přihlásit trvale
Nová registrace
Ohlédnutí za UFC Fight Night 92

Ohlédnutí za UFC Fight Night 92

přečteno: 46050×
11.08.2016 v 12:58 | Autor: Caidel
diskuse: 161×
Rubriky: Články - bojové sporty / MMA / Svět

Turnaj UFC Fight Night 92: Rodriguez vs. Caceres se konal 6. srpna v Salt Lake City v Utahu - a byl to vůbec první turnaj se kterým kdy UFC Utah navštívilo. Už v roce 2010 proběhl jeden podobný pokus s turnajem UFC Live: Jones vs. Matyushenko, ten byl ale kvůli špatným prodejům lístků přesunut do San Diega v Kalifornii, takže skutečný debut v Utahu proběhl až teď. 

Návštěvnicky to ovšem nebyla žádná superpecka ani tentokrát. Do haly dorazilo 6689 fanoušků, kteří na vstupném zaplatili 481 tisíc dolarů. Pravdou ovšem je, že startovka byla tentokrát rozhodně slabší a zejména nad hlavním zápasem večera se hodně kroutilo hlavou: Caceres i Rodriguez jsou sice stylisticky velmi zábavní bojovníci, pravděpodobně se zářnou budnoucností, ale v tuto chvíli to není zrovna obvyklý materiál na hlavní zápas večera. I tak ale turnaj sledovalo zhruba 863 tisíc diváků (předzápasy pak 662 tisíc), což je vlastně velmi solidní výsledek, pokud vezmeme v úvahu TV konkurující Olympiádu v Riu. 

Turnaj se obešel bez velkých překvapení (pouze jeden favorit odešel poražen) a předvedlo se na něm pět nováčků, kterým se ovšem nedařilo - pouze Justin Ledet dokázal zvítězit (v souboji s dalším nováčkem, takže někdo vyhrát musel). 

A teď již k jednotlivým zápasům.

Jak již bylo zmíněno výše, hlavním zápasem byl souboj mezi dvěma nepříliš známými borci, tedy vítězem TUF: Latin America Yairem Rodriguezem (9-1 MMA, 5-0 UFC) a Alexem Caceresem (12-9 MMA, 7-7 UFC). Po zápase se jejich tabulkové pořadí vlastně nezměnilo, takže Rodriguez je stále světovou 29. a Caceres 72. - tedy objektivně ne zrovna materiál do hlavního zápasu. Oba to však v kleci dohánějí excentricitou, Rodriguez je znám pro své místy až bizarní kopáčské techniky, Caceres, velký obdivovatel Bruce Leeho také není v kleci zrovna obrazem standardního bojovníka. Caceres se na tento zápas hodně těšil, nešlo mu ale ani tak o pozici main eventu, ale spíše o to, že si konečně bude moct zabojovat na pět kol, protože právě v tom vidí svou sílu. Borci si to každopádně rozdali v oceněném zápase večera, který proběhl vlastně přesně tak, jak předpovídal Caceres. Rodriguez byl od začátku kreativnější, posílal tam otočky a další nezvyklé techniky, takže v počtu otoček tenhle zápas bezpečně zlomil rekord, protože si tam nějaké dal i Caceres. Rodriguez nicméně začal od třetího kola zpomalovat a Caceres postupně přebral iniciativu. Sám si ale zpětně vyčítá, že mohl v řadě případů šlapat na plyn ještě daleko víc a zbytečně Rodrigueze šetřil, takže Rodriguez nakonec uhájil těsnou bodovou výhru (2x 48-47, 46-49) i když těch 46-49 pro Cacerese bylo drobet bizarních. Rodriguez se teď každopádně objevuje v UFC žebříčku a ze zápasu naštěstí vyvázl relativně nezraněn: Musel do nemocnice kvůli podezření na zlomenou ruku, ale nakonec jí zlomenou nemá, takže dobře pro něj. Rodriguez je teď s pěti výhrami v řadě držitelem třetí nejdelší vítězné sérky v divizi.

V co-main eventu předvedl Dennis Bermudez (16-5 MMA, 9-3 UFC) svůj vlastně zcela typický výkon v zápase s Rony Jasonem (14-6 MMA, 4-3 UFC). Bermudez byl celý fight lepší, Jasona válcoval, tvrdě mu loktem rozsekl čelo a odešel s jasnou bodovou výhrou 2x 30-27, 30-26, jenže měl přesto několik okamžiků, kdy mu Jason docela zavařil, což je pro Bermudeze zkrátka typické. I přesto ale předpověděl fight správně - tipoval na jednostranný fight, což byla víceméně pravda. Bermudez má nyní v divizi vůbec nejvíc porazů a je také historicky třetí v počtu výher celkem a jako světová šestnáctka míří výš: V pozápasovém rozhovoru vyzval Frankie Edgara, protože výhra nad Edgarem by ho prý dostala přesně tam, kde chce být. Jason je sice stylisticky atraktivní borec, tahle porážka je pro něj ale hodně nepříjemná: Má teď v posledních pěti bilanci 1-3-1NC a navíc se vracel po dopingovém škraloupu, takže se jako světová sedmdesátka musí modlit, aby si ho UFC ponechalo. Před zápasem přitom prohlašoval, že jeho plány na titul se kvůli dopingové stopce pouze odkládaly, ale nerušily. Teď se tedy odložily ještě podstatně víc. 

Veterán Thales Leites (26-6 MMA, 11-5 UFC) si v pohodě poradil s Chrisem Camozzim (24-11 MMA, 9-8 UFC). Svou většinu času poziční dominanci (v prvním byl Camozzimu na zádech, v druhém ho držel na zemi) zúročil po problematickém začátku třetího kola v půli třetího když Camozziho utáhl RNC. Leites se tedy po předchozích dvou porážkách vrací do hry jako světová dvanáctka a jak sám říká „Já ještě nejsem mrtvý.“ Leites měl původně čelit Tavaresovi, ale ten byl kvůli zranění prakticky hned z turnaje stažen a nahrazem Camozzim, který měl na přípravu častu dost. Leites se teď řadí k nejlepším a nejaktivnějším grapplerům historie střední váhy. Camozzi padá na pozici světové pětadvacítky a vše nasvědčuje tomu, že cca světová dvacítka je plus mínus jeho maximum. 

Santiago Ponzinibbio (23-3 MMA, 5-2 UFC) sice celkem přesvědčivě (2x 29-28, 30-27) zvládl zápas se Zakem Cummingsem (19-5 MMA, 4-2 UFC), Cummings je ale držák a Ponzinibbio ho zkrátka nedokázal ukončit. Nabral tak ale svou třetí výhru, což je teď sdíleně třetí nejdelší série v divizi (Thompson má 7, Maia 5) a posouvá se do světové třicítky na devětadvacáté místo.

Trevor Smith (14-6 MMA, 4-3 UFC) uzemnil UFC nováčka Josepha Gigliottiho (7-1 MMA, 0-1 UFC) a tři kola ho válcoval pro nekompromisní výhru 3x 30-26. Smith je nyní světová padesátka a všechny čtyři výhry v UFC má na body. Gigliotti je po tomto zápase světovou 122. a nabral první porážku své kariéry. 

Maryna Moroz (8-1 MMA, 3-1 UFC) se střetla ve velmi neobvyklém zápase s debutantkou Danielle Taylor (7-2 MMA, 0-1 UFC). Taylor zaskakovala se zhruba dvoutýdenní přípravou za Justinu Kish, která si zlomila prst, oproti Maryně byla ale výrazně menší a zkrátka se jí nedokázala dostat na tělo. Moroz ale hrála na jistotu, neustále naznačovala a vlastně se do prakticky žádných výměn nepustila, což jí vyneslo nezaslouženě těsnou (měla být jednomyslná) výhru 30-27, 29-28, 28-29. Bizarní na tom ovšem byly statistiky: Moroz předvedla nejnižší zásahovou úspěšnost všech dob: naznačila celkem 251 úderů, ale trefila jich jen 17 za celý zápas s přesností 6,7 %. Moroz teď doufá, že jí výhra vynese titulový zápas a je sice světovou jedenáctkou jenž je v počtu výher v divizi druhá za šampionkou, ale vzhledem k průběhu tohoto zápasu je to dost nepravděpodobné. Taylor naskakuje do UFC jako světová třiatřicítka a utrpěla první porážku kariéry. 

Domácí borec Court McGee (18-5 MMA, 7-4 UFC) přebodoval Dominique Steeleho (14-8 MMA, 1-3 UFC) v solidním zápase 30-27, 2x 29-28 - McGee načal Steeleho hned na začátku zápasu a několikrát s ním solidně třískl o zem. Steele ale místy kladl slušný odpor. McGee, který ze Salt Lake City pochází uvedl, že bojovat před domácím publikem pro něj byl vždycky sen a přízeň diváků měl skutečně značnou. Tabulkově je ale jen kolem světové osmdesátky. 

Konec zápasu Marcin Tybura (14-2 MMA, 1-1 UFC) vs. Viktor Pešta (10-3 MMA, 1-3 UFC) byl sice extrémně působivý (a pochopitelně oceněný bonusem), pro fanoušky v ČR ale bohužel hodně smutný. Tybura byl v prvním kole v postoji o něco lepší než Pešta a pěkně se na něj zastřeloval, v druhém už se s tím ale nepáral a vypnul Peštu v třiapadesáté vteřině high kickem takovým způsobem, že už ani Peštu nebylo potřeba dorážet. Tybura tak potvrdil pověst favorita a po zápase uvedl, že zkrátka věděl, že mu tam ten kop dřív nebo později projde. Pešta prohrává druhý zápas v řadě, zhoršuje svou bilanci na 1-3 a zřejmě mu vypršela smlouva, takže bohužel není příliš pravděpodobné, že s ním UFC prodlouží, borci s podobnou bilancí mívají poslední dobou v UFC utrum (ačkoli v těžké váze je manévrovací prostor o něco lepší). Tyburu výhra posouvá do světové třicítky. 

Parádní knockout v druhém kole si připsal také muay thai specialista David Teymur (5-1 MMA, 2-0 UFC), jenž svou postojařinu po výhře označil za nejlepší v divizi. Za oběť mu padl nováček Jason Novelli (11-2-1 MMA, 0-1 UFC) který utrpěl první KO své kariéry, propadl tabulkou o 47 příček a zaznamenal tak největší tabulkový pád ze všech účastníků turnaje. Na Teymura bohužel nezbyl žádný pozápasový bonus. Všechny kariérní stopky má ale KO a to včetně obou výher v UFC. 

Výtečným KO, ovšem bonusově ohodnoceným se blýskl japonský bijec Teruto Ishihara (9-2-2 MMA, 2-0-1 UFC) a to v půli prvního kola souboje s Horacio Gutierrezem (2-3 MMA, 0-2 UFC). Ishihara má nyní osm z devíti výher v kariéře KO (obě výhry v UFC) a vůbec se netají svými cíly: tituly ho nezajímají, jde mu o prachy a ženy. V příštím fightu by prý rád bojoval na nějakém velkém turnaji, před pořádným publikem... jo a taky ty ženy :) Ishihara se tím nikdy netajil, jasně to neustále prohlašoval i během natáčení Road to Japan a zdá se, že mu to jako womanizérovi bezchybně funguje - takhle to vypadalo po jeho afterparty. Gutierrez prohrál KO poprvé v kariéře, ale má na kontě také teprve pět zápasů a dvě porážky v UFC, takže celkem bezpečně v UFC končí. Navíc je nyní světovou 403. a byl tedy suverénně nejníže nasazeným borcem celého galavečera. 

UFC i nadále pokračuje v trendu nasazování silných fightů na hlavního zápasu předzápasů na UFC Fight Pass, aby podpořilo prodeje této služby. Tentokrát zde byli umístěni veteráni Cub Swanson (23-7 MMA, 8-3 UFC) a Tatsuya Kawajiri (35-10-2 MMA, 3-3 UFC), což byl shodou okolností tabulkově vůbec nejlépe obsazený zápas večera (a přitom takhle hluboko na startovce). Šlo o stylistický souboj: Kawajiri chtěl Swansona uzemnit, Swanson bodovat v postoji. Nakonec se to lépe dařilo Swansonovi, jenž zvítězil na body 2x 30-27, 29-28, ale těch dvakrát 30-27 bylo dost nečekaných: Trenéři Swansonovi říkali, že prohrál první kolo, sám Swanson si nabeton myslel, že ho prohrál také a rozhodčí to přesto viděli trochu jinak. Swanson teď má v UFC/WEC vyhraných už třináct fightů a je tak historicky druhý jen za José Aldem (16). Poskočil také o tři příčky na post světové desítky a po skončení turnaje je tedy tabulkově nejvýše umístěným borcem celé startovky. Kawajiri klesá o dvě příčky, ale stále se drží ve světové pětadvacítce. Poprvé v šestnáctileté kariéře ale prohrál dva zápasy v řadě. V UFC má všechny tři prohry na body. 

O zahajovací zápas večera se postarali dva debutanti v těžké váze. Justin Ledet (7-0 MMA, 1-0 UFC) má zkušenosti z profi boxu a k MMA se vrátil po čtyřleté pauze. Na Chase Shermana (9-2 MMA, 0-1 UFC) mu přitom stačily vlastně direkty a naprosto hladce si ho uboxoval 3x 30-27. Sherman se snažil zápas vyhecovat, ale Ledet si jel v pohodě to svoje a Sherman skončil pořádně zkrvavený. Ledet poskočil téměř o devadesát příček na pozici 137. v těžké váze a stal se tak skokanem večera. V pozápasovém rozhovoru hodně chválil svůj box který označil za prakticky nejlepší v divizi, jinak se mu ale se 113 podstatnými zásahy povedlo stanovit nový rekord pro borce debutujícího v těžké váze. 


Zajímavé statistiky:

 • Sázkoví favorité vyhráli devět zápasů, pouze jeden favorit skončil poražen. Dva zápasy měly vyrovnané kurzy.

 • 12 zápasů mělo čistý zápasový čas 2:37:48

 • Debutantům se moc nedařilo, skončili s bilancí 1-4.

 • Rodriguez má nyní pět UFC výher v řadě (celkem jede sedmizápasovou vítěznou sérku) a drží tak třetí nejdelší sérii pérové váhy. Vede Holloway (8) a McGregor (7).

 • Rodriguez má i přes své bujaré techniky čtyři z pěti výher na body (to páté KO ale stálo za to). Všech pět soupeřů však přestřílel a vždy soupeře alespoň jednou vzal na zem.

 • Caceres má od lednového návratu do pérové váhy bilanci 2-1, v posledních šesti UFC fightech je pak jen 2-4. UFC ho ale mačmejkingově moc nešetří, měl za soupeře třeba Fabera, Kaneharu nebo Riveru. 

 • Bermudez má nyní v pérové váze devátou výhru a je tak historicky třetí v divizi. Víc jich mají jen Elkins (10) a Holloway (11). Šest z devíti výher má ale Bermudez jen na body.

 • Bermudez má na kontě 38 porazů a drží tak divizní rekord.

 • Rony Jason má nyní v posledních pěti zápasech bilanci 1-3-1NC a teď tři zápasy po sobě nevyhrál (respektive jeden formálně vyhrál, ale dopingem o výhru přišel). 

 • Thales Leites ukončil sérii dvou porážek a vylepšil svou UFC bilanci v rámci aktuálního turnusu na 6-2.

 • Leites má ve střední váze už sedm stopek a je tak historicky čtvrtý nejlepší. Vede Anderson Silva (11). Má také pět submisí a dorovnal tak rekord Palharese a Demiana Maii. Pokusů o submisi má 16 a je historicky druhý ze Kendallem Grovem (17). 

 • Camozzi má v rámci tohoto, již třetího, UFC turnusu bilanci 3-2. Všechny stopky v UFC má submisí a stal se tak čtrnáctým borcem historie UFC, který utrpěl více než čtyři submise. Nelichotivý žebříček vede Melvin Guillard, ten tak prohrál šestkrát. Camozzi je v tom ale maličko nevinně - UFC ho už dvakrát poslalo trochu nevhodně proti Jacarému, což těžko mohlo skončit jinak než dvěma submisemi :)

 • Maryna Moroz má ve váze 115 liber třetí výhru a dorovnala tak sdílenou druhou příčku v divizi kde vévodí Joanna (6 výher). Moroz ovšem předvedla nejhorší zásahovou přesnost všech dob. Zasáhla pouze 17 z 251 pokusů, tedy přesnost 6,7 %.

