přihlásit trvale
Nová registrace
Ohlédnutí za UFC 215

Ohlédnutí za UFC 215

přečteno: 1331×
19.09.2017 v 12:44 | Autor: Caidel
diskuse: 7×
Rubriky: Články - bojové sporty / MMA / Svět

Turnaj UFC 215: Nunes vs. Shevchenko 2 se konal v sobotu 9. září na stadionu Rogers Place v kanadské provincii Alberta ve městě Edmonton. Do provincie Alberta UFC zavítalo už podruhé (poprvé s UFC 149), přímo do Edmontonu to bylo ale poprvé - terén nicméně už prozkoumalo WEC turnajem WEC 49 v roce 2010. 

Hlavním příběhem UFC 215 ale bohužel byly především zrušené zápasy. Dva týdny před turnajem odpadl velmi očekávaný souboj mezi Juniorem dos Santosem a Francisem Ngannou, protože JDS měl pozitivní nález u USADA (hydrocholorothiazid) a musel být z turnaje stažen. Pro Ngannoua se soupeř nenašel a velmi pravděpodobně bude přebookován proti Alistairu Overeemovi na některý za dalších turnajů. 

Ještě větší ranou byla ale ztráta hlavního zápasu večera: Demetrious Johnson měl nastoupit proti své historicky-rekordní 11 titulové obhajobě a to proti Rayi Borgovi. Zápas byl ale zrušen jen den před turnajem, protože Borg chytil virózu a nebyl schopen nastoupit. Zneschopnili ho přímo UFC lékaři, takže tady to bylo jasné - nicméně hodně lidí se ptá, jestli to nesouviselo se shazováním váhy, které má Borg vždy problematické - a ne vždy úspěšné (už dvakrát nenavážil). Jisté ale, je, že Johnson si fight s Borgem tak trochu vydupal proti vůli UFC (ačkoli původně UFC tenhle fight chtělo, později trvali na T.J. Dillashawovi). Takže zrovna Dillashaw byl v souvislosti se zrušeným fightem docela škodolibý. Nakonec však není potřeba věšet hlavu, zápas Johnson vs. Borg byl přebookován jen na UFC 216, takže ho uvidíme jen o měsíc později.

Na turnaj UFC 215 se dorazilo podívat 16 232 diváků, kteří na vstupném zaplatili něco málo přes dva miliony dolarů a hala tedy byla vyprodaná. Výsledkově to moc čitelné nebylo, favorité vyhráli jen 6 zápasů a pět jich prohráli, čistý zápasový čas pro 11 fightů byl 2:06:40. Nováček byl na celé startovce jen jeden, Arjan Bhullar a ten ve svém zápase zvítězil. PPV prodeje budou nejspíš velmi bídné - i v sestavě Johnson vs. Borg a Nunes vs. Shevchenko 2 by to nebyla žádná sláva, takhle to ale nejspíš bude atakovat rekordy v minimálních prodejích. Ostatně, sledovanost předzápasů na Fox Sports 1 byla jen 408 tisíc a tedy letos suverénně nejhorší číslo. Důvodem je mimo slabší startovky také to, že se přenos o půl hodiny posouval kvůli golfu a diváci tak měli problém předzápasy v TV naladit. Zajímavou perličkou je, že na tomto turnaji byli k vidění hned tři olympionici: Samozřejmě Henry Cejudo, jediný zlatý olympionik v novodobé historii UFC, ale medaili za zápas má také Sara McMann (stříbro) a Arjan Bhullar na olympiádě v zápase reprezentoval Kanadu. 

Teď již ale k jednotlivým zápasům.

Hlavním zápasem večera byl tedy titulový remač ve váze 135 liber mezi šampionkou Amandou Nunes (15-4 MMA, 8-1 UFC) a vyzyvatelkou Valentinou Shevchenko (14-3 MMA, 3-2 UFC). Formálně vzato šlo o vůbec nejlépe obsazený fight historie ženských divizí - setkala se zde světová jednička se světovou dvojkou - a na to kdo je lepší rozhodně nemáme zrovna jednoznačnou odpověď. I v druhém vzájemném zápase zvítězila na body šampionka Nunes, bylo to však nesmírně těsné 2x 48-47 a 47-48 a také hodně kontroverzní. Každá z bojovnic to pochopitelně viděla úplně jinak (rozhodčí nějak takhle) a speciálně Valentina se nad výsledkem velmi rozčilovala i několik dní po turnaji s tím, že to naprosto nechápe, ale pravdou bylo, že to opravdu bylo nesmírně vyrovnané - a především dost nudné, protože to bylo hodně podobné fightu Woodley vs. Thompson 2 - jinými slovy, ani jedna z bojovnic se nikam nehrnula, na zemi se vlastně skoro nebojovalo a byl to takový boxerský sparing v hrozně pomalém tempu - a kdo tedy bral jaké kolo je diskuze v které mohl skutečně rozhodovat úder sem, úder tam, protože za pět kol se ani jedna z bojovnic nedostala přes sto zásahů. Novináři to měli vyrovnané - deset nabodovalo pro Nunes, deset pro Valentinu a dva remízově. 

