přihlásit trvale
Nová registrace
Ohlédnutí za UFC Fight Night 117

Ohlédnutí za UFC Fight Night 117

přečteno: 2294×
27.09.2017 v 15:27 | Autor: Caidel
diskuse: 22×
Rubriky: Články - bojové sporty / MMA / Svět

Turnaj UFC Fight Night 117: Saint Preux vs. Okami se konal 23. září v Saitama Super Aréně. Byl to v hodně směrech poměrně atypický turnaj, kterému se navíc nevyhnula celá řada změn na poslední chvíli. 

UFC do japonské Saitamy zavítalo celkem popáté, kvůli TV přenosu, který měl v USA běžet v pátek večer však turnaj startoval zhruba někdy v sobotu v devět ráno místního času - Na návštěvu MMA turnaje dost nezvyklý čas a tak se nelze divit, že návštěvnost byla z pěti Saitama turnajů zatím nejmenší: 8571. Ani sledovanost v TV moc nebodovala - turnaj se vysílal v pátek místo tradičního sobotního večera a navíc byl odsunut na kanál FXX, kde se UFC turnaje obvykle nevysílají - takže se není čemu divit, že hlavní startovka udělala sledovanost jen 502 tisíc diváků (předzápasy 416 tisíc). Jde o druhý nejhorší výsledek letošního roku - tím prvním byl turnaj ze Švédska, který se v USA vysílal tuším v neděli ráno, takže ještě v blbější čas :) A Bellator 183 ten samý víkend dokonce maličko trumfnul UFC se sledovaností 598 tisíc. Turnaje sice nejsou přímo porovnatelné (jde o mírně nadprůměrný turnaj Bellatoru vs. extra slabý UFC), ale i tak je pro Bellator dobrá zpráva že jsou schopni se na UFC za určité konstelace dotáhnout. Zajímavé je, že maximální sledovanost 622 tisíc měl přenos nezvykle během fightu Ishihara vs. Dy, takže na ty nejdůležitější fighty už šla sledovanost dolů - většinou mívá největší sledovanost hlavní fight večera.

Kvůli řadě změn obsahovala startovka nakonec pouze deset zápasů. Necelé dva týdny před turnajem byl odvolán zápas Naoki Inoue vs. Jenel Lausa, protože si Inoue vyhodil rameno. Cca týden před turnajem došlo ke změně v hlavním zápase večera: Šogun Rua měl dlouhotrvající zranění kolene které se nespravilo a tak musel z fightu s Ovince Saint Preuxem odstoupit. Byl nahrazen UFC vetránem Yushinem Okamim, který poslední dobou působil ve WSOF. A nakonec přímo v den turnaje byl odvolán zápas Mizuto Hirota vs. Charles Rosa. Hirota totiž dorazil na váhu se 150 librami (pro fight ve váze 145 liber) a málem na váze omdlel. Následně ho lékaři uznali startu neschopným a fight se rušil. Rosovi to prý téměř zlomilo srdce a teď doufá, že ho UFC někam rychle přebookuje. 

Debut na postu TV analytika si zde odbyl Alan Jouban. Turnaj se jinak vyznačoval především velmi silným zastoupením domácích borců: Japonští bijci se vyskytli v osmi z deseti vypsaných zápasů. Debutanti zde byli celkem tři (Gokhan Saki, Syuri Kondo a Daichi Abe) a všichni ve svých zápasech zvítězili. 

