přihlásit trvale
Nová registrace
Ohlédnutí za UFC Fight Night 91

Ohlédnutí za UFC Fight Night 91

přečteno: 67720×
26.07.2016 v 14:44 | Autor: Caidel
diskuse: 183×
Rubriky: Články - bojové sporty / MMA / Svět

Turnaj UFC Fight Night 91 se konal nezvykle ve středu 13. července v Sioux Falls v Jižní Dakotě. Šlo o vůbec první turnaj, který kdy UFC v Jižní Dakotě uspořádalo a jelikož se konal jen čtyři dny po UFC 200 v období přehlcení MMA, šlo o turnaj značně přehlížený o čemž také jasně vypovídají čísla: Na turnaj se přišlo podívat jen 5671 diváků, kteří na vstupném zaplatili jen cca 381 tisíc dolarů a na Fox Sports turnaj sledovalo jen 609 tisíc diváků (maximum 675), což je letos suverénně nejnižší sledovanost. Žádný jiný turnaj (ve večerním čase) se letos nedostal pod 705 tisíc. Pravdou ovšem je, že prázdninové turnaje bývají tradičně slabší, nejhorší turnaj loňského roku se konal také v červenci a měl sledovanost jen 508 tisíc, ačkoli tehdy šlo o přenos ze skotského Glasgow. Předzápasy k FN 91 vidělo 311 tisíc fanoušků. 

To je však nesmírně paradoxní, protože od Fight Night 91 sice vůbec nikdo nic nečekal (a málokdo tento turnaj viděl), přesto však šlo o turnaj, který byl nakonec nesmírně koukatelný a ve srovnání všech čtyř turnajů daného týdne (UFC 200, TUF 23 Finále, a FN 91 a 90) byl bezesporu nejzábavnější. Sázkově to bylo postavené na hlavu - favorité vyhráli pouze tři zápasy, devětkrát prohráli a z pěti debutujících fighterů vyhrál jediný. 

A teď již k jednotlivým fightům.

V hlavním zápase večera se fantasticky předvedl nejtvrdší ranař nižších váhovek John Lineker (28-7 MMA, 9-2 UFC) v celkem krátkém souboji s Michaelem McDonaldem (17-4 MMA, 6-3 UFC). Původně byl sice hlavním fightem večera Ferguson vs. Chiesa, po zranění Chiesy to za ně ale vzali Lineker s McDonaldem. Linekerovi netrvalo dlouho a předvedl to co umí nejlépe - tedy tvrdé KO soupeře, které mu trvalo necelé tři minuty a vcelku pochopitelně mu vyneslo bonus za výkon večera. Pomenší Lineker si připsal další dva knockdowny a v bantamu se tedy zabydlel už natrvalo. Po výhře nad McDonaldem je světovou pětkou s třemi výhrami v bantamu - takže už zřejmě přišel jeho čas a vyzval šampiona Cruze - prý má rozhodně něco (šampionský pás), co zkrátka patří Linekerovi. A rozhodně patří mezi nejpravděpodobnější volby, takže ho příště dost možná uvidíme v titulovém zápase, protože jeho knockoutérská bilance je skutečně mimořádně působivá (více v sekci statistiky). Cruz bude díky své špičkové defenzívě a pohybu jasným favoritem, ale na druhou stranu: Linekerovi skutečně stačí trefit málo a může mít vyhráno. Bývalý vyzyvatel McDonald se propadl do světové třicítky. 

Velkou zásluhu na zábavnosti celého večera měl co-main event. Po zranění Michaela Chiesy proti Tony Fergusonovi (21-3 MMA, 11-1 UFC) zaskočil neporažený nováček Lando Vannata (8-1 MMA, 0-1 UFC, který je žebříčkově až někde ve třetí světové stovce - a stálo to opravdu za to. Vannata už před zápasem hlásil, že Ferguson je snadno čitelným soupeřem, což poněkud rozvířilo internetové vody, protože jestli bývá Ferguson charakterizován, bývá to často slovem „nepředvídatelný“ a označení za čitelného se dotklo i samotného Fergusona který slíbil Vannatovi, že s ním bude mít rozhodně plné ruce práce. Jenže pravdou byl nakonec pravý opak: Ferguson sice Vannatu zvládl porazit, když ho v druhém kole odchytil přímo v postoji do D'Arce choke, jenže v prvním kole šlo o tak fantastickou bitku, že o zápase večera nebylo vůbec žádných pochyb už po pěti minutách a Ferguson byl rád, že se konce kola vůbec dožil, protože ho Vannata v prvním poslal k zemi. Málem se tak zrodilo jedno z největších překvapení historie vůbec (což se paradoxně povedlo o pár dní později v Bellatoru) a Vannata sice nastoupil do UFC s první porážkou kariéry, ale jeho kredit na mezinárodní scéně narostl neuvěřitelným způsobem a ačkoli je stále ve světové třístovce, má teď respekt a obdiv mnoha fanoušků - a prý trochu lituje, že v přestřelkách s Fergusonem pustil do hry své ego, kdyby do toho šel trochu taktičtěji, mohl by i vyhrát.  

Ferguson je světovou šestkou a navýšil svou vítězou sérii na osm zápasů (momentálně čtvrtá nejdelší aktivní v UFC). Má před sebou dva jasné cíle: buď vyzyvatelský rozstřel s Nurmagomedovem (což už se jednou rušilo kvůli zranění), nebo rovnou titulák s Alvarezem. Je přitom trochu vtipné, že on i Nurmagomedov brali zavděk náhradními noname soupeři, takže jsou na tom vlastně prakticky stejně, jako před plánovaným vzájemným fightem, rozdíl je ovšem v tom, že titul má teď nově Alvarez a potřebuje nového vyzyvatele rovnou a nemá zřejmě čas čekat, až si to Ferguson s Nurmagodovem jednoznačně vyřeší. Navíc Nurmagomedov měl nad dos Anjosem výhru z minulosti, což mu dávalo v diskuzích o pozici vyzyvatele jisté body plus o které teď přišel. Ferguson tedy uvádí Nurmagomedova jako možného soupeře, zároveň ale přiznává, že s tím jak je Nurmy křehký je pravděpodobnější, že mezitím spíš Ferguson odejde do důchodu, než se fight povede. Šampion Alvarez Fergusonovi i Nurmagomedovi v odpovědi simuloval automatický odpovídač Outlooku s tím, že je teď na dovolené a soupeře bude řešit až se vrátí :) V pozdějším rozhovoru ovšem Alvarez naznačil, že ho zajímá spíš „money fight“ proti vítězi zápasu Diaz vs. McGregor, ale jinak se přikláněl k variantě Fergusona, protože podle Alvareze je osm výher v řadě s řadou finišů podstatně lepší argument než neporažená série Nurmagomedova, která ovšem za poslední dva roky obsahuje jen jeden zápas (Ferguson jich za srovnatelné období zvládl šest). 

Josh Samman (12-4 MMA, 3-2 UFC) před soubojem s Timem Boetschem (19-10 MMA, 10-9 UFC) sice sliboval, že se vrátí ke svým základům a k tomu co dělá nejlépe, jenže ve fightu provedl pravý opak - snahou o porazy a zápasení se neustále hnal do klinčů, kde dominoval Boetsch, což se projevilo i v TKO GNP výhře v čtvrté minutě druhého kola. Sammanovi zkrátka tenhle fight vůbec nevyšel a padá až někam na úroveň světové padesátky, navíc byl poprvé v kariéře knockoutován. Boetsch si naopak zachránil kariéru která po třech porážkách visela na vlásku (sám uvedl, že moc dobře věděl, že bojuje o udržení v UFC) a vrací se do pětadvacítky střední váhy, neboť v minulém zápase bojoval v polotěžké.

V souboji těžkých vah Daniel Omielanczuk (19-5-1 MMA, 4-2 UFC) zvítězil většinovým rozhodnutím 2x 29-28, 28-28 nad grapplerem Alexejem Oleinikem (50-10-1 MMA, 2-1 UFC). Oleinik se vracel po pauze dlouhé 599 dní a ačkoli zpočátku vypadal lépe než Omielanczuk, Omielanczuk všechny jeho pokusy o submisi ubránil a Oleinikovi postupně došla energie a Omielanczuk začal bodovat víc. Zajímavostí je, že Omielanczuk měl před zápasem nález na Meldonium, nicméně USADA nebyla schopna prokázat, že ho použil až po zákazu (není jisté, za jak dlouho z těla vyprchá) a tak Omielanczuk na turnaji zůstal. Tabulkově jsou teď oba borci těsně vedle sebe - Omielanczuk je světová 33., Oleinik 34. Omielanczuk si připsal třetí výhru v řadě a má tak sdílenou nejdelší vítěznou sérii v divizi za Overeemem a Lewisem (oba 4). 

Keita Nakamura (32-7-2 MMA, 2-4 UFC) s k Kyle Nokem (22-9-1 MMA, 6-5 UFC) v úvodních porcích zápasu pustil do mocných přestřelek, pak se ale situace poněkud uklidnila. Nakamurovi se ale v závěru druhého kola podařilo Nokea nachytat a ukončil ho RNC pouhou vteřinu před koncem druhého kola. Nakamura tak posledních osm výher získal před časovým limitem a je světovou 54., Noke má nyní ve velteru bilanci 3-3 a je cca 85.

Louis Smolka (11-1 MMA, 5-1 UFC) stylově přejel domácího favorita a slibný prospekt Bena Nguyena (14-6 MMA, 2-1 UFC). Nguyen přitom nevypadal špatně, spíš Smolka, který za svůj výkon obdržel i poslední z pozápasových bonusů vypadal dobře. Iniciativu přebral na konci prvního kola a nastavil své tradiční pekelné tempo s kterým už se Nguyen nedokázal vyrovnat. Smolka ho pak v závěru druhého na zemi domlátil údery a lokty a posunul se na pozici světové pětky. Smolka šel nekompromisně po finiši - vyzkoušel za necelá dvě kola sedm submisí, což je nový UFC rekord pro muší váhu a rád by odteď všechny zápasy pětikolové, protože by mu to poskytlo prostor ničit soupeře svým tempem a fyzičkou. Sám se každopádně po čtyřech výhrách v řadě už vidí v nejvyšších patrech divize - obratem zažádal o dočasný zápas titulové váhy jako náhradník proti Wilsonu Reisovi na UFC 201 (kde se zranil šampion Demetrious Johnson), UFC mu ale v tuto chvíli Reise nedá a raději proti němu postaví nějakého nováčka (což je škoda, protože ani Reis ten titulák nemá tak docela nezpochybnitelně zasloužený, takže rostřel mezi Smolkou a Reisem by dával i smysl).

Pouhé dva týdny před turnajem byl na startovku dodatečně dopsán zápas mezi debutantkou Katlyn Chookagian (8-0 MMA, 1-0 UFC) a veteránkou Lauren Murphy (9-3 MMA, 1-3 UFC). Katlyn se v zápase předvedla dobře a díky aktivitě si pro sebe nabodovala dvě kola ze tří a zůstává tak neporažená. V žebříčcích se objevuje jako světová jedenáctka (dosud byla mimo žebříčky) a letos tak stihla už třetí výhru. Sama navíc říká, že dostat se do UFC rozhodně není její konečná meta a míří až k tiulu. O zbytku divize navíc v klidu prohlásila, že je v ní řada tvrďaček a agresivních bojovnic, ale málokterá je prý skutečně všestranná. Lauren Murphy padá na pozici světové dvacítky, v UFC se jí ale zatím moc nedaří - první dva fighty prohrála, pak výhra nad Fasholz a nyní zase porážka. Porážky má zatím ale vždy jen bodové.

Sam Alvey (27-8 MMA, 4-3 UFC) si napravil dojem se svého nedávného otřesného zápasu s Eliasem Theodorouem. Na FN 91 nastoupil proti nováčkovi z TUF 23 grappleru Ericu Spicelymu (8-1 MMA, 0-1 UFC) a uštědřil mu první porážku v kariéře. Ranař Alvey údery se Spicelym několikrát pěkně zamával - a pak ho nečekaně chytil do gilotiny kterou zápas ukončil v třetí minutě. Pro Alveyho to byla teprve třetí submise v kariéře (naposledy se mu to povedlo před 25 zápasy a 6 lety), nicméně všechny čtyři výhry v UFC má finišem hned v prvním kole. Budoucnost pro Spicelyho nevypadá zrovna ideálně vzhledem k tomu že se nechal porazit ve své vlastní hře. 

Ve váze do 115 liber si to rozdaly Cortney Casey (5-3 MMA, 1-2 UFC) a Cristina Stanciu (5-2 MMA, 0-2 UFC). Jejich zápas byl ještě o sedm vteřin rychlejší, než ten Alveyho a Spicelyho a Casey vzala Stanciu dvakrát na zem, odhalila na zemi její značné rezervy a bezradnost a rozmlátila jí lokty na TKO GNP výhru a posunuje se tak do světové třicítky. Casey má všech pět výher v kariéře před limitem, Stanciu v UFC oba zápasy prohrála a tohle bylo navíc její první KO. 

Scott Holtzman (9-1 MMA, 2-1 UFC) úspěšně odčinil svou první porážku kariéry a poměrně jasně (2x 30-27, 29-28) přestřílel a přebodoval Cody Pfistera (12-6-1, 1-2 UFC). Pfister je tabulkově kolem světové třístovky. Holtzman si s ním sice poradil hladce, i tak byl ale velkým kritikem svého výkonu a viděl v něm celou řadu chyb, které chce do budoucna napravit. 

Grappler Rani Yahya (22-8 MMA, 7-2 UFC) se vrátil po roční zdravotní pauze proti nováčkovi Matthewu Lopezovi (8-1 MMA, 0-1 UFC) a byl připraven zapůsobit na šéfy. Lopez se ovšem zápasu nebál a chodil s Yahyou i na zem. Za to sice v třetím kole zaplatil arm-trianglem s necelou minutou do konce zápasu, ale jinak si nevedl na debutanta proti světové čtrnáctce až zas tak špatně. Rani Yahya se po zápase nechal slyšet, že si teď bere příklad z Demiana Maii.  

Alex Nicholson (7-2 MMA, 1-1 UFC) sice v souboji s Devonem Clarkem (6-1 MMA, 0-1 UFC) prakticky celé kolo dostával naloženo, v úplném závěru kola se mu ale vydařila kombinace a tři vteřiny před koncem kola Clarka vypnul. Devin Clark v rámci přípravy na tento zápas trénoval s Jonem Jonesem a ačkoli tvrdil, že je díky tomu připraven, nakonec mu to tak docela nevyšlo. Naopak Alex Nicholson sice hodně inkasoval, i tak ale po zápase sršel sebevědomím a prohlašoval, že se chystá zaútočit na titul - což je asi poněkud předčasné. Všech sedm výher v kariéře má ale stopkou, šest z toho KO. 

Původně byl na tomto turnaji plánován ještě souboj Alex White vs. Ryan Hall, White se ale zranil a Hall se raději rozhodl pro zápas v jiném termínu, než pro náhradního soupeře. 


Zajímavé statistiky: 

 • Sázkoví favorité skončili s bilancí 3-9, debutanti 1-4.

 • Čistý zápasový čas 12 zápasové startovky byl 1:47:09

 • Zápas večera: Tony Ferguson vs. Lando Vannata. Výkony večera: John Lineker, Louis Smolka

 • John Lineker působí v bantamu od září 2015 a má zde nyní tři výhry v řadě. V posledních deseti zápasech v UFC má bilanci 9-1 a z posledních 24 fightů jich vyhrál 22.

 • Lineker má pět z devíti UFC výher KO. Má na kontě 10 knockdownů, sám přitom k zemi nikdy sražen nebyl. Stal se šestnáctým borcem historie, jenž této mety dosáhl, nicméně je prvním borcem se 135 librami a méně, komu se něco takového povedlo. McDonalda poslal k zemi dvakrát. 