Žebříčkově se ani pro jednu z bojovnic nic nemění - Nunes stále jednička, Shevchenko dvojka. Co dál, to je ovšem k diskuzi. Shevchenko se bezprostředně po turnaji dožadovala okamžitého remače, jenže u takhle nudného fightu se do toho UFC asi dvakrát nepohrne. Po několika dnech také Shevchenko uvedla, že nejspíš zkusí přestup do váhy 125 liber a raději získá titul tam. Váhu 125 liber má v hledáčku i šampionka stopatnátcky, Jedrzejczyk, jenže na tu si Shlemenko věří, protože jí v postojařině v minulosti už několikrát porazila. Nunes šla navíc do zápasu se zraněnou nohou, takže se teď musí doléčovat, chce také jít na operaci kvůli své sinusitidě (kvůli které se zápas rušil na UFC 213) - zkrátka naznačila, že zbytek roku už si bere volno a proto také Shevchenko možná zkusí raději jinou divizi. Shevchenko si prozměnu v prvním kole vyhodila prst a její trenér jí ho po prvním kole nahazoval zpátky (video). Mezi oběma dámami každopádně není zrovna ideální vztah a Nunes už uvedla, že na vážení měla sluchátka aby nemusela Valentinu poslouchat :) Nutno poznamenat, že tiráda Valentiny po zápase na téma bodování jí ale příliš fanoušků také nepřinesla. Z celého fightu jsme si vlastně odnesli jen dvě informace: a) Nunes zamakala na svojí fyzičce - obecně se předpokládalo, že s energií neumí vydržet pět kol, tentokrát ale nastavila takové tempo, že se silami vydržela až do konce. A za b) potenciální vyzyvatelka Raquel Pennington rozhodně nebyla unešena z výkonu ani jedné z bojovnic (parafrázovány památná slova GSP: „I wasn't impressed“)

Parádní jízdu velterovou divizí pokračuje bývalý šampion lehké váhy Rafael dos Anjos (27-9 MMA, 16-7 UFC). Ten nastoupil do stylisticky zajímavého souboje s Neilem Magnym (19-6 MMA, 12-5 UFC), ale s Magnyho výškovou převahou si poradil naprosto bravurně. Stačilo mu vlastně dostat se na dosah jednou, pak Magnymu porazil nohy a na zemi už ho zpátky do postoje nepustil - Magny musel odklepat nasazenému arm trianglu za necelé čtyři minuty prvního kola a Rafael dos Anjos je o 50 tisíc pozápasového bonusu bohatší. Nutno poznamenat, že i Demianu Maiovi se podařilo Magnyho odklepat až někdy v půli druhého kola, RDA si s ním tedy poradil podstatně rychleji. Pro Dos Anjose druhá výhra v divizi a je nyní světovou pětkou (i když v UFC žebříččích bude asi o něco níž). RDA se netají tím, že ho rozhodně zajímá především titulový zápas, Tyrone Woodley mu už ale vzkázal, že polde něj to na titulák ještě nestačí. Situace ve velteru je ale docela zvláštní a žádný naprosto očividný vyzvatel zde není - a ani žádný úplně vhodný soupeř díky kterému by RDA mohl jít výš. Snad jedině vítěz chystaného fightu Masvidal vs. Thompson. Jinak je ale RDA spíše cílem borců kteří jsou teď pod ním a rádi by tu lehkou váhu, co se jim motá do divize vyškolili :) Magny padá o čtyři příčky, opouští TOP 10 a je světovou třináctkou. 