A teď již k jednotlivým zápasům. Jak bylo zmíněno, do hlavního zápasu večera na poslední chvíli zaskakoval veterán Yushin Okami (34-11 MMA, 13-6 UFC). Ten zde byl jasně znevýhodněn všemi myslitelnými způsoby - měl na přípravu málo času a ačkoli v minulosti v UFC působil hlavně ve střední váze, po odchodu z UFC (1479 dní zpátky) ve WSOF působil hlavně ve velteru - oproti Ovince Saint Preuxovi (21-10 MMA, 9-5 UFC) tak byl prakticky o dvě váhy menší a na váze mu do limitu polotěžké i něco chybělo (měl 203,5). Přímo v kleci tedy mezi oběma borci mohlo být bez problému i deset kilo rozdílu. Saint Preuxe prý změna soupeře vůbec nerozhodila - a bylo to v kleci vidět. Okami zkusil Saint Preuxe překvapit rychlým porazem, jenže Saint Preux poraz ubránil, natlačil Okamiho pod sebe a pak ho dostal svým unikátním Von Flue chokem do bezvědomí za necelé dvě minuty. Michael Bisping označil Okamiho výkon za ostudný a šlo paradoxně teprve o druhý zápas v UFC historii ve kterém nedošlo ani k pokusu o nějaký úder. Saint Preux by si teď měl dělat nárok na přejmenování Von Flue choke na Von Preux choke - neboť v historii UFC byla tato submise k vídění zatím teprve pětkrát  - a třikrát z toho jí předvedl právě Saint Preux (sám Jason Von Flue jen jednou :). OSP teď světovou dvanáctkou, tahle výhra mu ale v rámci divizního postavení nijak zvlášť nepomohla. Okami byl v debutu polotěžké váhy neúspěšný a uvidíme, zda k příštímu zápasu nastoupí ve střední nebo velterové váze (polotěžká to určitě nebude). Ovince Saint Preux za tuto frajeřinku pochopitelně bral bonus za submisi večera. 

Jasným zápasem večera se stal nejlépe obsazený fight, tedy co-main event o pozici světové dvojky mezi dvěma neúspěšnými brazilskými vyzyvatelkami, Claudií Gadelhou (15-3 MMA, 4-3 UFC) a Jessicou Andrade (17-6 MMA, 8-4 UFC). Byla to parádní a také hodně krvavá bitka v které Gadelha začala lépe, ale iniciativu postupně přebrala Andrade která nakonec Gadelhu na zemi naprosto zdemolovala. Působivá výhra 30-25, 30-26 a 30-27 dělá s Andrade světovou dvojku. Gadelha si s ní prohodila místo a je z ní světová čtyřka, tahle prohra je pro ní ale hodně problematická, protože se jí tím nesmírně zkomplikovala hypotetická cesta k titulu. Klíčové byly nakonec hlavně porazy: Obě bojovnice jich zkusily sedm, Andrade ale uspěla čtyřikrát, zatímco Gadelha poprvé v UFC kariéře ani jednou a Andrade si s ní krutě házela. V zápase navíc padl rekord pro zásahy ve slámové váze, Andrade jich měla 242. 

Zato třetí fight byl velmi smutný. Střetli se v něm stárnoucí legenda japonského MMA Takanori Gomi (35-14 MMA, 4-9 UFC) a Maestro Dong Hyun Kim (15-8-3 MMA, 2-2 UFC). Gomi už je jen prázdnou skořápkou svého někdejšího já a v kleci nemá na této úrovni realisticky co pohledávat - už zkrátka neustojí úder a kácí se při prvním ošklivém pohledu soupeře, což se stalo i zde. Maestro poprvé zaútošil, Gomi šel k zemi, pár úderů a rozhodčí ho radši rovnou odmával. Gomi tak utrpěl pátou porážku v řadě - a všech pět hned v prvním kole. Čtyři z toho KO a v kleci tak dohromady strávil jen devět minut a devět vteřin. Žebříčkově je teď #445 a byl tedy vůbec nejslabším nasazeným borcem celého turnaje. Mnozí (včetně mě) doufali, že zápasu před domácím publikem využije k ukončení kariéry, jenže se tak bohužel nestalo. UFC už mu ale snad další šanci opravdu dát nemůže. Kimovi se naopak zápas hodně vyplatil, polepšil si o 155 míst a stal se skokanem turnaje. 12/15 výher má stopkou a je škoda, že Gomimu alespoň nedávají čisté grapplery, když už něco, protože si vážně hrozně zahrává s poškozením mozku.

