálně předvedené fighty se značně lišily od toho co bylo původně v plánu.

Hlavním zápasem večera měl být titulový rozstřel mezi po dvou letech se vracejícím Khabibem Nurmagomedovem a nebezpečným Tony Fergusonem. Ačkoli Nurmagomedov strávil dva roky mimo kvůli zraněním, návrat ve velkém stylu mu tentokrát paradoxně pokazil Tony Ferguson, jemuž byla diagnostikována krev na plicích a musel ze zápasu vůbec poprvé v UFC kariéře odstoupit. Nurmagomedov na startovce naštěstí zůstal, dostal ale jen náhradního soupeře, nováčka Darrella Horchera na smluvní váze což pochopitelně ani zdaleka nebyla adekvátní náhrada a zápas tedy ztratil pozici main eventu.

Main eventem se tedy stal souboj mezi Rashadem Evansem a Gloverem Teixeirou, původně to ale měl být souboj dvou exšampionů v podání Evans vs. Mauricio Rua, jenže Rua se měsíc před turnajem zranil a byl nahrazen Gloverem Teixeirou. Startovku dále významně oslabilo zrušení plánovaného remače mezi Lyoto Machidou a Danem Hendersonem. Tento zápas byl zrušen jen tři dny před turnajem a to kvůli pozitivnímu předzápasovému dopingovému nálezu u Lyoto Machidy, jenž se přiznal k požití anabolika 7-Keto-DHEA o kterém prý nevěděl, že je zakázané. V USADA seznamu zakázaných látek je přitom tato látka výslovně uvedena. Zápas tedy zrušen a Henderson dostane jiného soupeře na UFC 199. 

A dopingové testování nakonec mělo i svou druhou oběť. Přímo v den turnaje (po odvážení) byl zrušen také zápas Islama Makhacheva a Drew Dobera - Makhachev měl totiž nález na meldonium, což je kontroverzní lék kolem kterého v současnosti zuří dopingový skandál. Jde o lék na srdeční nemoci který údajně může i zlepšovat výkonnost (což ovšem není nijak důkladně prokázáno) a je používán pouze v Rusku a několika okolních zemích (Litva apod.). USADA ho zakázala teprve začátkem tohoto roku, nemají však podklady ani k tomu, že by skutečně fungoval jako doping, ani k tomu, za jak dlouho z krve zmizí. V případě Makhacheva tak může jít stále o zbytkový nález z loňského roku kdy byl tento lék povolený a Makhachev ho normálně bral na předpis, protože loni absolvoval operaci srdce. Je tak vcelku pravděpodobné, že Makhachev nakonec dostane nějaký podstatně snížený trest, zápas s Doberem byl ale i tak zrušen bez náhrady.

Poslední změnou pak bylo zranění Caio Magalhaese, jenž si v týdnu před turnajem zranil kotník. Proti Cezaru Ferreirovi za něj zaskočil Oluwale Bamgbose. 

I po této drsné sérii změn z nichž hodně proběhlo skutečně až v hodině dvanácté se na tento turnaj dorazilo podívat 11 273 diváků kteří na vstupném zaplatili 1 057 000 dolarů. Zápasů se nakonec konalo pouze 11 a trvaly dohromady 1:42:22 (tedy dosti krátký turnaj). Sázkoví favorité uspěli ve většině případů: osm zápasů vyhráli, pouze třikrát došlo k překvapení. Debutující borec zde byl pouze jeden, výše zmíněný záskok Darrell Horcher a ten pochopitelně s borcem ze světové desítky prohrál. Na to, že byl turnaj postižen tolika změnami si v televizi vedl vlastně zcela normálně: průměrná sledovanost 2,5 milionu diváků, maximum 2,8 milionu. Předzápasy (rovněž na FOX) 1,4 milionu. 

Teď již ale k jednotlivým zápasům (které zůstaly):

V hlavním zápase večera tedy zaskočil Glover Teixeira (25-4 MMA, 8-2 UFC) za zraněného Mauricia Ruu a stanul proti exšampionovi Rashadu Evansovi (19-5-1 MMA, 14-5-1 UFC). Na přípravu měl Teixeira něco přes měsíc i tak ale nezaváhal doslova ani vteřinu - jeho manažer potvrdil, že Teixeira vzal zápas aniž by vůbec tušil, proti komu bude bojovat. A když se navíc jen týden před turnajem dozvěděl, že to bude v hlavním zápase večera a to na pět kol místo tří, bylo jeho reakcí pouhé „No a?“ A tento přístup se mu rozhodně vyplatil. Evansovi se nepodařilo udržet si silově výborně vybaveného Teixeiru od těla, ten ho v druhé minutě zatlačil ke kleci a v rámci parádní kombinace sestřelil levým hákem který Evanse vypnul tak dokonale, že pak vůbec netušil kde je. Za takové KO v hlavním zápase večera se pochopitelně uděluje bonus, což se také stalo a Teixeira se teď posunul na pozici světové trojky a svými výkony jasně naznačuje, že by si rád dal titulové opáčko. Po titulové prohře s Jonesem sice nezvládl zápas s Philem Davisem, od té doby má ale tři výhry v řadě - každou rychleji než tu předcházející. Sám Teixeira se o titul zatím nehlásí, vyzval ale Anthony Johnsona a Dana White už potvrdil, že se mu tenhle nápad rozhodně zamlouvá, protože vítěz takového fightu by si titulák rozhodně zasloužil a vzhledem k situaci na vrcholu divize je to lepší než nechat borce čekat. Johnson se k tomu zatím nevyjádřil, ale je mu prý jedno jestli půjde o titul teď nebo později, takže vlastně nepřímo souhlasil. Musí se ale nejprve doléčit po operaci zubu, má prý v puse 4 šrouby. Naopak veterána Evanse čeká těžké zpytování svědomí. Objevilo se samozřejmě volání po ukončení kariéry - kvůli zraněním nebojuje moc často a oba zápasy ke kterým za poslední dva roky nastoupil prohrál. Sám Evans oznáčil svůj výkon za zahanbující a je z něj velmi zklamaný. Také přiznal, že pokud se rozhodne v kariéře pokračovat, vyžádá si to na jeho straně zásadní změny v tréninku - sám uvedl, že jeho současný přístup zjevně nefunguje (a i bývalý týmový kolega a rival Jon Jones zmínil, že vidět takhle Evanse prohrát pro něj bylo těžké). I přes takto nevydařený fight zůstává Evans světovou osmičkou polotíhy. 

