přihlásit trvale
Nová registrace
Ohlédnutí za TUF 23 finále

Ohlédnutí za TUF 23 finále

přečteno: 15592×
14.07.2016 v 14:18 | Autor: Caidel
diskuse: 55×
Rubriky: Články - bojové sporty / MMA / Svět

Finálový turnaj 23. sezóny reality šou The Ultimate Fighter se konal v pátek osmého července v MGM Grand Garden Aréně v Las Vegas jako druhý ze série tří turnajů International Fight Weeku. Turnaj byl vysílán na Fox Sports 1 a hlavním tahákem zde byl titulový zápas a zároveň remač mezi šampionkou váhy do 115 liber Joannou Jedrzejczyk a Claudií Gadelhou, které proti sobě koučovaly právě třiadvacátou sezónu TUF. Díky obsazení borců z TUF zde bylo k vidění celkem 7 debutantů (ovšem také jeden vysokoprofilový: Will Brooks) a celá dvanáctizápasová startovka zabrala 2 hodiny a osm minut čistého zápasového času. Favoritům se většinou dařilo, vyhráli v osmi případech a turnaj sledovalo v hledišti 8115 diváků kteří na vstupném zaplatili 736 408 dolarů. 

Sledovanost se dostala těsně nad milion diváků, což je od loňského finále TUF 22 (883 tisíc) slušný nárůst. Na druhou stranu, předzápasy k TUF 23 sledovalo jen 642 tisíc fandů, zatímco u TUF 22 to bylo 809 tisíc. 

A teď již k jednotlivým zápasům.

Hlavním fightem večera byl titulový remač mezi šampionkou Joannou Jedrzejczyk (12-0 MMA, 6-0 UFC) a vyzyvatelkou Claudií Gadelhou (13-2 MMA, 2-2 UFC). Obě zápasnice se střetly už v prosinci 2014 a Jedrzejczyk tehdy vyhrála velmi těsně a diskutabilně na body, což bylo mezi oběma bojovnicemi zdrojem neustálého napětí po celou sezónu TUF 23. Gadelha sice z celé sezóny vyšla podstatně lépe jako osobnost a byla také jednoznačně lepší jako trenérka (bilance 7:1 po čtvrtfinále), v remači jí to ale nakonec nepomohlo. Gadelha sice přišla výborně takticky připravena a kombinací tlaku a porazů si pro sebe nabodovala první dvě kola, pak jí ale zradila fyzička a Joanna vývoj zápasu v pohodě otočila. V třetím přebrala iniciativu a ve čtvrtém a pátém už Gadelhu zcela rozstřílela delšími kombinacemi - zvlášť ve čtvrtém kole se všichni rozhodčí shodli a dali jí kolo 10-8, takže celkový výsledek byl nakonec 2x 48-46, 48-45 a  o vítězi tentokrát není žádných pochyb. 

Parádní bitva byla samozřejmě vyhlášena nejlepším fightem večera a obě protagonistky si tak polepšily ještě o pozápasový bonus - a celkově šlo rozhodně o jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší zápas celého International Fight Weeku. Vzájemnou řevnivost se ještě v kleci pokusily urovnat během pozápasových rozhovorů, ale značně to skřípalo a Gadelha později uvedla, že takto formulovanou klecovou omluvu zkrátka nemůže přijmout. V souvislostí se změnami na čele váhy do 135 liber se také začíná mluvit o tom, že je Joanna možná nejdominantnější ženskou šampionkou (a žebříčky FightMatrixu jí dávají za pravdu jak v divizní dominanci, tak v pound-4-pound), sama Joanna ale uvedla, že jí hodně zajímá v jaké formě se vrátí Ronda Rousey - zatím se tedy sama za nejlepší ze všech ještě označit nechce. Joanna je pochopitelně světovou jedničkou, Gadelha zůstává světovou dvojkou. 

Finále TUF 23 v polotěžké váze byl souboj mezi Andrewem Sanchezem (8-2 MMA, 1-0 UFC) a Khalilem Rountree (4-1 MMA, 0-1 UFC). Rountree byl během soutěže vyřazen a vrátil se díky zranění Hendrickse, proti Sanchezovi který celou soutěží proplul relativně hladce ale neměl vůbec co nabídnout a Sanchez ho hladce ukontroloval na zemi pro výsledek 2x 30-25, 30-26 a stal se tak šampionem TUF 23.  Do světových žebříčků naskakuje tento bývalý šampion RFA jako třiatřicítka, Rountree je někde u sedmdeástáky a utrpěl první porážku v kariéře, na zemi má ale značné rezervy. Pro Sancheze to byla první bodová výhra v kariéře, Rountree se na zemi místy nudil natolik, že zvládal okřikovat svou matku u klece aby tolik nevřískala :)

Finále TUF 23 v ženské váze do 115 liber přineslo souboj mezi Tatianou Suarez (4-0 MMA, 1-0 UFC) a kickboxerkou Amandou Cooper (1-2 MMA, 0-1 UFC). Tatiana si s Amandou vcelku hladce poradila (ačkoli musela bránit jednu solidní páku) a ukončila Amandu D'Arce chokem ve čtvrté minutě prvního kola. Narozdíl od stejné submise o večer dříve, tahle Tatianě mimo titulu šampionky TUF vynesla také pozápasový bonus 50 000 dolarů. Suarez v tomto fightu vypadala výborně a do UFC nastupuje jako světová šestnáctka s třemi stopkami ve čtyřčech výhrách. Zároveň šlo o třetí nejrychlejší finiš v UFC historii této váhy (nejrychlejší: Moroz 1:30) a také vůbec první úspěšný D'Arce choke ve slámové váze. 

Velmi očekávaným zápasem byl UFC debut stále ještě úřadujícího šampiona Bellatoru Willa Brookse (18-1 MMA, 1-0 UFC) a to proti prověřenému Rossu Pearsonovi (19-11 MMA, 11-8 UFC). Debut byl o to zajímavější, že jen o den dříve získal UFC titul bývalý Bellator šampion Alvarez, který také Brooksovi vzkázal, aby toho od sebe příliš neočekával a nenechal se semlít tlakem okolí. Brooks šel do zápasu s tím, že nikomu nepotřebuje nic dokazovat a UFC kariéru bude brát tak jak půjde, zároveň ale Pearsona považoval za soupeře poněkud pod svou úroveň. Pearson měl původně čelit Jamesi Krausovi, po zranění ho ale nahradil právě Brooks. Brooks ale Pearsona asi drobátko podcenil (a nebo se Pearson hodně zlepšil, když vyřešil své dlouhodobé problémy se zažíváním a vzpamatoval se ze špatných pokusů shazovat do pérové váhy) a sice si pro sebe nabodoval první dvě kola, Pearson se ale v třetím do zápasu pěkně vrátil a Brooks se musel hodně bránit, takže zvítězil jen 2x 29-28. Brooks, jež je nyní světovou čtyřkou (což je celkem vtipné, protože v TOP 5 jsou nyní dva borci původem z Bellatoru) a hodlá zamířit k titulu. Hodně se těší zejména na budoucí souboj s Alvarezem, protože v Bellatoru se oba minuli - Brooks získal titul až po Alvarezově odchodu do UFC. Pearson ale z tohoho zápasu podle všeho vyvázl fit a plný chuti bojovat dál - už má totiž dohodnuté, že za dva týdny nastoupí jako záskok na UFC 201 za zraněného Siyara Bahadurzadu proti Jorge Masvidalovi. 

