přihlásit trvale
Nová registrace
Ohlédnutí za UFC 205

Ohlédnutí za UFC 205

přečteno: 38518×
22.11.2016 v 11:16 | Autor: Caidel
diskuse: 177×
Rubriky: Články - bojové sporty / MMA / Svět

Turnaj UFC 205 byl zcela nepochybně nejúspějšnějším UFC turnajem všech dob. Pravda, nezlomil úplně všechny rekordy, ale rozhodně jich zlomil drtivou většinu a to i přesto, že to v týdnu před turnajem trochu drhlo - dva slibné fighty zrušené (Evans vs. Kennedy, Cerrone vs. Gastelum) a jeden proběhl jen tak tak (Miller vs. Alves). Došlo zde totiž k souběhu dvou unikátních událostí: Jednak šlo o UFC debut v New York City a v Madison Square Garden a pak samozřejmě také o zápas historii tvořícího Conora McGregora který si jako první v historii došel v UFC pro dva tituly současně. Dana White sice označuje za největší tahák v UFC Rondu Rousey, čísla ale dávají za pravdu Conoru McGregorovi, jenž prakticky sám zdvojnásobil PPV prodeje z roku 2014. PPV prodeje k tomuto turnaji zatím neznáme, podle UFC ale jednoznačně rekordní (tedy víc než 1,4 milionu). 

Co se dalších rekordů týče: Návštěvnost turnaje byla 20 427 diváků, což je nový UFC rekord pro USA (UFC 129 na stadionu v Torontu navštívilo 55 tisíc diváků). Lístky v New Yorku byly ovšem podstatně, podstatně dražší než v Torontu a tak se na vstupném vybralo cca 17 700 000 dolarů, což trumflo právě i zmíněné UFC 129 a stanovilo nový rekord. Dalšími rekordy jsou například návštěvnost vážení (15 480 tisíc fandů) a nebo předzápasový dokument Fighting for History na stanici FOX, ketrý sledovalo 2,4 milionu diváků (v rámci předzápasových speciálů rekord). Rekordní byl i prodej merchandisingu: Reebok měl k této příležitosti zbrusu novou sérii vybavení a rekordní byly i platby Reebok smlouvy, což je vzhledem k třem titulovým zápasům snadno pochopitelné.

Předzápasy na Fox Sports 1 ale sledovalo  1 801 000 diváků - což rekord nepřekonalo. Ten zatím stále drží UFC 194: McGregor vs. Aldo, které udělalo ještě o 130 tisíc diváků víc. Tohle mohlo být hodně ovlivněné právě ztrátou dvou významných zápasů kvůli kterým byla nakonec i hlavní startovka zkrácena jen na pět fightů místo plánovaných šesti. Jedenáct zápasů trvalo dohromady 2:25:40 a favorité vyhráli pět zápasů a pět jich prohráli. Jeden zápas skončil remízou. 

Než se dostaneme k zápasům jako takovým, probereme si ty fighty, které se nakonec neuskutečnily. Prvním zrušeným zápasem několik dní před turnajem byl očekávaný debut Rashada Evanse ve střední váze proti Timu Kennedymu. Lékařská prověrka odhalila u Evanse nějaký problém (který má ale prý Evans celou kariéru) a komise mu tak start nepovolila. Evans to nějak nepochopil a ačkoli úplně nezveřejnil o co šlo, oba borci dostali své show money a jejich zápas byl okamžitě přebookován na UFC 206, kde to komise nejspíš nebude řešit jako ta v New Yorku. Poznámka: A to jsem se tedy spletl. Komise v Ontariu si to na triko také nevezme a Evansovi na UFC 206 start nepovolila. Evans stále trvá, že jde o celoživotní problém, upřesnit ho ale nechce a končit kariéru také nehodlá. Soupeř Kennedy prohlásil, že si myslí, že jde o poškození mozku (což by ale asi nebylo celokariérním problémem). Další zápas padl před vážením: Kelvin Gastelum již poněkolikáté nezvládl shodit do velteru (a to tak, že se o vážení ani nepokoušel - mluvilo se o cca deseti librách přes) a souboj s Donaldem Cerronem se také musel zrušit. Proti Cerronemu chtěl zaskočit Vincente Luque a Alan Jouban, ale NYSAC to takhle narychle neodsouhlasila. Cerrone pak projevoval velký zájem o zápas s Demianem Maiou, ale UFC mu nakonec dohodlo Matta Browna na UFC 206. Dana White už potvrdil, že Gastelum má do budoucna do velteru zákaz a musí jít do střední. To už se mu jednou stalo, ale UFC ho později, zase do velteru pustilo. Teď už se prý něco takového nestane. Do hry ještě opožděně zasáhla i NYSAC komise - za to, že Gastelum vůbec nedorazil na oficiální vážení dostal půlroční stopku. O něčem takovém slyším poprvé. Drsné. A do třetice: Problém s vahou měl také Thiago Alves ve svém debutu v lehké váze. Alves několikrát nenavážil ani do velteru, takže se není příliš čemu divit, že nezvládl lehkou. V tomto případě byl Alves o šest a půl liber mimo: 162,6. Jim Miller se to ale dozvěděl včas a jelikož má NYSAC pravidlo, že oba borci od sebe nesmí být víc než sedm liber, okamžitě přestal shazovat, nabral trochu vody, dostal se do rozsahu a zápas mohl proběhnout (Alves odevzdal 20% platu a v den zápasu nesměl mít víc než 173 liber. Cerrone později uvedl, že kdyby to věděl, respektive kdyby mu Gastelum dal vědět, udělal by to stejně a nějakou váhu by nabral, ale ve chvíli kdy Gastelum oznámil, že váhu nedá měl už Cerrone odváženo na limitu, takže už pro něj bylo pozdě a zápas nemohl proběhnout.  

A teď již k jednotlivým reálně proběhlým zápasům.

Raději nebudu příliš řešit předzápasový hype, tomu jsme se rámcově věnovali před turnajem, jisté ale je, že ať už má Conor McGregor preferenční zacházení od UFC jaké chce a šanci na dvojitý titul dostal v situaci, kdy jiní ne, příležitost umí rozhodně vzít za pačesy v kleci jeho pěsti mluví jasnou řečí. Eddie Alvarez si proti němu v reálu nakonec vlastně ani neškrtl. V prvním kole putoval k zemi po zásazích precizní levačkou celkem třikrát, po čtvrtém knockdownu ve druhém kole už byl v 3:04 milosrdně odmáván. Hlubší rozbory jsou v tomto případě relativně zbytečné - Alvarez to prostě posral. V pozápasovým vyjádřeních to ostatně zmínil i sám a doslova uvedl, že bojoval nesmírně pitomě. Taktika byla prý postavená na „jít doleva, lowkickovat a zápasit“, což Alvarez taky asi prvních třicet vteřin dělal a bylo znát, že dva tvrdé lowkicky na vysunutou nohu McGregora dost fungují. Jenže po půlminutě Alvarez tenhle plán nepochopitelně opustil, začal kroužit směrem k McGregorově silné ruce a pouštět se do přestřelek, což McGregor také vzápětí potrestal - a od té doby už to šlo s Alvarezem s kopce a do zápasu už se nikdy nevrátil. McGregor se tedy stal historicky prvním UFC šampionem dvou různých vah současně - a v kleci se hodně vztekal, když mu UFC nedokázalo dodat na ramena dva pásy současně. Nakonec se tak během pozápasového rozhovoru stalo, to však paradoxně nebyl jeho pás pérové váhy, ale šlo o velterový pás Tyrona Woodleyho, který mu ho na chvíli milostivě zapůjčil aby mohl Conor mít na ramenou dva pásy naráz :) Tohle UFC trochu prokoučovalo.

Hlavní otázkou teď samozřejmě je, co McGregora čeká dál. Z velkého pozápasového oznámení se nakonec (podle očekávání) vykubalo především to, že McGregor bude otcem a chce si dát pauzu zhruba do května 2017, čímž mimochodem dokonale zablokuje dvě divize, protože se ani po zápase zatím nějak nemá k tomu, aby se alespoň jednoho pásu vzdal (jak zněla předběžná dohoda s UFC). A navíc požádal o vlastnický podíl v UFC :) Když prý mohou celebrity, může i on :) A herec Mark Wahlberg už se nechal slyšet, že mu klidně dá část svého podílu. Což by se mimochodem hrubě nemuselo líbit některým komisím, neboť jde o střet zájmů jak vyšitý a v jiných sportech mají hráči pochopitelně zakázáno vlastnit třeba část svých týmů. Tito Ortiz z Bellatoru se ozval, že McGregor nemá šanci dostat vlastnický podíl: Neodstal ho prý ani on sám, takže McG ho také nedostane :) Seznam možných soupeřů pro McGregora v tuto chvíli zahrnuje dohromady asi šest jmen. V pérové váze by to byl pochopitelně dočasný šampion José Aldo. V lehké váze jsou to vyzyvatelé Tony Ferguson a Khabib Nurmagomedov (o tom více později v článku) případně závěr trilogie s Diazem a pak jsou tu ještě hypotetické superfighty ve velteru: s Tyronem Woodleym (též více později) a nebo s Georgesem St. Pierrem (pokud by se k MMA vrátil). McGregorův trenér se prý přiklání k trilogii s Diazem (a sází na to třeba i Diazův týmový parťák Gilbert Melendez), Diaz sám ale zmínil, že mu UFC úmyslně nezajistilo na UFC 205 lístky, aby jim zlatou husičku trochu nepocuchal. Diazovci to samozřejmě vidí jasně: Nate prohlašuje, že už McGregora koneckonců porazil dvakrát (a ví to prý i on, i McGregor) a klidně ho smázne i potřetí a Nick Diaz zase naznačoval, že dva tituly nejsou nic mimořádného a on měl tituly ve dvou různých vahách už dávno (což je sice pravda, ale bylo to v různých organizacích a ne souběžně). Mimochodem, co se té souběžnosti titulů týče: Oficiálně je uznáváno, že první kdo něčeho takového dosáhl byl Dan Henderson v PRIDE. Ten se teď nechal slyšet, že je moc rád, že mu ty dva tituly tehdy nevlezly do hlavy tolik jako teď Conorovi :) Jinak je tu také případ B.J. Penna, který to téměř zvládl i v UFC, jsou tam ale dvě velká spíše politická ALE a trocha toho rozhodcovského šméčkování díky čemuž mu to není formálně uznáváno a bere se to jako dva nezávislé nesouběžné tituly :)

V rámci hovorů o velikosti Conora McGregora pochopitelně opakovaně padlo také jméno Floyda Mayweathera ke kterému je Conor přirovnáván (a už se také mluvilo o jejich zápase). Mayweather na to měl docela vtipnou reakci:

„Já jsem nevěděl, že je Conor McGregor neporažený. Nevěděl jsem, že MMA vládne už 20 let, je neporažený a šampionem v pěti váhách. To jsem vážně nevěděl. To my tedy říkáte něco nového, když je on Floydem Mayweatherem MMA: Jestli to tak je, tak se musím zeptat: Vydělal si už 300 milionů za jedinou noc? Nebo 100 milionů? Nebo 70? Myslím, že můžeme v klidu říct, že ne, on není Floydem Mayweatherem MMA. Myslím, že je čas, aby McGregor dál dělal to co dělá. Ale nikdy ho nesrovnávejte se mnou. Je to naprosto neuctivé. Já jsem slon. Sloni nemají spory s mravenci. Slon mravence ani nevidí.“ 

Reakce Dana Whitea se točila zejména kolem toho, že McGregor je terpve na začátku kariéry a těch největších věcí také může teprve dosáhnout a také toho, že Mayweather jako boxer chce pouze boxovat. McGregor chce prý skutečně bojovat (protože MMA je jediný skutečný boj :)) Mimochodem, v rámci různých předzápasových debat se objevila ještě jedna perlička: McGregorův trenér Kavanagh přiznal médiím, že McGregor začal před prohrou s Nate Diazem svůj přístup k MMA trochu flákat. Užíval si životní styl hvězdy, začal chodit pozdě na tréninky a tak podobně. Až porážka s Diazem ho znovu namotivovala a striktní životní styl je zpět :) Ať už bude McGregorův příští zápas jakýkoli, bude to určitě pořádná šou :)

Ačkoli McGregor vs. Alvarez vyvolal nejvíce emocí, bez náboje rozhodně nebyl ani co-main event, vyhlášený zápasem večera. Šlo o první obhajobu velterového titulu pro Tyrona Woodleyho (16-3-1 MMA, 6-2-1 UFC) který nastoupil proti špičkovému kickboxerovi Stephenu Thompsonovi (13-1-1 MMA, 8-1-1). Zatímco McG vs. Alvarez byl naprosto jednoznačnou záležitostí, tady se ještě nějakou dobu o výsledku bude diskutovat. V kleci bylo totiž nejprve špatně vyhlášeno těsné bodové vítězství pro Woodleyho, což Bruce Buffer po dvou minutkách pozápasového rozhovoru musel oficiálně korigovat: výsledkem byla většinová remíza: 2x 47-47, 48-47 pro Woodleyho. Reálně se nic nemění, v případě remízy zůstává titul i tak šampionovi, ale Woodley byl změnou na remízu očividně hodně zaskočen a znepokojen a Joe Rogan ho v kleci musel dost uklidňovat, že mu titul zůstává a jde jen o technikálii, protože Woodley vypadal že se porve s každým, kdo mu na pás sáhne. O to vtipnější pak je, že ho později už v klidu zapůjčil McGregorovi kvůli promu :) Zápas jako takový nepřinesl nic extrémně převrateného. Thompson byl lepší zdálky a většinu zápasu kontroloval ve výměnách mírnou převahou (konkrétně druhé, asi třetí a páté kolo) a Woodley ho kupodivu zdaleka nezkoušel dostat na zem tak často, jak se čekalo. Na zemi ale Thompson pro Woodleyho nebyl žádným soupeřem a tak měl dost štěstí, že se na zem šlo jen dvakrát - v prvním kole mu tam Woodley v půl kola nakládal a největší masakr přišel ve čtvrtém když Woodley srazil Thompsona k zemi, drtil ho GNP a ještě ho málem utáhl gilotinou kvůli které se pak ale poněkud vyšťavil a v pátém už neměl dost sil. Thompson předvedl fantastickou výdrž když po finišovací sérii Woodleyho odkráčel do rohu jako nic a zvádl ubodovat i páté kolo. Už cestou k rozhodčím pak bylo jasné, že tohle bude napínavé a remíza hrozí: Thompson měl mírnou převahou zřejmě tři kola, Woodley dvě podstatně dominantnější (a v PRIDE pravidlech tedy vítězem jasně on). A také to skončilo remízou, ač k tomu každý rozhodčí došel dost jinak. Dle mého osobního názoru nejsprávnější bylo rozhodnutí jednoho z rozhodčích: 2.,3.,5. pro Thompsona, 1. pro Woodleyho a čtvrté pro Woodleyho 10-8. Tedy 47-47. Druhý rozhodčí došel k totožnému výsledku, ale jiným způsobem: Dal Woodleymu 10-8 první kolo namísto čtvrtého. A třetí rozhodčí měl vítězícího Woodleyho 48-47. Ten 10-8 nedal Woodleymu za žádné kolo, ale přiřkl mu i třetí (které bylo objektivně hodně těsné a není úplně nemožné dát to Woodleymu). Remíza je ale remíza (což se v titulovém zápase stalo teprve potřetí v historii UFC) a Dana White už naznačil, že Thompson velmi pravděpodobně dosatne okamžitý remač. Demian Maia je jako hlavní vyzyvatel odsunut na vedlejší kolej, ale Dana White připustil, že Maia má svou pozici celkem jistou a může si ten titulák klidně zkusit vyčekat. Kartami by ovšem hypoteticky mohl zamíchat ještě Conor McGregor jenž několikrát naznačil ambice získat do své sbírky ještě třetí pás. Šampion Woodley má k tomuto zápasu ambivalentní postoj. Na jednu stranu by šlo samozřejmě o obrovský money fight, skvělou věc pro média a Woodley je ochoten podepsat smlouvu k zápasu klidně zítra, na druhou stranu ale s pokrčením ramen podotýká, že je to zápas který pro něj osobně nedává vůbec žádný smysl a vlastně v něm nemůže vyhrát. 

„Je vysoký a má dlouhé ruce. Má dobré načasování a když máte takové načasování, můžete se dobře trefovat. Ale jsem si 100% jiistý, že ho ještě nikdo nepraštil tak jak bych ho praštil já. Je to fajn pro média, ale já v tom nemám jak vyhrát. Jestli ho porazím, všichni řeknou, že to bylo jasné a že je bývalou pérovou vahou. A jestli on porazí mě, všichni víme co se stane. Jestli ten zápas chce, můžeme to podepsat hned. Mě to nevadí, ale myslím si, že pro něj by nebyl dobrý nápad jít do zápasu se mnou.“

Woodley později též zmínil, že by měl proti Connorovi obrovskou váhovou a silovou výhodu, ztrácel by na něj jen palec dosahu, že se mu rychlostí prakticky vyrovná a že o tom kdo je lepší zápasník se nedá ani diskutovat. Thomspon, jež je nyní stále světovou dvojkou k zápasu jen posmutněle poznamenal, že ho poznamenala prohra týmového kolegy Weidmana o dva zápasy dřív a že rozhodně negativním způsobem ovlivnila jeho psychiku a výkon. 

Třetím titulovým zápasem byla celopolská záležitost ve slámové váze mezi neporaženými bojovnicemi: šampionkou Joannou Jedrzejczyk (13-0 MMA, 7-0 UFC) a Karolinou Kowalkiewicz (10-1 MMA, 3-1 UFC). Obě spolu bojovaly už v amatérském zápase před několika lety a stejně tomu bylo i tentokrát. Bojovalo se v postoji a Joanna má kombinace najeté zkrátka lépe, takže v každém kole Karolinu přebodovávala - až tedy přišlo čtvrté, kdy to Karolina řádně zdramatizovala, protože šampionku pěkně načala nejlepším zásahem zápasu a Joanna pak musela předvést trochu toho srdíčka a schopnosti přežít. Joanna zabodovala celkem 171 podstatnými zásahy, což je desátý nejvyšší počet zásahů v UFC fightu, v jejím případě to ale rozhodně není nic nezvyklého, protože v této statistice drží také ještě sedmou (176) a dokonce i druhou (220) příčku. Výsledek nakonec ale zcela jasný: 3x 49-46, tedy Joanna čtyři kola a Karolina jen to čtvrté. Joanna tak počtvrté úspěšně obhájila, čímž se stává druhým nejstabilnějším šampionem po Demetriousi Johnsonovi (osm obhajob). Karolina, nyní světová šestka sice utrpěla první porážku kariéry, ale už naznačila, že má v budoucnu zájem o remač a to ideálně v Polsku, šampionka Joanna se naopak na myšlenku třetího zápasu s Karolinou příliš nadšeně netvářila. Rozhodně ne v blízké budoucnosti. Joanna jinak před tímto zápasem vysílala maličko konfliktní signály: mluvila především o tom, že sice nemá velké prsa, ale chce aby si ji lidé pamatovali jako nejlepší (což tedy není konfliktní názor a je nutno uznat, že u takové Giny Carano hrál vzhled sakra nezanedbatelnou roli :), rozpor byl ovšem dále v tom, že Joanna naznačovala, že by příští rok zkusila získat titul i ve váze 135 liber a být tak prvním ženským dvoudivizním šampionem, ale zároveň připouštěla, že konec její kariéry rozhodně není nikterak daleko: zhruba rok dva tři a pak by ráda neporažená ukončila kariéru, vrátila se do Polska a věnovala se rodině (ideálně té co bude teprve zakládat). Má toho tedy před sebou v příštím roce dost. 