 • Linekerovi stačilo na výhru 26 podstatných zásahů. 18 do hlavy, sedm na tělo a jeden do nohou. McDonald stihl 14 zásahů. 

 • McDonald byl zastaven před časovým limitem ve všech čtyřech prohrách své kariéry, KO ale prohrál naposledy před sedmi lety a 13 zápasy. 

 • Tony Ferguson má nyní osm výher v řadě, což je nejdelší série v divizi a čtvrtá nejdelší aktivní série v UFC. Je to o výhru víc, než má v tuto chvíli Nurmagomedov. Delší série mají jen Holloway (9) a šampioni Johnson (10) a Jones (13)

 • Ferguson má v posledních patnácti zápasech bilanci 14-1 a prohrál jen s Michaelem Johnsonem v květnu 2012. Po dvanácti fightech od skončení TUF má bilanci 11-1, což je nejlepší bilance ze všech borců co si prošli TUF. Ferguson má navíc 17 z 31 výher stopkou, v UFC tak vyhrál osm z jedenácti zápasů. Od roku 2011 si připsal sedm stopek a je tak druhý pouze za Donaldem Cerronem, který jich za stejné období stihl devět. 

 • Ferguson je specialista na D'Arce choke - v UFC tak vyhrál už tři zápasy což se zatím nikomu jinému nepovedlo. V posledních čtyřech zápasech navíc vždy bral pozápasový bonus.

 • Ferguson a Vannata stihli 75 zásahů během divokého prvního kola. Ferguson 41, Vannata 34, ale Ferguson šel také jednou k zemi. Vannata tak utrpěl první porážku v kariéře, i tak to ale byl fantastický vstup do UFC. 

 • Boetsch byl úspěšný ve svém návratu do střední váhy a ukončil svou sérii tří porážek. 

 • Boetsch Sammana zdolal v druhém kole zejména díky 24 GNP zásahům na zemi. Celkově stihl za zápas 38 podstatných úderů. 

 • Louis Smolka si připsal čtvrtou výhru v muší váze v řadě - delší série mají v divizi jen Benavidez (5) a šampion Johnson (10).

 • Smolka na Nguyena zkusil sedm submisí (za necelá dvě kola) a stanovil tak nový rekord pro zápas v muší váze. Celkově je to v UFC pátý nejlepší výkon. Předchozí rekord držel také Smolka (UFC 189) - pět submisí. Celkový rekord drží Cole Miller: 10 pokusů na UFC FN 11.

 • Smolka stihl Nguyena přestřílet o 78 podstatných zásahů - čtvrtý největší zásahový rozdíl historie muší váhy. Rekord drží Demetrious Johnson - Ali Bagautinova si v titulovém zápase dal o 97 podstatných zásahů. Smolka si Nguena dal 82:4 na podstatné a 138:8 na celkové údery.

 • Ben Nguyen přišel o nejlepší devítizápasovou sérii své kariéry a prohrál poprvé od roku 2010. Všech šest porážek v kariéře má stopkou, pět z toho KO. 

 • Cody Pfister prohrál na body po patnácti zápasech a více než pěti letech. Holtzman ho přestřílel o 65 úderů. Pfister uspěl jedním porazem z devíti pokusů, v předchozích dvou UFC fightech měl přitom úspěšnost 7/9.

 • Rani Yahya má 17 z 22 výher v kariéře submisí. V UFC/WEC jich má pět, tím dorovnal Renana Barao. Víc jich má jen Urijah Faber (7). Yahya Lopeze přestřílel 109 - 26 na údery a navíc si připsal tři porazy a pětkrát přešel guard. V bantamu má nyní tři výhry v řadě a jde o třetí nejdelší sérku v divizi za Cruzem a Garbrandtem. 

 • Reebok smlouva: Pouhých 125 000. Nejvíce veteráni Boetsch a Yahya (15), dále Lineker, Ferguson, Noke a Alvey (10). Všichni ostatní 5 a méně.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+4
Onko23 - Čtenář - 28.7.2016 v 18:51
Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - přejít na příspěvek
presne, hovoris mi z duse....navyse to, ako sa obuva do vlastnych fanusikov, ktori sa mu vo...
 
+3
malylada87 - Čtenář - 3.8.2016 v 15:53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - přejít na příspěvek
Ty vole K1 fane nebut trapnej
 
+3
yamay - Čtenář - 28.7.2016 v 14:48
Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - přejít na příspěvek
USADA je nezavisla narodna antidopingova organizacia pre USA. S UFC ma spolocne iba to, ze...
 

Všechny příspěvky

malylada87 - Čtenář - 27.7.2016 v 08:38
Novinka - Odpovědět
 

Rogan přepodepsal s UFC smlouvu, takže debaty, že odejde pokud se UFC prodá padají...

Caidel - Administrátor - 27.7.2016 v 10:22
Re: Novinka - Odpovědět
 

To samozřejmě nepadají. Je potřeba ty zprávy hlásit v kontextu. Takže přesněji: Rogan podepsal s UFC prodloužení smlouvy, ale pouze na rok a zároveň odmítl komentovat jakékoli zahraniční turnaje (nemá čas cestovat), takže bude komentovat nejspíš jen PPV v USA. 

A navíc Rogan nikdy netvrdil, že odejde, pokud bude UFC prodáno. Tvrdil, že odejde, pokud Dana White nebude prezident (což zatím je). 

malylada87 - Čtenář - 27.7.2016 v 10:33
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

tak to vím, ja jen chtěl dát info, že Rogana dál uvidíme, že bude v UFC pokračovat a né to rozvádět..

tenet - Čtenář - 27.7.2016 v 10:46
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Ja som to cital velmi podobne: zostane v diani najmenej jeden rok, znizi pocet ucasti na predstaveniach a bude pracovat iba na PPV. Zaroven povedal, ze si je vedomi svojho vysadneho postavenia a pripustil, ze by mohol byt otvoreny pre spolupracu aj po roku. Myslim, ze podstantne nie je to, ako vyzera jeho zmluva alebo nevyzera a kto co cital, ale to, ze je tam.

Ale inak aj podla mojich info Rogan 19. maja (kveten) pre "MMA Hour" povedal, ze sanca, ze odide, ak sa UFC preda je takmer 100% .

 

 

malylada87 - Čtenář - 27.7.2016 v 09:22
Novinka - Odpovědět
 

Údajně se má do klece vrátit Shane Carwin :D, někdo asi potřebuje money ....moc si to nedokážu představit, už tehdy jeho kardio stálo za starou bačkoru a bez sypky si to nedokážu představit...

willy666 - Čtenář - 27.7.2016 v 10:44
Re: Novinka - Odpovědět
 

teraz som si pozeral na sherdogu Carwinovu statistiku a ma 12 vyhier KO v prvom kole a ten fight co mal s Lesnarom by polovicka rozhodcov tiez ukoncila v prvom kole v prospech Carwina, takze on sa skutocne na kardio nespoliehal ale siel tvrdo po finishi...vo svojej dobe to bol neuveritelny knockouter a ja by som bol velmi rad ak by sa vratil, do TOP 10 by patril isto podl mojho nazoru

malylada87 - Čtenář - 27.7.2016 v 10:49
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

to jo, ale taky tolik sklapů big name neměl a je to celkem bublina té doby, kdy HW v UFC nebyla z nejkvalitnějších :)

willy666 - Čtenář - 27.7.2016 v 10:59
Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

to je pravda, ale na ozivenie tazkej vahy by to bolo fajn...aj tak sa tam striedaju stale tie iste mena...a bol by som rad ak by Lewis a aj Francis Ngannou dostali niekoho s TOP 10, podla mna by takeho Trawisa, ale uz aj Barnetta a Arlovskeho porazili...

malylada87 - Čtenář - 27.7.2016 v 12:47
TIpy 201 - Odpovědět
 

Tak je tu peckoidní turnaj 201, tak kluci pojdmě na ty tipy :D

Lwaler vs. Woodley je pro mě dost nečitelné, na první pohled se mi to jeví, jako stylisticky pro Lawlera nejlehčí obhajoba, kurz na něj stoupá. Trošku mě nahlodává to, že v těch zápasech vždy tahal za kratší konec a Woodley je s otazníkem po takové pauze. On sám říká, nikdo jste neviděli, co jsem ten rok dělal a jakou jsem měl přípravu na Lawlera. Také je neurčité, jak bude vypadat v pětikolové válce s takovým tvrdákem. Po těch změnách na trůnech bych se nedivil v překvápko, jsou to borci, kterí dokáží jednou ránou uspavat. Ještě hodně zvážím, zda dát Lawlera.

Dle mého největší jistota Namajunas, příjde mi o dost tvrdší, s lepším graplingem, wreslingem. Nedovedu si představit, že by těmi oťukávačkami mohla Karolína něčím překvapit. Ve svých dvou zápasech mě vůbec nepřesvědčila a to nezápasila úplně s TOP třídou.

Brown by měl asi s přehledem, jediný scénář, jak by mohl prohrát vidím, že ho Jake bude válet tři kola na zemi. Brown potřebuje výhru a Jake je dost bídný v posledních zápasech. Brown prohrál opravdu jen s elitními vyzyvately.

Rivera vs. Perez je za mě pass, total neurčitý fight, oba výborní strikeři. Možná bych zkusil nad 2,5 kola, ale ten zápas asi vynechám.

Dále asi zkusím Scogginse. Ten v posledním zápase vypadal výborně a Mccall jde po strašlivý pauze do oktagonu. Ve striku si nedokážu představit, že by Scogginse přebodoval, je o dost menší i s délkou rozpětí paží. Na druhou stranu celkem malý kurz mě odrazuje. za ten samý kurz se možná vyplatí počet kol nad 2,5.

Krylov vs. Herman je za mě pass, Krylov vyhrál poslední zápas, ale dost tam taky nahuleno a v některých momentech mi příjde, že tolik na bradu nesnese. Herman je celkem držák a tvrdý chlapík, prohrál prakticky jen s topkou. Po tom co uspal Tima, který na bradu snese hodně a s jeho relativně dobrou fyzičkou me to láka vsadit na outsidera.

Pak to vidím na Masvidala, který bude obr vůči Pearsonovi a za dobrej kurz se mi líbí Grabowski.

Možná ještě Reis nad 2,5 kola, předzápasy si netroufám odhadovat. Na Gravese je malý kurz.

Jak to vidíte vy? Zatím jsem to na tikety nerozhodil. 

 

malylada87 - Čtenář - 27.7.2016 v 14:01
Re: TIpy 201 - Odpovědět
 

Tak nakonec takto:

tiket č.1 - Namajunas, Brown, Grabowski

tiket č.2 - Namajunas, Scoggins, Reis, Masvidal

malylada87 - Čtenář - 28.7.2016 v 01:07
Novinka - Odpovědět
 

Tak podle mě pecka !!!! Na UFC 204 s to rozdá Mousasi s Belfordem. Gerard to musi zvládnout, tohle by bylo blízko k titulu. Wresling má výtečný a Belforda by mohl ukončit jako Jacare....

willy666 - Čtenář - 28.7.2016 v 09:24
Re: Novinka - Odpovědět
 

na UFC 204 by mal byt aj fight Hendo vs Bisping

hellas - Čtenář - 3.8.2016 v 13:47
Re: Novinka - Odpovědět
 

Gegard má výtečné wrestling? Leda proti Belfortovi a spol.. Pořád vidím jeho mač s Lawalem, ale třeba se od té doby hooodně zlepšil ;)

tenet - Čtenář - 28.7.2016 v 11:23
Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Hunt sa vyjadril, že je pripravený opustiť UFC a to pre zavádzanie UFC ohľadom skutočného boja proti dopingu. Inde povedal, že ak sa situácia v UFC nezmení, už nenastúpi. To by asi nebola pre UFC veľká rana, omnoho horšie bolo, že Hunt stále vykrikuje ohľadom založenia syndikátu/zväzu alebo nejakých odborov, ktorý bude chrániť práva fighterov. Pre mňa ako odporcu dopingu to vyzeralo super a strašne som držal Markovi palce. Lenže dnes čítam, že ho navštívil Herr Jeff Novitzky a zase je všetko ok... Myslím si, že problém UFC je ten, že nemajú konkrétneho človeka, za ktorým môže prísť zápasník a povedať mu, čo mu vadí, čo chce, čo dá a pod. Tak to vyzerá, že Mark bol uplatený, z jeho iniciatívy zíde a aby boli obe strany spokojné, UFC si najmä nejakého spoteného psychouše, ktorý bude online pre fighterov a bude ako správny sociálny pracovník v rozhovore s fightermi opakovať vždy poslednú vetu, čo povie zápasník...Nevydalo.

 

Jeff Novitzky

yamay - Čtenář - 28.7.2016 v 13:04
Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Takze UFC pomocou zastupcu USADA Novitzkeho uplatila Hunta laughing Super konspiracia.....

tenet - Čtenář - 28.7.2016 v 14:21
Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Tak toto tym predsa nemyslim, odhliadnuc od toho, ze mi este nikto nevysvetlil, ci a ako hlboko spolupracuje UFC a USADA. Alebo tieto dve organizácie nespolupracujú? A nemám žiadne konšpirácie, iba otázky. Oprav mi moje vedomosti: Hunt sa otvorene postavil proti UFC a chcel bojovat proti UFC a USADA a zaroven nechcel za sucasnych podmienok bojovat v klietke UFC. Pride chlapik z USADA, pokecaju, posranduju, daju par piv a zrazu nema Hunt nic proti nikomu. Vsak mi niekto povedzte co sa z toho da vyvodit, ze Hunt z postoja fuck the UFC obrati pomaly na love and happiness? A všetci win win win. Mark je šťastný, lebo mal happy hour s Jeffom, UFC je šťastné, lebo Mark nebude zkladať odbory, USADA je šťastná, lebo Mark nebude do ničoho vŕtať, a to po jednom jedinom stretnutí. Nerozumiem tomu ani trochu. Ak mi to niekto vysvetlí, budem iba rád, dopredu ďakujem.

yamay - Čtenář - 28.7.2016 v 14:48
Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

USADA je nezavisla narodna antidopingova organizacia pre USA. S UFC ma spolocne iba to, ze od casu, ked UFC prijalo antidopingovy program, testuje fighterov tak ako ostatnych sportovcov. Novitzky pravdepodobne Huntovi len vysvetlil, ako to s tym testovanim je, ze sa take veci nerobia na pockanie ako v CSI Las Vegas a preto doslo k tomu, ze Brock este stihol start na UFC 200. JBJ bol testovany skor a preto ho stihli stiahnut. Ale je to iba moj nazor, kludne si ver tomu, co si napisal.

tenet - Čtenář - 28.7.2016 v 15:07
Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Ďakujem za odpoveď. Nemám v tom jasno a neviem čomu mám veriť, to čo píšeš ma jednudocho nenapadlo.

tenet - Čtenář - 31.7.2016 v 00:45
Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Wikipedia hovorí, že do tejto agentúry sú dosadzovani ľudia z Monsa..a, tak ako je to vlastne? Mám v tom chaos. Bojím sa ta až spýtať, ale kto mi povie, že je to všetko koser?