 • Danielle Taylor utrpěla první bodovou porážku kariéry. 

 • McGee má po dvouleté pauze bilanci 2-1, ve velterové váze 4-2. Pět ze sedmi výher v UFC na body. 

 • Bonusy večera: Rodriguez vs. Caceres (zápas večera), Marcin Tybura a Teruto Ishihara (výkony večera, oba KO)

 • Reebok smlouva: 137 500 dolarů. Letošní výplaty se tak přehouply přes 4 miliony. Nejvíc Camozzi, Leites a Swanson (15), dále Caceres,  Bermudez, Smith, McGee (10), všichni ostatní pět a méně. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+4
Nexter92 - Čtenář - 12.8.2016 v 20:52
Re: Re: Re: Re: Re: Pesta - přejít na příspěvek
Nic co by na tom mělo bejt? Akorát ukazuješ svůj komplex a idiocii hraničící s debil...
 
+4
medine - Čtenář - 18.8.2016 v 14:25
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - přejít na příspěvek
přesně jak píše Nexter. dobrá a naplánovaná akce za strany Diazovců jak nenechat ira hr...
 
+4
Jeremy - Čtenář - 12.8.2016 v 17:27
Krpálek - přejít na příspěvek
Sice nejsem skalní fanoušek juda, ale nechápu, proč tady někteří urážíte Krpálka. ...
 

Všechny příspěvky

malylada87 - Čtenář - 11.8.2016 v 17:00
Pešta - Odpovědět
 

Pokud vím, Pešta má smlouvu na šest zápasů

mira01 - Čtenář - 11.8.2016 v 17:55
Re: Pešta - Odpovědět
 

Také myslím že na 6, ale to je pravděpodobně jedno ne? Asi by ho tam nenechali prohrát třeba 5 zápasů po sobě...

Chael Perosh - Čtenář - 11.8.2016 v 22:21
... - Odpovědět
 

Mimo téma - Big Ben si zranil koleno, Fábo zatím bez soupeře uvidíme jestli a jaká se sežene náhrada. Jsem pro Caina :-)

Maltézsky psík - Čtenář - 12.8.2016 v 00:33
Re: ... - Odpovědět
 

To by bolo skvele, este lepsie ako s Benom. Zapas dvoch padlych sampionov o post vyzyvatela. Cain sa vyjadril, ze chce titulovy zapas, nech si ho teda zasluzi eliminaciou dalsieho uchadzaca - Werduma.

Chael Perosh - Čtenář - 12.8.2016 v 00:59
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Co dodat, naprostej souhlas a pokud vše vyjde jak si toužebně přeju tak se dočkáme souboje Reem vs Cain o titul a to by bylo sakra něco !! :-)

Patriot - Redaktor - 12.8.2016 v 07:16
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Fábo dostal jako náhradu Travise, takže sice taky remač, ale o hovnu.

malylada87 - Čtenář - 12.8.2016 v 08:44
Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

přesně co je to za kravinu, nejhorší možnost. Proč ne JDS? Nebo i toho Caina, který se vůbec nenadřel na 200. Pochubyji, že kdyby ho Werdum sundal, že mu to zajistí titulák.....Všechny varianty TOP 10 byly lepší než tohle.

Patriot - Redaktor - 15.8.2016 v 07:40
Re: Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Jediný vysvětlení který mě napadlo je to umístění turnaje, resp. asi pro ty dva hlavní zápasy v Ohiu chtějí aspoň někoho s americkou vlaječkou. Přecijen je fakt, že z marketingového hlediska je JDS vs. Werdum coby co-main event v Americe nesmysl, když jim jen tihle dva dokážou v Brazílii naplnit celou halu. No a lternativa s Cainem je +- to samý pro Mexiko.

Chael Perosh - Čtenář - 15.8.2016 v 01:12
Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

To si vystihl naprosto přesně. No tak alespoň Hapa dostane zase sodovku ale nepochopitelné rozhodnutí...

malylada87 - Čtenář - 15.8.2016 v 07:47
Re: Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

No je to zvlastni, pritom Werdum prohlasil, ze by sel proti komukoli a dostal Browna. Meli mu dat Lewise, aby ho uz nekdo vystipal z Top 10. Prohra s Werdumem ho zase neodsune. Tak snad to Werdum nedojebe, jak v minulem zapase....

malylada87 - Čtenář - 11.8.2016 v 23:34
OH - Odpovědět
 

Gratulace Krpalkovi, je to fakt frajer. Doufám, že to zabalí a vrhne se plnou parou vpřed MMA !!!!!!! Mladý borec, fyzicke dispozice perfektní a podle mě by mohl převést neskutečné věci....

conor mcgregor - Čtenář - 12.8.2016 v 01:23
Re: OH - Odpovědět
 

Jakože by zkusil cestou RR? Tak to mu nedoporučoval. Je potřeba si ujasnit, že mužský a ženský mma jsou zcela odlišný sporty. Judo by mu rozhodně nestačilo, než by vzal zkušenýho borce na zem, skončil by na ní sám s uraženou palicí. Snažší je mávat vlaječkou a pobírat dotace v cirkusu zvaném olympiáda.

Palo - Čtenář - 12.8.2016 v 07:38
Re: Re: OH - Odpovědět
 

snažší to je, ale třeba nechce jen to snažší dělat wink Ale také si myslím, že by to v MMA stačilo po pár letech tréninku jen na českou, možná evropskou scénu, ale kdo ví. Postavu i fizičku a srdce bojovníka má. Ale spíš říkal že zkusí vyšší váhovku.

malylada87 - Čtenář - 12.8.2016 v 08:45
Re: Re: Re: OH - Odpovědět
 

Co je to za blbost, co třeba Cirkunov, který je skvěly? Cejudo, který je fantastický i jako striker? 

malylada87 - Čtenář - 12.8.2016 v 08:47
Re: Re: Re: Re: OH - Odpovědět
 

Jsou to sice wresleři, ale dokázali se přizpůsobit. Lombard má taky základy v Judu.

Patriot - Redaktor - 12.8.2016 v 10:42
Re: Re: OH - Odpovědět
 

Ajéje, zas jeden chytrák s věšteckou koulí laughing máš vůbec nějaký přehled o judistech v MMA, nebo znáš jen Rondu? Lombard byl kdysi i v olympijském týmu, mimo něj mají velké úspěchy v judu třeba borci jako Sexyama, Parisyan, Dong Hyun Kim, Gamburyan...nevidím důvod, proč by Krpálek nemohl uspět i v MMA. Sice víme hovno o jeho bradě a talentu pro strike, ale faktem zůstává to, že je jednak pořád hodně mladej a navíc má nehoráznou genetiku...rozhodně bych si netroufl lámat nad ním hůl takhle předčasně.

Jo a kecy v duchu "mají jen jednu zbraň a ta jim nebude stačit" na adresu olympioniků si zřetelně pamatuju už z doby, kdy se začal v MMA pohybovat Romero.

Lyoto - Čtenář - 12.8.2016 v 11:13
Re: Re: Re: OH - Odpovědět
 

Typek vyhraje olympiádu v Judu a uz byste ho házeli do klece. To je jak kdyby někdo vyhrál Ping pong, a vy ho chteli hodit na tenisovej kurt. Každopádně judu hovno rozumim , ale vcera jsem byl zas aspoň 10 minut vlastnenec:)))

Patriot - Redaktor - 12.8.2016 v 11:22
Re: Re: Re: Re: OH - Odpovědět
 

To zas né, spíš jsme prostě banda skalních MMA fans a když už se v našem malém českém rybníčku objeví nějakej kvalitní materiál, tak by se nám líbilo dostat ho k naší discplíně laughing

conor mcgregor - Čtenář - 12.8.2016 v 13:33
Re: Re: Re: Re: Re: OH - Odpovědět
 

Kvalitní materiál pro mma? To nemůžeš vědět, samo judo by mu nestačilo ani u nás, do mma nepůjde, když je v judu úzce vyprofilovanej a má své jisté. Samozřejmě ani já nemůžu vědět, zda by opravdu skončil s ukopnutou palicí, pouze v to věřím a doufám. Gratuluji sportovcům, kteří se rozhodli na tuto olympiádu nejet a umí si vydělat i jinak, než z dotací a rujnováním Brazilců.

Yaris - Čtenář - 12.8.2016 v 14:21
Re: Re: Re: Re: OH - Odpovědět
 

Tak s tím ping pongem jsi mě dostal. Máš pravdu a ode mě palec nahoru

dezider lakatos - Čtenář - 12.8.2016 v 20:13
Re: OH - Odpovědět
 

Niektori tu pisete neskutocne hovna.

Byt na olympijskej urovni v dzude, alebo zapaseni neznamena iba to ze mate velku silu a skvelu kondiciu a groundskills.

Znamena to v prvom rade to, ze vase telo rastlo a cely zivot sa vyvijalo v dynamickom pohybe.

Mate telesnu kulturu a svalovu pamat plus priestorove citenie ake nikto kto zacne trenovat v 20tich rokoch.

Plus to ze ste na olympiade znamena dalsiu vec.

Mate za sebou desiatky az stovky zapasov, mate vybornu psychiku a hlavne ste dric a makac.

Inak sa tam predsa nedostanene. Iba neskutocnou drinou a odriekanim.

Povedzme si to uprimne. Zaklady boxu ci thaiboxu zvladne pohybovo nadany clovek za polroka.

Ak sa venuje iba tomu a veselo moze ist do prveho amaterskeho zapasu.

Olympionik v dzude ci zapaseni za polroka svojou pohybovou kulturou nasaje velke penzum z boxu a veselo si moze zacat amatersky zapasit.

Lada pise uplne k veci a musim mu dat zapravu ze olympijske dzudo je skvely zaklad.

Nehovoriac o tom ze blackbelt a vitaz olympiady v jude je po vysvetleni par veci a technik na urovni purplebelta v bjj.

Ma silne gripy,core a neskutocnu vybusnost.

Pisete tu stasne hovna.

Nexter92 - Čtenář - 12.8.2016 v 20:57
Re: Re: OH - Odpovědět
 

máš ode mě palec hore :) 

wojtaman - Čtenář - 14.8.2016 v 11:44
Re: Re: OH - Odpovědět
 

Je to dříč a frajer nicméně návyk na kimono je hrozná věc a blbě se odnaucuje....v tomhle ohledu jsou na tom zápasníci ve výhodě...nicméně vzpomeňme na dalšího zlatého olympionika z juda a to Isiho určitě pohybový talent a jaky je jeho striking? O hovne...ma velkou sílu a vůli dobrou td obranu ale to je vše...ani porazy nemá kdovijaky...a pro mma je určitě lepší bjj než judo protože moderní judo už je v podstatě bez ground game (ne waza)...a hlavně Krpálek  má výbornou fyzičku ale na judo což jsou 4minuty a dost...

 

 


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

dezider lakatos - Čtenář - 12.8.2016 v 07:38
Pesta - Odpovědět
 

Tak sa stalo presne to co som pisal.

Pesta doplatil na svoj zalostny stoj(na pomery UFC) a kedze mal zapas s clovek s lepsimi groundskills, tak jeho jedina nadej na vitazstvo(luckypunch) neklapla.

Myslim ze kromanonec uz v UFC skoncil.

Tesim sa neskryto.

JP 100 %

Onko23 - Čtenář - 12.8.2016 v 10:13
Re: Pesta - Odpovědět
 

Dezko, to ti tak vadi, ze je Cech, alebo ze studoval na policajnej akademii? Aj ked je to v podstate jedno, lebo nerozumiem ani jednemu...ale len zo zvedavosti. Ja mu fandim...aj ked to vypada "iracionalne".
No s Krpalkom...davam Conorovi za pravdu. Skusit to, preco nie....ale nechapem, preco si kazdy mysli, ze stand up je najlahsie sa naucit :-o A obzvlast pri olympijskom jude, kde su pravidla uuuplne niekde inde, pokial nie je specialista na newaza ako napr. Travis (strieborny medailista).

 


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

dezider lakatos - Čtenář - 12.8.2016 v 20:06
Re: Re: Pesta - Odpovědět
 

Presne.

Preto ze je to fizel.

JP znamena Jebat policiu.

To ze je cech mi predsa vobec nevadi, mam tam kopec kamaratov.

Ako v Prazskych gymoch tak aj v Brne.

Ale fizel je horsie ako cokolvek ine.

Cez to vlake nejede.

 

Nexter92 - Čtenář - 12.8.2016 v 20:12
Re: Re: Re: Pesta - Odpovědět
 

ÍÍÍÍÍÁÁÁÁ ÍÍÍÍÍÁÁÁÁ  :) tolik soudě o tvé mentalitě a toť vše co si o tobě myslím ;)

dezider lakatos - Čtenář - 12.8.2016 v 20:15
Re: Re: Re: Re: Pesta - Odpovědět
 

O mojej mentalite vies hovno.

Mne su vase sympatie ukradnute, rovnako ako su moje sympatie ukradnute Pestovi.

V podstate aj tie vase.

Vy si na nom mozete doma pohonkavat, ja mu zelam KOcka.

No a co?

Nexter92 - Čtenář - 12.8.2016 v 20:52
Re: Re: Re: Re: Re: Pesta - Odpovědět
 

Nic co by na tom mělo bejt? Akorát ukazuješ svůj komplex a idiocii hraničící s debilitou :) přát někomu něco špatného je jen důkazem komplexu a že jsi v životě nedosáhl čeho jsi chtěl.. Nad Peštou si fakt nepohoňkám kamaráde, ale věř mi že všem fajterů bojovníkům přeju jen to nejelpší ať už je to Conor nebo právě Viktor.. Přeju jim úspěch a hlavně zdraví... Ale to ty přes svoje zakomplexovaný srdíčko nepřeneseš.. :) žij dal ve světě plným nenávisti a věř že pokud takto budeš smýslešt dál to KO ti uštědří první cigán na ulici :) Já ti přeju vše nejlepší, ale myslím si o tobě své = neznamená že ti nepřeju úspěch peníze či vše po čem v životě toužíš :) měj se hezky! 

dezider lakatos - Čtenář - 12.8.2016 v 21:00
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pesta - Odpovědět
 

Na to ti napisem iba jedno.

Absolutne nechapes co je praca policie a na co vlastne policia sluzi.

Je to tvoj boj, zijes vo svojej bubline a je ti v nej evidentne dobre.

Ja som stastny, spokojny a sam si zelam aby ma na tej ulici uz konecne nejaky cigos napadol :-)

Ty si to predstavujes,ze ja teraz asi doma picham spendliky do Pestovej babiky a strasne ma zoziera nenavist.

Nie, ja ani neviem ze ten kromanonec existuje.

Teda kym ho neobjavim na rozpise UFC, alebo sa o nom nepise.

Vtedy uprimne od srdca poviem, to co si myslim.

Ze na UFC nema a ze ma zalostny stoj(ak to tak nie je tak ma oprav).

To ze dostava rychtu ako fizel, je iba a iba pre mna prijemny bonus.

Inak by som k nemu bol neutralny, takto mu zelam iba knockouty.

Ja som neni ziadny pozera a nebudem sa tu pretvarovat, aby si my ty mma teoretik aplaudoval v postoji.

Ano nemam rad Rhondu, Connora, Johna Jonesa a vsetkych fizlov v oktagone ci mimo neho.

S jedinym rozdielom. Ze Rousey,McFaggot ci Jones na UFC narozdiel od Pestu maju.

No nic, je piatok vecer. Idem sa rozcvicit a idem do mesta.

Snad najdem svoju olassku nemesis.

eagle - Čtenář - 22.8.2016 v 09:57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pesta - Odpovědět
 

To teda muselo dát práci a přitom je to taková blbost.