Parádním obonusovaným knockoutem se blýskl „superboy“ Doo Ho Choi (15-1 MMA, 3-0 UFC). Ten Thiago Tavarese (20-7-1 MMA, 10-7-1 UFC) vypnulu ve třetí minutě prvního kola nekompromisní pumelicí na které má zkrátka talent - KO totiž zvítězil už v jedenácti zápasech a v UFC tak zatím vyhrál všechny tři fighty v rámci kterých v kleci strávil pouhé 4 minuty 33 vteřin - takže souboj s Tavaresem, který trval 2:42 byl vlastně zatím jeho nejdelším zápsem v UFC. Choi poskočil na pozici světové šestnáctky a má zájem o velké turnaje - ať už v USA, nebo v Asii. Konkrétně by ho prý zajímal vítěz souboje Swanson vs. Kawajiri, který proběhne na FN 92. Tavares vypadává ze světové dvacítky a je nyní jednadvacátý, v pérové váze má teď bilanci 2-2. 

O nejrychlejší fight večera se postaral zatím neporažený Joaquim Silva (9-0 MMA, 2-0 UFC). Ten využil kopu od Andrewa Holbrooka (11-1 MMA, 1-1 UFC) k tomu aby ho vzal na zem a během pouhých 34 vteřin ho na zemi domlátil ke KO výhře. Holbrook tak utrpěl první porážku v kariéře a Silva se nechal slyšet, že tříměsíční přípravné kempy v MMA zřejmě brzy skončí - kvůli novým pravidlům ohledně vážení bude nutné, aby se borci udržovali v top formě spíše průběžně. Jak Silva tak Holbrook jsou zatím mimo světovou stovku. 

1447 dní trvalo Grayi Maynardovi (11-6-1 MMA, 9-6-1 UFC) získat výhru v Oktagonu. Maynard totiž za poslední čtyři roky prohrál pět zápasů a zadařilo se mu až tentokrát v divoké a nepříliš technické přestřelce s Fernando Brunem (15-4 MMA, 0-2 UFC). Maynard tak konečně přerušil nejhorší sérii své kariéry a dopomohlo mu k tomu až shození do pérové váhy. I tak ale Maynard zvítězil pouze na body 3x 30-27. Stejným způsobem získal i svých předchozích osm výher v UFC a stal se tak historicky prvním borcem, který v UFC vyhrál devět zápasů, aniž by kohokoli ukončil před časovým limitem. Maynardovi tentokrát pomohly také tři porazy (ze sedmi pokusů), což byl jeho nejlepší výkon od titulového zápasu s Frankie Edgarem na UFC 125 v roce 2011. 

Úspěšný debut v muší váze se podařil Matheusi Nicolauovi (12-1-1 MMA, 2-0 UFC), kterého prý hodně zocelily zkušenosti z TUF 4. Ten velmi těsně (2x 29-28, 28-29) přebodoval bývalého vyzyvatele Johna Moragu (16-5 MMA, 5-4 UFC) v oboustranně celkem opatrném zápase. Moraga měl zásahovou přesnost pouhých 27% - zkusil 113 úderů a trefil jich jen 31. Nicolau byl o něco konzervativnější s přesností 48% - 41 zásahů z 85 pokusů. Nicolau je nyní světovou dvaadvacítkou a varuje všechny borce v muší váze: já jsem skutečný a nebezpečný. Což je zatím možná mírně předčasné :) Moraga je nyní třiadvacítkou a dva zápasy po sobě prohrál poprvé v v kariéře.

Jediní další borci z TUF 23, kteří dostali šanci na finálovém galavečeru byli Josh Stansbury (8-2 MMA, 1-0 UFC) a Cory Hendricks (3-1 MMA, 0-1 UFC). Hendricksovi to přitom slíbilo UFC když musel ze soutěže kvůli zranění odstoupit a přenechat místo Khalilovi Rountree. Hendricks své šance nicméně nevyužil a prohrál se Stansburym většinové rozhodnutí: 2x 29-27, 28-28. Stansbury je nyní v polotěžké váze 47. a drží si svou sérii osmi výher v řadě. Hendricks naopak prohrál poprvé v kariéře a je nyní tabulkově 61.

Vítěz TUF Brazil Cezar Ferreira (10-5 MMA, 6-3 UFC) sice trvá na tom, že v UFC ještě nepředvedl ani 20 % svého potenciálu, fanoušky ale v zápase s Anthony Smithem (25-12 MMA, 1-2 UFC) stejně příliš nepřesvědčil. Ferreira to hrál na jistotu hlavně přes porazy (kterých dal šest z šesti) a viditelně tak Smithe frustroval, Smith si ale i tak zvládl jedno kolo nabodovat pro sebe a Ferreira, nyní světová 36. zvítězil jen 3x 29-28. Ferreira zde zaskakoval za zraněného Scotta Askhama, na přípravu měl ale zhruba měsíc a půl a teď by rád zápas s Uriahem Hallem, kterého označil za „snadno vydělané prachy“. 

Jake Matthews (10-2 MMA, 4-2 UFC) si svého soupeře nevybral zrovna dobře. Původně měl čelit Stevie Rayovi, ten ale kvůli vízům dva týdny před turnajem musel odstoupit. Matthews si pak sám vybral jako náhradníka Kevina Lee (13-2 MMA, 6-2 UFC) - šlo prý o soupeře, který se mu líbil stylově a také byl k dispozici časově. Jenže Lee ho v prvním kole vzal dvakrát k zemi a v poslední minutě ho rozbombil TKO GNP, takže se Matthewsovi tato volba rozhodně nevyplatila - utrpěl první KO v kariéře, zatímco Kevin Lee poprvé v kariéře KO zvítězil. Lee je nyní světovou 24. a doufá že by mohl dostat Sage Northcutta. Pokud ne, začně prý trénovat na remač s Alem Iaquintou. 