Onko23 - Čtenář - 31.7.2016 v 04:00
Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Tenet, co hovoris na K1ku? Si jej fanda....? Minimalne vzdialene tipujem, ze hej. Ake weby citas, ked tam s USADA melu Monsanto? Ked chces postnem ti tu protokoly z testu Lesnara aj s casmi a zistis, zo do UFC200 sa to nestihlo proste a netreba za tym hladat ziadne konspiracie. ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 1.8.2016 v 12:51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

laughing Mal som na to sam chut, ale takto si ma aspon pobavil, vtipne a trefne wink

Onko23 - Čtenář - 28.7.2016 v 17:48
Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Yamay, Novitzky uz vyse roka robi pre UFC ako viceprezident pre zdravie, doping a neviem, ako sa to presne vola. Tenet...co si budeme hovorit, vidim trosku paralelu s Huntom. Tiez ste raz merali, nez strihali. Rozumej Hunt zacal kricat a hlasat kktiny, aniz by mal poriadne sajn, jak sa veci maju a ty podobne zacnes vyvodzovat zavery. Nikto nevie, co tam prebehlo, ale verim, ze Huntovi nieco vysvetlit je ozaj fuska. Je to fakt jednoduchy chlapik. Pravdou ale je, ze kam by asi tak siel? Bellator, One FC, Rizin, WSOF?? Tam akoze testuju??
UFC ma zmluvu s USADA, ktora im robi antidopingovu politiku a ta zasa ide v intenciach WADA. Testy im robia certifikovane labaky niekde v Salt Lake city a jak Yamay napisal, netrva to par minut jak vo filmoch. Ukazalo sa, ze testuju vzorky aj na take veci, co asi niektori hosi necakali, vid PCT latky ako clomiphene a pod. a to neni zachvilu. Ak by to tak bolo, tak nejak ututlu aj JBJ, ale to su ozaj teorie.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

willy666 - Čtenář - 28.7.2016 v 18:25
Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

akoze mne je Hunt sympaticky ale toto spravnie sa mi nepaci...on moc dobre vedel ze Lesnar je nasypany a sam pozna zakulisie lepsie ako ktokolvek iny a aj tak ten fight zobral a pritom nemusel, ale dovod preco ho zobral bol ten ze zarobil na tom niekolkonasobne viac ako za ine fighty...a keby Lesnara porazil tak by sa chvalil ze zdolal nasypanu obludu a teraz sa citi poskodeny? ved priorita boli prachy, vedel ze Lesnar cisty neni aj keby testami presiel...a bojovat na UFC 200 s Lesnarom by siel hocikto a neriesili by ze je nasypany, kazdy vie ze by dostal zivotne prachy za ten zapas...aj Spider neriesil ze cormier je lepsi, pripravenejsi, tazsi...prachy zas zvitazili...ale to je vporiadku, takto by rozmyslal kazdy, len nech potom neplacu ked prehraju...

Onko23 - Čtenář - 28.7.2016 v 18:51
Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

presne, hovoris mi z duse....navyse to, ako sa obuva do vlastnych fanusikov, ktori sa mu vo vsetkej slusnosti sanzili vysvetlit, ze neni na mieste takto vyplakavat a ze uz je toho dost, sa mi vobec, ale voebc nepaci. A to jeho vyjadrovanie.....to Nate je Einstein oproti nemu. :/ Necakam v tej partii druheho Stephena Hawkinga, ale svoje hranice by to malo mat :D

Yamay, tak potom OK, lebo vyssie pises, ze "UFC pomocou zastupcu USADA Novitzkeho...." tak som myslel, ze ti to uslo, ze nie je v USADA, ale v UFC. ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 28.7.2016 v 19:09
Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Napisal som to blbo, mas pravdu, myslene ako zastupca boja proti dopingu. Hunta chapem v tom, ze je nastvany, ze Brock zobral krasne prachy za odhaleny podvod, v tom suhlasim, ze tak ako je to v inych sportoch, ked mas pozitivny nalez, musis prachy za vitazstvo vratit, tak by to malo byt aj v UFC, ale rovnako ako vam mi prisla jeho pozapasova reakcia po odhaleni Brockovho dopingu trochu cez, vzhladom na tie reci, co mal pred fightom o nasypanom Lesnarovi.

malylada87 - Čtenář - 28.7.2016 v 19:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Přesně tak, určitě by měli peníze vracet, neli dostat pokutu. Všude je to běžné. Nyní jedná ruská maratonkyně za zlato z Londýna musí vrátit x milionů. Opět tu bude mraky lidí tvrdit, že sypat se bude, ale určitě se to dost omezí na te nejvyšší vyrcholové úrovni.

willy666 - Čtenář - 28.7.2016 v 20:53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

ja viem ako to myslis a suhlasim s tebou ale toto je specificka situacia...UFC 200 bolo postavene na Lesnarovi a on zarobil firme UFC obrovske prachy...ale ta ruska atletka zarobila komu peniaze??nejake isto niekomu hej ale olympiada v Londyne nebola postavena na tejto atletke ale UFC 200 bola na Lesnarovi priamo zavisla...viem ze s moralneho hladiska by mal vratit prachy ale na druhej strane sa na to treba pozriet aj s tohto pohladu...

tenet - Čtenář - 28.7.2016 v 21:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Prosím ako to myslíš "z tohto pohladu"? Je to tak, že keď zarobia prachy, treba byť k Lesnarovi zhovievavejsi? Ak áno, nesúhlasím, ak inak prosím povedz ako to vlastne myslis.

yamay - Čtenář - 28.7.2016 v 21:23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Trochu iny pohlad na vec:

Tour de France bola svojho casu najpopularnejsia sportova akcia koli Lance Amstrongovi. Vdaka jeho popularite zarobili organizatori obrovske peniaze. Ked sa prevalil jeho dopingovy nalez, zobrali mu spätne vsetky tituly(7), hoci mal v pri ich ziskani "ciste" testy, vymazali jeho vykony z historickych tabuliek Tour a musel vratit viac ako 7.5 miliona dolarov (v com bolo zaratanych aj 2.5 miliona pridelenych arbitraznym sudom za poskodenie dobreho mena), ktore ziskal vdaka Tour de France. Bol to tvrdy trest, ale len take budu odstrasujucim prikladom pre tych, ktori maju sklony vylepsovat svoje vykony dopingom. Nie som za to, aby Hunt dostal Brockove peniaze, podla mna na ne nema ziadne pravo, ale som za to, aby ich nedostal ani Brock, pretoze pri ich zarobeni podvadzal a radsej by ich mali dat na nejaku charitu.

malylada87 - Čtenář - 28.7.2016 v 21:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Zcenla souhlas do puntíku...

Patriot - Redaktor - 29.7.2016 v 07:22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Ještě jeden úhel pohledu: Armstrong přitáhnul a získal obrovskou hromadu peněz do boje proti rakovině. Myslíš že má smysl ho pokutovat a pracně přerozdělovat jeho prachy na nějakou jinou dobročinnost skrz řetězec soudů, úřadů a byrokatů, kteří si všichni uříznou svůj kousek koláče? A je vůbec správné, aby banda nějakých bradatých zmrdů v kravatách soudila člověka jako Armstrong?

malylada87 - Čtenář - 29.7.2016 v 07:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Kámo já viděl o něm dokument, kde to pipisovali i jeho známí, kolegové a vše kolem toho jeho dopingu a vlastně to byl vypočítavý zmrd a vlastně záměrně na rakovině postavil marketing. Byl to celkem nepříjemný a nevybíravý člověk. Doporučuji shlédnout, jak to doopravdy bylo, média ho v dobách slávy vykreslili jako světce, ale tak to vůbec nebylo.

Dijkstra - Čtenář - 29.7.2016 v 08:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Ať to byl zmrd nebo ne, cyklistickej svět si z něj udělal obětního beránka. Když se podíváš na peleton při Tour, tak jsou tam všichni čistý asi tak jako Robert Forstemann - https://i.ytimg.com/vi/lUE0rqRqZmM/maxresdefault.jpg

Patriot - Redaktor - 29.7.2016 v 09:23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Zmrd to nepochybně byl a nemění to absolutně nic. Tím, co dělal, dokázal získat miliony pro boj s rakovinou, tečka. Jestli chceš moralizovat n a týhle úrovni, to rovnou můžeš přestat sledovat profesionální sport...Wilder postavil marketing na nemocné dcerce, Hardingová si najala bitkaře, který vzal její soupeřku Kerriganovou teleskopem přes koleno, Jágr vyšukal snad každou českou modelku za posledních 20 let...

jaccob - Čtenář - 29.7.2016 v 09:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

na mrdání všech modelek za posledních 20 let nevidím absolutně nic závadnýho :D

Patriot - Redaktor - 29.7.2016 v 09:54
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Však já taky ne (teda mohl mi přihrát nějaký zbytky, ale co už), jen že se nám tu nějak rozmnožili Mirkové Dušínové a těch kázání o čistotě tu začíná být na můj vkus trochu moc laughing

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 09:56
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

:D Podle mě Patriot nechtěl naznačit že je to závadný, ale že na tom má Jaroušek postavenej byznis.. Kdyby nepíchal modelky tak by třeba nefotil kokotiny pro klenoty aurum a tak dál :) (neřekl jsem že to má zapotřebí a že peněz má málo) :D Modelky ať protahuje, ale kurvy? :D aby na starý kolena mu nenašli místo tesťáku HIV:D kdo ví co ta štěstka z toho německýho bordelu od imigrantů dotáhla :D

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 10:00
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Jinak Hunta jsem měl fakt rád. Připadal mi jako sympaťák takovej věčně v pohodě vysmátej, skromnej chlápek..  Ale co předvedl s tím fanouškem jak mu sprostě a vulgárně nadal to bylo dost bokem.. Už to vážení jak se vyjadřoval se mi nelíbilo a teď tohle.. U mě Hunt klesl teď je to pro mě víc arogantní blb s nízkým IQ než pohodovej týpek. U mě jako u fanouška skončil už o něm nechci slyšet.. Chová se jak prase teď.. 

Patriot - Redaktor - 29.7.2016 v 10:07
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Celý je to demence, tváří se jako že mu hrozně vadí bouchat se sypačema a přitom dobrovolně vezme zápas s Lesnarem laughing a vsadím boty, že kdyby ho v tom zápase sestřelil, tak žádné podobné scény nedělá...ostatně Mir měl po jejich souboji taky nález a Hunt podobné divadlo nespustil. Nevím, možná měl Mark ještě titulové ambice a Brock mu je zazdil, tak je teď nasranej a dupe nožičkou...

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 10:22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Tak nějak.. Mir sypal a Hunt žádný odbory nezakládal a nepyskoval.. A co třeba za dob K1 Banner, CroCop, Goodridge,Wandy(PRIDE), Barnett(PRIDE), Alik (PRIDE) ti nasypaný nebyly, že se Mark ozývá až teď.. Nevím ta přezdívka co mě za dob K1 Coconut Head mu sedí.. Přijde mi teď tejně dutej.. 

Dijkstra - Čtenář - 29.7.2016 v 18:57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Možná si akorát myslí, že dostane ty Brockovi dva miliony

yamay - Čtenář - 28.7.2016 v 18:36
Re: Re: Re: Hunt - nastúpi ešte? - Odpovědět
 

Jasna vec, o praci Novitzkeho pre UFC viem, rovnako ale viem, ze bol(neviem, ci este je) federalny agent pre FDA a bol specialny agent Internal Revue Service, cely zivot bojuje proti dopingu v sporte a vdaka nemu boli odhalene aj najväcsie sportove hviezdy typu Lance Amstrong, Marion Jones, Justin Gatlin a kopec dalsich. Dostal prezyvku buldozer prave preto, ze ho nic nezastavilo. Nie je to typ, ktory by potreboval alebo chcel niekoho uplacat alebo ukecavat, ako sa tu niekto snazil vykonstruovat. A Hunt je presne ako pises jednoduchy chlap, prvoplanovo zareagoval a to je vsetko.

kapitanodboje - Čtenář - 28.7.2016 v 20:41
Přímý přenos teť z Prahy - Odpovědět
 

 http://xman.idnes.cz/yangames-night-fight-tomas-hron-dn0-/xman-adrenalin.aspx?c=A160728_133758_xman-adrenalin_fro

malylada87 - Čtenář - 28.7.2016 v 21:31
Procházka - Odpovědět
 

Trošku na odlehčení, Denisa Procházka je zvíře !!! Fotka z Jacksonwinks academy:

https://www.instagram.com/p/BIaqezajWRy/?taken-by=jirkaprochazka

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 10:27
Re: Procházka - Odpovědět
 

O něco víc informací postuje Patrik Kincl tak víc věcí se najde na jeho FB a instagramu.. Denisa na nás docela prdí, ale chápu že si to chlapec užívá tak nemá čas :) Jinak ten Jones snad ani delší pařáty mít už nemohl to je děsný jak má dlouhý ty haxny.. Jinak Denisa se oproti němu neztrácí vypadá skvěle, doufám že tam pobere nějaký zkušenosti a už čekým jméno soupeře na Rizinu ( Jirka a Jetsaam už to podle mě ví, proto je taková příprava)  čekám že narazí v pyramidě na CroCopa, Wandyho nebo super Fight ( Rampage?Fedor?) 

malylada87 - Čtenář - 29.7.2016 v 10:30
Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

Fedor asi ne, tam se spekuluje o zápase s Ortizem v Bellatoru.

Co tipy? Budes neco dávat?

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 10:38
Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

Tak Rampage by mohl padnout to by nebylo špatné jméno.. Ale dřív věřím že to bude CroCop či Wandy v té pyramidě.. A nejvíc Epic by bylo kdyby sundal oba v té pyramidě a vyhrál ji :D to bych si asi nachcal.. :) Láďo kolem 12 postnu co budu sázet.. teďka mě vůbec nevychází čas a poslední turnaje  sem nějak nevsázel.. To UFC 200 mě hrubě uteklo a pak nějak nebyla chuť, ale tvé tipy jsem četl myslím si že to máš dobře poskládané, ale v poslední době se to zdá že to je OK a pak bum a všechno se složí jak domeček z karet..

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 10:52
Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

Jinak Laďo nesázej Scogginse!! Nenastoupí do fightu s McCallem má nějaký zdravotní komplikace kvůli dělání váhy tak nenaskočí na UFC 201 vůbec!! 

malylada87 - Čtenář - 29.7.2016 v 11:18
Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

jo už byl stažen z turnaje a rentovali mi tiket, musím ho nějakým zápase rentovat. Ale počkám si, jedná se o tom, že by McCall mohl dostat Reise, který má náhradníka. 

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 12:34
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

Jinak já to nasázím takto.

Tiket 1 - Lawler,Namajunas,Hamilton

Tiket 2 - Masvidal,Graves,Rivera

Tiket 3 - Krylov,Benoit, D.Brown

Jinak u Lawlera mě potěšil kurz 1.47 tak jsem ho na tiket nakonec dal pro mě je to snad největší bitkař a největší válečník v UFC. Podle mě nemá Woodley šanci (ale možné je vše) Rose by měla Karolínu zvládnout. Grabowski mě nějak nepřesvědčil ve svých výkonech. Navíc pořád trénuje v polsku což mi na UFC přijde málo.. Hamilton jako součást Jacksonwink si myslím bude připraven! navíc je o hromadu větší a tak to případně bude mít Grabowski pekelně těžký, ale myslím si že ho Hamilton sundá - je oproti němu fakt velkej. Masvidal přejede Pearsona, Graves si taky poradí a Rivera jako underdog mi přijde ústřel :) třetí tiket je už jen tak z hecu. Krylov je za mě pořád talent i když minule měl problémy měl by si s Hermanem poradit, Benoit dostane týpka co měl tři profi zápasy a je mu 36? :D ok tohle tam rád pošlu. A D. Brown tomu věřím víc než soupeři ale tam je to fakt těsný. uvidíme ):) Pokud si myslíte něco jiného rad se nechám poučit a ještě si to prohážu :) Jinak kurzy docela pěkný.. 