Jeremy - Čtenář - 12.8.2016 v 17:27
Krpálek - Odpovědět
 

Sice nejsem skalní fanoušek juda, ale nechápu, proč tady někteří urážíte Krpálka. On se o MMA nevyjadřuje a nesere se tam. Dělá to, co mu jde a v čem je momentálně nejlepší na světě. A vy mu tady ukopáváte palice a podobné sračky. Nevím, jestli je snažší stát se mistrem Evropy,Světa a olympijským vítězem, jak tady někteří píšete. Docela to nechápu. Pokud vám judo nepřipadá dost dobré, tak se na něj vyserte a neřešte ho tady, řešte MMA, jak jste zvyklí. Někdy mi připadá úsměvné číst tady urážející komentáře od lidí, kterým je největším úspěchem v životě to, že mu tady dá pár lidí bezvýznamné plusko.

dezider lakatos - Čtenář - 12.8.2016 v 20:18
Re: Krpálek - Odpovědět
 

To je na tomto fore najkrajsie.

Banda buranov co nikdy nestala na zinenke, v ringu ci nebodaj klietke mudruje a chrli siru :-)

Davam ti jeden bezvyznamny palcek.

Nexter92 - Čtenář - 12.8.2016 v 20:56
Re: Re: Krpálek - Odpovědět
 

Ty ty lidi znáš že víš, že nestáli na žíněnce či v ringu nebo octagonu? Pokud chlapci nelžou minimálně většina z nás tu dělal kontaktní bojový sport - od MMA, Box, Karate, Judo a další a další :) nesuď lidi když je neznáš stejně jako Viktora jen proto že je policajt. A co? já jsem zahradík a nikdy jsem to nedělal a nikdy me to nebavilo, ale vystudoval jsem tu školu protože jsem byl mladý a nevěděl co dělat.. Viktor vystudoval tuto školu a nedělá tu profesi a třeba ho ani nebaví :) 

dezider lakatos - Čtenář - 12.8.2016 v 21:05
Re: Re: Re: Krpálek - Odpovědět
 

Velka cast ludi co sem pise splna to co som napisal.

Netvrdim ze vsetci. Ti uprimnejsi ako Lado to aj priznali.

Zozaciatku mi napriklad Lado strasne liezol na nervy, ale posledne mesiace, ked sa zameral na fakty pise celkom rozumne a paci sa mi co pise.

Pekny vecer.

Jeremy - Čtenář - 12.8.2016 v 21:48
Re: Re: Re: Re: Krpálek - Odpovědět
 

K tomu mně napadá jen jedno. Že ten, kdo už stál na žíněnce, v ringu nebo oktagonu a stojí za něco, tak nebude psát, že by přál Krpálkovi ukopnutí palice. Mějte se chlapi...

malylada87 - Čtenář - 13.8.2016 v 11:51
novinka - Odpovědět
 

tak BJ Penn dostava v Manile Ricardo Lamase, dostal to nejtezsi co mohl na navrat ...

jinak DW prohlasil, ze dalsi souper Woodleyho bude Thompson, takze zadny spekulace o GSP, Diazovi a podobne. Spravna volba

Caidel - Administrátor - 13.8.2016 v 13:29
Re: novinka - Odpovědět
 

Jenže Woodley obratem na Twitteru reagoval, že to tedy ne :) Z UFC ho totiž 1) nikdo nekontaktoval 2) nikdo s ním nediskutoval soupeře ani datum 3) nepodepsal žádnou zápasovou smlouvu. 

Takže DW by sice rád Thompsona, ale Woodleymu se nechce, takže půjde o to, kdo si prosadí svou (UFC bude muset trochu přidat na penězích).

mimo - Čtenář - 13.8.2016 v 15:44
Re: novinka - Odpovědět
 

...akurát som sem nakukol , že nahodím túto správu a vidím , že už sa to tu rozoberá . Stephen na FC už ďakuje DW za titulový zápas akoby to bolo hotové , takže uvidíme .Ale rozumiem TW , že sa mu do takejto obhajoby nechce ....

Caidel - Administrátor - 13.8.2016 v 19:18
Thompson - Odpovědět
 

Ono to tedy pravděpodobně nakonec dopadne tak, že Woodley půjde s Thompsonem, ale UFC mu to bude rozhodně muset drobátko osladit :) a Woodley sebou nenechá úplně orat.

GSP bude dostupný až za čtyři měsíce a pro Diaze se asi peče něco jiného, takže nakonec Woodleymu stejně možná nic jiného než Thompson nezbyde.

Dijkstra - Čtenář - 13.8.2016 v 22:33
Re: Thompson - Odpovědět
 

Trapná a zoufalá snaha. Všichni kdo v tomhle sportu zatím vydělali peníze se soustředili na to, aby někoho zajímali = prodali co nejvíc PPV. Woodley se vysral na propagaci zápasu s Lawlerem (což sám přiznává) a s takovým přístupem mu fakt nezbejvá nic jinýho, než si vybrečet soupeře co ty prodeje udělá. Zatím na mě působí spíš jako vzteklý dítě co si myslí, že kvůli pásu si z něj všichni sednou na prdel. Možná to ale dělá chytře, lidi budou chtít vidět jak o něj zase přijde a nějaký ty PPV to nakonec udělá :) Nepřesvědčil mě tím jak k tomu titulu došel a tím co předvádí teď si taky žádný sympatie nezískal. KO ovšem nádherný, za to jediný mu patří palec hore.

Dijkstra - Čtenář - 13.8.2016 v 22:43
fss - Odpovědět
 

FN 96 Dodson vs Lineker!

Nexter92 - Čtenář - 15.8.2016 v 12:54
Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

Ták Hoši jelikož bych to zase nestihl v rámci týdne tak spěchám s tím sem co nejdřív a i když jsem řekl že už nevsadím tenhle event prostě dám i kdybych neměl na rohlíky :D Popředně neberte moje tipy a rozbory vážně nejsem tak sečtělej jako Caidel,Patriot,Onko či Láďa ( a i další borci) 

Tiket 1 - Diaz,Cerrone,Rumble - Co k tomu říct (stejně dostanu linč :D) Diaz se nám za tu dobu nezmenšíl, hnáty mu taky nikdo neuseknul takže je má furt stejně dlouhý a taky si nemyslím že by měl najednou z brady skleněnku.. Je fakt že Conor už ví do čeho jde určitě tvrdě dřel, ale bohužel si myslím že na WW je prostě a zkrátka malej. Diaz si ho povodí víc jak v prvním fightu nechá ho vystřílet možná ho vezme na zem tam ho vyštaví a sestřelí ho zřejmě v druhém či třetím kole. Každopádně tolik nenakoupí jako v prvním fightu. Jediným čím by mohl Conor zaskočit jsou kopy, ale nemyslím si že Conor trefí nějakej highkick :D za mě tutovka Diaz s kurzem 2.. Rumble s T-rexem může dopadnout jakkoliv, ale myslím si že větší jistota bude právě striking AJ. Ty jeho bomby to je jak srážka s náklaďákem a podle mě Rumble nebude chtít riskovat a bude chtít seštípat Glovera v prvním kole což je podle mě nejpravděpodobnější scénář. Cowboy to samé zvolí taktiku hit and run a z ustupu naboduje kopama a strikem na body. 

Pak určitě ještě nějak smíchám Glover,Larkin,Avila( trénoval v kempu s Diazem a podle mě šel určitě ve striku a fízou nahoru a Lobov nějak úplně nepřesvědčil v minulejch fightech) Story (Cowboy je podle mě favorit, ale pokud se Storymu podaří tlačit tlačit a tlačit mohl by Cowboye určitě vypnout a nějakej drobák na to taky hodím.. Akorát ještě nevím jak to mixnu.. 

Patriot - Redaktor - 15.8.2016 v 13:42
Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

S Diazem +- souhlas, asi bych netvrdil že Conor bude mít jenom kopy, podle mě tam toho nasází nejvíc hlavně boxem s tou jeho klasickou nečitelnou zadní a dost možná Diaze nějak potrhá, ale Nate je pro mě jednoznačně favorit. Prvně dal Conora bez přípravy, teď jde do zápasu s plným kempem, ví co ho čeká, zná svou výhodu ve velikosti a hmotnosti, má lepší fýzu, bradu i zem. Nějaký ty rány sice nachytá a asi i prohraje kolo nebo dvě na body, ale v závěru to myslím skončí úplně stejně, jako první zápas. Samozřejmě ho Conor může i vypnout, ale neviděl bych to jako moc pravděpodobný scénář. Jo a co jsem viděl něajaký aktuální videa, tak mám pocit že ta váha navíc Conora docela brzdí, ale to může v zápase vypadat dost jinak.

AJ považuju za jistotu, ten chlap je demoliční koule a v celý divizi asi jedinej, kdo předčí Glovera v ofenzivním postoji. T-Rex má podle mě jen dvě možnosti: buďto trefit tvrdej kontr (extrémně nepravděpodobný) nebo ustát úvodní tlak a pak Anthonyho utáhnout. Sázkařsky ale není co řešit, viděl jsem kurzy a proti tý bídě na Codyho nebo Meanse je AJ jasná volba.

Storyho s Cowboyem vidím na zápas večera, s tím že Cowboyovi welter svědčí a asi urve bodovou výhru na lowkick, ale Rick mu může fakt zatopit v klinčích. Má betonovou držku a neskutečnou sílu, určitě bych na tvém místě ale nedával Storyho výhru na vypínák, a to ani za drobný. Co vím tak Story je v UFC 7 let a za tu dobu nevyhrál před limitem skoro nic laughing a už vůbec ne proti dobrým soupeřům. Já tentokrát nebudu sázet vítěze, ale zkusím plnou délku zápasu, to by mělo klapnout celkem spolehlivě.

Sázkově tam jinak nic moc zajímavého nevidím. Covington by to měl uhlídat na pohodu a čísla jsou tam alespoň o něco zajímavější, než třeba u Garbrandta, Means dostal nováčka a záskok na poslední chvíli, což by sice měl vyhrát s prstem v prdeli, ale ten kurz je fakt nepoužitelnej. Pak už mě napadá jen Magny (lehce ho favorizuju, kurz je vyrovnanej).

Nexter92 - Čtenář - 15.8.2016 v 16:01
Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

Tak na CMG vs Diaz se +- shodneme prakticky i na Rumblovi, akorát tam mě láká ten T-Rex za ten kurz 2.45 si myslím pokud by ustál tlak tak by pak na grapling mohl uválet a utahat Joshnsona.. T-Rex není zas takový ořezávátko aby to nemohl ustát a co týče práci u klece a na zemi tam je T-rex jednoznačně lepší možná to na něj zkusím (hlavně je to můj oblíbenec takže je těžký se udržet :D) To samý Horor je to neskutečnej dříč a tlakař.. Jak jsi řekl má betonovou držku a Cowboy se sním podle mě dost natrápí navíc pokud ho budou Rick hrnout tak by ho mohl utahat popřípadě má Cowboy dost problémy s kopama na trup takže jestli ho Rick zaskočí nějakejma bombama na spodky mohl by to urvat a ten kurz taky lahůdka..  Já trochu ve fightu Larkin vs Magny favorizuju Larkina.. Ukázal perfektní postojařinu s Tumenovem a podle mě rozkope Magnymu haxny a sundá ho cca ve třetím kole a za ten kurz to je taky hřích to nedat, ale tady už mírně váhám Magny přece jen snesl bomby Lombarda a zvládl to ještě otočit.. Ale Larkin je pan postojař a podle mě půjde na body a bude si to hlídat.. Co říkáš na zápas Avila vs Lobov? vůbec netuším jak to poskládat, ale tutově si myslím že se dočkáme aspoň tří upsetů za večer..

malylada87 - Čtenář - 15.8.2016 v 22:41
Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

Za mě Hlavní zápas večera 50:50. Diazové plusy jste hoši jmenovali, ale i přesto věřím Conorovi. On výhrou moc nezíská, ale porážkou se totálně odrovná. Nemusel to ani inciovat a podle mě cítí, že na DIaze má, kámen úrazu byla fyzička a mohlo to být i zapříčeněno prvním zápasem v této váze. První kolo jasně dominoval a já si myslím, že kardio bude nyní na úplně jiné urovni, mediálně tolik aktivit neměl a měl nejtvrdší trening a nic nepodcenoval, ani se nesnažil o nějaký trashtalk, naopak mi Diaz přišel, že dělá plno věcí kolem a a aby to nebyl opak prvního zápasu.... Za mě Conor, tak nějak podvědomně mu věřím, že udělá reparát.

Nejlepší kurz, co si nenechám ujít je Glover !!!! Tenhle borec je tak podceňovaný a přitom nejkomplexnější LHW krom JBJ. Zemařina, fyzička, kontrol game je na jeho straně. AJ je skvělý, ale tak něják má jen ty granáty a dle mého ho Glover uválí. Už mě překvapil, jak sundal Evanse a můj tip je, že Glovera do konce roku uvidíme jako šampiona nebo začátkem roku. AJ jednou promáchne a Glover to potrestá takedownem. Za 2.25 to nemůžu nechat být. Glover v UFC prohrál jen s JBJ a pak kolem specifických okolností s Davisem, což ani nepočítam (laxní camp, demotivace po prohraném titulu...). Všichni favorizují AJ a jeho bomby, ale Glover je v postojí takéskvělý a v jeho prospěch vidím více zbraní. AJ je hodně čitelný fighter a Glover po taktické stránce je někde jinde, než takový Bader.

Cerone je za mě jasná volba, vidím to podobně, jako to bylo s Cotem. Story ho určitě může nachytat, ale ty nohy budou psát a Story doplatí na tu přední nohu.

LIM, Means dostali soupeře na poslední chvíli a asi by měli s přehledem, zvláště Means, ten se mi hodně líbí, jen za ten kurz to nemá asi smysl, možna, že zápas ukončí před limitem.

Cody, Pennigton by měli asi bezproblému taky. Z outsideru se mi libí Avila, proti tragickému Lobovi a v posledním zápase vypadala fantasticky Casey. Markos mi příjde nemasná neslaná a Casey v posledních dvou zápasech předvedla fantastický stand up.

Many by měl taky, ta jeho bilance 10:1 z posledních zápasu je skvěla a proč by ho zrovna Larkin měl porazit? Magny je ve fightech hodně aktivní narozdíl od Larkina, který doplácí na pasivitu a dle mého to Magny naboduje decision

Caidel - Administrátor - 16.8.2016 v 07:15
Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

Je pravda, že Conor tu hraje o daleko víc než Diaz. Když to Diaze projede, bude akorát naplno moct ukázat protekcionismus v UFC, protože v jeho případě remač určitě nehrozí :)

Ale jak u jsem psal vedle (UFC 202), hlavní věc kterou tam vidím já je, že Conor předpokládá, že chyba byla jen u něj ve fýze (a pár dalších věcech) a že Diaz dorazí do klece úplně stejnej jako poprvé. A na toho si věří. Jenže Diaz dorazí taky dost jinej.

yamay - Čtenář - 16.8.2016 v 11:19
Re: Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

V pripade Conorovho vitazstva bude urcite aj treti zapas, aj ked asi nie hned, takze v tomto pripade Nate na protekcionizmus v UFC poukazovat moct nebude. Pretoze ak prehra, bude remac-trilogia, akurat si borci podla mna medzitym strihnu par zapasov s inymi supermi.

Caidel - Administrátor - 16.8.2016 v 11:30
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

No, ačkoli si taky myslím, že by na trilogii nejspíš došlo, jisté to v žádném případě není. A je prakticky 100% jisté, že by to nebylo okamžitě - takže na protekci si samozřejmě stěžovat lze. Kdyby Diaz prohrál první fight, byla by přesně nulová šance, že by dostal okamžitý remač. Jestli tomuhle nechceš říkat protekce, tak čemu? :)

yamay - Čtenář - 16.8.2016 v 12:12
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

Na keby sa nehra smile Nate prvy zapas vyhral, Conor si vydupal odvetu (to je 100% protekcia), ale ak Nate prehra, skor ci neskor bude treti zapas (opät to bude big money fight, navyse by treti zapas v tomto pripade rozhodol, kto je na tom lepsie vo vzajomnom merani). Takze debata na temu, co by sa stalo, ak by Nate prvy fight prehral je zbytocna. Pretoze to sa nestalo.

Yaris - Čtenář - 16.8.2016 v 12:43
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

Jedním dechem tvrdíš, že na kdyby se nehraje a druhým dechem řešíš co se stane kdyby Diaz prohrál. Zápas bude až o víkendu. 