Možná vůbec nejočekávanějším zápasem večera byl UFC (a vlastně i MMA) debut bývalé kickboxerské světové jedničky, Gokhana Sakiho (1-1 MMA, 1-0 UFC). Ten měl sice formálně vzato jeden MMA fight už v roce 2004 (před 4821 dny), ale ten se ani nedá pořádně počítat, protože Saki do toho tehdy šel bez přípravy a vlastně ani nevěděl, co je MMA a jaké to má pravidla (a také podle očekávání se zkušeným Jamesem Zikicem prohrál). Na tenhle zápas se ale Saki připravoval zhruba dva roky a soupeřem mu byl Henrique da Silva (12-4 MMA, 2-4 UFC), stylisticky vhodný borec bojující hlavně v postoji. Sakiho debut byl úspěšný, odnesl si bonus za KO večera které přišlo v 4:45 prvního kola a jeho výkon měl rozhodně některé pozitivní a některé negativní body. Dobrou zprávou je, že Sakiho ruce jsou daleko rychlejší než kohokoli jiného v polotěžké váze, jsou také hodně přesné (60%) a silné - jak by se od špičkového kickboxera dalo čekat, měl da Silvu nahuleného skoro hned od začátku. Saki také dobře bránil porazy a da Silva ho v krizi na zem nikdy nedostal. Negativa jsou, že Sakimu už v půli kola došla energie a i v klinčích ho prý soupeř hodně překvapil svou silou - Saki to bez problémů v pozápasovém rozhovoru uznal s tím, že se na něm dvouletá pauza dost podepsala a že na té fýze musí ještě hodně zamakat. A také moc nekopal. V žebříčcích začíná jako světová #79 - a ambice nemá malé. Koncem příštího roku už se prý vidí jako šampion :) da Silva prohrál čtyři zápasy v řadě, má nejhorší kariérní krizi a nevyhrál od října 2016 - v UFC tedy zřejmě končí. A bude dost zajímavé sledovat, koho dají Sakimu příště. 

Dost zvláštní fight spolu svedli Teruto Ishihara (10-4-2 MMA, 3-2-1 UFC) a Rolando Dy (8-6-1 MMA, 0-2 UFC). Ishihara začal výborně, poslal Dyho v prvním kole k zemi a GNP si ho dal o 45 úderů, takže měl první kolo 10-8. Další dvě kola ale postupně prohrál (Dy měl během druhého a třetího 20 zásahů náskok). Takže by z toho vyšla remíza, kdyby ovšem Dy celkem třikrát dost tvrdě nekopl Ishiharu do rozkroku. Za poslední zásah už mu byl odečten bod - čímž si vlastně Dy zápas prohrál (2x 28-27, 29-27). Ishihara je prostě remízový borec - tohle by byla už jeho druhá remíza v UFC a třetí celkem (a to se nebavíme o Pancrase remízám v zápasech bez finišů). Pro Ishiharu první výhra na body od jeho debutu před více než šesti lety a posouvá ho na 107 příčku v divizi. Ishihara má v pérové váze už šest knockdownů a je tak jen za Stephensem (9) a Hollowayem (8).

Své grapplerské kvality jednoznačně předvedl Jussier Formiga (20-5 MMA, 6-4 UFC) v zápase grapplerů s Ulkou Sasakim (20-5-2 MMA, 3-4 UFC) kterého si Formiga výslovně vyžádal za soupeře. Sasaki začal v postoji slušně, ale pak Formiga chytil kop, dostal Sasakiho na zem, prosmýkl se mu na záda - a ukončil RNC se zbývajícími 30 vteřinami v prvním kole. Formiga je všeobecně považován za nejlepšího „back-takera“ v UFC, pravdou ale je, že ačkoli tuhle pozici umí získávat fantasticky, málokdy z ní skutečně zakončuje RNC - tohle byla teprve jeho druhá taková výhra v deseti UFC zápasech. Je každopádně nyní světovou pětkou (a tedy nejvýše nasazeným mužem turnaje) a ačkoli na začátku pozápasového rozhovoru tvrdil, že mu o titul momentálně nejde a chce jen vyhrávat, ke konci rozhovoru a i v následujících dnech už si titulový zápas vyžádal, protože prý i jiní které porazil už tu šanci měli (řeč je o Wilsonu Reisovi). Formiga má nicméně bilanci 2-2 v posledních čtyřech a v předchozím zápase prohrál s Borgem (a předtím s Cejudem), takže bych to osobně odhadl tak, že rozhodně ještě nějaké výhry potřebuje - Borg, Cejudo, možná i Sergio Pettis mají lepší argumenty. Formigova výhra byla každopádně prvními finišem turnaje, první čtyři zápasy skončily na body. Sasaki padá o čtyři místa na 24. příčku. 

Keita Nakamura (33-8-2 MMA, 3-5 UFC) nechal Alexe Morono (13-5 MMA, 2-2 UFC) určovat tempo zápasu a docela mu tak utekl začátek. Nakamura v dalších dvou kolech postupně přidával na tempu a nakonec vyválčil náročnou a těsnou výhru 2x 29-28, 28-29. Později se sám přiznal, že před domácím publikem bojoval až příliš konzervativně a že sám neví proč vlastně (jasné nervy...). Nakamura je nyní světovou padesátkou, Morono jednapadesátkou. Nakamura zvítězil na body poprvé po 13 zápasech a více než pěti letech. 