Onko23 - Čtenář - 29.7.2016 v 17:43
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

RL je sice valecnik....ale to moze byt aj na jeho skodu. V kazdej z jeho obhajob bol slusne nahuleny, v kazdej, ale Woodley ma tu pravacku cintorinovu. Navyse nikto nevie, co robil rok a pol! To je ku*va dlha doba na pripravu, specificku navyse. Posledne 2 zapasy mal tiez so southpawmi... Pockam na vahu. Netvrdim, ze to je jasne....ale keby som chcel tiket "na istotku", za mna jasny pass. Tak jak som si myslel, ze Conor da Diaza teraz, tak ked som videl jeho pripravu, stale to iste, akurat s dlhanmi (furt len ta lavacka, ziadna obrana, do bitky na kohuta, ziadne lowkicky, taktika, rozhodenie supera) tak je mi jasne, ze Nate ho zasa da. A Woodleyho som nesledoval, ale je mi jasne, ze RL sa na nejake specifika (silny wrestler, silne lowkicky) moze vyprdnut. Uuuplne kludne mu moze vnutornymi lowkikcmi tak rozsypat nohu, ze v neskorsich kolach uz Lawler nepovstane z popela jak zvykne.... Proste hodne bude zavisiet na gameplane Woodleyho. Rose ja mam na ukoncenie....ked som videl, jak zameta s chlapmi, ktori ju nesterili v sparingoch, Karolinu musi dat. A detto Masvidal...nesadne mu den, prekaucuje si zapas a Ross to kludne moze nakopat a naboxovat stylom hit´n´run. Hodne tazke zapasy podla mna teda.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 18:46
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

Lawlera nemůžu nedat.. Ten chlap je prostě srdcař a prostě takhle má vypadat bojovník. Chytnout koule do ruky a prostě jít se porvat. Hulil milionkrát, ale vždycky přežil a rozkopal toho druhého.. Woodley není špatnej borec, ale pro mě je nemastnej neslanej.. Jinak co říkáš na Hamiltona s Grabowskim, Krylova a Riveru?

Onko23 - Čtenář - 29.7.2016 v 19:19
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

no Rivera musi a jeho super prehral aj s drevakom Carrawayom, teda by mohol, ale tych nemam nejak najetych. :/ Krylov mi pride s kardiom docela bjedac a prave Herman je vcelku tvrdak, ale je to len jeho 2. zapas v LHW z MW, ale nie nemozny upset. Krylov sa utavi a Herman mu tam pusti nejake kolienko jak s Boetschom... Neviem, neviem. Ten Krylov sa mi moc nepaci. A Hamilton je podla mna nieco podobne len v HW. Ked sa Grabowskemu podari ustat ten prvotny tlak, mohol by to kludne urvat, ked ho teda Hamilton nebude valat. Ale Grabowski ma paradny butterfly guard, to sa tazko prechadza a ked nemas g´n´p jak Black Beast, je to hodne frustrujuce. Tiez mi to nepride jak marny tip. Ja sa tu tak "tajne" priznam, ze mam tiket, kde mam aj Grabowskeho, aj Hermana....Lado moze potvrdit. ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 19:25
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

Hoši vy tady kšeftujete za zádama :D Jaktože láďa ví něco co já ne:D.. Jsem zvědavej pokud mi tento turnaj nic nevyjde tak na to mastím a už nic nevsázím..

malylada87 - Čtenář - 29.7.2016 v 20:07
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

To vis, jsme partaci, Hamburk jeden zase a tipy rozebirame na facebooku :-D .... Hele letos se ti sampioni meni i v necekanejsich fightech, nez je tento. Lawler favorit, ale tvrdaci jsou oba a Woodley se pres rok na to pripravoval, Robbie je navic dost citelny borec, ten nejak gameplan neprizpusobuje. Pro me favoritem na pet kol urcite je, ale vzdy me to odrazuje na nej nalozit. V kazdem zapase tahal za kratsi konec a urval to za 5 minut dvanact. Muj nazor je, ze s Conditem prohral a i s Hendricksem druhy zapas. Ale on se umi v zapase zvednout neskutecne a Woodley me nepresvedcil v poslednich dvou zapasech. S gastulumem, ktery byl v nemocnici den pred zapasem to dominance nebyla a condit to uz zacinal otacet, nez si zlomil haksnu. Pro me je to necitelny, fighteri jak pres kopirak

hamiltona mam zafixovanyho jako jednu z tech nejhorsich HW v UFC, ten borec je hroznej. Grabowskeho rozbombila bestie, Hamilton takove gnp nema a polak je perfektni na submise, navic je atletictejsi. Uvidime, v utery byl jeste mensi kurz na Grabowskeho, nevim proc se to tak rapidne otocilo.

to samyHerman byl za 1,9 a Krylov za 1,65 a nyni je na Hermana 2,8. Proc to nezkusit. Krylov byl v minulem kole na sve pomery dlouho v kleci a moc se mi nelibil. Technika boxu dost mizerna a kdyz dostal bombu tak byl dost otreseny. Navic kardio je na strane Hermana, cim delsi zapas, tim pro nej. Navic Herman prohrava jen s top borci, Leites, Brunson jsou top MW. Pro nej navic taky motivace, kdyz Krylova sejme, razem je v Top 15 LHW UFC, Krylov vyhrou tak neziskava. Nerikam, ze je favorit, to urcite Krylov, ale za ten kurz mi to prijde ustrel.

tenet - Čtenář - 29.7.2016 v 22:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

Cyborg je po operácii, trvala 7 hodín, bola úspešná a jeho čelo je teraz obrazne z kovu.Od ucha k uchu (pohľad zhora) je šitý a myslím že kariéru má za sebou.

Onko23 - Čtenář - 30.7.2016 v 19:08
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

len pre srandu, zaujimal by ma nazor ludi, co dali minusky....kedze ho maju zjavne odlisny, resp. rad si precitam nejake dalsie analyzky, odhady ;) No hate...


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Patriot - Redaktor - 29.7.2016 v 19:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

Woodley je podle mě ten typ, co přijde do zápasu s dokonalým gameplanem. A ten gameplan půjde do prdele v momentě, kdy tam Robbie pošle první čistou.

Onko23 - Čtenář - 29.7.2016 v 20:01
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

njn, to je tak trochu parafraza na suslaveho Mikyho ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Onko23 - Čtenář - 29.7.2016 v 17:34
Re: Procházka - Odpovědět
 

to je snad fotene kalkulackou?? asi daval fetke rady o ceste samuraja :D


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Nexter92 - Čtenář - 29.7.2016 v 18:44
Re: Re: Procházka - Odpovědět
 

Hej Onko tak už vím proč tam ten Jiřina jel.. :D on bude dělat výchovnýho poradce Kokeškovi :D Vždycky když si bude chtít čuchnout tak dostane přes pařáty od denisy :D Tohle jsi onko totálně zabil :D

Nexter92 - Čtenář - 30.7.2016 v 09:37
Conor Movement - Odpovědět
 

https://twitter.com/scast322/status/750459076501528576

Hošííí toto se nedalo nepostnout sorry :D

Nexter92 - Čtenář - 30.7.2016 v 09:47
Re: Conor Movement - Odpovědět
 

Jo a ještě nový trika od Reeboku :D v tom chci vidět Rondu borci.. 

https://twitter.com/Thebeast_ufc/status/748615609731022849

 

Kigami - Čtenář - 31.7.2016 v 05:57
Women Strawweight - Odpovědět
 

Jsem jedinej komu přijdou ty strawweight fighty u zenskejch tak nudny..? Tam nějaký KO prostě nehrozí s těma jejich ručičkama..meh

Kigami - Čtenář - 31.7.2016 v 06:22
Champion - Odpovědět
 

Nadhera wodley.

Dijkstra - Čtenář - 31.7.2016 v 06:22
sfasf - Odpovědět
 

Ze všech padlých šampiónů tenhle rok mě Robbie mrzí nejvíc...

Kigami - Čtenář - 31.7.2016 v 06:25
Re: sfasf - Odpovědět
 

No já nevim Robbie je skvělej fighter ale myslim si že měl prohrát na body už s Conditem takže mě to zas tak nemrzí, řezat to snad v divizi bude furt a třeba si ten titul veme zpatky:)

malylada87 - Čtenář - 31.7.2016 v 06:34
Výsledky - Odpovědět
 

tak tipovací večer pokračuje katastrofou, na všech tiketech Namajunas, no coment :D, tomu jsem hodně věřil.

No kdo mi dával mínusy, že je hlavní zápas pass, tak se směju :D. No prostě Woodle předvedl neskutečný vypínač a váha je opět ještě zamotanější a otevřenější. Jsem na to zvědavý, ale stylově, že by Woodley porazil Thompsona se mi uplně nezdá. Ale fantastický KO.

Namajunas prokaučovala neskutečně zápas a tím mi prohrála balík a zahojení se ran. První kolo pod kontrou a v druhem takticky totálně selhala. Nechápu, proč tak dlouho držela klinče, kde dostala tak 20 kolen. Zbytek zápasu bez štávy a rozdíl v tvrdosti byl znát. Prostě zuřím ještě nyní. Nemůžu si pomoci, ale nedokáži si představit, že by Karolína mohla ohrozit Joanu.

Po informaci, kdy jsem zjístil, že Jake trenuje už v kings mma, tak jsem Browna na tikety v průběhu nedával a udělal jsem dobře. Takový výkon už jsme od Ellebengera dlouho neviděli a přeji mu to, že se ještě na špičce udrží. Docela jsem zvědavý na další zápas. Brown mě zklamal a je dost přehypovaný tou serkou, na TOP absolutní špičku nemá.

Perez s Riverou parádní řežba a jen mě mrzí, že jsem nenašel odvahu něco hodit na Pereze. Snad Riveru po sérce 1:5 nevyhodí, je to nesmírně koukatelný borec.

V Prelims ukázal parádní formu Krylov, to jsem nečekal. Trošku mi tou aktivitou připomína Denisu :D. Masvidal s přehledem super výkon. Prelims se hodně povedly. Zklamání určitě Grabowski, prišlo mi, že se složil po ani ne čistých úderech a když už prohrál s nemásným Hamiltonem, tak UFC je asi na něj moc....

Večer byl paradní a nebýt Namajunas, mohl být i bohatý :D

Dijkstra - Čtenář - 31.7.2016 v 06:43
Re: Výsledky - Odpovědět
 

Namajunes by fakt zasloužila nakopat za to co ve druhým kole předvedla, taky jsem jí měl na ticketu. Přece když chytnu deset kolen v klinči u klece, tak si nejdu pro další ne?

 

Krylov se ohromně zlepšil v technice. Pamatuju si dva-tri zápasy zpátky, že si tak dementně nabíhal a máchal rukama - na bloodyelbow fóru díky tomu má i slušnej funclub, je docela sranda to pročítat. Teď o něco opatrnější, hezký kombinace.

 

Mimochodem, vůbec by mě nepřekvapilo kdyby Woodley natestoval, má tváře jako slabikáře.

malylada87 - Čtenář - 31.7.2016 v 13:01
Re: Výsledky - Odpovědět
 

Ty joo a Jeste Rose s Karolinou dostanou zapas vecera? Tak bitva Rivera s Perezem mi prisel mnohem zajimavejsi...

The Viper - Čtenář - 31.7.2016 v 15:11
Re: Výsledky - Odpovědět
 

Woodley další z řady špatných šampionů. Nezasloužený titulový zápas a zatímco si válel šunky doma (posranej rok a půl !!!!) tak Robbie podstoupil největší bitvy své kariéry, tak je ovšem jasné, čí brada a tělo bude na tom hůř. Ale on si neužije dlouho, Thompson s ním zamete a bude mít po prdeli. Letošní šampioni jsou jak komicky dosazení, kdy buď jsou po lucky punchi nebo podcenění šampiona.

Patriot - Redaktor - 31.7.2016 v 15:36
Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Noční můra sázkařů, tři hlavní zápasy všechno upsety laughing Woodleyho sleduju už od doby, kdy ho u nás nikdo neznal a ten chlap je totálně nepředvídatelnej. Porazí standupový střelce jako Daley nebo Saffedine, potom se nechá 4 kola řezat od vyčichlýho přesušenýho Marquardta. V nejnabitější divizi si vyřve titulák čekáním a pak sestřelí vrchní betonovou držku v prvním kole...ale musí se nechat, že tu pravačku má fakt od pekelnou, no a rychlost, s jakou mění pozice, to je taky věc nevídaná. Teď s Wonderboyem by mohli udělat pěknej taneček a viděl bych to téměř 50/50. T-Wood mu tam klidně může přes ty spuštěný ruce jednu poslat a bude zase vymalováno. Zrovna na jeho styl je tam ale po kokot těžkých soupeřů, plus visí ve vzduchu hned 3 opodstatněné remače (Condit, Rory, Gastelum) a třeba i takový Maia by zrovna Tyronovi mohl pěkně zatopit.

malylada87 - Čtenář - 31.7.2016 v 15:57
Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

No můj nároz je, že stylem bude mít s Thompsonem vylký problém, tak jak se ukázalo s Rorym. Ale za ten rok a půl se mohl dost zlepšit, tak je to otazník. Tahle výhra nejvíce uškodila Conditovi, který dle mého by byl výhru od rematche s Lawlerem, ale s Tyronem prohrál nedávno a určo se mu to o zápas prodlouží. No otevíra se to spoustě borcům nyní zase. WW je nařachaná. Když si vezmu, že do nedávna pouze HW byla střídajících se šampionů, tak nyní je to půlka divizí, hold se sport strašně vyrovnáva a z TOP 10 může porazit každý každého...

Tragický na sázky to tak nebylo, jak největší pojeb byl Namajunas, nenávidím ji :D :D :D

Lyoto - Čtenář - 31.7.2016 v 16:09
Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Ja bych vubec neresil kdo se jak dostal k titulaku. Ani žádný pravidlo na to neexistuje. Takže kdo ma titulak a vyhraje , je proste šampion. Woodly a lucky punch???, neřekl bych, kdyby Tyron dostával na prdel a pak se trefil. Ale takhle ji tam proste pustil a bylo. A ze si rok válel šunky , tim pádem jeho brada vydrží vic??? To je taky teda moudro. Lawler kdyby se takhle trefil taky, tak brada nebrada je hotovo. Nebo aspoň to vyznelo tak, jako by tam do sebe rezali ani jeden nechtěl spadnout. Jinak termín lucky punch bych asi potřeboval definovat. Rozhodne tohle ale nebyl. Woodly věděl kam míří, věděl ze vypouští tvrdou ránu , takže bych neřekl ze mu to haluzove ulitlo...

The Viper - Čtenář - 31.7.2016 v 16:45
Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Lyoto nejmoudřejší ze všech a i přitom takový neznalec. Takže chceš říct že kořen co schytá na 200 úderů a ještě k tomu jeden zápas z půlky "prohulí" pak snese více než týpek co rok a půl nechce zápas protože si ho přece vybouchal nad Gastelumem který sotva došel do oktagonu a ještě po split decision ? Vím že ti dělá dobře psát na extraroundu ted ale to z tebe nedělá experta ještě.

Lucky punch je jeden úder, který rozhodne zápas ve kterém vítěz není lepším bojovníkem na papíře než-li poražený. 

The Viper - Čtenář - 31.7.2016 v 16:48
Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

To mi vlastně připomnělo proč už se skoro vůbec nevyjadřuji na extraroundu od doby co si tu banda šašků co si neumí zavázat bandáže nebo v životě neviděl tělocvičnu hrajen a největší znalce. Takže si šaškujte jak chcete, já už se nad tim pozastavovat nehodlam, tak nezapomente popřát Viktorovi KO výhru a napsat jak by porazil TOP 10 kořeny a NAZDAR.... laughing

Lyoto - Čtenář - 31.7.2016 v 18:16
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Hele mne delaj dobre uplne jiny věci nez extraround. A pro meneve chapave na tema brady(pro tebe) Bylo to myšleno tak, ze ta rana by sundala 90 procent lidi nehledě na to kolik meli zápasu za posledni rok. A jeste jedna novinka pro tebe... Zapasy zajímají i lidi, kterým je uplne u prdele jak se váže bandaz. A dokonce ani nejsou neco min. Tvoje definice luckypunche me dostala na jiny level konecne. 