Čtvrtým zápasem byl potenciální vyzyvatelský rozstřel mezi exšampionem Chrisem Weidmanem (13-2 MMA, 9-2 UFC) a olympijským zápasníkem Yoelem Romero (13-1 MMA, 8-0 UFC). Zápas probíhal celkově v trochu pomalejším tempu (Romero se obvykle snaží šetřit síly a působit v kleci úsporně), zápasit se ale obvykle snažil spíš Weidman, Romero svůj zápas ve fightech obvykle používá spíše obranným způsobem. A tak tomu bylo i zde - Romero je z hlediska fyzické vybavenosti hříčkou přírody a mezi All-American wrestlery a wrestlery olympijského kalibru je přece jen ještě třída rozdílu, takže Weidman dostal Romera na zem jednou z osmi pokusů (a to ještě jen na okamžik), zatímco Romero ho hodil na zem dvakrát ze tří pokusů. Weidman byl bodově zřejmě trochu napřed, jenže Romero je legendární finišer třetího kola (má už pět KO v třetím kole): Weidman se ve třetím hned nazačátku neopatrně pustil do nepřipraveného porazu, který Romero vykontroval strašlivým naskočeným kolenem. Nebylo to úplně MVP vs. Cyborg, ale bylo to dost blízko - z Weidmana začala krev stříkat ještě než dopadl na zem a už v okamžiku zásahu bylo jasně dobojováno.  Finiš v 24 vteřině posledního kola, Romero se posouvá na pozici světové trojky, je v UFC bezchybný s osmi výhrami a hned v kleci začal vyzývat Michaela Bispinga, který ho z komentátorského postu začal posílat do prdele ukazováním fakáčů a taky mu dost jasně naznačoval, co si myslí o jeho dopingové minulosti. Což je ostatně jediná věc na které se Bisping s Weidmanem shodnou: Oba tvrdí, že Romero je podvodník a Weidman dokonce myslí, že by Romero vůbec neměl být pouštěn do klece. Pravdou je, že Romero se kontroverzím rozhodně nevyhýbá - dopingem počínaje, stoolgate pokračuje a tím že na něj cornerman tentokrát lili obrovské množství vody konče. Romero už ale Bispinga upozornil, že není úplně na něm rozhodovat proti komu příště půjde a UFC ústy Dana Whitea vcelku jasně naznačilo, že právě Romero zřejmě dostane příští titulový zápas. A o týden později už se také objevila informace, že Bisping už zápas s Romerem podepsal. Termín někdy na jaře. Weidman je nyní světovou čtyřkou, utrpěl druhou porážku v kariéře a také poprvé v životě prohrál dvakrát za sebou.

Zahajovacím zápasem hlavní startovky byl souboj mezi exšampionkou Mieshou Tate (18-7 MMA, 5-4 UFC) a její svěřenkyní z TUF 18, Raquel Pennington (9-5 MMA, 6-2 UFC). Zápas jako takový nebyl až tak zajímavý: Mieshe se nepodařilo zápasnicky prosadit  dříve než ve třetím kole, takže jí Raquel dvě kola ubodovávala a nakonec vcelku jasně vyhrála 2x 30-27, 29-28. Raquel nyní poskočila na třetí pozici světových žebříčků a jako vyzyvatelka by mohla být zajímavým novým jménem. V začátcích UFC kariéry totiž prohrála s Jessicou Andrade a Holly Holm, porážku s Andrade ale později pomstila a má nyní vyhrané čtyři zápasy v řadě, což je mimochodem nejdelší vítězná série v divizi (společně s Juliannou Penou). Sama Raquel nyní tvrdí, že výhra nad Mieshou jí posunula z pozice černého koně na možného vyzyvatele. Už během zápasu jako takového nicméně Miesha svým cornermanům hlásila, že se do zápasu zkrátka nemůže psychicky dostat a prostě už se nesnaží - a bezprostředně po zápase oznámila konec kariéry. Nedávným ziskem titulu došla na naprostý vrchol a teď už se po deseti letech kariéry zkrátka nedokáže namotivovat, takže končí. Raquel s jejím koncem úplně nesouhlasí a myslí si, že by Miesha neměla končit kariéru prohrou, naopak třeba veterán Randy Couture jí za takový odchod pochválil. Vtipnou perličkou je, že jí Dana White po zápase chtěl poslat do nemocnice a Miesha ho poslala do háje s tím, že už pro něj nepracuje :) Miesha naznačovala delší pauzu už před tímto zápasem, průběh fightu jí ale asi předvědčil že bude lepší zakončit to úplně, neboť jí to bylo prý celé tak nějak fuk. Odchodem Mieshy každopádně končí jedna éra ženského MMA, Miesha byla víceméně poslední bojovnicí propojující nové UFC a staré začátky ženského MMA na elitní úrovni (Rondina kariéra je o čtyři roky kratší). 

Hlavním předzápasem byl souboj Frankie Edgar (21-5-1 MMA, 15-5-1 UFC) vs. Jeremy Stephens (25-13 MMA, 12-12 UFC). A šlo v zásadě o naprosto typický Edgarovský zápas. Edgar byl rychlejší, dobře to mixoval s porazy a ubodoval Stephense 2x 30-27, 29-28. Přitom ale rozhodně jako obvykle předvedl i solidní srdce a výdrž, když ho v úvodu druhého Stephens sestřelil částečně trefeným highkickem. U dvou rozhodčích ale nahulený Edgar zvládl otočit i tohle kolo a potvrdil tak svou pozici jako světové dvojky pérové váhy. Edgarova budoucnost ale není nezbytně právě v této váze. Edgar (bývalý šampion lehké váhy) totiž připustil, že pro něj ani bantamová váha není zcela nedosažitelná a v závilosti na tom jak se rozhodne Conor McGregor by u něj cesta k titulu mohla vést spíše přes bantam. V pérové Edgara nyní směrem k titulu blokuje Aldo. Edgar jinak dále navýšil svůj rekord v době klecového pobytu - jako jediný v historii UFC už má v kleci odboucháno přes šest hodin. Stephens i s touto porážkou zůstává ve světové desítce na pozici osmičky - a jeho výkon nebyl zlý. Na titul to ale stačit zkrátka nebude, TOP 10 to zcela odpovídalo. Stephens je v době klecového pobytu historicky šestý a tohle byla jeho dvanáctá UFC prohra - což je nelichotivý rekord. 

Hodně důležitý divizně byl též zápas Khabib Nurmagomedov (24-0 MMA, 8-0 UFC) vs. Michael Johnson (17-11 MMA, 9-7 UFC). Johnson názorně ukázal, jak se staví palebná přehrada a zejména v prvním kole toho do prostoru zkrátka házel tolik, že se mu Nurmagomedov nemohl dostat na tělo. Do karet mu také hrálo to, že Nurmagomedov si to s ním údajně chtěl rozdat v postoji, což se celkem jasně neukázalo jako zrovna nejlepší nápad. Jakmile ale Nurmagomedov dostal Johnsona na zem (poprvé v závěru prvního, pak už vždy hned v úvodu kola), byla to absolutní jednostranná demolice která jasně ukázala, proč je neporažený Nurmagomedov tak obáváným soupeřem. Nurmagomedov Johnsona omlacoval, stíhal přitom pokřikovat na Danu Whitea u klece že takhle zruší i jeho synáčka McGregora a v třetím už si povídal i s Johnsonem (údajně to bylo ve smyslu: Hele, nic proti tobě nemám*bum* , ale já prostě ten titulák *bum* dostat musím. *bum* Vzdej to, nemá smysl abys dál trpěl *bum.* Nurmagomedov už se pak slitoval (dalo by se říci) a v půli třetího kola Johnsona ukončil kimurou. Pozápasový rozhovor neporažené světové sedmy stál také za to (McGregor je kuře, já jsem orel, Irů je pár milionů, rusů je 150 milionů) - zkrátka Khabib zápas s McGregorem prostě chce. Také naznačil UFC, aby mu přestalo posílat falešné kontrakty (falešný kontrakt s McGregorem i Alvarezem prý Nurmagomedov podepsal už před UFC 205 a UFC ho pak použilo aby snížilo oběma borcům plat, protože proti Nurmagomedovi nikdo jít reálně nechtěl). A stejně jako před tímto zápasem pohrozil, že pokud nedostane titulový zápas, v UFC končí. Což Johnson označil za hodně nebezpečnou taktiku, která se může vymstít. Pokud by McGregor v příštím zápase nastoupil v lehké váze, jsou varianty jen tři: Ferguson, Nurmagomedov a Diaz. Diaz je pouze marketingová záležitost a Ferguson má sice lepší sérku než Nurmagomedov, ale o titul se zatím tak agresivně nehlásí, takže pro UFC by byla určitě cesta nejmenšího odporu poslat proti McGregorovi Nurmagomedova. Tam jsou karty jasně rozdané: Nurmagomedov je na zemi úplně jinde, ale stejně tak je McGregor podstatně lepší v postoji. Dana White navíc naznačil, že UFC by příští rok rádo turnaj v Rusku, takže by samozřejmě dávalo zásadní smysl postavit tam zápas McGregor vs. Nurmagomedov, kdy to ale bude není vůbec jisté. McGregor ale zjevně nejeví žádné nadšení z představy zápasu s Nurmagomeovem (stylisticky je to pro něj rozhodně problematický soupeř) a už se nechal slyšet, že podle něj často zraňovaný Nurmagomedov zápasil asi tak jednou za posledních osm let a potřebuje toho ukázat daleko víc, když chce titulák. Johnson touto porážkou padá na pozici světové čtrnáctky a z posledních čtyř zápasů tři prohrál. 

Další na pořadí byl souboj mezi Timem Boetschem (20-10 MMA, 11-9 UFC) a Rafaelem Natalem (21-8-1 MMA, 9-6-1 UFC). Brazilec Natal zde byl nezvykle v roli domácího, neboť v New Yorku už osm let žije a telefonát při kterém zjistil že zde bude zápasit prý byl jeden z nejlepších telefonátů jeho života. Zpětně hodnoceno takovou radost asi neměl - proti Boetschovi vcelku nic nepředvedl, vypadal že má z jeho síly značný respekt a Boetschovi se tak  podařilo ho údery uzemnit už ve čtvrté minutě prvního kola. Boetsch tím dle vlastních slov upozornil divizi, že ještě nekončí a ve střední váze, kam se vrátil v červenci má nyní bilanci 2-0. Poprvé od roku 2012 tak vyhrál dva zápasy v řadě - a naprosto nenápadně také absolvoval svůj už dvacátý UFC zápas kariéry a patří tedy mezi ty největší veterány na okruhu. Boetschovi tato výhra otevřela dveře do světové dvacítky a je nyní šestnáctkou, Natal padá z dvacítky ven a je dvaadvacátý. 

Záskokem na startovce byl Vincent Luque (11-5-1 MMA, 4-1 UFC). Ten zaskakoval za dopingově chyceného Lymana Gooda a to proti Belalu Muhammadovi (10-2 MMA, 1-2 UFC). Důkazem kvality startovky je to, že tohle byl papírově nejslabší zápas večera a to byli oba borci žebříčkově 60.-70. ve své divizi. A přitom šlo o nejrychlejší fight večera: zápas trval jen 79 vteřin a zaskakujícímu Luquemu vyšel parádně - zachycený kop, bomba mezi oči a je dobojováno. Luque z TUF 21 poskočil na 46. příčku, Muhammad se propadl na 93. Luque sice na TUF 21 nepůsobil nijak výrazně a finálový fight s Michaleem Gravesem prohrál, od té doby ale jede jak drak: Čtyři zápasy, čtyři finiše. To se v historii velteru povedlo jen čtyřem dalším borcům: Thiago Alvesovi, Mattu Hughesovi, Mattu Brownovi a Marcusi Davisovi. Víc finišů v řadě má v UFC momentálně jen Nikita Krylov (5), stejně jako Luque mají tři další borci. Čtyři velterové výhry jsou též druhá nejdelší série v divizi za Demianem Maiou (6). Luque má deset z jedenácti výher v kariéře KO. Muhammad byl naopak poprvé v kariéře knockoutoávn a tak docela se mu nedaří jeho původní plán: být „needle moverem,“  tedy diváckým tahákem. Luque se mimochodem nabízel i jako záskok za Kelvina Gasteluma proti Donaldu Cerronemu, ale zatím pro něj asi dobře že dostal raději Muhammada s kterým mu zápas vyšel moc pěkně. 

Zápas Jim Miller (28-8 MMA, 17-7 UFC) vs. Thiago Alves (21-11 MMA, 13-8 UFC) se tedy konal na smluvní váze 162.2 libry. Alves po rok a půl trvající pauze poněkud dle očekávání nezvládl shodit do lehké váhy, Miller ale naštěstí stihl nabrat tolik, aby komise zápas odkývla i tak. A tento krok se mu vyplatil. Miller s Alvesem většinu času držel solidně krok i v postoji, ale jakmile Alves začínal mít maličko navrch, Miller zápas vhodně proložil dobře načasovanými porazy, čímž si fight jasně nabodoval: 2x 30-27, 29-28. Výhra ho posouvá na světovou šestnáctku a po sérii 1-4 po které už zvažoval konec kariéry nyní vyhrál tři zápasy v řadě a má svou nejlepší sérku od roku 2011. Přitom nezpomaluje - letos stihl čtyři zápasy a platí, že je nejsnaživějším grapplerem v UFC: Na kontě má už 36 pokusů o submise. Alves je nyní světová 49., není ale jisté v které váze to zkusí příště (pokoušel se o lehkou je v jeho případě dost bláhové). Alves naopak dva zápasy po sobě prohrál poprvé od roku 2010.

Liz Carmouche (11-5 MMA, 3-3 UFC) se opět postarala o historický zápis, tentokrát v zápase s Katlyn Chookagian (8-1 MMA, 1-1 UFC). Má na to docela talent - v zápase s Rondou Rousey na UFC 157 byla Carmouche v historicky prvním ženském UFC fightu, tentokrát, díky tomu že byla nasazena do zahajovacího zápasu večera se stala prvním bojovníkem/bojovnicí v MMA nastoupivším v Madison Square Garden. Chookagian i přes svou relativní nezkušenost předpokládala svou výhru - a zas tak dalece se nesekla. Carmouche bodovala porazy (4/7) v prvních dvou kolech - a ve třetím už se pak s Chookagian snažila spíše přežít. Což jí nakonec vyšlo, Carmouche vítězí těsným skóre 2x 29-28, 28-29 a po rok a půl trvající neaktivitě se vrací jako světová devítka. Chookagian padá jen o dvě místa na pozici světové třináctky a nevedla si špatně - i tak ale utrpěla první porážku v kariéře.  

 

Zajímavé statistiky:

 • Návštěvnost: 20 427 diváků (US rekord). Tržby ze vstupného: 17 milionů 700 tisíc (UFC rekord). PPV neznámé, ale rekord :). Prodeje merchandisingu rekord, návštěvnost vážení rekord.

 • Čistá zápasová doba pro 11 zápasů: 2:25:40

 • Favorité skončili 5-5, jeden zápas remízový.

 • Zápas večera: Tyron Woodley vs. Stephen Thompson. Výkony večera: Conor McGregor (KO) vs. Yoel Romero (KO).

 • McGregor se stal historicky prvním souběžným šampionem ve dvou divizích a celkem devátým šampionem lehké váhy. Alvarez vládl divizi jen 128 dní - nejkratší dobu ze všech šampionů. 

 • Nesouběžně zvládli tituly ve dvou vahách ještě Randy Couture (polotěžká a těžká) a B.J. Penn (lehká a velterová)

 • McGregor je sedmým bojovníkem v historii s výhrami ve třech různých vahách.

 • McGregor má 18 z 21 výher v kariéře KO. V UFC má sedm KO z devíti fightů. 

 • McGregor má 7 KO od roku 2013 a je tak největším knockoutérem mezi aktivními bojovníky.

 • McGregor je třetí borec historie s třemi knockdowny v jediném zápase ve dvou různých fightech. Mimo něj to zvládli ještě Anderson Silva a John Lineker.

 • McGregor si připsal osmý pozápasový bonus v řadě - rekord. Nikdo jiný jich neudělal víc než šest v řadě. 

 • Alvarez má čtyři z pěti porážek stopkou. KO ovšem prohrál naposledy před více než 9 lety a 22 zápasy. 

 • McGregor přestřílel Alvareze o 23 podstatných zásahů. V prvním kole 18-6, v druhém 14-3.

 • Tyron Woodley vs. Stephen Thompson byla třetí remíza v historii šampionských zápasů v UFC. Penn vs. Uno na 41 byla první (a velmi diskutabilní a je také důvodem, proč Penn formálně není uznán jako souběžný dvoudivizní šampion) a Edgar vs. Maynard na UFC 125 druhá.

 • V rámci médií mělo 12 médií zápas jako remízu. Osm pro Woodleyho, jen dva pro Thompsona. Z tohoto pohledu tedy žádná kontroverze, jen těsný zápas.  

 • Woodley si připsal 113 úderů, Thompson 60. Klíčové bylo ale první a čtvrté: V prvním Woodley 45-1 v čtvrtém 38-21 a v druhém 14-7. Thompson třetí jen 10-8 a páté 21-8. Na podstatné zásahy to bylo bližší: 61-43 Woodley.

 • Woodley jen jediný poraz v prvním kole. Woodley v UFC obecně moc fightů na zem nebere - zatím v UFC bodoval jen čtyřmi porazy, tři z toho proti Conditovi. 

 • Podstatné zásahy: Joanna Jedrzejczyk 171, Karolina Kowalkiewicz 50. 171 je desátý nejvyšší počet zásahů v UFC fightu. Joanna ovšem drží i sedmou příčku se 176 zásahy a také druhou nejvyšší příčku s 220 zásahy.

 • Zásahy na tělo: 44-11 Joanna. Kopy 64-3 Joanna. Klinč 45-14 Joanna. 

 • Joanna obhájila počtvré, víc obhajob, tedy osm má jen šampion Demetrious Johnson.

 • Joanna vyhrála sedm zápasů v řadě - nejdelší série v divizi. Je to také nejvíce výher celkem v divizi a také nejvíce ženských výher v UFC obecně. 

 • Joanna má osm z 13 výher na body. V UFC 5/7. Své soupeřky v UFC v posledních pěti zápasech přestřílela 746-245.

 • Karolina Kowalkiewicz přišla o desetizápasovou vítěznou sérii a utrpěla první porážku kariéry. 

 • Yoel Romero má nyní v UFC osm výher v řadě - jde o nejdelší aktivní sérii v divizi. Celkově je to nyní v UFC pátá nejdelší aktivní série. Delší mají Jones (13), Demetrious Johnson (10), Ferguson a Holloway (9). 

 • Romero je jedním z osmi borců historie jež svou kariéru v UFC zahájili osmi výhrami v řadě. 

 • Romero má nyní 10 z 12 výher KO, v UFC 6/8. Šest KO ve střední váze je čtvrtý nejvyšší počet - rekord Andreson Silva (8). 

 • Romero nasbíral 6 KO od roku 2013. Tím dorovnal Derricka Lewise. Víc jich za tu dobu stihl jen McGregor (7), Lewis bude mít šanci dorovnat McGregora hned tento víkend.

 • Romero je nebezpečný až do konce: Má už pět finišů ve třetím kole, čímž dorovnal rekord Randy Coutureho. 

 • Romero je teprve druhým bojovníkem historie jenž si připsal dvě KO naskočeným kolenem. První to dokázal Diego Sanchez. 

 • Weidman zahájil kariéru třinácti výhrami v řadě, teď ale prohrál dva zápasy po sobě a oba KO. 

 • Weidman uspěl porazem proti všem 11 UFC soupeřům. Jednou uspěl i proti Romerovi, ačkoli to chtělo osm pokusů. Obvyklá Weidmanova úspěšnost je přitom 55%. 

 • Raquel si připsala čtvrtou výhru v řadě a dorovnala tak v rámci divize rekordní aktivní šnůru Julianny Peny. Čtyři zápasy v řadě vyhrála poprvé v kariéře. Celkově to byla pro Raquel šestá výhra v této divizi, čímž dorovnala historický rekord Rondy a Amandy Nunes. (Jedna z nich na UFC 207 ale rekord zřejmě navýší, pokud to nebude remíza). 

 • Miesha Tate uspěla alespoň jedním porazem v 15/17 UFC/Strikeforce zápasů. 

 • Miesha Tate prohrála na body poprvé po 17 zápasech a více než 7 letech. 

 • Na údery to bylo 111-48 pro Raquel Pennington.

 • Frankie Edgar má nyní v pérové váze bilanci 6-2 (od února 2013), obě prohry v titulových zápasech s Aldem. Stephens je v pérové od května 2013 a má nyní bilanci 5-4. 

 • Frankie Edgar drží UFC rekord v délce klecového pobytu. Nyní má 6:17:49 a je jediný přes šest hodin. Ani Stephens na tom ale není zle - právě překročil hranici pěti hodin a má nyní klecový pobyt 5:01:53. Přeskočil Tibaua a Ortize a je historicky šestý. 

 • Edgar má nabodováno 1306 podstatných zásahů. Historicky druhý za Bispingem (1533). V tomto zápase si Edgar připsal 40 zásahů s přesností 52 %. Stephens měl 33 zásahů s přesností pouhých 22 %. 

 • Edgar má osm z patnácti výher v UFC na body. Porazů má 66 a je tak historicky třetí. Rekord GSP (87). V tomto zápase si Edgar připsal 5 porazů v 14 pokusech a je to jeho sedmý zápas kde jich dal alespoň pět. 

 • Stephens má nyní v UFC 12 porážek - nejvíc v historii (a přitom nevypadá nijak mimořádně opotřebovaně). V pérové váze prohrál zatím vždy jen na body. 