Slušná přestřelka s 230 podstatnými zásahy byla také v ženské váze 115 liber mezi dvacetiletou korejskou bojovnicí Chan-Mi Jeon (5-2 MMA, 0-2 UFC) a debutující japonskou Syuri Kondo (6-0 MMA, 1-0 UFC). Ačkoli si Jeon mezi koly pomáhala ukrutným motivačním řevem a byla pěkně nabuzená, výhru nakonec získala Kondo podivným skóre 2x 30-27, 28-29. Kondo tak v UFC debutu zůstává neporažená a v žebříčcích se objevuje jako světová šestadváca, Jeon má sice slušný potenciál, ale ještě by potřebovala nasbírat trochu těch zkušeností. 

Domácí Shinsho Anzai (10-2 MMA, 2-1 UFC) se vracel po dvouleté pauze zápasem s Luke Jumeauem (12-4 MMA, 1-1 UFC). Jumeau sice nedovolil Anzaiovi vzít zápas na zem (ubránil 11 z dvanácti Anzaiových porazů) i tak ale nechal Anzaie určovat tempo a hodně klinčovat. A když Jumeau zabral v posledním kole a měl více sil než zpomalující Anzai, na otočení zápasu už to nestačilo a Anzai zvítězil 2x 29-28, 30-27.  Do tabulek se vrací jako #147 a po vítězství byl velmi emotivní (až do slz). To Jumeau se propadá o  83 míst a je propadákem turnaje - skončil na #243 a na body prohrál vůbec poprvé v kariéře. 

Hyun Gyu Lim (13-7-1 MMA, 3-4 UFC) utrpěl třetí porážku v řadě v zápase s debutujícím Daichi Abem (6-0 MMA, 1-0 UFC). Zápas byl velmi vyrovnaný - do třetího kola se šlo za stavu 1:1 a ve třetím si Lim vedl lépe - jenže výhra mu nakonec těsně utekla - v samotném závěru totiž polevil v ostražitosti a Abe ho srazil k zemi a zlomil mu nos - což stačilo na to, aby kolo nabodoval pro sebe a zvítězil 3x 29-28. Abe tedy jako světová #135, Lim #365 s třemi prohrami v řadě a bez výhry od září 2014.


Zajímavé statistiky:

 • Návštěvnost: 8 571. Vstupné nezveřejněno.

 • 10 zápasů. Čistý zápasový čas: 1:42:35

 • Favorité: 6-3. Debutanti 3-0. 

 • Zápas večera: Jessica Andrade vs. Claudia Gadelha. Bonusy večera: Ovince Saint Preux (sub), Gokhan Saki (KO).

 • Saint Preux vs. Okami byl teprve druhý fight UFC historie v kterém padlo přesně 0 pokusů o podstatný zásah (zkrátka si nikdo ani nebouchl). Ilir Latifi vs. Cyrille Diabate byl ten druhý fight. 

 • Saint Preux nastoupil do hlavního zápasu večera už popáté, bilanci má ale jen 2-3. Je ale každopádně nejaktivnějším mužem polotěžké váhy: má od roku 2013 už devět výher, což nikdo jiný v polotíze nemá. 

 • Saint Preux má 16/21 výher stopkou, v UFC pak 7/9. Je tak i jedním z největších finišerů - 7 stopek od roku 2013 znamená, že víc jich mají jen Cerrone (9) a Holloway s Lewisem (8) a Conor McGregor jich má stejně.

 • Saint Preux je mistrem Von Flue choke. V historii UFC byla tato submise k vidění pouze pětkrát, třikrát jí přitom předvedl právě Saint Preux. Jednou pak sám Jason Von Flue a jednou Jordan Rinaldi. 

 • Saint Preux je historicky druhý na technické submise (kdy soupeř upadne do bezvědomí). Frank Mir měl tři, Saint Preux má dvě. 

 • Okami byl při svém návratu do UFC neúspěšný. Vrátil se po 1479 dnech a naposledy v UFC vítězil v březnu 2013. V polotěžké váze nastoupil v UFC poprvé a poprvé v kariéře také prohrál submisí.

 • Mimo UFC měl Okami bilanci 5-2. 

