přihlásit trvale
Nová registrace
Nový majitel z Hong Kongu přivede K-1 zpět k životu

Nový majitel z Hong Kongu přivede K-1 zpět k životu

přečteno: 4769×
07.03.2012 v 00:02 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 5×
Rubriky: Aktuality / K-1 / Svět

Holandská kickboxerská organizace It´s showtime včera vydala oficiální prohlášení, ve kterém uvádí, že je blízko podpisu smlouvy s novým majitele značky japonské soutěže K-1. Tím je Mike King z hongkongské společnosti. Sídlo K-1 se přesouvá z Japonska do Hong Kongu a oficiální název soutěže se mění na K-1 Global.

Ačkoliv nový majitel nepřebral dluhy japonské společnosti FEG, nová K-1 se rozhodla všem bojovníkům vyplatit bonus při podpisu smlouvy, který představuje 50% dlužné částky od FEGu. K-1 by měla znovu přijít k životu ještě letos. V plánu jsou 4 velké turnaje včetně finále 16 a 8 nejlepších bojovníků v přidružené soutěži K-1 MAX. Do soutěže by měly být vloženy značné finanční prostředky pro bonusy zápasníků. Oznámení konkrétních částek, jakož i termínů turnajů přenechává It´s showtime na novém vedení K-1 Global. Oficiální oznámení by mělo být vydáno během následujících tří týdnů.

V tuto chvíli již s novou K-1 uzavřeli smlouvu tito bojovníci z It´s showtime: Daniel Ghita, Tyrone Spong, Hesdy Gerges, Paul Slowinski, Rico Verhoeven, Anderson ‘Braddock’ Silva, Ben Edwards, Melvin Manhoef, Sergii Lashchenko, Mourad Bouzidi, Dzevad Poturak, Chahid Oulad El Hadj, Gago Drago and Andy Ristie, Ruslan Karaev, Harut Grigorian, Chris Ngimbi, a další.

Smlouvu s K-1 Global už mají i některá další velká jména kickboxerského ringu, která nespadají pod management It´s showtime.

foto:
headkickoflegends.comSouvisející články

 
 

 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+1
Heimdall - Čtenář - 7.3.2012 v 23:50
Re: :) - přejít na příspěvek
Pan Ishi byl zakladatel, kterej v dobe upadku uz do behu K-1 nezasahoval tusim.. ten kdo delal...
 
+1
goldy - Čtenář - 8.3.2012 v 19:55
Re: k1 - přejít na příspěvek
Tomáš hron určitě na nakou klafikaci by se hodil :) alspoň to skusit , ale bohužel podl...
 

Všechny příspěvky

goldy - Čtenář - 7.3.2012 v 11:28
:) - Odpovědět
 

Je to dobře .. K-1 cyhběla celému světu alspoň v Kickboxu ... S K-1 to bude o hodně lepší . Jen doufám že Mr. Mike King neuděla chybu jako Mr. IShhi  ..v posledních letécha a tato firma bude prosperovat jako předtím

Heimdall - Čtenář - 7.3.2012 v 23:50
Re: :) - Odpovědět
 

Pan Ishi byl zakladatel, kterej v dobe upadku uz do behu K-1 nezasahoval tusim.. ten kdo delal chyby byl minuly prezident Tanikawa a spol ne.. muj dojem.

Rek - Čtenář - 7.3.2012 v 21:23
re: - Odpovědět
 

Čím dřív se to zase rozjede tím líp. Dokud maj fanoušci bojovníky a hlavní hvězdy v paměti ,tak toho využít a znovu to rozjet, časem snad přijdou další, ale hlavně, aby si ohlídali účetnictví a hospodaření.

m1ra - Čtenář - 8.3.2012 v 19:46
k1 - Odpovědět
 

Rád bych mezi těmi jmény viděl Tomáše Hrona. Má to správné nasazení.

goldy - Čtenář - 8.3.2012 v 19:55
Re: k1 - Odpovědět
 

Tomáš hron určitě na nakou klafikaci by se hodil :) alspoň to skusit , ale bohužel podle mých informáci má špatného manažera , který nemá rad manažery s K-1 ale ted je nová K-1 tak se uvidí :) Jinak tam určitě možná z česka vidim Honzu Soukupa