 • Nurmagomedov má nyní 24 výher v řadě - nejdelší vítězná série mezi aktivními UFC bijci. V UFC má výher osm, což je společně s Romerem pátá nejdelší vítězná série v UFC a stejně jako Romero patří do úzkého klubu osmi borců kteří zahájili UFC kariéru osmi výhrami. V lehké váze má Nurmagomedov sérii sedmi vítězství (jeden fight měl na smluvní váze), stejně jako Francisco Trinaldo. Vede Ferguson (9).

 • Kimura zdaleka není tak častá jak by se zdálo. Naposledy, před Nurmagomedovem s ní bodoval 637 dní zpátky v únoru 2015 Ray Borg nad Chrisem Keladesem. 

 • Nurmagomedov přestřílel Johnsona 140-20, tedy o 120 zásahů. Na podstatné to bylo 94-19. Zvlášť druhé kolo stálo za to: 73-1 Nurmagomedov. Na zemi Nurmagomedov během zápasu nasázel Johnsonovi 88 podstatných zásahů: Třetí nejvyšší počet v UFC fightu. Rekord drží Neil Magny z UFC FN 85 proti Hectoru Lombardovi: rovnou stovku.

 • Jim Miller má nyní v UFC 17 výher - je historicky šestý. Před ním jsou jen Hughes, Cerrone, Maia (18), GSP (19) a Bisping (20). Miller by měl rekordních 17 výher v lehké váze, jenže kvůli tomu, že byl zápas ve váze smluvní se mu to do tabulek lehké váhy nepočítá a drží tak sdílenou první příčku v divizi s Gleisonem Tibauem (16 výher v lehké váze). 

 • Jim Miller je nejsnaživějším grapplerem historie UFC. Má na kontě už 36 pokusů o submisi. Druhý Chris Lytle má 31 pokusů. 

 • Liz Carmouche má nyní bilanci 5-5 v posledních deseti (teď si jí zlepšila na těch 50%). V UFC má dvě ze tří výher na body a proti všem soupeřkám v UFC uspěla aspoň jedním porazem - s výjimkou Rondy Rousey. 

 • Katlyn Chookagian přišla o sérii osmi výher a utrpěla první porážku kariéry.

 • Reebok vyplácel rekordních 392 500 dolarů - což zřejmě zůstane nějakou dobu rekordem. Stávající rekord byl 350 tisíc z UFC 200. Klíčové zde bylo samozřejmě vystoupení čtyř různých šampionů po 40 tisících a dvou vyzyvatelů po 30 tisících. Na 20 tisíc navíc dosáhli veteráni: Edgar, Stephens, Miller a Alves (a od příštího zápasu i Boetsch). Minimum 2500 brali jen Luque, Muhammad a Chookagian. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+11
Patriot - Redaktor - 24.11.2016 v 12:03
. - přejít na příspěvek
Soudruzi, co to tady jedete za blázinec?  Jsem sice ten poslední, kdo by chtěl nějak...
 
+5
Patriot - Redaktor - 25.11.2016 v 14:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - přejít na příspěvek
Ne, to prostě odmítáš chápat   Co jsi popsal na tom příkladu s Gonzagou je v pravidlech ...
 
+5
Hescores - Čtenář - 24.11.2016 v 07:41
Trošku nadhled borci - přejít na příspěvek
Připadá mi, že tu někteří z Vás buď neumějí číst, nebo ne úplně správně cháp...
 

Všechny příspěvky

predator - Čtenář - 22.11.2016 v 13:48
Mc - Odpovědět
 

Boly zverejnené aj platy? 

Caidel - Administrátor - 22.11.2016 v 13:54
Re: Mc - Odpovědět
 

Ne, nikde jsem je neviděl. U Alvareze se ale mluvilo o nějakých 800 tisíc až milion, Conor 3 a výš...

Právě Khabib tvrdil, že jen ta jeho šaráda s podepsanými smlouvami pomohla srazit náklady na turnaj o několik milionů (hlavně na straně McGregora) :)

 

willy666 - Čtenář - 22.11.2016 v 15:32
Re: Re: Mc - Odpovědět
 

ja nerozumiem ale tomu ze akym sposobom mohol Khabib ovplyvnit platy Alvareza a hlavne Conora ?? mne sa zda ze Conor ma take obrovske meno ze uz si moze robit co chce a zapasit s kym len chce a UFC bude na jeho strane, a konkretne v New Yorku Khabib nemal absolutne ziadnu vyjednavaciu poziciu.Khabib si moze diktovat podmienky v Rusku, co aj urobi buduci rok...a dalsia vec je ta ze ci bude mat Conor zaklad 3 alebo 5 milionov je asi jedno, on ma v zmluve PPV predaje...

Caidel - Administrátor - 22.11.2016 v 17:41
Re: Re: Re: Mc - Odpovědět
 

No, asi takhle (a teď budu hodně volně parafrázovat): McG chce Alvareze. UFC řekne: může být, dáme ti třeba pět milionů. McG řekne, já za to chci 10 míčů, letadlo a hodinky s vodotryskem. UFC pošle Khaibovi smlouvu na zápas s Alvarezem nebo McGregorem. Khabib obě podepíše. A UFC přijde za McGregorem a říká: Hele frajere. Buď to vezmeš za těch pět, nebo by se taky mohlo stát, že Alvarez půjde místo tebe proti Nurmimu - a nebo ještě lépe, ty půjdeš proti Nurmimu :) Nurmimu je to fuk, podepsal obojí. A McG logicky zabrzdí, ahá, ahá, tak já radši beru těch pět :) Třeba tak nějak.

Jinak se to týká spíš McGregora, Alvarez už před zápasem hlásil, že žádné moc speciální podmínky nechce, že mu stačí +/- to co má ve smlouvě už teď (taky tam měl PPV body, takže věděl, že se zhojí na nich). Nakonec stejně asi dostal víc než je u něj běžné, ale nejspíš ne o moc.

willy666 - Čtenář - 22.11.2016 v 19:58
Re: Re: Re: Re: Mc - Odpovědět
 

podla mna Conora zaujimal iba zapas o titul a bolo mu jedno kto ho vlastni a kedze ho vlastnil Alvarez tak siel proti nemu, pre Conora nedavalo zmysel ist proti Khabibovi kedze on titul nemal...a titulovy fight kde je Conor je ten najvacsi tahak aky moze UFC momentalne ponuknut a preto sa to aj udialo v New Yorku...moj nazor je ten ze Khabib tam nejako slovo nemal...ale na buduci rok bude chciet UFC zavitat do Ruska a na 100 percent pocitaju s Khabibom a ten iny zapas ako s Conorom nevezme, takze bude v pozicii kedy si bude moct diktovat podmienky aj on

yamay - Čtenář - 23.11.2016 v 09:51
Re: Re: Re: Re: Re: Mc - Odpovědět
 

Je skoro nulova sanca, ze Conor pojde proti Khabibovi v Rusku, koli PPV. Rusi koli Amikom neposunu event o 10-11 hodin.

yamay - Čtenář - 23.11.2016 v 09:52
Re: Re: Re: Re: Re: Mc - Odpovědět
 

Je skoro nulova sanca, ze Conor pojde proti Khabibovi v Rusku, koli PPV. Rusi koli Amikom neposunu event o 10-11 hodin.

Maltézsky psík - Čtenář - 22.11.2016 v 17:40
... - Odpovědět
 

Tyrone Woodley si u mňa veľmi stúpol. Conor sa doňho pred zápasom navážal, Tyrone bol len v klude a neriešil to a po zápase mu ešte požičal pás. Páčilo sa mi aj čo spravil v minulosti v zápase s Gatelumom - odmietol od neho vziať si 20% platu (za to že Gastelum nespravil váhu). Je to proste charakter.

thor - Čtenář - 22.11.2016 v 23:53
platy 205 - Odpovědět
 

Attendance: 20,427
Gate: $17,700,000

 

 

Conor McGregor: $3,590,000 ($3,500,000 to show, $50,000 Performance of the Night bonus, $40,000 Reebok sponsorship)

Tyron Woodley: $590,000 ($500,000 to show, $50,000 Fight of the Night bonus, $40,000 Reebok sponsorship)

Eddie Alvarez: $540,000 ($500,000 to show, $40,000 Reebok sponsorship)

Frankie Edgar: $400,000 ($190,000 to show, $190,000 win bonus, $20,000 Reebok sponsorship)

Stephen Thompson: $350,000 ($270,000 to show, $50,000 Fight of the Night bonus, $30,000 Reebok sponsorship)

Chris Weidman: $285,000 ($275,000 to show, $10,000 Reebok sponsorship)

Joanna Jedrzejczyk: $260,000 ($110,000 to show, $110,000 win bonus, $40,000 Reebok sponsorship)

Yoel Romero: $215,000 ($130,000 to show, $30,000 win bonus, $50,000 Performance of the Night bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Jim Miller: $151,000 ($61,000 to show, $61,000 win bonus, $9,000 from Alves for missing weight, $20,000 Reebok sponsorship)

Karolina Kowalkiewicz: $130,000 ($100,000 to show, $30,000 Reebok sponsorship)

Tim Boetsch: $123,000 ($54,000 to show, $54,000 win bonus, $15,000 Reebok sponsorship)

Donald Cerrone: $88,000 (UFC paid out despite bout being cancelled)

Jeremy Stephens: $77,000 ($57,000 to show, $20,000 Reebok sponsorship)

Miesha Tate: $60,000 ($50,000 to show, $10,000 Reebok sponsorship)

Raquel Pennington: $57,000 ($26,000 to show, $26,000 win bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Khabib Nurmagomedov: $57,000 ($26,000 to show, $26,000 win bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Rafael Natal: $56,000 ($41,000 to show, $15,000 Reebok sponsorship)

Thiago Alves: $56,000 ($45,000 to show, $9,000 fine for missing weight, $20,000 Reebok sponsorship)

Michael Johnson: $47,000 ($32,000 to show, $15,000 Reebok sponsorship)

Liz Carmouche: $43,000 ($19,000 to show, $19,000 win bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Vicente Luque: $34,500 ($16,000 to show, $16,000 win bonus, $2,500 Reebok sponsorship)

Belal Muhammad: $14,500 ($12,000 to show, $2,500 Reebok sponsorship)

Katlyn Chookagian: $14,500 ($12,000 to show, $2,500 Reebok sponsorship)

thor - Čtenář - 22.11.2016 v 23:54
platy 205 - Odpovědět
 

Attendance: 20,427
Gate: $17,700,000

 

 

Conor McGregor: $3,590,000 ($3,500,000 to show, $50,000 Performance of the Night bonus, $40,000 Reebok sponsorship)

Tyron Woodley: $590,000 ($500,000 to show, $50,000 Fight of the Night bonus, $40,000 Reebok sponsorship)

Eddie Alvarez: $540,000 ($500,000 to show, $40,000 Reebok sponsorship)

Frankie Edgar: $400,000 ($190,000 to show, $190,000 win bonus, $20,000 Reebok sponsorship)

Stephen Thompson: $350,000 ($270,000 to show, $50,000 Fight of the Night bonus, $30,000 Reebok sponsorship)

Chris Weidman: $285,000 ($275,000 to show, $10,000 Reebok sponsorship)

Joanna Jedrzejczyk: $260,000 ($110,000 to show, $110,000 win bonus, $40,000 Reebok sponsorship)

Yoel Romero: $215,000 ($130,000 to show, $30,000 win bonus, $50,000 Performance of the Night bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Jim Miller: $151,000 ($61,000 to show, $61,000 win bonus, $9,000 from Alves for missing weight, $20,000 Reebok sponsorship)

Karolina Kowalkiewicz: $130,000 ($100,000 to show, $30,000 Reebok sponsorship)

Tim Boetsch: $123,000 ($54,000 to show, $54,000 win bonus, $15,000 Reebok sponsorship)

Donald Cerrone: $88,000 (UFC paid out despite bout being cancelled)

Jeremy Stephens: $77,000 ($57,000 to show, $20,000 Reebok sponsorship)

Miesha Tate: $60,000 ($50,000 to show, $10,000 Reebok sponsorship)

Raquel Pennington: $57,000 ($26,000 to show, $26,000 win bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Khabib Nurmagomedov: $57,000 ($26,000 to show, $26,000 win bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Rafael Natal: $56,000 ($41,000 to show, $15,000 Reebok sponsorship)

Thiago Alves: $56,000 ($45,000 to show, $9,000 fine for missing weight, $20,000 Reebok sponsorship)

Michael Johnson: $47,000 ($32,000 to show, $15,000 Reebok sponsorship)

Liz Carmouche: $43,000 ($19,000 to show, $19,000 win bonus, $5,000 Reebok sponsorship)

Vicente Luque: $34,500 ($16,000 to show, $16,000 win bonus, $2,500 Reebok sponsorship)

Belal Muhammad: $14,500 ($12,000 to show, $2,500 Reebok sponsorship)

Katlyn Chookagian: $14,500 ($12,000 to show, $2,500 Reebok sponsorship)

predator - Čtenář - 23.11.2016 v 11:00
Re: platy 205 - Odpovědět
 

tých 40 000 od Reeboku je vážne na smiech Anderson dostal za zápas 500 000 od burger kingu za reklamu alebo taký Usain bolt dostáva 10 000 000 od pumy ročne a o Ch. Ronaldovi ani nehovorím... 

conor mcgregor - Čtenář - 23.11.2016 v 12:05
CMG - Odpovědět
 

Conor opět vydělal balík a o to jde. Nejde už o titul, to je přežitek z dob JDS vs CV. Příště opět proti borcovi, co si nechá jakože namlátit a Big John McCarthy bude v pozoru, aby stopl dva úplně čerstvý borce. Však Conor bude mít v UFC podíl, aby si svou wwe show odřídil.

Hescores - Čtenář - 23.11.2016 v 17:46
Re: CMG - Odpovědět
 

Nevím, jestli to myslíš vážně, ale tak nějak to na mě celé působí. Connorův výkon vypadal impozantně, ale je mi to celý kurva nějaký divný. Sice jako chápu, že Alvarez byl nejvhodnější soupeř, jakého mohl Connor dostat a v podstatě bych řekl, že byl trošku náhodný šampion, ale tohle, co jsme viděli? Jakto, že Alvarez proti Connorovi zase vypadal jako pětiletej kluk? A jak to, že šampión si neumí udělat taktiku na CMG, kterou bych snad uměl udělat i já, kdo na fighty akorát kouká? Vždyť i malý děcko vidí, že stačí Connorovi chvilku okopávat přední nohu, počkat až mu zeslábnou bomby a pak na něj teprve vlítnout. To jako šampión neumí stanovit taktiku ani do té míry, že si jedno kolo počká, než na něj vlítne? Možná by mi o tu někdo z fighterů mohl trochu osvětlit? Jako dovedu si představit, že ten dav, co za Connorem stojí, může třeba úplně měnit poměry sil? jako že si Alvarez připadá jako proti všem a brutálně to ovlivní zápas? Nebo jako proč se Alvarez už před zápasem tvářil, jak když má naděláno v kalhotách, to se mu jako třeba Connor mohl takhle dostat do hlavy? Přijde mi to prostě takový podivný. Navíc když uvážím, že značka McLife dneska bude mít stonásobné hodnoty oproti výdělkům fighterů, a to i milionovým. Možná že maj kluci pod palcem dopingovku a umí jednat i z této pozice...hele dostaneš 5 mega a necháš si dát přes tlamu, nebo na Tebe vyleze, že sypeš. Jak říkám, Connorův výkon vypadal působivě, ale vypadal tak působivě, až je to vzhledem k okolnostem podezřelé. Už na Connora nekoukám tak skrze prsty, bo alespoň přešel mezi větší kluky, kam už spíše patří, ale jeho kvality uznám stoprocentně, až si to rozdá s Nurmim nebo někým jiným odpovídajících parametrů. Přeci jen proti Alvarezovi byl o půl hlavy větší (opět) a myslím o 5 palců větší reach...No uvidíme. jak už někdo psal, CMG nikdy neobhajoval. Jít nahoru, nechat si dávat ty nejvíce stylu CMG vyhovující soupeře, drtit je trashtalkem...ok...ale dokud neukáže, že tomu umí čelit shora, tak je to pro mě pořád jenom poloviční šampion (a šampion bezesporu je). Uvidíme, jak se mu budou házet machry, až mu Nurmi bude jako vyzyvatel oplácet jeho mincí. Jsem zvědavej. ale spíš si myslím, že k obhajobě vůbec nenastoupí a už jen pojede značku MacLife - držitel dvou pásů. Jinak se mi moc líbila tiskovka, jak chtěl Connor házet tou židlí (to hodně vypadalo jako wwe, i podle typu židle:-)) A Caidelovi zase po delší době moc díky za články a za skvělé a vtipné vysvětlovací vsuvky, které mě vždycky totálně rozsekají..."já za to chci 10 míčů, letadlo a hodinky s vodotryskem"...bla bla bla:-)))

FJODOR n.1 - Čtenář - 23.11.2016 v 20:16
Re: Re: CMG - Odpovědět
 

Ale jo, něco na tom bude co píšeš. Jsou 2 možnosti, za prvé ,že měl Alvaréz hodně špatný den, nebo za druhé to pustil se sázkovkama a vydělal ranec... jen tady na stránkách určitě většina tipovala výhru Alvaréze.wink Doufám ,že druhá možnost je jen scifi...

Hescores - Čtenář - 23.11.2016 v 17:46
Re: CMG - Odpovědět
 

Nevím, jestli to myslíš vážně, ale tak nějak to na mě celé působí. Connorův výkon vypadal impozantně, ale je mi to celý kurva nějaký divný. Sice jako chápu, že Alvarez byl nejvhodnější soupeř, jakého mohl Connor dostat a v podstatě bych řekl, že byl trošku náhodný šampion, ale tohle, co jsme viděli? Jakto, že Alvarez proti Connorovi zase vypadal jako pětiletej kluk? A jak to, že šampión si neumí udělat taktiku na CMG, kterou bych snad uměl udělat i já, kdo na fighty akorát kouká? Vždyť i malý děcko vidí, že stačí Connorovi chvilku okopávat přední nohu, počkat až mu zeslábnou bomby a pak na něj teprve vlítnout. To jako šampión neumí stanovit taktiku ani do té míry, že si jedno kolo počká, než na něj vlítne? Možná by mi o tu někdo z fighterů mohl trochu osvětlit? Jako dovedu si představit, že ten dav, co za Connorem stojí, může třeba úplně měnit poměry sil? jako že si Alvarez připadá jako proti všem a brutálně to ovlivní zápas? Nebo jako proč se Alvarez už před zápasem tvářil, jak když má naděláno v kalhotách, to se mu jako třeba Connor mohl takhle dostat do hlavy? Přijde mi to prostě takový podivný. Navíc když uvážím, že značka McLife dneska bude mít stonásobné hodnoty oproti výdělkům fighterů, a to i milionovým. Možná že maj kluci pod palcem dopingovku a umí jednat i z této pozice...hele dostaneš 5 mega a necháš si dát přes tlamu, nebo na Tebe vyleze, že sypeš. Jak říkám, Connorův výkon vypadal působivě, ale vypadal tak působivě, až je to vzhledem k okolnostem podezřelé. Už na Connora nekoukám tak skrze prsty, bo alespoň přešel mezi větší kluky, kam už spíše patří, ale jeho kvality uznám stoprocentně, až si to rozdá s Nurmim nebo někým jiným odpovídajících parametrů. Přeci jen proti Alvarezovi byl o půl hlavy větší (opět) a myslím o 5 palců větší reach...No uvidíme. jak už někdo psal, CMG nikdy neobhajoval. Jít nahoru, nechat si dávat ty nejvíce stylu CMG vyhovující soupeře, drtit je trashtalkem...ok...ale dokud neukáže, že tomu umí čelit shora, tak je to pro mě pořád jenom poloviční šampion (a šampion bezesporu je). Uvidíme, jak se mu budou házet machry, až mu Nurmi bude jako vyzyvatel oplácet jeho mincí. Jsem zvědavej. ale spíš si myslím, že k obhajobě vůbec nenastoupí a už jen pojede značku MacLife - držitel dvou pásů. Jinak se mi moc líbila tiskovka, jak chtěl Connor házet tou židlí (to hodně vypadalo jako wwe, i podle typu židle:-)) A Caidelovi zase po delší době moc díky za články a za skvělé a vtipné vysvětlovací vsuvky, které mě vždycky totálně rozsekají..."já za to chci 10 míčů, letadlo a hodinky s vodotryskem"...bla bla bla:-)))

Lyoto - Čtenář - 23.11.2016 v 23:26
Re: Re: CMG - Odpovědět
 

No hoši to je po mne. A co Elvis Presley? Neni možný ze nekde do ted prodává pizzu třeba? Co vam je divny. Ze Conor opet vyhrál ? Prvnim Knockdownem vzal Alverezoj všechny trumfy a jeho taktika šla stranou. Furt si tady někdo mysli ze s Aldem to byl lucky punch? A ze taktiku na CMG zvládne kazdej i Hescores? Podle toho komentu předpokládám ze bys mu teda kopal do hnaty a pak ho sundal snad i ty. Jsem zvedavej kdy ho začnou lidi respektovat . Pro cely mma udelal tolik co nikdo nikdy. Dokázal to co nikdo.  To ma sundat rovnou dva najednou. On nepotřebuje a nemusí dokazovat nikomu nic. Co ma obhajovat ? Znova sundat Eddiho nebo v prvnim kole Alda? Kdyz bude chtit daj mu další titulak s Woodlym klidne. A i potom co by ho trefil to pro vas bude looser. Ten NURMI nebo co jste mu to tady vymysleli za krásný jméno, jak jste psali ze si neco muže diktovat, tak věřte tomu, ze by dopadl stejne jak Eddie a jeho slovo v UFC neznamená vubec nic.Kdyby držel titul tak možna , ale jestli chce hlásat ze nenastoupi proti nikomu nez CMG tak by taky mohl dopadnout tak, ze si bude sparovat tak možna s Kadyrovem v Čečně. Kor po tom co si otevíral hubu na DW po zapase. A jeho allahu akbar po zapase přímo v NY tak to klobouk dolu, divím se ze ho nezastrelili. Nejvíc v kariéře pomohlo CMG podle me prohra s Diazem . Však budete jeste lapat po dechu az ty pasy bude mit tři. 

medine - Čtenář - 23.11.2016 v 23:48
Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

Lyoto: víš co znamená v překladu allahu akbar?

malylada87 - Čtenář - 23.11.2016 v 23:50
Re: Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

Bůh je velký, ale špíš je to pozdrav islámu. Je rozdíl když to řekneš jako ROmero a nebo Arba v USA :D :D ..ale nicméně to s tím moc nesouvisí.