Pozici co-main eventu nečekaně dostal ženský zápas na váze 115 liber mezi Rose Namajunas (5-2 MMA, 3-1 UFC) a Tecií Torres (7-1 MMA, 3-1 UFC). Šlo o remač - obě bojovnice se spolu střetly už v roce 2013 v Invicta FC a Torres tehdy vyhrála na body. Tentokrát se štěstí přiklonilo na stranu Rose, která přesvědčila rozhodčí k vítězství 3x 29-28. Šlo o opravdu hodně vyrovnanou záležitost ve které se Rose dařilo v závěru kola takticky bodovat porazy, což jí pravděpodobně zajistilo vítězství a samozřejmě také posun na pozici světové čtyřky s třemi výhrami v řadě. Na titulák to ale zatím moc nevypadá - Dana White prohlásil že to bude chtít ještě jednu nebo dvě další výhry. Rose to příliš nevadí, k titulovému zápasu prý nespěchá a teď si chce hlavně oddychnout - měla prý totiž mimořádně špatnou přípravu na zápas s řadou komplikací. To zahrnovalo rodinné problémy, zdravotní potíže jejího psa se kterým musela den před odjezdem na turnaj na nouzovou operaci, dopravní nehodu trenérovy manželky v poslední den sparringu (který se kvůli tomu rušil) a také zánět zubu moudrosti, kvůli kterému prý opakovaně kolabovala v týdnu před turnajem i v den vážení. Zkrátka samý průšvih, naštěstí to pro ní ale nakonec dobře dopadlo - ačkoli se tak Tecia stala první soupeřkou, kterou Rose porazila, ale nedokázala ukončit. Tecii tato porážka stála místo ve světové desítce a klesá na pozici světové čtrnáctky - přišla přitom o sérii sedmi výher a utrpěla první porážku kariéry (TUF se nepočítá).

Ve třetím zápase se do klece vrátil původní headliner Khabib Nurmagomedov (23-0 MMA, 7-0 UFC) a to proti zaskakujícímu nováčkovi Darrellu Horcherovi (13-2 MMA, 0-1 UFC). Horcher je solidní borec z první světové stovky kterého do UFC přivedla pětice výher a zkušenosti z Bellatoru, ale na elitního borce jakým je Nurmagomedov to ani tak pochopitelně nestačilo. Nurmagomedov se vrátil do klece po sérii zranění jenž ho držely mimo akci dva roky (téměř přesně - do dvouleté pauzy mu chyběly tři dny) a zápas s Horcherem na smluvní váze 160 liber pro něj byl vlastně asi lepší variantou, než původně plánovaný souboj s nesmírně nebezpečným a neortodoxním Tony Fergusonem. Takhle alespoň nabral nějaký čas v kleci a zbavil se zareznutí - neboť i jeho otec, jež je zároveň Khabibovým hlavním trenérem veřejně přiznával, že po dvouleté pauze Khabib zkrátka nemůže mít formu na 100%. Zpočátku se Khabib v kleci rozjížděl trochu pomaleji, ale jakmile se dostal Horcherovi na tělo, bylo to už velmi jednostranné. Obrovský slam v prvním kole, krucifix v druhém a TKO výhra 3:38 GNP v 2. kole se dokonce řadě fanoušků zdála odmávaná trochu pozdě, Horcher dostal naloženo víc než zřejmě bylo nezbytně nutné. Nurmagomedov po zápase zmínil, že Horchera rozhodně nepodcenil a hodně mu děkoval, že ten zápas vzal - snad se tedy Horcherovi odvděčí i UFC, proti talentu Nurmagomedova kalibru si nevedl zle.

Nurmagomedova tato výhra vrací do žebříčků, neaktivita mu ovšem značně uškodila, neboť je nyní světovou devítkou - před zraněními byl světovou čtyřkou. I tak ale touto výhrou možná potvrdil svůj nárok na titulový zápas, hrají pro něj totiž dva základní faktory. Především je to předchozí výhra nad Rafaelem dos Anjosem z roku 2014 a pak také 23 zápasů trvající série bez porážky, což je společně s Kairatem Akhmedovem vůbec nejdelší aktivní vítězná série v celém MMA a výrazně nejdelší vítězná série v celém UFC (čistě v UFC má nyní Nurmagomedov 7 výher v řadě). Teď má vlastně jen dva možné kroky - buď rovnou zápas s šampionem o titul (tedy s Dos Anjosem nebo Alvarezem), nebo druhý pokus o souboj s Fergusonem - ten už se ozýval že spolu mají nedořešené záležitosti. Nurmagomedovi to teď trochu komplikuje ramadán - už totiž potvrdil, že na UFC 200 z náboženských důvodů prostě bojovat nebude, ačkoli mu UFC prý nabízelo Diaze i St. Pierra. Raději si teď prý odpočine a pokusí se prosadit na UFC 205 do New Yorku. 

Cub Swanson (22-7 MMA, 7-3 UFC) si odnesl cenou bodovou výhru 3x 29-28 nad Hacranem Diasem (23-4-1 MMA, 3-3 UFC). Swanson se během zápasu blýskl dvěma knockdowny (jednou údery, jednou highkick) a svou rychlostí a pohybem to Diasovi pořádně komplikoval. Diasovy vyhlídky teď nevypadají valně - je nyní světovou dvacítkou a už před tímto zápasem tvrdil, že si velmi dobře uvědomuje, že tohle je jeho poslední šance k útoku na titul. Nepříliš optimisticky to viděl i Swanson, který potvrdil, že měl kvůli předchozím porážkám a zraněním velké problémy s motivací a málem už se k MMA ani nevrátil. Na rovinu též uvedl, že v případě porážky by už pravděpodobně ukončil kariéru. Patřičné nervy které k tomu patří mu ale v zápase prý spíše pomohly aby udržel motivaci. Swanson je nyní světovou dvanáctkou. 

Výborným výkonem se na tomto turnaji blýskl Michael Chiesa (14-2 MMA, 7-2 UFC) jenž porazil TOP 10 borce Beneila Dariushe (12-2 MMA, 6-2 UFC) a to RNC v druhém kola, ačkoli je sám Dariush výborným grapplerem. Chiesa za výhru dostává bonus 50 000 a postupuje do světové desítky na šestou příčku. Naopak Dariushe tato porážka stála pozici v TOP 10, nyní je světová patnáctka a novým jménem mezi elitou je tak Chiesa - jež nyní bezesporu patří k největším specialistům na back control v UFC. Chiesa po zápase vyzval k souboji Tony Fergusona (který má ale sám zájem spíš o Nurmagomedova). Výzva byla myšlena v dobrém - Chiesa chce zkrátka jen nějakou kvalitní výzvu a to podle něj Ferguson splňuje. 