Tvoji poznámku na Viktora moc nechápu... Jedine tak , ze si umíš lip zavázat bandaz a chodíš do lepšího Gymu urcite nez Viktor. 

Takze abych te potěšil ....PŘEJI VIKTOROVI VÝHRU KO A POTOM ZAPASY S TOP 10:)))

 

Onko23 - Čtenář - 31.7.2016 v 18:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

tak ja neviem, ale 12 treningov tyzdenne, sparring s Rumblom a precizne drillovacie techniky ho isto niekam posunu. Kam, sa ukaze. Ked si ale uvedomis, ze ak by mal lepsi g´n´p, tak mohol hned zastavit Lewisa, tak zas tak marne to nevypada, ne? A sudit ludi podla toho, resp. ich nazory, ze ci ma odtrenovane tolko, alebo nic je docela mimo, tak jak tvoja definicia "lucky punche". Ze "na papire". To je ku*va co?? Strasne zle tu niektori znasate, ked padne vas oblubenec, alebo usadne na tron niekto, kto vam neni sympaticky. Twood predviedol dominantny vykon nad sampionom, opasok ma zasluzene. Co si myslim o jeho uskokoch pred Thompsonom, je uz ina vec. A to ze Lawler sa necha nahulit v kazdej obhajobe prave z neho dominantneho sampiona nerobi. Robi pozeratelne zapasy, uzasne vzrusujuce, ale to aj napr. taky Rivera a serku ma 1-5, takze co z toho.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 31.7.2016 v 20:34
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

za chvíli každy knockdown bueme nazývat luckypunchem...

Nevím co je na tom špatného, že si Woodley počkal, dostal to přislíbeno od DW, který se blbec ukecl a tak neriskoval souboj s někým jiným. Nevídím na tom nic špatného....

malylada87 - Čtenář - 31.7.2016 v 15:53
Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Komický nekomicky, tady bych neřekl, že byl prostě podceněný. Podobní stylaři a hold Woodley parádně trefil, tady se nedá mluvit, že by nebyl topka WW. To můžeme rovnou napsat to samý o Bispingovi, který spíš vyhrál štěstím a podceněním Rockholda....

Titulák dostál slíbený, tak si prostě počkal, když Hendricks nenávail, přisel a udělal váhu, byl nonstop připraven a vyhrál zcela zaslouženě. Robie tahal v každé obhajobě za kratší konec a taky může plno lidí spekulovat, že ten nejlepší na trůnu nebyl a měl tam být Condit....

Patriot - Redaktor - 31.7.2016 v 16:31
Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Co furt všichni mají s tím Conditem...jestli Robbie někde dostal zápas od rozhodčích, tak to bylo už s Hendricksem a touhle logikou by to znamenalo, že právoplatný šampion je už dneska Wonderboy.

AsHuR - Čtenář - 31.7.2016 v 16:26
Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Už asi po 30 sekúndách zápasu som cítil že to skončí nejak tak ako to skončilo :D  Woodley mal nakoniec naozaj pravdu že ani len netušime čo za ten rok a pol natréhoval  a kedže to ukončil tak rýchlo tak to naďalej nevieme :D ..... a určite žiadny lucky punch Woodley si to krásne pripravil načasoval a vypálil no a bol koniec :D ....... inak Woodley sa vyjadril že by mal záujem o fight s Nickom Diazom na UFC202 čo vy nato ? 

malylada87 - Čtenář - 31.7.2016 v 16:33
Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

No dokonce jmenoval GSP, jde mu o money fight..

Patriot - Redaktor - 31.7.2016 v 17:08
Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Hlavně ho ihned začal tahat do zápasu Wonderboy a Tyron ho poslal do prdele s tím, že ještě do včerejška žvanil o zpasu s Lawlerem, tak teď má možnost. Pak sám mluvil o Diaz brothers, takže mu jednoznačně jde o hype a prachy. Pochopitelný, ale Robbie mi seděl víc laughing

Jo ještě mimo téma: Mendes posunul pohádky o něvědomém sypání do nových sfér, tentokrát nemělo jít o nález ze žrádla nebo suplementu, ale o důsledek použití krému na lupénku. A zaregistroval jsem taky nepěknou story na adresu T.J. Dillashawa, údajně měl někde hostovat na tréninku s mlaďasama a prý tam šel úplně na plný plyn do 18letých kluků a vyžíval se v tom, že je může sestřelovat.

Onko23 - Čtenář - 31.7.2016 v 18:38
Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

jj, o "fooking snakeovi" to povedal jeden z TAM....a uz som to raz davnejsie cital aj inde. To bude nejaky ego honic. On celkovo ten Duane je tiez docela preplos a ma nejake podobne aferky tiez za sebou. No a Chad a ten krem...kazdopadne neviem, ci je to mozne, ale jedno viem, ze ten krem mu zabera, lebo pokozku ma jak hodvab a druhe, jak povedal McGregor.....na bradu to ale nefunguje. :D Podla mna to je skor o to, ze USADA docela pritvrdila v zmysle, ze zlepsili metody, alebo testuju latky, o ktorych si hosi mysleli, ze im prejdu...nejake peptidy, SARMs, prohormony a pod. Ibutamoren prave patri do tych selektivnych modulatorov i ked aj krem na psoriazu je kortikosteroidny. Ale to uz je skor otazka na nejakeho chemika, ci by bolo mozne, aby to v znatelnejsom mnozstve preslo do krvi cez kozu, co si nemyslim zas. A k sypanici....aj JBJ ludia slusne nakladaju, dal nejaky post, jak si uziva s deckami v nejakom parku a ludia ho bombarduju postami o sypacke. :D


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

mimo - Čtenář - 1.8.2016 v 12:44
Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

K tým zakazáným látkám . Akurát  sme to riešili s kamarátom , jeho syn bol v karate repre a chystal sa na ME - dostal zo zväzu dve  A4  so zakázanými  liekmi a látkami a medzi nimi boli i kortikoidné krémy na atopický ekzém a antihistaminiká / lieky proti alergii / a aj napríklad obyčajný nasivin a čo čert nechcel chalanisko bol alergik aj mal atopický ekzém a musel prestať brať lieky ako zodak a vibrocil / ten je už voľne dostupný / ... ....a keď tak uvažujem , nejde mi do hlavy , že niečo podobné / myslím tým spomenutý zoznam na zakázané látky na dvoch A4 / je u nás možné a v takej organizácii ako UFC sa všetci nachytaní boorci čudujú , že ... nevedeli ...To my naozaj hlava neberie ...

yamay - Čtenář - 1.8.2016 v 12:55
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Samozrejme, ze borci v UFC maju vsetky potrebne informacie rovnako k dispozicii. Ale ked uz ich prichytia, nezostava im nic ine ako sa zrazu cudovat, vyhovarat sa na klokanie steaky, kontaminovane potravinove doplnky a podobne. Nema kazdy gule chlapsky priznat, ze to posral. Nie kazdy je Chael Sonnen, ktory sa po odhaleni na nic nehral.

tenet - Čtenář - 1.8.2016 v 13:13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

A nie je to tým, že Sonnen ako kriminálnik s podmienkou dobre vedel, že si nemôže dovoliť čokoľvek, čo by napr. mohlo viesť k nejakému vyšetrovaniu, ktore by mohlo odhaliť, že je do niečoho zase zapletený? Tým chcem povedať, že Sonnen nemá gule ale obyčajný strach. Možno sa mýlim, ale Sonnena neuznavam. Kde zoženiem klokanie mäso? 

yamay - Čtenář - 1.8.2016 v 13:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Tvoj nazor na Chaela ti neberiem, vidime to kazdy inak, sportove tresty nijako nesuvisia s civilnou podmienkou, priznal sa, pretoze to jednoducho urobil, neuveris, sem tam sa taky sportovec najde, co to prizna..... A klokanie steaky zozenies uz aj u nas v urcitych obchodnych retazcoch. Ale k vylepseniu vykonnosti, ani k pozitivnemu testu ti nepomozu smile

Onko23 - Čtenář - 1.8.2016 v 13:13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Mimo, ale tych latok (resp. liekov, suplementov) je tam podstatne viac, ako len na 2 A4, to je jedna vec a druha je to, (aj si to napisal), on dostal ten zoznam od slovenskeho ZVAZU, cez ktoreho repre tam ide. Cize to bola ich iniciativa (nie organizacie, kt. testuje) a samozrejme nie je za to plateny. Hosi a devcata v UFC su plateni, su "zamestnanci" a je ich povinnostou, nie UFC si zistit, ake latky su zakazane, a ktore lieky a doplnky ich mozu obsahovat. Takze to je ten rozdiel. USADA, ani UFC absolutne netrapi, ci vedel, ci nevedel, ze ten ktory krem, liek a suplement obsahoval zakazanu latku. A ten zoznam latok je volne dostupny na webe. ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

tenet - Čtenář - 1.8.2016 v 13:16
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Tento názor sa mi veľmi páči, palec hore. Dobre napísané.

mimo - Čtenář - 1.8.2016 v 13:25
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

....aj ano .Som zamestnanec tak je to moja zodpovednosť . No ako tak nad tým rozmýšľam ...nie je všetko také jednoduché  Ak som zamestnávateľ ako UFC , tak by mi malo záležať na tom čo a ako robia moji zamestnanci - aby sa nestávalo , že ak je ohlásený  zápas a zamestnanec mi vypadne / i keď vlasnou vinou , blbosťou / Takto môže utrpieť aj zamestnávateľ  , nielen zamestnanec . Či ?

yamay - Čtenář - 1.8.2016 v 13:34
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Klasicky priklad: V niektorych zamestnaniach robia testy na alkohol, zamestnanci o tom vedia, ze nemaju prist do prace, ak je riziko, ze nafukaju, napriek tomu sa sem tam taky najde a aj ked je to dobry zamestnanec, strhnu mu minimalne z platu, alebo pravdepodobnejsie dostane vypoved. A hoci je zamestnavatel nasrany, ze prisiel o dobreho kvalifikovaneho zamestnanca, urcite nebude nejakym sposobom kontrolovat osobny zivot mimo prace tych zvysnych, aby predisiel dalsim takymto zavahaniam. Jednoducho je v zaujme zamestnanca dodrzovat stanovy firmy, hlavne ked to dokazu ini. A ked to pokasle, treba niest nasledky.

Onko23 - Čtenář - 1.8.2016 v 13:38
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

to mas aj pravdu, ale je to nemozne realne kontrolovat. Ty nevies tym ludom prikazat, toto a toto fakt neberte. Ten zoznam je naozaj bezne dostupny...jednak latok a jednak aj suplementov. Ak si nie je atlet isty, nema problem to konzultovat. http://ufc.usada.org/substances/ Dokonca na stranke tusim WADA najdes aj zoznam problemovych suplementov. Len pre zaujimavost a ako priklad aj "bezny spalovac" Black Mamba je tam na zozname zakazanych. ;) To nie je naozaj problem si to obstarat vo vlastnej rezii. Snad im este UFC nebude hovorit kedy a ako maju trenovat, aby sa napr. nezhovadili v zapase, ci? ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

mimo - Čtenář - 1.8.2016 v 14:00
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

....yamay  a onko23 ak sa na to pozerám takto - tak samozrejme je  to v richtiku . Len som chcel naznačiť  , že zlé meno organizácii môže robiť aj zamestnanec . Je fakt , že dospelých ľudí nie je možné vodiť za ručičku - a  vysvetlovať ako decku čo smú a nesmú .

Onko23 - Čtenář - 1.8.2016 v 14:03
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

nechcem to davat ako navod na uzivanie liekov kvoli latkam....ale aj tu sa pise, ze neznalost neospravedlnuje a dokonca velkym a hrubym ;)

http://www.antidoping.cz/zakazane_prostredky_leky.php


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 1.8.2016 v 14:03
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Vystihol si to, kazdy zodpoveda za svoje ciny.

Onko23 - Čtenář - 1.8.2016 v 13:16
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

navyse pri testovani vyplnuju dotaznik, kde musia, resp. by mali priznat vsetky lieky a doplnky, ktore beru, uzivaju. Podla toho moze aj USADA vyhodnoti, ze by mohla byt vzorka potencialne kontaminovana. ;) Nedavno tak mal tusim Meek, alebo kto "distanc". Radsej sa stiahol, ako by mal riskovat, ze vzorka bude pozitiv a bude mu hrozit nejaka suspendacia.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Maltézsky psík - Čtenář - 1.8.2016 v 12:12
Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

To, ze chce zapasit s Diazom na 202 ma prekvapilo, ale dava to perfektny zmysel pre Tyrona. S Lawleom sa nezranil, takze pripravu ma uz prakticky hotovu, nemusi robit cely treningovi kemp, staci par tyzdnov pokracovat v treningu a prisposobit taktiku na Diaza. Prachy by boli iste a Diaz by bol pomerne lahky super, navyse na pripravu by mal mesiac.

mimo - Čtenář - 1.8.2016 v 13:14
Re: Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

K tomu TJ-ovi  :   http://svetmma.sk/clanky/?clanok=306

Stockton420 - Čtenář - 31.7.2016 v 17:45
Re: Re: Re: Výsledky - Odpovědět
 

Sorry za offtopic ale to jak mcgregor vykřikoval ze chce do konce roku tři pásy ve třech váhovkách :D ta třetí by měla být ww ? :D jako ne že bych nechtěl vidět ten výprask ale fakt si nekdo myslí že by mohl třeba Robbieho nějak udělat ?

yamay - Čtenář - 31.7.2016 v 22:07
UFC 201 - Odpovědět
 

Srdce hovorilo daj tam Robbieho, Rose, Matta, Grabowskeho a Eda Hermana a kedze kazdy z tych tipov mal svoje proti, tak tentoraz som spravil pravy opak, aj ked za menej a Hamilton, Krylov, Ellenberger, Karolina, Tyron dakujem vam za pekne leto smile Pre mna jedine prekvapenie vecera bola remiza Graves vs. Velickovic, kde som to videl tesne pre Gravesa. Vyborny event.

Onko23 - Čtenář - 1.8.2016 v 09:29
Re: UFC 201 - Odpovědět
 

no, vyznelo by to vierohodnejsie, ak by si to aspon napisal pred eventom, takto tomu moc neverim, nic v zlom. Jeden upset, OK, este dva...no daj, daj....ale rovno vsetky a este aj take, ze T-wood, ktoremu takmer nikto neveril, Ellenberger detto....a Rose? Tak nabuduce sa kludne podel o dobre tipy, nemusis sa bat. ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Maltézsky psík - Čtenář - 1.8.2016 v 11:39
Re: Re: UFC 201 - Odpovědět
 

Ja som mal tiez taky sily pocit, ze to Woodley vyhra, sampioni padaju teraz akosi casto, preto ma to vobec neprekvapilo. Ale dalej som typoval Browna a Rose, hlavne Ellenbergerovi som vobec neveril.

yamay - Čtenář - 1.8.2016 v 11:55
Re: Re: UFC 201 - Odpovědět
 

Je mi uplne fuk ci to vyznelo vierohodne. Chcel som to sem hodit, ked si rozoberal pred eventom, ze Robbie mal uz par krat pocas fightov vazny problem, najviac som vahal nad Rose, ale Karolinu som tam dal nakoniec preto, ze Rose mi prisla, ze Karolinu trochu podcenovala, respektive tvrdila, ze ju nema cim prekvapit. Tak som tam Karolinu dal hned potom, ako povedala, ze pred karierou MMA bola instruktorkou krav magy. A tie krav magacke lakte boli spolu s thai kolenami rozhodujucim faktorom pri vyhre. Ellenbergera som tam dal koli zmene gymu a hlavne prehraval s tymi najlepsimi, nie je vobec mojim oblubencom, ale proti Mattovi mi to prislo ako vhodny risk. Tyron robil analyzy Robbieho zapasov, vedel o nom veci, ktore mozno ani Robbie nevie, Krylov bol pre mna favorit, keby som ho nemal na tikete, drzim palce Edovi a hoci som chcel, aby Grabowski proti Hamiltonovi ako Europan vyhral, ked som si to trosku zanalyzoval, vyslo mi z toho, ze pravdepodobnejsie bude, ze ho Hamilton rozbombuje.  Tipy som sem nedal pred eventom este z jedneho dovodu. Vzdy sa najde nejaky "odbornik", ktory tipy hned v zapäti zhodi, alebo zpochybni, uz som par krat vdaka tomu zmenil obsah tiketu a nepomohlo to. Tipujem pre zabavu, raz za cas a nemam rad, ked mi do mojich tipov niekto keca, tak som sa tentoraz rozhodol takto. 