A ground-and-pound výhra v prvním kole přišla také v zahajovacím zápase večera mezi Li Jingliangem (11-4 MMA, 3-2 UFC) a Antonem Zafirem (7-3 MMA, 0-2 UFC). Tentokrát to ale trvalo jen 2:46 a Jingliang skončil jako vítěz. Jingliang uvedl, že je velice rád že může reprezentovat svou vlast a být označován za „čínského bojovníka,“ raději by prý ale byl, kdyby se mu říkalo „budoucí šampion.“ Zatím je ale stále mimo světovou stovku a v pěti zápasech v UFC střídá výhry s prohrami. Ze třech výher už má ale dvě KO. Zafir prohrál poprvé v kariéře dva zápasy v řadě, všechny tři prohry má KO a v UFC pravděpodobně končí - žebříčkově je až někde ve čtvrté stovce.

Zajímavé statistiky:

 • Joanna Jedrzejczyk obhájila titul potřetí za sebou a je tak mezi UFC šampiony v obhajobách druhá za Demetriousem Johnsonem (8).

 • Ve slámové váze má Jedrzejczyk šest výher - nejdelší série v divizi (a také nejvíc výher historicky). Také má tři pozápasové bonusy, opět divizní rekord. 

 • Jedrzejczyk vítězí hlavně na body - sedm z dvanácti výher má bodových, v UFC čtyři z šesti. 

 • Její tempo je ale pekelné - za poslední čtyři zápasy přestřílela soupeřky 575:195 na podstatné údery. V tomto zápase to bylo 176:63. 176 je šestý nejvyšší počet v libovolném zápase v UFC, pro Jedrzejczyk to ale byl jen její druhý nejlepší výkon - osobák dala proti Valerii Letourneau (220). Jedrzejczyk se přitom rozjela až od třetího kola - během kol 3.-5. to bylo úderově 146:40 pro Jedrzejczyk. Zásahy na hlavu 112:57, na tělo 35:5, kopy 29:1. Celkové údery: 351:191 (to jsou ale poslané, ne trefené, na ty to bylo 191:101)

 • Gadelha zabodovala čtyřmi porazy ze třinácti pokusů. V UFC má zatím čtyři zápasy, v každém z nich uspěla alespoň čtyřmi porazy. V prvním fightu s Joannou jich dala 7.

 • Gadelha si připsala také jeden knockdown - direktem uzemnila Joannu hned v úvodu prvního kola.

 • Gadelha má obě porážky v kariéře na body, ve čtyřech UFC fightech střídá výhry s prohrami - porážky má ale zatím vždy jen od Joanny. 

 • Will Brook si opět užívá nejdelší vítěznou sérii své kariéry - podruhé to dotáhl na 9 výher. Neprohrál od února 2013 (to ho překvapivě knockoutoval Saad Awad). Sedm z osmi posledních výher má ale na body. 

 • Brooks přestřílel Pearsona o 26 podstatných zásahů. Lepší byl v prvních dvou kolech, třetí naopak ovládl 35-28 Pearson. Na celkové údery to bylo 116-76 pro Brookse a Brooks také uspěl s jedním porazem (ze šesti pokusů). Pearson zkusil dva porazy, neuspěl ani jednou. 

 • Pearson v posledních devíti zápasech v UFC střídá výhry s prohrami. Od návratu do lehké váhy to má 6-5 s jedním No Contestem. 

 • Choi má nyní dvanáct výher v řadě, neprohrál od června 2010. V UFC má nyní tři výhry KO v prvním kole a v kleci ještě nestrávil dohromady ani pět minut. Tři KO výhry jsou čtvrtá nejdelší série v historii UFC/WEC divize. Rekord drží Aldo (6 KO v řadě v letech 2008-2009). McGregor měl v letech 2014-2016 pět takových KO. 

 • Tavares byl zastaven v pěti UFC prohrách ze sedmi. V UFC kariéře má 42 porazů. Proti Choiovi stihl dva a tím přeskočil Ryana Badera a je v UFC devátý nejaktivnější wrestler. Osmička je Rashad Evans: 50. 

 • Cezar Ferreira má od návratu do střední váhy bilanci 2-0. Pět z šesti výher v UFC má na body a proti Anthony Smithovi uspěl šesti porazy ze šesti pokusů. Navíc ho přestřílel o 79 úderů. 

 • Anthony Smith má v rámci druhého UFC turnusu bilanci 1-1 a s Ferreirou prohrál na body poprvé v kariéře (což je celkem nezvyklé, protože v kariéře už má 12 porážek).

 • Zápas večera: Joanna Jedzerjczyk vs. Claudia Gadelha. Výkony večera: Doo Ho Choi (KO), Tatiana Suarez (D'Arce choke)

 • Celkové platy: 1 020 000.

 • Nejlépe placení: Šampionka Joanna Jedzrejczyk 210 (105+105) a Claudia Gadelha (100). Další v pořadí je Bellator šampion Will Brooks který dostal smlouvu na 50+50, podobný základ ale mají také Ross Pearson (54) a Gray Maynard (48+48). Kevin Lee i Cezar Ferreira jsou na 27+27, vítězové TUF Sanchez a Suarez berou 15+15. Za zmínku stojí, že všichni finalisté TUF měli základ 15, zatímco nefinalisté (Stansbury a Hendricks) jen 10. Deset bral také Zafir, který v UFC ještě nevyhrál.

 • Reebok smlouva 175 000. Šampionka Joanna 40, vyzyvatelka Gadelha 30, veteráni Maynard, Tavares a Pearson 15, všichni ostatní 5 a méně. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+4
Maltézsky psík - Čtenář - 16.7.2016 v 17:56
Re: Re: Re: Re: Lesnar... - přejít na příspěvek
Ja som proti sypaniu, ale som realista, preto nikoho z UFC neodsudzujem. Ale rešpekt Chaelov...
 
+4
tenet - Čtenář - 16.7.2016 v 18:47
Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - přejít na příspěvek
Na urovni naturalov v republike? FN Nitra vrelo odporúčam. Okuliare sú dole zarucene. Dop...
 
+4
Lyoto - Čtenář - 16.7.2016 v 20:40
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - přejít na příspěvek
Můžete mi někdo vysvětlit vas respekt k někomu kdo sype, za to ze to přizná??? Tak...
 

Všechny příspěvky

RoryMac - Čtenář - 15.7.2016 v 17:57
... - Odpovědět
 

moc sem to pral Claudii za ultimate fighter,velka sympatacka.Skoda ze neurvala i treti kolo.Joanna zaslouzene

ZED - Čtenář - 15.7.2016 v 18:03
Re: ... - Odpovědět
 

Joana zaslouženě? Možná jinej zápas...za mne tenhle určitě ne...