 • Jessica Andrade má již osm UFC výher a tím dorovnala ženský rekord. Ve váze 115 liber má nyní bilanci 4-1 a stanovila nový rekord divize se 242 zásahy. Gadelha měla zásahů jen 47. V podstatných úderech měla Andrade náskok 99 zásahů, v druhém kole to bylo 52-16 a ve třetím dokonce 61-3.

 • Obě bojovnice zkusily sedm porazů. Andrade uspěla čtyřikrát, Gadelha poprvé v UFC kariéře ani jednou. 

 • Andrade má 5/8 výher v UFC na body, Gadelha všechny tři porážky v kariéře také na body. 

 • Maestro má nyní v lehké váze bilanci 2-1, 12/15 výher má stopkou. 

 • Gomi utrpěl pátou porážku v řadě. Všech pět fightů prohrál v prvním kole a dohromady strávil v kleci jen 9:09 a zasadil soupeřům pouhých 11 úderů. Za posledních sedm fightů má bilanci 1-6.

 • Gomi je jedním z 12 borců UFC/PRIDE/WEC/Strikeforce historie, kteří dokázali v těchto organizacích získat delší vítěznou sérii než 10 zápasů. 

 • Saki ve svém debutu nabodoval 40 podstatných zásahů s přesností 60% s dvěma knockdowny. Henrique da Silva měl 20 zásahů. 

 • V prvním kole Ishihara přestřílel Dyho o 45 úderů. V 2. a 3. kole byl Dy o 20 zásahů napřed. 

 • Ishihara vyhrál na body poprvé od svého MMA debutu před šesti lety. Má na kontě už šest knockdownů čímž je v divizi třetí za Stephensem (9) a Hollowayem (8). 

 • Rolando Dy má 4/6 porážek v kariéře na body. 

 • Jussier Formiga má v muší váze šest výher, tím je v divizi třetí (s dalšími borci). Třetí je také se dvěma submisemi: Johnson a Moraga mají tři. 

 • Formiga má všechny stopky v kariéře submisí (všech 9), platí to i o dvou stopkách v UFC (obě RNC - celkem RNC 6/9). 

 • Ulka Sasaki má v muší váze bilanci 2-2. 

 • Syuri Kondo má 5/6 výher na body. 

 • Chan-Mi Jeon zahájila kariéru pěti výhrami, teď ale dva zápasy v řadě prohrála.

 • Zásahově to bylo 135 Kondo, 95 Jeon, přesnost 47% Kondo, 27% Jeon.

 • Reebok vyplácel 107 500. Nejvíce brali v hlavním zápase večera OSP a navrátilec Okami - oba 15. Jessica Andrade a Takanori Gomi 10, všichni ostatní 5 a méně. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+1
AlistairMir - Čtenář - 29.9.2017 v 21:38
Chael Perosh - přejít na příspěvek
Gratulace k titulu chlape !! 
 
+1
malylada87 - Čtenář - 30.9.2017 v 13:20
Re: Re: Chael Perosh - přejít na příspěvek
Já tam byl, předvedl jsi super výkon, sice jsem moc nechápal gameplan, neboť to vypadal...
 
+1
Chael Perosh - Čtenář - 11.10.2017 v 04:37
Re: Re: Re: Re: Re: Chael Perosh - přejít na příspěvek
Že bych tam vlítnul jako ten Vulkán a vypráskal to, jo?  No chlape osobně bych si tam...
 

Všechny příspěvky

Thunder - Čtenář - 27.9.2017 v 15:48
Ishihara vs. Dy - Odpovědět
 

Sem jedinej kdo viděl ty první dva zásahy naprosto čistý do těla???

Burky - Čtenář - 28.9.2017 v 20:32
UFC 219 - Odpovědět
 

Tak Jimmie Rivera sa dočkal, na UFC 219 vs Dominick Cruz , pravdepodobne rozstrel do tituloveho fightu.