Lyoto - Čtenář - 16.8.2016 v 15:34
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

Tady mam celkem opet problem komu fandit, a tim pádem chci hlavně videt dobrej zapas at vyhraje kdo vyhraje. Ale je to regulérně 50/50 . Nemyslim ze by prohrou CMG neco ztratil. On to děla chytre. Kdyz prohraje, řekne ze si chtěl dokázat neco v jiny vahovce. Uzná ze jde zpet do svy kde i po prohře s Diazem bude champ. Éra CMG skončí teprve ve chvili kdyby se vrátil a prohrál s Aldem. I tam ale bude zachvev čehosi , protože by to bylo 1:1 a tim pádem jistá odveta. Conor muže zvolit taktiku jako s mendesem. Okopavat spodek, ubrat kyslík a střílet to tam. Každopádně se silene tesim. 

malylada87 - Čtenář - 16.8.2016 v 15:50
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

otázka je, jestli Conor bude schopen schodit do FW a jestli jej s Aldem vůbec uvidíme. Jakékoli debatě o featherově váze se Conor vyhýbá nebo dává neurčitě odpovědi. A pár hlášek z jeho strany jsou spíš takové, že to člověk může přebrat tak, že se tam nechce vrátit nebo toho není schopný. Věkem se shazuje hůř a hůř.

Lyoto - Čtenář - 16.8.2016 v 16:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

Jako shodit dokáže urcite. Vždyť je to mladak celkem.. Nechce o tom mluvit třeba jen proto, ze si sam neni jistej, jak ted dopadne. Pokud vyhraje, věřím , ze se nepohrne hned. Pokud prohraje tak asi bude muset... Nehledě na to, ze mi přijde ted menší nez v prvnim zapase. A kdyz jste natukli sázky a kurzy, nechápu ze po prvnim zapase je CMG pro sázkový kanceláře Furt favorit. Ja si vubec nedokážu typnout v tomhle fightu... Je možna uplne jakákoliv varianta. Ani si nemyslim , ze Diaz bude nejak zásadně jinej. On je proste Furt stejnej. Snese toho strašně moc. Nedá se popsat jak jsem zvedavej na ten fight.

 

Caidel - Administrátor - 16.8.2016 v 16:35
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

To s tím shozením není nic jistýho. Už takhle míval ty shazovačky do pérový hodně drsný a jeho kouč dlouhodobě mluvil o tom, že to takhle donekonečna nepůjde a bude muset o váhu výš. No a když teď podstatně nabral (poprvé možná ještě ne, ale teď už určitě nabíral svaly dlouhodobějc), tak není vůbec jisté, že se mu to ještě povede vyshazovat. 

Dijkstra - Čtenář - 16.8.2016 v 08:23
Re: Re: Re: Re: Sazčka UFC 202 - Odpovědět
 

Jestli si na ten zápas trochu vzpomínáš, tak JJ Teixierovi pořádně dokurvil rameno, což byla podle mě jedna z nejhnusnějších věcí, co jsem kdy od fightera viděl. Do tý doby šlo o vyrovnanej zápas, potom už ne. Projevilo se to pak i v zápase s panem Skvělým. Glover má mnohem víc zbraní a držku ze žuly, a i když se do ní často nechává mlátit víc než je zdrávo, v tomhle zápase mu věřím.

malylada87 - Čtenář - 15.8.2016 v 23:10
Novinka - Odpovědět
 

Tim Kennedy se vrací do akce, utká se v NY na UFC 205 s Rashadem Evansem, který bude debutovat v MM.

Chael Perosh - Čtenář - 16.8.2016 v 18:48
... - Odpovědět
 

Za mě není co řešit. Ir je rozmazlenej fracek, co si jako vzteklé děcko vydupal absolutně nesmyslnou odvetu na úkor celé FW váhovky. Ukažte mi druhej případ v historii kdy si to borci dali o prozatimní pás, i když byl pravej šampion zdravej. Když seš šampion, máš obhajovat titul a ne že si dáš dva zápasy za sebou ve váhovce o dvě váhy vejš než kde kraluješ. Jestli tohle někomu přijde normální tak je to hodně smutný. Bejt všichni šampioni jako ir, tak místo obhajob máme jen superfighty a v každé váhovce dva šampiony. Chudák Max ten má sérku výher dlouhou jak kráva a díky panu "Dokonalému" si na titulák sakra počká, protože ir teď dostane opět po hubě a pak půjde proti Aldovi (milostivě) . Max tak bude muset brát další zápas ve kterém bude riskovat , že přijde o vše co si zvládnul vybudovat. A ty kecy, že odpadl fyzicky? Pánové, ir měl plnej tréninkovej kemp za sebou zatímco Diaz měl dva týdny a první kolo vypustil kvůli fyzičce (ano u něj to s fyzičkou chápu) ... prostě ir zjistil, že s většíma klukama ty jeho rány nemaj takovou razanci a jak mu tam Diaz poslal jednu dobře trefenou už hulil a nebyl schopnej ničeho. Je to skvělej fighter ve své váhovce, ale ve WW si s ním vytře řiť každej z TOP 10 a i v LW bude mít problém se prosadit. Kdyby se RDA nezranil, vypráskal by ira už on. Až uvidíte co z něj zbude po tomto zápase, tak snad někteří z vás zaslepených konečně pochopí že ir na větší kluky nemá. A přesně jak píše Caidel, pokud počítá s tím, že dorazí ten samej Diaz jako v prvním zápase tak má IQ šumící trávy. Diaz to rozbalí od prvního kola a bude to úplně někdo jinej než v prvním zápase. Ira čeká studená a hodně krvavá sprcha kde může vyhrát leda lucky punchem (šance 0,1%)

Lyoto - Čtenář - 16.8.2016 v 19:45
Re: ... - Odpovědět
 

Chaeli ty si mu zas naložil..... Přijde mi , ze tentokrat se tu tolik zaslepenejch neobjevuje. Ja jsem byl vždy jeden z nich, ale beru to u tohohle zápasu 50/50  . Nic jednoznačného ani pro jednoho... Conor sází těch úderu mraky, kope... Takže jestli vyhraje ,nebude to mit s luckypunchem nic společnyho. Sice mel plný kemp CMG , ale vubec svoje tělo v ty váze neznal. Ted si myslím, ze to bude spis jinej CMG nez Diaz. Kdybych mel fandit CMG , tak se budu bat klasicky te země, nez boxu. CMG ted trénoval s šesti násobnym šampionem Irska v boxu. Zem asi nenatrenuje za půl roku uplne. Tam je Diaz kurevsky dobrej. Na druhou stranu se tam nikdy nehrne, pokud ho tam sam někdo nedostane. Kdyz budu fandit Diazoj, tak se zas budu bat ty nepredvidatelnosti od Conora. I kdyz někdo muže rict, ze ma jen tu levacku. Ale za prve dost funguje a za další ma ten arzenal daleko větší. To ze je šampion jedné váhy a cpe se jinam bych mu uplne neměl za zlý. Tak spis bych hejtoval Ufc ze to dovolilo.  A jelikož jeho ego je větší nez cela zeměkoule , tak do toho takhle sel.  Me tohle jako divákovi vubec nevadi. Nejsem fighter Ufc aby me to vadilo. Ufc jak vidíš si da titulak komu chce nehledě na ranking. Tak to musíš brát. A jeste ne z většiny. To se spis na ranking kouká. Takže jen využili svoji dojnou krávu a rejzujou prachy. Diaz si jedním zapasem diky CMG vydělal to co nikdy. Do te doby jeho startovny bylo kolem 15 tis dolaru. Hvězdu z Diaze udělalo ufc196 . Ne ze by nebyl. Samozřejmě ze byl. Ale docenenou hvězdu která konecne zacla vydělávat prachy. A to jen diky zápasu s CMG.  Ufc 196 otevřelo bránu jiných vyplat pro top fightery. Paradoxně se borcum v superfightech vyplácí vic peněz nez v titulovejch zápasech. Tak možna proto najednou chce jen superfight.

Caidel - Administrátor - 16.8.2016 v 20:47
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Jen dvě malý poznámky:
a) Je hezký, že MCG trénoval půl roku s kvalitním boxerem. Jenže Diaz s boxerama šampionského kalibru trénuje už asi deset let :)
b) S kopama už to taky není tak jednoduchý, v posledních fightech už Nate předváděl, že už umí checkovat lowkicky.

Ale jinak máš pravdu, že je spíš chyba UFC že MCG takový excesy dovolí. 

 

Patriot - Redaktor - 16.8.2016 v 21:41
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Ač fandím Diazovi a CMG považuju za morovou ránu, s tím okolo Diaze a kopů bych si dovolil nesouhlasit. Thomson ho kopem sestřík, Maynard kopat neumí, Anjos mu rozjebal nohy na kaši a Johnson si to posral svou psychikou a tím, že se nechal vyprovokovat do výměn. Dokud se v prvním kole +- držel plánu, tak měl nabodováno a to i díky spoustě kopů.

Chael Perosh - Čtenář - 17.8.2016 v 00:40
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Achjo...co dodat, bohužel máš pravdu. Může si za to vedení UFC, že mu dovolilo, aby si dělal co se mu zamane a OK uznávám, že vedení nese vinu víc než ir, no dobrá - Conor. Ale jako fightera mě tohle prostě dovede vytočit. UFC bývala organizace, kde se spolu střetávali ti nejlepší. Byl si vysoko v rankingu, měl si sérku - šel si o titul. Byla tam spravedlnost. To se mi na té organizaci líbilo. Teď už jde jen o prachy. S Bispingem jde o titul Hendo zatímco Jacaré je přehlíženej, šampionům se nechce obhajovat a začínaj si diktovat koho dostanou nebo superfighty. Jedni borci jsou vyhození za špatnej vtip na twitteru a jiní můžou všechno (Kokeš) ... Chápu že o peníze jde vždy až na prvním místě, ale chybí mi starý dobrý UFC kde o titul chodili borci, co na něj měli právo a kdy si fighter nemohl hrát skoro až na boha. Jak říkám CMG je kvělej fighter ve své váhovce a tahák jako hrom, po Lesnarovi asi největší, ale na WW nemá. A kdyby to kosil ve FW udělal by líp. Myslím, že jak odveta s Aldem tak s Maxem by hodně lidí zajímala a UFC by na tom rozhodně neprodělalo. No po víkendu budeme snad moudřejší...

Hescores - Čtenář - 17.8.2016 v 13:31
Strop potenciálu MMA - Odpovědět
 

Podle mě se UFC podařilo dosáhnou jakéhosi pomyslného stropu popularity a sledovanosti MMA. Fightů je jednoduše tolik, že boje o titul v jednotlivých váhovkách už popularitu UFC nijak dramaticky nezvýší. Proto se teď jede tolik superfightů, neboť jistá forma freak show (větší s menším) může ještě nějakou dobu dosaženou popularitu udržet. Takto to nějak pozoruji u sebe a myslím, že to tak nějak podobně bude platit obecně. Tím, že se šampioni ve váhovkách mění jako na běžícím pásu, v důsledku čehož dochází k opakování již uskutečněných fightů mezi bojovníky, tím se ta váha těch zápasů (i jejich popularita) devalvuje. Takže podle mě se superfigty stanou za účelem udržení sledovanosti zcela běžnou součástí UFC (MMA). Tolik pro Chaela, u kterého chápu, že chce jako fighter fér podmínky pro všechny, ale realita bude podle mě více odpovídat tomu, co píšu. S tím souvisí i to, že vedení UFC dává tituláky tomu, kdo má podle nich větší PR potenciál.

Jinak k následujícímu turnaji. Nate i Connor jsou dávno komplexní fighteři. Několika měsíční trénink v tom může pramálo změnit. Z toho plyne, že do zápasu nastoupí cca identickej Connor a cca identickej Nate. Žádné velké změny, jak tu někteří předpokládají, nečekejte. Možná bude mít Nate trošku lepší fýzu (což u televize nepoznáme) a možná bude mít Connor trošku víc odboxováno s dlouhány (což u televize taky moc nepoznáme). Bude to přád velkej kluk (Nate), proti malýmu (Connor) a z toho plyne, že výsledek zápasu by měl být jednoznačně pro Nata. Connor může uspět zřejmě jen tak, že by Nata se štěstím vypnul. Tady doufám, že do něj Nate nevlítne, jak říká Chael, protože pak by si právě koledoval o vypíňáka jako Aldo. Fandím Natovi a doufám, že dá Connorovi pořádnou nakládačku.

Ohledně druhého zápasu bych na straně sázkařů jednoznačně dal na Láďu, protože podle mě vyhraje Glover. Jeden z mála, kterej ustál JJ (a docela slušně) a když jsem viděl, jak sfouknul v posledním zápase Sugara, tak si myslím, že ten fight zvládne. Je neuvěřitelně tvrdej boxer a v posledním zápase bylo vidět obrovské sebevědomí.

Užívejte den a snad zažijem v neděli nad ránem nějaký nezapomenutelný emoce.

PS: Už jste zrealizovali tu sázku s tím oblečkem a paňákama ohledně Connora na UFC 200?:-) Rád bych se účastnil

malylada87 - Čtenář - 17.8.2016 v 14:34
Re: Strop potenciálu MMA - Odpovědět
 

Taky čekám na Lyota, kdy nám řekne termín párty :D

Lyoto - Čtenář - 17.8.2016 v 15:30
Re: Strop potenciálu MMA - Odpovědět
 

Jako ja uz jednou termín nahodil a ptal se kdo by mohl. Ale nejak se nikdo nechytnul . Nema cenu abych ondatroj dělal soukromého leprikona:))) Kdyz uz , tak uz ze jo... Jinak Nate a Conor mas plus minus urcite pravdu. Ale kdyby to mel byt skoro identickej zapas, tak by mel byt CMG favorit. Přeci jen z těch cca 8 minut ,mel 7 min CMG navrch.  Myslím si ze spis vyhraje Nate, ale Conor si opět na sebe usil bič a kdyby nevěřil ze Diaze sunda tak se do toho nepohrne.  Tohle je bud a nebo a at vyhraje kdokoli , tak se Fakt tesim. Jsou to jedni z mých oblíbených fighteru, proto se nedokážu rozhoupat komu.

Hescores - Čtenář - 17.8.2016 v 16:21
Re: Re: Strop potenciálu MMA - Odpovědět
 

Nemel jsem na mysli identický zápas, ale to, že Connor i Nate budou cca identičtí fighteři jako při prvním fightu. Že u nich v mezidobí nemohlo dojít k nijak zásadnímu posunu ve způsobu boje ani v bojových schopnostech. Rozhodne to, že Nate je jiná váhová kategorie. Ač vypadá Nate jako hubeňour, je proti němu Connor fyzicky vrabčák. Něco jako Aldo proti Connorovi. Jinak moc nesouhlasím s hodnocením prvního zápasu. První kolo Connor vyhrál na body, ale neměl tam žádný zásadní úder, kromě toho cutu. V druhém kole pak dostal naložíno jak malej kluk (brada, mlata na pletivu, bubeník, škrcení). Abychom si rzuměli, není to psáno proti Connorovi. Objektivně tvrdím, že stejně jako by neměl shazovat Connor do featherweight, bo je to kluk větší, tak by se neměl prát Nate s Connorem, bo je to taky kluk geneticky větší. Proto považuji vítězství Nata za velmi pravděpodobné a logické. Jinými slovy, i kdyby Connor Nata náhodou porazil, domnívám se, že z deseti fightů by měl Nate vyhrát minimálně osm:-) Jako Canada proti nám v hokeji:-))

Ondatra9 - Čtenář - 18.8.2016 v 15:18
Re: Re: Strop potenciálu MMA - Odpovědět
 

Lyoto asi jsem to přehlédl ten termín, tak zkus nahodit novej:). Já si demonstrativně vemu černý triko a džíny:).