Onko23 - Čtenář - 1.8.2016 v 12:22
Re: Re: Re: UFC 201 - Odpovědět
 

Vycerpavajuca odpoved, beriem. Ale skor by som sa priklonil k tomu, ze Karoline pomohol muay thai background, tie klinche a ozaj zle fight IQ Rose, zostavat v nich. Rozdiel vo velkosti bol tiez slusny, az ma prekvapovalo, jak mozu byt jednaka vahovka. Keby tam fukla nieco z Krav magy, nejaku bombu na krk, lamacku...to by bolo :D Inak Tyron sice Robbieho rozoberal, ale ziadnu specialitku nevytiahol....v podstate ho uspal a praskol tam tu tvrdu pravu...ziadna raketova veda teda. Ale vyslo. Tenti tiket, aj keby si mal podane za 1€ tak si teda zasluzi byt ako vystavny niekde na webe. :D


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 1.8.2016 v 13:10
Re: Re: Re: Re: UFC 201 - Odpovědět
 

Thai klinc bol velkou vyhodou Karoliny, Rose prisla do fightu dobre pripravena, akurat som mal pocit, ze jednoducho si nechce pripustit, ze Karolina moze byt v niecom lepsia a z toho vyplynuli tie chyby. Tyron sice nic specialne nemusel ukazat, ale pripraveny bol dobre. Pockal si na dieru v obrane a praskol to tam. Ziadny lucky punch, ziadna nahoda, vedel co robi. Osobne s tym nemam ziaden problem, ze inteligentni borci ako DC, Cruz, Tyron, Bisping su sampioni. A je tu este Rashad Evans a pridal sa aj "Wonder Boy", vo FOXe je to top fightermi nabite, akurat tam vdaka poslednym dvom menovanym vidim "konflikt zaujmov", pretoze na to, aby sa stali sampionmi, musia zosadit niektoreho zo svojich kolegov analyzatorov smile

mimo - Čtenář - 1.8.2016 v 14:26
Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 - Odpovědět
 

Súhlas . Osobne som Caroline fandil a aj veril . A k tomu KO Robbieho od Tyrona . Vždy je niekto favorit . Robbie bol a prehral . Možno preto , že prehral ako favorit a ešte k tomu jednou ranou sa jedná o " šťastie " ? ... No , TW ak píšeš presne vedel čo robí . Púšťal som si to KO viac krát a rozhodujúcim sa mi tam zdal ten fiktívny pohyb pravou a potom ľavou na direct a v zápätí vyšla rana na bradu pravou . Pri tých prvých fiktívnych úderoch sa mi zdalo, že Robbie nevedel ako zareagovať , obe ruky dal pred seba a už to bolo . 

Onko23 - Čtenář - 1.8.2016 v 10:34
Fox analyst - Odpovědět
 

Pri tych padoch sampionov....vsimli ste si, ze DC, Cruz, Bisping a Woodley su analytici Fox Sports? :D A pri dalsom fighte....hadajte, kto sa za tym stolom aj objavuje? :D :D


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 2.8.2016 v 08:45
Novinka - Odpovědět
 

Celkem zajímavé zápasy byly vypsány pro FN 96 v Portlandu:

Will Brooks vs. Alex "cowboy" Oliveira

Bobby Green vs. Josh Burkman

Louis Smolka vs. Sergio Pettis

Nate Marguardt vs. Tamdan McCrory

Walt Harris vs. Shamil Abdurakhimov

yamay - Čtenář - 2.8.2016 v 13:46
UFC 201 platy - Odpovědět
 

Main Card (Pay-per-view)
Tyron Woodley ($270,000 + $70,000 = $340,000) def. Robbie Lawler ($500,000)
Karolina Kowalkiewicz ($19,000 + $19,000 = $38,000) def. Rose Namajunas ($46,000)
Jake Ellenberger ($75,000 + $75,000 = $150,000) def. Matt Brown ($73,000)
Erik Perez ($24,000 + $24,000 = $48,000) def. Francisco Rivera ($23,000)
Ryan Benoit ($13,000 + $13,000 = $26,000) def. Fredy Serrano ($12,000)

Preliminary Card (FOX Sports 2)
Nikita Krylov ($24,000 + $24,000 = $48,000) def. Ed Herman ($51,000)
Jorge Masvidal ($57,000 + $57,000 = $114,000) def. Ross Pearson ($54,000)
Anthony Hamilton ($16,000 + $16,000 = $32,000) def. Damian Grabowski ($18,000)
Wilson Reis ($25,000 + $25,000 = $50,000) def. Hector Sandoval ($12,000)

Preliminary Card (UFC Fight Pass)
Michael Graves ($12,000) vs. Bojan Velickovic ($14,000) ruled a majority draw
Damien Brown ($10,000 + $10,000 = $20,000) def. Cesar Arzamendia ($10,000)

Onko23 - Čtenář - 2.8.2016 v 14:40
Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

nato, ze Ellenberger bol vlastne uz vyhodeny raz, hodne slusne prachy :-o

 


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Dijkstra - Čtenář - 2.8.2016 v 15:28
Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Robbie může bejt zklamanej z prohry, ale z toho co vydělal od prohry z Hendricksem úplně ne :)

 

UFC 173: 200 000$

UFC on FOX 12: 210 000 $

UFC 181: 220 000$

UFC 189: 300 000$

UFC 195: 500 000$

UFC 201: 500 000$

 

K tomu poslední tři fighty po 40 od Reeboku, to je sum 2 050 000$ bez dalšího sponzorignu.

Patriot - Redaktor - 2.8.2016 v 15:50
Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

75 základ při 17 zápasech a 6 letech pod UFC není kdovíjaký zázrak (barbína Northcutt bral tuším 80 za poražení obtloustlého Pfistera).

No a když Robbie dostane ještě jeden půlmičudovej základ, tak si za 3 roky a 7 zápasů na špici vydělá to, co dostal Lesnar za Hunta laughing Jo a co se týče welterových spekulací, tak já bych to viděl jasně: Woodley vs. Wonderboy, Lawler remač s Nickem Diazem, ideálně pro New York. Ještě by do toho mohl nějak zasáhnout GSP, který už se snad ptá po Tyronovi (což tu asi dost lidí nasere, ale já s tím problém nemám).

yamay - Čtenář - 2.8.2016 v 16:04
Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Vidim to podobne, bud Tyron vs. "Wonder boy" alebo Tyron vs. GSP, jeden aj druhy by bol z mojho pohladu vyborny fight.

mimo - Čtenář - 2.8.2016 v 16:38
Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

GSP je môj obľubenec , no neviem , neviem s tým jeho návratom . MMA sa od 2013 predsa len posunula ďalej . Ak sa predsa len vrátí /  statusy, kde neustále prezentuje svoje tréningy niečo naznačujú / budem mu fandiť , i keď ...asi by som si na neho nevsadil .

tenet - Čtenář - 2.8.2016 v 18:53
Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Toto má vždy udivuje: kam konkrétne ďalej sa mma posunulo od roku 2013? Všetci o tom hovoria, ale nikto nepovie kam, ako ďaleko je ten posun, v čom sa to meria, kto to meria, prečo to meria? To sa aj box posúva? Sú iné techniky úderov, iné vydrze, iné taktiky, alebo čo. Mne to príde celé ako móda. Aj ta sa furt niekam posúva, v skutočnosťi iba kopíruje čo bolo.

mimo - Čtenář - 2.8.2016 v 19:37
Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

.Ale určite nie som  fachman na MMA - viac tu čítam ako píšem a priznám ,niekedy radšej "šúcham nohami" a "učím sa od tých čo vedia viac ako ja - a tých je tu požehnane / to myslím ako úprimný kompliment / . No nedá mi pokúsiť sa obhájiť to čo som napísal. MMA je v podstate mladý šport  a preto sa zákonite musí hýbať smerom ku predu .Nemyslím len samotné organizácie UFC počnúc , ale aj samotných zápasníkov . Možno tie mnou spomenuté 3 roky sú trochu málo , no stačí sa pozrieť na dnešné zápasy a zápasy s pred x rokov . Prichádzajú mladí zápasníci , ktorí sú komplexnejší , pripravenejší a hladní po úspechu .Keďže je viac gymov , je väčšia konkurencia a konkurencia vytvára práve priestor na rast .Je to síce napísané dosť všeobecne ale je to tak . Stačí sa pozrieť len na našu MMA scénu . Pred pár rokmi bola v plienkach a dnes sú aj u nás kvalitné gymy . Ale áno techniky BJJ , TB , Juda , Boxu ,Graplingu sa nemenia , no ku  kvalitným trénerom sa dostáva viac fighterov a komplexne začínajú cvičiť už deti .Dnes niekto , kto začne s tréningom v 10 , 15 a nedajbože v 18 tich nemá šancu . Takto som to myslel . A k tomu GSP mám ho rád , ale čas nezastavíš ...

tenet - Čtenář - 2.8.2016 v 19:50
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Okrem Vlada Moravčíka nepoznám nikoho ani z amatérov, kto by začal v 18. Podstatne je to, že pointu mas a síce to vidím inak, zase však nie natoľko inak,aby som ti oponoval za každú cenu. Iba verím, že GSP vlak neušiel, ma 30 rokov praxe, najlepšie skúsenosti, najlepších trénerov, talent ako nikto a takého napr. Diaza v superfighte da.

mimo - Čtenář - 2.8.2016 v 19:57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Niie že by som neveril GSP , len je tam skôr taká moja súkromná obava - a to práve preto , že som mu vždy fandil a vďaka jeho pôsobeniu v MMA , ale aj mimo neho ho mám obrazne povedané na piedestály a nerád by som ho videl v inej ako víťaznej pozícii . Ale to viac menej môj problém . Nech sa rozhodne akokoľvek budem mu fandiť ... aj s tou mojou obavou .

Onko23 - Čtenář - 2.8.2016 v 20:13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

tak ja ti dam par prikladov, nemusia ist zakonite chronolgicky, ale k porovnaniu starsich cias - predstav si, ze naozaj je vela technik...od BJJ, kde je spusta skvelych trenerov, ktori zdokonaluju, ci uplne vymyslaju nove techniky, az po techniky napr. v boji na pletive. Na zaciatku to nikto neriesil. Napr. Rothwell prisiel s novymi vecami a subol tym aj Barnetta (gogo choke). Aj ked ho tu x ludi nema rado...Conorov utek z Mendesovej gilotiny tiez patri k tym lepsim. Vo vseobecnosti....malokto poznal a robil heelhooky a vobec nejake leglocky. Dnes sa to uz rozsiruje. To iste v stand upe....nie su tie techniky nove, ako take, vymyslene....ale pouzite v mma - preslapavacky od JBJ napr. kedy preslapol aj Quintona, jeho spinning elbows, Silvove lakte napr., donedavna sa nepouzivalo vela kopov z otocky, co sa zmenilo, lowkicky sa kopu uz pod kolena (niektori) atd atd. To nie je vyvoj a posun? A to uz nehovorim o gameplane a taktike sitej na mieru superovi.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Onko23 - Čtenář - 2.8.2016 v 20:13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

malo tam byt, ze naozaj je spusta technik novych...


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

tenet - Čtenář - 2.8.2016 v 21:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Vypichujes perličky, ktore zovseobecnujes. To ma potom rovnakú protivahu, ak poviem,že Hunt ma prístup, že dam mu do hlavy a môže sa super posrat aj tymi jeho analýzami a novými fintami. Som si istý, že v roku 2013 neboli lepšie gameplany ako teraz, hádam netvrdis, že v roku 2013 nikoho nenapadlo, že treba gameplan, nové techniky? Ak máš dlhé ruky boxujes, ak nohy kopes, ak vieš zem, utiahnes ho tým, čo ide a najčastejšie základnou technikou, v kleci nie je čas na mortal kombat specialitky.   Otočky? Robia to iba karataci, tak isto ako pred 3 rokmi. A Rothwell? Je to veľká a odolná skriňa, skúsená, čo nevymyslel proti Ciganovi nič okrem taktiky: všetky útoky vykryjem hlavou. To sa proste stáva a bude stavať, či je rok 2013, 2016 alebo 2116. Aby som ta nehneval, ja ta chápem, no za to, že si tu dlho a ja nie, neznamená, že budem ako doteraz na všetko odpovedať ano pane. Ja mám iný názor: v roku 2016 sa bojuje menej efektívne ako v roku 2013. A počet padnutych šampiónov, poklesu foriem a menej zaujímavých KO mi dáva za pravdu. Ak som ta naštval, prepac, že beriem 99% tvojich príspevkov, neznamená, že musím 100.

Maltézsky psík - Čtenář - 3.8.2016 v 00:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Otočky sa určite rozšírili, nerobia ich iba karataci, nedavno celkom slušné predviedol dokonca aj Cain, od ktorého by som to rozhodne nečakal. Počet padnutých šampiónov hovorí o tom, že je tu silná konkurencia, ktorá podnecuje k rastu.

AsHuR - Čtenář - 3.8.2016 v 09:22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Najvymakanejšiu otočku má zrejme Weidman :D on ju posunul na vyšší level :D

Lyoto - Čtenář - 3.8.2016 v 09:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Ano , Weidman ji vymakal tak , ze diky ni prisel o titul:)))))) Napsat ze se sport nikam nevyvíjí a za x let neposunul je blbost. Viz Pesta. Ten se posunul za 3 roky uz jen tréninkem asi o x levelu jinam. Otázka je jak to zuroci. Dnešní techniky jsou uplne jinde. Driv fighteri šli do boje bez taktiky. Dnes to je hlavně o taktice.  Posun je vsude a ve všech odvětvích. Jinak prosim Onko, i ja bych potřeboval vysvětlit jak s tema bandazema. Z toho googlu to nepochopím a připadám si menecenej. Tkaničky si zavázat uz umím :))

tenet - Čtenář - 3.8.2016 v 10:53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

TY neznas ziadneho byvaleho top borca, co ma horsie vysledky dnes ako v roku 2013? Neustale sa tu hovori o davnej minulosti (skoro ako by to mal byt rok 2000), pricom pointa je, aky vyvoj dopredu nastal od roku 2013. Nepoznas ani ziadneho priemera UFC, co dnes kope B okresnu ligu? Tak mam pocit, ze tych, ktori boli v roku 2013 na vyslni a dnes sa mocu na dne ligy je nejak viac ako tych druhych. Jeden ide hore, druhy dole, ale to neznamena, ze mma ide dopredu. Dnes sme na limite vykonu ludskeho tela, kecat o tom, ze strategia je dnes najopdstatnejsia a dakedy nebola, tak ti prezradim, ze prave zle strategie sampionov v roku 2015 a 2016 ukazuju na to, ze aj s tymi strategiami je to cele inak. Postav proti sebe aktualne Nemecko/Portugalsko/Francuzsko proti Faerskym ostrovom a mozu mat strategiu aj od CERNu, dostanu nakladacku. Strategiu povyzujem za nutnu, no funkcnu ako to popisujete tu spoza PC to vyzera, ze sa doma hrate sachy. Ti chlapi s vymletenymi mozgami so super strategiami, ktore raz funguju, potom nefunguju, najprv maju posun potom stagnuju a potom prehraju? Kde su tie ich debilne strategie, ked prehravaju? A na zaver: je to brutalne prekvapenie, ak Cain ako kickboxer vie kop s otocky, tak to je taka blbost ako by som povedal, ze Hall prestal robit otocky a prestal ich robit aj Cigano a teda otocie je celkovo menej.