Lyoto - Čtenář - 23.11.2016 v 23:50
Re: Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

Vim, buh je velky. A bez třeba do Sýrie rict někomu Hello how are you. Myslis ze se to hodi i kdyz to znamená ahoj jak se mas??? 

malylada87 - Čtenář - 23.11.2016 v 23:51
Re: Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

Můj názor je ten, že přednost by měl dostat Ferguson, který porazil fightery s vyšším rankem. Ono ty prohlášení Khabiba spíš působí dost zoufale a musí se ještě hodně učit od Conora. :D

malylada87 - Čtenář - 23.11.2016 v 23:43
Re: Re: CMG - Odpovědět
 

No já osobně měl naloženo na Alvareze, ale tenhle hate je hodně přes čáru. Jako chápu, že hater si najde vždy něco, kdy se dá něčím nesmyslně argumetovat. Pořád samé ALvarez, ale docenění tohoto úspěchu by si COnor zasloužil a neustále hledání fantazírování je někdy k smíchu. Alvarez už na tiskovkách prohlašoval, že žádný wresling nepotřebuje a že COnora sundá bez něj. V zápase samozřejmě opak a když fighter za dvě minuty dostane dva knockdowny, tak jde sebevědomí úplně mimo, totalně mu vezme vitr z plachet. Conor je nejlepší boxer v divizi a znevazovat uspech na to, ze o hlavu vetsi? To můžu jistě říct o Jonesovi, který je vysoký a veškeré jeho umění budu znehodnocovat. Alvarez sundal RDA, kterého tu každý tipoval, jak COnora smázne. Když to tak vidím, škoda, že k tomu fightu nedošlo, neboť by to dopadlo stejně. ALvarez je jeden z největších držáků, kolikrát ho z vás viděl knockdownován? . Conor už není jako za času Mendeze, hodně se zlepšil a to nikdo také nevyzdvihne a jen se hledá stupidita a pouhé teorie o nějakým podvodu. Proste profesionalita tech nejlepších není jen o skills v oktagonu, ale souvisi to s pracovaním s vahou, vytvaret hype, promo zapasu. Kdo viděl konference, vážení takového Floyda s Ortizem, tak jsou to úplné odvárky toho, co před zápasem předvádí Conor za hru s lidmi. Koho zajima prijebany "Nurmi", který nemá žádnou boxerskou techniku, totální jalový průměr a je total jednodimenzionalní. Budeme se bavit o blokaci divize, ale vsadil bych boty, že u Khabiba to vzhledem ke zdraví hrozí mnohem více. Jeho takzvana vyumelkovana bilance. Akorat jsem koukal na sherdog, Dve tretina fighterů je buď se zápornou, nebo s minimem zapasu a totalními podprůměrnými bilancemi. Conor nejen že potvrzuje skvělé výkony, ale dva pásy už držel v Cage Warriors. Pozvednul MMA do povědomí jako takové. Když dnes někdo řekne MMA, tak i neználek řekne Conor a jeho přínos pro tento sport je neoddiskutovatelný. Je úplně jedno jestli je reklama negativní nebo pozitivní, pořád je to reklamaí. POřád se haní špína, znevažovaní jeho schopností, nějaká ale.  V Druhém zápase s Diazem týden předtím streptokokovou infekci a musel se s tím srovnat, to už nikdo neřekne, že je frajer. Prostě srovnejte se s tím už hateři.

medine - Čtenář - 23.11.2016 v 23:49
Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

já už jsem se s tím srovnal a přestal jsem proti McGregorovi už raději vsázet :-) už mě to stálo nějaký peníze

conor mcgregor - Čtenář - 24.11.2016 v 07:52
Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

MalýLáďo, já jsem po prvních minutách čekal, že to tak dopadne a to je nejhorší, když vidíš, že se Alvarez nesnaží a McCarthy od začátku hledá záminku, kdy to stopnout. Předtím jsem váhal, ale teď už můžu napsat, že stopka Alda byla samozřejmě taky předčasná, rozhodčí nedal Josému po pádu šanci projevit se, jak na tom je (a kdo byl u toho? Opět McCarthy). Když tomu věříš, tvoje volba. Ale psát něco o přínosu tvého irského idolu je stejně diskutabilní jako psát o přínosu DanyW. DanaW vše akorát skoupil, co je vyloženě jeho: CMG, Ronda, superfighty, slámová váha žen, McCarthy, reebok dresy a předzápasový trash talk, tedy nic, o co já bych stál a jsem přesvědčený, že jiný by to dělal lépe (pro mě rozhodně).

malylada87 - Čtenář - 24.11.2016 v 08:01
Re: Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

Jaký stopky?Vždyť dostal 4 knockdown a ani neprotestoval. Aldo total mimo a nevěděl o sobě a ještě McCartyho chytal. Ten je v oktagonu a snad vidí na fighterovi, jestli je mimo. Nejzkušenější rozhodčí v celým MMA....tohle jsou domněnky, jako bych říkal, že měl COnor v rukavicích železo a bylo domluvené, že to rozhodčí před vztupem do oktagonu přehlednou.....

conor mcgregor - Čtenář - 24.11.2016 v 08:12
Re: Re: Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

Proč by protestoval, když se nesnažil a takhle byl domluvený? Ale bombu, pokud se dá mluvit o bombě, v pohodě ustál a když vstal, byl čerstvej, protože celou dobu nedělal nic. A Aldo je hlupák, zase trochu jiný příběh, bohužel, ten podplacený nebyl, ale samozřejmě ho chytla lítost, že udělal chybu. Teď už mu možná dochází, že ho McCarthy posral a je nasranej na UFC, ALE povahově je hodnej slaboch a nechá se sebou zametat.

orimec - Čtenář - 24.11.2016 v 14:25
Re: Re: Re: Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

Stopka Alda nebola predcasna, Aldo padol ako podtaty a to bolo po par sekundach zapasu... 

V tejto suvislosti, ta scenka s hadzanim stolicky na tlacovke... pochopil niekto preco alvarez zlozi stolicku a pohodi ju smerom ku conorovi? Provokacia? a potom to divadlo, otras. niekto sa ich na tej tlacovke potom pytal ci to bolo zinscenovane... conor I alvarez len ticho sedeli a pozerali, neviem co si o tom mysliet.

V zapase mi alvarez prisiel v strese, pri stopke nebol vypnuty ale mam pocit ze to vzdal v hlave a bol tak nejak rad ze to ma za sebou.

Len dufajme, ze tie zapasy nie su manipulovane, lebo dnes je vsetko mozne. Neuveritelne bolo aky bol conor obrovsky proti eddiemu...

machina - Čtenář - 24.11.2016 v 09:03
Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

No rozhodne ma "Nurmi" stale lepsiu bilanciu v LW ako McGregor, ono dostat sa ku titulaku a dostat titulak je rozhodne nieco celkom ine. Conor to dostal uz v 2 diviziach a vraj co "robi pre MMA". Robi z neho WWE a masti si kapsu a tym si zbytocne znizuje impozantne vykony v klietke.

orimec - Čtenář - 24.11.2016 v 14:30
Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

Ty chytrak, ten jalovy nurmi porazil RDA a teraz zmastil johnsona, s ktorym diaz vyhral ale nebola to ziadna lomenica. tak ako conor ma top standup a hlavne tu jeho lavacku, tak nurmi ma grappling. podla tvojej logiky conor je okrem standupu jalovy. ale vidis staci mu to

Lyoto - Čtenář - 24.11.2016 v 14:46
Re: Re: Re: Re: CMG - Odpovědět
 

V prvni rade se u Conora k tomu graplingu někdo musi nejak dostat. Jak vidíš, dat Conora na zem uz neni prdel. Jeho TD defence je super. A ze Akbar porazil Johnsona?? To je teda pecka....  a jestli RDA? Toho zas brutálně přejel ALVAREZ , kteryho setrel jak stiraci los CMG. Podle teto rovnice by ten zapas se nemusel vubec konat.

Hescores - Čtenář - 23.11.2016 v 17:47
Sorry - Odpovědět
 

Omluva, nějak se mi to zdvojilo.

thor - Čtenář - 24.11.2016 v 00:41
... - Odpovědět
 

Uz mi leze krkem jak kazdy na soc. sitich a youtubu pise, ze zapas byl domluvenej...

kdo tu psal, ze Alda sundal nahodne??? dej si facku!

mel ho prectenyho uz davno pred zapasem a jen cekal az na nej vyrazi tou pravackou. Soustredil se na ni tolik, ze si "nevsim" jak mu priletela levacka (aldo sice trefil CMG levackou ale uz byl KO)....

Proste boxer no, se podivejte jak trenoval v satne presne co udela tzn uhyb od pravacky a counter left hook. Mel ho jak knizku. Cest Aldovi a slava CMG.
-----------------------------------------------------------

Alvarez to uplne posral co na to rict, jen to, ze mel CMG dostat na zem, mozna by mel vetsi sance. Koukal jsem na ten zapas celkem 3x a nejvic me serou ty Alvarezovi amaterske pokusy o takedown... hruuuza... a prej wrestler...

malylada87 - Čtenář - 24.11.2016 v 00:50
Novinka - Odpovědět
 

Tak Sterling se zranil a Assuncaovi se hledá soupeř. Skoda, tohle mohl být velmi dobrý zápas...

Hescores - Čtenář - 24.11.2016 v 07:41
Trošku nadhled borci - Odpovědět
 

Připadá mi, že tu někteří z Vás buď neumějí číst, nebo ne úplně správně chápou logiku psaného textu. V komentáři jsem dvakrát uvedl, že Connorův výkon byl impozantní. Byl tak impozantní, že to vyvolává pochyby, protože když úřadující šampión v zápase vypadá jako amatér, který poprvé vlezl do ringu, tak je to prostě divný. Connor už přesně v šatně ví, jak soupeře sestřelí v první sekundě, viz. komentář Thora, zatímto Alvarez, jako úřadující šampion, zřejmě místo plánování taktiky leštil bambus a říkal si, že přesto, že je o hlavu menší a má o půlku kratší ruce, tak Connora sestřelí Connorovou nejsilnější zbraní...chápu, všem tady to zřejmě přijde naprosto logické. V závislosti na tom jsem požádal zdejší diskutující se zkušenostmi z fightů, aby mi objasnili, zda třeba vnější tlak (fanoušci) může způsobit výše uvedené podivnosti na straně Alvareze. Ozvali se mi tu zřejmě samí válečníci, ošlehaní x fightama, no. Díky, za vysvětlení. Nějak moc nerozumím neustále opakovaným argumentům, kolik toho Connor udělal pro mma? Jako co z toho plyne?:-) Connor dělá všechno co umí výhradně pro svojí kapsu a rozhodně né pro nějaké mma, co tu furt omíláte a a ani neumíte vysvětlit obsah toho tvrzení. A platí, že skutečný šampión jsi, až obhájíš. Ať to bude Fergusson nebo Nurmagomedov, tak teprve potom bude Connor opravdový šampion, tečka.  

Gabin - Čtenář - 24.11.2016 v 11:16
Re: Trošku nadhled borci - Odpovědět
 

Palec hore..:-)

Caidel - Administrátor - 24.11.2016 v 11:43
NYSAC - Odpovědět
 

Komise v New Yorku je tedy dost přísná...

 • Gastelum 6 měsíců stopka za to, že se ani nenamáhal dorazit na vážení
 • Thiago Alves 3 měsíce stopka za to, že nenavážil
 • Yoel Romero 3 měsíce stopka za to, že po KO prchl z klece a slavil mimo ní. 
Patriot - Redaktor - 24.11.2016 v 12:05
Re: NYSAC - Odpovědět
 

Já četl, že Romero dostal jen 60 dnů.

predator - Čtenář - 24.11.2016 v 12:54
Re: NYSAC - Odpovědět
 

to sa už stalo niekedy že dostali stopu za vybehnutie z klietky ? lebo aj conor vybehol vtedy za aldom a myslím že som to vydel urobiť ešte niekoho...

Gabin - Čtenář - 24.11.2016 v 12:58
Re: Re: NYSAC - Odpovědět
 

Na Conora se to nevztahuje,to by jsi měl vědět...:-P

Caidel - Administrátor - 24.11.2016 v 13:04
Re: Re: NYSAC - Odpovědět
 

Nevím o tom. Ale tohle si řeší každá komise sama - a v New Yorku byl tohle první turnaj a tamější komise je dost kurevsky specifická, jak je ostatně vidno :)

Patriot - Redaktor - 24.11.2016 v 12:03
. - Odpovědět
 

Soudruzi, co to tady jedete za blázinec? laughing Jsem sice ten poslední, kdo by chtěl nějak hájit Mekáče, protože ho opravdu moc nemusím. ALE: konspirace o podplaceném Alvarezovi, Big Johnovi atd. jako vážně? To o tom sportu nic nevíte, nebo vám v těch palicích jen totálně mrdá? McCarthy je ten nejlepší a nejzkušenější mma rozhodčí na světě. Proč? Historicky ten sport utvářel, spoluvytvářel jeho pravidla a největší prioritou napříč celou jeho kariérou byla, je a vždy bude BEZPEČNOST a zdraví bojovníků. Zpochybňovat jeho úsudek je asi stejné, jako když nějaký hospodský žvanil začne mudrovat o tom, že Neil Armstrong byl kosmonaut na hovno. Z bezprostřední blízkosti v kleci získává vjemy, které nám žádná obrazovka nenabídne. Fyzicky cítí ráznost a tvrdost dopadajících úderů. Vidí drobné a sakra důležité detaily - pohyb panenek, způsob dýchání atd. Vnímání takových vjemů navíc nepřetržitě zdokonaluje...nejlepší zápasníky na světě píská jak dlouho, dvacet let v kuse? Neříkám že nikdy neudělá chybu, ale zápas Conora s Alvarezem je naprosto bez jakékoliv kontroverze, viděl jsem to už i v přímém (a nijak kvalitním) přenosu, potvrdil jsem si to jak v záznamu, tak skrze uznávané kapacity a odborníky na MMA. Alvarez ho podcenil, po prvním tvrdém zásahu se mu rozsypala veškerá (nijak valná) taktika, zůstal částečně omráčený a nebyl schopný se v průběhu zotavit, a to ani v pauze mezi koly. Absolutně jednoznačná záležitost, pokračování zápasu by vedlo jen ke kumulaci úderů a škodách na Alvarezově mozku. Pro nic. Víceméně stejné to bylo i s omráčením Alda: dostal tvrdý zásah, ustlal si a okamžitě ztuhnul, žádné známky aktivní obrany = jasný signál pro rozhodčího k zastavení. Je tam sice ještě druhá věc: jsem přesvědčený že ve 100 vzájemných zápasech by takto dopadl jen jeden, ale na to se nehraje (a v případné odvetě bych na Alda už nevsadil, jen věřím tomu, že by Conora tentokrát o dost víc potrápil). Pokud byla v Conorově kariéře nějaká kontroverze, tak bych ji viděl v zápase s Mendesem: Chad neměl fyzičku, dělal technické chyby (u něj oboje vzácnost), zápas byl zastaven tři vteřiny před koncem kola, přičemž obě kola i přes značné škody na body vyhrál. Tím nevyvozuju závěry, jen říkám, že tam je alespoň nějaká reálná kontroverze a o prostor k diskusi. Je Conor tlačenka? Stoprocentně. Měl nárok na titulový zápas v lehké váze? Ani omylem. Byl Alvarez kvalitní šampion? Ne. Nic z toho ale nemění důležitou věc: v obou titulových zápasech zvítězil naprosto dominantně a jednoznačně. Howgh.

Sodusi - Čtenář - 24.11.2016 v 12:52
Re: . - Odpovědět
 

Naprostý souhlas!

Sodusi - Čtenář - 24.11.2016 v 12:52
Re: . - Odpovědět
 

Naprostý souhlas!

willy666 - Čtenář - 24.11.2016 v 14:18
Re: . - Odpovědět
 

o zapase s Mendesom sa moze pravom tvrdit ze to nebolo uplne ciste...a podobny nazor mam aj o druhom zapase s Diazom...myslim ze Diaz by bol schopny Conora ukoncit aj druhy krat, ale kludne to mohol pustit, pretoze vedel ze prehra mu isto vynesie treti zapas a dalsie miliony...ved co by Diaz ziskal druhou vyhrou?? sampion by nebol aj tak a take prachy ake by zarobil v 3 zapase s Conorom by nikdy nezarobil proti akemukolvek superovi...

conor mcgregor - Čtenář - 24.11.2016 v 14:25
Re: . - Odpovědět
 

Soudruhu, asi narážíš na mé příspěvky, ale blázinec v tom máš sám. Za prvé nikdo, ani já, tu nezpochybnil zkušenosti McCarthyho, právě naopak jsem přesvědčen že si moc dobře uvědomoval, že to stopuje předčasně. Že je tam dlouho a co jako? Když už kurví Mekáčovi váhy v jeho prospěch, vem to čert, tam je momentálně stejně bída, tahle komedie je pro tvý oči, ale vadí mi hlavně když dělá rozhodčího v mých oblíbených nejnižších vahách: v těch zápasech furt něco mele, vstupuje do toho, zápasníci se nesoustředí, jedná s nima jako s děckama, tohle není dobrej rozhodčí, ale výplod DanyW. K těm zápasům tak jak je popisuješ, asi jsme viděli úplně jiné a k těm +6 palcům za hodinu, to sis jako redaktor nastavil?

Lyoto - Čtenář - 24.11.2016 v 14:42
Re: Re: . - Odpovědět
 

Hele neexistuje zkušenější rozhodčí nez Big John.  Nedělá jen pro UFC, stejne jako ostatní rozhodčí. Jestli myslis ze Aldo byl předčasně ukoncenej tak jsi šílenec, co by ty fightery nechal asi chcipnout. ALVAREZ byl 4x na prdeli. Dostávat další bomby do rozklepany palice je o zivot, pokud se netesis na pozapasove informace, ze někdo umřel na krvácení do mozku a podobně . V k1 bylo pravidlo, možna Furt je, 2 knockdowny v prvnim kole a je konec. Proc asi?  Tyhle fantas si myslím ze nemůžete vubec myslet vazne.  Kdyby mcgregor prohrál, bude odveta a další marketingovej masakr. Kdyby to chtelo UFC , tak to domluvej tak aby prohrál aby sel zpet do FW si obhajovat. Ani bych nepsal ze ALVAREZ neco posral, proste CMG exceloval .  On je jak sniper s tema kontra uderama. Alda sundal na prvni dobrou, Edieho az na čtvrtou. Jeho rychlost je fascinující. ALVAREZ kdyz sel k zemi, chytil další tři bomby. Hejtovat Mccartyho, za to ze je nenechal zabit je moc. Aldo i ALVAREZ padaly na zem uplne out.

conor mcgregor - Čtenář - 24.11.2016 v 15:07
Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Tohle přece není HW, borci si tu rozdají spoustu ran, padaj na držku a pokračují. Jestli byl Aldo tak mimo jak tvrdíš se už nikdy nedovíme, protože McCarthy tam byl hned (klidně si to přehrej znovu), pak vstával, byl v hajzlu, protože byl v šoku z toho, co se stalo. Smutnej, on není ten, co by byl nasranej a začal to rozhodčímu hned vyčítat. A chybu udělal, ale mohl pokračovat (podle mě). A kdyby nestopl Alvareze, stejně by tahle sračka tak dopadla, třeba o kolo později, to je šumák, Alvarez se nesnažil, od první minuty na to těžce sral (alá Bogfoot, mám to na háku) a bylo to jen protahování sledovanosti, mně bylo jasný jak to dopadne. Ty jsi s Malým Láďou tady nejzarytější fanoušek DW a jeho výplodů, tak hlavně, že se ti 205tka líbila (to ti mohu jen závidět).