Jinak k zápasu: za mě je snad jediná možnost jak by Kondom mohl urvat Natea, tak jen z těch jeho otoček, když tam Diaz bude opět stát s rukama u pasu, tak by ho mohl sundat, snad ne. Fandím Diazovi a rád bych viděl alespoň dvě kola, pár fákáčů a minimálně tři facky:)

Nexter92 - Čtenář - 18.8.2016 v 15:26
Re: Re: Re: Strop potenciálu MMA - Odpovědět
 

:D myslím si že pokud Kondom ( jak jsi ho sám nazval :D) nepřekousne svoje velký ego do zítra na vážení tak zápas uvidíme už zítra :D a fakáče a facky nebudou jediný neortodoxní techniky :D Hoši už dneska doplnili arzenál házecím materiálem :D bojím se aby Conor zítra nedotáhl židlu a Nate teleskop :D 

Patriot - Redaktor - 17.8.2016 v 21:25
Re: Strop potenciálu MMA - Odpovědět
 

Zachytil jsem to už na víc místech a nějak nerozumím, co všichni vidí na Gloverově výkonu proti Evansovi. Vždyť Rashad za tu dlouhou pauzu absolutně zreznul (mimochodem doufám, že i tak zvládne sesekat uplakánka Kennedyho jako psa), ten šel dolů snad ještě víc, než Hendricks. Jeho porážka má mít nějakou vypovídající hodnotu pro zápas se stylově úplně odlišným Rumblem na vrcholu sil? Pokud chcete porovnání, tak se podívejte na zápasy těch dvou s konstantním Baderem. Oba ho sice porazili v prvním, ale AJ ho naprosto zničil, zatímco Glover se dostal pod tlak. A jsem toho názoru, že když ho dokáže dostat pod tlak někdo s tak slabou ránou jako Bader, tak nemá velkou šanci ustát tlak Johnsona.

malylada87 - Čtenář - 17.8.2016 v 21:56
Re: Re: Strop potenciálu MMA - Odpovědět
 

to je ale nesrovnatelné. Bader s Johnsonem nezvládl takticky zápas a prakticky nic ani neukázal po takřkajíc nesmyslnem pokusu o takedown. Teixeira beru jako favorita z důvodu mnohme větších komplexnějších skills a to na vysoké úrovní. Rumble má ty neskutečné bomby, ale Glovera x let nikdo neknockoutoval a to šel s TOP borci. Wresling jde do něj, grapling jde do něj, kardio jde do něj. Určitě se hrnout do přestřelek nebude a i když je skvěly v tlaku, tak jako Johnson, tak proč by stejná hrozba KO úderu nehrozila pro Rumbla? Navíc ten kurz 2,75 není odpovídající. To sám musíš uznat, že je docela ústřel. Teixeira je hodně nenápadný borec a dost opomíjený. Když by došlo na duel například s DC, tak bych si na něj klidně vsadil po stylistické stránce, možná i za víc, než proti Rumblovi. Podle mě to bude budoucí šampion, uvidíme uvidíme.

Patriot - Redaktor - 17.8.2016 v 22:40
Re: Re: Re: Strop potenciálu MMA - Odpovědět
 

Ty "komplexnější skills na vysoké úrovni" měl i Gustík a k čemu mu byly...nehledě na to že Gus je větší, rychlejší a techničtější. No a před Rumblem ho taky nikdo neknockoutoval.  Nebo třeba Davis, kterej má wrestling daleko lepší než Glover a stejně s ním nic nezmohl...takže wrestling jde sice do Glovera, ale bude mu vůbec k něčemu? Pochybuju. A když nebude poraz, nebude ani zemařina. KO ránu mají sice oba, ale AJ má daleko větší výbušnost, což mi přijde jako nejvlivnější faktor pro tenhle zápas.

Jo a mimochodem sám AJ taky nikdy nedostal KO. Oni z něj po té prohře s Cormierem všichni dělají dalšího Belforta, který se během dvou minut do soupeře vysype a pak je z něj malátný pytel, ale tak jednoduché to rozhodně není. Pravdu máš ale v tom, že 2,75 už je lákadlo.

malylada87 - Čtenář - 17.8.2016 v 14:45
Novinka - Odpovědět
 

Zajimavý zápas ve flyweight na UFC FN 97. ROzdají si to Horiguchi s Bagautinovem.

ensi - Čtenář - 17.8.2016 v 18:01
UFC 202 - Odpovědět
 

Diaz; T-Rex; Cowboy; Nolove, ale nemám ho rád, takže to přeju Mizugakimu; Magny.

malylada87 - Čtenář - 17.8.2016 v 22:37
Konference 202 - Odpovědět
 

No kurva, konference se vyhypovala na sobotu jako blazen :D ... kluci po sobe hazeli flasky a Conor tam byl tak pet minut z cele konference :D.

Diaz sel do hajzlu a flasku hodil jako prvni, kdyby tu byli rypalove :D... pak cely tym Diaze se pridal. Conor tam pak bral piti Teixeirovi, aby to tam mohl prasknout po Diazovymu teamu :D

Patriot - Redaktor - 17.8.2016 v 22:48
Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Strašný WWE.

malylada87 - Čtenář - 17.8.2016 v 23:59
Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Hele vůbec bych se nedivil, kdyby v zákulisí Nate s Conorem přišli, čau kámo, tak jak to provedeme.... :D :D ... Diaz se urazil jak dement, když Conor přišel pozdě a logicky všechny otázky padaly na něj.... 

...nicméně DW tam vypadal, že někoho ujebe do kuličky, totálně šlo vidět, jak má amok na krajíčku :D

Patriot - Redaktor - 18.8.2016 v 07:24
Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Prosimtě DW to celé sepsal a režíroval, to akorát přihrával aby ještě zvednul hype laughing Pamatuješ to divadýlko kolem Bonnara s Ortizem? Tam Coker taky dělal hérečku...spíš se divím Gloverovi, že toho irského skřeta nezabodnul prdelí do země, když mu tam začal házet jeho pitím.

malylada87 - Čtenář - 18.8.2016 v 08:06
Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

no jako jestli toto hrál, tak by měl dostat Oscara. Fakt šlo vidět, jak je v prdeli a nasranej podle mě :D a ani se mu nedivím :D..... uplně ho vidím v kanclu :D, jak práská s věcma :D

Nexter92 - Čtenář - 18.8.2016 v 09:05
Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

:D povedená akcička.. Podle mě to bylo jen v režii Diaze.. Chce Conorovi zvednout trošku tlak a vidí že je CMG v klidu a jede si tu svoji odpočinul si a je v pohodě a Diaz ho chce vyhecovat.. Protože pokud ho hecne pujde po něm zase CMG v octagonu jak slepica po flusu a vystřílí se hned a Diaz ho zas subne.. Jinak T-Rex hleděl na CMG s tím pitím :D AJ aji T-rex takový kliďasové prostě take it easy a Diaz s CMG tam flašky a fakáče :D a hoši seděli a koukali :D ti kdyby si je vzaly do parády tak by z nich zbyl mastnej flek :D Hlavně T-Rex měl toho o metr menšího skřeta co mu je do pasu chytnout pod pažu a vynést ho ven když mu kradl pití :D jako hodně se těším na vážení na fight a hlavně jak Connor přileze na Postfight a jestli někomu zase bude krást pití nebo bude blekotat něco o hořkejch pilulkach a že je král FW:D !!!!! DIAZ WARRR!!!

malylada87 - Čtenář - 18.8.2016 v 10:56
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Glover by nerozmazl Conora jenom, myslím, že by rozmázl oba Diaze i se Shieldsem. Úplní magoři....

Nexter92 - Čtenář - 18.8.2016 v 11:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Tak jasně že by sfoukl oba, ale ten kdo mu kradl pití a házel jeho plechovkama byl Ir:D a toho měl nejvíc po ruce.. Jinak co budeš dávat na tikety Laďo? já nevím vůbec jak to poskládat aby to mělo hlavu a patu Určitě chci dát Diaze,Larkina,T-Rexe

 

Nexter92 - Čtenář - 18.8.2016 v 11:25
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Btw hoši - celý to začlo hláškou od CMG když už jsme u toho. řekl bring your whole fucking stockton a na to konto se Diaz zvedl a šel doprdele - někde se spekuluje že Diazovci to měli v plánu a Nate se zvedl na pokyn Nicka, kterej mu dal signál ať jde do prdele.. Nate se zvedl rozházel pár fakáčů nadávek a flašku. Podle mě CMG nevydejchal to že Diaz jde pryč né to že po něm hodil flašku.. Protože největší síla CMG je právě na konferencích kde soupeře vytáčí a zesměšňuje a dostává se jim do hlavy.. A CMG prakticky přišel řekl 2-3 věty a Diaz šel pryč:Da CMG nemohl plácat ty svoje nesmysly.. Prej sou i videa po konferenci kde se Diazove extrémně baví nad CMG jak ho vytočili a jak ho nenechali na konferenci říct ani hovno :D To si myslím bude Ir špatně nést že si nemohl ulevit na konferenci a nemohl dokazovat svoje obrovský ego :D Nate se prostě zvedl mrskl po něm flašku a tím ukončil konferenci na ktere CMG ani nic neřekl :D

yamay - Čtenář - 18.8.2016 v 11:57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Na jednom videu je presne ako pises vidiet, ze Nate zareagoval na nejaky signal zo svojho tabora. Na tom by som nic zle nevidel. Ale to hadzanie flasi uz OK nebolo, aj vzhladom na mizernu musku tych, co flase hadzali, pretoze flase lietali hocikde a mohli niekoho zranit.

Nexter92 - Čtenář - 18.8.2016 v 12:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

To máš pravdu a když sem vidět jak Ir bere tu plnou plechovku monstru a mrsknul tam kamsi tak mě bylo až zle.. Jestli někdy někdo dostal plnou plechovkou tak vím o čem mluvím.. Já osobně (10 stehů na obočí a přeraženej nadočnicovej oblouk) takže to stou plechovkou byl fakt kurva risk.. Podle mě Nate ani nechtěl CMG trefit šlo jen o to aby ukončil konferenci.. Protože kdyby odešel jen tak a nestrhl lavinu nečeho tak Dejna bude pokračovat bez něj.. Ir nevydejchal to že do Diaze nebude moct pičovat a Diaz hodil první flašku protože věděl že to Ir neunese a začne házet taky :D nejlepší byl Glover ten na ně hleděl jak kdyby byly z jiný planety :D trpaslík byl vzteklej a obr T-Rex tam tak seděl a koukal :D Docela bylo vidět že Glover je z toho trochu mimo za to Rumble byl pěkne nasranej a Dejna podle mě taky..

Patriot - Redaktor - 18.8.2016 v 13:00
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Někde jsem zachytil, že irskej kašpar jednou tou flaškou trefil do palice nějaký děcko v publiku, za což ho Nick Diaz ještě mediálně vypíčoval. Začínám mít cukání vsadit si na KO v prvním kole laughing

Nexter92 - Čtenář - 18.8.2016 v 13:37
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Jojo to by měla být pravda až na to že to děcko patří ke Stockton gangu a bude to nejspíš přihraný:D 

malylada87 - Čtenář - 18.8.2016 v 13:05
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

ty vole to jsou dedukce, že se musím smát :). Diaz neměl důvod hlavně nikam chodit, než přijel COnor, který trčel v zácpě, tak měl prostoru mraky. Když COnor dorazil, tak se logicky všechna pozornost přesunula na Conora. Diaz to neunesl a uraženě odkráčel a to když odpovědi srovnám, tak Diaz se do Conora trefoval mnohem ostřeji, než ještě dorazil a nebyl přítomný. Nevím z čeho dedukuješ, že by měl být Conor vyveden z míry. Do zákulisí jej tahal nějaký securitak nebo kdo to tam byl a nešel tam dobrovolně a na to to raději DW ukončil....Conor se k těm flaškám vtipně vyjádřil, že byl hodně dehydrovaný nebo v podobným smyslu.....kdyby to bylo naopak ta situace, tak tu nadáváš na COnora co je do zadementa a když to udělá banda Diazů, tak se vlastně nic nestalo. Opravdu někdy by byla na místě objektivita.

Nexter92 - Čtenář - 18.8.2016 v 13:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Láďo právě že objektivní sem protože už jsem si na Ira zvykl.. Zvláštní je že T-Rex došel na čas, AJ došel na čas, Diaz včas Dejna včas jen Ir je v koloně ? :D Prostě si přišel jak pupek světa uprostřed tiskovky kde už bylo vidět že dejna je nasranej a Diaz mu prostě vzal jedinou zbraň kterou Ir má a to jsou media.. Ir prostě vede mediální válku kde se lidem dostane do hlavy a Diaz mu ji vzal a to Ir prostě nečekal.. To ho nasralo a stačil jen spoušteč hozená flaška a Ir vystřelil a házel všechno co měl po ruce dokonce i kovovou plechovku tím kdyby někoho trefil tak to může dost špatně skončit.. Diaz dle hodu ho ani trefit nechtěl.. To nejsou teorie to jsou fakta jak se vyjádřil Diaz a že to byl záměr protože opravdu odcházel na signál někoho (zřejmě Nicka či Shieldse) Ir neřekl skoro ani slovo a byl konec tiskovky a na to on není zvyklej to bude mít velkou dohu na vážení a v octagonu.. Podle mě to CMG neunese mentálně..

medine - Čtenář - 18.8.2016 v 14:25
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

přesně jak píše Nexter. dobrá a naplánovaná akce za strany Diazovců jak nenechat ira hrát sovji hru a žvanit na tiskovce. A přesně jak píšeš, důležitý je si všimnout jak a kam hodí flašku Diaz aby ukončil tiskovku a jak se naopak zachoval conor. evidentně vyprovokovanej a házel i plnou plechovkou do lidí. V tom je rozdíl mezi válečníkem a pravým trashtalkerem a mezi vzteklým děckem. Snad to bude před limitem

eagle - Čtenář - 22.8.2016 v 10:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konference 202 - Odpovědět
 

Tak on IR se sral i do Brocka Lesnara a ten mu na to odpověděl: “I know you guys all play f**king video games and you live in this f**king false sense of reality and sh** … I’m 200 and f**king 90 pounds, alright? This guy is 145 pounds, that’s if he’s lucky and gets up and eats his f**king wheaties. Ok?"

http://www.powyeah.com/brock-lesnar-responds-conor-mcgregor-video/

laughing

Hescores - Čtenář - 18.8.2016 v 17:33
Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Hm, tak tiskovka zajímavá. Nemá cenu se zde pouštět do nějakých sáhdlouhých rozborů, nate i Connor se holt oba choval jako kluci, co je celej život někdo mlátí do hlavy:-) Mám pár postřehů:

1. Connor evidentně Whiteovi přerostl přes hlavu a Vhite už toho má evidentně plný zuby. Byl pěkně nasranej a jednoznačně se vyjádřil.

2. Reakce Nata je pro mě ještě tak nějak pochopitelná. Connor chodil na tiskovky vždycky pozdě, jako mistr světa a docela chápu, že jestliže velký kluci maj čekat na prcka, kterýmu by každý z nich dal na zadek, tak to nasere. Nate tak dal najevo, že jeho hru hrát nebude, a docela chytře (pokud to měl nebo vůbec mohl mít promyšlené) mu vzal vítr z plachet. Jeho hod flaškou byl zjevně jen propagační.

3. Connor se chová při vší úctě prostě jako debil. Přijde pozdě o čtvrt hodiny (zjevně aby ukázal, že je hvězda - už se ani neomluvil a  ksicht Whitea mluvil za vše), před nástupem na podium si nasype do tlamy tři balení žvýkaček a myslí si, že ty jeho pořád dokola omílaný a hlavně nechutně užvejkaný slinty bude někdo poslouchat. Dobře, že Nate šel. Takhle se chová prostě jen hloupý buran, kterým on prostě je.

4. Nate je proti Connorovi obrovskej a ten fight bude pro Nata v podstatě snadná záležitost. To je evidentní vizuálním porovnáním borců. Tady si prostě malý kluk myslí (vlastně se domnívám, že už ani nemyslí), že zmlátí velkýho kluka v rozporu se všemi pravidly nějaké fight logiky. na Connorovi je navíc vidět, že je normálně podělanej, protože ví, že aura CMG v sobotu skončí. Docela si myslím, že se ještě nějak tomu fightu pokusí vyhnout - uvidíme na vážení.

5. Jinak ty Diazovský skupinový pochody už mě taky nějak přestávaj brát, ale to všechno podle mě souvisí s tím, že potenciál UFC se prostě vyčerpává. Včerejší pre fight conference byla podle mě jednoznačným důkazem toho, co jsem psal výše, že UFC už je na topu sledovanosti a už to bude jen horší. Jak tu někdo psal, bude to do budoucna spíše směřovat někam km WWE.