RoryMac - Čtenář - 15.7.2016 v 18:09
Re: Re: ... - Odpovědět
 

1. a 2. kolo pro Claudii, 3. bych se musel podivat znovu,myslim ze Claudie mela takedown kdezto Joanna boxovala a trefovala , 4. a 5. kolo Joanna,ktera mela na konci vic stavy a kontrolovala zaver

RoryMac - Čtenář - 15.7.2016 v 18:12
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

vyrovnanej fight ale myslim ze i Gadelha vedela ze to nestacilo a byla s vysledkem smirena 

malylada87 - Čtenář - 15.7.2016 v 18:40
Novinka - Odpovědět
 

Tak zajímavost, Fedor příšel o výhru s Maldonadem. WMMAA rozhodla, že tento výsledek je 28:28 a byl změněn na remízu.

 

 

L.I.F.88 - Čtenář - 15.7.2016 v 20:04
??? - Odpovědět
 

Poradi mi někdo nějak odkaz na Lima


"I was not impressed by your performance" GSP

malylada87 - Čtenář - 15.7.2016 v 20:17
Re: ??? - Odpovědět
 

Lima?

L.I.F.88 - Čtenář - 15.7.2016 v 20:54
Re: Re: ??? - Odpovědět
 

Myslím 158 Daley vs Lima


"I was not impressed by your performance" GSP

yamay - Čtenář - 16.7.2016 v 20:59
Re: Re: Re: ??? - Odpovědět
 

http://fights-stream.com/live/bellator-live-stream/channel-1/

 

Chael Perosh - Čtenář - 16.7.2016 v 04:13
Lesnar... - Odpovědět
 

Brock Lesnar měl pozitivní nález, čeká se jak dopadnou výsledky vzorku B...tak UFC 200 je na nálezy prokletej turnaj, nejdřív Kokeš, teď Lesnar...z největší akce historie UFC se stává zlej sen díky antidopingovkám. Budu se opakovat, ale řeknu to zas - je mi úplně jedno, že sypou, sypu taky, ale sakra tak si tu sypku pohlídám zvlášť na turnaj jako byl tenhle...a kdo na tom tratí nejvíc kromě usvědčených sypačů, kteří jsou ze dne na den vlastně bez zdroje příjmů? My fanoušci , co budeme muset čekat rok či dva na své oblíbence...Frank Mir, Kokeš, Lesnar...černej rok pro MMA

Chael Perosh - Čtenář - 16.7.2016 v 04:14
Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Koho to zajímá víc tak článek zde 

conor mcgregor - Čtenář - 16.7.2016 v 05:48
Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Lesnar byl vždycky jasnej. Jak bys sypku pohlídal? Podle mě jí akorát maskují při shazování váhy (nevím, kolik shazuje Lesnar do HW), protože kdyby úplně vysadili, tak je to dost rozhodí.

malylada87 - Čtenář - 16.7.2016 v 08:04
Re: Lesnar... - Odpovědět
 

No hlavně by mě zajímalo, zda to už před turnajem nevěděli a nechtěli tím pohřbít největší turnaj a tak se to tutaloo co nejdéle. Protože ten vzorek je z 28.6. :D ..... a zveřejnění toho příišlo těsně po turnaji. Kdyby před turnajem přišli o dvě hvězdy tak mazec. Já jsem rád, že Huntovi anulují porážku a také se Hunt ozval, že chce část platu Brocka, což se nedivím, to by byl strašný randál :D.

Můj názor je, že Chael má pravdu v tom, že padně díky tomu hodně zápasu, které bychom chtěli vidět, ale hold někteří si třeba nechtějí kurvit zdraví a fér by to nebylo. Nedělám si růžové brejle, sypání bude. Ale na druhou stranu je vidět, že s tím něco chtějí dělat a částečně se jim to daří. Prostě duch sportu byl založený na férovosti a jiných hodnotách a nechci se dožít toho, že svýmu děcku budu říkat, tak teď si sypni, je to normalní, dělá to každý, jinak vrcholu nedosáhneš. REEM sypal, chtli ho, splaskl na půlku ve svalech a jakou má fazonu. Já prostě toho příznivec nejsem.

webfighter - Čtenář - 16.7.2016 v 08:48
Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

fairplay ? Kdyz rusti sportovci sypou vsichni a je to vedene statem ... Sypalo se, sype se a sypat se bude vzdy, jen se bude menit co je a co neni zakazane smesnymi antidopinkovymi komisemi, ktere jsou jen politickymi posty pro kdejakeho smejda, co klidne zkurvi zivot sportovci.

MartinSE - Čtenář - 16.7.2016 v 15:45
Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

takze antidopinkova komise kurvi zivot sportovci??? nekurvi si ho on sam? uz som to tu raz pisal. sypacka je kazdeho vec. pokym sa k nej prizna a netvrdi ze to je z tvarohu a vlocek. predstav si nesypes a najlepsie roky svojho zivota si druhy za Amstrogom. vecne druhy, pozerajuci zdola na "sampiona" ktory tvrdi ze je cisty, ma najlepsie zmluvy a najvacsie prachy. vies ze je dobry, dres nadoraz, ale citis ze ho nemozes porazit a vies preco. napriek tomu nevyuzijes moznost zrovnat rozdiel lebo mas na to dovody. je jedno ake. proste nedvihnes ruky ked si vyhral pretoze vies, ze to je podvod z tvojej strany. preto respekt Chaelovi za to, ze priznava sypacku a respekt kazdemu jeho superovi, ktory s nim prehral ak bol cisty za to, ze to skusil ked podmienky neboli rovnake.  

Nexter92 - Čtenář - 16.7.2016 v 17:41
Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

a tobě respekt že takto myslíš chlape! sám bych to líp nenapsal a máš totální pravdu! a ještě jednou díky za tento koment!

Maltézsky psík - Čtenář - 16.7.2016 v 17:56
Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Ja som proti sypaniu, ale som realista, preto nikoho z UFC neodsudzujem. Ale rešpekt Chaelovi za to, že na anonymnom fóre priznáva sypačku? Však nikto nevie, kto to je, a ak ide s Chaelom do zápasu čistý borec, tak je mi ho ľúto. Ja by som svedomie na to nemal vyhrávať nasypaný proti čistým súperom, v UFC je to iné, tam sypačov bude veľa, ale na úrovni republiky sa určite nájde veľa naturálov. Ja som raz na bežeckých pretekoch použil salbutamol, a z dobrého umiestnenia (2. miesto) som mal zmiešané pocity, finančnú odmenu, kt. som vyhral som preto daroval, napriek tomu, že ako astmatik mám na salbutamol nárok a mal som ho od lekára na predpis. Na mojich posledných pretekoch som preto išiel čisto, bez salbutamolu, aj keď ako astmatik som ho použiť mohol. 

tenet - Čtenář - 16.7.2016 v 18:47
Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Na urovni naturalov v republike? FN Nitra vrelo odporúčam. Okuliare sú dole zarucene. Doping je vždy podvod proti pravidlám. Ak pravidlá hovoria bez dopingu, tak alibi sypem preto, aby som mal proti nasypanym šancu je blbosť. Normálne je nedopovat. Hunt by mal dostať 50% od Brocka