Lyoto - Čtenář - 24.11.2016 v 16:17
Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Ja nejsem fanoušek vyplodu DW , ale chápu jak to funguje , kdyz je někdo prezident organizace.  Neni to premiere league nebo NHL kde týmy sbírají body a mistr je ten co ma nejvíc bodu. Tady jede jina politika. A at chces nebo ne, tak DW je jeden z nejlepších promoteru na světe. Co si děla v jeho organizaci je jeho věc a jeho pravidla. Az si někdo z nas udělá nějakou organizaci, tak těžko bude sledovat int diskuze a chovat se podle toho. Točí se to kolem peněz a tak to vypada třeba i , ale rozhodne ne na úkor kvality fightu. 205 se mi opravdu líbila, nemuzu rict pul slova. V ty hale bylo vic lidi nez na nejslavnějších boxerskejch zápasech, takže to proste asi dělají dobre. Mne UFC da uplne vse co si od mma eventu slibuji. Od super show, vážení , skvelej Rogan, Buffer a kvalitní fighty.

willy666 - Čtenář - 24.11.2016 v 15:50
Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

suhlasim s tebou, stopnute to bolo spravne...doteraz mam pred ocami treti zapas Caina s JDS, kde som videl popravu v priamom prenose a Herb to nechal dojst az tak daleko, ten doktor co to pustil dalej by mal vratit titul a JDS mal rozpustit cely svoj team za to ze ho vobec pustili dalej bojovat...videl som stovky zapasov ale pri tomto som mal prvy krat pocit ze ide o zivot...

Patriot - Redaktor - 24.11.2016 v 16:44
Re: Re: . - Odpovědět
 

Takže postupně:

1) nenarazil jsem na jediný fundovaný názor nebo vyjádření nějaké uznávané kapacity o předčasném stopnutí Alvareze. Takhle kňučí akorát pár bezvýznamných haterských děcek a zhrzenci, kteří nedokážou překousnout, že vyhrál jejich neoblíbený fighter. Já sám tu na Mekáče flusal už od jeho začátků a věř tomu, že kdybych viděl třeba jen náznak jakékoliv kontroverze, okamžitě bych se v tom pitval (třeba s Mendesem jsem tak činil). Jenže tady prostě není co řešit. Nemálo odborníků dokonce tvrdí přesný OPAK, podle nich to mohlo být zastavené už v prvním kole.

2) Big John uplatňuje svou autoritu dle mého přesně tak, jak má. A když ho zmiňuješ malé váhy: perfektní byl v zápase Garbrandta s Almeidou. Cody trefil ten omračovák, Thomas šel v křeči dolů a když ho Cody zkusil dál sypat, Big John bleskurechle zakročil a Codyho zahodil do hajzlu jako papírovou figurku. Skvělá práce, dle mého je to na pochvalu. Pokud bys rád viděl, jak Cody nasází bezlvádnému soupeři dalších 5-6 granátů pro nic, pak je to možná tvůj vkus a neberu ti ho, jen tě upozorňuji, že je to v rozporu s pravidly MMA, ohrožuje to zdraví sportovců a pro uspokojení podobných choutek bys měl asi zkusit spíš bitky Hooligans, než UFC. To samé jeho (pro tebe zřejmě otravné) vstupování: ok, zápas pak nevypadá jako ve filmech s Adkinsem a krvechtivé děti brečí, jenže když by ti podobným způsobem někdo zachránil oči nebo koule, asi bys ho za to nepojebal a svůj postoj přehodnotil. Věř tomu, že pro svou prdel ty zápasy nekouskuje.

3) Věř nevěř, těch šest palců mi tam vyskákalo samovolně a nemusel jsem nic fixlovat...ostatně ani nevím, zda redakční systém něco takového umožňuje a i kdyby ano, několik let jsem se do něj nepřihlašoval a přístupové údaje jsem dávno zapomněl. Tudíž mi tam plusy naskákaly od lidí a je to asi tím, že jsem podle čtenářů důsledně rozebral ty sračky, kterými jsi to tu zahltil. Ale jestli tě těch 6+ pohoršuje, klidně si tam sám za sebe hodím jednoho mínusa, stačí říct wink

Caidel - Administrátor - 24.11.2016 v 16:56
Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Technická: Ne, administrační systém opravdu neumožňuje jakkoli řešit +/- body. Dokonce je v adminu ani nevidím :)

Patriot - Redaktor - 24.11.2016 v 17:01
Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Stejně jsem si je určitě nějak naklikal laughing

conor mcgregor - Čtenář - 24.11.2016 v 17:44
Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

V názorech rozcházíme, to se může stát. Ovšem že se nikdo neozval si ze mě děláš prdel? Od koho bys jako očekával, že se takhle ozve? Nějaký fighter? Na minutu by byl na dlažbě! Jak moc má být zápasník zmlácenej, aby došlo k regulérní stopce, někdo tu vzpomínal JDS, já myslím, že jak jde o titul, mělo by se nějak takhle bojovat. Každopádně: ať se v tom udělá pořádek a ne, že někdo bude stoplej hned, protože není tak marketingově zajímavý a někoho nechaj jak se projeví. Tohle totiž hodně rozhoduje zápasy. Na jedné straně JDS s tlamou zombie, na druhé hned stopnutý Cain, navíc v momentě, kdy se zvedal (samozřejmě víme kým). Podle toho jak po zápase vypadal soudím, že byl Aldo schopen pokračovat (o Alvarezovi netřeba psát, ten byl čerstvý jako zelenina z vlastní zahrádky, do tlamy měl dostat od fanoušků, co zaplatili vstupné). Pokud svatý McCarthy vytvořil pravidla, tak v tom udělal teda převeliký bordel!

willy666 - Čtenář - 24.11.2016 v 18:38
Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

ked tu spominas Caina ako sa hned zvedal po tej stopce...skutocne si myslis ze by Cain mohol zvratit ten zapas ak by to Big John nezastavil???

Lyoto - Čtenář - 24.11.2016 v 18:39
Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Hele nic proti, ale mas v to nejakej hokej. Ty soudíš jestli někdo muže jít dal,podle toho jak vypadal po zapase? Aldo chytil jeste par kladiv uplne vypnutej, nebejt tam rozhodčí tak ho tam mlátí do ted. A jednou ranou asi nikdy nebudeš vypadat jak kdyz te přejede vlak. A jestli si davas k jídlu tak čerstvou zeleninu , jak vypadal ALVAREZ, tak to bych teda radši zůstal o tvrdým chlebu.

Patriot - Redaktor - 25.11.2016 v 11:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Moment, ty si potřebuješ ujasnit spoustu věcí...předně to ozývání: co třeba webové servery, kterým může být celé vedení UFC dokonale u prdele? Caidel se na ně občas odkazuje ve svých článcích, z největších ryb zmíním třeba sherdog, bloodyelbow, mmafigting, fightmetric...dál tu máš přímo jednotlivé nezávislé novináře, tam je vrcholem určitě Helwani. Ten už hodněkrát ukázal, že jeho prací opravdu není plnění plešounových přání. A pak je celá síť osobností mimo UFC....co já vím, třeba Coker, Schiavello, Bravo, Sefo, továrna na blbosti je třeba Ortiz atd. A i mezi lidmi s vazbami na UFC si dost lidí řekne svoje bez ohledu na následky. Např. Gegard, Griffin, Schaub s Roganem ve vysílání taky občas vypustí nějakou perlu, párkrát jsem viděl něco zajímavého od Zahabiho, samostatná kapitola vzbouření odboráři atd.

Dál tady spekuluješ o názorech a zaměňuješ je za pravidla, o kterých očividně nemáš ponětí. Tvůj dotaz " Jak moc má být zápasník zmlácenej, aby došlo k regulérní stopce": najdi si v pravidlech definici efektivní obrany. To znamená schopnost vyhnout se zásahům (kryt, změna pozice, úniky, úhyby...) a výslovně je tam ještě zmíněna fráze "while countering with offensive attacks". Přesně tohle vysvětluje tvůj dotaz na Caina se Santosem: Santos sice dostával hroznou nálož, ale pořád nějak reagoval - snažil se krýt, vracet údery, zaklinčovat, měnit pozice...vykazoval známky obrany tak, jak je definována. Tenhle zápas je zrovna hraniční a sporný případ (rozhodně ale nešlo o žádné nadržování pro JDS), pak tu jsou ale i zápasy, kde to bylo vyloženě přes čáru, např. Fedor vs. Maldonado. No a teď si tu definici aplikuj na Alvareze nebo Alda: dostali omračovák, ustlali si, ztuhli a Conor je mohl dál sypat bez reakce = přestali vykazovat efektivní obranu = pokyn pro rozhodčího k ukončení zápasu.

Navíc je totální blbost zohledňovat to, v jakém stavu má který zápasník ksicht. Edgar, Gsp nebo Diaz vypadají strašně i když soupeře jednoznačně přestřílí. Grifffinův ksicht po zápase se Silvou byl na pohled v podstatě normální...akorát měl tak trochu přeraženou čelist. Maia zápasí už pomalu bez úderů atd. Pokud ti připadají pravidla blbě zformulovaná (mně v tomhle ohledu ne), tak nám tu zkus vysvětlit, jak konkrétně bys je upravil.

Caidel - Administrátor - 25.11.2016 v 11:48
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Největší drsňák je Benson Henderson. Do toho můžeš pět kol mlátit jak chceš (ten suplex!) a on na sobě pak nemá ani škrábnutí a ještě vytáhne z huby párátko :)

Naopak Diazovci krvácí jen se na ně křivě podíváš při nástupu :)

Patriot - Redaktor - 25.11.2016 v 11:58
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Jo, zrovna minulý víkend jsem koukal na Bensonovu statistiku, už od prvního fightu s Pettisem do něj všichni třískali jak smyslů zbavení, má tam snad 13 zápasů na body, z toho hromada na 5 kol a asi 5krát split dec laughing nikdy nic. Ani nevím, teď s Chandlerem bylo párátko? 

Caidel - Administrátor - 25.11.2016 v 12:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Hehe. Ne, párátko nebylo, rozhodčí si ho už hlídaj :)

Burky - Čtenář - 25.11.2016 v 13:35
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Benson Henderson je Highlander, ked mu neodseknete hlavu ide dalej laughing

S Chandlerom dostal neskutocne 4 kola bitie, 5 bolo jeho ale po nom vyzeral ze kludne da dalšich 5kol laughing

Patriot - Redaktor - 25.11.2016 v 13:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Koreshkov ho taky okopával jak záhon, čistě trefené highkicky i naskočená kolena, spousta kopů do těla, do toho nějaké GnP...a nic laughing https://www.youtube.com/watch?v=h1YLJzB-Rgc

conor mcgregor - Čtenář - 25.11.2016 v 13:53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Logicky, omračovák poznáš podle schopnosti efektivní obrany, ale tu poznáš? Pouze nějakou dobu po úderu a pádu na zem. Jsou skutečné bomby, které poznáš v úderu, co se soupeřem provedou (třeba Gonzagův pověstný kop prohl Cro-Copa tak, že těžko ho mohl přestát), ty zde nepadly. Takže když McCarthy na nic nečekal a hned po pádu stopoval, asi porušil pravidla. Dalo by se uvažovat, zda poznal omračovák správně, nebo špatně, tady ovšem ta otázka nemá smysl, protože ho poznat NEMOHL, takže až budeš číst moje příspěvky, zkus si konečně uvědomit jejich smysl. Weby, velký web by UFC klidně zažalovala a jako Extraroundy, co bys od Caidela čekal? Má dobrý články, ale záleží mu na sledovanosti. Skoro každý zde Mekáče a Rondu, plešounovi výmysly, obdivuje, proto o nich furt píše. Mě nezajímá, jestli má Conor zlatý hovna, nebo co o něm řekl Floyd, nebo co řekl sám, tohle je show DanaW, ne seriozní mma, nedozvím se už jak trénuje DJ, kterého obdivuji, ale jsem v menšině. Takže Caidel je borec, ale dělá to na míru zdejšího publika.

Patriot - Redaktor - 25.11.2016 v 14:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Ne, to prostě odmítáš chápat laughing 

Co jsi popsal na tom příkladu s Gonzagou je v pravidlech samozřejmě ošetřeno a mimochodem je tím také definován rozdíl mezi KO a TKO. Definice KO: "when contestant being rendered unconscious due strikes or kicks", přesně pasuje na Cro Copa. Alvarez je jiný případ, tam bylo TKO, to určuje rozhodčí, viz předchozí příspěvek. Conor trefil to závěrečné kombo, Alvarez šel na krovky. Šest tvrdých nevrácených přímých zásahů v krátkém sledu, čtyři ve stoje a dva na zemi. Absolutně jednoznačný signál k zastavení zápasu a můžeš se třeba stavět na hlavu, nikde nenajdeš solidní oporu pro svůj pohled na věc. Ani v pravidlech, ani mezi rozhodčími, ani mezi odborníky. Odkýve ti to lmax. pár zamindrákovaných děcek, podle kterých je Sakuraba jídlo.

Tu část kde "vysvětluješ" weby radši ani nebudu komentovat, protože je v ní asi stejně logiky jako ve scientologii. Možná by se ti k tomu mohl vyjádřit sám Caidel, to bych si docela přečetl laughing

conor mcgregor - Čtenář - 25.11.2016 v 15:03
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Nesouhlasím se „šesti tvrdými přímými zásahy“, já jsem je prostě neviděl, akorát jeden a stoplýho čerstvýho borce, který byl úplně v pohodě, že prohrál pás, to je celá moje scientologie, do pravidel jsi zabíhat nemusel. Ale nezlobím se na tebe, tímto bych zakopal válečnou sekeru a na důkaz míru jsem ti zvýšil karmu tvého hlavního příspěvku. Už tam máš tři plusy od skalních, jeden ode mě a šest od Patriota :-).

Nexter92 - Čtenář - 25.11.2016 v 15:23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Conor McGregor - chlape když máš takovej nick tak bych čekal, že budeš rád za jakoukoliv výhru Ira. Jinak ještě než se dostanu k tématu tak Ishiharovi zakážou oslovovat fanynky Bitches, ale Mekáč si může na tiskovce nadávat jak chce? Může za každým slovem použít Fuck a slovo Bitch mu taky není cizí :D být Ishiharou tak sem pěkně nasranej, že fanynkám nemůžu říkat děvky :D 

K tématu. Patriot má pravdu chlape, vždyť co by jsi chtěl? Chtěl bys aby ty zápasy vypadaly jak JDS vs. Cain 3? Chceš ty lidi zabít? Fedor vs Maldonado? Ty vole já myslel první kolo, že toho Fedora tam zabije přísahám bohu být tam tak hážu bílej ručník, vždyť to už byla pomalu poprava v přímým přenosu. Jsou to pořád jenom lidi!! Dejna je sice píča, ale pořád potřebuje ty lidi zdravý jinak by mu ten byzbys brzo klekl.. V tomhle případě ať už Dejna nebo Big John oba mají v zájmu to samý a to je zdravý - jinak nebudou cinkat penízky když se bude každej zachvilku vozit na krypl káře a slintat si na triko.. Pokud jsi neviděl Eddieho omráčenýho tak ses asi díval na špatnej match. Pusť si to v HD a ve Slowmotion a sleduj Alvarezovi oči. Po každém úderu se mu rozjíždí panenky do stran (což je známka že ten kolík je mimo) a pak si pusť třeba Golovkina, zase v HD slowmotion a pust si když schytá bombu. Ve chvíli kdy ji dostane tak zavře oči ( klasická reakce těla), ale následně oči otevře a okamžitě zaměřuje cíl = není omráčen. Alvarez schytá bombu, ale oči se mu nezavírají a rovnou mu jdou do stran panenky = je mimo a ani v tu chvíli neví jak se jmenuje... Někdy se borec oklepe rychle a než dopadne na zem tak o sobě ví a stačí reagovat obranou třeba ruce před rypák,uhnutí nebo rychle se dostat na nohy. Ale pokud borec dopadne na zem a jen podvědomě si dá ruce před xicht a krytem mu projdou 3 bomby tak není co řešit.. Pokud by to Big John pustil tak zachvilku by si do octagonu mohli brát černý pytle a končit zápas Exitem. 

Caidel - Administrátor - 25.11.2016 v 15:37
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Kucí, já se vám v tom trochu ztrácím, tak nevím k čemu bych se přesně měl vyjadřovat :) (a taky momentálně nejsem úplně střízlivej :)). Ale na stopce McG vs. Alvarez nevidím absolutně nic špatného (a to nejsem zrovna valnej příznivce MCG). Čtyři knockdowny jsou čtyři knockdowny, tam už není moc co řešit a i v K-1 už by ho odmávali v prvním kole. 

A platí též malá neformální pomůcka: pokud odmávanej borec neprotestuje, rozhodně to nebylo odmáváno zbytečně brzy. Což Alvarez neprotestoval (jsou i situace, kdy je to odmáváno dobře a borec  stejně protestuje, ale v opačném směru to platí). 

Caidel - Administrátor - 25.11.2016 v 15:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Popravdě to dělám spíš pro sebe, než pro publikum :) Kdybych cílil na publikum, tak se v těch MCG sračkách rochníme daleko víc a dělám článek z každého jeho uprdnutí a přeřeknutí. To ale není zrovna můj styl, jak si doufám čtenáři povšimli, já se snažím jít víc do hloubky, cílit na znalejší publikum (profíky v oboru řekněme). Inklinuju k analytičtějšímu pojetí než k bulváru, takže o MCG máme článek jednou za týden dva, ne dvakrát denně (což by taky šlo).

malylada87 - Čtenář - 24.11.2016 v 17:21
.. - Odpovědět
 

Patriot to vystihl do puntíku. Jako McCartyho si brát do huby, ten který vytvořil prakticky pravidla dnešní MMA je dost velký obvinění.....Navíc pořád hledat ale, jako by Conor snad za to nemohl, že vyhrál je vtip.

Nehajím Conora, kdyby to byl jiný fighter a byly by tu takové směšné argumenty, proč vyhrál, tak bych měl na to stejný názor.

malylada87 - Čtenář - 24.11.2016 v 18:21
Novinka Khabib - Odpovědět
 

tak cerstva novinka, Khabib prohlasil, ze je otevreny si to rozdat o docasny pas s Tony Fergusonem...

Lyoto - Čtenář - 24.11.2016 v 18:55
Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Klidne at si to strihnou, ale nevim co to zkouší ten prijebanej islamista.  Nikdo o žádným dočasným titulu vubec nemluvil. At si to muslimak strihne s Fergusonemo o to kdo spis půjde o titul.CMG půjde do klece za pul roku, to zas tak dlouho neni. On si snad fakt mysli ze si muže diktovat neco? Jeho bilance je total uměla , jak si psal.Vždyť krom RDA koho porazil? Hoerchra, Trujilo, Tibaua???  No to je teda pecka.... Vic umělou bilanci jsem jeste nevidel. A ze porazil ted Johnsona , kteryho zfackoval Diaz. A zrovna Diaz by byl pro tohohle osla uplne ideál. Mysli ze by mu vyfackoval titul z hlavy. A to nemluvím na jakejch jmenech nahnal tu bilanci nez prisel z pralesni soutěže kde se zapasilo dokonce jen na dve kola..