DC na twitteri napisal, ze ho ludia chcu vidiet proti Volkanovi, uz len doladit datum :D skoda chcel som DC vs Guss volume 2

Gabin - Čtenář - 28.9.2017 v 20:43
Gabin - Odpovědět
 

Co říkáte na zápas  Reem vs Nganou?..Je super, že Nganua provĕří top borec.Tĕším se na ten mač jak malý.Ale vůbec si nedokážu tipnout kdo z koho.:-)

FJODOR n.1 - Čtenář - 29.9.2017 v 10:33
Re: Gabin - Odpovědět
 

Bohužel si s ním Alík poradí jak nic...

mimo - Čtenář - 29.9.2017 v 11:35
Re: Gabin - Odpovědět
 

Jednoznačne budem fandiť Francisovi a myslím že porazí Overeema. Ten má síce väčšie skúsenosti , je na víťaznej vlne - mal tento rok dva zápasy a oba vyhral , Ngannou mal len jeden jediný a to ešte v januáril ....a tuším sa v kariére ešte nedostal ani do tretieho kola a všetko valcoval v 1 a 2 kole / až na jednu prehru / a to môže byť aj nevýhodou , no som presvedčený že na Alistaira má .Za mňa - Overeem je len jedna z prekážok , ktorú Ngannou zdolá na ceste k pásu.

Palo - Čtenář - 30.9.2017 v 10:34
Re: Gabin - Odpovědět
 

Reema jsem měl moc rád v K1, ale tady co předvádí mně moc nebere, tak radši fandím novému a aktivnímu ukončovači Francisovi

AlistairMir - Čtenář - 29.9.2017 v 21:38
Chael Perosh - Odpovědět
 

Gratulace k titulu chlape !! 


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

malylada87 - Čtenář - 29.9.2017 v 22:32
Re: Chael Perosh - Odpovědět
 

Pardání Gala a Denisa is back !!!! 

Za mě nejvíc progresivní fighter je momentálně Kozma. Když si vzpomenu na gala, kdy dostával čtyři zápasy v řadě a po přechodu do Primatu je uplně někde jinde. Neskutečné schopnosti a v UFC by se dle mého nemuse stratit.

Chael Perosh - Čtenář - 30.9.2017 v 01:53
Re: Chael Perosh - Odpovědět
 

Hej ty si tam byl? laughing Díky moc !

Teda vlastně...Nevím o čem mluvíš kámo laughingwink

malylada87 - Čtenář - 30.9.2017 v 13:20
Re: Re: Chael Perosh - Odpovědět
 

Já tam byl, předvedl jsi super výkon, sice jsem moc nechápal gameplan, neboť to vypadalo, že by jsi týpka mohl vypnout, ale super. Co budeš mít do budoucna za plány?

Chael Perosh - Čtenář - 1.10.2017 v 03:30
Re: Re: Re: Chael Perosh - Odpovědět
 

Aha takže od Tebe šlo info ostatním? Hele díky, ale super výkon to nebyl ani zdaleka - přepálil jsem první kolo a pak bojoval hlavně sám se sebou laughing Soupeř byl jak skála a veškerej můj gameplan mi pohřbil silou a odolností, chtěl jsem to ukončit v prvním, ale jak si viděl, lehce se to protáhlo laughing Plány do budoucna? Dál se lepšit a do pár let vypráskat TOP 10 LHW v UFC laughing

malylada87 - Čtenář - 1.10.2017 v 11:13
Re: Re: Re: Re: Chael Perosh - Odpovědět
 

No tak co nejdřív, když je LHW v UFC nyní chudá. :D :D

Nějaký zápas v zahraničí?

Chael Perosh - Čtenář - 11.10.2017 v 04:37
Re: Re: Re: Re: Re: Chael Perosh - Odpovědět
 

Že bych tam vlítnul jako ten Vulkán a vypráskal to, jo? laughing No chlape osobně bych si tam věřil prozatím max na borce jako je třeba Villante nebo jemu podobní laughing Ne, ego jsem měl vždycky TOP, ale už jsem dost prozřel a jestli má nějaká česká LHW na UFC tak Denisa, kterej mě zmuchlá a zahodí při každém společném sparingu laughing

Jinak zápasy v zahraničí vždy posunou dál, hlavně psychicky, takže jasně, že chci. Rusko, Polsko by bylo fajn. Uvidíme, hlavně musím zlepšit fýzu, jako první kolo jsem extrémně nebezpečnej, ale když to soupeř přežije tak pak jsem extrémně v háji laughing

malylada87 - Čtenář - 11.10.2017 v 12:23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chael Perosh - Odpovědět
 

to mi ani nepřišlo, pět kol jsi jel solidně.

Ty máš stejného managera jako Denisa, nebo jak si domlouváš zápasy?