V prvním post-titulovém zápase se na tomto turnaji představila také Bethe Correia (9-2 MMA, 3-2 UFC). Ta si sice už před turnajem stěžovala, že z ní média před zápasem s Rondou udělaly záporáka, ale ani tentokrát neměla v kleci příliš štěstí a nabrala druhou porážku kariéry - a také druhou porážku v řadě. Stalo se tak ve velmi těsném souboji s Raqel Pennington (7-5 MMA, 4-2 UFC) který ale nakonec dva z rozhodčích nabodovali 29-28 pro Pennington. Novináři většinou souhlasili (13 ze 17 to mělo pro Raquel také) a Raquel se tak druhou výhrou v řadě posouvá do světové devítky. Její cíl je v tuto chvíli jednoduchý: chce rozbít pomyslný triumvirát Rousey, Holm, Tate na vrcholu divize a vložit se do hry osobně. Raquel už přitom čelila Holly Holm a prohrála s ní jen těsně na body. 

V dalším zápase se Argentinec Santiago Ponzinibbio (22-3 MMA, 4-2 UFC) stal prvním borcem který dokázal zastavit Courta McGee (17-5 MMA, 6-4 UFC). Stalo se tak hned v závěru prvního kola kdy po několika přestřelkách Ponzinibbio sundal McGeea pravačkou při odchodu z klinče a McGee už se z tvrdého zásahu nedokázal vzpamatovat. Ponzinibbio se tak posouvá na pozici světové 42., McGee vypadává ze světové stovky. 

Michael Graves (6-0 MMA, 2-0 UFC) zůstává kariérně neporažen, když si na zemi hladce poradil s Randy Brownem (7-1 MMA, 1-1 UFC), kterého v prvním kole ukontroloval na zemi a v druhém ukončil RNC tamtéž vteřinu po půlce kola. Brown prozměnu utrpěl první porážku kariéry a jedna zajímavůstka: byl žebříčkově nejhůře umístěným borcem celé startovky. Graves byl se svým výkonem vcelku spokojen, po zápase však naznačil, že by byl rád daleko aktivnější, ale na druhou stranu, že ho v rámci MMA zajímá čistě jen boj, žádného proma se od něj prý nedočkáme.

Famózní návrat do bantamové váhy se zadařil Johnu Dodsonovi (18-7 MMA, 7-2 UFC) a to v souboji s Manny Gamburyanem (15-10 MMA, 6-8 UFC). Dodson jasně ukázal, že rychlost zabíjí a sundal Gamburyana bleskovou kombinací za slabých 37 vteřin. Komise mu to napsala za 47, ale bylo to 37 a během závěrečných dvou vteřin zápasu Dodson stihl asi 5 nebo šest úderů. Přestup z muší do bantamu mu tedy zafungoval a rázem je v této divizi novým hráčem jakožto světová šestka. Dodsonovi by se nyní líbil zápas s exšampionem Dillashawem - aby ho prý mohl znovu knockoutovat, což už udělal před pěti lety na finále TUF 14. 

Podobně jako Cub Swanson, také svěřenec Vitora Belfort Cezar Ferreira (9-5 MMA, 5-3 UFC) za sebou má těžké období. Kombinace zranění a neúspěchů v Oktagonu ho donutila téměř ukonči kariéru, teď se ale prý ocitl na kariérním rozcestí a se zdravým tělem a čistou myslí je připraven stát se UFC šampionem. To je ovšem zřejmě drobátko předčasné přání. Ferreira sice v zápase s Oluwale Bamgbose (6-2 MMA, 1-2 UFC) zvítězil na body (2x 29-28, 29-27), zvlášť v prvním ale dostával pořádně naloženo a do zápasu se dostal až v dalších dvou kolech ve kterých se mu podařilo finišera Bamgbose utahat. Obvyklá Bambgboseho slabina, tedy fyzička zde byla akcentována tím, že nastoupil jako záskok za zraněného Caio Magalhaese a na přípravu měl pouze týden - pro Bamgboseho byl tohle mimochodem první profizápas který neskončil v prvním kole a jen v tomto zápasu strávil v kleci dohromady víc času, než v sedmi předchozích fightech dohromady. Ferreira tedy zvítězil, nebyl však 100% přesvědčivý a navíc je i po výhře (a po návratu do střední váhy) zatím kolem světové pětašedesátky, k titulu tedy ještě daleko.

Zápasem večera oceněný bonusem pro oba borce se velmi nezvykle stal první zápas večera na UFC Fight Pass. Šlo souboj mezi Elizeu Zaleski dos Santosem (15-5 MMA, 1-1 UFC) a Omari Akhmedovem (14-4 MMA. 2-3 UFC). Šlo o dost vyrovnaný fight ve kterém se bojovalo v postoji i na zemi a vývoj fightu se několikrát otáčel, vítězství ale nakonec připadlo Elizeovi, který měl v třetím přece jen víc sil a podadřilo se mu v 3:03 posledního kola rozbourat Akhmedova koleny a údery v klinči. Ten sice nikdy nepadl, ale i tak musel rozhodčí danou situaci odmávat.  Elizeu tak potvrdil svá předzápasová slova, že si chce jít pro vítězství především tlakem a důrazem - a přesně tohle byly dva klíčové aspekty zápasu, jenž mu přinesly první UFC výhru a 72. příčku ve světové stovce. Naopak Akhmedov prohrál podruhé po sobě a ve velteru má nyní bilanci jen 2-3. 

 

Statistické zajímavosti:

 • Glover Teixeira má nyní v UFC 7 finišů (z osmi výher). To je od roku 2012 v polotěžké váze i mimo nic nejvíc a také je v počtu finišů třetí v historii divize celkem. Víc mají jen Liddell a Jones, oba po devíti. Teixeira má nyní 22 finišů v 25 výhrách, 17 z toho v prvním kole.

 • Teixeira má nyní tři výhry v řadě, jde o druhou nejdelší (sdílenou) sérii v divizi. Vede Jones (12). 

 • Na vítězství tentokrát Teixeirovi stačilo 6 úderů. To je zatím jeho osobák. Evans jich stihl sedm. 

 • Rashad Evans prohrál dva zápasy v řadě poprvé v kariéře a naposledy zvítězil v listopadu 2013. Byl také teprve podruhé v kariéře knockoutován, poprvé se mu to stalo v titulovém zápase s Lyoto Machidou na UFC 98 2520 dní zpátky. 

 • Souboj s Teixeirou byl pro Evanse druhým nejkratším zápasem kariéry. Rychlejší byl jen 50 vteřinový pro debut v dubnu 2004. 

 • Rose Namajunas vyhrála třetí zápas v řadě a v divizi tak drží druhou nejdelší vítěznou sérii po šampionce Jedrzejczyk (5).

 • Od předchozího souboje Namajunas - Torres uplynulo 1007 dní.

 • Torres prohrála, ale přestřílela Namajunas o 45 celkových úderů. Na podstatné to bylo 61-46. Rose ovšem uspěla s jedinými dvěma porazy zápasu. 

 • Tecia Torres utrpěla první porážku kariéry, Namajunas poprvé v kariéře vyhrála na body. 

 • Nurmagomedov má nyní bilanci 23-0, 7-0 UFC. Jde o nejdelší aktivní vítěznou sérii v současném MMA (ačkoli několik stále aktivních borců mělo v minulosti i delší). Stejnou sérii má ještě zdaleka ne tak známý Kairat Akhmetov, nový šampion muší váhy v One FC.

 • Tři ze sedmi výher v UFC má Nurmagomedov stopkou, pro Horchera to bylo první KO v kariéře.

 • Nurmagomedov zabodoval na zemi 71 podstatnými údery - devátý nejlepší výkon historie UFC. Celkem to na údery bylo 75-6 pro Nurmagomedova. 

 • Cub Swanson má v UFC/WEC historii v pérové váze už dvanáct výher a drží tak sdílenou druhou příčku s Chadem Mendesem. Vede José Aldo (15).

 • Swanson si připsal 2 knockdowny. V UFC jich tak má už šest a tím se dělí o historickou první příčku v divizi. 

 • Swanson zabodoval 83 podstatnými údery - a šlo tak o druhý nejlepší výkon jeho UFC/WEC kariéry. Rekord má 87 a to v pětikolové bitvě s Jeremy Stephensem v roce 2015. Dias zabodoval 55 podstatnými zásahy.

 • Dias utrpěl všechny čtyři porážky v kariéře na body. 

 • Michael Chiesa má pět ze sedmi výher v UFC submisí. Všech pět jich přitom zvládl od roku 2012 - v tomto časovém úseku jich v UFC zvládl nasbírat více pouze Charles Oliveira (6), stejně pak Urijah Faber (5). Zároveň má Chiesa všech pět submisí RNC - tím dorovnal Demiana Maia na historicky druhé příčce v historii UFC. Vede Kenny Florian se 7 RNC finiši.

 • Beneil Dariush byl poražen submisí poprvé v kariéře. 

 • Bethe Correia zahájila kariéru devíti výhrami, teď ovšem nabrala dvě porážky v řadě. Tohle byla první prohra na body.

 • Raquel Pennington se podařilo v UFC poprvé vyhrát těsně na body. Byl to už její třetí těsný zápas, s Holly Holm a Jessicou Andrade se ale rozhodčí přiklonili k jejím soupeřkám.

 • Raquel Pennington má nyní v UFC čtyři výhry. Víc jich v divizi mají jen Rousey, Tate a Nunes. 

 • Santiago Ponzinibbio má 19 z 22 výher stopkou, 15 z toho v prvním kole. 11 z posledních dvanácti výher také stopkou.

 • McGee se v prosinci vrátil po téměř dvouleté pauze, od té doby má bilanci 1-1. Ve velteru působí od roku 2013 a má zde bilanci 3-2. Bylo to pro něj první KO (a první stopka) kariéry. 

 • Michael Graves má v šesti výhrách pět finišů, Randy Brown z Looking for a Fight utrpěl první porážku kariéry. 

 • John Dodson se do bantamu vrátil úspěšně, v této váze má bilanci 2-0 (kdysi zde porazil T.J. Dillashawa a vyhrál TUF 14). Pět z šesti výher v UFC má KO.

 • Zápas s Gamburyanem vyhrál se zásahovou přesností 84%. Trefil 16 úderů z 19 pokusů a to za 37 vteřin.

 • Gamburyan má v bantamu naopak bilanci 2-1, od návratu do UFC v roce 2011 má 4-5. KO ovšem prohrál naposledy před více než pěti lety a devíti zápasy. 

 • Cezar Ferreira byl úspěšný ve svém návratu do střední váhy. Čtyři z pěti výher v UFC má na body.

 • Oluwale Bamgbose naopak prohrál na body poprvé v kariéře. Zatím má na kontě osm zápasů - v prvních sedmi strávil v kleci dohromady 14:16 a každý z těchto zápasů skončil v prvním kole, tentokrát to trvalo plných patnáct minut. 

 • Elizeu Zaleski dos Santos má 14 z patnácti výher stopkou. V klinči, zejména v třetím kole, zabodoval celkem 36 podstatnými údery. Celkově to na podstatné zásahy bylo 72-36. 

 • Omari Akhmedov má nyní ve velteru bilanci jen 2-3. 

 • Celkové platy byly téměř milion - 995 tisíc dolarů. Nejlépe placeným borcem startovky byl poražený veterán a exampion Rasha Evans, jenž bral 150 000. Vítězný Glover Teixeira byl druhý (120 = 60+60). Další v pořadí byli Cub Swanson (88), Rose Namajunas (86), John Dodson (70) a Michael Chiesa (66). Zajímavé je, že třeba Khabib Nurmagomedov bral jen 48 (24+24) a má tak vlastně horší smlouvu než třeba Manny Gamburyan (33 nejlépe placený poražený mimo Evanse, pochopitelně), Beneil Dairush (28) či Court McGee (27). Cezar Ferreira má totožnou smlouvu s Nurmagomedovem. Minimum se vyšplhalo na 12 tisíc a týkalo se relativních nováčků: Horchera, Browna a Bamgboseho.

 • Reebok smlouva vyplácela dohromady 120 000. Nejvýš se dostali Evans, Swanson a Gamburyan (všichni 15), všichni ostatní pak 5 a méně. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+3
Tommy - Čtenář - 28.4.2016 v 10:02
UFC200 - přejít na příspěvek
Tak pro mě je Cormier vs. Jones 2 zápas odpovídající takovému eventu jako je UFC200 je to ne...
 
+2
yamay - Čtenář - 23.4.2016 v 13:02
.. - přejít na příspěvek
Meldonium je od noveho roka brane ako doping vo vsetkych sportoch. Nielen v MMA. To len ako...
 
+1
Nexter92 - Čtenář - 25.4.2016 v 08:08
JONES vs OSP - přejít na příspěvek
Tak upřímně borci nevím co si ze zápasu OSP vs JBJ vzít. Buď byl OSP tak pomalý ne...
 

Všechny příspěvky

malylada87 - Čtenář - 23.4.2016 v 12:25
... - Odpovědět
 

Dobrej článek, ale myslím, že Alvarez jde o titul na 100%, byl včera i na konferenci na UFC 200

Burky - Čtenář - 23.4.2016 v 12:54
........... - Odpovědět
 

Super clanok,dik

Evans v rozhovore myslim s Bas Ruttenom sa vyjadril za možny prestup do middleweight.

yamay - Čtenář - 23.4.2016 v 13:02
.. - Odpovědět
 

Meldonium je od noveho roka brane ako doping vo vsetkych sportoch. Nielen v MMA. To len ako dovetok, pretoze to v clanku vyzera, ako vymysel USADA. A sportovcov informuju o zmenach v dopingovych pravidlach s predstihom niekolko mesiacov.

yamay - Čtenář - 23.4.2016 v 21:17
Re: .. - Odpovědět
 

Kedze sa presne nevie, ako bolo v clanku napisane, za kolko meldonium vyprcha z tela, Svetova antidopingova agentura rozhodla, ze sportovci, ktori mali pri testovani pred 1.3.2016 v tele menej ako 1 mikrogram meldonia na milimeter mocu, budu omilosteni. To ale nie je pripad Makhacheva, ktory bol testovany az po tomto datume.

Caidel - Administrátor - 23.4.2016 v 22:16
Re: Re: .. - Odpovědět
 

Přesně tak. Jenže se také vedou řeči o tom, že budou možná omilostňovat některé případy i po tomhle datumu, protože je to datum zcela náhodně zvolené a nemá relevanci k vyprchávání té látky. 

yamay - Čtenář - 23.4.2016 v 23:31
Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Pravda. Len tie pripady budu skumat ovela podrobnejsie, takze len tak si to ten, co ma pozitivny test na meldonium, neobhaji. Vela bude zalezat aj od mnozstva, ktore sportovcovi najdu v tele.

malylada87 - Čtenář - 24.4.2016 v 00:22
video - Odpovědět
 

Když se potkají borci....

https://instagy.com/media/1235049109496318739

spear - Čtenář - 24.4.2016 v 01:16
Stream - Odpovědět
 

Borci, klasická otázka. Máte stream na Jonese dneska?

yamay - Čtenář - 24.4.2016 v 01:42
Re: Stream - Odpovědět
 

http://www.vipleague.me/boxing/382633/1/ufc-197:-fight-pass-prelims-live-stream-online.html

yamay - Čtenář - 24.4.2016 v 02:37
Re: Re: Stream - Odpovědět
 

http://www.feed4u.tv/watch/1538718/1/UFC-197-Early-Prelims.html

malylada87 - Čtenář - 24.4.2016 v 06:58
Výsledky - Odpovědět
 

Tak asi jsme čekali něco jiného, hold pauza se podepisuje. Jonesovi na tom dost záleželo a tohle byl jen soustředěný, taktický vykon. Ale dokážu to pochopit no, OSP není nýmand a už se viděl v odvetě.

Demetrius naprosto neskutečný, tohle už jsem nečekal vůbec.

Rodriquez paráda, Vickův boxing se mi také líbil a největší zklamání Pettis. Tak mizerný výkon jsem nečekal. Hold sázky se tento turnaj moc nepovedly.

conor mcgregor - Čtenář - 24.4.2016 v 07:00
Re: Výsledky - Odpovědět
 

Za me skvelej DJ, nej zklamani OSP-nudna pomala lemra, ale neco takovyho jsem cekal.

malylada87 - Čtenář - 24.4.2016 v 07:05
Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

tak on říkal, že ty kopy na nohy ho zpomalily a na ruku,kterou už necítil poslední dvě kola. Nudný zápas celkem, tak prostě měl gameplan a po takový době se vracet, muset někoho porazit, protože máš mít odvetu. Nadruhou stranu už těch těžkých zápasu zažil dost. 

Jeremy - Čtenář - 24.4.2016 v 07:10
Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

No, když jsem teď viděl Jonese odcházet do šaten, vypadalo to, že docela kulhal. To by mohlo ohrozit případný start na UFC 200. Vím, že měl v minulosti potíže s okopanými narty, jestli se nepletu. 

Jinak, výkon v pohodě. Po té pauze to určitě nebylo jednoduché a Jones prostě odvedl svou práci. OSP před zápasem, podle mně, lehce přeceňovaný, já jsem od něj víc nečekal.

Demetrious šílený!

conor mcgregor - Čtenář - 24.4.2016 v 07:18
Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Presne, OSP hodne precenovany, kdyby JBJ vedel, co proti sobe ma za pytel ..., urcite by ho ukoncil.

Burky - Čtenář - 24.4.2016 v 07:07
Re: Výsledky - Odpovědět
 

DJ krasna praca v klinci a tie kolena dal Cejudovi pekne vyžrať, JJ takticky to zvladol a teraz odveta s DC dufam UFC 200 :)

Lado pisal som na fb ze Edson vyhra ale Cody East mi tiket dosral.

malylada87 - Čtenář - 24.4.2016 v 07:12
Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Jo no, tohle jsem váážně nečekal, totální hrůza. Pettis už sebevedomí a bývalou formu bude hledat těžko. Easton to samý, příští Harrisonovy zápasy budu sázet proti němu. Prostě Lucky fighter večera pro mě. Nicméně ja eastona měl naloženého, že ten fight zkončí pod 1,5 kola. Což vyšlo nakonec, ale s opačným koncem, než jsem čekal. Prostě dva tickety mi uspal Pettis, kterýmu jsem věřil na 1000% :(

Burky - Čtenář - 24.4.2016 v 07:36
Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Uvidime koho dostane nabuduce Pettis.Ja som UFC kombinoval s futbalom a posral mi to,len ten East .

Dnes dam cisto len fotbalek :)

 

Onko23 - Čtenář - 25.4.2016 v 14:40
Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

btw. vsimli ste si tu nevolu u zapadneho publika za angazovanie Easta a jak mu ludia priali tu prehru? Za udajne sexualne zneuzivanie mladistvych a este nejaku kriminalnu minulost.....ale realita je tusim taka, ze proste na strednej vyprasil nejaku zabu a chlastal "underaged".


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

predator - Čtenář - 24.4.2016 v 11:39
Jon Jones - Odpovědět
 

Čo začal Jones šňupať namiesto kokaínu estrogén. Dúfam že to bolo len také rozbiehanie keďze to bol zápas po roku hrozne mu fandím tak dúfam že znova chytí tú dravosť a DCho nabudúce zostrelí a jeho ďalší súper bude rumble

skala - Čtenář - 24.4.2016 v 13:18
Re: Jon Jones - Odpovědět
 

DC ho nezostrelí.Aj ked je to u mna skor hlas srdca,ako rozumu.Fajn som si pripomenul pri tomto zápase,prečo ten práškový rypák neznášam.Zákerný fetácka podvraták.Ale čo mu ide,využit každu slabinu,zranit supera,má na to rýchlu a presnu hlavu.Nejak to nemožem obdivovat,je to ako obdivovat Daesh,ako krasne propagandisticky vedia najst každu slabinu systemu,či propagandisticky rezat hlavy.V tejto váhe má feták len troch superov,z toho Rubla zloži len ne zemi,DC mu budem verit že tam aj skape,ale niečo vymyslí,ale najviac by som teraz veril možno Gloverovi.Ked tohoto okopávača kolien konečne nikto zostrelí,pojdem to normálne zapit.