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 12:37
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Hele zkusím ti to přiblížit z mého pohledu nebo jak to vidím já a nemusí to nutně znamenat že to tak je.. Prakticky ten zlom nezačal v roce 2013 či 2012 začal prakticky před 10-15 lety.. I když to nevypadá má to obrovskou spojitost.. Borci dřív netrénovali MMA jako celek.. Byly to bojovníci jednotlivých bojových sportů jakotřeba box,kickbox,jiu-jitsu,wrestling, judo a další a další.. ale byly to bojovníci, kteří pořád reprezentovali daný sport.. Pokud to byl judista nebo wrestler snažil se dostat na zem pokud to byl striker snažil se zůstat na nohách.. Prakticky když si to vezmeš starší bojovníci měli základ v jedné činnosti a přidávali k tomu pozdějí další aby se staly komplexními no starého kozla už nikdy nenaučíš top prvkům.. Dnes je už MMA úplně někde jinde.. už to není sdružení různých bojovníků, už je to jednolitý sport... A kluci kteří nezačínali s různými bojovými sporty, ale už přímo s MMA budou jinde než kickboxer kterej po 10ti letech přešel na MMA.. Budou mít zažitý úplně jiný věci na úplně jiný úrovní.. Ten sport se tak rychle sformoval a udělal si vlastní základnu prakticky za 20let, že celkově i výběr talentů a všeho do dalších let bude úplně jinde.. onehdy se ještě torelovali pupkatí strejdové a dnes už vidím mašiny jako Cain či JDS.. cca za 5 let tam budou opravdu nejlepší z nejlepších talentovaní co jsou vedení k přímo k MMA od mala a budou komplexní po všech stránkách.. MMA je tak mladé že se bude formovat rychle rok co rok.. 

tenet - Čtenář - 3.8.2016 v 15:45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Miesto textu, ktorý si napísal, skús sa venovať téme. Téma je, aký je pokrok v mma v UFC od roku 2013. Furt tu melete o histórii z roku 0, cez pokrok, ktorý sa udial v diere v strede Slovenska, cez pupkatych kickboxerov a judistoch. Odpovedate na nikým položené otázky ale tému systematicky obchadzate. Dominantné esá UFC (nie nevyhnutne šampióni) spred 3 rokov nepodávajú dnes také výkony ako kedysi, dlhoroční šampióni padli, terajší sú nestáli, neobhajuju, To čo hovoríte je presný opak faktov. Univerzál moderny borec original mma Pesta z dobrého timu s jasnou stratégiou potvrdzujuci pravdivosť toho čo tu tvrdite dostal naposledy na búdku od tucneho boxera, ktorý má kondičku na jedno kolo. Žiadna reakcia ma nezaujímajú okrem témy: kam dopredu sa posunulo  mma v UFC od roku 2013. Podľa mňa kvalita šla dolu. No musela, keď sa zobe menej. 

malylada87 - Čtenář - 3.8.2016 v 15:53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Ty vole K1 fane nebut trapnej

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 16:08
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

tenete já z dobré vůle a i ostatní z dobré vůle se ti snaží něco vysvětlit a nebo ti dát jinej pohled na věc tak laskavě mi přestaň říkat na co se mám soustředit ok? Jako klidek chlape.. To co se ti snažím říct je to že nemůžeš vyrvat vývoj MMA na jen dva roky... ten vývoj se táhne delší dobu a musíš ho prostě brát v potaz.. My sme taky z vopice a neříkám ti abys mi vysvětlil jak se to za tři roky prokázalo na vývoji.. To neznamená že jsme se nehoupali ještě onehdy na stromě.. MMA je plenkách a teprve se formuje, ale když chceš ukazatele doporučuju odborné studie na bojové sporty.. Přečti si odborné články o MMA a stravě a suplementaci a zobaní k MMA a přečti si je dnes aby jsi pochopil jakej to je pokrok.. To je jako by ses zeptal jakej je pokrok v sypačce v roce 2013 a dnes.. Zkus sypat věci co sypali borci v roce 2013 a uvidíš jakej v tom je rozdíl krom toho že tě chytnou na prvním testu a budeš za idiota co že to sypeš protože vývoj je dávno někde jinde pak budeš za tu opici na stromě co dělá hu hu.. Jestli nevidíš rozdíl v síle dynamice a technice v MMA z roku 2013 a z roku 2016 tak jsi asi z Marsu... 

tenet - Čtenář - 3.8.2016 v 16:29
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

No nevidím ten rozdiel do plusu, ale do minusu. A teraz čo? Ja som povedal prečo vidím vývoj negatívnym smerom, ty miesto dôkazov argumentujes tým, že ak to nevidím, som z Marsu. Tak sme sa nezhodli. Nabudúce. Inak Rizin: Filipovic, Silva, Fujita,  Baruto Kaito, Jiri Prochazka, Kenneth Bergh. Teodoras, Amir Aliakbari. Toľko pyramída, Jirko ma šancu ako nikdy, zastaviť ho môže iba Silva.

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 16:56
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Jak můžeš říct že do mínusu? Ti borci dřou víc a víc jsou nové studie v silovém tréninku vymýšlejí se nové techniky jak jsi slyšel Onka.. Zobačka je úplně na jiným levlu sice omezená, ale neznamená to že se nesype.. Sype se, ale úplně jiný věci v jiný kvalitě.. Jsou nový poznatky ve stravě v suplementech kdyby jsi sledoval byť jen zlomek těch věcí čím se zajimají MMA fighteři tak ani nespíš protože z toho máš hlavu jak kopačák.. Už jen to že se za poslední roky totálně změnil pohled na stravu na superpotraviny suplementy vitamíny v jakejch užívat vazbách že ohřívat žrádlo v mikrovlnce není úplně ok.. a ty si myslíš že to jde do mínusu? V dnešní době se ve sportu řeší strava maximálně a limity lidskýho organizmu se posunují... 

tenet - Čtenář - 3.8.2016 v 17:26
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Je pravda, že neviem či fighteri dru viac, neviem nič o štúdiách, nové techniky nepoznám, novú zobacku tiež nepoznám, novú stravu - nikdy som o nej nepocul. Ja viem iba jedno: chlap, čo zarobí tak 50 papierov ročne a z toho ma platiť dane, telocvičňu, trénerov, sparingy, suplementy je jednou nohou v bankrote a rieši prežitie. Ten čo ma 500, rieši to isté, iba na sportaku. Už sa opakujem: basketbalisti, futbalisti, hokejisti, plavci, sprinteri, boxeri, kickboxeri, zápasníci sa nezlepsuju, nezlepsuju sa ani mma fighteri. Podľa teba sa zlepšujú, podľa mňa nie. Výborný príklad, že sa veci stále zhorsuju sú auta. Sú 20!6 lepšie ako 2013? Majú viac displayov. No poteš koste. Ak mi povieš meno jediného šampióna z roku 2016, ktorý je lepší ako jeho verzia z roku 2013, dnes už nič nenapisem. Dominik sa neráta, tam sa to nedá odhadnúť.

Lyoto - Čtenář - 3.8.2016 v 17:32
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Fotbalisti , basketbalisti, fighteri atd se nezlepsuji???? A trénujou teda proto aby se zhoršili? No je po me. Prave tato debata ztratila smysl. To je jak vysvětlovat bělochoj , ze nikdy nebude cernej.

Lyoto - Čtenář - 3.8.2016 v 17:32
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Fotbalisti , basketbalisti, fighteri atd se nezlepsuji???? A trénujou teda proto aby se zhoršili? No je po me. Prave tato debata ztratila smysl. To je jak vysvětlovat bělochoj , ze nikdy nebude cernej.

Lyoto - Čtenář - 3.8.2016 v 17:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Tak to si hodil na jiny Level ted uplne. Ze to vidíš do minusu? Jako ze ne teda vývoj , ale opak jo?? Takže nam to jako z nějakýho patra padá spis dolu a je to čím dal tim zabrzdenejsi? Vytáhl si fotbal , ze jako máme zkusit proti sobe postavit Třeba Francii a Faerské ostrovy... To sis naběhl. Ty nevíš jak ted dopadl Nový Zéland na Euru??? Pred x lety by si neskrtly ale ted uhrali super výsledek . Čím to je? Ze stagnujou?? Borci jako Silva, Machida.... Proc uz to neni ono. Protože se dopředu derou mlady kluci kteří mají k dispozici uplne jiny zázemí dnes, nez tenkrát oni. Techniky stejný nejsou, Furt se vylepsujou. Dnes umi byt mladej fighter komplexni, tenkrát ne. Vis co je třeba známka toho ze to jde dopředu?? Třeba to , ze si Kincl a Prochazka odjedou na camp do JacksonWink.  Myslis ze by je to pred x lety napadlo. Hledej vývoj ve všem a ne jen v 10-15ti minutách v kleci od TV. Koukni na Ufc 1 a koukni na UFC 201..... Vydis tam posun?

tenet - Čtenář - 3.8.2016 v 17:30
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

UFC 1 a UFC 201 posun vidím, do plusu, to jo, UFC 2013 a 2016 do minusu. To naozaj nechapes ani jeden argument, čo som povedal? 

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 17:38
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Od Lyota většinou dostanu čočku a neshodnem se :D, ale v tomto s ním táhnu za jeden provaz a názor sdílím.. Až teda na fotbalisty na novým zélandě na euru :D ( Lyoto novej zéland není v evropě - byl to Wales) Jinak proč nereaguješ tenete třeba na posun ve stravě? třeba raw food? super potraviny ohřívání žrádla v mikrovlnce nebo peptidové vazby či vazby vitamínů a minerálů.. Myslíš si že posun stravy a suplementace nepomůže fighterovi v lepším výkonu... Podívej se na trénink Condita co dělá za fnkční tréninky a to je relativní novinka cca 2015.. podívej se na tréninky conora (ač ho nemám rád) zapojují do cvičení takový věci co se ti ani nezdáli.. věci v roce 2013 si taky mysleli že špenát má víc železa než vědci v roce 2015.. takže žádnej posun.. Už jen strava ti udělá 50% úspěchu frajera a připočítej si další a další výmysli co oni mají.. o tom se ti ani nezdálo co oni řeší

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 17:46
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

+ jak říká Lyoto ti borci jako Machida,Belfort ale i další měli zázemí pro MMA úplně jiný prakticky vycházeli z nějakého bojového sportu a to zázemí pro MMA nebylo takový.. dnes ti kluci jsou vedení od mala ke komplexnímu boji a ke komplexnímu MMA což nemůžeš srovnat.. Protože si ti kluci vžijou takový návyky, že ti starší už se nechytnou.. Navíc si zkus v tréninku pokud děláš nějakej boj odnaučit se zlozvyk to je ještě horší než se naučit jinou věc.. Proto Procházka a Kincl můžou být v americe s totálně se zlepšovat v MMA protože je doba pro MMA teďka to táhne a ti kluci dostanou větší prachy = lepší strava lepší gym lepší vybavení lepší vše.. 

Lyoto - Čtenář - 3.8.2016 v 17:50
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

A joooo, to jsem řepa. Myslel jsem Island:)))

Lyoto - Čtenář - 3.8.2016 v 17:52
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Vývoj se bere celkove ale , ne ze vytrhnes 3 roky...

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 18:04
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Jo Island :D vidíš to já myslel že myslíš Wales ten se dostal taky dost daleko a byl snad poprvé na ME.. Jinak i když vytrhneš ty tři roky z toho vývoje pořád je tam hromada novinek a pořád je tam obrovskej posun a u MMA zrovna asi nejvíc protože je nejmladší.. Kdyby řekl že nevidí vývoj u boxu nebo juda tak neřeknu, ale MMA zrovna tenhle sport jde do předu nejvíc a ten pokrok je tam citelnej rok co rok ať už v technikách,síle,zemařině až po stravu sypačku a on řekne že to jde spíš dolů? 

Lyoto - Čtenář - 3.8.2016 v 18:12
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Ze někdo řekne , ze to jde dolu, tak to je zas vývoj lidskýho myšlení :)) Nejvíc me bere hláška , ze se nezlepsuji ... Jako ze fighter pred třemi roky neumí od ty doby nic novyho a v ničem se nezlepšil? Člověk co dostane řidičák , tak za tři roky taky jezdí jinak ne? To me napadlo protože akorat sedím v aute:))

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 18:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Lyoto hlavně si musíme dobře uvázat bandáže až budem psát příspevky :D do té diskuze jsem se radši nezapojoval nebo bych dostal na držku aj přes net :D

Lyoto - Čtenář - 3.8.2016 v 18:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Bandaze jsou základ....:)))))) 

tenet - Čtenář - 3.8.2016 v 18:29
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Jo a zrovna Hendricks, Hunt, Mir, Bigfoot, Belfort, Hendo, Pettis, Fedor, Ellenberger, Rampage, Lyoto, Hall, Vegh, Mitrione, Happa a ďalší sú toho dôkazom. Idú dole.

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 18:43
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Chlape sleduješ ten sport vůbec? Hendricks je chorobnej přežírač a upřmně jeho tréninkové videa jsem moc neviděl ale myslím si že to není zrovna ultimátní dříč za poslední roky.. Hunt Mir Foot ( staří dohnal je věk) navíc se ukazuje jak starší co neměli komplexní tréninky MMA od začátku kariery jsou jednodimenzionální borci ze staré školy a mladí komplexní je budou dohánět.. Myslíš si kdyby Werdum neudělal takovej progres ve standupu tak by dosáhl na titul? ty další ani psát nebudu protože jich je 99% za zenitem proto jdou výkonostně dolů a nacpat tam rampage nebo atilu :D ja už ti neodpovím na nic.. protože to nemá smysl..

willy666 - Čtenář - 3.8.2016 v 18:49
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

K1 a uvedomujes si ze drviva vacsina borcov co si vymenoval su uz za zenitom a su v podstate dochodci???...to akoze myslis vazne ze Hendo ktory ma 45 rokov ma byt vo forme ako ked mal 30 ??? Hendo uz moze byt nasypany ako chce ale na TOPku uz nema...to ze ide title fight je uplne nieco ine a nema to nic spolocne s jeho vykonostou...

tenet - Čtenář - 3.8.2016 v 18:11
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Chlape, ja som nič nevytrhol, ja som iba reagoval na prvotný príspevok, ktorý hovoril, že GSP sa už nedokáže vrátiť, lebo mma od roku 2013 urobilo veľký progres. Ja budem tvrdiť, že mma v roku 2013 s Belfortom, Silvom malym, stredným a veľkým, Pettisom, Velasquezom, Huntom, Santosom, Happom, Hallom, Melendesom a pod. bolo pozeratelnejsie, lepšie, zabavnejsie, výkonnejšie a sportovejsie ako dnes. To je cele. Ja ti nevim.