Nexter92 - Čtenář - 24.11.2016 v 20:56
Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Nevím jak vy, ale já bych Kebaba nechal Kebabem.. On toho Ira fakt může uválet na nudu všech 5 kol a zrovna bych se nebál, že by ho na zem nedostal.. Kebab je asi nejlepší zemař v divizi a říkejte si co chcete.. Podle mě to bude jedinej kdo Ira dokáže dostat do problémů - Vyjma Diaze samozřejmě ( to bude takovej Irův kryptonit zřejmě) :D Jinak každej kdo nebude mít plechovej rypák jak Diaz a půjde s Kondomem na přestřelku tak končí!! Ta zadní, hák, timing - ta rychlost, síla výbušnost a to jak se rozjeli Alvarezovi panenky hned po první zadní mě až zmrazilo u televize jak jsem čuměl co se děje.. Zápas stopnutej jasně však on by chlapec nademnou mluvil jinak kdyby ju chytl na čuňu on :)

malylada87 - Čtenář - 24.11.2016 v 23:43
Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Taky si myslím, že jediná hrozba může být Khabib, i když otázka, jak velké zlepšení u COnora nastalo v defenzivě. Nicméně po tom boxu co předvedl s Johnsonem dávám Conorovi větší šance, než jsem si před zápasem myslel. Tonymu vzhledem ke stylu moc nevěřím. Můj názor je, že Conor se bude chtít Khabibovi vyhnout a určo budou hledat jiné alternativy. Pro něj by nejlepší bylo, kdyby Khabibovy plány rozdrtil Tony. Takhle vidím já tu matematiku

Hescores - Čtenář - 25.11.2016 v 13:10
Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Souhlas. A pro naše plány by zase bylo nejlepší, kdyby občas Mekáč dostal někoho, kdo má pro něj nejméně příjemný styl, ať se ukáže jeho opravdová třída.

thor - Čtenář - 26.11.2016 v 15:07
Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Lyoto, ty jsi slusnej xenofobni plevel. Nemam rad kdyz nekdo nekoho soudi podle viry.

Dana v post fight conference rekl, ze ufc premysli, ze pujde do Ciny, Ruska a pokud pujdou s Kondomem do RF, tak Khabib tam bude v hlavnim zapase, ma tam slusnou fan base a urcite to bude jeden z nejvetsich turnaju alespon z hlediska GATE a PPV cisel.

Khabib bude interim ch. a potom i real ch.. a zavre ti tu tvou spinavou hubu.

Lyoto - Čtenář - 26.11.2016 v 17:12
Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

No to si mi to dal.... mysli si o islámu co chces a třeba se k nim přidej! 

conor mcgregor - Čtenář - 26.11.2016 v 18:46
Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Sorry Lyoto, ale vsadil bych svoje boty, že o islámu víš akorát, že je to náboženství, tedy hovno (možná ještě pár hoven z bulvárů novinek a idnesů). Na základě těchto hoven nikoho neodsuzuj.

Lyoto - Čtenář - 26.11.2016 v 19:06
Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Hele vy slunickari... třeba se modlete k alahoj. Je mi to jedno. Jestli se chcete bavit o teto super víře, tak navštěvuje jiny stránky. Vim o tom az az.

Caidel - Administrátor - 26.11.2016 v 22:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Jak již naznačili mí předřečníci, velmi pravděpodobně o tom víš naprostou píču. A pokud hodláš používat v komunikaci cancy typu sluníčkáři, tak se na jiný server s dovolením odeber spíš ty.

thor - Čtenář - 26.11.2016 v 22:30
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Ty jses nactiletej idiot co? Se prober! Mas v hlave hovna co ti tam nasrali amici a jejich media... asi budes urcite z ksčm temahle blitkama co pises. Omezenec z hospody.

Nexter92 - Čtenář - 27.11.2016 v 09:48
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Hoši co to tady jedete za hovna? Tohle je server o bojových umění a né politická sračka.. Souhlasím s Lyotem.. Ten kdo viděl galavečer o titul mistra světa v těžké váze, mezi Brownem a Chagaevem v Grozném tak si obrázek udělal.. Po každém zápase 5 minut skandovat Aláhu Akbar to je trošku na palici, nehledě na to že fixlovaly celej zápas a skoro celej turnaj.. Blázni v čepičkách skandující nějaký hesla jak sekta, kterým nešlo ani za mák o sport jako o ponížení hostujících boxerů, jteří byly převážně jiné víry.. Nikdy jsem v zemích kde převládá ateismus či jiná evropská víra neviděl takovou nenávist.. A opět galavečer na oslavu Kadyrových narozenin kontroverze jako prase když se pěti letý děti mlátí v octagonu bez chráničů a celá hala vylízanejch primitivů (a je mi jedno jaký víry, ale obrázek si udělejte samy) skanduje a baví se nad tím.. FUJ!! Je mi fuk jaké víry je bojovník Khabib,Aldo a další, ale pokud mi někdo začne někdo hýkat Alahu akbar v octagonu tak mi bude prostě proti srsti.. Stejně jako s tím Furyho Blessed Jesus a pak si vyfetuje držku jak největší křesťan a pravdomluvec.. V tomhle stojím za Lyotem sorry hoši, nemusel byt tak ostrej ale v něčem má pravdu a pokud se do sportu bude srát víra tak to seru a dám se na šachy.. A Caidele tím výrokem co jsi napsal jsi nejenom klesl u mě jako u člověka co tě obdivuje jak skvěle pracuješ jaký maš přehled a co pro nás děláš, ale aby se to taky neotočilo proti tobě a lidi sem nepřestali chodit v domění že navštěvují čistě islamskou stránku.. Abych to zhrnul je mi fuk náboženství a víra s tím spojená a je mi jedno kdo co vyznává, ale když si to vyznává tak ať si to vyznává potichu v pokojíčku a neřve to do světa a hlavně ať si to vyznává v zemích kam tato víra historicky patří :) Ukamenujte mě třeba

Caidel - Administrátor - 28.11.2016 v 08:46
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Jestli jsi z mého vyjádření dokázal vydedukovat, že je tohle čistě islámská stránka... tak promiň, ale vážně nevím, co bych ti na to mohl říct. Tvé myšlenkové pochody očividně pracují na úrovni která je mi naprosto cizí.

Osobně mám odpor vůči všem formám institucionalizovaného náboženství (nikoliv víře, pro pomalejší), takže mě z podpory islámu lze obvinit těžko.

Jenže ještě větší problém mám s hlupáky. Pokud si někdo realitu potřebuje zjednodušit na černou a bílou, nezvládá komplexitu moderního světa a hezky si to všechno nalajnuje na islám vs. sluníčkáři, je to fanatik úplně stejnej (možná ještě horší, protože zblbnul dobrovolně, ne tím, že ho někdo násilně donutil) a od pořvávání Alláhu Akhbar ho dělí jen štěstí, že se narodil o pár set km jinde, jinak by tam postával v první linii a šířil Islám proti bezvěrcům a pro mě je to prostě nebezpečný magor. 

Takže, abychom si to shrnuli. Tenhle server rozhodně není proislámský, avšak není ani protiislámský (na to tady v ČR máme obskurních plátků dost). Tady řešíme MMA a diskuze o náboženství se tu budou řešit jen v míře nevyhnutelně se dotýkající MMA. Tzn. tak maximálně remcat na téma pozápasových "božských" rozhovorů všech náboženství. 

Jinak o příjemné atmosféře na boxu jakou umí vytvořit někde v Rusku zkuste vyprávět borcům, co si vyrazili na fight do křesťanské Brazílie a museli poslouchat od desetitisícové haly „Vai morer“ (zemřeš!) a to třeba už na vážení. Je to zkrátka všude stejné a zaujímat jednoznačná stanoviska a strany je přinejmenším naivní. 

Nexter92 - Čtenář - 28.11.2016 v 10:13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

V pohodě Caidele na tom se shodnem.. Nemám nic proti náboženstvím protože neuznávám ani jedno a je mi to silně proti srtsti.. A je mi jedno jestli volá borec po zápase Aláhu Akbar nebo Blessed God či jiný podobný vylízaný hesla.. Ten kdo věří, a je pravým věřícím se tím nikde neohání třeba jako Fedor.. Ano po zápase řekl že bůh to tak chce nebo něco, ale řekl to tak že to člověk ani nepostřehl nebo mu to v tom rozhovoru nevadilo.. Za to třeba Romero už je tím nechutnej, stejně jako Khabib a další co potřebují v octagonu roztáhnout panu marii a celej betlém nebo si tam roztáhnout koberec.. Do sportu to nepatří.. Lyoto to posral tím že se do Kebaba začal srát přes víru, měl to říct slušněji, tedy napsat.. Na druhou stranu ho chápu protože i mě to vadilo co Khabib předvedl.. A hnedka ho tady sprostě urážet že ví píču a je xenofob? To je taky přes čáru nemyslíš? Nenazval bych ho xenofobem, ale patriotem a i já jsem pro to, aby historicky zůstalo vše zachované jak bylo, naši předci u vídně asi neumírali jen tak z prdele a vem si že tam byl i tvůj praděd, já k těmto lidem mám úctu a tak chci zachovat to za co oni umírali.. Pokud to nazýváš xenofobii a rasismem pak ano jsem takový.. Ale já to vnímám jako klasivkou evoluci, hájení si svého teritoria a fakt nemám zájem aby mi tu v králostvím českém někdo hýkal Aláhu Akbar a tak stejně to nemusím poslouchat - já Kebabovi taky necpu uzený s křenem nebo vepřo knedlo zelo že :) Každopádně jsem pro aby se tu nábožnství a kultůra neřešilo nemá to se sportem nic společného a nechci aby se tu takhle skvělá parta rozhádala - navíc pokud to jde dá se o tom hovořit slušně a né hned na někoho spouštět že o tom ví píču.. To mi k tobě nesedí, myslím si že jsi vzdělaný člověk co má úroveň úplně někde jinde než je dámské přirození :) Díky

Caidel - Administrátor - 28.11.2016 v 11:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Chceš-li se bavit slušně, bylo by přinejmenším vhodné přestat mi podsouvat, že jsem někoho označil za rasistu, nebo xenofoba, protože jsem ani jedno neudělal (proč bych to taky dělal, on si to vyhodnotí každý sám).

To, že o tom Lyoto ví píču, za tím si ovšem stojím, protože to plyne z jeho každé druhé věty na danou tématiku. Pokud o tom ví něco víc, rád se nechám poučit, jak že konkrétně nás ohrožují třeba súfisté. Já to nevím, tak mě třeba dovzdělá.

No a konečně: myslet si může co chce, to je jeho právo. Jakmile s tím ovšem vyleze na veřejnost, je zase moje právo mu o tom říct, co si myslím. Ten respekt si vykládáš trochu pomateně. Respekt není o tom, že tu bude rozjíždět jakékoli deziluzní hejty a my mu budeme přikyvovat: „Respekt chlape.“

Lyoto - Čtenář - 28.11.2016 v 11:45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Caideli..... ja se nebavil o sufistech ale o islámu. A zrovna sufismus je s islámem celkem v rozporu. Rikam ti ze o tom vim opravdu hodne, ale nemíním se s tebou dělit o tom jak a proc to vim. Bavil jsem se čistě o islámu , ke kterymu mam opravdu odpor.  Hold se tady neshodnem a kazdej ma na to jinej názor. 

Caidel - Administrátor - 28.11.2016 v 12:48
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Vida vida. Už se nám to začíná komplikovat. Takže jedna z hlavních škol Islámu je v rozporu s tím "čistě Islámem." A to je prosím který? Já jen aby bylo zcela zjevné, o čem se tu bavíme. A můžeš se pak schválně zamyslet i nad tím, jak je možné, že spolu jednotlivé větve klidně i válčí, když je to tak monolitické náboženství a všichni Islamisti jsou (podle tebe) naprosto stejní. 

Jak již upozornili jiní, není moc pěkné všechny házet šmahem do jednoho pytle. Zvlášť když část z nich třeba momentálně umírá aby ti zachránili prdel a mohl jsi tu o nich psát urážky.

Lyoto - Čtenář - 28.11.2016 v 13:38
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

No tak například pro sufistu neni jen prorok Mohammad, oni mají svoje další guru(asi tři) , Islám ma jen jednu cestu která je možna , sufiste jich mají vic. Neříkají jako muslimové, ze jediná správná cesta je islám, a Beda tomu, kdo řekne ze je to jinak.Proto se sufiste museli celkem dost krotit kdysi v tom co říkali . Muslimaci je neměli absolutne problem za tyhle výroky sejmout. Dokonce většina muslimů sami nevedej jestli sufismus je nebo neni islám. Těch bodu kde se to rozchází je vic proste. A mas pravdu, zatím co sufista nebezpecnej neni, tak ortodoxní muslim pro hlavně bezverce a vyznavače jiných vir proste je. Proto rikam, ze si mají byt na svým území, a šířit tohle mezi svyma. Říkat verejne allahu akbar v NY a Us jako takové je pro me proste pres čáru. Zkus třeba fe Francii po eifelovkou tohle křičet. Pravděpodobně skoncis zle.

Nexter92 - Čtenář - 28.11.2016 v 14:03
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Caidel - Chlape promiň, ale špatně jsi ten respekt pochopil.. Myslel jsem, že je třeba mít respekt k tomu co si myslí, to však neznamená že s ním musíš plně souhlasit.. Jak ty víš že on o tom ví píču? Podle těch pár vět co tu ve zlosti napsal? To je trochu pokrytecké, třeba má větši zkušenosti než si myslíme.. Třeba jednou vyznával tuto víru a dostal se k lidem co jednali zcela proti jeho morálním zásadám a musel od té víry upustit.. Nebo měl třeba někoho takového v rodině? v blízkém okolí? Mě by spíš zajímalo, než dělení muslimů, jestli ty jsi byl někdy v kontaktu s nějakým opravdu silně věřím muslimem? Já ano a hned se třema . Mlácení jeho ženy či přítelkyně, bylo pro něj každodenním chlebem a jak to vím? Byla to sestra mého nejlepšího kamaráda.. U těch ostatních tří to nebylo fyzické, ale mentální týrání a opravdu můžu říct že ani jeden z těch tří nebyl úplně duševně v pořádku, nehledě na to že ani jeden z nich neměl jakékoliv zábrany cokoliv udělat.. A druhá moje otázka.. Kdyby tu někdo napsal, že Romero nebo Aldo nebo Weidman je pojebanej, vylízanej křesťan reagovali by jste takto podrážděně? nebo to by vám bylo morálně fuk? :)

Lyoto - Čtenář - 27.11.2016 v 10:32
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

A vy dva jste co za fanatiky, ze tady obhajujete tenhle shit. Thore, ty si trochu ujasni pojmy jestli KSČM a Amerika jdou dohromady, nebo co si to tady ze sebe vyhazel. A caideli, ty ses teda předvedl. 

Nexter92 - Čtenář - 27.11.2016 v 10:53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Všichni víte že s Lyotem se úplně nemusíme a většinou jsme měli jiný názory, ale tady jsem s ním za jedno.. A k Thorovi a jeho KSČM a západní propagandě se vyjadřovat nebudu je vidět že v tom má trošku zmatek..

skala - Čtenář - 27.11.2016 v 10:56
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Jediny kto sa tu predviedol ako blbec je Lyoto.Nie som ziadny slnce v dusi ale zatiahnut sem nabozenske sracky dokaze len fans jebleho Ira.To dosvedcuje co povedal Mousasi,jebnute reci pre jebnutejsich ludi.On ti tu tvoju lasku ten čečenec rozlame,alebo Woodley,ale to je uplne jedno.Inak kto bojuje proti dzihadistom,ty?Len v syrii bolo zabitych okolo 120tis vojakov Assada,vacsinou sunnitov,nasa skvela civilizacia tam vsetky tie vojny len vyvolala a teraz vyvazame zvysne zbrane.

 

Nexter92 - Čtenář - 27.11.2016 v 11:03
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

tys tomu teď dal :D Nebablejte se v tom kdo umřel v Syrii i když je to velmi smutné a odporné nepatří to do sportu stejně jako nemůžeš říct, že to řeknou jen jebnutí fanoušci Ira? Irovi nefandím a taky nemusím poslouchat Alahu Akbar po fightu.. Navíc pokud se UFC ukáže v Rusku tak chci vidět jak si v Moskvě dovolí Kebab řvát Alahu Akbar - Rusi by ho sežrali za živa, takže pokud zápas nebude v Čečně tak chci vidět jak se hrdě Kebab přihlásí ke své víře třeba v Moskvě či Petrohradě :) A jebte na to tohle smrdí tím, že se tu akorát dohádáme.. Lyoto to přehnal s těma kecala o víře a ostatní to taky pěkně pojebali když tu začali kázat o Islámu..

Lyoto - Čtenář - 27.11.2016 v 11:08
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

No tyhle sracky sem taháte vy, ja jen říkal ze rvát v Us allahu akbar po zapase se uplne nehodí a ze Khabib je prijebanej islamista. To jak vy tady nadavate občas na jiny fightery a pojmenovávate je uplne stejný. Jsem rad ze aspoň Nexter me pochopil. At si tuhle viru praktikuji u sebe a neotravuji s ni. K nam tohle svinstvo nepatří , stejne jako naše myšlenky nepatrej k nim. Tady hájite jejich viru, myslíte ze takhle by oni hájili tu vasi??? Proberte se....

skala - Čtenář - 27.11.2016 v 11:48
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

No konkretne v rusku si to zakrici,ver tomu.Rusi maju dvadsat percent obyvatelov moslimov,najvacsiu mesitu v europe nedavno otvorili,len na rozdiel od zapadu ich maju vbtejto chvili na svojej strane.K tomu detskemu zapasu,uplne ho schvalujem.Ty ho hodnotis zo svojej pozicie kde ti realne nikto nestoji na rohu a nechce ti odrezat hlavu a celej tvojej rodine.Pokial viem boli to synovia Kadyrova.O ktorom si mysli co chces ale to je strazny pes proti dzihadu.Jeho synovia to bud udrzia alebo zomru,realne.Takze je to jedina spravna vychova aby prezili.Alahakbarovanie v ringu je rovnako drble ako Romerove kristovanie,pritom tahat do ringu krista je podstatne vadnejsie ako toho Mohammeda,tomu by sa twn sport aspon pacil.

thor - Čtenář - 27.11.2016 v 18:58
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Lyoto je bud amik a nebo je to komous posranej.

V rusku je to v pohode s islamem a nikdo neprojevuje takovou nenavist jako ty. To, co se stalo v Čečensku v 90 letech nema nic spolecneho s virou. Pletes si to s terorismem a myslis si, ze kazdy muslim je zlo vid ty brain washed xenofobe? Ty jsi jen dalsi vyplod US medii co nikdy nebyl dal nez Slovensko a hateujes... pes steka Khabib jde dal...

Lyoto - Čtenář - 27.11.2016 v 19:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Kamo ty ses řepák. Bud amik nebo komous? Jo to je dost podobný:))) Uz me neotravuj s tim tvým islámem potlačující veškerá lidská práva. Je to hnůj kterej sem nepatří . A mas pravdu , nebyl jsem dal nez na Slovensku.

thor - Čtenář - 27.11.2016 v 20:18
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Ja nemam problem s zadnou virou ani rasou proc jako musis takhle nadavat do neci viry? Tohle sem vubec nepatri, se prober zijes v 21. stoleti mentale.

O islamu a o jeho rozdeleni vis velkou picu. Zalez do te sve smradlave hospody a uz nikdy nepis takove zvasty. Pes (lyoto) steka Khabib jde dal.

Nexter92 - Čtenář - 28.11.2016 v 14:15
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Jinak Thore speciálně pro tebe ten zápas Browne vs Chagaev byl letos a fakt doporučuju si to pustit co tam Kadyrov předváděl za vymývárnu a všichni experti z celýho světa se shodli, že to se sportem nemělo nic společnýho a že by bylo dobré se Čečně v tomto ohledu úplně vyhnout.. A Garantuju Vám, že pokud to Kebab zařve v Moskvě nebo Petrohradu tak ho lidi vypískají hned a okamžitě.. V těch městech jsem letos byl v každém zhruba měsíc a vím co si zdejší lidé o tomto náboženství myslí.. A ne jednou jsem viděl jak Arab (zřejmě muslim, ale netuším co měl za víru nemluvil o tom) si začal otvírat hubu na zdejší prodavačku v tabáku tak hned přiběhli dva týpci a dostal na držku :) Tak se opravdu těším až si tohle Kebab dovolí v ruským velkoměstech na Severu :D 

thor - Čtenář - 28.11.2016 v 18:26
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Kadyrov je v tomhle trosku blazen no ale v Rusku ma velky respekt. Ja nejsem jeho zastance, nebavime se o nem. Snad si nemyslite, ze islam je jen cecensko. Mam kamarady z Kavkazu (Cecensko, Armenie, Dagestan, Azerbajdzan) a jsou v pohode i kdyz nekteri jsou "horkokrevni" ale nic extremniho :)

Nextere, nemas pravdu kdyz jsi napsal, ze by se neopovazil rict Allahu Akbar v Moskve, on je tam doma a nikdo tam s tim nema problem jako tady v Evrope a Americe. Tak ja vam vyjmenuju hlavni muslimske obyvatele Moskvy protoze jsem tam bydlel.