Nexter92 - Čtenář - 25.4.2016 v 08:08
JONES vs OSP - Odpovědět
 

Tak upřímně borci nevím co si ze zápasu OSP vs JBJ vzít. Buď byl OSP tak pomalý nebo Jones tak rychlý. OSP mi přišel dost svázaný, neuvolněný nedotahoval kombinace do konce jakoby se napřáhl, ale akci nedokončil a spíš přešel zase do obrany. Každopádně ze strany Jonese asi těžce gameplanový zápas, ale myslím si být tam DC nebo Gusta tak by měl Jones těžký problémy. Jsou vidět mezery a není se čemu divit když Jones takovou dobu stál... OSP je podle mě borec TOP10 bohužel na špici a titul nikdy mít nebude, ale klobou dolu neskutečnej sympaťák aspoň pro mě.. Být Jonesem tak se asi hned neženu na DC dal bych si aspoň ještě jeden fight mimo DC a Gusty třeba Evanse nebo Badera.. Myslím si si že T-Rex,AJ,DC,AG mu šeredně zatopí, ta pauza byla dlouhá a stejně si ještě nějakou střihne s jeho hovadským chováním.. Za mě je JJ něco jak Hari, talent jako prase, ale utopí ho ve skandálech sračkách fetu a bitkách po barech..

Caidel - Administrátor - 25.4.2016 v 08:38
Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

Klíčová informace pro kontext: OSP od druhého kola boxoval se zlomenou rukou (po kopu od Jonese).

Nexter92 - Čtenář - 25.4.2016 v 09:47
Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

Aha! děkuju za informaci Caidele! velká škoda pro OSP kdyby ten boxing byl 100 vypadalo by to vyrovnanější.. Každopádně stejně odešel na kardio a dvě poslední kola šlapal vodu.. Ale klobouk dolu před OSP pro mě asi největší sympaťák z LHW vyjma gusty

K1-fan - Čtenář - 25.4.2016 v 11:16
Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

Tych fighterov, co odboxovali so zlomenou rukou bolo uz mnoho. Ak si fighter neuvedomuje riziká boxovania so zlomenou rukou (nejde o kosti, ale o tukovú emboliu), tak UFC by malo. Lebo fighter hazarduje so svojim zivotom (ja samozrejme netvrdim, ze musi umret, nemusi), UFC iba so svojimi peniazmi (fighter je jeho aktivum). Aj preto sa mi paci krok ako WSOF, ktoy pred casom dalo stopku fighterovi za to, ze boxoval so zlomenou rukou a kludne by som pridal aj iny postih. Nevies nahodou, neuvazuje aj UFC nad niecim podobnym ako WSOF?


tradičné bojové karate

willy666 - Čtenář - 25.4.2016 v 11:23
Re: Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

myslim ze budes doktor...a mas uplnu pravdu s tukovou emboliou...tie zlomene kosti su v tomto pripade "najmensi problem "...

predator - Čtenář - 25.4.2016 v 12:46
Re: Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

presne tak nedávno som čítal o jedom kaskadérovi čo tak to umrel zlomil si nohu myslel si že to nič nieje lebo zlomenín mal už kopu lenže táto sa mu stala osudnou a on zomrel..

Onko23 - Čtenář - 25.4.2016 v 14:50
Re: Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

K1 mozes to prosim ta rozviest to s tou tukovou emboliou? Diky.... A nemal tu zlomenu ruku az posledne 2 kola po tom drtivom slame od JBJ? Aj Rogan to spominal pocas prenosu...az po tom slame.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

K1-fan - Čtenář - 25.4.2016 v 15:59
Re: Re: Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

Opýtaj sa svojho internistu alebo kardiologa to primárne. V pricipe laicky ide o to, že tukove tkanivo môže upchat cievy, nastane opuch nohy (napr) často sprevádzaný zacervenanim, svrbenim, nastáva (moze nastať) náhla dychavicnost, búšenie srdca a je viac ako zle. Progres môže byť rýchly aj nemusi. Každopádne platí, a to podciarkujem, ries si tieto veci v ambulancii a nie na fóre.


tradičné bojové karate

Onko23 - Čtenář - 26.4.2016 v 08:23
Re: Re: Re: Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

K1 ad1 nemam svojho kardiologa, alebo internistu, nie som celebrita a ad2 len ma to zaujimalo, cakal som strucny,vecny vyklad, vysvetlenie, ked tomu rozumies a ja nie. Nemam ziadny taky problem a nic v tomto hrdinsky nepodcenujem. Ale dakujem ti za starost. Btw. minus nemas odo mna...


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

K1-fan - Čtenář - 26.4.2016 v 09:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

Ja som to myslel na 100% dobre, síce mám bežný prehľad, ale nie som kardiolog, ani internista ani pneumolog preto som písal tak opatrne. Tvoj príspevok beriem kamarátsky. 


tradičné bojové karate

Onko23 - Čtenář - 27.4.2016 v 08:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

ved jasne, ja som fakt chcel len vediet, ako to s tym je....bol som zvedavy, lebo som to nepocul este. A vidis, ze fakticke posty ti aj "ovocie" (plusky) prinasaju :D :D


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

K1-fan - Čtenář - 25.4.2016 v 17:08
Re: Re: Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

?


tradičné bojové karate

malylada87 - Čtenář - 25.4.2016 v 11:36
Re: Re: JONES vs OSP - Odpovědět
 

No jen bych chtěl poznamenat, že tu zlomeninu v druhém kole tvrdil Team OSP, ale po zápase v kleci se vyjádřil, že měl něco s rukou a že ji necítil od čtvrtého kola.

malylada87 - Čtenář - 25.4.2016 v 16:48
Video - Odpovědět
 

Ronda Rousey a jejich 80 sekund :D :D

http://iconosquare.com/p/1236263320180587025_2037123421

Lyoto - Čtenář - 25.4.2016 v 16:53
Re: Video - Odpovědět
 

Jsem se lekl, ze me někdo natočil ted v pátek :)))))

malylada87 - Čtenář - 26.4.2016 v 09:37
Jones vs. OSP - Odpovědět
 

Celkem zajimavé, ať byl výkon jaký chce, tak podle mě to bylo hodně prokalkulovaný: 

http://mmajunkie.com/2016/04/some-things-overheard-in-jon-jones-corner-at-ufc-197

malylada87 - Čtenář - 26.4.2016 v 16:10
Novinka - Odpovědět
 

Tak na UFC Rotterdam za Holohana zaskočí Sasaki,  což je slušná náhrada do startovky.

malylada87 - Čtenář - 26.4.2016 v 21:59
Shrnutí UFC 200 - Odpovědět
 

Dávám periscop a pro odpůrce COnora na pobavení :D:

https://www.periscope.tv/w/1ynKOmNrqAlJR

conor mcgregor - Čtenář - 27.4.2016 v 09:50
Re: Shrnutí UFC 200 - Odpovědět
 

Uprimne bych si radeji precetl nejake rozbory a tipy od tebe, nez od tohoto "odbornika".

malylada87 - Čtenář - 27.4.2016 v 10:08
Re: Re: Shrnutí UFC 200 - Odpovědět
 

No tááák, respek k Ondrovi, je to frajer.

malylada87 - Čtenář - 27.4.2016 v 09:47
Novinka - Odpovědět
 

Tak celkem zajímavá novinka. Na M-1 68 si to o titul těžké váhy rozdají Volkov s Atilou Veghem !!!! Na to jsem teda zvědavý.