Chael Perosh - Čtenář - 14.10.2017 v 16:06
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chael Perosh - Odpovědět
 

Tak možná to solidně vypadalo, ale přepálil jsem první kolo, kdy mi nevyšlo ukončení a pak už jel na autopilota, díky čemuž jsem udělal hromadu blbostí a můžu být rád, že jsem to dotáhnul do vítěznýho konce laughing Ono to možná zní směšně, ale kolikrát si my fighteři ten zápas ani nepamatujeme. Jsme tam, děláme co umíme, ale jako bychom tam nebyli jestli chápeš jak to myslím. Prostě tělo přepne a jede automatiku, mozek se max dokáže soustředit na to, zůstat stát a jinak ani nevíš, co děláš. Pak je konec a ty přicházíš k sobě a máš vokno jak po první chlastače. Adrenalin, bomby do hlavy, fýza...vše to hraje roli a proto je tak důležitý mít kolem sebe dobrej tým, co Tě zná a ví kdy tam seš a kdy už seš v jiným vesmíru laughing Ale to by bylo na slohovku, navíc kdo byl nahulenej ten ví, to se prostě musí zažít.

Managera mám stejnýho jako Denisa. Martin je bezvadnej chlap a chce pro nás to nejlepší. Mám v něj plnou důvěru a vše ohledně soupeřů nechávám na něm. A jelikož mám titul a Denisa taky, tak je vidět, že ví co s náma má dělat laughing

Palo - Čtenář - 30.9.2017 v 10:32
Boby - Odpovědět
 

takhle narvaný Boby pamatuji tak na prvních turnajích (před cca 15lety) kdy byl největší hvězdou Tomáš Hron smile

Včera moc pěkný večer, škoda že tak rychle utekl frown Jinak Kozma si maďara pěkně pohlídal a snad to byla skoro bába pod kořenem co rozhodlo?  Tradičně škoda Berryho který asi na špičku už nedošáhne, tam půjde spíš JayJay a Denisa prostě pěkný a zajímavý zápas. jen mu vůbec nevycházeli ty jeho naskočený kolínka, ale o to lépe zaboxoval wink 

Vlto30 - Čtenář - 11.10.2017 v 09:19
Hunt vs Tybura - Odpovědět
 

Tak UFC stáhlo Hunta z FN a nahradila ho Werdumem....Přitom HUNT je zdravej a OK .....taky ho to pěkně naštvalo a DW docela osolil :D

Fieldy - Čtenář - 11.10.2017 v 16:44
Re: Hunt vs Tybura - Odpovědět
 

Mark napsal nějakou esej o životě fightera, kde zmínil pár věcí, co ho trápí ( špatná pamět, nějaké bolesti etc...) a UFC ho stoplo pro možnost zranění nebo poškození mozku, kvůli těm symptomům, které uvedl.  Těžko říct, jestli ho Dana chtěl vyškolit za ty jeho kroky proti UFC, nebo mají strach a kryjí si záda, kdyby něco.

willy666 - Čtenář - 11.10.2017 v 17:32
Re: Re: Hunt vs Tybura - Odpovědět
 

UFC ide aj o to ze Hunt ma plat 800 000 za zapas a Werdum berie polovicu a tato karta bude mat s Werdumom rovnaku sledovanost, tak si nasli dovod ako Marka vysachovat z hry von...

Caidel - Administrátor - 11.10.2017 v 17:46
Re: Re: Re: Hunt vs Tybura - Odpovědět
 

V TV sledovanost zůstane, ale jde taky o vstupné - je to v Austrálii a na Hunta by se přišlo podívat daleko víc místních. Slabým článkem toho fightu ale pořád zůstává Tybura :)

A Hunt se s UFC hodlá soudit, protože už prý do přípravy nacpal sto litrů. Heh. 

malylada87 - Čtenář - 11.10.2017 v 18:12
Re: Re: Re: Re: Hunt vs Tybura - Odpovědět
 

to co vypouští Hunt v poslední době z huby, tak bych už jeho slova nebral vůbec v potaz.

Fieldy - Čtenář - 11.10.2017 v 23:13
Re: Re: Re: Re: Re: Hunt vs Tybura - Odpovědět
 

Je pravda, že mele na fb hrozný hovna. Tady potom psal, že to bylo pod vlivem alkoholu a že má 2 dny starý testy, kde je úplně OK. Myslím, že UFC hledalo příčinu jak ho vypnout a dal jim celkem hloupou záminku, i když, kdo ví jak to ve skutečnosti je. Každopádně Werdum podle mě Tyburu rozebere.