No, snad se teda ten zápas v sobotu uskuteční a snad skončí doba žvejkanech egoistickejch trpaslíků. Jinak je s UFC amen.

Nepíšu to zle, jen se snažím popsat, jak to cítím, tak mi tu hlavně nikdo nepište, co to je zas za debilní kecy:-)

Hezký den všem.

Maltézsky psík - Čtenář - 18.8.2016 v 18:49
Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Neverím tomu, že po toľkej námahe a financií, ktoré vložil do prípravy, by sa snažil zápasu vyhnúť.

medine - Čtenář - 18.8.2016 v 20:42
Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

no vidíš, já si třeba tuhle variantu v případě McGregora představit dokážu. To že by k tomuto zápasu nedošlo by klidně mohlo dál znamenat víc peněz v budoucnu, než když k němu dojde.

Tím nechci říct, že si myslím, že zápas nebude. Ale vyděšený bych z toho nebyl.

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 08:37
Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Tak po shlédnutí určitých videi je jasně vidět že Diazové to měli totálně promyšlené, Nate se zvedl na něčí pokyn a už na schodech na něj řval ať přestane kecat že jde pryč :D Naopak po tom co si hoši na dálku vyměnili pití Conor doslova Dejnu prosil ať tu tiskovku neknčí že se bude mluvit (zopakoval mu to asi 5x) Teď open workout.. Conor ukazoval zemařinu? to jakože bude chtít jít s Diazem na zem?  Nebo nepochopil jsem proč na open workout ukazuje zemařinu když ji nemá moc dobrou a s Diazem na zem nepujde + někdo se zeptal na tiskovku a už to jelo FUCK FUCK FUCK.. fuck diaz, fuck diaz brothers hodil mikrák a vztekle odešel do zákulisí :D chápu že je to irská herečka, ale podle mě ho to sere jsem zvědavej na vážení protože podle mě ho Diazové zase vyprudí a Ir to nevydejchá :D jako upřímně se bavím nad tím zmetkem protože to co dělal všem od Mendese,Rda,Alda to mu teď dává Diaz vyžrat do dna.. Papej Ire papej!! Vsazeno 2000 na to že ho Diaz ukončí maximálně v druhým kole!

Patriot - Redaktor - 19.8.2016 v 09:01
Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Podle posledních informací mají Diaz i CMG zakázáno brát si na vážení ty svoje homogangy a v samotném zápase má prý Diaz zakázáno mít v rohu Nicka (neověřoval jsem) laughing pokud je to pravda a má v tom nějak prsty plešoun, tak ten už fakt neví jak by svému mazlíčkovi umetl cestičku.

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 09:07
Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

No to si děláš srandu? :D jako pochopím že Diaz si sebou nebude moct vzít gang na vážení měl by jít jen on a trenér maximálně stejně jako u CMG to jako jednoznačně chápu protože by to mohlo dopadnout fakt zle.. Ale proč jako by nemohl mít Nicka v rohu? To jako úplně nechápu a Conor má co za postih? tomu tam nepustí trenéra? Ještě Diazovi může zakázat fakcy a fakáče v průběhu zápasu.. Hřeje mě jediná věc a to že ať s plešatým kolenem vymyslí Ir cokoliv stejně nakonec v tý kleci zůstane s Diazem sám a dostane meltu :D

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 10:09
Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Zase dezinfomace a házení másla na DW, který za to hovno může a spekulace.

Diaz nemůže být v rohu z toho důvodu, že po vypršení trestu za marihuanu 1.srpna mu nebyla ještě navrácená licence k zápaseni a nebo být v rohu. Protože z dluhu 100 000 USD ještě neuhradil 75 000 USD. Pokud to udělá do soboty večer, tak je šance, že se v rohu objeví....

Takže to je jen Diazovou demencí a že nemá love nebo co, aby doplatil dluh Nevada atletické komisi. Tohle prohlásil jeho manager, kdyby jste chtěli mluvit o kravině...

Caidel - Administrátor - 19.8.2016 v 10:15
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Jako ano, Nick do rohu nemůže, páčto kvůli trávě nemá cornermanskou licenci, ovšem na druhou stranu chápu, že se mu nechce platit pokutu komisi, když se s nima o tom soudil (a když mu soud dal zatím za pravdu).

Já bejt Nickem, tak stejně už z principu zahlásím „mrdat“ a v Las Vegas už k fightu nikdy nenastoupím, páčto to co tam komise předváděla v jeho marihuanový kauze bylo hodně ostudný. 

 

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 11:00
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Soudil se a nebyla uznána nevina, pouze uznali zkrácení trestu a z původní pokuty cca 175 000 USD byla zkrácena na 105 000 USD...

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 10:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Ty bys zaplatil policajtům pokutu za něco v čem ti soud dal jasně za pravdu že jsi neudělal nebo že to nebylo na takové peněžní ohodnocení? :D Já teda upřímně ne a už vůbec bych nedal prachy atletické komisi když by mě chtěla zaříznout za trávu v takovýmhle rozsahu :D DW za to možná nemůže, ale fakt že mu Ir přerostl přes hlavu a hlavně on se chová jako ředitel UFC je prostě fakt. Doufám že se nedozvím za tejden že Diaz dostal pokutu 50 tisíc dolarů za to že hodil flašku a Irovi se udělalo tytyty... 

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 11:07
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

No s tím m můžou počítat oba a dokonce hrozí, že oba dostanou nějaké veřejně prospěšné práce. Bude se to řešit. Neznám podrobnosti, ale onko o tom něco ví.... Jones s DC, když seestupek a řešíš to ve správním řízení. Nejde o pokutu, když ji dostaneš, tak je z 99= OPRÁVNĚNÁ, CO SI BUDEME POVÍDAT. On byl vinnen, pouze dostal neadekvátní trest, který soud snížil a nestalo se to, že ho uznal za neviňátko.....zase ty voe chlapi trošku objektivity a ne, že Diaz je anděl a vše co konor udělá, tak je totální fail. Mám rád oba borce, ale tu konferenci ruku na srdce, dojebal Diaz. Mohl s grácií odejít, COnor by seděl paf a takto se nedá divit, že Conor, který hraje sebevědomou a arogantní roli úmyslně na to reagoval, ak reagoval. Celý to je jen reklama a tady z toho děláte psychologicky freudovský analýzy, přitom hovno víme, co se fighterum honí v hlavách. Teorie nejsou na místě a mě zajímá, co se udá v kleci. Oba jsou to skvělí bojovníci, každý má šanci na vítězství a to%ď vše. Po zápase si jako v prvním duelu podají ruku a hype zápasu končí, jako v každém jejich duelu.....

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 11:29
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Jasně to že Diaz hulí trávu ví všichni i to že to je zakázaný a dělat by to neměl proto jsou ty tresty. Takže nevinnej určitě není.. Ale to jak se ho snažili utáhnout na mariánce to je prostě vtipný a nedivím se Nickovi že jim ty prachy zaplatit nechce.. To je jako by jsi jel rychle policajt tě zastavil a řekl že mu dáš na míste 50 tisíc a nebude jezdit do konce života :D a u soudu by řekli no to je moc no tak jezdit můžete za rok a pokutu máte jen 5 tisíc :D nedal bych jim ani těch 5 tisíc za to jak se mě snažili odrbat svině jedny.. A co tiskovky týče.. Jasně v první řadě je to show, která vydělá prachy oběma.. Určitě v tom hrajou velkou roli prachy, ale co se zrovna Diazů týče :D tak si myslím že přihranýho není vůbec nic. Prostě když bude chtít Nate hodit flašku vody po Conorovi tak to udělá a nemyslí na to jestli mu to vydělá prachy nebo jestli dostane pokutu.. Kdežto Ir cokoliv udělá tak dělá se záměrem jen prachy.. Diaz hodil flašku před stůl do prázdného prostoru tak aby se nikomu nic nestalo a Ir začal mrdat flašky a plechovky do toho nejvetšího davu lidí (to je ten fail) neměl to dělat ani jeden, ale víc to přehnal Ir.. Ty říkáš že nemůžeme Irovi všechno vyčítat.. Ale to on se choval 2 roky jako dobytek né my. Né Diaz. tak se prostě nediv že mu to daj všichni vyžrat..

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 11:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

On není dobytek, on si nasel know-how jak vydelat penize a hraje oscarove divadlo pro fans, ty jsi ten kdo se s toim nestotoznuje. Me osobne to prijde moc sebevedome az pres miru, ale dokazu to pochopit. Kdybych mel tyto verbalni schopnosti, delam to same, abych mohl mit ctyri Lamba v garazi...... Kazdy hypuje zapas po svem, kazdymu je po chuti neco jineho. Me zajima predevsim fight, respekt k souperi, coz Conor ma a kdyz ho vidis v rozhovorech mimo zapas, tak to ma hlavu a patu a je to inteligentni borec, proto taky si muze dovolit tyto hratky s publikem a fighterama....ale to je porad dokolecka, proste kazdy ma k nekomu antipatie a sympatie.....

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 12:14
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Láďo je mi tě líto jestli nemáš verbální schopnosti přežvykující krávy a nedokážeš vyslovit slovíčko Fuck třikrát po sobě :D to ti povím to jsou verbalní vlastnosti nazývat svoji dizi liliputama :D a cítit se jako velkej kluk že mlátím o hlavu menší (Diaz mu aspoň ukáže jaký to je když tě mlátí o hlavu větší) a když už jsme u toho verbálu zhruba stejné ego a stejnou verbalní vlastnost má v naších krajích jistý pan Grznár :D tak jestli ten ti přijde nadmíru inteligentní tak chápu tvoje sympatie k Irovi.. Já už slavím ode dneška že konečně v neděli ráno padne mýtus CMG padne jeho aura, odkaz a pak doufám že ho zmlátí ještě Aldo, aby nemohl dokola mektat že je král FW.. A jako dobytek se chová!

Lyoto - Čtenář - 19.8.2016 v 12:49
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Nejak nepobiram co se Furt řeší. Ze mluví sproste, ze hodil po někom láhev?? Myslíte ze to někomu v te hale vadilo. Nekdy me to tady přijde jako kroužek dobrých mravů. Ze řekne fuck třikrát po sobe???? Kolikrát reknes vole v jedny větě? Bud jste blázni co patrej na nedělní mši do kostela a můžete si tam říkat spisovne a oslovovat se bratře a sestro, a nebo koukáte na drsnej sport , kde to nejsou panenky a proste se chovaj jak chtej.  Patři to k tomu asi jako riditka na kolo. Zatím co CMG si na tom buduje svou pověst a občas to vypada uměle, tak Diaz je proste gangster a ma to v sobe. Všichni jsme jen fans, bez ohledu na to jestli někdo z vas sežere o odmerku proteinu vic,nebo si občas bouchne do pytle. Myslím ze je Furt lepsi byt fanoušek a koukat na to tímhle pohledem, nez si myslet ze občas si dam v ČR zapas(klobouk dolu) ale hned si myslet ze přesne vim o cem to je na téhle úrovni. Promo je promo, zapas je zapas. Řešit tady etiku a ze ten se chová jako prase , mne přijde uplne mimo mísu...

Hescores - Čtenář - 19.8.2016 v 12:55
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Tady dávám taky palec hore. Na tomhle taky něco je.Kdyby Connor chodil včas, nežvejkal při mluvení jak žíznivá kráva a uměl se alespoň základně kontrolovat, když mu někdo oplácí stejnou mincí, tak bych se pod to podepsal.

Hescores - Čtenář - 19.8.2016 v 12:52
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Palec nhoru Nextere. Srovnání s Grznárem je docela trefné. Plná huba žvýkaček a samý já, já, já. Connor je určitě skvělý sportovec. Kdyby se choval normálně, neřeknu proti němu půl slova. A jestli tady někdo pořád věří tomu, že to je ze strany Connora promyšlená show, tak to je dost smutný. Z chování Connora je naprosto zřejmý, že on je zcela přesvědčený o tom, že je polobůh, víc než ostatní, a že si může dovolovat, co chce. Tzn. to, co neustále předvádí, je obraz jeho pokřivené osobnosti a ne nějakého promyšleného kalkulu oscarového levelu.

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 13:27
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Hescores to že je CMG excelentní sportovec, velkej talent a tréninkovej dříč o to nemám nejmenších pochyb. Jako sportovec je fenomenální.. To že si o sobě myslí že je bůh a že je neporazitelnej to už říkal Diaz v jednom rozhovoru... Prostě může být sportovec jakej chce když se chová jako afektovaná německá prostitutka a když sem viděl konferenci tak DW už ho má taky plný zuby.. Ir má jediné štěstí že na zemi je hromada primitivů co mu jeho divadelní excesi žere :) A jak píše Lyoto někdo to jen hraje a někdo je přirozenej jako Diaz.. Lyoto mě je jedno kolikrat řekne slovo Fuck a kam mrdne plechovku pití :D jenom ať se proboha nechová jak největší stupid.. Prostě když nepřekousnul to že ho Diaz vypekl a začne se chovat jak tupý děcko tak nemám slov.. Jinak ať se vyjadřuje jak chce.. Mě prostě jen baví jak když to dával on sežrat někomu tak se bavil smál a poskakoval jak hňup a když mu to dá vyžrat teď Diaz tak se může posrat 

Patriot - Redaktor - 19.8.2016 v 10:38
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Tvle jasně jsem psal že jsem tu informaci nijak neověřoval a že nevím, jestli v tom má DW prsty, tak prosímtě nekecej nic o házení másla laughing Smrdělo mi to hlavně z toho důvodu, že se info o zákazu vstupu pro Nicka začalo šířit až po vybíjené s flaškama. No a pokud jde o to uhrazení pokuty, tak je realita ještě debilnější než moje původní myšlenka (viz Caidelův koment). Hlavně i selským rozumem, co to je za demenci s těmi cornermanskými licencemi? KDyž bude Nate chtít, tak ať si do rohu vezme třeba Breivika...dokud tam bude mít i kvalifikovaného trenéra a organiztoři budou zvládat zajistit pořádek, tak mu do toho nemá žádná komise bradatejch strejdů co kecat.

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 11:11
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

No on to prezentoval hlavně Nick Diaz, že jsou zmrdi a že nebude kvůli flaškám v rohu. Přitom pravda je jinde :D... DW myslím nijak pomáhat COnorovi nebude chtít, ten vypadal na konferenci, že tam urazí někomu palici :D

Caidel - Administrátor - 19.8.2016 v 11:20
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Tak ono zase... Komise si cornermany hlídá z hlediska licence. Tzn. obvykle ten kdo si odpykává dopingovou stopku nemůže v mezičase dělat corermana. To je tak +/- všechno.

Není se ale třeba tvářit, že si UFC neklade svoje podmínky nad rámec těhle pravidel. To samozřejmě občas dělají: Randymu Couturemu zakázalo přímo UFC koučovat svého syna jen proto, že přešel ke konkurenci. 

 

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 11:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

To máš pravdu, někdy jsou tyto případy, tohle si vzpomínám...ale tady si myslím, že žádná režie není. Conor za tuhle situaci v rohu určitě nemůže. 

Docela doporučuji shlédnou dokument Bad Blood: Diaz vs. Conor, parádní názory obou a treningové videa jsou neskutečné....

To samé flashback Conor vs. Diaz, včetně komentů GSP během zápasů a post rozhovoru s oběma. Celkem zajimavé, jak si oba k sobě dávali úctu a respekt po zápase a také názory bez výmluv od COnora. Nikdo by nemohl říct na to ani prd, včetně hateru Conora nebo Diaze....

Patriot - Redaktor - 19.8.2016 v 11:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Tak Nick má samozřejmě pravdu, že je to celý demence a je úplně fuk jestli tam nebude kvůli flaškám nebo kvůli idiotský pokutě...Mayweather si může tahat k ringu Biebera s Lil Waynem a Nate má zákaz pro vlastního bráchu-profi zápasníka. Kvůli nějaké byrokratické čurákovině...

No a že DW nechce nikomu pomáhat, to je taky dost sporný a diskutabilní. Pomáhá Conorovi už jen uskutečněním tohohle zápasu, který je jinak než profitově absolutně nesmyslný. A přičti si k tomu, že s Diazema má dlouhodobě dost komplikované vztahy.