RDA vypadal výborně - ale možná ještě lépe vypadal druhý příjemce pozápasového bonusu, Henry Cejudo (11-2 MMA, 5-2 UFC) který proti předchozímu titulovému vyzyvateli Wilsonu Reisovi (22-8 MMA, 6-4 UFC) předvedl prakticky bezchybný výkon. Zahájil netradičně v karatistickém postoji a blýskl se podstatně vylepšeným postojem. Reise v prvním kole několikrát slušně načal, přestřílel ho 26-4, ubránil Reisův poraz a sám ho na poslední minutu vzal k zemi. V druhém kole už potřeboval jen 25 vteřin a osm zásahů aby si připsal parádní KO výhru a potvrdil svou pozici světové trojky. Cejudo opakovaně tvrdí, že právě on bude časem tím, kdo sundá z trůnu Demetriouse Johnsona a sám také přiznává že má ještě obrovský prostor pro zlepšení a zdaleka ještě nevyčerpal svůj plný potenciál. Tohle byla každopádně slušná výhra - světové osmičce (po porážce už jedenáctce) nedal šanci a ještě si připsal první finiš v UFC kariéře. O zápas s Cejudem obratem požádal Sergio Pettis s títm, že by si to s Cejudem rád rozdal na UFC 218 v Detroitu. Což dává smysl. Reis má nyní v muší váze bilanci 5-3 a ačkoli sliboval, že se z porážky s Johnsonem hodně poučil, prohra s Cejudem mu zřejmě cestu k titulovému remači zavřela nadobro.

Ilir Latifi (13-5 MMA, 6-3 UFC) se vrátil do klece po roční pauze a vykolejil slibný nástup neporaženého prospektu Tysona Pedro (6-1 MMA, 2-1 UFC). Latifimu se dařilo dobře zkracovat vzdálenost a příležitostně zápasit, takže Pedra ubodoval ve dvou (nebo i třech) kolech pro výhru 2x 29-28, 30-27. Latifiho výhra posouvá do světové patnáctky (#14], Pedro se po první porážce kariéry vrací mimo světovou třicítku (#33). Do budoucna byl jeho výkon ale spíše slibný. 

Gilbert Melendez (22-7 MMA, 1-5 UFC) zkoušel zvrátit svou sérii tří porážek tím, že poprvé v UFC kariéře shodí do pérové váhy. Tam ho přivítala největší stálice této váhy, Jeremy Stephens (26-14 MMA, 13-13 UFC) který kvůli zápasu s tak solidním soupeřem dokonce posunul datum své svatby. A to se mu rozhodně vyplatilo, protože Stephens si jednak odnesl bonus za zápas večera a jednak předvedl naprosto dominantní výkon - možná jedno z nejlepších vítězství jeho kariéry. Hlavní zbraní zde nepochybně byly Stephensovi lowkicky. Melendez je zpočátku nekryl - a pak už bylo pozdě. Melendez už po prvním kole prakticky nemohl chodit a chtěl zápas i odvolat, jeho cornermani ho ale ještě ukecali a Melendez tak v kleci trpěl celá tři kola: Ze sedmi porážek kariéry byl před časovým limitem poražen jen jednou - a to i přesto, že to tentokrát projel na plné čáře: 2x 30-26, 30-25 a pětkrát kvůli nakopané noze šel k zemi (což je dorovnaný UFC rekord pro Stephense). Takhle vypadala Melendezova noha druhý den a takhle o pár dní později. Ajaj. Stephense výhra vrací do světové desítky (#8) a plán má vcelku jasný. Oženit se - a pak si to dát třeba s José Aldem. Zároveň chce ale Stephens taky trochu lepší plat. UFC ale podle všeho Alda Stephensovi nedá a Aldo by měl jít v prosinci proti Ricardo Lamasovi. Melendezova budoucnost v UFC je hodně nejistá. Prohrál teď čtyři zápasy v řadě, ale UFC poslední dobou skoro nikoho nepropouští. A navíc by po Melendezovi zřejmě okamžitě sáhl Bellator, protože Melendez byl vždy jedním z klíčových borců na kterých Scott Coker stavěl. V pérové váze Melendez začíná jako světová třiatřicítka. 