Jinak Jordan podepsal smlouvu s WSOF.

malylada87 - Čtenář - 27.4.2016 v 12:46
Hlavní zápas UFC 200 - Odpovědět
 

Dnes se dozvíme hlavní událost UFC 200, nějaké tipy? :).... já osobně si myslím, že tam bude figurovat Lawler, vůbec se o něm nemluví a můj tip je pecka Lawler vs. GSP :D :D ....

Hescores - Čtenář - 27.4.2016 v 14:34
Re: Hlavní zápas UFC 200 - Odpovědět
 

Dneska má být ohlášena hlavní pecka UFC200? Tohle vůbec nestíhám sledovat. Ale myslím, že "spor" CMG vs UFC je bez ohledu na to, co vše tu bylo řečeno o tom, aby CMG přestal přerůstat UFC přes hlavu. V tomto smyslu si myslím, že vtáhnutí GSP, jako bývalehé nejpopulárnějšího MMA fightera zpátky do hry, má jasnou logiku. Aby CMG jako viděl, že každý je nahraditelný a trošku se srovnal. Takže nevím, zda GSP vs Lawler, ale ten GSP je myslím velmi dobrej tip. Ještě mě napadá Fedor, to by asi byla taky pecka (hlavně jako jméno - tahák, forma nevím). Viděl jsem nějaký rozhovor s Fedorem a tam se ho přímo ptali, co by děla, kdyby dostal nabídku na UFC200 (odpověď si nepamatuju, ale myslím, že to bylo něco jako že taková nabídka na stole není).

malylada87 - Čtenář - 27.4.2016 v 14:37
Re: Re: Hlavní zápas UFC 200 - Odpovědět
 

Už má fight s Maldonadem, tomu moc nevěřím. Navíc takhle na rychlo? Nevím nevím, ale tak proč né když jsme u těch teorií :D :D 

predator - Čtenář - 27.4.2016 v 14:38
Re: Hlavní zápas UFC 200 - Odpovědět
 

Jones vs Cormier 

malylada87 - Čtenář - 27.4.2016 v 14:49
Novinka - Odpovědět
 

TAk je to ofiko, na UFC 200 bude hlavní zápas Jones vs. Cormier 2 !!!

malylada87 - Čtenář - 27.4.2016 v 14:51
Re: Novinka - Odpovědět
 

Lyoto, už si shánej irský kostýmek na chlastačku :D :D

Ondatra9 - Čtenář - 27.4.2016 v 15:49
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Paráda:). Ale ještě bych počkal, aby se tam neobjevil v předzápasech se staženým ocasemlaughingcool.

Lyoto - Čtenář - 27.4.2016 v 16:59
Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

No nenadelam nic kdyžtak no:))) Ale uplne uzavřeny bych to nevidel. Takových "ofiko" vyjádření uz tady bylo a jak rikam hlavní zapas DC Jones, je pro me jen takový zalepeni díry aby se neřeklo. Stát se muže cokoliv. O Diazoj na 196 nevěděl nikdo jeste tyden pred zapasem, OSP to samy. Tady neni jistý nic bych rekl jeste. 

Onko23 - Čtenář - 28.4.2016 v 21:48
Re: Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

no, uprimne ti poviem, ze v kutiku duse dufam aj ja....ved vies preco :D Kuuurna, to by bola totalna bomba... :D Este pred par dnami, by som ta aj kostymom podporil, ale teraz by mi uz stiskalo rit veru.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Lyoto - Čtenář - 28.4.2016 v 22:04
Re: Re: Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Jen se nám pochlub:))) Času je Furt dost na to aby se jeste neco událo...

Yaris - Čtenář - 28.4.2016 v 09:37
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Tak jestli tohle loyto dá, tak je fakt frajer. Já bych na tohle neměl koule :-). Kde bude ta potencionální promenáda v kostýmku? :)

 

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 09:56
Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Praha, at je nejvíc na očích :D

Lyoto - Čtenář - 28.4.2016 v 10:05
Re: Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Ja vam kluci děkuji za podporu :)) No co nadělám, ale stále doufám. Jeste ze to místo je na me:))) Každopádně kdyz uz to bude, tak doufám , ze se me přijdete vytlemit všichni:) Moc se na tesim:)))

Maltézsky psík - Čtenář - 27.4.2016 v 17:36
ufc 200 - Odpovědět
 

Takže UFC 200 vyzerá nakoniec veľmi dobre, 3 titulové zápasy, k tomu borci ako Cain, Moussasi, Hendricks, Gastelum, Cingano a ďalší... 

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 09:58
Novinka - Odpovědět
 

Na startovce, kde je vypsaný zápas RDA s Alvarezem se oběví i Duffy, na vítěznou vlnu mu dali Clarka. To by měl dát s přehledem.

Tommy - Čtenář - 28.4.2016 v 10:07
Re: Novinka - Odpovědět
 

Ted se na to dívám a ten Clark je střední váha to jde o dvě váhovky nahoru?


Ivan Buchinger fan club.

Tommy - Čtenář - 28.4.2016 v 10:02
UFC200 - Odpovědět
 

Tak pro mě je Cormier vs. Jones 2 zápas odpovídající takovému eventu jako je UFC200 je to největší rivalita v současném MMA oba si na nic nehrajou a opravdu se nemají rádi takže jsem rád, že to takhle dopadlo a že neuvidíme freakshow v podání člověka který si vybrečel odvetu zápasu který legitimně prohrál před limitem a ještě ve váhovce v které nezápasí. Korunu tomu nasadil tím co se odehrálo pár dní zpět což radši ani nebudu komentovat. Jediná věc co bych změnil je, že bych přesunul zápas RDA vs. Alvarez z té startovky den před tím a vyšoupl bych Tate s Nunez přece jen ženské MMA má pořád mnohonásobně menší popularitu, ale třeba je to záměr UFC dát ženský titulák na takovou startovku, aby tomu pomohli. 


Ivan Buchinger fan club.