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 11:49
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Ne zase blbost, DW jasně říkal, že tenhle figt nechtěl, Conorovi to s Ferittou rozmlouvali, ale vyšli mu vztřic z toho důvodu, že vždy co potřebovali a co chtěli po Conorovi, tak vždy splnil. Takže mu udělali ústupek..... Takže si to vydupal Conor, což to také nechápu,ale z pohledu UFC se dokážu vžit do situace. Pokud jim vydělal takový peníze a plnil věci v zákulisí, co třeba ani nevíme, tak asi i v jakékoli firmě vyjdeš vztříc svému jednomu z nejlepších zaměstnanců....

Byrokracie to je, ale s tou se setkáváme všude. Ale je kravina říct, jak píše nexter, že by došel do správního řízení dostal pokutu 450 000 za rychlost o 50 km větší na dálnici a v řízení mu snížili trest na deset, že ji nezaplatí, když přestupek udělal, pouze došlo k jeho snížení po zvážení okolností....prostě trest mu na půlku snížili, ale nebyl zbaven obvinění tečka. To je jako říct, jdu sedět na deset let, odvolací soud mi to sníží na 4 roky a já nenastoupím do basy, protože to nebylo tak žhavé? Podobný extrém a teorie...

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 12:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Spíš by mě být Nickem sralo že se mě chcou zbavit za marušu, která můj výkon nikterak nezlepší možná naopak a Feťák Jones za kokain nic nedostane pokud ho nemá v těle v rozemzí tuším 24 před a po zápase.. což je totálně směšný protože snad i malé dítě ví že kokain je horší fet jak tráva ne? ale když jim JJ nachčije do flašky nafučunej jak prase tak je nic nesere, ale když jim tam nechčije Diaz co měl včera Jointa tak to je sere.. Prostě nepochopím pravidlo které říká nehul nebo dostaneš 2 roky distanc, ale klidně si šnupej sníh.. :D to je na palici hlavně když feťák so vesel zápasí a Nick se tahá po soudech a nezápasí..

 

Hescores - Čtenář - 19.8.2016 v 13:06
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Hele Nextere ty to máš s tím JJ nějak hrozně na nože, jak to tu opakovaně čtu. Já na rozdíl od CMG s JJ nějakej zásadní problém nemám. On na rozdíl od CMG prostě je nejlepší fighter na světě bez bez rozdílu vah a přijde mi, že je docela sympaťák a není hloupej. To že udělal nějaký průsery bych přičítal spíš řekněme mladický nerozvážnosti, vždyť v kolika se stal šampionem, ve 22 letech? Jinak nechci tu rozebírat drogy, ale kokain je stejně jako marihuana zcela přírodní látka a nevím, jakou tu s tím kdo máte zkušenost, ale obecně podle kommentů tady si tady hodně lidí kokain dost démonizuje (aniž bych kokain jakkoliv obhajoval). Je to sice braný jako tvrdá droga, ale účinky čistého kokainu nemají s účinky tvrdých drog prakticky nic společnýho. A lajnu koksu si dal v Praze každej druhej, takže bych pořád dokola nedělal z JJ kvůli jednomu pozitivnímu testu nějakou smažku. Bohatí kluci se holt občas na párty bavěj i tím, že si šňupnou.

Lyoto - Čtenář - 19.8.2016 v 13:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Souhlasím s tebou , ale pockej tu lavinu ted , co se na tebe svalí. Koks neni heroin. Ne ze bych to obhajoval :))

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 13:35
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

přesně tak souhlas. 

Diaz dostal dva roky z opakovaní přestupku, už byl v minulosti chycen, kdyby to bylo poprvé je torok. Pravidlo mi příjde nesmyslný, že Mariana je flastr a kokain ne, ale hold je to v předpisech, tak je hovadina se ho zastávat. Je v tom sportu mraky dlouho a tohle si pohlídat může. JDJ je sympatak, proti jeho řečem se nedá nic moc namítat, ale hold doplácí na svoje bohemský mládí. Za svý přestupky vždy pykal, byl souzen, přišel o neskutečný jmění a uvidíme co dál. Kecy ala štouchance, který se dějí běžně a neumyslně (anooo někteři tady vidí do jeho hlavy, takže to byl úmysl), prošlapávání kolen je povolené, ale odpůrci si na každém najdou nějakou drobnost.

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 13:38
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Chlape mě je úplně fuk že Jones fetuje.. Mě vadí to že když tak démonizují papaláši z atletickejch komisí a dopingovejch agentur fet (marihuanu například) tak mají démonizovat všechen fet ne? Né že si Jones sesmahne lajnu a druhej den při kontrole řeknou že je čistej a Diaz na jachtě si dá čouda a druhej den při kontrole mu daj dvou letej distanc.. Dyť je to na palici.. A Jones mě nevadí kvuli fetu, ale kvůli svý arogantnosti a tomu že když už fetuje tak aspoň nemá ohrožovat lidi kolem sebe ( babu s děckem v autě) Je to stejnej trtol jako CMG - Opět ale k jeho sportovní stránce nemůžu nic říct je to fenomenální sportovec a jeden z největších talentů MMA scény all time.. ale to nezachraní to že je to lidskej krypl a jako což mě jako fanouška třeba hodně zajímá a taky to rozhoduje komu budu fandit a čí triko si koupím.. takže jak Lyoto psal že jsme jen fans.. Jsme jen fans a pak se rozhodujeme komu fandit a komu poslat prachy za propagační věci :) 

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 13:52
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Tak jasný, že je to hovadina, prostě to tak je napsaný, tak nemůže komise říct, hele Jones si šnupl, tak ti Diazi udělame odpustek no. Mají ty pravidla překopat celý, ale nemůžou v rámci toho dělat vyjímky. Tady se spíš jednalo o hovadonu, že iaz je poslal do hajzlu a oni arogantně udělí úplně nesmyslný trest. Trest přijít měl, ale né 5 let a takový sumy....hold precedent se dělat má, ale tohle byl ústřel, však na to nic nenamítam. Jen to souviselo s tím, že Diaz nemůže do rohu a hned byl p...ča CMG a DW.

Patriot - Redaktor - 19.8.2016 v 13:30
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

"DW říkal" to je zaklínadlo laughing Caidel by o kecech a pohádkách Whitea už mohl vydat knihu. Ale musí se nechat, že Dejna je umělec. Vydělat na nečem bazén prachů a zároveň médiím nakecat, že jde z jeho strany vlastně o ústupek (přičemž mu to někteří očividně stále žerou), to je vskutku unikátní schopnost.

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 13:37
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Ty máš asi schopnosti Spoka nebo betazoida, že umíš číst myšlenky DW, zase jsou to jen spekulace. Tak to tvrdí on a z čeho usuzuješ, že to má být jinak, kde máš nějaký podložený věci....tady se prostě melou dojmy a pocity, ale vždy formou útoku na daný osoby...

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 13:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Laďo přemýšlíš za sebe nebo to co řekne DW je svatý a čístá pravda.. On DW lže jak když tiskne Helwani taky už v životě neměl být vpuštěn na žádnou akci UFC podle DW :D

Lyoto - Čtenář - 19.8.2016 v 13:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Jak by rekl Diaz. Everbody is on steroids. Tak ja rikam , ze všichni lžou.... Řešíte picoviny. Řešte zapas, ne to co kdo rekl, nebo ze někdo někomu neotevřel dvere. Všichni tady někoho moralizujete, přitom je znáte 5 min z TV. Je zvláštní , ze to bude mit nej sledovanost, ti lidi co byli na tiskovce, tak pochybuju ze odcházeli zhnuseni. Zaplatili za show, tak ji maj. 

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 13:54
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Přesně, kdoi z vás si někdy zaplatil PPV? Kdo utratil za ten turnaj lístek? Onko, Lyoto Vám potvrdí, že když jdete na CMG, tak tady si můžete myslet cokoli, ale na živo jste pak rádi za tu show, protože kolem té atmosféry na místě se nedá srovnat s jiným zážitkem a úplně vše jinak vyzní než z TV.....

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 13:48
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Ale jasný že lže, ale kdy viš co je pravda a není, můžeš se pouze domnívat, tak jako já. Ale nebudu hanit někoho nebo mu nadávat, když o tom není 100% pravda a vše je o názoru.

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 13:55
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Lyoto o tom žádná že to vydělá love a že to je šou já jsem pro.. Jen prostě afekt Ira mě pobavil a udělal dobře tak stejně jako ho někteří budou dokola omlouvat stejně jako JJ.. a co chceš řešit o zápase tam není o čem.. Ir dostane bití tentokrát už žádný vyhraný kolo, ale jednoznačný tvrdý bití.. Do toho se tady nebude pouštět ani největší fanoušek Ira protože už i ten ví že Ir bude bit.. čím může Diaze zaskočit? 

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 14:05
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

tak pokud bude kondice lepší, tak ho může rozhodně dojebávat delší dobu než jen v prvním kole. Já myslím, že ty údery Diaz pocítil hodně. Zase nedělejme z Diaze boha, když se podívám na posledních 6 zápasů.... Jestli bude Conor připravený i po taktické stránce a bude se více soustředit na jeho přední nohu, tak to může být dlouha bitka. Diaz nebyl tak mediálně zatížený, neměl sice full camp, ale Diazové tvrdí, že tvrdě makají soustavně nonstop. Zase bych nepřecenoval full camp. Určit nyní musel i více věnovat čas mediím a těm vecem kolem, které určitě Conorovi neprospěly minule a nyní to dost sabotoval a makal. Navíc i Conor už si vyzkoušel jaké je to v téhle váze, zkušenost. Diaz ho subnul, ale to se hrnul vysštavený Conor po něm. Diaz aktivně po takedownu nepůjde nebo aspoň to tak nechodí v jeho fightech. Sám v rozhovoru řekl, že těch submisí má tolik díky tomu, že soupeře vyštavi, otupí udery a pak to příjde samo. Prostě je na obou stranách spousta otazníku. Jestli Diaz bude až o tolik lepší při plném campu. Nebo zda fyzička Conora bude jinde? Jak to takticky zvládne a jaký bude průběh fightu? JJe tu plno otázníku. já si myslím, že je to 50:50. Tak jednoznačně bych si nebyl jistý Diazovou výhrou.

Lyoto - Čtenář - 19.8.2016 v 14:08
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Hele nebyl bych si jistej tim bitim. Jako fan gregora si myslím , ze spis vyhraje Diaz. Na druhou stranu vubec nemusí.  Vzpomen na prvni zapas. Spis to co se dělo pred. Všichni hejtovali CMG za to ze si vybral nejlehciho soupeře, možna i ty jsi to byl. Nevim. Všichni meli jasno ze CMG vyhraje. A ejhle.... Ted uplnej opak. V mma neni jasnyho nic. Diaz vydrží pět kol rezby, vypada jak kdyz umírá. Ale je to jeho warrior mode. Nejsem ted zaslepenej a třeba bych psal jinak jen kdyby nešel s Diazem. Diazbrothers proste zeru , stejne jako CMG. Proto i dokážu psal subjektivně objektivní názor. To je hovadina vid:)? Ale vyčítani chování CMG jen proto ze to hraje a obhajoba Diaze protože takovej je je blbost. Ja jako divák chci show. Někdo ne, v tom případě ale by mel koukat třeba na rizin. Me by vubec nevadilo , kdyby tam jeste na tiskovce naběhl dw a dal jim tam za to facku. Ten hype mam rad. Je to Vegas , je to Ufc, je to proste show a ty lidi to tam proste chtej. Je nezajímá pohoršenej typek z Pardubic, Kolína nebo z Prahy. Maj nas v prdeli a ten trh v Us si říká o neco jinyho. Je to jen nabídka a poptávka . Nic vic. Wwe pro Evropany shit, kokotina a proto to v Evropě neni. Tam??? Neco co si nedokazes představit. Takhle se to ma brát. Chces to, mas to ....nechces , nekoukej.... Rikam nejsem rvac, ani fighter... Jsem divák a fanoušek a me se dostává to co chci...

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 14:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Já souhlasím já mám šou taky rád, ale mám rád prostě přirozený válečníky jako je Diaz.. Prostě Diaz to nedělá pro media stejně jako se tehdy porval s khabibem kdesi ( což jsem mu tehdy zazlíval) Protože rvát se na veřejnosti to už je fakt ostuda pro fightera, ale Diaz takovej bohužel i bohudík je.. Jde o to že on má prostě na salámu kolik lidí to vidí a kolik lidí o tom napíše on to tak cítí tak to udělá.. Ir je jen herečka co blbě kecá a žvejká jako kráva.. prostě mě nepřesvědčil že to je takovej frajer jak na tiskovkách a když mu to nežeru tak prostě vypadá jen jako blbeček v upnutým tričku.. K fihgtu - to že Diaz dostal v prnvním kole takovejch ran bylo tím že to kolo úplně vypustil a prakticky ani nic nedělal a v druhém kole přišla první kombinace předni zadní a Ir hulil okamžitě.. Nevím nemyslím si že Conor bude nějak zvlášt kardio mašina a pokud Diaz půjde naplno od začátku stějně bude tahat nohy 

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 14:27
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

no v tom dokumentu flashback to nevypadá, že by to vypouštěl, byly tam i záběry a pokyny z rohu během fightu co pořvávali :D....právě to je další otazník no, jestli to byl lazy styl Diaze atd. Zase když vezmu zápas s Thompsonem, tam se hrubo nechytal a to do toho šlapal od začátku zápasu. No je pravda, že ta přímočarost Conora Diazovi bude více vyhovovat, Conor asi nezvolí taktiku z ústupu nebo držení distance s výpady. Proto to nemám tucha, jaký to bude mít průběh, tak nikoho nefavorizuji.

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 14:45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Tak Ir asi nebude bojovat z ústupu a na distanc protože je o dost menší tak to by se mu taky nemuselo moc vyplatit.. Spíš naopak by měl Diaze talčit k pletivu a rozjíždět kombinace hlavně na spodek těla aby Diaze vyštavil, ale podle mě Ir padne tak či tak nakonec na tu fyzičku, kterou Diaz prostě má..

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 14:51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

No to je mozny no. Diazova brada a fyzicka je urcite vyhoda. Tak ono na ty spicce muze prilitnout jedna dobra trefena viz Aldo a je po zapase. Pri tech prekvapeni za posledni rok bych se nedivil, kdyby Conor subnul Diaze laughing. Samozrejme dzouk, ale co se letos deje, tak by me to neprekvapilo ...

Caidel - Administrátor - 19.8.2016 v 14:46
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Nevím nic o dokumentu flashback, ale zato jsem s Diazem četl několik pozápasových rozhovorů kde jasně říkal že vypustit první kolo a šetřit síly byla předem naordinovaná taktika, páč si nebyl jistej, kolik má jako Cabo Nate vlastně sil.

Takže za mě osobně platí, co jsem už psal jinde: MCG se připravuje na to, aby fyzicky ustál pět kol s Diazem tak jak ho zažil. Problém je v tom, že on vlastně Diaze jedoucího na plný plyn vůbec nezažil (páč ho sestřík první dobrou 1-2) a až ho zažije, tak se bude divit :)

Jedině Benson Henderson s Natem bojoval na pět kol a viz. mnou linkovaný článek, moc si to taky neužíval. Nehledě na to, že sám Benson je rovněž proslavená neutahatelná kardio mašina. 

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 14:48
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Tak nevim jak ty, ale pro Bensona to byla nejlehci obhajoba a Diaze vylozene prejel. Co do uderu jednoznacne.

malylada87 - Čtenář - 19.8.2016 v 14:52
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

A to si troufam tvrdit, ze tehda po te serce, kdy o titul nastupoval byl v zivotni forme...

Ondatra9 - Čtenář - 19.8.2016 v 15:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Já pohoršený rozhodně nejsem:) mě tenhle cirkus nevadí, i když by si je mohl vzít do učení Sonnen, toho nic nepřekoná, trashtalk na úrovni, kterej dával hlavu a patu a byla to nehorázná prdel. Tohle je to, co si žádá doba a ne jen v tomhle sportu, stačí se podívat co se dnes točí a jaké jsou dnes písničky, holt lidi jsou čím dál víc úhylný a retardovanější a tahle jednoduchost je láká. A já se s nimi klíďo svezu, jen to nebudu tolik prožívat:) Jestli tohle režíroval Formann nebo to bylo spontální mi je fuk.