Jasně největší výhrou kariéry se blýskla neporažená Ketlen Vieira (9-0 MMA, 3-0 UFC) proti Saře McMann (11-4 MMA, 5-4 UFC). Sara, která nově přestoupila do týmu Alpha Male a která má na kontě už devět UFC fightů (tedy dorovnala rekord Mieshy Tate) Ketlen většinu prvního kola kontrolovala na zemi, Ketlen jí ovšem v druhém kole sama překvapila podražením nohou - a McMann už se zpod ní nedokázala dostat. Ketlen finišovala v páté mínutě druhého kola arm-trianglem, což je hodně paradoxní, protože sama Sara McMann pomocí arm-trianglu vyhrála poslední dva zápasy. Viera tak poskočila o 14 míst a hupsla přímo na pozici světé šestky, McMann se propadla na světovou desítku. 

Po dvou letech se do klece vrátila prakticky zapomenutá Sarah Moras (5-2 MMA, 2-1 UFC) a překvapila Ashlee Evans-Smith (5-3 MMA, 2-3 UFC) svou enormní ohebností která vyústila v nekompromisní páku, kterou zřejmě odnesla Ashleyni ruka - páka byla tak drsná, že Daniel Cormier odmítal koukat na video finiše :) Moras každopádně trénovala jen na částečný úvazek, jinak roznášela poštu a po výsledku byla z výhry velmi emotivní (ostatně jak sama uvedla - dostala jsem menses, takže teď jsem úplně naměkko :). Moras je nyní světová šestadvacítka a byla dost smutná, že nevyhrála pozápasový bonus, protože by jí to umožnilo trénovat na plný úvazek. Evans-Smith má obě porážky stopkou v UFC submisí a v žebříčcích vůbec není. 

Drtivou výhru která vejde do historie zaznamenal také Rick Glenn (20-4 MMA, 2-1 UFC) ve fightu s neporaženým Gavinem Tuckerem (10-1 MMA, 1-1 UFC) ve fightu ve kterém ringoví i bodoví rozhodčí schytali obrovskou míru kritiky. První kolo ještě probíhalo celkem normálně, ale v druhém a třetím Glenn absolutně dominoval a Tuckera naprosto zničil. Podle většiny diváků měl rozhodčí zápas dávno odmávat a ani cornermani nemuseli Tuckera do třetího kola pouštět. Na zásahy to bylo 142-23 (třetí kolo 84-2) a to, že rozhodčí nezastavil zápas včas je extra problematické hlavně v Edmontonu, kde nedávno při boxerském zápase zemřel ex-UFC fighter Tim Hague. Ani bodoví ale nebyli bez chyby: Dva zápas nabodovali 30-25 a 30-24, což je vlastně naprosto v pořádku (došlo i na 10-7 kolo), třetí rozhodčí ale nabodoval fight jako 29-27 a poprvé v historii tedy došlo k tomu, že měl zápas zároveň skóre 30-24 a zároveň skóre, které vůbec nezačínalo třicítkou. Rozhodčí kritizoval i Dana White, sám Gavin Tucker ale den po zápase rozhodčího omlouval a říkal, že podle něj udělal všechno správně, když ho nechal bojovat až do hořkého konce. Fight s přitom neobešel bez následků - první porážka v kariéře Tuckera asi nemusí mrzet ani zdaleka tolik jako hned čtyři zlomené kosti v obličeji - dvakrát čelist (jednou hned v prvním kole) a dvakrát lícní kost. Glenn si každopádně polepšil jen o dvě pozice a je #38, Tucker padl o 26 příček a je #147, teď se ale k MMA nějakou dobu určitě nevrátí.

Alex White (12-3 MMA, 3-3 UFC) předvedl ve svém druhém zápase v lehké váze výborný výkon proti domácímu Mitchi Clarkovi (11-5 MMA, 2-5 UFC) aby ho zastavil údery v závěru druhého kola. White v druhém kole poslal Clarka celkem třikrát k zemi a přestřílel ho 43-7. Mitch Clarke utrpěl třetí porážku v řadě, což je nejhorší sérka v jeho kariéře - a po zápase veřejně oznámil konec kariéry. Celá odborná veřejnost se shodovala, že Clarke byl vždy nesmírně uctivý a profesionální chlapík, takže se na něj White ani nezlobil (že na sebe po zápase tak trochu strhl pozornost). Každopádně to byl zápas s největšími žebříčkovými skoky. White vyhrál v lehké váze poprvé a tak si polepšil o 216 příček skokem na #127 a je tedy skokanem turnaje, Clarke padl o 70 míst a je na konci své kariéry #454, což z něj dělá padák turnaje i nejhůře nasazeného borce turnaje. 