Z Kavkazu to budou urcite: Dagestan, Cecnya, Azerbajdzan.
Z Asie: Kazachstan, Kyrgyzstan, Uzbekistan, Tadzikistan a Turkmenistan.

Moskva je velka jako Cechy, pulka jsou muslimove a zijou vklidu bez nenavisti.

Lyoto - Čtenář - 28.11.2016 v 18:50
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Hele nechci ti brát iluze kde si bydlel, ani se nedivim ze jsi zpet. Ne ze bych byl az takhle znalej ale pres devadesát procent jsou obyvatele Rusové, procento Ukrajinců a zbytek opet max po procentu ani ne budou Bělorusove, zidi dokonce , Ázerbájdžánci a pod. A Kadyrov sorry je kokot. Kdyz dovolí zapasit malý kluky ve stylu velkejch chlapů. Koukat jak se knockoutujou 9ti letí frajeri se sampanskym v ruce je celkem moc. Kdyby meli helmu, chrániče tak bych neřekl pul slova.  To jim mohl dat do ruky rovnou třeba mačety a oni by se strašně bavili. Však si to najdete na youtubu. Prislo mne to dost zvrhly. Ale zas muzes rict jinej kraj jinej mrav . Což je pravda. Nekde děti behaj i se samopalama, zlatý mma na druhou stranu. Aspon to bylo u nich v Čečně a to zas rikam, ze kdyz to netahaj sem, tak OK. 

thor - Čtenář - 28.11.2016 v 19:05
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Ja jsem ten turnaj videl hned druhy den, kdyz se o tom zminil Fedor na instagramu. Nacez vzapeti dostal nadavky a ponizeni ze strany stoupencu Kadyrova. Je to smutny. Vemte si, ze Fedor je prezident ruske MMA a v tomhle ohledu nejzkusenejsi. Souhlasim s tim, ze meli mit helmy a chranice trupu, to bez debat. Je to nebezpecny a je to i v pravidlech. Pritom i muslimsti bijci podporili Fedora a nikdo na instagramu nezacinal kecy s nabozenstvim. To se nedela lyoto.

Lyoto - Čtenář - 28.11.2016 v 19:26
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

A mimochodem k tem zápasům. Postavil se proti tomu Fedor, Khabib jako miláček Kdadyrova si na Fedora otevřel hubu,mam pocit ze I Verdum . A co se nestalo, dva dny myslím po tom napadli Fedorovu dceru na ceste do školy. Náhoda ? Těžko.... a jsme u toho. Tys rekl neco proti nam? Tak my ti ukazem.

thor - Čtenář - 28.11.2016 v 19:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Nevim nevim nahoda nebo ne ale nechal bych delat zavery organy co to vysetrujou a jsou k tomu opravneny. Psat tady, ze to neni nahoda je stejny blabol jako ty mudra z hospody. Neni hezky co udelali s jeho dcerou a odsuzuju to.

medine - Čtenář - 27.11.2016 v 20:18
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

lyoto: Hele vy slunickari... třeba se modlete k alahoj. Je mi to jedno. Jestli se chcete bavit o teto super víře, tak navštěvuje jiny stránky. Vim o tom az az.

tímhle jsi dal akorát najevo že víš pěkný hovno a ne "až až". Allah = v překladu Bůh. takže je jedno jestli se někdo modlí k bohu nebo alláhovi, zálaží jakým jazykem to řekneš.

Němec může v ringu řvát "gott is gross!" amík klidně "god is great"  a arab klidně "allahu akbar". To že tyhle dvě slova používají mimo asi miliardu lidí na celým světě i magoři, kteří se pak někde odpálí neznamená vůbec nic.

a v americe to každej ví, proto khabiba nikdo nezastřelil v kleci jak bys ty chtěl. Nejvíc střílet by chtěli zaprdnutý děcka od internetu nebo křupani někde z venkova co nebyli ani na výletě v Praze natož někde v Evropským velkoměstě. A to seš evidentně ty.

Lyoto - Čtenář - 27.11.2016 v 20:34
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Založte si sektu vy oslove co mají co mají nastudovany islám, sariu a koran. Jste uplne mimo. A ty medine, si třeba vygugli význam slova alah. To je sice buh, ale v prvni rade muslimskej.  Co tady tihle oslove uz napachali me staci. At si hrajou na svým písku a nevymejvaj tady mozky asi jako vam. Urcite mate uz děti a nemůžete se dočkat az vam dcerka domu přivede představit Mohammeda jako jejího přítele. Tim tady končím vasi fanatickou debatu. Snad se nekdy podívám dal nez na Slovensko. Zkusim třeba Sýrii. Tam bude urcite pekne.

thor - Čtenář - 27.11.2016 v 20:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

hhaahahahaha ty jsi sasek. Kde tu vidis fanatiky??? Prestan to vsechno nafukovat a prekrucovat jak zenska, me jen vadi, ze takhle verejne projevujes nenavist vuci islamu.

Logika Lyota: kazdy muslim je fanatik! laughing

Myslim, ze pro tebe bude nebezpecny kam koliv jezdit s tak nemocnou hlavou.

skala - Čtenář - 27.11.2016 v 23:56
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

No niekto nedokaze rozlisit islam dzihad wahhabizmus siitov alavitov kurdov šariu trebars od mixera ,ale budem ich nenavidiet zo zasady lebo ja som viac ako nejaky cecensky údenáč,a oni su vsetci  teroristi menom Mohammed co dosli pretiahnut nase dcery a len Connor mc to zastavi.Fajn mat prehlad o veciach ktore nenavidim.Ti Syrcania su mnohi hrdinovia co bojuju 5rokov a nevideli ani  raz rodinu,dalsi mozu byt fanatici,ale pre teba je kazdy z nich teroristický zmrd.Niektore sporty pritahuju hlupakov,to zas moj nazor.

Nexter92 - Čtenář - 28.11.2016 v 10:20
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Chlape a není to čistě Lyotova věc jak to vidí? Jasně nemusel fakovat Kebaba hned ohledně víry či prohlášení, i když mě se tohle tahání víry do sportu taky nelíbí.. Ale je snad čistě Lyotova věc jak nahlíží na korán a celkově na muslimskou víru.. Pokud je to pro Lyota odpad ty s tím nic neuděláš.. :) Prostě Lyoto má nějaký názor tak jej musíme respektovat stejně jako budeme respektovat tvůj názor a postoj.. Na oplátku respektu budete na toto tema už mlčet a dál tady nešířit zbytečně negativní atmosféru, která nemá nic společného s bojovými sporty :) Protože bojové umění je víra sama o sobě, takže tu dalši nemají co dělat :) a pokud v tom chcete pokračovat skočte si do kostela,mešity či synagogy tam můžete debat o náboženství :) 

thor - Čtenář - 28.11.2016 v 18:04
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Ano, samozrejme ze je to kazdeho vec ale konci to v momente kdyz zacne nenavist sirit verejne. Pak je tu fanatik on. At to dela potichu doma jak sam psal "u sebe na piskovisti".

Nexter, ty jsi docela slusny clovek podle komentu ale tahat sem historii kdo kde za koho umiral jsi nemusel. Nikdo prece neprisel nikoho okupovat :) . On jen mluvil tak jak je zvykly mluvit u sebe v zemi. Jiny kraj jiny mrav, tohle on (lyoto) nechape. Na zemi je vic nez 7mld lidi a venku je 21. stoleti, kultura a vira se propleta a zacinat nenavist kvuli "kontrastu" cloveka na zemi jako takove je silene. Takove myslenky byly snad jen za dob krizove vypravy... Tim nechci rict, ze s tebou nesouhlasim se zahovanim zdejsich tradic a mravnich hodnot.

Jsem proti domacimu nasili ale nedavejte do rovnice automaticky islam, to jako jinde neni???

Dobro a zlo, tak obvykle oznacujeme zakladni nebo osobnostni protiklady, v jejichz rozmezi se potom odvijeji veskere soukrome i spolecenske udalosti, je maji v konecnem dusledku rozhodujici vliv na utvareni a interpretaci jednotlivych lidskych osudu, spolecnosti, narodu a tudiz i svetovych dejin.
    Samozrejme, ze pojem dobra, jak jej chapou napriklad vynacni cinitele soucasneho evrposkeho spolecneho vyvoje (lyoto), nemusi vzdy odpovidat obsahu tehoz pojmu. Co predstavuje dobro pro jednu stranu, nemusi nutne znamenat totez pro stranu druhou. Evropane a Americane si uz az nebezpecne zvykli na svuj zpusob zivota, v nemz nad vsim kraluji reklama a penize a kde je za nejvyssi ctnost v myslich vetsiny jedincu povazovano bezuzdne plytvani materialnimi statky. Privykli jsme spolecenskemu prostredi, v nemz bují korupce, hospodarska, ale i obecna kriminalita, kde se rozrusta vlada nasili, sexualnich vystrelku, neucta k mravnim hodnotam a to vse se dnes a denne odehrava pod rouskou takzvane demokracie a legalizuje se to pochybnym tvrzenim, ze vsechno, co neni zakonem zakazano, je vlastne dovoleno. A pokud je prece jenom nektery z nasich cynictejsich provinilcu obvinen z poruseni zakona ma k dispozici nemalo zakonnych prostredku, aby se z obvineni vykroutil a spravedlnosti se posleze zlomyslne vysmal.

Islam napriklad vubec nerozviji metafyzicke predstavy o Bohu, raji ci vykoupeni, jak to cini treba krestanstvi nebo hinduismus. Islam je uceni spise moralistni a ritualni, ktere se v denni praxi uskutecnuje kuprikladu v presnem dodrzovani peti modliteb, v pravidelnych a prisnych pustech a take poutich vericich do Mekky.

To, ze povazuji za trestny cin napriklad: PRIJEM SATELITNIHO VYSILANI, SE OBYCEJNYM LIDEM V AMERICE ZDA NAPROSTO SMESNE. AMERICTI PSYCHOLOGOVE SE VSAK TETO ZAKONODARNE PRAXI NESMEJI, KDYZ UZ POZNALI, ZE INFORMACE A HODNOTY ŠÍŘENÉ SATELITNIMI TELEVIZNIMI STANICEMI VZNASEJI DO PSYCHYKY MLADYCH LIDI MRAVNI MARASMUS A PRINEJMENSIM NAPROSTY ZMATEK A DEZORIENTACI V ZAKLADNICH ZIVNOTNICH A PREDEVSIM V MRAVNICH HODNOTACH.

Jenze u nas nelze zakazat to, co skodi, protoze kazdy jednotlivec ma podle ustavy pravo vlastni svobodne volby mezi dobrem a zlem ale nedostatecny rozum nebo zkusenost aby to vse bral s rezervou. Kdyby tomu tak nebylo, prestala by byt Amerika Amerikou a demokracie demokracii :)

My jsme pysni na to, ze se ritime kamsi dopredu, snad k pristimu ekonomickemu zazraku, ktery ovsem logicky povede k dalsimu mravnimu zbidacovani mas, islamsti fundamentaliste vidi naopak vychodisko spise v omezovani osobni spotreby a take v navratu k puvodnim, nekdy az stredovekym duchovnim hodnotam, kterym se Evropane a Americane radi vysmívají, protoze je nechápou...

Kdysi jsme si mysleli, ze dobre fungujici materialni svet nas zbavi strachu ze smrti a poskytne nám zaruku prizniveho duchovniho rozvoje. Dopustili jsem se vsak omylu. Rozvoj materialniho sveta se nam totiz za cas nestal prostredkem k dosazeni duchovniho a mravniho rozkvetu, ale bohuzel konecnym cilem, blahobytem pro pouhy blahobyt. Ocekavany duchovni rozvoj se totiz nedostavil, spise naopak. Honba za vetsimi materialnimi statky a novymi vymozenostmi je stale nemilosrdnejsi, nemravnejsi a brutalnejsi. Nasi prezidenti vsak presto davaji lekce moralky mnohym takzvane "zaostalym" statum, do nichz vsak soucasne exportujeme skodlive kulturni splasky napriklad v podobe "velkofilmu", v nichz je hlavnim nametem sex, nasili a penize. Jsme sice radi, ze nas prezident kaze moralku, sami se vsak masove oddavame "pozitkum" z tvorby nasich cynickych filmovych producentu.
Dobre ziveny Evropan a American vidi obecne zaostalost v nedostatku blahobytu a hygieny, islamsky fundementalista spise v nedostatku viry, moralky, pokory a ochoty zreknout se casti osobni svobody ve prospech vsech.

homer - Čtenář - 28.11.2016 v 18:26
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

pochybujem že to niekto bude čítať laughing

Lyoto - Čtenář - 28.11.2016 v 18:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Uz bych se na to vysral. Ty názory jsou diametrálně jiny. Zatím co vy se na to koukáte moc ruzove ja dost černe. A z nějaký vlastní konkrétní zkušenosti, ne jentak ze me napadlo. Do sportu to nepatří , nechci se koukat na olympiadu kdy volejbalistky hrajou v burkinach, chodit do bazénu aby tam plavali v habitech. Jsou tady tak mají respektovat naše pravidla , hotovo. Asi do Sýrie si nepůjdu otevřít  bordel, nebo reznictvi s veprovym. Takhle milostivy jak ted jste vy , by oni urcite nebyli. Chudák turistku zavřou v muslimske zemi za to ze ji tihle zvrhly muslimové znásilněj, ona to nahlásí a zavřou ji za nemanželskej sex. Nehlede ze ženská pro ne nema hodnotu chlapa , skoro ani člověka. To je realita a ne těch par co se chovají jinak. Proste je to nenávistná víra a proto ji nesnáším.  

thor - Čtenář - 28.11.2016 v 19:23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Takze jen kdyz rekne "buh je velky" zacnou hrat volejbalistky v burkinach a hidzabu? laughing dobre. Tady je videt, ze o tom moc do hloubky nevis. Povinnost jej nosit neni vsude stejna. Takze kdybys treba dejme tomu jel do Kazachstanu coz je muslimska zeme, tak bys zenu v hidzabu nasel velmi tezko.

Jinak ty jsi docela radikalni jedinec jestli chces otvirat bordel v Syrii laughing. Nekdo chtel otvirat mesitu v New Yorku??? Pises paty pres devaty, drz se kontextu, ta tvoje nadsazka je uz trapna.

Lyoto - Čtenář - 28.11.2016 v 19:30
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Tvl ja potkal ženský v habitech u nas v bazénu. A co se tyče mešity v NY? Ano chtej ji postavit přímo z ground zero.

thor - Čtenář - 28.11.2016 v 20:01
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Kde? v Praze?
Praha je kosmopolitni mesto a tim padem se toto da ocekavat. Denne tu vidis lidi ruzne rasy i sexualni orientace. Ano, gayove jsou tu podporovani statem a dokonce se pro ne tu delaj ruzne pochody. sealed Co se da delat...

Vy taky jezdite do Dubaje a koupete se tam v plavkach tak co? Nechapu tvuj radikalismus...

thor - Čtenář - 28.11.2016 v 20:06
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Znis strasne radikalne, to jak se vyse zminil Caidel na tebe Lyoto presne sedi:

"Jenže ještě větší problém mám s hlupáky. Pokud si někdo realitu potřebuje zjednodušit na černou a bílou, nezvládá komplexitu moderního světa a hezky si to všechno nalajnuje na islám vs. sluníčkáři, je to fanatik úplně stejnej (možná ještě horší, protože zblbnul dobrovolně, ne tím, že ho někdo násilně donutil) a od pořvávání Alláhu Akhbar ho dělí jen štěstí, že se narodil o pár set km jinde, jinak by tam postával v první linii a šířil Islám proti bezvěrcům a pro mě je to prostě nebezpečný magor."

Lyoto - Čtenář - 28.11.2016 v 20:20
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Tenhle názor ti brát nebudu. Každopádně vůči tomuhle náboženství radikální vždy budu. Az se to začne tykat vas, tak ten názor zmenite. Tomu 100procentne ver. Zatím co se vas tahle víra očividně nikdy nedotkla , tak me nějakým stylem ano,  a pak si to s radosti nalajnujes na černou a bílou, protože zjistíš ze nic mezi moc neexistuje. Vaše teorie je fajn, uvidíme az se setkáte s praxi.

Lyoto - Čtenář - 28.11.2016 v 20:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

A mimochodem, pokud si tady Caidel potřebuje řešit nějaký osobní věci na někom kdo navštěvuje jeho stránky , zastával se jeho práce tady, a jen vyjádřil svůj názor na neco a postoj . Do toho neumí reagovat jinak nez ze někdo ví picu a ze je to magor, tak pro me je to zas bezduchej krypl co se neumí chovat.

conor mcgregor - Čtenář - 28.11.2016 v 20:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Na Caidela se nezlob, on je nakonec zodpovědný za to, co je na těchto stránkách a někdo, kdo by to třeba kontroloval by slova jako zkurvenej muslimák mohl pochopit jako za hranou svobody slova, podněcující k nenávisti vůči skupině obyvatel svobodného vyznání apod. a mohl by tyto stránky zablokovat ( nevím, jak to chodí, jen na bulvárech typu novinky tyto komentáře z nějakého důvodu musí mazat).

Caidel - Administrátor - 29.11.2016 v 07:29
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

Řekněme, že jsi se právě dostal dost daleko za pomyslnou čáru mé tolerance. Takže ještě jediné slovo na tohle téma, nebo vlastně jakékoli slovo v nejbližších pár dnech a končíš. Myslím, že se vcelku obejdu bez toho aby mi tu někdo nadával do kryplů. 

Lyoto - Čtenář - 28.11.2016 v 20:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

V Praze fakt ne . Ve městě cca o 100 tis obyvatel. A ja jelikož nejezdim dal jak na Slovensko tak do Dubaje uz tuplem ne:)  Ale mas pravdu v tom, ze kdyby tam řekli ze se v plavkách koupat nikdo nemůže, tak by nemohl nikdo rict ani popel.  To jsou jejich pravidla a pokud tam někdo chce tak by je dodržovat musel.  Ale turisty očividně potřebuji, takže z toho slevej z radosti. Money talks :)

MartinSE - Čtenář - 25.11.2016 v 10:00
Re: Novinka Khabib - Odpovědět
 

super. nech mu daju vsetky velke mena. casom sa stretne aj s conorom:-) 

malylada87 - Čtenář - 25.11.2016 v 18:53
Novinky - Odpovědět
 

DC out, zraněnej !!! Khabib, Rockhold, Cain, tohle je gym pěkně na hovno, už ty jejich treningové metody jsou na pováženou.

Nexter92 - Čtenář - 25.11.2016 v 19:07
Re: Novinky - Odpovědět
 

Ty voooole DC out jo? No tak to je pěkně v píči:( :'(:'(:'( Ten Rumble se k tomu tituláku nedstane do prdele!! :D na tohle jsem se těšil nejvíc a oni to zase zruší jako Jones vs DC!!! Kurva už!

Patriot - Redaktor - 25.11.2016 v 19:13
Re: Novinky - Odpovědět
 

Víš proč se jmenuje ten gym AKA? Another knee accident frown

malylada87 - Čtenář - 25.11.2016 v 20:04
Re: Re: Novinky - Odpovědět
 

:D :D to je jako Arsenal ve fotbale ty voe. NNechápu ty brce, vždyt je to do oči bijíci a takhle si odjebávat karieru

Maltézsky psík - Čtenář - 25.11.2016 v 20:43
Re: Novinky - Odpovědět
 

Rumble by mal podla mňa dostať aspoň zápas o dočasný titul. Už je to viac než rok, čo Cormier naposledy obhajoval, a Jonesovi dočasný titul už vzali. Ostáva iba nájsť súpera, keď sa pozrieme na ufc rebríček, borcov, čo sú pod ním (Bader, Gusto, Texeira, Manuwa) už knockoutoval, neviem či si to niekto z nich chce v blízkej dobe zopakovať :)

malylada87 - Čtenář - 25.11.2016 v 21:01
Re: Re: Novinky - Odpovědět
 

Bez zápasu nikdo žádný titul nedostane. Ale relativně bez šrámu je Bader, tak chtěl kontrakt a velký zápas, mohl by mít odvetu o dočasný pás. To by dávalo logiku.