Jinak Conor svou práci dělá fakt dobře a v dnešní době umí prodat ten zápas, jsem na něj zvědavý s čím příjde a doufám, že nepřekvapí. Přeju NAtemu, né kvuli CMG, ale Diazum fandím dlouho, ještě než jsem věděl, že nějaký Conor existuje, takže Nate ukončiho fackou:).

PS: Lyoto nějakej ten termín:)

Maltézsky psík - Čtenář - 20.8.2016 v 22:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Keď už spomínaš Sonnena, ten chlap je v trash-talku neprekonateľný. Nikto nikdy nebude lepší. Nechápem ako to robil, všetci sa poriadne bavili a nikto nebol pohoršený. Dokonca aj s Wandym keď robil TUF, tak údajne brazílske publikum prešlo postupne na jeho stranu.

Patriot - Redaktor - 21.8.2016 v 01:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Když už jste načali Sonnena, ten teď prochází pěkně těžkým obdobím. Tenhle týden mu umřela novorozená dcera, na světě byla jen 5 dní a údajně ji zabila nějaká infekce. Dokonce i Wanderlei odložil starou nenávist a upřímně mu kondoloval.

Onko23 - Čtenář - 22.8.2016 v 14:14
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

no sakra, ale ste to tu rozprudili :D Ani enviem, co skor...tak fet. Nemam rad Jonesa, to na uvod, je to prechcany hajzlik a stofak, proste junk a ani ho nevnimam ako GOAT. Ale...rozdiel je v tom, ze Nicka nachytali uz niekolkokrat za ganju, ktora sa cuduj svete, je na zozname zakazanych latok narozdiel od koksu. A tam je kamen urazu. Ze Diaz to nerobi pre prachy a media?? Ved o nicom inom netoci, len to, ze stale ma za zapas malo, ze by sa aj bez CMG dostal tam, kde je, ale pravda je, ze ani nahodou...ved teraz dostal 2mega plus podiel z PPV...za to si moze kupit pol Stocktonu. Sam Diaz tvrdi, ze McGregor je vynikajuci byznysmen a aj fighter a ma recht. A ani Diazovci nie su svati, sami si proti sebe postvali x ludi, ale realne napr. Cowboy, x bitiek kade tade po foyer s inymi fightermi, alebo timami a tu flasu, co hadzal Nate, hodil nie po Conorovi, ale do jeho timu. Takze nemaju si co vycitat


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Caidel - Administrátor - 22.8.2016 v 14:39
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

Čistě pro zajímavost: Cerrone s Diazovci zakopal válečnou sekeru shodou okolností asi dva dny před tímhle turnajem. Přišel za nima a zahlásil: Hele, chlapi, tohle je fakt hloupý, přece po sobě nebudem házet blbý pohledy pokaždý když se někde potkáme, je čas s tím skončit. A Diazovci: Tak jo, v pohodě. Mír uzavřen :))

Onko23 - Čtenář - 22.8.2016 v 15:15
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Konec éry Mcgregora - Odpovědět
 

jj, v jednom Embedded Cowboy vychadzal z nejakych dveri okolo ktorych akurat prechadzal Nate a v poho si tukli rukami....ale tak to bolo aj na tej konferencii zaciatkom roka. Nevrazivost medzi Cerronem a CMG a nakoniec v zakulisi sa zdravili chalani... ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

mimo - Čtenář - 19.8.2016 v 16:24
ufc 202 - Odpovědět
 

Podľa toho čo som si pozrel - tlačovka a otvorený tréning s otázkami na konci musím povedať , že Nate sa dostal Conorovi do hlavy ako ucholozec / škvor / a robí tam nesmiernu šarapatu . I keď som mierne v zápase favorizoval Conora , tak teraz to vidím pre Diaza ...

Tento krát to divadlo nebolo v réžii CMG , bol vidieť podľa reči , gestikulácie , póz , že to absolútne nezvláda ./ hlavne v odpovediach pri verejnom tréningu /Pri Aldovi to zafungovalo , Conorov výkon bol na Oscara - bolo vidieť , že to cielene hrá , no a tu to je celé naopak . Conor nič nehral , bol na...ný ako malé decko čo dostane na prdel / na ktorú pravdepodobne aj dostane /

A ešte dačo - úprimne mi obaja začínajú liezť na nervy CMG sa správa ako spratek a Diazovic gang .. škoda slov - už to je celé otravné a myslím si , že UFC to viac škodí ako pomáha .Opakovaný vtip už nie je vtipom .

Ale aby som nebol len oportunistom . Nate trénoval ako nikdy pred tým - opravte ma , ale vraj sa nikdy  špeciálne nepripravoval na konkrétneho súpera - až teraz a podľa toho čo bolo vidieť , tak je asi v svojej najlepšej forme / samozrejme kardio mal vždy excelentné / a som zvedavý či sa prezentuje v zápase aj kopmi , zahliadol som  tam napríklad názvak kickboxérskeho mawashi na telo aj hlavu ...

CMG evidentne inšpiroval Diaz / alebo Sagan ? :) / keď kardio naháňal na bajku a myslím si že jeho výborný box bude ešte lepší ...

Ale i tak - zápas sa vyhráva hlavne v hlave / zjednodušene povedané /

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 16:35
Re: ufc 202 - Odpovědět
 

Jen tě opravím.. Nevím jak teda Nate, ale hlavně Conor se nepřipravoval prý na konkretního borce tak detailně jako teď na Diaze a to hlavně proto že mu vždycky soupeř odpadl a bral za něj rychle náhradu :) ale co na tom je pravdy to netuším :) to ti odpoví fundovanější odbornící než já :)

Caidel - Administrátor - 19.8.2016 v 17:27
Re: Re: ufc 202 - Odpovědět
 

Už jsem to psal v příslušném článku (UFC 202 tuším). Ano, MCG se na konkrétního soupeře nikdy nepřipravoval, protože to v SBG prostě nedělají. Tohle je poprvé a Kavanagh to bere jako přelomovou věc :)

Hehe, teď jsem našel výbornou hlášku Diaze k té tiskovce (volně parafrázuji): McGregor si přišel pozdě a tvářil se jako kdyby celá ta šou byla o něm. Tak jsem odešel a celá šou skončila. Tak kdo je tady hvězda?

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 17:58
Re: Re: Re: ufc 202 - Odpovědět
 

:D Pobavilo.. Diaz je prostě jinej pán to se mu musí nechat :D a má pravdu když odešel Diaz tak tiskovka skončila :) A Conor ač to někteři neradi slyší tady to prostě těžce nese.. Vylíval si srdíčko ještě hodně dlouho po tom co tiskovka skončila.. Podle mě má CMG v hlavě jen pár slov.. Diaz,Stockton, im not suprised motherfuckers :D a tím si to sám prohraje a to ještě Diaz povodí na vážení, který si dnes vyjmečně nenechám ujít LIVE!!

orimec - Čtenář - 19.8.2016 v 19:02
Re: Re: Re: ufc 202 - Odpovědět
 

Ano, ale pobavil aj conor :) tiez parafrazujem... videl som ludi v hladisku panikarit, dovodom udajne bola dehydratacia tak som im poslal nejaku vodu :D nech je aky je toto zabil :D

Inak ak som dobre videl, prvy hodil flasku nate, ale skor oblucik niekde do prvych radov hladiska... neviem ci tam bol team mcgregora, asi... lebo obratom odtial prileteli 2-3 flasky ale prudke strely... az potom conor vyletel a zacal po nich palit.

Moja prva reakcia bola - jeden vacsi curak jak druhy... teraz uz to vnimam viac easy... nachytala macka vtacka - diazovci chceli vytocit conora, podarilo sa... je to dobre, dali mu ochutnat vlastnu medicinku :)

Vsetko (rozum) hovori ze by mal vyhrat nate... ale mam pocit ze stockton motherfucker bude surprised tentoraz.

Za mna dalej TRex vyhra... a v titulaku hodne podkuri aj DC... a to fandim DC... TRex je hodne dobry a hodne prehliadany borec... vyborna zem a velmi dobry standup...

Ak by som mal tipovat Mcgregor, TRex, Magny

Chael Perosh - Čtenář - 21.8.2016 v 03:17
Re: Re: Re: Re: ufc 202 - Odpovědět
 

(1) Facebook

 

Chael Perosh - Čtenář - 21.8.2016 v 03:20
Re: Re: Re: Re: Re: ufc 202 - Odpovědět
 

Ať to bylo domluvený nebo ne, tohle je už silně přes čáru. Navíc něco jinýho je hodit plastovou flašku s vodou a něco jinýho plnou plechovku Monstera. Ir se zas předvedl, ale je mi jasný, že je to v cajku on a Kokeš můžou všechno, UFC jim vždy rádo zamete cestičku. Co dodat...Ať mu dá Nate KO třeba jako dal Mir Duffeemu. Pak se mu možná v palici rozsvítí...

ensi - Čtenář - 19.8.2016 v 18:32
Nick Diaz - Odpovědět
 

Vubec se Nickovi nedivim ze nezaplatil. Tady z neho vsichni delaj ze je 100% vinnej, ale pokud si to pamatuju dobre, tak tenhle pripad byl prinejmensim kontroverzni, jelikoz mu odebrali 3 vzorky, 2 se vratily zpet cisty(od akreditovanych laboratori) a jeden se vratil pozitivni-od neakreditovany laboratore a ani se neuracili testovat vzorek B a rovnou dostal 5let...

Nexter92 - Čtenář - 19.8.2016 v 18:53
Re: Nick Diaz - Odpovědět
 

Je to fraška nic víc!! Jones zobal počas ppřípravy úplně evidentně protože ty nárusty svalový hmoty byly velký a svede to na to že mu nestál krocan a na ulici si koupil falšovanej Cialis aby se mu postavil a daj mu 6 měsíců.. Normální člověk by seděl za držení fetu, bouračku útěku od bouračky a on nic normální člověk už by letěl z UFC (jako někteří jen za urážky na sociálních sítí) on nic on se jen omluví a poplače, teďka zobe a svede to na tohle :D to už je normální vtip!

malylada87 - Čtenář - 20.8.2016 v 20:10
Novinka - Odpovědět
 

Tak Glbert Melendez přestupuje do FW. Tahle divize bude nabitá, po Pettisovi další velké jméno LW co přestupuje. Už teď je ta divize full bojovníky, co by mohli o titul. Jsem zvědavý jak se  oba prosadí.

malylada87 - Čtenář - 21.8.2016 v 01:36
Novinka - Odpovědět
 

Tak oba borci na UFC 202 mají překonat rekord Brocka co se tyká peněz. Conor má dostat  3 mil USD a Nate 2 mil. USD. Nate se díky Conorovi hodně nabalí,předtím bravál kolem 60 tisíc USD :D.

malylada87 - Čtenář - 21.8.2016 v 06:43
Výsledky - Odpovědět
 

Neskutečný turnaj ....

Především v první  řadě neskutečný respekt k oboum. Vyždímali se na maximum a nechali tam uplně všechno. Conor takticky se nenechal vybláznit a ve třetím kole už vypadalo, že to půjde z kopce, ale ukázal i srdce válečníka a vůli. Pak se vrátil a oba to do sebe pumpovali par exceláns. Conor dle mého zaslouženě, kardio polevilo později ale naonec se to na konci vyrovnalo. Co mě překvapilo, tak byla takedown defence a obrana. Diaz prakticky Conora nejvíce dusil právě v těch klinčích, na distanc byl Conor o něco lepší. Parádní fight a po zápase zase oba předvedli vzájemný respekt. Celkem jsem se pobavil, když Conor řikal Natovi po zápase funking warrior :D.

Druhý zýpas večera mi Rumble vyrazil dech a takový průběh jsem vůbec nepředpokládal. Je mi Teixeiry líto, ale Johnson je neskutečné zvíře. Takový vypínač a Gloverovi, který pak půl minuty ještě chytal rozhodčího.....no páni. A především to gesto Rumbla, respekt k soupeři a pak jak zpražil diváky bučící na DCho. "mějjte respekt, je to šampion, skvělý atlet". Klobouk dolů.

Cerrone fantastický, nechápu jak to dělá, ale ve WW zatim demolice,že se nestačím divit. Kombo jak z mortal kombatu.

Dvojnásobný Lim dostal pěknou čočku od náhradníka, to bude skokan žebříčku večera. 

V prelims perfektní nečekaná demolice Magnyho. Larkin ho nadobro pohřbil s tytulovými šancemi. Škoda, že nepředvádí vyrovnané výkony, s tímto by zavařil většině topky. JJeště ke zmínce stojí Casey, která se zlepšuje zápas od zápasu a jsem na ni v budoucnu hodně zvědavý.

Pochvalu zaslouží i ten marnotratný borec Lobov, konečně vypadal, že chce zápasit :)

malylada87 - Čtenář - 21.8.2016 v 06:47
Re: Výsledky - Odpovědět
 

Jsem zvědavý co zase budou psát Conorovi "příznivci" :D ....sranda

 

Nexter92 - Čtenář - 21.8.2016 v 07:17
Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Respekt k oběma borcům.. to co předvedli byla neskutečná bitka.. Ir mě dost překvapil tím přístupem k tomu fightu a že se fakt nenechal vyhecovat čekal jsem že po těch tiskovkach do něj půjde trošku víc.. Naopak Nate mě docela sere s těma vlažnejma začátkama, kdyby tolik nenakoupil ty první dvě kola mohl o něco víc pracovat v těch pozdějších.. každopádně já osobně měl nabodovanej zápas jako remízu, která by dle mě slušela nejvíc, ale z pohledu UFC je lepší výhra Ira a následná trilogie po čase :) každopádně smekám před Irem konečně ukazal koule válečníka.. Diaz neskutečný dříč směrem dopředu škola že ten takedown nepadl dřív.. Ira stejně nebudu mít rád protože bude furt stejnej arogant, ale zápas neskutečnej!! respekt oběma!

Nexter92 - Čtenář - 21.8.2016 v 07:21
Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Jinak Laďo nevíš jestli bude tiskovka potažmo odkaz na ní? díky :)

malylada87 - Čtenář - 21.8.2016 v 09:23
Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Respekt, takovy koment jsem necekal :-)....

hele nekoukal jsem, byl jsem rad, ze jsem to vydrzel. Ale moc me to nezajima, urco si do sebe rejpli atd a zase by to zhanilo dojem  :-D. Mrknu dopoledne a dam odkaz

Nexter92 - Čtenář - 21.8.2016 v 09:51
Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

to by jsi byl hodnej :) a byl bych ti vděčnej za odkaz :) ale nevím četl jsem že se tiskovka po fightu zrušila tak nevím jestli něco najdeš.. Jinak musím říct ještě pár věcí.. Ať už jste fanoušci Diaze či McGregora dneska je den kdy je na čase uznat že oba jsou to legendární bojovníci... Nathan je obrovskej srdcař a tvrdej kluk - klobouk dolu že odvetu vzal mohl Conora fáknout a nechat ho jen s prohrou ( i když zato dostal hromadu peněz) klobouk dolů za to že to vzal a celkově za to že bere vždy každou výhru a jde se prostě pomlátit.. On je důvod proč dělám bojové sporty protože když vidím tu chuť s jakou se jde prostě pobít a ten dobrej pocit z té bitky a když má držku od krve vidí úplný hovno a stejně pořád jde dopředu a ještě ukáže fakáče a směje se Vám do xichtu respekt!! Respekt i Irovi nenechal se dát dolů, šel do zápasu ledově klidnej s čistou hlavou a udělal svoji práci jak měl! Ukázal konečně toho pokorného bojovníka v sobě a respekt že ušlapal s Diazem všech pět kol! je na čase dát emoce stranou a říct si narovinu že ať fandíme komukoliv oba zaslouží obdiv ! :) Respekt i Rumblovi a T-Rexovi!! 

Tompkyn - Čtenář - 21.8.2016 v 09:57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Zdravím jsem tu novej a chci se zeptat jestli je na nějaké stránce záznam zápasu ? cool

Nexter92 - Čtenář - 21.8.2016 v 10:04
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Chlape vítej tady v tý magorárně :D a všechny zápasy jsou na mma-core.com