Jediný debutant celého turnaje a vůbec první Sikh a Indo-kanadský borec v UFC Arjan Bhullar (7-0 MMA, 1-0 UFC) zůstává neporažen po zápase s Luisem Henriquem (10-4 MMA, 2-3 UFC). Bhullar si postojařinou a obzvlášť parádním hodem soupeře k zemi nabodoval první dvě kola a ačkoli se Henrique snažil fight ve třetím kole otočit, na výhru 3x 29-28 to Bhullarovi, zápasníkovi olympijského kalibru, pohodlně stačilo. Bhullar je nyní světovou šestašedesátkou v těžké váze a pro UFC představuje unikátní příležitosti jak prorazit na indický trh. Ostatně, nebýt hurikánů, tak by s ním zřejmě v rámci PR nastupoval také indický WWE profiwrestler Jinder Mahal. Luis Henrique je nyní #129, poprvé v kariéře prohrál zápas na body a také poprvé v kariéře nedokázal soupeře dostat na zem - což se celkem očekávalo, protože Bhullarův zápas by měl být o pár tříd jinde než ten Henriqueho - i když jak jsme viděli ve fightu McMann vs. Vieira, leckdy mohou očekávání zklamat.

Kvůli zrušení fightu Johnson vs. Borg nakonec nezůstal žádný předzápas na UFC Fight Pass a zahajovacím zápasem na Fox Sports 1 tak byl souboj mezi Kajanem Johnsonem (22-12-1 MMA, 3-1 UFC) který se vracel po téměř dvou letech a Adriano Martinsem (28-9 MMA, 4-3 UFC). Průměrný fight ve kterém měl Martins možná maličko navrch nakonec Johnson překvapivě rozčísl v první minutě posledního kola když Martinse náhle knockoutoval. Johnson si tak připisuje KO výhru po téměř osmi letech a v žebříčcích se znovu objevuje jako světová #44. Martins má obě stopkové porážky v UFC KO a klesá na pozici #56. Kajan Johnson, velký propagátor zápasnických odborů jinak slibuje na říjen novou UFC finanční iniciativu, která by měla významně vylepšit platovou situaci borců. 


Zajímavé statistiky:

 • Zápas večera: Jeremy Stephens vs. Gilbert Melendez. Výkony večera: Rafael dos Anjos (submise), Henry Cejudo (KO)

 • Amanda Nunes si připsala šestou výhru v řadě a má nejdelší  vítěznou sérii v divizi.  Celkem má Amanda 8  výher, což je historický rekord váhy.

 • Na podstatné zásahy to bylo 86-72 Nunes. Přesnost 48% Nunes, 37% Shevchenko. Po jednotlivých kolech: 25-11, 16-12, 17-15, 24-20, 4-14. Na celkové zásahy 90-85 Nunes. 

 • Kopy 56-33 Nunes. Zásahy na hlavu: 30-16 Shevchenko. 2 úspěšné porazy pro Nunes (první a poslední kolo), Shevchenko naopak poprvé v UFC kariéře soupeřku na zem vůbec nedostala.

 • Valentina Shevchenko má obě porážky v UFC na body a obě s Amandou Nunes. 

 • Rafael dos Anjos je nyní ve velteru kde působí od března 2017 2-0. Tohle byla jeho první submise po 14 zápasech a více než pěti letech.

 • Magny má s dobrými zemaři problém - submisí prohrál čtyři z šesti zápasů v kariéře. 

 • Jeremy Stephens má v pérové váze nyní bilanci 6-5 (celkovou UFC má 13-13). Čtyři z šesti výher v pérové váze má Stephens na body. 

 • Jeremy Stephens si díky lowkickům připsal pět knockdownů a dorovnal tak UFC rekord ze zápasu Forrest Petz vs. Sammy Morgan z roku 2006. Stačilo mu k tomu 32 kopů. Melendez měl jen jediný.

 • Na podstatné zásahy 96-29 Stephens. 

 • Jeremy Stephens má na kontě už 26 zápasů, historicky čtvrtý největší počet. Čistý zápasový čas 5:31:53 - v tom je také čtvrtý a právě přeskočil Maiu, Sancheze a GSP. Rekordman je ovšem Stephens hlavně v počtu UFC porážek. 13 se nikdo jiný ani neblíží.