 

Maltézsky psík - Čtenář - 25.11.2016 v 22:02
Re: Re: Re: Novinky - Odpovědět
 

tiež ma napadol Bader, ale jeho prehra s Rumblom je ešte čerstvá, nie som si istý, či si zápas bude chcieť zopakovať po takej krátkej dobe. Už v prvom zápase spanikáril a pokúšal sa o td cez polku oktagonu, teraz by k tomu pribudol psychický blok kvôli prvej prehre. Pre AJ by to bol ideálny súper, pripravoval sa na DC a Bader je typovo podobný.

malylada87 - Čtenář - 25.11.2016 v 22:08
Re: Re: Re: Re: Novinky - Odpovědět
 

TO jo ale byl v tom zápase nejstupidnější náběh na takedown v Baderově kariéře a totál zápasu jako u Cate Zingano s Rondou. Myslím si, že by Bader mohl nabídnout více, i když se svojí bradou by to měl těžké. Ale jinak tam není koho poslat proti němu.

Patriot - Redaktor - 26.11.2016 v 12:50
Re: Re: Re: Re: Re: Novinky - Odpovědět
 

Pr se jako náhrada nabídl Gegard.

thor - Čtenář - 26.11.2016 v 15:12
rumble - Odpovědět
 

Nabidl se Mousasi ale Rumble odpovedel, ze pocka na DC.

malylada87 - Čtenář - 27.11.2016 v 00:23
Novinka - Odpovědět
 

tak Max s Pettisem o docasny titul. To ted budou jako tri pasy ve FW? WTF... asi se schyluje k odebrani pasu Conora a dojde pak na sjednoceni Aldo vs. Vitez 206. Tak jsem zvedavy, jestli si Conor rychle rekne o Alda nebo ten pas strati. Chapu UFC ze PPV turnaj takhle chteli zachranit, ale vzhledem k forme pettise to bude dle meho jen formalitka pro Maxe. KAzdopadne by to chtelo jeste nejaky TOP zapas

Dijkstra - Čtenář - 27.11.2016 v 08:57
cscyx - Odpovědět
 

UFC zbavilo Conora titulu FW váhy, podle Halwaniho s tím nesouhlasil. Aldo je plnohodnotný šampion a vítěz zápasu Holloway - Pettis (takž Max) se s ním utká o titul.

malylada87 - Čtenář - 27.11.2016 v 10:40
Výsledky UFC 101 - Odpovědět
 

Tak jeden z těch slabších turnajů v tomto roce i co do zábavy. Sázkařsky vyděláno, škoda, že nevyhrál Brunson a Matthews těsným splitem.

Hlavní zápas večera, klobouk dolů před Whittakerem, ustál ty granáty pěkně a jeho přesnost v boxu je perfektní. Krásný zápas. Brunson to přehnal s tou zběsilostí a chtělo trošku více IQ fightu. Moc mu nevycházelo přesně trefovat a vše vsadil na jednu kartu, neboť nakonci kola šlo znát, že síly chybí a do útoku se hnal dost naivně. Whittaker vs. Moussasi.

Matthews smolný zápas, kdyby to šlo do něj, taky by nikdo neprotestoval. Navíc v prvním kole ta boule na nártu, šlo vidět, že má zlomený zánartní kůstky. Nicméně Holbrookova obrana na zádech perfektní, neústále nebezpečný, proto možná ani nerozhodovala Matthewsova neaktivní kontrola.

Volkanovski by mohl být velmi zajimavý prospekt a Akhmedov suverenní. Noke je velké zklamání a už to prostě nejde, také oznámil po zápase konec kariéry.

Khalil, můj oblíbenec z TUF ukazuje, že na UFC kalibr nemá, ránu má tvrdou, ale ta obrana je triskní. Asi si hodně lidí vylámalo zuby u sázkovek.

Kelly parádní výkon a jak jsem předvídál průběh, tak se stalo, Kurz 3,25 byl dárek. Camozzi je v MMA tak dlouho a zaráží mě, že se vůbec nedokáže zlepšit proti porazům. Kdo ví, jestli jej UFC podruhé nevyhodí.

Zápasy v prelims bez ukončení, ale solidní přebíjené a spíš zklamání z výkonu Herrery.

Patriot - Redaktor - 27.11.2016 v 11:05
. - Odpovědět
 

Takže abych si ten cirkus kolem featherweight titulu ujasnil:

Conor rok neobhájil titul, dostal protekční zápas v lehké váze a teď se může fotit se dvěma pásy (jeden mu musel půjčit Woodley, ale to je zas jiný problém).

V mezičase se dostal Aldo k dočasnému titulu s nulovou hodnotou. Conor ale nebyl nijak indisponován a normálně zápasil.

Cormier se zraní a soudruzi z UFC potřebují náhradní mediální tahák pro UFC 206, takže se rozhodnou na rychlo odebrat Conorovi titul. Pak dají další zápas o další dočasný bezvýznamný titul, ve kterém navíc chybí divizní dvojka - Edgar. Conor opět nepřítomen.

Co to kurva je? laughing Prozradím vám svůj geniální plán na získání titulu: feather je moje váhovka, teď se ale potřebuju proslavit. Buď brutálně vyhejtuju nějakou osobnost UFC skrz sociální sítě, nebo třeba s trochou sebezapření vylížu Rondu...tím si otevřu dveře, pak vyzvu k dočasnému titulovému zápasu třeba Penna, v kleci ho přetáhnu po držce židlí, získám pás a do konce života budu točit reklamy na holící krémy.

Caidel - Administrátor - 28.11.2016 v 08:51
Re: . - Odpovědět
 

Hele, Conor se to pérovky ale reálně nikdy nevrátí, to je celkem zjevné. Ať už si plánuje cokoli (lehkou váhu, Woodleyho, Diaze, Mayweathera, WWE), je celkem zjevné, že v těch plánech veřejně ani jednou nefigurovalo obhájení titulu pérové váhy. Všechny ostatní varianty jsem z jeho týmu zaznamenal, o tom že by obhájil v pérové ještě nikdy neřekl ani slovo.

Druhá věc je, že UFC se s ním dohodlo, že se jednoho titulu vzdá. Conor teď dělá mrtvého brouka a bude ho dělat až do května - a pak by se třeba titulu stejně vzdal. Ale proč blokovat divizi dalšího půl roku? Svůj historický* úspěch už má, neřešit, jedeme dál. Aldo si to zaslouží, Holloway si svou šanci zaslouží ještě víc. 

Patriot - Redaktor - 28.11.2016 v 12:56
Re: Re: . - Odpovědět
 

Já si to myslím taky, resp. věřím tomu, že kdyby chtěl tak tu váhu zvládne udělat, ale reálně pro to z jeho strany nebude vůle. Před časem o tom pěkně mluvil tuším Duffy, podle něj se Conor celou kariéru systematicky vyhýbá obhajování a žene se nahoru jinými cestami. Když ho bude vedení UFC tlačit, může se právě skrz váhu vykroutit ("Dejno, já bych rád obhajoval, ale co když tu váhu neudělám a bude další mediální průser na poslední chvíli?").

A právě proto je jeho dvojšampionství debilita, tahle situace není výplod několika posledních týdnů, ale dlouhodobý směr. O pás ve FW měl přijít už dávno, UFC mu ho nechalo vyloženě pro komerční účely a stejně nesmyslně mu ho teď odebere. Škodná na tom bude celá divize, která bude mít na x dalších let hořkou pachuť, nebude působit plnohodnotně...vezmi si šampiony ve welteru, taky bylo dlouhé období vlády GSP a pak "ti po něm". A to odcházel po kontroverzním zápase s Hendricksem, Conor má naopak přesvědčivé výhry. To samé lhw a titul v rukách Cormiera.

UFC prtolačilo Conora nahoru umetáním všemožných cestiček, on jim přerostl přes hlavu a teď jim to celé krásně rozesírá sportovní aspekt celé hry. 

malylada87 - Čtenář - 27.11.2016 v 11:26
Novinka - Odpovědět
 

hele nevíte, jak to je s trestem pro Gasteluma? Jestli jej komise nezrušila. Figuruje totiž na 206 v zápase s Kenedym.

thor - Čtenář - 27.11.2016 v 20:59
Re: Novinka - Odpovědět
 

NYSAC nic nezrusila, teoreticky znamena, ze muze zapasit mimo jurisdikce NYSAC.

V Torontu na ufc 206 pravdepodobne nebude zapasit i kdyz atl. komise Ontario spada do ABC (Association of Boxing Commissions and Combative Sports) a tam on nema zadny ban.

thor - Čtenář - 28.11.2016 v 19:48
gabi - Odpovědět
 

Gabi Garcia bude mit zapas v RIZIN proti 52 lete Shinobu Kandori 31. Prosince laughing. Ti Japonci se zblaznili laughing

jaccob - Čtenář - 29.11.2016 v 10:16
Re: gabi - Odpovědět
 

cože :D to bude strašný freakshow, to je i na japonce skoro moc :D

jaccob - Čtenář - 29.11.2016 v 10:18
Re: gabi - Odpovědět
 

52 let, 170 cm, 75 kilo :D 

Tomi - Čtenář - 29.11.2016 v 12:38
Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Tak to je dobra sebevrazda v podani te babci...Gabi ma 187 centaku a pri poslednim fightu mela nejakych 111 kilo estli se nepletu....to ji v zakulisi jebne celej duchod aby ju nechala Gabi prezit bo jak ???

thor - Čtenář - 29.11.2016 v 13:44
Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Ano ano, mela kolem 111kg. Komentar Gabi: "nejsem uplne nadsena co mi dali za souperku, cekala jsem neco jinyho" rekla.

Pokud ji nenasadi nejakou paku na nohu, tak to bude vrazda v primem prenosu.

Nexter92 - Čtenář - 29.11.2016 v 14:36
Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Ani se Gabi nedivím, že není nadšená, protože jako mlátit stařenku, která je o hlavu menší a o 40 kilo lehčí by se nechtělo asi nikomu.. Navíc co si tím dokáže že? Na druhou stranu si myslím, že je dost těžké pro ženu takovýchto rozměrů najít vhodnou soupeřku. Ono popravdě si řekněme, že Gabi není typická žena a najít soupeřku, která se alespoň trošku přiblíží 100kg a 190cm bude nesmírně těžké. vždyť Gabi je pomalu větší jak většina z nás tady :D 

Caidel - Administrátor - 29.11.2016 v 14:58
Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

No, myslím, že Gabi není "pomalu větší" než většina z nás, ale Gabi je naprosto spolehlivě větší než většina z nás :)

Nexter92 - Čtenář - 29.11.2016 v 15:23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Tak já se tu nechtěl nikoho dotkout a nevím jestli tu někdo není stokilovej střelec :D třeba Patriot vím že dělá bojový sporty a mohl by mít třeba i kolem 100kg já osobně na ni ztrácím dobrejch 30 kilo :D 

Patriot - Redaktor - 29.11.2016 v 16:02
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

No to ti děkuju pěkně, já jsem stejná váhová a velikostní kategorie jako Conor, trénoval jsem dříve a i tenkrát jen do te míry, jak mi chatrné zdraví dovolilo. Takže i přes veškeré sebevědomí a namachrovanost jsem přesvědčený, že by mě Gabi během 10 vteřin zlomila vejpůl a zarazila prdelí do země laughing

Nexter92 - Čtenář - 29.11.2016 v 18:43
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Tak promiň no. Tebe sem se taky nechtěl dotkout. Ná té fotce co tu máš v kategorii redakce vypadáš docela nařáchle :D A Conor už vystřídal mraky váhovek myslíš FW,LW nebo WW? A upřímně by nás všechny Gabi zlomila vejpůl :D To tu sakra nikdo neváží jako Godzilla Gabi? :D 

AlistairMir - Čtenář - 30.11.2016 v 02:58
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Já jsem na tom váhově plus mínus jako Gabča smile a Viper má kolem 95 kg...Ostatní netuším, možná Chael Perosh bude mít přes metrák pokud zápasí v LHW. 


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

Nexter92 - Čtenář - 30.11.2016 v 09:06
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Viper je takovej bombarďák jo? :) Jsem čekal, že to bude právě nějakej FW a on je to těžkotonážník :D tak to abych se mu omluvil za všechno co sem mu kdy řek, kdybych ho někdy potkal tak aby mě nerozrazil rypák :) Jo Chael mě taky napadl a tuším že Chael bude Jan Gottvald jak jste kluci říkali, páč teď byl na MS v MMA v Číně a od té doby sem moc nepíše a pokud začně psát až se vrátí domů tak je to jasné :D Jinak kluci pište do Rizinu. Gabi očividně potřebuje soupeře a nemají ji co dát, tak kdo má nad metrák tak by se měl přihlásit :) Hoši já prostě doufám, že vás jednou všechny potkám :D - Napadlo mě, uděláme Gabi pětikolovej match a co kolo to minuta. První půjdu já a až odpadnu může jít Láďa a pak další :D 

malylada87 - Čtenář - 30.11.2016 v 09:52
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Mě naposledy stačilo se pobít v Ateliéru v Praze, stačilo :D

Nexter92 - Čtenář - 30.11.2016 v 10:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Láďo ty uličníku :D ty ses porval? Co bylo důvodem jestli se můžu zeptat? :D 

malylada87 - Čtenář - 30.11.2016 v 11:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

ty vole jsem chodil pak 14 dni s monclem :D, proste vozrali kokoti se vsirali do kamosky :D

Nexter92 - Čtenář - 30.11.2016 v 11:45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Fokl je hrdinské tetování :D A v kterým kole jsi je ukončil? :D KO?TKO?GNP nebo SUB? :D doufám že jsi to nešoulal na body ze zad jako Maia :D 

malylada87 - Čtenář - 30.11.2016 v 12:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

jednoho jsem sunda, druhy mi dal toho granata a pak uz me jen vyhazovaci tahali z klubu rovnou do taxiku :D

Hescores - Čtenář - 30.11.2016 v 13:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Hezký Láďo,

jsi frajer, že jsi se kámošky zastal. ještě mě u tebe napadlo, jestli sis náhodou před tou bitkou někde nestihl vsadit:-)

malylada87 - Čtenář - 30.11.2016 v 13:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

MM to by byl kurz na me tak za 3, takze bych se mozna nechal dojebat decision :D :D

Hescores - Čtenář - 30.11.2016 v 13:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Hezký Láďo,

jsi frajer, že jsi se kámošky zastal. ještě mě u tebe napadlo, jestli sis náhodou před tou bitkou někde nestihl vsadit:-)

thor - Čtenář - 30.11.2016 v 12:29
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

"doufám že jsi to nešoulal na body ze zad jako Maia" ahhahaha


Nexter92 - Čtenář - 30.11.2016 v 12:35
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Slušnej výkon :) Kamarádka musí být hrdá, že má kámoše co se jí zastane, ne každý riskuje nakládačku a radši stáhne ocas a odejde..

conor mcgregor - Čtenář - 30.11.2016 v 13:46
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Neboj, určitě mu pak pofoukala rány.

malylada87 - Čtenář - 30.11.2016 v 13:33
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

ty vole to ani ne, pokusy o strhy byly, ale projevil jsem dobrou takedown defence, neboť jsem ráno zjístil, že mám totál servané triko na půl :D :D

Nexter92 - Čtenář - 30.11.2016 v 13:54
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

:D ty krávo, věřím, že tvoje kamarádka určitě ocenila tvoji takedown defence :D Ale měl jsi ju vzít na zem a umlátit ju pánví na GNP :D a pofoukat bebino sis mohl taky nechat :D rozhodně vedš velmi zajímavý život..

malylada87 - Čtenář - 30.11.2016 v 14:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

ty vole ta měla ráno okno a nepamatovala si to, takže mě nedocenil nikdo :D

AlistairMir - Čtenář - 30.11.2016 v 15:46
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Láďo, my to oceňujeme :-D


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

AlistairMir - Čtenář - 30.11.2016 v 15:51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Viper je solidní pořez ten má do FW opravdu daleko no :-D Hele já mám v září 2017 Grznár Cup, takže nevím jestli mám riskovat fight s Gabčou, sice bych to na GnP mohl nějakým zázrakem urvat, ale nechci riskovat, že mi tam něco zlomí a já nestihnu udělat na závody formu, takže jí vyzvu až příští rok kolem vánoc, ok? :-D 


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

Nexter92 - Čtenář - 30.11.2016 v 16:40
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Souhlasím s AlistairMirem - Láďo my tvoji Takedown defence oceňujeme, i tu skvělou postojářskou techniku, kterou jsi sundal toho prvního :D

Jinak na Grznár Cup jo? Takže seš kultík? :) Co já se tu nedozvím.. A kde sis nechával vypracovat jídelníček, chtěl bych příští rok zkusit profi zápas v boxu a potřeboval bych někoho kdo by mě pomohl s dietou a odvodněním jen jednorázově jinak se udržuju :D - Pak určitě se pochlub fotkama z Grznár Cupu :) 

malylada87 - Čtenář - 30.11.2016 v 17:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

mmm co bych si bez Vás kluci počal :D

AlistairMir - Čtenář - 30.11.2016 v 17:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

No teď už dá se říci jo, dříve bylo na prvním místě MMA, ale činky mě nakonec přetáhly, takže MMA tréninky jedu sice pořád, ale soutěžit chci jen v kulturistice :-) Hele jídelníček sem si dělal sám i tréninkovej program. Mám zkušenosti, hodně lidem jsem už jídeláky i tréninkáče dělal, takže jsem soběstačnej akorát tak dva měsíce před soutěží se domluvím s Grznym co myslí na tu závěrečnou fázi, aby vše vylezlo jak má a nezadržoval bych zbytečně vodu :-) co fotky, já Vás pak lidi na tu akci pozvu ať tam uděláte atmošku bude to buď v Praze nebo v Plzni, záleží na tom jestli se Filip s Pavlem budou stěhovat do té Prahy, jak o tom poslední dobu mluvěj. Info dám včas vědět a jestli někdo z Vás dorazí, budu rád, alespoň bychom udělali konečně nějakej ten sraz :-)


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

malylada87 - Čtenář - 30.11.2016 v 18:06
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

No taky by měl Lyoto do prdele mít ten kostým Irského skřeta, jsem na to zapomněl !!!!

 

AlistairMir - Čtenář - 30.11.2016 v 18:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Lyoto hraje mrtvýho brouka, překvapivě :-D ale může mi v tom kostýmu přijít fandit :-D


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

Nexter92 - Čtenář - 30.11.2016 v 18:13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Ty hele to není vůbec špatnej nápad :) že bychom jeli udělat peklo! Když by nás bylo třeba 10 :) navíc bychom udělali ten sraz a ještě tě podpořili :) Nevím jak kluci ale já jsem pro! Musíš ale dát vědět co a jak Grznára moc nesleduju :)

AlistairMir - Čtenář - 30.11.2016 v 18:22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

No bezva, tak to by bylo super :-) jasná věc info dám včas vědět, zaatím je ještě hromada času, ale když plácnu tak plus mínus červen-červenec dám vědět přesný místo, datum, vstupný atd atd. Teď hlavně makám abych nabral co nejvíc čistý svalový hmoty a modlím se, abych se nezranil a byl v září ve formě :-) ale nečekejte žádnou bombu - Neberu steroidy, takže jak tam dorazí nějakej 100 kg nasypanec tak jsem nahranej :-D A dopingovky tam fakt nebudou, však Grzny sám proti sypání nic nemá, ale tak snad nebudu jedinej natural na podiu :-D


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

skala - Čtenář - 30.11.2016 v 21:11
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Ale budeš,práveže budeš.Ja som skusil naturalne 17sutaži,kym ma to nasralo,potom dve na light sypke a jeden rok bolo plus desat kil.Ono je to sutaž kto má silnejši organizmus a žaludok,mna to nebavilo riskovat.Teraz čo sledujem chalanov,už ani jeden fitness model nejde bez chemie,takže uprimne držim palce.

 

conor mcgregor - Čtenář - 30.11.2016 v 21:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Grznár cup je amatérská soutěž, naturálů tam bude většina.

skala - Čtenář - 30.11.2016 v 23:39
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Nebudem sa hadat,ale ked raz robili v Martine na naturaloch testy,z piatich boli chyteni traja.Je to fraska.Tazko v akomkolvek  sporte kde ide o silu svaly odolat,rozdiel je jednoducho obrovsky,najma v hustote.Nakoniec aj v tej MMA,ked clovek pozera reality cr verzus slovensko,pripada mi to ako sutaz naivnych naturalov vs tvrdy realisti.Fandim cechom asi prvykrat vo svojom zivote,je mi to celkom sympaticke.Vzdy fandim outsiderom.

AlistairMir - Čtenář - 1.12.2016 v 02:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Díky, zadarmo jim to nedám a minimálně cenu za nejlepší sestavu si domů povezu já (pokud za to cena bude) :-) 


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

raduz - Čtenář - 2.12.2016 v 06:43
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: gabi - Odpovědět
 

Myslím, že Skala vie o čom hovorí, dnes dávajú chlapci do seba "všeličo" vo fitkách aj nesúťažiaci "kulturisti:), si je to módny trend....

Alistair: držím palec chlape - a nenechaj sa znechutiť našimi kecami:)