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 10:08
Re: UFC200 - Odpovědět
 

Ten zápas je v tom trojlístku, dva dny před tím. By zase neměli silnou páteční startovku. V Sobotu jde Joana o titul a finále TUF. Tate je z těch tituláku slabší, spíš takové to doplnění. Docela je v tom chápu. Jsme moc namlsaní :)

Tommy - Čtenář - 28.4.2016 v 10:18
Re: Re: UFC200 - Odpovědět
 

No tak na druhou stranu je to přece UFC200 to by mělo být něco speciálního takový event je jednou za X let.


Ivan Buchinger fan club.

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 10:29
Re: Re: Re: UFC200 - Odpovědět
 

Hele letos uvidíme ještě jeden, pro kartu v New Yourku to bude podle mě stejně nadupané. :)

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 10:14
TUF 23 - Odpovědět
 

Kdo by měl zájem, tak posílám stránku, kde si můžete stáhnou druhý díl TUF 23: Joana vs. Claudia. Všem doporučuji, pecka jako první díl.:

http://www.filefactory.com/file/1bap4fyf9cyv/The.Ultimate.Fighter.S23E02.HDTV.x264.Fight-BB.mp4

wojtaman - Čtenář - 28.4.2016 v 10:47
... - Odpovědět
 

no zase 3 tituláky najedný startovce nemusí být úplně paráda vemte si že všechny skončí na body to už bude kurva dlouhý event...


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 10:56
Re: ... - Odpovědět
 

No u všech to tak tipuji :D :D, ale jak to budou parádní řežby, tak proč ne

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 11:12
Novinka - Odpovědět
 

závěrečný periscope a shrnutí kauzy Conor, parádní názor, se kterým se stotožnuji i já:

https://www.periscope.tv/w/1OyKAkoOeQbJb

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 12:30
Novinka Enfusionlive - Odpovědět
 

Tak opět nás po dlouhé době čeká pecka v K-1 !!!! Na Enfusion Live.

Rozdá si to Badr Hari s Rico Verhoevenem, současnou jedničkou HW. Ve hře je 500 000 Euro, což je na K-1 obraovská částka. 

K1-fan - Čtenář - 28.4.2016 v 12:49
Re: Novinka Enfusionlive - Odpovědět
 

Ak by si dal link, veeeeeelmi by si ma potešil. Prosím.


tradičné bojové karate

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 12:50
Re: Re: Novinka Enfusionlive - Odpovědět
 

Je to v jednání, až to bude aktuální, určo to tady pinknu.

K1-fan - Čtenář - 28.4.2016 v 12:57
Re: Re: Re: Novinka Enfusionlive - Odpovědět
 

Ďakujem, teším sa.


tradičné bojové karate

whynot - Čtenář - 28.4.2016 v 13:57
Re: Novinka Enfusionlive - Odpovědět
 

som zvedavy na Hariho formu, neviete o nom nieco viac? dik

K1-fan - Čtenář - 28.4.2016 v 15:22
Re: Re: Novinka Enfusionlive - Odpovědět
 

Ja som sa pred polorokom opytal to iste, nemal so to robit... Lado sem pripol fotku, ako pri bazene drzi v naruci Ronalda!!! a vyzerali stastne. Radím, netlac na pilu a nedoluj info, kvoli nam vsetkym... Ja fakt nechcem vediet, ako sa ma ani on, ani Ronaldo.


tradičné bojové karate

whynot - Čtenář - 28.4.2016 v 15:32
Re: Re: Re: Novinka Enfusionlive - Odpovědět
 

toto ja neriesim, pre mna za mna nech je stastny s celym zakladom realu :) len som si myslel, ze je stale zatvoreny, tak ci nema niekto cerstvejsie informacie

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 16:43
Novinka - Odpovědět
 

Celkem peckoidní zápas nás čeká ve speciální flyweight váze na UFC, nechápu proč v této váze, když ji UFC nemá, ale rozdá si to Letourneau, která předvedla proti Joaně statečný výkon s Calderwood, čekám parádní štípanou.

yamay - Čtenář - 28.4.2016 v 23:14
Re: Novinka - Odpovědět
 

Mozno koli tomu, ze UFC vazne uvazuje o zavedeni tejto vahy v zenskej kategorii.

malylada87 - Čtenář - 28.4.2016 v 23:21
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Asi ano, ale větší smysl by mi dával FW kvůli Santos. Holky budou pak zbytečně pendlovat z váhy do váhy. No uvidíme, ale taky to tak vidím.

yamay - Čtenář - 29.4.2016 v 00:02
Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

DW sa vyjadril, ze o zavedeni vahy 145 UFC neuvazuje, zatial co na 125 sa pripravuju dlho. Myslim, ze je velmi velka sanca, ze uz tento rok sa uskutocni prvy titulak v zenskej 125.

fedo - Čtenář - 28.4.2016 v 18:14
2 melóny :-) - Odpovědět
 

http://www.bjpenn.com/mma-news/conor-mcgregor/conor-mcgregor-reportedly-offered-2-million-to-fight-alongside-fedor-emelianenko/

Onko23 - Čtenář - 28.4.2016 v 21:47
Re: 2 melóny :-) - Odpovědět
 

ak je toto pravda, tak su potom ti Dagestanci este hlupejsi, jak som si myslel....2 mega je kvapka v mori oproti tomu co dokaze vytlct v UFC. Skor by ma zaujimalo, co ponukli Attilovi...


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

fedo - Čtenář - 29.4.2016 v 10:19
Re: Re: 2 melóny :-) - Odpovědět
 

ved som to sem dal skôr na pobavenie. myslím, že dopátrať sa reálnych vecí dnes už nieje jednoduché...

fedo - Čtenář - 29.4.2016 v 11:56
Re: Re: 2 melóny :-) - Odpovědět
 

a samozrejme Attila vs Volkov može byť pecka...   Санкт-Петербург sa ukazuje ako dobrá akcia...

 

Onko23 - Čtenář - 29.4.2016 v 13:24
Re: Re: Re: 2 melóny :-) - Odpovědět
 
Tak Petrohrad je krasne mesto, belaje noce su super....ludia su tam fajn, okolie (Petrodvorec), ale ta akcia sa mne moc nezda :D :D Ale proti gustu....asi by som radsej siel na dobre bliny ;)

Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

fedo - Čtenář - 29.4.2016 v 13:44
Re: Re: Re: Re: 2 melóny :-) - Odpovědět
 

Onko, tak v Rusku som ešte nebol, mám tu kámoša, rusa, narodeného v Petrohrade, tak mi veľa rozpráva o Rusku. Veľa času som strávil za mlákou a keď pôjdem pozrieť veľkú Rus, tak určute to nebudem spájať s MMA... Ale toto je skôr na tému cestovanie :-)