 • Melendez má nyní čtyři porážky v řadě (od fightu se Sanchezem na UFC 166). V posledních šesti je pak 1-5 a naposledy vyhrál v roce 2013. UFC debut v pérové váze měl neúspěšný, naposledy v této váze mimo UFC bojoval v roce 2005.

 • Melendez má 6/7 porážek v kariéře na body. Ukončil ho jen Anthony Pettis gilotinou. 

 • Ketlen Vieira má třetí výhru v řadě - s Leslie Smith třetí nejdelší série v divizi po Nunes (6) a Raquel Pennington (4).

 • Sara McMann má 3/4 proher v kariéře stopkou. Má na kontě už 9 UFC fightů, čímž dorovnala divizní rekord Mieshy Tate. 

 • Rick Glenn přestřílel Gavina Tuckera o 119 podstatných zásahů. Celkem to bylo 142-23 a ve třetím kole 84-2. 

 • Mitch Clarke prohrál třetí zápas v řadě (nejhorší sérka v jeho kariéře) a po zápase s Alexem Whitem ukončil kariéru.

 • Alex White má nyní v lehké váze bilanci 1-1. Deset z 12 výher v kariéře má stopkou, a Clarka poslal v druhém kole třikrát k zemi a přestřílel ho 43-7. 

 • Reebok smlouva vyplácela 185 tisíc. Nejvíc pochopitelně šampionka Nunes, 40 tisíc, vyzyvatelka Shevchenko 30. Největšími veterány jsou pak RDA a Jeremy Stephens (oba 20), Neil Magny 15, všichni ostatní pak 5 a méně. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+1
mimo - Čtenář - 26.9.2017 v 14:09
Re: O2 TV - přejít na příspěvek
Myslíš asi toto ...hhttps://plus.joj.sk/oktagon/archiv/2017-09-25-oktagon-mma-vyzva...
 

Všechny příspěvky

homer - Čtenář - 23.9.2017 v 09:20
gokhan - Odpovědět
 

tak to som teda nečakal že sa saki tak rýchlo vyčerpá a dokonca sa dostasne v postoji do takýchto problémov :D ale ukončil ho krásne nakoniec.... nech už má další zápas 

Caidel - Administrátor - 24.9.2017 v 11:17
Re: gokhan - Odpovědět
 

To víš, úplně jinej druh fyzičky a dvouletá pauza. Ale na tom se dá zamakat. Mě na tom nejvíc zaujalo to, že měl ruce asi tak dvakrát rychlejší než Henrique a myslím, že takhle rychle to tam posílají tak od lehké váhy níž :) Takže potenciál solidní, pár strhů ubránil. 

Yaris - Čtenář - 24.9.2017 v 18:51
Re: gokhan - Odpovědět
 

Nemate pocit,ze to ukonceni zapasu bylo predcasny? Par vterin do konce kola a navic v situci, kdy se silva vracel do zapasu? Silva dostal slusnou bombu,ale ko to nebylo.

Onko23 - Čtenář - 25.9.2017 v 09:05
Re: Re: gokhan - Odpovědět
 

presne, tiez si myslim....ale som rad, lebo som mal toho dilinka na tikete :D Tie klince ho docela dostali a aj tie male rukavice, nevie sa za to tak schovat. Inak k tej rychlosti....to je normal...vseobecne maju ortodoxni mma fighteri o hodne pomalsie ruky, ako ini fullcontactny fighteri napr. boxeri, kickboxeri, thai atd. Ked som mma zacal sledovat, bol som udiveny, jak pomaly tam su ti fighteri...a preto rychlici, ako Conor, DJ, Joanna atd su inde v strikingu.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Ficary - Čtenář - 25.9.2017 v 20:49
O2 TV - Odpovědět
 

Zdar, máte někdo odkaz na O2 TV kvůli Oktagon výzvě II? Nebo sledujete někdo na free streamu (odkaz)? Nemůžu nic najít, díky.  

mimo - Čtenář - 26.9.2017 v 14:09
Re: O2 TV - Odpovědět
 

Myslíš asi toto ...hhttps://plus.joj.sk/oktagon/archiv/2017-09-25-oktagon-mma-vyzva

Ficary - Čtenář - 26.9.2017 v 21:10
Re: Re: O2 TV - Odpovědět
 

Ano, to je ono. Nevěděl jsem, že to vysílá i slovenská JOJka. Díky!!