MartinSE - Čtenář - 16.7.2016 v 19:56
Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

neviem kto je Chael, ale to nevadi. povedal otvorene ze bere a za to priznanie je ten respekt. mam vela znamych ktori beru a ktori mi budu tvrdit ze su cisti, napriek v kuse cervenemu ksichtu od zvyseneho krvneho tlaku, vystupenych zil, prirastkom 10+kg za par tyzdnov, agresivity a pod. az prejde leto, tielka znovu vystriedaju mikiny aby nebolo vidiet stratu "kvality"...:-) chodia po doktoroch s dojebanymi slachami a vazmi lebo im akosi nestihali hardcore trening svalov. urcite to poznas a vidis okolo seba tiez. nikoho nesudim. povedal som, ze je to kazdeho vec. respektujem vsak len toho kto hra podla pravidiel pretoze v sporte, ktory tu preberame, nejake su. preto vyhra "urobeneho" Lesnara nema nijaku cenu pre mna. na tom ale nezalezi, pretoze ja som len fanusik mma:-) p.s.: o to viac sa mi lubi ked Nurmagomedov alebo Diaz pokrci niektoreho z tych vyhonenych idolov, aj ked nemozem zarucit ci aj oni neberu...:-)

Lyoto - Čtenář - 16.7.2016 v 20:40
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Můžete mi někdo vysvětlit vas respekt k někomu kdo sype, za to ze to přizná??? Takže fetak kdyz řekne ze fetuje ,bude mit vas respekt? Zloděj co neco ukradne a jde se přiznat tak taky???? No sorry ale vždycky jak si tady čtu, jako ze respekt zes to přiznal tak umírám. Mimochodem kdo se to vlastne přiznal? Anonym na int diskuzi, o kom vlastne neví nikdo vubec nic? To je super přiznání. Nic proti nikomu ani proti Chaeloj v tomhle , jen tomu uplne nerozumím a někdy mi přijde ze se lidi zbláznili.

tenet - Čtenář - 16.7.2016 v 21:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Rešpekt ma asi veľa foriem. Chael je rešpektovaný asi ako mma aktiv na úrovni (všetci tomu veria, hoci nie je dôkaz), je rešpektovaný za odvahu (priznať sa hoc ako anonym) asi nedokáže každý, je rešpektovaný za prístup  (zjavne nehrane sebavedomie), čo tipujem neznamená, že si zaslúži rešpekt komplexne. Nezaslúži, ale ako sledujem tieto debaty, tu nikto nerešpektuje nikoho, no je fakt , že Chael ma toho rešpektu najviac. 

Lyoto - Čtenář - 16.7.2016 v 21:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Opet rikam, respektovat někoho u koho nevím kolik mu je, jak vypada, jak se jmenuje, co děla mne přijde zvláštní . Jediný co vim je ze sype, to je vazne respektuhodne.Nechci jen nejak věřit tomu ze lidem opravdu staci tak malo. Respektoval bych ho pokud by se přiznal kdo to je a ne ze sype. Pakliže jsme to dotáhli, ze si zaslouzeji respekt lidi co sypou a jeste vykrikujou ze sypou , tak to je opravdu smutný. Tim nechci rict ,ze ma povinnost rict kdo to je. To nikdo tady, ale Chael vas tady drží Furt v nějaký mysterii aby to jako bylo tajemný. A proto rikam , bylo to zajímavý ze zacatku, dnes to ma u me vahu divny komedie. A jeste jedna věc k Ch. sypce. Říkáte ze se přiznal... Ale v každým jeho druhym příspěvku je věta...JA TAKY SYPU A NESTYDÍM SE. No to mi přijde spis uz jako chvastani. A jak psal někdo nade mnou, .... Sypu protože sype kazdej je alibismus prvni třídy. Je to proste podvod, hotovo ... A vubec tomu rozumět nemusím , jsou daný pravidla a tim to konci. Vse ostatní jsou výmluvy. Jestli se někdo ted bude chystat mne napsat neco ve smyslu , ze si to mam jít zkusit jako to jako bez toho zvládnu... Tak rikam, nepůjdu a jestli do toho někdo jde s tim ze automaticky musi podvadet tak to je špatně. SYPKA, STEROIDY=PODVOD! Je někdo kdo tohle chápete. Nebo respektujem podvodníky, za to ze přiznali ze podvadej??? Budu ho respektovat (Chaela) za to ze fighter, za nějaký jeho názory s kterýma souhlasím nebo ne, ale maj smysl. Za cokoliv , ale ne za to ze sype prece.

tenet - Čtenář - 16.7.2016 v 22:08
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Ja s tebou súhlasím, nakoniec píšem rovnako. Ale na druhej strane: je to jeho vec. Tipujem, že nakoniec ho to tu nebude baviť a prestane casom prispievať. Keď sa furt do niekoho furt reze za to, že je iny, tak to znechuti. U väčšiny. 

Chael Perosh - Čtenář - 16.7.2016 v 23:07
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Hele Lyoto beru, že mě nemusíš dokonce chápu i důvody proč ok, ale jak bych se tady asi mohl přiznat? Dochází Ti, že by to v tu chvíli ohrozilo hodně lidí kolem mě? Tohle není jen o mně tohle je o více lidech, o dobrých lidech (ať už si o nich myslíš co chceš) a já nebudu svým zveřejněním identity jim dělat problémy. Navíc jsem prohlásil, že každej můj soupeř byl nasypanej (jak to vím je fuk) takže bych neukázal jen na sebe ale sakra na X dalších zápaníků a nejsem prase, abych tady jmenoval kdo sype. Tvůj postoj k dopingu beru, je krásně čistej a brát to tak všichni byl by sport hezčí svým způsobem, ale prostě je to pohádka a máš megarůžový brejle když věříš kolik máme čistých fighterů. Asi tolik kolik tu máme eskymáků. Prostě ten kdo se MMA aktivně věnuje, zná se s lidma a vidí do toho ten ví, akorát se o tom nemluví. Probuďte se, v posilce potkáte mladý kluky co berou (a není jich málo) jen aby vypadali dobře do plavek a vy věříte, že fighter , kterej se chce někam dostat bude čistej, když vidí že bez sypky na špičku prostě nemá? Že zahodí celé ty roky kdy se tomu věnoval? Jako malej kluk asi nevěděl před jakou situaci se jednou dostane to měl max sen že bude úspěšnej. Jako sem ten sen měl já. Trénoval jsem od mala, pravidelně chodil na tréninky, vyrůstal s disciplínou, pak když jsem byl v pubertálních letech když ostatní šli chlastat na dízu, já si míchal proteiňák a šel chrápat a mám to všechno zahodit, jen abych byl hrdina pro všechny co nesnesou doping? Tak sorry, nesnášejte mě ale prostě to nezahodim. A že se tím chlubím? Houbeles, říkám to proto abych nebyl opět nařčen jak už jsem jednou byl, že na někoho páskuju, že sype a přitom sypu sám. A tvrzení - berou všichni, budu brát taky - že je alibismus? Říkej si tomu alibismus, ale víš kulový jakej je to pocit když seš čistej a dostáváš den co den sodu od týpka, kterej na Tebe absolutně neměl dokud nezačal brát. A pak od dalšího a dalšího. A najednou seš nejhorší z gymu dřeš jak barevnej a pokud nejsi jeden z miliardy tak holt na ně čistej mít nebudeš a máš volbu - budeš hrdě poslední nebo po tom sáhneš taky a nakopeš jim zadek. 99% sportu je o tom že to jeden nasypanej borec nandá druhýmu nasypanýmu borci. Tečka. Takže žádnej alibismus, je to volba. Volba každýho člověka. Já si zvolil. Nejsem na to pyšnej, dokonce se dá i říct, že sám sebou občas opovrhuju ALE vybral jsem to jediný co jsem mohl pokud jsem nechtěl začít MMA dělat jen jako koníčka. Pokud tady lidem vadí, že sem přispívám fajn, klidně s tím přestanu, pokud se tady můžeme bavit o něčem jiném než dokolečka řešit kdo jsem a že sypu tak to bude ještě víc fajn, ale už mě to unavuje dokolečka to číst. Napíšu že Lesnar měl pozitivní nález a debata se stočí k mojí sypce. Napíšu, že Kokeš je šmejd první třídy když naboural těhuli a debata se stočí k tomu, že hlavně že já jsem svatej když sypu a jeho si dovolím vzít do huby. Vím jediný, když jste se (už nevím kdo) tenkrát ptali jak to má Denisa se sypáním tak jsem měl říct - NEVIM. A dál držet tlamu, místo toho jsem o tom začal diskutovat, přiznal jsem, že já čistej nejsem a od té doby se to řeší, takže vlastně moje chyba měl jsem mlčet a všichni by spokojeně žili ve svém snu, kde je sport čistej jak sníh a nikdo nic nebere až na pár nezbedů jako BF, Reem, Lesnar, Sonnen, Belfort, Gilbert, Mir, Silva,Kokeš, Barnett, Machida....jééé ono jich není pár ono jich je dost a jsou mezi nima dost velký legendy ke kterým spousta lidí vzhlíží...Tfuj měli bychom je začít hejtovat ne když jsou zlí a dopujou...zanevřel si na Lyota Machidu? Je to přece usvědčenej sypač...no pro mě jsou všichni vejš zmínění týpci borci před kterejma smekám (jo i BF a ze sportovní stránky i Kokeš). Ať si to každej srovná jak chce. 

Lyoto - Čtenář - 16.7.2016 v 23:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

No tak nechápeš můj pohled. Růžový brejle nemam a je mi jasny jak to funguje. U Denisi si nic říkat nemusel. Staci nebo stačilo se na Denisu podivat a bylo to jasny. Ve směs proti sypce nic nemam. Kdyz jde někdo do posilky a chce byt velkej, jeho boj. Neříkám ze nevím jak to funguje. Kdyz se nazobu a pujdu zvedat železo, naberu kila navíc. OK, podvedu(jestli se to tak v tomhle případě vubec da nazvat)sam sebe.  Česky mma bych vubec  nesrovnaval  s Ufc , kdyz uz jsme u česky scény a někdo začne vytahovat jména Silva,Machida atd. Me jen vadí pohled lidi a slovo respekt za to ze někdo sype. To vubec nema nic společnyho s tim jestli mam nebo nemam neco proti sypce. A ze te nemusím??? Hovno, to co nemusím je vždy kdyz začnu cítit, ze se z toho prave děla jako ze mam pocit ze jsi na to pysnej a nebo někdo přijde s tim , ze RESPEKT.  Jestli rozumíš o co me jde... Vim ze je doping a doping . Silva zral neco aby se mu hojila noha , Machida zas prášky který koupíš normálně v US ve wallmartu bez receptu. Tenkrát jsem to kupoval tatoj. Uz nevim ted jak se to jmenuje. Říkali se tomu neco jako prášky vecnyho mladí. A pak do sebe někdo pumpuje testak a ostatní na sílu, agresivitu nebo potlačení bolesti (Leben ) Takže je opravdu doping a doping. Jinak moji dva nej fighteri jsou právě Silva a Machida. Nikdo neni spatnej člověk ze sype asi, ale vadi mi z toho dělat naopak , ze jsem snad dobrej nebo neco vic. Bohužel o lesnaroj si ted myslím ze je to srac, protože jsem presvedcenej ze to věděl, ze i věděl ze se na to přijde a došel si jen pro prachy. Proto rikam tomuhle případu totální PODVOD. A začínám i snad věřit ze v tom někdo mel prsty. Jak je možný ze Jonese stopli tři dny pred zapasem a Lesnara pustili ? Protože by cela 200 šla do hajzlu. Jinak od TV za me 200 jeden z nejhorších turnajů tento rok.

Chael Perosh - Čtenář - 17.7.2016 v 00:02
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

To že Lesnara pustili a Kokeše ne opravdu smrdí. Museli to vědět u obou dopředu a přesně jak říkáš - nechtěli aby se ten turnaj úplně pohřbil. Pak mi ale hlava nebere proč do oktagonu nepustili oba. I kdyby Kokeš vyhrál, titul by mu pak sebrali a výsledek by se anuloval, ale fanoušci by viděli souboj na kterej se klepali hodně dlouho. U mě Lesnar šmejd není, ten chlap málem umřel jak byl nemocnej a dokázal se vrátit a obhájit proti Carwinovi. A teď po pětileté pauze přejel Hunta, kterej čistej také rozhodně není. Ať to s ním je jakkoli já ho obdivuju. Má jak se říká pět a půl zápasů a dokázal to co spousta dobrých borců ne. Všichni čeali jak v UFC pohoří a on si dokráčel pro titul a 2x ho obhájil. V tu dobu měl jakou statistiku? 5-1. Takže o titul šel když měl 2-1. Ukaž mi borce co po třech profi zápasech vyhraje titul nejprestižnější MMA organizace a ještě v těžký váze kde stačí jedna dobrá morda. Prostě nadčlověk. Můj názor.

skala - Čtenář - 17.7.2016 v 14:57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Ja osobne tu umieram z tychto moralizátorov.Najvačší uder tu rozhodne dal MartinSE s tým Armstrongom.Najvačší zloduch cyklistickej historie,ktorá išla ruku v ruku s dopingom..od prvého ročníku.Ak s tym má niekto problém,nech si prečíta niečo o cyklistike.Oni sa tak snažili zleho Armstronga porazit,sorry kto?Každy z prvej desiatky,Ulrich,Pantano,desiatky špičkovych pretekárov z tej doby,plus ich domestici,všetci išli presne v rovnakom systeme prípravy a dopingu..len po rokoch ,ked finančne vyschli,začali tvrdit ako boli nutený k tomu samotným zlounom armstrongom.Kto tomu verí,dve varianty,bud strašne naivný Pancho Villa,alebo ozaj blb.Predošle generácie radšej nikto nerieši,v sučastnosti su to najviac testovaní ludia na planete,ale realitu budeme vediet tak za desat rokov.Armstronga tiž nikdy nechytili.Všetci tu niečo odsudzujete,z teoretickej roviny a bez najmenšej znalosti veci.Ako chcete zvladat tolko roznych športov čo potrebujete v mma bez zregenerovania?Ja to viem posudit len z hladiska sily a narastu svalov,rozdiel v sile niekde aj 50kil.Bez steroidov imunita v uplnej zataži a diete v riti,kopa zranení.Potom si musí každy zhodnotit či mu to za to stojí,mne nestálo,ale v mma nemyslím že su potrebné nejake vysoke davky chemie ako v silovych športoch,takže riziko je o dost nižšie.Potom je dalšia vec,plujete tu na Lesnara,ako vy ste si istí,že by ste prešli cez dopingovu kontrolu?Nebol by som si vobc tak istý,su desiatky látok čo človek kondične si cvičiaci v doplnkoch prijme,pritom pri testoch by neprešiel.Chael rozhodne posobí dost inteligentne,zatial vždy to malo hlavu a patu,na rozdiel od tej nadutej morality čo ste tu odborníci na dopin spustili.Keby ste vy sypali,rozbijete hubu aj Lesnarovi,ja viem.

skala - Čtenář - 17.7.2016 v 15:06
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

U mna teraz uplne padá Hunt.Najprv bol rád že to prežil,bol bitý na zemi ako žito,prežil len vdaka svojej tvrdej palici,ale predsa si asi nasledky odniesol.Teraz tie jeho prehlasenia,Lesnar má ranu ako pussy,chcem polovicu,chcem všetko...kedy to tak zafungovalo,aj v prípade pozitivneho testu?Nejak to zrazu nevie prekusnut.S čistotou Hunta,bol vo všetkých federáciach ,kde sa sypalo neobmedzene,takže stareho psa novym kuskom asi nenaučíš.Určite v tom veku len tak prirodzene lahko schudne na zapas tridsat kil a udrži si vykonnost.

The Viper - Čtenář - 17.7.2016 v 00:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Ještě nevyšel ani B vzorek a ty už ho nazýváš sráčem ? Tak co je potom Anderson ? Nasypanej jako duha a nestačil na weltra Diaze ? Navíc jak to s dopingem před UFC 200 měl právě Anderson ? 

Lyoto - Čtenář - 17.7.2016 v 00:25
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Prosim te Vipere. Je mi uplne jedno jestli vzorek b je nebo neni . Myslím ze je uplne jasny jak to dopadne. Srac jsem rekl jen kvůli tomuto případu na 200. Věděl to,věděl ze se na to přijde a došel jen pro prachy.  Ne kvůli tomu jak zápasil nebo jak zápasil kdysi. Toto byl proste umyslnej podvod. Co myslis ze mu najdou? Panadol? Asi ne.... Anderson kdyz uz vytahuhes tak si najdi co mu našli a kdy mu to našli. Ted vzal fight 6 týdnu po operaci s ultrawrestlerem. A co se stalo. DC ho dokázal jen vzít na zem a tam ho udržet. Silva je a bude legenda a to mu nevezme nikdo i kdyz ho budes nesnaset. Ale ve finale si sel taky jen pro prachy. U Lesnara me to sere jen v tomhle případě. Ne jakej je člověk. To ani nemuzu vedet.

The Viper - Čtenář - 18.7.2016 v 22:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Jinak když jsme u těch dopingových hříšníků, tak mě fascinuje, že se nikdo nepozastavuje u Sageho. Jeho fotka, na které mu je podle popisu 7 let a vypadá tam "velmi přirozeně" asi stejně jako jeho psotava teď (ty vystouplé bicepsy). Takže UFC 200 i přesto postiženo sypači ať už chycených či nechycených. Ale má to jednu výhodu, "čistější" kořeni se teď budou drát dopředu jako Gegard a Bisping.

Lyoto - Čtenář - 19.7.2016 v 09:53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

No tak Northcut vypada jak chodici steroid. Jeho otce zatkli kdysi práve kvůli distribuci steroidu mam pocit. Videl jsem ty fotky jak říkáš. To je extrem. Tomuhle fighteroj jsem na chut nepřišel a nikdy asi ani nepřijdu.

tenet - Čtenář - 17.7.2016 v 00:15
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Chael, ty si ako ja, naivný, nie som na to hrdý, ale ani sa za to nehanbím. Si si tu podpísal rozsudok tým, že si sa priznal. Ono to neprestane. Všetci by ti mali dať pokoj. Ja chcem vedieť od teba čo najviac, nie kto si, ale ako trenujes a tak. Za mna super, že si tu, aj keď som proti sypke, motivujes, davas príklad, máš jasnú hlavu. Zasa buďme objektívny, niekto ako Chael tu dáva svieži vietor do fóra, nie je to furt, že ten je debil, ten nie je, tu ja taký kurz a tu iný, a tak. Asi je blbosť čo píšem, tak sorry.

Chael Perosh - Čtenář - 17.7.2016 v 00:22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Já v tom blbost nevidím. Za sebe říkám dvě slova - Díky chlape.

The Viper - Čtenář - 16.7.2016 v 23:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Takže soudím že "Lyoto" tam nemáš, protože by jsi byl fanoušek Lyota Machidy, který letos měl pozitivku taky.

Seznam zakázaných látek je velký a né za vším jsou steroidy. PED nejsou STEROIDY !!! Navíc před lety kdy v UFC Lesnar byl králem nikdo o sypkách neřekl ani slovo, ale ted je to najednou trendy. To můžete obvinit už každého, navíc u Lesnara se šušká ohledně léků na astma. Byl 5x testován a pouze jeden pozitivní ? To si jako odchcal testy a pak si natankoval koňskou jehlu do prdele ? Prosim Vás.....

MartinSE - Čtenář - 16.7.2016 v 23:32
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

pozri Chael si to vybral sam a sam si ponese pripadne nasledky za to. moj respekt k nemu je za to, ze to priznal, rovnako ako tebe za tvoj nazor s ktorym suhlasim. a to ta nepoznam, neviem ako vyzeras ani kolko mas rokov.  

kaviar.killer - Čtenář - 17.7.2016 v 08:33
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

mna by zaujimala trosku ina story line,az raz budu tipci typu DOPING FREE AND POSITIVE ktori su tu dnes za hrdinov,v ulohe fotrov dochadzajucich s detmi na treningy...

skala - Čtenář - 17.7.2016 v 15:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Je to asi prirodzený názor od obdivovatela velkej papule ja som irsky king vy gadgeti,len mi nedajte nikoho vyššieho ako ja s dvojtyždnovou prípravou,lebo budem musiet mat dvadsatsedem vyhovoriek prečo prehrám a moje ego sa zruti a nikdy nič neobhajim,proti tym trpazlikom.

skala - Čtenář - 17.7.2016 v 15:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

To Lyotovi.

Bodom - Čtenář - 16.7.2016 v 10:33
Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Neviete, ci je nalez dopingu dovod na reklamaciu tiketu vo fortune? Nakolko vysledok zapasu bude taktiez zmeneny.

yamay - Čtenář - 16.7.2016 v 11:36
Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Stavka uz prebehla, v octagone Brock vyhral, takato dodatocna zmena vysledku nie je dovodom na vratenie penazi. Bohuzial. Myslim, ze to tak bude vsade.

predator - Čtenář - 16.7.2016 v 11:49
Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

škoda že sa vo fortune nedalo staviť na to že budemať brock nález to by som si bol určite stavil...

Nexter92 - Čtenář - 16.7.2016 v 13:19
Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Chlape tam by byl kurz 1.01... už před turnajem jsme tu skoro všichni řešili že Brock tím prostě neproleze.. Vide jsi toho chlapa na vážení? Jak si stoupl k Huntovi tak výpadal jak obr s videoher mortalkombat..čekal sem ze to ufc zveřejní až po turnaji..

Nexter92 - Čtenář - 16.7.2016 v 13:20
Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Lado Belator tento víkend někdo zajimavej na sazecku? :)

malylada87 - Čtenář - 16.7.2016 v 16:45
Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

Kamo me Bellator vubec nezajima, me to proste nudi. Na ty borce nevsazim a kdyz vidim ty matche, tak tam budou nizky kurrzy na favority. Mozna Limu bych zkusil, prece jen na zemi je lepsi a myslim, ze soupere uvali.

Nexter92 - Čtenář - 16.7.2016 v 17:42
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lesnar... - Odpovědět
 

já to taky právě nesleduju, ale potřebuju se ještě zhojit z UFC200 takže lepím kde se dá.. nějak jsem to poskládal tak snad to padne ještě jsem přidával box tak uvidím :) ale díky za odpověď:)

Maltézsky psík - Čtenář - 16.7.2016 v 08:29
... - Odpovědět
 

Vidím že USADA robí dobrú prácu, je síce pravda, že tak prídeme o množstvo zápasov, a sypať sa aj tak vždy bude, ale takto sa sypať bude určite menej (viď Reemovu premenu). Tie testy určite nebude také ľahké obísť, inak by nechytili takého Jonesa, ktorý má okolo seba pravdepodobne najlepší možný tým, zvlášť pred jedným z najväčších zápasov jeho života kedy si musí dávať pozor. Ja to považujem za dobrú vec, takto dostanú v UFC šancu aj borci, ktorí nechcú v 50 zomrieť na infarkt a ktorí by inak nemali šancu vzhľadom na to, ako vizerali niektorí borci na dopingu alebo trt, napr. Reem,Belfort.

tenet - Čtenář - 16.7.2016 v 21:35
Re: ... - Odpovědět
 

Nerozumiem tomu celému, výsledok z antidopingovky je z 26.6 a USADA si robí dobrú prácu? A nerozumiem ani platu 2,5 pre jedného, to zarobí turnaj na divákoch toľko? 

Maltézsky psík - Čtenář - 17.7.2016 v 15:55
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Dobrú prácu v tom zmysle, že tam nie je len na srandu ale naozaj veľmi komplikuje sypanie. Jones nie je žiadny amatér, má skvelý tým, preto to, že ho chytili, považujem za dostatočný dôkaz toho, že tie testy nebude také jednoduché obísť. To, prečo Lesnara do zápasu pustili netuším.

tenet - Čtenář - 17.7.2016 v 16:15
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Ja si myslím kompletne niečo iné. Aký tím ma JBJ absolútne netuším, ani jedno meno nepoznám, zdá sa mi, že za tym je to, že sa rozhodli JBJ odstaviť. Šampión, kt. kazí image UFC je nežiaduci, už je opozerany, je čas na nový prospekt. Mne sa páči Northcutt, Lewis, Alvarez, svieza krv. 

willy666 - Čtenář - 17.7.2016 v 16:38
Re: Re: ... - Odpovědět
 

len na vstupnom sa vybralo 10,7 miliona...a dalej su PPV prenosy, podla mojich info jeden PPV prenost stoji 60 dolarov a ked bolo UFC 100 tak bolo predanych okolo 1,6 miliona PPV ( vtedy boli asi lacnejsie PPV ), takze ak bolo predanych aj teraz 1,6 milipna PPV tak len s tychto platenych prenosov UFC vygenerovala takmer 100 milionov dolarov...a mimochodom Lenar mal 2,5 miliona iba zakladny plat, ked sa mu zapocita sponzoring, nejaky podiel s PPV tak jeho plat sa mu niekolkonasobne navysi...za 2,5 miliona by tam fakt nesiel :)

malylada87 - Čtenář - 16.7.2016 v 19:08
rizin - Odpovědět
 

tak novinka, v pyramide rizinu v HW se objevi i Walderlei a Crocop, tak doufam, ze tam bude i Denisa, timhle by si mohl udelat slusne jmeno !!!! V zari bude pyramida 16 a postupujici pujdou do 8cky v prosinci

malylada87 - Čtenář - 17.7.2016 v 22:30
Pešta - Odpovědět
 

Viktor začíná dělat zajimavá videa, ze soustředění Blackzilians anyní probíhá jeho příprava na Tyburu. Celkem zajimavý trenovat se Struvem, Rumblem a ten trenér je blázen :D

1 část:

https://www.youtube.com/watch?v=JznphrP5njo

2. část:

https://www.youtube.com/watch?v=ywhZAdiH_iM&feature=youtu.be

malylada87 - Čtenář - 18.7.2016 v 21:45
Novinka - Odpovědět
 

Dva parádní fighty vypsány pro turnaj FN 94:

Michael Johnson vs. Dustin Poirier

Uriah Hall vs. derek Brunson.

....věřím Dustinovi a Brunsonovi, oba se výhrou přiblíží k vyzyvatelským pozicím o titul.

malylada87 - Čtenář - 19.7.2016 v 07:23
Novinka - Odpovědět
 

vypsaný nový match, rematch mezi Lauzonem a Millerem, oba skvěle zvládli fighty na UFC 200, docela jsem na ten fight zvědavý. Asi nějaká korunka padne na Millera :D