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 18:23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Chlape zrovna Happa a Silva jsou borci co se právě za tři roky nic novýho nenaučili a proto vypadaj jak vypadaj :D

willy666 - Čtenář - 3.8.2016 v 18:57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

a mas pocit ze Velasquez a Santos ( po ich poslednych vykonoch s Trawisom a Rothwelom ) su nejaki slabsi??...podla mna dostali na frak, nasledne zistili ze kde je chyba a snazili sa to napravit...napriklad ja som mal strach ze v akej forme pride Cain a stale to bola ta natlakova masina na aku som bol zvyknuty ( je mi jasne ze Trawis sa nemoze zrovnavat s JDS alebo Werdumom ) ale mne sa Cain pacil a tak isto aj JDS...a ked uz sme pritom tak preco K1 nespomenies aj Reema? ved ten urobil navacsi progres od tvojho milovaneho roku 2013 kde boli vsetci TOP ale on sa topil v srackach a nasledne v roku 2016 kde idu vsetci podla teba dolu vodou, tak on ide o titul??? 

mimo - Čtenář - 5.8.2016 v 15:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Chlape nedávaj mi do prstov čo som nenapísal . zopakujem sa samocitátom

" GSP je môj obľubenec , no neviem , neviem s tým jeho návratom . MMA sa od 2013 predsa len posunula ďalej . Ak sa predsa len vrátí /  statusy, kde neustále prezentuje svoje tréningy niečo naznačujú / budem mu fandiť , i keď ...asi by som si na neho nevsadil ."  

žiadny výraz "veľký progres" nebol pomenutý  a ani to , že GSP sa nedokáže vrátiť . Prosím čítaj pozornejšie . Tvoj názor na vec ti neberiem - máš na neho nárok , tak ako ja na svoj .

Onko23 - Čtenář - 3.8.2016 v 19:52
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

no to ma potes toto.... :-o Pod novym nickom, nove vykony. Myslim, ze mma teda stagnuje, resp. ide dolu, ale ty rasties a ides hore jak pila.

Tak k tvojim "argumentom", aj ked to Nexter napisal - to, ze ti borci z 2013, resp. sampioni padaju je presne ten dosledok, co pisal Nexter. Prichadza na scenu nova generacia, alebo stale sucasna (nie stara skola, ktoru si ty spminal), ktora si uvedomila, v com sa musi zlepsit, alebo ako zakryt svoje nedostatky. Ci uz absentujuca zem (Joanna a jej genialna tkdwn defense, JDS uz aplikoval taktiku a gameplan), alebo sklenena brada (Reem a jeho "chytry" boj), standup (Demian Maia) atd, atd. Neortodoxne, nove techniky....napr. Larkin Tumenovi daval lowkicky z otocky patou, to si videl niekde predtym? Pozri si napr. MVP v Bellatore. Alebo ja neviem...telocvicnu MusclePharm v Denveri....dpc, ved to je NASA vo fitness :-o A asi preto,ze to stagnuje, resp. pada sa to predalo za 4 mld. USD. Nie som tu dlho...ale tato hlaska prekonala uplne vsetko, co som tu cital aj v minulosti.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 3.8.2016 v 13:16
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

A jeeeeeeee jeeee K1 fan se nám vrátil :D.... kamo nemusíš se stydět, klidně piš pod svým starým nickem :D :D. Ty jedna naše stydlivko :D :D

Maltézsky psík - Čtenář - 3.8.2016 v 13:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

tenet = K1 fan ? ja si to nemyslím, určitá podoba tam je, ale vidím menšie rozdiely.

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 18:25
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Láďo ty mě ještě dlužíš to kdo to vlastně K1-fan byl? protože už se tady mraky let neukázal a prakticky nevím proč? :D

malylada87 - Čtenář - 3.8.2016 v 20:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Ty vole cti tady jeho nazory, ti nemusim psat kdo K1 je, udelej si obrazek sam. Na tyhle sloupce nebudu ani reagovat :-D ....

k1 fan mel tri mesice depku, ze tu nemohl psat nebo se vratil z leceni po prozrazene identite a je tady opet :-D

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 22:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Laďo nevíš proč si ta Rose ostříhala ty vlasy? teď čumím na starší její videa a fighty a ona z vlasama byla docela kus :) :D čumím na to jak na drát

Patriot - Redaktor - 3.8.2016 v 23:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Ty její vlasy měly nějakou souvislost s bojem proti rakovině prsu.

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 23:54
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Dik moc Patriote.. fakt čumím jak s vlasama byla extra číča.. :)

Maltézsky psík - Čtenář - 3.8.2016 v 13:57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

to tenet: Cain ako kickboxer? Cain začínal ako wrestler, v mma na začiatku sa spoliehal najviac na to, okrem toho boxoval ale iba priemerne, napr. Kongo mu v postoji celkom zatopil. Kopy u neho na začiatku neboli vôbec časté, maximálne low-kicky. High-kick som u neho prvý-krát zaznamenal tuším v 2. zápase s JDS no a kop z otočky predviedol prvý krát až teraz, vzhľadom na to, že má 34 rokov a je ťažká váha, ma zaradenie takejto rizikovej a na pohybové schopnosti náročnej techniky prekvapilo.

Onko23 - Čtenář - 3.8.2016 v 09:00
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

nie, vobec si ma nenastval, nemas preco. Ja to jednoducho vidim inak. Ako pisal Maltezsky psik...kopy z otocky zacali vyuzivat aj ini, resp. nielen kopy, ale aj lakte a spinning backfist napr. To s tym Huntom si dal prave typicky priklad stagnacie a absencie gameplanu. Stale sa spolieha na ten svoj walkout KO, ale narazi na dobreho grapplera (nemyslim tym len Lesnara, ktory ho vygumoval) typu Stipe a ten ho bral na zem, kedy sa mu zamanulo. Hadat sa nebudem, viem, kde boli aj u nas treningy pred rokmi a kde su teraz, ked Attila prinesie zo Svedska, alebo ATT top trendy. Btw. konecne ma naucil omotat si bandaze, takze mozem sem prispievat. Uff... Rothwella si trafil, no tiez mi dal vodu na mlyn...Cigano bol totiz tiez ten typ, idem do toho a hotovo. No pri Rothwellovi a pod tlakom porazok si uvedomil, ze sa to dnes uz tak neda...a zvolil hodne takticky zapas, ktory mu zaisti vitazstvo. Detto napr. Reem. Presviedcat ta nebudem, no ja vidim, ze to napreduje a vyvija sa. A za pravdu mi dava aj teraz schvalena uprava pravidiel ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

storm1 - Čtenář - 2.8.2016 v 19:08
Re: Re: Re: UFC 201 platy - Odpovědět
 

Otázka je, v jake formě by se GSP vrátil

malylada87 - Čtenář - 3.8.2016 v 00:33
Novinka - Odpovědět
 

Tak v listopadu v Mexico city si to rozdají RDA s Fergusonem !!!!!!

Dijkstra - Čtenář - 3.8.2016 v 01:59
fds - Odpovědět
 

USADA chtěla Huntovi udělat out-of-competition test, což se jim zjevně nepovedlo. Na fb včera napsal: 

"Don't fucken waste my time with your bullshit testing ok why are u even testing when u fuckers don't do shit about it take your out of competition testing and stick it up your ass cheating motherfuckers what a bunch of wankers"

U mě tím teda Samoan ztrácí veškerý zbytky sympatií a pokud doopravdy odmítnul test, v UFC už se asi neukáže.

Nexter92 - Čtenář - 3.8.2016 v 09:30
Re: fds - Odpovědět
 

Napsal jsem to tady už jednou a napíšu to zase.. Byl jsem velkým fanouškem Marka Hunta. Byl to pro mě velkej sympaťák skromnej chlap a i když jsem věděl že nepobral největší moudrost světa tak jsem si myslel že v srdci je to dobrej chlap. V poslední době se chová, ale naprosto jako idot. Bezohledný arogantní prase, který kope kolem sebe jak se dá. Po tom co sundal Mira začal dělat nějaký mega ramena. Na vážení s Lesnarem to byl největší mistr světa v octagonu předvedl hovno pak se dožaduje celé Lesnarovi výplaty. Což já osobně nechápu protože ty 2 miliony vydělalo Lesnarovo jméno (ani zápas a ani to že v něm byl hunt) pouze a čistě jen Lesnarovo jméno a Brocka jako takového ocenila UFC na 2 miliony. A pokud Lesnar zobal? Tak je to v kompetenci dopingovek mu snad vyměřit trest a pokutu.. Po tom co mu i jeho fanoušek sdělí že si peníze vydupává a že to není asi úplně ono ho těžce vyfakuje:( to už bylo na mě moc.. chápu že někdy fanoušci jsou idioti a fakt dokážou vynervit i klidný lidi, ale profík jako Hunt by to měl přejít a nebo to ignorovat než napsat fuck fuck fuck fuck fuck fuck.. Hunt asi nechápe že lidi co choděj na UFC jsou právě fanoušci jednotlivých bojovníků - stejně tak jako ten co mu napsal na FB - a peníze co dají za trika,vstupenky,chlast,PPV a kdo ví co ještě jdou pravě zápasníkům jako výplata... A teď k tomu ještě tato ostuda :( Myslel jsem si že Mark je jinej frajer a on je to jen primitivní arogantní blb.. škoda slov asi ten počet ran do hlavy byl velkej.. 

malylada87 - Čtenář - 3.8.2016 v 23:50
Novinka - Odpovědět
 

Tak zajimavé matche pro UFC 204:

Struve vs. Magomedov (počítam s výhrou Ruslana)

Manuwa vs. OSP

na UFC FN 96 pak Hacran Diaz vs. Brian Ortega

malylada87 - Čtenář - 4.8.2016 v 08:27
Novinka - Odpovědět
 

Ještě jeden zajimavý zápas. Ve finále TUF latnská Amerika se utkají 

Dariush s Rashidem Magomedovem, pro Magomedova konečně šance, jak se dostat do TOP 10.

Onko23 - Čtenář - 4.8.2016 v 08:35
Re: Novinka - Odpovědět
 

tych Magomedov je jak nasratych...traja maju teraz ohlaseny zapas a ani diva svina sa v tom nevyzna. Este nech zacnu zapasit arabasi a to bude samy Mohammed...


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

malylada87 - Čtenář - 4.8.2016 v 08:38
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Není, v UFC jsou dva a jsou to bratři. jedn v HW a druhý LW. Nejsou tak zaživní, ale výsledky mají :D

malylada87 - Čtenář - 4.8.2016 v 08:37
Viktor Pešta - Odpovědět
 

čtvrtý díl z campu Viktora Pešty v Blackzilians:

https://www.youtube.com/watch?v=lZr2Dog7YeE

mimo - Čtenář - 4.8.2016 v 13:28
Re: Viktor Pešta - Odpovědět
 

K dnešku vyšli tuším len tieto 4 videá ...Zatiaľ sa mi páčili všetky .Výborne natočené a Viktor má výborný komentár . ....a tie kettlebellky nemajú chybu.

Dijkstra - Čtenář - 4.8.2016 v 09:27
ff - Odpovědět
 

Na výročním sjezdu asociace boxerský komisí bylo přijato šest nových pravidel pro mma:

 

1) Kvůli zabránění eye-pokům je zakázáno mířit otevřenou rukou, tedy prsty, na obličej protivníka. To platí pro útok i obranu.

2) Mění se pravidlo tří bodů. Pravidlo stále platí, s jednou změnou - aby se zápasník pomocí ruky stal "grounded" (nevzpomenu si na český ekvivalent, uzeměn?) musí mít na zemí obě pěstí, obě dlaně, nebo pěst a dlaň.

3) Ruší se pravidlo o zákazu kopu patou do ledvin (z guardu).

4)Ruší se pravidlo o zákazu držení za klíční kost při grapplingu (kdo by to chtěl vůbec dělat)?

Další dvě pravidla se týkají nové definice efektivního strikingu a graplingu a tedy způsobu bodování, a ženských podprsenek.

malylada87 - Čtenář - 4.8.2016 v 09:39
Re: ff - Odpovědět
 

No s tim bodem jedna jsem zvedavý, jak se popasují...

Dijkstra - Čtenář - 4.8.2016 v 11:00
Re: Re: ff - Odpovědět
 

John McCarthy told the crowd that CAMO (California Amateur Mixed Martial Arts Organization) instituted this rule about a year and a half ago and "They haven't had an eye poke since."

 

yamay - Čtenář - 4.8.2016 v 11:01
Re: Re: ff - Odpovědět
 

Bod jedna bude velky problem pre zopar borcov na cele s JBJ. Ale taky JBJ bude mat dost casu (ak bude mat 2 roky stopku), aby svoju hlavnu zbran na eliminaciu supera odstranil zo svojho repertoaru a nahradil to inym svinstvom, ktore este nestihli zakazat laughing

Dijkstra - Čtenář - 4.8.2016 v 11:14
Re: Re: Re: ff - Odpovědět
 

Další eye-poke expert Shields už je naštěstí pryč, takže jich v UFC moc nezbejvá. Jeho zápas proti GSP je tím skoro legendární, nasázel mu jich minimálně 5.

malylada87 - Čtenář - 4.8.2016 v 12:34
Re: Re: Re: Re: ff - Odpovědět
 

ježiši Jake to ve všech zápasech nepoužívá a z 90% jsou to většinou neumyslné štouchance. Prostě někteří jsou naučení zápasit s otevřenou dlaní a to hlavně aby mohli být rychlí při zachycení soupeře a kvůli obraně. Dělat z toho precedent..... v tom pak mají wresleři větší výhodu, každá vteřina pozdější reakce pro strikery  je dost zásadní. Uvidíme až v praxi, jak to rozhodčí uchopí....

Patriot - Redaktor - 4.8.2016 v 13:23
Re: Re: Re: Re: Re: ff - Odpovědět
 

Ona je taky otázka, jak moc to bude uhlídatelný. Strkání prstů do tržných ran je taky zakázaný, navíc je to možná i větší sviňárna než ty oči a stejně to třeba Nogueirovi s Randym procházelo celej zápas. No a Kokeš se nejspíš přetočí na jeho druhou specialitu: kopání patou do kolen. Takže ubyde slepců, ale zase naroste počet kulhajících laughing

Dijkstra - Čtenář - 4.8.2016 v 14:03
Re: Re: Re: Re: Re: ff - Odpovědět
 

http://cdn3.sbnation.com/imported_assets/715308/5684576581_84e7c456f6_medium.jpg

http://cdn2.sbnation.com/imported_assets/715320/gsppoke2_medium.jpg

http://cdn3.sbnation.com/imported_assets/715323/shieldseyepoke01_medium.gif

http://cdn3.sbnation.com/imported_assets/715326/shieldseyepoke02_medium.gif

http://cdn3.sbnation.com/imported_assets/715329/shieldseyepoke03_medium.gif

 

Evidentně se o to dost snažil.

yamay - Čtenář - 4.8.2016 v 13:27
Re: ff - Odpovědět
 

Este par eye-poke uvidime. Nove pravidla zacnu platit az od 1.1.2017.

Onko23 - Čtenář - 4.8.2016 v 14:33
Re: Re: ff - Odpovědět
 

ako kde, Kalifornska komisia to vraj moze ustanovit v platnost uz o tyzden. Niekde je treba, aby to odhlasovali clenovia komisie. S tymi eye pokes...zakazane bude iba postupovat vpred s prstami smerujucimi dopredu, ale nie hore, resp. ako je pisane v pravidlach "in the air". Cize ruka otocena dlanou k tvari supera a prstami hore nie je problem podla pravidiel. A pritom to je zlomok, kedy ju otocis v snahe zrazit uder a pichnut supera do oka. Tomu sa asi zabranit neda. Skor si myslim, ze by sa malo citlivejsie posudzovat umysel a naozaj nieco nechtiac. Tzn. ak sa to stane raz, este OK, ale ak uz aj viackrat, si zodpovedny za sebakontrolu a ked to nedokazes, budes trestany. Ak vies, ze to nestihas sklapat, pichas supera do oka, hoc aj nie s umyslom, bod dolu. Detto by som toto spravil aj za kopy pod pas...ked nie si schopny v klinci zdvihnut koleno pod pas, nekop ho, alebo round kick... Ja som moc nepochopil vystup Coutura proti New Jersey.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA