přihlásit trvale
Nová registrace
Novinky z Oktagonu #39

Novinky z Oktagonu #39

přečteno: 62812×
01.07.2016 v 10:34 | Autor: Caidel
diskuse: 177×
Rubriky: Aktuality / MMA / Svět

UFC už se připravuje na největší tříturnajový víkend své historie a tak se od minulé aktualizace konal pouze jeden turnaj: UFC Fight Night 89: MacDonald vs. Thompson v Kanadě (ohlédnutí). Thompson se tak zřejmě stal příštím vyzyvatelem ve velterové váze a MacDonald možná skončí u konkurence. Bisping je stále velmi oblíbený terč, UFC je už možná prodané a mimo spousty dalších zajímavostí je tu také sedmnáct nových fightů: a to převážně se sérií vysokoprofilových fightů velterové váhy na UFC 202 se jmény jako jsou Carlos Condit, Demian Maia, Neil Magny, Donald Cerrone, Rick Story a další. Mimo nich mají nové fighty třeba ještě Alexander Gustafsson, Paige Van Zant, Cody Garbrandt, Dennis Bermudez, Brad Pickett a konečně snad také CM Punk. 

Možná největší zpráva (zatím však zcela nepotvrzená) se týká prodeje celého UFC. UFC oficiálně přijímalo nabídky na prodej a hned dva velké mediální konglomeráty údajně daly nabídky přes 4 miliardy dolarů, což by byl zatím sportovní rekord (baseballový tým Los Angeles Dodgers se prodal za 2 miliardy). Spoluzakladatel UFC Campbell McLaren se prý o koupi také ucházel, ovšem s nižší nabídkou na úrovni 2,8 miliardy dolarů. Potud ještě potvrzené zprávy. O čem se ale divoce spekuluje je, zda UFC nějakou nabídku přijala. Z řady zdrojů přišla informace, že UFC potvrdilo prodej za 4,2 miliardy skupině složené z korporací WME-IMG, Dailan Wanda Group, The Kraft Group a Tecent Holdings. Jde o povětšinou mediální společnosti, dvě z toho ovšem Čínské. Podle zpráv by Dana White měl dostat podíl i v nové společnosti (v té stávající nyní vlastní 9%) a nadále fungovat jako hlavní tvář UFC. UFC veškeré zprávy o prodeji vehementně popírá, bohužel však podobná vyjádření nemají na základě minulých vyjádření valnou kredibilitu, takže to pravda a může nemusí být. UFC také vyhrožuje vybraným novinářům soudními spory, vcelku jisté ale je, že pokud k prodeji skutečně došlo, UFC to bude chtít oznámit rozhodně symbolicky až po UFC 200 (něco jako milník pod starým vedením, který chce mít UFC za sebou, než se média vrhnou na kauzu prodeje). A nebo je to celé jen šum a lež, ačkoli v tomto případě data neunikají ani tak z UFC, ale spíše ze společností které měly UFC koupit :) Spekulacím příliš neprospívá, že CEO UFC Lorenzo Fertitta právě vzal nový džob ve správní radě sítě kasín, což mu vynese půl milionu ročně. 

Velká legrace panuje také kolem titulu střední váhy Michaela Bispinga. Bispinga zcela očividně kdekdo považuje za snadnou kořist a tak se seznam jeho vyzyvatelů natahuje opravdu enormním způsobem. Je tu pochopitelně exšampion Rockhold a hlavní vyzyvatel Jacaré Souza. Mimo nich se ale do zápasu snaží prosadit také exšampion Weidman, jenž od ztráty titulu s Rockholdem ještě nebojoval, ale Bispinga označil za nejlehčí zápas za posledních pět let. Bisping ho setřel s tím, že od testování USADA je nějak podezřele často zraněný. Díky příhodnému načasování má zájem o zápas s Bispingem i Dan Henderson (a Dana White sice zmínil, že by UFC vidělo raději jiné zápasy, za určité situace ale připustil že by to mohl být i Henderson), což je fight, který by kvůli odvetě zajímal i Bispinga. O remač se hlásí i další z exšampionů Anderson Silva, kterého Bisping porazil před Rockholdem a novým překvapivým jménem je Georges St. Pierre, jenž už se nechal slyšet, že by se do UFC asi přece jen chtěl vrátit. Tituly už ho ale prý nezajímají a jde mu o superfighty - a Bisping by byl prý jeho první volbou, pokud s tím bude souhlasit. A samozřejmě by Bispinga rád i Yoel Romero.

 

Smluvní zpravodajství / přestupy / zápasová šeptanda:

 • UFC bude spolupracovat se společností Snapchat, ta UFC bude pokrývat pomocí svého "Live" programu.

 • UFC prodloužilo smlouvu se společností Joe Hand Promotions, jenž je pro ně dlouhodobým a výhradním distributorem PPV pro firmy - tedy do kin, restaurací, barů apod.

 • Don Frye velmi přivítal skutečnost, že ho UFC letos uvede do Síně slávy. Takové ocenění považuje za vrchol své kariéry a jak sám uvedl, přišlo to v ideální čas, protože zažívá těžké období - umřel mu kůň a opustila ho manželka i s dětmi, takže ho toto ocenění hodně povzbudilo.

 • Ronda Rousey byla zařazena do výběru 30 nejvlivnějších žen ve sportu podle společnosti Adweek. Conor McGregor, Holly Holm a Robbie Lawler jsou letos prozměnu nominováni na ceny ESPY.

 • UFC znovu zamíří na Filipíny. Další turnaj v Manile by se měl konat v říjnu. 

 • Chris Cyborg hodlá v budoucnu bojovat jen ve své váze 145. Na váhu 140 je ochotna shazovat pouze na superfighty pod hlavičkou UFC. O zápas s ní by měla stále zájem šampionka Miesha Tate, ale sama uznává, že úplně nechápe jaký že to má vlastně Cyborg vztah z UFC. I tak by to ale prý byl super zápas. 

 • Nevadská komise povolila předčasné vážení pro všechny tři turnaje o víkendu ve kterém se koná UFC 200. 

 • Frankie Perez je připraven vrátit se ze zápasnického důchodu zpět do akce. V jeho případě je ale slovo důchod poněkud předčasné - Perez ukončil kariéru v lednu 2015 v pouhých 26 letech. Teď ale znovu našel motivaci a chce se k MMA vrátit.

 • Šampiona Dominicka Cruze už nebaví neustálé výzvy od týmu Alpha Male a vzkazuje jim, aby nejprve porazili někoho z TOP 5 a pak se mu až ozvali (mířeno je to především na Garbrandta).

 • Šampion těžké váhy Stipe Miocic zřejmě prolomil Clevelandskou smůlu. Nedlouho po jeho triumfu vyhráli NBA také Cleveland Cavaliers a přivezli tak do Clevelandu první titul šampionů v libovolném z významnějších sportů po 52 letech. V oslavném průvodu dostal Stipe Miocic čestnou pozici v čele celého průvodu. Fabricio Werdum také poprvé od ztráty titulu veřejně promluvil ohledně své porážky - ukvapil se prý zkrátka proto, že si myslel, že tohle je jeho chvíle a prostě nemůže prohrát. 

 • Tecia Torres už se připravuje na svou post-MMA kariéru. Má v plánu dělat u FBI - zaměření na obchod s bílým masem. 

 • Sage Northcutt podepsal individuální sponzorskou smlouvu s Reebokem.

 • Renan Barao zůstane působit v pérové váze - do bantamové kde slavil své největší úspěchy už nezvládne shodit. Navíc věří, že Jeremy Stephense porazil a proto prý v pérové váze rozhodně má své místo. 

Dopingové / komisní zpravodajství:

 • Chad Mendes zveřejnil krátkou zprávičku ke svému pozitivnímu dopingovému nálezu. V něm pozitivní test označil za svůj omyl a přebral plnou zodpovědnost. Látku v nálezu nezveřejnil, ale USADA o několik dní později uvedla, že šlo o růstový hormon GHRP-6. Sám o sobě je v zásadě neškodný a ničemu zvlášť nepomáhá, takže je otázkou, proč ho Mendes užíval. Bylo ale také potvrzeno, že ho neužil v injekční, ale v krémové formě. 

 • B.J. Penn dostal od USADA šestiměsíční trest za použití nitrožilní výživy během přípravy, k čemuž se sám přiznal (protože prý nevěděl, že je to zakázané). Trest mu končí 25. září. 

 • To Carlos Diego Ferreira dostal roční trest. V jeho případě šlo o Ostarin a nález měl před zápasem na FN 88 (jenž byl kvůli tomu zrušen). Trest mu vyprší 13. května 2017. Ferreira přišel před komisi bez právního zástupce a během přelíčení se svou angličtinou moc nestíhal. 

Zprávy od konkurence:

 • Relativní neaktivitu UFC před UFC 200 využil především Bellator a uspořádal hned dva turnaje: běžný Bellator 156 a větší Bellator 157: Dynamite 2 spojený zároveň s druhým turnajem Bellator kickboxingu. Bellator 156 proběhl relativně nepovšimnut a sledovalo ho jen 538 tisíc diváků. Hlavním tahákem zde byl remač v bantamové váze mezi týmovými kolegy Eduardo Dantasem a šampionem Marcosem Galvaem. V remači opět zvítězil na body (50-45, 50-44, 50-43) mladší Eduardo Dantas a po dvou letech se opět stává šampionem Bellatoru. Technicky vzato je nejúspěšnější Bellator šampion bantamové váhy v historii - nejenže vládl nejdéle, ale je taky jediný, kdo zvládl titul obhájit. Dantas je nyní světovou čtyřkou a ani Galvao na tom není špatně - po porážce je světová jednadvacítka. Ve zbytku fightů se už ale žádná příliš velká jména nevyskytovala. Chidi Njokuani sundal Thiago Jamba Goncalvese kopem na tělo ve třetím kole a poskočil tak do světové padeástky ve velteru, John Salter v překvápku večera zaskočil trojúhelníkem v závěru prvního kola exšampiona střední váhy Brandona Halseyho a posunul se tak na 32. příčku světového žebříčku (zatímco Halsey, jehož osudem je prý získat titul zpět si cestu hodně zkomplikoval), a v zahajovacím zápase večera Chris Honeycutt přebodoval Mikkela Parla a vůbec poprvé se tak objevuje v žebříččích kolem sedmdesáté příčky. 

 • Bellator 157 měl být velkým turnajem s kombinovanými MMA a kickbox zápasy, koncept byl tentokrát ještě zvláštnější, neboť přímo Bellator 157 byl skutečně turnajem s MMA i kickbox fighty, aby pak bezprostředně po turnaji 157 navázal ještě Bellator kickboxing 2 turnaj s čistě kickbox zápasy. Bellator kickboxing sledovalo 418 tisíc diváků, což je oproti prvnímu turnaji slušný nárůst (ten udělal 348 tisíc), přímo Bellator 157 ale shlédlo jen 601 tisíc fanoušků, což je na turnaj typu „tentpole“ poměrně málo. V hlavním zápase si to rozdali Rampage Jackson a olympijský judista z Japonska Satoshi Ishii (mimochodem, díky tomu byl turnaj přenášen také v Japonsku na Abemat TV). Ishii doufal, že mu vítězství nad Jacksonem pomůže získat slávu v USA, Rampage se po soudním sporu vrátil zpět do Bellatoru. Fight byl vypsán do těžké váhy, takže Rampage nevypadal dvakrát ve formě a fight byl bohužel dost nezáživný. Jackson nakonec urval těsnou výhru (což by zas tak nevadilo), horší bylo, že mu jeden z rozhodčích dal i skóre 30-27, což je absurdní, protože v prvním kole nebylo o vítězi žádných pochyb a Rampage to rozhodně nebyl. Ishii se tedy v USA neproslavil a Rampage, jedno z větších jmen v Bellatoru si také dvakrát nepomohl. V budoucnu nemá zájem o další fight s Ishiim, s Tito Ortizem by ale mohlo dojít na souboj stárnoucích veteránů. I tak ale Rampage naskakuje do žebříčku světové váhy jako jedenáctka, což je upřímně značně přestřelené hodnocení :) Rampage bude do budoucna možná nucen zůstat v těžké váze, neboť mu lékaři diagnostikovali problém se štítnou žlázou díky kterému velmi snadno nabírá váhu a shodit zpět do polotěžké by pro něj mohlo být nemožné (zvlášť když obecně není považován zrovna za největšího dříče). Zájem o Rampage má nyní také Japonsko - Rizin by si ho rád půjčil do letošního Grand Prix v otevřené váze (což by řešilo spoustu problémů). Fight Rampage i Ishiiho jinak dosáhl na maximální sledovanost 1,1 milionu, což rozhodně není špatné. 

 • Co-main eventem, ovšem jinak nejzajímavějším zápasem večera byl souboj o volný titul lehké váhy mezi exšampionem Michaelem Chandlerem a Patricky Freirem. Titul byl volný, neboť držitel titulu Will Brooks odešel do UFC. Patricky Freire před zápasem prohlašoval, že Chandlera zlomí a že Chandler by jeho naopak musel zabít aby vyhrál, tak daleko to ale nakonec rozhodně nedošlo. Chandler zápas ukončil něco po dvou minutách prvního kola fantastickým KO strašlivým pravým crossem, které Freireho na místě vypnulo. Chandler, po vítězství světová dvanáctka se tak podruhé stává šampionem Bellatoru a titul získal znovu po pěti letech od své první vlády (v rámci které dvakrát obhájil). Má z toho pochopitelně obrovskou radost a jak sám uvedl, je mu celkem jedno, že mu cestu k titulu uvolnil odchod Brookse, titul je titul. Robbie Lawler ostatně prý také nikdy neporazil GSP :) Okamžitě po výhře se ještě Chandler poštěkal s Patrickyho bratrem Patriciem, exšampionem pérové váhy jenž chtěl bratra okamžitě pomstít. Pravda je, že z bratrů Freireových je menší Patricio rozhodně úspěšnější - v Bellatoru už se dostal k titiul a patřil i do světové pětky, zatímco Patricky se v lehké váze dostal nejvýše k pětadvacítce (nyní je světová 42.). Zápas ale zřejmě nehrozí, jakmile hlavy vychladly, Chandler uvedl, že o fight s menším soupeřem nemá žádný zájem a raději by si do konce roku dal alespoň jednu obhajobu. Bellator neuvedl jméno vyzyvatele, na mysli ale prý mají zhruba tři jména (což by mohli být například Held, Thomson a nově také Ben Henderson, jenž během přenosu potvrdil, že příští zápas si dá v lehké váze. Solidní bitvu předvedly ženy v souboji Ilima MacFarlane vs Rebecca Ruth. Ruth šla jako tradičně hodně vpřed, Ilima ale předvedla výborný grappling a měla několik solidních pokusů o RNC (což Ruth kupodivu rozchodila), než jí tam jeden v druhém kole konečně padl a Rebecca odklepala přesně v 3:00 druhého kola. Ilima MacFarlane je nyní ženskou 12. ve váze 125 liber. Hodně pozornosti na Bellatoru 157 bylo věnováno také očekávanému debutu Matta Mitrioneho v proti Carlu Seumanutafovi. Fight trval necelé tři a půl minuty, ale stálo to za to - děj jak na houpačce. Mitrione schytal hned v úvodu jednu uzemňovačku a byl na hranici odmávání, Seumanutafa ho ale nakonec nedokázal dorazit, Mitrione otočil pozici a po troše naměřování ho ležícího vypnul shora jediným úderem. Parádní comeback a úspěšný debut, což Mitrioneho posílá do světové pětadvacítky. Tím ale události kolem Mitrioneho neskončily - Bellator obratem oznámil, že za měsíc nastoupí Mitrione v Londýně proti Oli Thompsonovi a zhruba o hodinku později se objevil v kvádru jako komentátor Bellator kickboxingu (což má ve smlouvě) s tím, že prý v pohodě prošel lékařskými prověrkami. Nad rozhodnutím poslat ho do dalšího fightu jen měsíc po tomto otřesu se pozastavovalo hodně fanoušků, komise v Missouri už ale potvrdila, že Mitrione bude muset na MRI, jinak dostane do Londýna stopku. Mitrione tvrdí, že je v pohodě, potvrdit mu to ale budou muset lékaři. Jinak ho tentokrát zachránila právě zemařina o které Seumanutafa tvrdil, že jí má Mitrione slabou :) Mitrionemu bylo také mimochodem nedávno dle očekávání zamítnuto odvolání na výsledek zápasu s Travisem Brownem, což Mitrione označil za pěknou boudu (komise drží s rozhodčími). V předzápasech byl ještě zajímavý fight mezi prospekty Justinem Lawrencem a Isao Kobayashim. Zvítězil Lawrence KO v druhém kole - a je to prý především tím, že přestoupil do Alliance MMA, namísto aby se připravoval pod vedením svého otce ve svém domovském gymu jako doposud. Posunulo ho to prý na novou úroveň (a narozdíl od kauzy Northcutt to zde bylo dohodnuté a schválené i otcem). Lawrence (znáte i z UFC) je nyní světová 42. pérové váhy.

 • V rámci kickboxu se konalo celkem pět různých fightů (něco během MMA části večera, něco samostatně). Kevin Ross přebodoval v akčním fightu Justina Houghtona, Gloria Peritore podobně zvládla Denise Kielholtz, Kari Melendez (manželka Gilberta Melendeze) si dle očekávání hladce poradila s debutící ale odolnou Sarah Howell, karatista Raymond Daniels dostal nádhernou otočkou na játra Stefana Bruna v prvním kole - a v největší pecce večera Hisaki Kato i napodruhé učebnicově vypnul Joe Schillinga, tentokrát v Schillingově vlastní disciplíně. Schilling byl sice jasně lepším kickboxerem a pořádně Katovi zatápěl (Katův tým byl obecně proti tomuto remači, trenér i manažer mu to rozmlouvali), ale v poslední vteřině druhého kola Kato pod drtivým tlakem z ničeho vyčaroval otočku pěstí a Schilling šel spektakulárním způsobem spát i podruhé. Kato na něj zkrátka umí. 

 • Bellator 158 z Londýna následuje za dva týdny. Hlavní startovka teď obsahuje fighty Daley vs. Lima, Page vs. Cyborg Santos, Carmont vs. Vassell a Cutting vs. Gallagher. Gallagher je týmovým kolegou McGregora a novou akvizicí Bellatoru. Jestli projde Mitrione lékařskou prověrkou, ještě se objeví na startovce proti Thomsonovi. 

 • NFL Legenda Herschel Walker připustil, že by se ještě jednou mohl vrátit k MMA. Zajímal by ho prý nějaký pěkný superfight - pokud ho Scott Coker požádá. Coker také potvrdil, že Bellator má rozhodně zájem o Roryho MacDonalda a až to bude kontraktuálně možné, dostane MacDonald od Bellatoru nabídku. 

 • Jeden turnaj, tedy WSOF 31 zvládla uspořádat také organizace WSOF. Turnaj nicméně sledovalo pouhých 126 tisíc diváků. V hlavním zápase večera byl k vidění titulový zápas těžké váhy mezi šampionem Blagoiem Ivanovem a Joshem Copelandem. Šlo o parádní pětikolovou velmi krvavou řežbu ve které nakonec titul udržel stávající šampion Ivanov, ale WSOF výkon obou borců potěšil natolik, že celý zápas zveřejnili na internetu ke shlédnutí (ačkoli tam byly nějaké problémy s cutmanem který tam byl po prvním kole jen jeden a řešil šampiona a ne zkrvaveného Copelanda). Ivanov je nyní světová devatenáctka, Copeland 42 a rozhodně by chtěl remač. V co main eventu si Jason High poradil s Mike Riccim TKO v druhém kole. Výhra ho posouvá do světové čtyřicítky a šampion Gaethje měl z Highovy výhry radost - a rád by proti němu teď obhajoval titul.  V dalších zápasech John Howard přebodoval Michaela Arranta a Sheymon Moraes porazil Luise Palomina. Oba vítězové jsou teď ve svých divizích kolem čtyřicítky. 

 • Mimo velkých organizací v USA byl ve světě enormně sledován ještě turnaj EFN 50 a to pochopitelně kvůli účasti Fedora Emelianenka, jehož zápas s Fabiem Maldonadem byl vysílán na UFC Fight Pass. A stálo to skutečně za to! Fedor začal dobře, jenže pak ho Maldonado sestřelil kontrem a na zemi málem rozmlátil na kaši. Být zápas ukončen, nemohl by asi nikdo nic zvlášť namítat, rozhodčí nicméně (možná s jistou protekcí) pustil Fedora dál a ten v dalších dvou kolech až podivně pasivního Maldonada přebodoval. První kolo bylo sice jasných 10-8 a zápas tak měl bez debat končit remízou, jenže všichni rozhodčí dali Maldonadovi za první kolo jen 10-9 a Fedor tedy přece jen velmi diskutabilně zvítězil. Vzduchem pochopitelně létá obvinění z korupce, zvláště když bylaMaldonadova stížnost na výsledek zápasu zamítnuta a to viceprezidentem ruské MMA unie, jež je Fedorovým tréninkovým partnerem (a konfliktů zájmů tam bylo obecně víc). Maldonado pochopitelně nesouhlasí s výsledkem zápasu, ale byl kupodivu rád, že rozhodčí zápas v prvním kole nezastavil. Dana White po zápase naznačil, že je celkem zjevné, že Fedor (po výhře světová 29.) už nemá výkonnost na UFC, ale zároveň potvrdil, že sledovanost jeho fightu na UFC Fight Pass byla obrovská a Fedor je tedy stále osobnost, která fanoušky táhne. Z dalších zajímavých výsledků lze zmínit světovou jedenáctku těžké váhy exšampiona Bellatoru Vitalije Minakova, který zdolal pákou Petera Grahama, Fedorova svěřence Kirilla Sidelnikova (62.) jenž porazil Reubena Wolfa na body, nebo taktéž v těžké váze vítězící Vadima Nemkov (Rizin) a Sergej Pavlovič (nový prospekt - 39. v žebříčku). 

 • V Rusku ještě zůstaneme - také M-1 mělo turnaj, na něm prozměnu vítězil další z exšampionů Bellatoru, Alexander Volkov, který si hladce poradil prozměnu s Bellator exšampionem polotěžké váhy ze Slovenska, Attilou Véghem. Volkov je nyní světová sedmnáctka. Ve vysokoprofilovém zápase střední váhy se v remači střetli exšampion Bellatoru střední váhy Alexander Shlemenko a Vyacheslav Vasilevsky. Vasilevskymu se dařilo lépe, jenže pak ho ve třetím kole Shlemenko překvapivě dostal gilotinou, posouvá se na osmnáctou příčku střední váhy a stává se šampionem M-1.

 • V RFA obhájil šampion Raoni Barcelos 3x 48-46 svůj titul pérové váhy v souboji s odolným Bobby Moffettem. Na Victory FC 51 se rozdávaly volné tituly. Získali je UFC veteráni Robert Emerson a Mike Rhodes. Emerson vyhrál titul bantamové váhy RNC v druhém kole nad Shawnem Westem, Rhodes vyhrál titul střední váhy gilotinou v druhém nad Rakimem Clevelandem. V Legacy FC je novým šampionem bantamové váhy Steven Peterson, porazil RNC ve čtvrtém kole stávajícího šampiona Manny Vazqueze. A nakonec: Glory propustila bývalého šampiona střední váhy Artema Levina (po kontroverzním zápasu se Simonem Marcusem). 

Různá videa: 

Ostatní zajímavosti:

 • Bezesporu nejhorší zprávou tohoto týdne je smrt bývalého UFC zápasníka Ryana Jimma (19-5 MMA). Jimmo zemřel ve 34 letech a byl úmyslně sražen autem na parkovišti poté, co se před barem nepohodl s posádkou auta. Na následky zranění zemřel v nemocnici. Jimmo byl šampionem kanadské organizace MFC a v UFC měl bilanci 3-4. Nejvíc se proslavil sedmivteřinovým KO Anthony Peroshe a svým oslavným robotím tancem. Po této výhře byl světovou třináctkou polotěžké váhy, naposledy bojoval v květnu 2015 a po prohře s Francimarem Barrosem byl propuštěn z UFC. Policie po několika dnech našla auto použité při nehodě/vraždě a o den později zatkla i dva podezřelé (jsou to ten uprostřed - řidič a ten vpravo - spolujezdec) takže spravedlnosti zřejmě bude učiněno zadost.

 • Nevadská státní komise bude od všech MMA zápasníků před vystavením licence požadovat neurologické testy. Komise v Ohiu prozměnu vyzkouší vážení v den zápasu (ačkoli trend je spíše opačný - posouvat vážení dál od zápasu). 

 • Amar Suloev, bývalý zápasník UFC z kterého se v Rusku stal nájemný vrah o kterém jsem v poslední době několikrát referoval už prohrál svou bitvu s rakovinou žaludku a zemřel těsně poté, co byl ze zdravotních důvodů propuštěn z vězení. Bylo mu 40.

 • Soud který vede UFC ring girl Britney Palmer se svým exmanželem začíná nabírat velmi bizarní obrátky, Britney Palmer byla obviněna například z toho že je "smrtící MMA gladiátorkou světových kvalit" :)

 

UFC Fight Night 90: Dos Anjos vs. Alvarez

7. července 2016, Las Vegas, Nevada, USA (UFC Fight Pass)

Již příští čtvrtek zahajuje maraton turnajem UFC Fight Night 90. Na startovce žádné změny nenastaly, pár borců se jen předběžně vyjádřilo ke svým fightům. Eddie Alvarez hlásí, že má životní formu a je prý v zenovém klidu, jeho hlavním plánem je šampiona Rafaela dos Anjose v kleci zlomit. Roy Nelson se musí vypořádat s Derrickem Lewisem, ale pak už (pravděpodobně marně) pokukuje po Brocku Lesnarovi - PPV Lesnar vs. Nelson by podle něj zlomilo všechny rekordy (o čemž osobně dosti pochybuji :). Joseph Duffy slibuje také výtečnou formu, ze své předchozí porážky s Dustinem Poirierem se prý hodně poučil a příčina porážky byla jednoduchá: tak trochu pozapomněl, za co vlastně bojuje. A nakonec nováček Belal Muhammad pronesl velmi odvážnou prognózu - do čtyř zápasů v UFC se vidí jako možný vyzyvatel. 

 

TUF 23 Finále: Jedrzejczyk vs. Gadelha

8. července 2016, Las Vegas, Nevada, USA (Fox Sports 1)

Finále TUF 23 je na tom podobně - žádné ofiko změny, jen pár předběžných prohlášení. Záskok Stevie Ray prý nechce být namyšlený, ale zápasy v UFC byly zatím prý jeho nejlehčími fighty v kariéře (má v UFC už tři výhry). Thiago Tavares doufal v podstatně známějšího soupeře než je Doo Ho Choi a Claudia Gadelha slibuje v hlavním zápase večera ještě lepší formu než když se s Joannou setkala v kleci poprvé - teď má prý ještě lépe zmáklou svou váhu. Mimochodem, Claudia je lepší střelkyně a trenérka než Joanna (jak nám ukázalo TUF 23 :)

 

UFC 200: Jones vs. Cormier 2

9. července 2016, T-Mobile Aréna, Las Vegas, Nevada, USA (PPV)

UFC 200 už téměř nic nestojí v cestě a proběhla jen jedna změna - sice ve vysokoprofilovém fightu, ale startovka je tak narvaná, že šlo stejně o předzápas. Derek Brunson musel odstoupit z fightu s Gegardem Mousasim (38-6-2 MMA, 5-3 UFC), neboť prý cca týden viděl dvojitě (aniž by při tréninku inkasoval do hlavy). Příležitost místo Brunsona dostává Thiago „Marretta“ Santos (13-3 MMA, 5-2 UFC) který hodlá šanci využít na maximum a tímto zápasem se proslavit. 

Jon Jones pilně trénuje do main eventu - tak pilně, že nestihl odpracovat všechny veřejně prospěšné práce které má nařízené od soudu a tak žádá o posunutí termínu  realizace. Zbývá mu asi 60 hodin ze 120 a chce si prodloužit termín do půlky srpna. Snad mu soud vyhoví. Jinak už Jones zmínil, že je rivalitou s Cormierem spíše unaven a nenávist už vlastně vyprchala. I tak mu ale rád nakope prdel. Zároveň ale odvolal své dřívější prohlášení že se brzy přesune do těžké váhy. Lépe teď prý pracuje se stravou, takže spíše dlouhodobě zůstane v polotíze, kde má zájem hlavně o fighty s Cormierem, Gustafssonem a Johnsonem. Zároveň také uvedl, že před tímto fightem přestal zvedat činky (které do svého tréninkového repertoáru zařadil hlavně před návratovým zápasem a které dle řady názorů mohly za zhoršení jeho fyzičky)

USADA sice Brocka Lesnara netestovala 4 měsíce před fightem, jinak se do něj ale pustili zostra - od okamžiku oznámení zápasu už byl Lesnar USADA testován celkem pětkrát. Hunt i nadále tvrdí, že jít proti podvodníkům pro něj není nic nového, dělá to prý celý život, ale náznaky na Lesnara a doping už podstatně omezil. Lesnar je ale prý zajímavý superfight, k titulu ale Hunta nijak neposune. Po výhře nad Lesnarem má Hunt v plánu vyrazit si do Disneylandu a dát si remač s Joshem Barnettem. Dana White také připustil, že pokud Lesnar nedostane Hunta na zem, má docela zásadní problém. I tak je ale Lesnar obrovská sportovní hvězda - WWE si ho vybralo na obálku gamesky W2K17.

Miesha Tate uvedla, že celkem dobře chápe pocity Rondy Rousey po drtivém KO headkicku od Holly Holm. V roce 2007 jí totiž v jejím druhém profi fightu vypnula headkickem Kaitlin Young v organizaci HOOKnSHOOT a bylo to něco, s čím se dlouho vypořádávala. Narozdíl do Rondy to ale prý použila k motivaci a k tomu stát se lepší bojovnicí. Odteď už se nicméně Tate přestává vykecávat na téma ostatních soupeřek a výzev a věnovat se hodlá výhradně Amandě Nunes. Mimochodem, známý sázkař Vegas Dave sází rozhodně na Mieshu Tate a to zhruba milionek :) Tate má jinak velkou radost z toho že se vrátil Brock Lesnar (její fight teď bude daleko sledovanější) a ráda by prý stihla ještě jednu obhajobu do konce roku. 

A minipoznámky k dalším dvěma zápasům: Sage Northcutt prohlásil svou první porážku kariéry s Bryanem Barberenou za náhodu - kdyby nebyl marod, nikdy by se to nestalo. Northcutt už dříve uváděl, že měl do ideální formy daleko, teď poprvé ale uvedl, že to je jediný důvod proč prohrál. A Johnny Hendricks se těší na souboj s Kelvinem Gastelumem a vytáhl privátní info - když spolu prý v minulosti spárovali, nedopadlo to pro Gasteluma dobře. 

 

UFC Fight Night 91: McDonald vs. Lineker

13. července, Denny Sanford Premier Center, Sioux Falls, South Dakota, USA (Fox Sports 1)

Šampion lehké váhy Rafael dos Anjos svůj titul obhajuje o týden dříve, přesto se však nechal slyšet, že podle jeho názoru bude Tony Ferguson příštím vyzyvatelem. Tomu se ale cesta k titulu drobátko zkomplikovala. Plánovaný soupeř Michael Chiesa se mu totiž zranil (něco s páteří) a UFC sice pro Fergusona sehnalo náhradu, to jest nováčka Landona Vannatu (8-0 MMA), jenže ho pochopitelně nemohlo poslat do pětikolového hlavního fightu večera a tak Ferguson ztrátí svou pozici hlavního zápasu večera. Možná karma, protože Ferguson se zrovna nedávno zlobil na Nurmagomedova, že vzal zápas proti debutujícímu náhradníkovi - a teď je okolnostmi donucen udělat úplně to samé. A trvalo jen pouhý den, než mu to Nurmagomedov dal v médiích taky pěkně sežrat :)

Na hlavní zápas večera byl místo toho povýšen zápas v bantamové váze mezi Michaelem McDonaldem (17-3 MMA, 6-2 UFC) a Johnem Linekerem (27-7 MMA, 8-2 UFC). Lineker v TOP 10, bývalý vyzyvatel McDonald TOP 20. 

Jinak ale FN 91 posílila o dva zápasy: Sam Alvey (26-8 MMA, 3-3 UFC) se rychle vrací do akce po vrcholně neuspokojivé porážce na FN 89 ve které si za tři kola vlastně ani nebouchl a  bude muset potvrdit své setrvání v UFC proti nováčkovi z TUF 23, Ericu Spicelymu (8-0 MMA). Ten byl vyřazen v semifinále týmovým kolegou Andrewem Sanchezem a dostává šanci jen týden po finálovém večeru (ačkoli tedy na finálovém večeru asi uvidíme i jiné borce z TUF 23, Spicely je první jehož jméno bylo ofiko oznámeno, protože další jména vyřazených semifinalistů zatím neznáme, jen jeho zápas byl vysílán v desáté epizodě. 

A dojde taky na ženské MMA. Cortney Casey (4-3 MMA, 0-2 UFC) na svůj první úspěch v UFC stále čeká, proti ní Rumunka Cristina Stanciu (5-1 MMA, 0-1 UFC) jež svůj debut také prohrála. Jedna z nich tak bude moci v UFC zůstat. 

Minule oznámený fight Ryan Hall vs. Alex White je prozměnu zrušen - White se zranil a UFC už nenajde nebo nebude hledat náhradu. 

 

UFC on FOX 20: Holm vs. Shevchenko

23. července, United Center, Chicago, Illinois, USA (Fox)

UFC on FOX 20 přišlo o velmi očekávaný co-main event Teixeira vs. Johnson. Zraněným je Anthony Johnson a ačkoli se Alexander Gustafsson nabídl jako náhradník a byl ochoten vzít fight jen s měsíční přípravou, UFC se raději rozhodlo zápas zrušit a přebookovat ho na pozdější termín - konkrétně na UFC 202 o měsíc později. Johnsonovo zranění tak zjevně není příliš vážné. 

 

UFC 201: Lawler vs. Woodley

30. července, Philips Arena, Atlanta, Georgia (PPV)

UFC 201 s jednou změnou. Z turnaje odpadá zraněný Claudio Silva (11-1 MMA, 2-0 UFC), kterého proti Siyaru Bahadurzadovi (22-6-1 MMA, 2-2 UFC) nahradí podstatně prověřenější Jorge Masvidal (29-11 MMA, 6-4 UFC), mistr velmi těsných bodových porážek kterého na FN 88 zdolal Lorenz Larkin. 

 

UFC Fight Night 92: Rodriguez vs. Caceres

6. srpna, Vivint Smart Home Arena, Salt Lake City, Utah (Fox Sports 1)

FN 92 s jedním slibným fightem: Dennis Bermudez (15-5 MMA, 8-3 UFC) nastoupí proti Rony Jasonovi (14-5 MMA, 4-2 UFC). Bermudez je ve světové dvacítce a po dvou porážkách se vrátil výhrou nad Tatsuyou Kawajirim, Jason se vrací po devítiměsíční stopce za diuretika. 

 

UFC 202: Diaz vs. McGregor

20. srpna, T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, USA (PPV)

Jen dvacet dní po UFC 201 dojde na UFC 202 k několika klíčovým rozstřelům ve velterové váze. Stephen Thompson podle všeho zapůsobil dostatečně, aby dostal titulák rovnou (ač mu UFC ještě nikoho neslíbilo), ostatní možní vyzyvatelé budou ale muset své nároky potvrdit právě na UFC 202. 

Především to bude souboj mezi Carlosem Conditem (30-9 MMA, 7-5 UFC) a grapplerem Demianem Maiou (23-6 MMA, 17-6 UFC). Condit se vrací po lednové velmi těsné prohře s Lawlerem ve které mu titul unikl jen o kousíček, Maia je bývalým vyzyvatelem ve střední váze, k titulovému zápasu ovšem rázně kráčí i ve velteru - má nyní pět výher v řadě a Condit by mohl být šestá. 

Ve vysokoprofilovém fightu nastoupí také nejaktivnější muž UFC, Neil Magny (18-4 MMA, 11-3 UFC) a to proti Dong Huyn Kimovi (21-3-1 MMA, 12-3 UFC). Magny je světovou sedmičkou, vyhrál tři zápasy v řadě a v posledních 11 fightech má jedinou porážku - s Demianem Maiou na UFC 190. Naposledy se blýskl parádním fightem s Hectorem Lombardem. Kim poslední dva zápasy ukončil před limitem a v posledních sedmi zápasech nasbíral šest výher (porážka pouze s aktuálním vyzyvatelem Tyronem Woodleym)

A když už jsme u aktivních borců - další zápas ve velteru si střihne také Donald Cerrone (30-7 MMA, 17-4 UFC) a to už proti elitnímu soupeři: Ricku Storymu (19-8 MMA, 12-6 UFC). Cerrone naposledy vítězil na FN 89 a jde tedy do další akce po dvou měsících. Situace ve velteru se tedy po tomto turnaji docela slušně vyřeší (nebo naopak víc zamotá :)

UFC 202 ovšem dostalo také parádní co-main event a tím je souboj v polotěžké váze mezi Anthony Johnsonem (21-5 MMA, 12-5 UFC) a Gloverem Teixeirou (25-4 MMA, 8-2 UFC). Ten byl původně dohodnut jako co-main event UFC on FOX 20, ale zranění Johnsona donutilo UFC zápas trochu odsunout. Tento fight velmi pravděpodobně určí příštího vyzyvatele polotěžké váhy. 

A aby toho nebylo málo, jsou tu i další tři zápasy ve velteru (teď je na tomto turnaji sedm velterových fightů a jeden fight v polotěžké a v bantamové): Sultan Aliev (13-2 MMA 0-1 UFC) vs. Hyun Gyu Lim (13-5-1 MMA, 3-2 UFC), nováček Marvin Vettori (10-2 MMA) vs. Alberto Uda (9-1 MMA, 0-1 UFC) a Tim Means (25-7-1 MMA, 7-4 UFC) vs. Sean Strickland (18-1 MMA, 5-1 UFC). Vettori přichází z Italské Venator FC, Means se vrací po půlroční dopingové stopce. 

Bantamovým fightem je souboj prospektu Cody Garbrandta (9-0 MMA, 4-0 UFC) s prověřeným veteránem Takeyou Mizugakim (21-9-2 MMA, 8-4 UFC). 

 

UFC on FOX 21: Vancouver

27. srpna, Rogers Arena, Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada (FOX)

UFC on FOX 21 zatím stále bez hlavního zápasu večera, zato s dvěma novými fighty. Do akce se po Dancing with the Stars vrací Paige VanZant (6-2 MMA, 3-1 UFC) a to proti Bec Rawlings (7-4 MMA, 2-1 UFC). Paige kvůli tomuto zápasu odmítla nabídky z WWE i filmovou roli v předělávce Kickboxera, protože jí prý po DwtS chybělo násilí a další zápas už nechtěla dál odkládat. A vítěze TUF: Latin America 2, Enrique Barzolu (11-2-1 MMA, 1-0 UFC) čeká v UFC první post-TUF zápas proti Kyle Bochniakovi (6-1 MMA, 0-1 UFC). 

Zájem o fight na tomto turnaji by měl také domácí Chad Laprise, ideálně prý proti Rossi Pearsonovi, UFC ale zatím nic nepotvrdilo. 

 

UFC Fight Night 93: Arlovski vs. Barnett

3. září, Barclaycard Arena, Hamburg, Německo (???)

Turnaj v Hamburku už dostal přidělené své pořadové číslo, bude to UFC Fight Night 93. A v co-main eventu uvidíme jednu z největších evropských hvězd Alexandera Gustafssona (16-4 MMA, 8-4 UFC) kterého čeká polský soupeř Jan Blachowicz (19-5 MMA, 2-2 UFC) jenž je zatím v UFC spíše zklamáním a který zde tedy dostává sakra nestravitelné sousto. 

V těžké váze by dále měli nastoupit nováček Christian Colombo (8-1 MMA) proti Jarjisi Danhovi (6-1 MMA, 0-1 UFC) a v bantamu uvidíme veterána Brada Picketta (25-11 MMA, 5-6 UFC) proti Henry Brionesovi (16-5-1 MMA, 1-1 UFC). 

 

UFC 203: Miocic vs. Overeem

10. září, Quicken Loans Arena, Cleveland, Ohio, USA (PPV)

Debut CM Punka (0-0 MMA) proti Mickeymu Gallovi (2-0 MMA, 1-0 UFC) je nakonec v plánu až na UFC 203 (místo původně plánovaného UFC 202). Punk ale svou kariéru nevidí jako jednorázovku, podle něj prý není vyloučené vyhrát tři čtyři fighty a dostat titulový zápas. Heh. S tím tedy hodně štěstí - už v debutu je Gall sázkovým favoritem :)

Dalším novým fightem je souboj Drew Dober (16-7 MMA, 2-3 UFC) vs. Erik Koch (15-4 MMA, 4-3 UFC) v lehké váze. 

 

UFC Fight Night: Manila

15. října, SM Mall of Asia Arena, Pasay, Manila, Filipíny (UFC Fight Pass)

UFC se letos také vrátí na Filipíny - a to 15. října do Manily, kde by se měla konat zatím číselně neupřesněná Fight Night. UFC bylo na Filipínách poprvé loni v květnu s Fight Night 66, domácí hrdina Mark Munoz tehdy zdolal Luke Barnatta a Edgar porazil Fabera v main eventu. Turnaj půjde zřejmě na UFC Fight Pass (kvůli časovému posunu) a zatím žádné zápasy neznáme. UFC ovšem v tuto chvíli na soupisce žádného vysokoprofilového borce s úzkou vazbou na Filipíny nemá, takže neexistuje žádná očividná volba. 

 

UFC 205: New York

12. listopadu 2016, Madison Square Garden, New York, USA (PPV)

Své místo na UFC 205 rozhodně chce newyorčan Chris Weidman. V rámci divize už vydal veřejnou výzvu: Já budu na UFC 205, kdo bude v kleci stát proti mě je mi celkem fuk. O umístění na této startovce má zájem také B.J. Penn a chtěl by Georgese St. Pierra v návratovém fightu - což je ale zrovna něco, co chce vidět asi málokdo, neboť už jde o jednoznačně uzavřenou kapitolu :) Pennovi v září skončí dopingová stopka (za nitrožilní výživu), takže by teoreticky tenhle termín stihnout mohl.

 

 Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+5
Patriot - Redaktor - 7.7.2016 v 07:14
! - přejít na příspěvek
Gratulace feťákovi Jonesovi za dosrání největšího turnaje v historii! Hlavní zápas je t...
 
+4
willy666 - Čtenář - 10.7.2016 v 09:56
Re: Re: výsledky - přejít na příspěvek
DC vs Silva bol divny zapas...Daniel by si dal Silvu na zem kedy sa mu zachce, a ked aj boli...
 
+4
medine - Čtenář - 10.7.2016 v 08:46
Re: výsledky - přejít na příspěvek
"Nakonec se mi Silva bez opiček relativně líbil, takovýho Silvu bych chtěl vídávat." ...
 

Všechny příspěvky

predator - Čtenář - 1.7.2016 v 23:18
re - Odpovědět
 

vy ste v časti Diaz vs. McGregor 2 nenapísali nič o nich dvoch ? laughing to som ešte nevidel mcgregor je pravidelne aj v člankoch ktoré niesú o ňom ale chválim super článok ako vždy.... inak mohli by ste pravidelne uverejnovali stávky Vegas Davea 

Caidel - Administrátor - 1.7.2016 v 23:55
Re: re - Odpovědět
 

Když ono se mezi nimi od posledně nic nového neudálo. Mimo toho, že McGregor pořád hlásí, jak ho vlastně minule měl na lopatkách a jak si ho teď povodí, což ale tak nějak tvrdí pořád, takže nic nového pod sluncem a už mě ani nebaví to řešit :)

yamay - Čtenář - 2.7.2016 v 10:08
UFC 203 - Odpovědět
 

V LHW nastupia proti sebe C.B. Dollaway a Francimar Barroso.

Patriot - Redaktor - 3.7.2016 v 18:59
. - Odpovědět
 

Fortuna už vypsala kurzy na ten příští víkend, tak můžete začít přemýšlet, jak to poskládáte. hlavně na tu dvoustovku tam jsou docela zajímavé příležitosti.

willy666 - Čtenář - 3.7.2016 v 19:29
Re: . - Odpovědět
 

Ja typujem hlavnu kartu: Cain, 1 kolo TKO...Aldo vitaz na body...Miesha, 3 kolo TKO...Hunt 1 kolo KO...Jones vitaz na body...ale najviac ma zaujima ze v akej forme pride Cain.

medine - Čtenář - 4.7.2016 v 06:53
Re: Re: . - Odpovědět
 

zajimavy kurzy: Jose Aldo, Paula Gadelha, Derrick Lewis, Joe Lauzon, Hunt

malylada87 - Čtenář - 4.7.2016 v 08:55
Re: . - Odpovědět
 

Mám jen dilema, jestli sázet každý turnaj zvlášť nebo to nakombinovat.... 

Patriot - Redaktor - 4.7.2016 v 10:00
Re: Re: . - Odpovědět
 

Hele co jsem to prolít tak mimo tu dvoustovku toho zrovna moc ke kombinování ani není laughing zajímavý kurzy má možná Lewis a Claudia, ale ten zbytek je minimálně u větších jmen dost nevsaditelnej...Brooks, RDA, Duffy, všichni kuz o hovnu. A vymejšlet tam nějaký psí kusy třeba se skleněným Maynardem nebo s Makdessim se mi moc nechce

malylada87 - Čtenář - 4.7.2016 v 11:12
Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

No určitě zkusim finalisty TUF, když jsem to sledoval a možná zvážím za ten kurz Alvareze. Je hodně podceňovaný a stylisticky by mu RDA mohl sedět. Poprvé soupeř nebude vyšší a mít větší rozpětí paží a když si vzpomenu na bitvy s Chandlerem, tak Alvarez tam nechá duši. Zajimavé je, že RDA jako do jediného se nenaváží, myslím, že cití respekt...

Patriot - Redaktor - 4.7.2016 v 11:27
Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Alvarezovi nevěřím ani za mák, v UFC mě teda zatím vůbec nepřesvědčil...s Cerronem prohrál (RDA ho seřezal jak psa), s Melendezem mu to podle mě darovali rozhodčí (neberu v potaz ten Gilbertův nález) a proti stylově jednoduchýmu hubenýmu Pettisovi to hrál až moc na jistotu, i tak z toho nakonec u rozhdočích upatlal split dec., a asi 4 roky nevyhrál nic před limitem.

malylada87 - Čtenář - 4.7.2016 v 11:17
Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Tak kurz na Jaubona, Nelsona, Burnse se mi libí na Bet365. A hlavně zkusím za 2.8 Russela Doaneho.

Uvidím, tři turnaje, moc zápasů a tak se to vysere. Určitě to asi zkusím každý solo turnaj a pak ze dva tikety nakombinovat všechny turnaje :D

Caidel - Administrátor - 4.7.2016 v 09:51
Dovolená ExtraRound - Odpovědět
 

Drobátko mě to mrzí, ale okolnosti se seběhly tak, že zrovna na víkend UFC 200 tady na ExtraRoundu mám já i Roman dovolenou - takže největší turnaj UFC historie, a tady bude shodou okolností úplně mrtvo :) Tak to jen prosím neberte jako ignorování UFC, heh.

malylada87 - Čtenář - 5.7.2016 v 13:25
Sázky, Analýza - Odpovědět
 

Tak čeká nás nejlepší víkend v historii MMA a natěšenost a tiketu je mraky :D... viděl bych to asi takto:

UFC Fight Night RDA vs. ALvarez:

Titulový zapas, na který se strašně těším, asi jako jeden z mála. RDA velký favorit, ale dle mého může mít s Ediem dosud největší problém. To co psal patriot je bezpochyby pravda. Výkony Alvazere jsou trošku za očekáváním. Nicméně šelil vyšším borcům s větším rozpětím pažím a moc se mu boxingu nedařilo a výhry nahnal především kondičkou a wreslingem. Pokud RDA zvolí taktiku boxerských výměn, tak si nemyslím, že Alvareze přejede jako Cerroneho, který pod tlakem tolik nevydží, tak jako ALvarez. Alvarezova porážka s Cerronem a v zápasech, kde to bodově v určitých fázích prohrával, tak to nebylo natlakovou taktikou soupeřů, ale spíš z ústupu, nebo kombinacích v oboustraných výměnách. RDA je borec, který tlačí a jeho strike je odlišný. Můj názor je, že ALvarezovi jeho styl bude ze všech zápasu v UFC nejvíce sedět. Favorizuji RDA, ale vůbec bych se překvápka nedivil.

Druhý zápas dle mého vyhraje Nelson, Lewis těží z tlaku a sérka je ze soupeřů se slabší bradou. Viktor byl blízko k vítězství. Nelson snese nesmysl a stačí mu jednou Lewise trefit a tomu to na palici tolik nechutná. Na Nelsona platí trpěliví borci, kteří si drží distanc a nebo na pletivu zkráti vzdálenost a zápas nabodují. Lewis tyhle aspekty zatím nepředvedl, je to přímočarý borec a myslím, že tady dostane stopku.

Celkem mě překvapil velký kurz na Joubana, který si nenechám ujít a zajimaví outsideři mi příjdou Mina, který vubec nevypadal v zápasech zle a vzhledem k Pylově slabší bradě to risknu. TO samé kurz na Doaneho, který má dobrý stand up, ale horší obranu. Nicméně jaho soupeř se zatím neprojevil jako dobrý wresler. Doanemu hodně věřím.

...Nelson, Jouban, Duffy, Mina, Makdessi, Birchak, Doane, Burns

Finale TUF:

Tohle bude neskutečný souboj, víc vyhecovanější  to být nemůže. Jak mám Joanu rád jako šampionku, tak po shlédnutí TUF určitě přeji Claudii. Tento souboj si netroufám tipovat. První zápas split, který byl spíš remíza a mnoho lidí vidí vítězku Claudii. Za ten kurz bych Claudii možná zkusil, ale vzhledem k tomu, že Joana už má zkušenosti s pětikolovými zápasy, kdy na konci pořád vypadala fantasticky, tak si to netroufám ložit. Claudia po tříkolové bitvě vypadala hodně utahaně. Dle mého do třetího kola to Claudia může nabodovat pro sebe, ale od 3tího kola to bude výhoda pro Joana. Jsem zvědav na takedown defence ze strany Joany.

Nejvíc zvědavý jsem na Brookse, jak se popere se špičkou UFC a také jak dopadnou finalisti TUF, což se teprve ve čtvrtek dozvíme. Zatím je jediná známa finalistka, která postoupila ze semifinále.

U sázek je celkem dobrý kurz na Moragu, kterému hodně věřím a možná bych zkusil proti skleněnému Maynardovi, to si ale ještě rozmyslím. Na Mattewse taky krásný kurz, určitě po posledním výkonu naložím. 

...Brooks, Moraga, Mattews, JingLiang, ostatní může dopadnou všeliak a netroufám si odhadnout.

UFC 200:

Především gratuluji Onkovi, že se na tento turnaj dostal a přeji mu co nejlepší zážitek, včetně toho, aby uslyšel od přítelkyně ANO. :D

Tohle je turnaj, ze kteého my příznivci musíme mít orgasmus :D.

FFight Jonec vs. Cormier není třeba rozebírat, tohle už tady proběhlo tisíckrát. Jones je pro mě nejlepší fighter historie, nebýt jeho chování, už nyní mohl být legendou. Nicméně nemá smysl mu nyní sypat opakovaně popel na hlavu, je to pořád dokola. Pro mě Jones vyhraje jednoznačně.

Lesnara v oblibě nemám a pořád je to borec, který shodou okolností byl šampion UFC v době, kdy ti nejlepší se teprve dostávali na vrchol a  HW neměla kvalitu jako nyní. Lesnar prostě nemůže mít na ty nejlepší a věřím Huntovi. Určitě klobouk dolů, že jako nefighter dokázal co dokázal. Jestli Lesnar dostane Hunta na zem,tak je hotovo, postoji mu po takové době bomby chutnat nebudou a Hunt je v nejlepší formě za x let po prohře s Miocicem. Nyní má snad poslední šanci zabojovat o vyzyvatele HW a myslím, že Lesnar je k tomu, co by mohl dostat to nejlepší co mohl. Můj tip je Hunt, ale na tiket to nedám. 

Nejsem příznivec Tate a tady vidím možnost překvapení Nunez. Nemůžu si pomici, ano respekt k Mishe, porazila takticky Holm, ale která si to projela sama. Její Strike je prostě nemasný neslaný a nedokážu si představit, že by porazila Cate, Rondu nebo Cyborg. Nunez má velice dobrý stand up a dle mého v postoji bude mít jasně navrh. Ale Tate zase může zachrání jeji porazy a zemařina. Uvidíme. Promě kurzově ustřelené a za ten kurz bych Nunez prostě zkusil.

Aldo dle mého jednoznačně vyhraje, nechápu, proč jej každy po Conori odepisuje nebo proč by měl být kurzovým  outsiderem. Nechápa.... určitě nálož na Alda, za kurz 2

Cain dostal toho nejlepšího možného soupeře z TOP 10, který tam dle mého nepatří. Kurz 1,3 je na Caina dárek.

Hendricks vs. Gastulum netipovatelný zápas, oba fantastičtí podobní fighteři. Hendricks určitě favorit. Nicméně můj tip na průběh e, že uvidíme nudný zápas s control game. Nečekám žádné přestřelky a celkem se mi líbí sázka nad 2,5 kola.

TJ s Assunsaem na tiket nedám, podle mě nás čká duel do všech kol a podobně vyrovnaný jako první střetnutí.

Nejvíce se mi líbí sázky na Cate, Pena je hodně precenovaná. Přitom serie je ze soupeřek, které nejsou úplná špiščka. Co do tvrdosti se Cate nemůže rovnat a nevím, čím by jí mohla překvapit. ten kurz je celkem vysoký na Zingano. Také kurz na Sancheze se mi líbi. ve striku se Lauzon podle mě nemůže rovnat. Sanchez se zraněnou nohou předvedl sympatický výon s Lamasem a podle mě Lauzona neskutečně rozbombí. Navíc nečekám nějakou netaktickou chybu, že byse nechal subnout, v rohu má Grega Jacksona a kurz 1,8 je parádní. 

Dále na tiket hodím Millera, Northcuffa, tohle je dle mého jistota. Mousasiho jsem zkusil taky, tak snad s outsiderem nedopadne jako s Uriahem.

Tikety:

ticket 1: TJ vs. Assunsao nad 2,5 kola, Hendricks vs. Gastelum nad 2,5 kola, Burns vs. Sajewski nad 2,5 kola - dohromady kurz 3,6

ticket 2: Doane, Brooks, Mousasi, Jones - dohromady kurz 6,2

ticket 3: Aldo, Cain, Miller, Moraga, Mattews - dohromady kurz 9,88

ticket 4: Sanchez, Miller, Zingano, Northcutt, Cain - kurz 7,6

ticket 5: Moraga, Matthews, Duffy, Jouban, LingLiang - kurz 7,9

ticket 6: Jouban, Burns, Duffy, Nelson, Mina

 

Určitě ještě neco naložim :D, podle i průběhu ticketu. Nicméně doporučuji bet36, kdy vám to dovolí ticket vyplati v průběhu, když už jsou vyhrané zápasy a chybí například jeden, tak vám nabídnou výhru částečnou. Minule se mi to docela vyplatilo :)

malylada87 - Čtenář - 5.7.2016 v 13:31
Re: Sázky, Analýza - Odpovědět
 

ticket 6: kurz je tam 10,6

Lyoto - Čtenář - 5.7.2016 v 16:54
Re: Sázky, Analýza - Odpovědět
 

Tvl, Caidel a Roman bere dovcu, tak jim fusujes do řemesla koukam :)))) Nas sice čeká nej víkend , ale nejvíc to zabil Onko, ten uz tam nahani fightery nekde:)

malylada87 - Čtenář - 5.7.2016 v 17:09
Re: Re: Sázky, Analýza - Odpovědět
 

No jo do Hamburku se mu nebude chtít, to už pro něj bude jako GCF :D :D

Patriot - Redaktor - 5.7.2016 v 20:24
Re: Sázky, Analýza - Odpovědět
 

Tradičně vidím dost věcí jinak laughing RDA s Alvarezem jsme řešili, za sebe určitě zkusim i Lewise, protože jak sám říkáš, tak on těží z tlaku; Roy má špatnou fýzu a ty jeho granáty vždycky trefuje jen v prvním kole. Lewis je proti němu obrovskej a věřím, že to první kolo právě díky svýmu tlaku ustojí. Navíc po zápasu s Nelsonem jde už dlouho a asi ví proč. No a taky bych nepodceňoval Pylea, to je hodně zkušenej veterán (tady ze mě ale možná mluví jeho fan).

S Jonesem souhlas, ale možná ho ještě vynechám, ten poslední výkon nebyl úplně přesvědčivej a když zvážím ten kurz...ale zatím to nechávám otevřený. Naopak tam hodím Hunta, tomu docela věřím. Tate je podle mě jistota, ta je o level jinde a není z těch, co flákají přípravu a podcení soupeře. U Alda se po prohře s McNuggetem asi očekává sešup podobně, jako před časem u Baraa, ale aby byl v tomhle zápase outsider, to je fakt úlet. Určitě na něj vsadím. Zingano a Velasquez souhlas, tam není co řešit. Pak bych malinko váhal u Hendrickse, ono se celkem zapomnělo na to, že je to výbornej knockoutér a navíc Gasteluma převyšuje ve většině jeho silnejch zbraní. Spíš zvažuju sázku na Hendricksovu výhru, než na délku zápasu. Pak bych nesouhlasil se Sanchezem, kterej má ještě o malinko horší přesnost úderů než Lauzon a klíčový tam podle mě budou hlavně porazy, ve kterých je Joe lepší.

No a v TUF mě láká Claudia, s tím kardiem máš pravdu, ale ta holka teď maká jak stroj a ví do čeho jde. A s Maynardem to je těžký, jemu stačí inkasovat jednu slušnou trefu a je vymalováno, ale dokud tam nepřilítne, tak je to fakt výbornej zápasník. Spíš pass a když vsadit na jeho soupeře, tak opravdu jen za drobotu a na samostatnej tiket.

malylada87 - Čtenář - 6.7.2016 v 01:26
Re: Re: Sázky, Analýza - Odpovědět
 

No to si právě nemyslím, Lewis kardiem není na top lépe než Nelson, který na svojí vahů není z nejhorších. Navíc přesně jak říkáš. Lewis půjde nátlakem od začátku, ale Nelson ma silnou bradu a uplně se stane ten scénář, jako s Mitrionem, kde se Lewis hnal a z  contru schytal pumelici...

Sanchez je dle mého mnohem lepší striker, který více snese, podle mě bude Louzan zase bude rozbity, bude se snažit o porazy. Nicméně on těží především ze svého graplingu a vesměs ukončuje soupeře, kteří jej na tu zem nelogicky dostanou. Není to ten typ fightera, který by měl skvělý wresling a tím si připravoval submise.

Patriot - Redaktor - 6.7.2016 v 10:08
Re: Re: Re: Sázky, Analýza - Odpovědět
 

Jo, kardio nemají kdovíjaké ani jeden a nechají ho oba v prvním kole, což bude rozhodující. Samozřejmě si Lewis může do toho kontru vletět, já ale věřim že to ohlídá. Přecejen za poslední 3 roky Nelson tím kladivem uspal akorát obstarožního Minotaura.

A s Lauzonem máš pravdu u toho grapplingu a taky si nemyslím, že by Sanchezovi něco nasadil (z porazu určitě ne), spíš to odhaduju na scénář, že Sanchez bude malinko víc skórovat zásahama ve stoje, ale Lauzon mu tu mírnou převahu u bodových vyfoukne porazama. Možná by stálo za to zvážit u tohohle zápasu sázku na délku zápasu, věřím že to půjde na body.

Patriot - Redaktor - 10.7.2016 v 01:39
Re: Re: Re: Sázky, Analýza - Odpovědět
 

Hmm, tak nakonec mu Lauzon po minutě rozmlátil držku i ve stoje laughing strašnej nářez...za mě zatím výborný.

malylada87 - Čtenář - 10.7.2016 v 03:38
Re: Re: Re: Re: Sázky, Analýza - Odpovědět
 

No Sanchez zklamání, tenhle rpůběh jsem teda nečekal. Hold to asi už na tu UFC úroven není. Mě nejvíce překvapil svým výkonem Gastulum, Hendricks strašně stagnuje, ještě do nedávně jsem měl pocit, že je to nejlepší WW, ale poslední dva zápasy strašná bída. Kelvin super. 

Jo jo super zatím, ale nemůžu si pomoci, turnaj RDA s Alvarezem zatím u mě vede.

malylada87 - Čtenář - 5.7.2016 v 17:10
Novinka - Odpovědět
 

Jinak zajimavý match na FN 91 v muší váze. Smolka si to rozdá s Nguenem.

Tomi - Čtenář - 5.7.2016 v 21:39
Jones,Hunt,Miesha,Aldo,Cain - Odpovědět
 

Za me : Jones,Hunt(ale Lesnara nepodcenuju),Miesha,Aldo a nechapu jak ho muze tolik lidi podcenovat...asi se zapomelo,ze neprohral nejakych 10 let...na zaklade 13 sekundoveho knockoutu od Conora bych ho fakt nepodcenoval...to co se stalo u nich se stane opravdu malokdy...myslim takova rychlovka...dal se rozepisovat nebudu ale este musim vzpomenou Caina z tech co me opravdu zajimaji...jsem zvedav v jake prijde forme...podle me je nejlepsi v tezke vaze ad si kdo chce co chce rika...s Werdumem hralo roli vicero faktoru(dlouha pauza,cardio mozna i zanedbani ze strany Caina) kazdopadne podle me Travise ceka poprava...jinak dvoustovka je pro nas vsechny fandy asi jak druhy Vanoce rekl bych :D 

malylada87 - Čtenář - 6.7.2016 v 01:27
Novinka - Odpovědět
 

Jinak Mir po stopce byl propuštěn z UFC.... nejspíš došlo ke vzájemné dohodě. Ve 37mi byla ta stopka konečná

Caidel - Administrátor - 11.7.2016 v 13:51
Re: Novinka - Odpovědět
 

Můžeš mi to ozdrojovat? Já všude jen našel, že Mir pouze požádal o propuštění z UFC - a to se jednak zatím nevyjádřilo a jednak by to bylo proti jejich vlastnímu zájmu. Mir by jinak po uvolnění musel do Ruska nebo Japonska, protože v USA mu komise start nepovolí, ať už bude nebo nebude v UFC.

Patriot - Redaktor - 11.7.2016 v 14:24
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Brazílii by mohl asi taky, nebo ne?

Caidel - Administrátor - 11.7.2016 v 15:06
Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Tam je to spornější. CABMMA ale většinou rozhodnutí US komisí respektuje, navíc tam reálně žádné větší/v USA známější organizace momentálně nepůsobí (snad mimo Jungle Fights), zatímco v Rusku nebo v Asii by se uplatnění pro Mira mohlo najít.

Paldis - Čtenář - 6.7.2016 v 11:00
hunt,cormier,edgar,miesha,cain - Odpovědět
 

za mna : Hunt v prvom kole , lesnar nema šancu v postojji , EDGAR jednoznačne ! ALDA netreba odpisovat ale pre neho to bude tažky zapas, lebo chce ist na Ko a to ho može stat vela , Edgar vyhral poslednych 5 zapasov a je vo vrcholnej forme , podla mna to v odvete aldovi natre :) Cormier vs jones - to bude rychlovka pre jedneho typujem Daniel ground and pound :D Cain jasna vyhra , johny hendricks je otazny . a miesha tutovka :)

 

Paldis - Čtenář - 6.7.2016 v 11:01
hunt,cormier,edgar,miesha,cain - Odpovědět
 

za mna : Hunt v prvom kole , lesnar nema šancu v postojji , EDGAR jednoznačne ! ALDA netreba odpisovat ale pre neho to bude tažky zapas, lebo chce ist na Ko a to ho može stat vela , Edgar vyhral poslednych 5 zapasov a je vo vrcholnej forme , podla mna to v odvete aldovi natre :) Cormier vs jones - to bude rychlovka pre jedneho typujem Daniel ground and pound :D Cain jasna vyhra , johny hendricks je otazny . a miesha tutovka :)

 

Nexter92 - Čtenář - 6.7.2016 v 12:22
Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Dlouho jsem tu nebyl a doufám že sem nikomu nechyběl :D všiml jsem si že to tu nějak prořídlo.. K1-fan už tady nebyl dlouho.. Tommyho jsem taky dlouho neviděl.. Ani Chael už sem nezavítal. A můj největší spojenec na sazečku s kterým se mi poslední dobu dařilo Onko23 hltá teďka atmošku přímo na fleku kde se bude v sobotu(neděli) psát historie MMA(závist chlape a užij si to). Tak díky borcům Láďovi a Patriotovi v tom nenechám kopu peňazí sám :) A jak to vidím já? Opět pojedu tikety max 3 zápasy (jen jeden mám vyjímku kde mám 4 zápasy a ten mě určitě zase nevyjde.) 

Tiket 1 - Sanchez, Hendricks,Cain

Tady není co dodat Sanchez povede bitvu v postoji kde zřejmě celý fight i zůstane. Je co do úderů aktivnější, přesnější a efektivnější. Gastelumovi nevěřím ani že se tak jmenuje natož to že by měl vyhrát. Posral mi už dva tikety. Hendricks opět o něco málo aktivnější v úderech i přesnější. Navíc jeho styl je podle mě pro Gasteluma to nejhorší.. Cain už je na tom tiketu jen jako bonbónek. Pokud ho Hapa nepřetáhne židlí před zápasem a nebo mu neudělá prstem lobotomii přes oční důlek tak se na něm Cain vyřádí. Cain hlavně musí být opatrný co se kopů týče a vzít Hapu co nejdřív k pletivu nebo na zem, ale těším se na kvalitní řezničinu.. 

Tiket 2 - Hunt,Aldo,Moraga

Při vší ústě k Brockovi. Byl šampionem v době kdy ta divize nebyla až tak našlapaná a ta pauza je prostě až moc dlouhá. Mark je v nejlepší formě a ani jeho TD defence není nejhorší. Brock se svým stylem si naběhne na nějakej přesnej zvedák nebo overhand a bude vymalováno. Podceňovaný Aldo jen kvůli tomu že Conorovi sedla první rána za 13sec? Pořád to byl 10let neporaženejch chlap co si vytřel s celou špicí FW a nikdo nemůže říct, že by snad jeho kvality nějak opadly. Frankie určitě dřel v poslední době se i zlepšil, ale myslím si, že zápas dopadne stejně jako ten první (byť bude těsnější než tehdy) podle mě Aldo to urve SD. 

Tiket 3 - Choi,Holbrook,Matthews,Miller

Choi zvládl perfektně poslední dva fighty, které ukončil TKO/KO v prvním kole. Sice se potká s Tavaresem, který subnul Guidu, ale co se Choie týče ten je daleko techničtější navíc je vyšší, a má větší dosah. Podle mě Choi zvládne i tento fight TKO/KO v prvním kole. Holbrook se utká se Silvou. Oba jsou neporažení oba skvělý. No podle mě má Holbrook lepší strike je také vyší s lepším rozpětím. Je přesnější co se týče zásahů a má i o něco lepší Grappling což podle mě rozhodně těsný fight na body. Matthews si poradil s Kevinem Casey a ukázal fantastický výkon a ocenění za fight večera. Lee bude oříšek opět těsný fight, ale opět vyhraje přesnější a aktivnější Mathews. 

Tiket 4 - Bruno,Cormier,Joanna ( trošku haluze) 

Bruno se potká s Maynardem což je prakticky veterán. Maynard dostal za poslední zápas hroznej kouř a i hromadu KO. A tak nějak už má nejlepší za sebou navíc když mu jedna sedne na bradu jde okamžitě k zemi. Také se proslýchá že už má i nějaké zdravotní problémy po těch KO. Bruno není žádný diamant, ani nějakej top fighter. Ale podle mě má kvalitní přesnost a jedna Maynardovi sedne. Jako velký antifanoušek Kokeše musím prostě naladit na svůj tiket i DCho. Podle mě bude hrát tentokrát roli Kokešova pauza. OSP nepatří mezi nejaktivnější borce v octagonu a se zlomenou rukou a rozkopanejma nohama ustál Jonese všechny kola. Jones působil dost svázaně až místama naškrobeně. DC je prakticky neustále v koloběhu fightů. Každé zaváhaní nebo ztuhlost Kokeše se bude radikálně trestat velká šance pro DC na obrovskou satisfakci.. Joanna je jedna z nejtalentovanějších mařek co jsem viděl. Má perfektní box potažmo kickbox. Je aktivnější asi o 2 údery na minutu než Claudia také je přesnější a obranu má skvělou.. Podle mě Joanna předvede ještě dominantnější výkon než minule. I když bych přál Claudii páč nemusím moc chování Joanny. 

Toť moje postřehy pokud máte nějaký názory rád uvítám pokecám proberu popřípadě svoje tikety ještě přehodnotím díky moc:) Ať se Vám to zelená borci a hlavně se u telky dobře bavte!

AlistairMir - Čtenář - 6.7.2016 v 17:00
Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Tak Chael přece psal, že plánuje jet taky do USA na UFC 200 plus zavítat do gymu kde trénuje BF a vyzvat ho. Pokud se to rozhodl realizovat, tak má teď v hlavě asi jiný myšlenky než ER laughing každopádně pokud tam je tak držím všechno co jde ať udělá zázrak a BF sejme (šance jedna ku milionu vím, ale přál bych mu to)


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

Lyoto - Čtenář - 6.7.2016 v 18:19
Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Uz zase? Neblázněte hlavně..... Nevim na cem tenkrát jel, ze byl v ty euforii a dokázal to napsat vubec. To bylo největší sci-fi v historii ER. Uz jen styl toho vyjadřování, ze musi nasetrit na letenku, někdo tady začal skoro pořádat sbírku , ale na UFC 200 v klidu jel? Pak vlastne pokecal s AO v Rotterdamu. No prislo me to cely nejak jako pohádka o červený Karkulce. A i té jsem asi věřil vic:)

Nexter92 - Čtenář - 6.7.2016 v 19:04
Re: Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Tak to se ho musím zastat:D největší pohádka v historii ER byla jednoznačně Gorila vs Alík na to nic nemá to byl majstrštyk :D když mám špatnej den tak si tu diskuzi přečtu a můžu říct že se cítím skvěle :D... Jinak je to všechno Chaelova věc - může si vymýšlet a nemusí já mu docela věřím, ale je to věc názoru. Lyoto co že ty jsi nejel?

Lyoto - Čtenář - 6.7.2016 v 19:18
Re: Re: Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Co myslis tim Gorila vs Alík? S myskenkou jet na 200 jsem skončil ve chvili kdy se začlo s tim, ze tam nebude CMG vs DIAZ. A hlavně jsem si to vybral na ufc 196. Co me láká je 202, nebo potom NY. Do toho me Láďa Furt lanari do Hamburgu:) Takže asi letos neco urcite jeste dopadne. Ale to co se bude dít ted o víkendu ve Vegas bude masakr nejspis. Těžká zavist, protože to bude svátek jako prase, do toho tuf a fight night....

Nexter92 - Čtenář - 6.7.2016 v 19:40
Re: Re: Re: Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

No ještě mi řekni že jsi tu diskuzi nečetl? Jak máš nejnovější příspěvky tak hned vedle máš nejčtenější články. Třetí je o tom že Alík napadl nějakou babu a že si to odpracuje nějak nebo co.. a tam se rozhořela diskuze o tom že by Alík seřezal horskou gorilu, ale jako vážně seriozní diskuze.. Já když to tehdy četl já jsem byl mrtvej ty hlody tam některý a někteří magoři si fakt mysleli že to je možný.. Ajo tak já bych celkem CMG vs Diaz obrečel když se tam objevil Lesnar s Huntem a hlavně Jones vs DC.. To je taky solidní Hype.. Ale když by jsi jel do toho NewYorku tak taky závist tam to bude taky mega svátek :) 

Tomi - Čtenář - 6.7.2016 v 20:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Pardon,ze se vam tu do toho seru ale to snad nemohli myslet vazne :D Samci Gorilly jsou nejsilnejsi zvirata...nevim estli ste to vedeli ale Mike Tyson jednou nabidl spravci Zoo,ze umravni jednoho Gorilaka...este,ze ho do te klece tenkrat nepustili...Tyson byl zvire dle me na nej nikdo nemel kdyz byl na vrcholu ale s Gorilou by pohorel natoz tak Alik :D (Tyson byl pod vlivem drog kdyz chtel ten fight s gorilou)

Ondatra9 - Čtenář - 6.7.2016 v 23:18
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Tak fight gorily a reema je jasnej stopka od doktora po druhým kole pro reema

yamay - Čtenář - 6.7.2016 v 23:25
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Ten fight by trval len tak dlho, kolko by potreboval gorily samec na to, aby sa dostal k Reemovi. Do 10 sekund by bolo po vsetkom.... Ziadna stopka od doktora, lopatka a metla a zbytky do igelitky.

Tomi - Čtenář - 7.7.2016 v 00:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Presne tak akorad igelitku na ty jatka co by z toho byly...Samci Gorill jsou silove uplne jinde takze toto tema nema smysl dale rozebirat...myslim,ze je to hotove a logicke...

AlistairMir - Čtenář - 7.7.2016 v 01:59
Re: Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Nějak nechápu když na UFC můžeš jezdit ty proč by nemohl on? Že ho nemusíš už tady ví asi každej, ale radši budu držet pěsti týpkovi co si na to chce našetřit sám a nechce nikoho pumpnout o prachy (viz jeho odmítnutí sbírky, navíc sám psal že na ní našetří) než poslouchat na čem frčel jen proto, že se ti nezdá. Tak pokecal s Alíkem no a co? MalejLáďa se fotil s Barnettem a taky u toho určitě nemlčeli...u tebe je všechno sci-fi přitom sám napíšeš že si na UFC 200 neletěl protože padnul zápas Diaz vs Conor 2 a píšeš že uvažuješ o 202. Takže znova...ty můžeš a on ne? Je něco míň? Nějak tě nechápu...Zato chápu že šetřil na letenku ono mu asi dost úspor padlo vůbec na ten lístek na UFC 200 pokud není milionář tak asi pak musel cejtit každou korunu


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.

Lyoto - Čtenář - 9.7.2016 v 23:48
Re: Re: Re: Re: Sazečka na víkend.. - Odpovědět
 

Ale bože, jsem si vubec nevšiml tyhle precitlively reakce:) Nema cenu na to reagovat. Žij dal v dokonalým světe a nesundavej růžový brejle. Mne pak bude jen stacit informace kdy se mam podivat na tuf s českým borcem a nebo na YouTube jak internetovej Fanda mlátí bigfoota:))) Good luck.

yamay - Čtenář - 6.7.2016 v 21:38
Gorila vs. Clovek - Odpovědět
 

Na tuto temu je zbytocne sa bavit. Kazdy clovek, ktory je co len trochu schopny pouzivat mozog vie, ze ziaden clovek nema proti gorile sancu. Dospely samec dokaze zdvihnut 1500 kg, ma abnormalnu toleranciu na bolest atd. Staci si pozriet nejake video na nete a myslim, ze aj ti, co verili, ze sa nejaky clovek moze postavit proti gorile, sa hned vratia na zem.

malylada87 - Čtenář - 6.7.2016 v 21:51
Re: Gorila vs. Clovek - Odpovědět
 

přesně tak, úlpná demence.... 

Lyoto - Čtenář - 6.7.2016 v 21:55
Press conference 200 - Odpovědět
 

Videli jste tiskovku? Brock vypada jako golem proti Huntovi. Věřím ze Hunt vyhraje, možná spis doufám a preju , ale Lesnar mi připadá, jako kdyby dal někomu ránu a z pletiva se stal pro toho druhyho mlejnek na maso. Aldo mi opet přijde výrazem jako proti CMG, Edgar uplne v pohodě.... Mel jsem nějaký tipy , ale po tom co jsem videl , tak si nejsem tak jistej. Jinak jsem čekal trochu vic od ty tiskovky.

malylada87 - Čtenář - 6.7.2016 v 22:25
Re: Press conference 200 - Odpovědět
 

Kamo videl jsem videa s Huntem, ten ma postavu jako nikdy predtim, totalne zhubl a minimum sadla. Naopak lesnar tak vyrysovany jako driv neni a prijde mi, ze hodne zestarl i ve ksichte. Huntovi proste verim, musi....

yamay - Čtenář - 6.7.2016 v 22:57
Re: Press conference 200 - Odpovědět
 

Brock je taky ulet matky prirody. Dnes som videl, ako si skusal rukavice 4XL a boli mu tesne, pritom to su najväcsie co maju laughing 

Patriot - Redaktor - 6.7.2016 v 23:16
Re: Re: Press conference 200 - Odpovědět
 

To byla tuším taková zajímavost u zápasu Lesnara s Carwinem, protože tam snad oba potřebovali rukavice na míru, do standartních se nevešli laughing a mám pocit, že Carwin je musel mít i o něco větší, než Brock. Člověk se pak nediví, že ten chlap měl v době zápasu statistiku 12:0 a všechno KO v prvním kole.

yamay - Čtenář - 6.7.2016 v 23:27
Re: Re: Re: Press conference 200 - Odpovědět
 

Jo. Carwin mal najväcsiu labu v UFC, Brock je tesne za nim.

Caidel - Administrátor - 11.7.2016 v 12:59
Re: Re: Re: Press conference 200 - Odpovědět
 

Tak. Lesnar má 4XL, Carwin měl dokonce 5XL.

Ondatra9 - Čtenář - 6.7.2016 v 23:21
Re: Press conference 200 - Odpovědět
 

Lyoto co naše Sazka?:)

malylada87 - Čtenář - 6.7.2016 v 23:31
Re: Re: Press conference 200 - Odpovědět
 

Ze jo? Nejak to zamluvil a mysli, ze zapomeneme nebo co :D

Lyoto - Čtenář - 7.7.2016 v 00:08
Re: Re: Press conference 200 - Odpovědět
 

No je to v prdeli, čekal jsem do posledni chvíle ,ale je to jasny no. Musim se s tim poprat at si nedělám z huby vetrak:) Tak budu rad , kdyz někdo nahodite nějaký termíny kdy kdo muže , a uděláme menší sraz at mužu bejt všem pro prdel :) Kdyz tak nějaký víkendový termíny nahodim a schválně kdo se chytne. Diky za připomenutí , super :)))))))))))))) Ale na to se asi nezapomíná no. 

Burky - Čtenář - 7.7.2016 v 06:25
UFC 200 - Odpovědět
 

JBJ OUT OF UFC 200 :(

mimo - Čtenář - 7.7.2016 v 06:31
UFC 200 - Odpovědět
 

Zaregistrovali ste , že Jon Jones neprešiel dopingovkou ? Dnes ráno som to čítal na champions.co ...

Patriot - Redaktor - 7.7.2016 v 07:14
! - Odpovědět
 

Gratulace feťákovi Jonesovi za dosrání největšího turnaje v historii! Hlavní zápas je teď Lesnar s Huntem. Trošku jsem doufal, že do té pozice  přehodí RDA s Alvarezem, lae to je sci-fi.

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 07:20
Re: ! - Odpovědět
 

No rázem to musí být pro fanoušky strašná rána co tam budou. Jones je pod takovým drobnohledem, že to bude něco jako Romero nebo něco z těch nových přípravku na seznamu, co přibyly letos. Určitě patří mezi fightery, který těch kontrol bude mít mraky.... jsem zvědavý, co z toho vzejde za prkotinu.

Lyoto - Čtenář - 7.7.2016 v 07:58
Re: ! - Odpovědět
 

Jo jo, to měla byt náhrada za CMG s Diazem. Doufám ze Whitovi došlo, ze tohle dělání frajera, ze někoho nedá na event a ze ho v klidu nahradí bude srat jeste dlouho. Jones je pro me obycejnej srac. Pojebal to fanouškům a jeste ve chvili kdy náhrada neni možná.

willy666 - Čtenář - 7.7.2016 v 07:59
Re: ! - Odpovědět
 

neuveritelne...marketingovo tento zapas nemal taku silu ako Lesnar vs Hunt ale zo sportoveho hladiska ze to absolutny TOP co nam mohlo MMA momentalne ponuknut...aj tak je to cele nejake divne, nejako sa mi nechce verit ze po tolkych pruseroch a tolkych kontrolach by Jones riskoval a skusil doping, respektive nieco neoverene co by ho mohlo vyradit s turnaja...Obrovska strata...myslim ze UFC 202 tento turnaj prekona...

willy666 - Čtenář - 7.7.2016 v 08:11
Re: Re: ! - Odpovědět
 

akoze Hunt vs Lesnar je super zapas, ale skonci pravdepodobne velmi rychlo, do druheho kola asi neprejde...Jones vs cormier by mohol byt fight mnohych zvratov a obaja by si siahli na totalne dno...

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 08:25
Re: Re: ! - Odpovědět
 

No turnaj bude mít pachut. Ani se nedivím, že kluci a DW se na to chtějí vysrat :D, uplně vidím DW jak rozjebal celý kancl :D.... ted jedine dát 50 míču Conorovi, aby to zachránil. Sranda :D

Přesně jak píšeš, on je pod takovým drobnohledem, že to bude zase nějaká pičovina. Jestli v tom bude zase fet, tak už je ztracený případ a i já uz

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 08:26
Re: Re: Re: ! - Odpovědět
 

* tak uz i já ho budu považovat za největšího dementa.

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 07:37
... - Odpovědět
 

Jinak co říkáte na váhu, RDA i Alvarez vypadali neskutečně. Ale překvapilo mě, jak je Alvarez obrovskej vedle RDA a dokonce vyšší. surprised

mimo - Čtenář - 7.7.2016 v 12:50
Re: ... - Odpovědět
 

Na prvý pohľad to pripadalo i mne - ten výškový rozdiel - ale Alvarez mal na nohách tenisky / to môže urobiť tak jeden palec / a RDS bol bosý .Ale inak- obaja boli parádne vypracovaný - Alvarez vyzeral možno o niečo mohutnejší - asi aj preto že má postavu viac do lichobežníka - tenší pás , väčší chrbát a hrudník / .A  trochu na pobavenie Roy Nelson mal váženie naozaj v paži ....

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 13:07
Re: Re: ... - Odpovědět
 

No Nelson si dělallegraci na váze a imitoval Lewise, ten byl na váze dost ostrej. Jestli ho Nelson vypne, tak si vypije velký kalich hořkosti a Nelson mu to dá pěkně sežrat....

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 09:20
Novinlka - Odpovědět
 

Jinak byla tiskovka s DC a byl velmi zdrcený. Fakt je to smolař, UFC mu asi peníze bude nějak kompenzovat. Do Jonese se vůbec nepustil a jen zmínil, že je to pro něj velké překvapení. Na konci tiskovky jsem pochopil, že Joe Silva hledá náhradního soupeře. Nevím jestli jsem to pochopil správně, ale první jméno padlo, že se přihlásil Gerard Mousasi....Gerad by si uřízl velké sousto, tohle mu snad ani nepřeji a modlím se za to, aby to vzal Glover, což by na kvalitě neztratilo. Glover měl byl v přípravě na Rumbla,tak snad to chlapci spatlají.

Za chvíli by měl mít tiskovku Jones, tak jsem zvědavý....

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 11:13
Novinka - Odpovědět
 

O zápas s DC na UFC 200 požádal Gustafsson !!!! Tak tohle zrovna nechci, když je Gus napsaný na kartě v Hamburku :////// ... doufám, že tohle nedopadne a dají mu Glovera.

Tomi - Čtenář - 7.7.2016 v 11:38
Jones - Odpovědět
 

Jones proste ma dar posrat mi rano jak malokdo...Cormier na tiskovce vypadal,ze je chvilku pred infarktem....nedivim se mu...dva dny pred turnajem to uz si snad nekdo dela nejakou blbou prdel !

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 12:43
Re: Jones - Odpovědět
 

Nicméně asi náhradu dostane. Na poslední chvíli to vezme každy, při turnaji jako je UFC 200. 

Patriot - Redaktor - 7.7.2016 v 13:08
Re: Re: Jones - Odpovědět
 

prý se přihlásil i Bisping, překvapivě laughing psal něco v tom smyslu, že mu je u prdele, jestli má 2 týdny nebo 2 dny...ono by to bylo asi nejschůdnější min. marketingově, přecejen Rockhold je ze stejnýho gymu a Bisping by nemusel dělat váhu...ale jestli to je vůbec logisticky reálný, to fakt netušim.

Maltézsky psík - Čtenář - 7.7.2016 v 15:52
Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

Tak to by bola najvacsia senzacia v historii mma, keby sa Bisping stal sampionom 2 vahoviek :)

Tomi - Čtenář - 7.7.2016 v 15:59
Re: Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

Ze dal Rockolda dobre ale s DC by zhasl jak svicka...sice Bispinga mam v celku rad ale na DC fakt nema...zase musime zustat nohama na zemi....

Tomi - Čtenář - 7.7.2016 v 17:50
Re: Re: Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

Rockholda...pardon za preklep

Patriot - Redaktor - 7.7.2016 v 18:04
Re: Re: Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

Hele ta šance je asi stejná, jako byla pravděpodobnost, že Bisping štípne Rockholda v prvím kole laughing jasně že jsem taky skálopevně přesvědčenej, že by Michael dostal od Cormiera na budku...ale aspoň by to mělo silnej příběh, šlo by o vyjímečnou a nevídanou věc. Resp. zkus vymyslet něco, co to přebije: Gustaffson? Ten s DC zápasil už naposledy a s plnohodnotným kempem čistě prohrál. Jak by asi vypadal bez přípravy? Gegard z nižší váhy, když se z ní nabízí i šampion jeho divize, navíc na působivé vítězné vlně?

Tomi - Čtenář - 7.7.2016 v 18:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

Jasne,ze bych se na zapas Bisping vs Cormier podival ale myslim,ze tam by byl opravdu Bisping bez sance bo Cormiera by takhle neroztancil...ten vydrzi dost...po tom kolenu co sezral od Gustafsona nebo po te bombe co schytal od Rumbla v prvnim kole mi prijde,ze vydrzi opravdu dost...spis bych ho radeji videl s tim T-Rexem...je to asi nejlepsi volba...a tam by sily byly vyrovnanejsi bo Glover je taky celkem rozjetej a je dle me dobrej fighter kterej muze DCmu dost zatopit...

conor mcgregor - Čtenář - 7.7.2016 v 20:58
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

Každopádně by měli někoho sehnat, protože Lesnarovi o nic nejde a s klidem se na to může po prvním dělu od Hunta vysrat. Takovej main event by asi nikdo nechtěl.

willy666 - Čtenář - 7.7.2016 v 22:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

ja by som dal superfight Cormier vs Miocic...neslo by o ziadny titul ale zmerali by si sily champion vs champion...Cormier je v podstate tazka vaha a aj ked bude lahsi tak Miocic je bez plnej pripravy a marketingovo by to bol TOP zapas...ist s Bispingom je blbost...

Patriot - Redaktor - 7.7.2016 v 23:03
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

Nejnovější info, které jsem zachytil: DC má nastoupit a náhradní soupeř by měl být hodně brzo oznámen, přičemž se neoficiálně šeptá o Spiderovi. O váze se neví, nicméně titul by neměl být ve hře, takže se nedá vyloučit ani otevřená, i když plotěžká je pravděpodobnější.

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 23:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

Na tiskovce se ozval COnor, že je otevřený zapasit na IFC 200 :D

yamay - Čtenář - 7.7.2016 v 23:13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jones - Odpovědět
 

V hre su aj dalsi, napriklad Barnett.....

mimo - Čtenář - 7.7.2016 v 13:30
JJ - Odpovědět
 

Na upresnenie,  Jon Jones mal pozitívny test z 16.6.2016 na zatiaľ nešpecifikovanú - zakázanú látku / a tých je naozaj na jednu veľkú knihu /  a jednalo sa o vzorku  B . Zatiaľ sa tuším nikdy nestalo , že by sa pri testovaní niekedy v minulosti objavili chyby a tu sa jedná už o vzorku B - takže je to potvrdené . JJ len potvrdil , že to je kus slušne povedané trdla , ktoré si týmto pravdepodobne pochovalo svoju možnú "svetlú" budúcnosť . Nebyť toho aký to je kretén mohol byť fighterskou legendou ...staré porekadlo vraví : kto chce kam , pomôžme mu tam ... 

Tomi - Čtenář - 7.7.2016 v 13:43
Jones - Odpovědět
 

Jones jde ve slepejich Tysona nebo Badra...ze vzdy ti nejlepsi si to umi nejvic zkurvit :( bohuzel...

Hescores - Čtenář - 7.7.2016 v 16:06
Tak je to oficiální - Odpovědět
 

Myslím, že to spíš potvrzuje to, co tu psal Chael, tedy že berou všichni. U JJ jsem si myslel, že to má nejmíň zapotřebí. Ale prostě na ten zápřah asi zobou všichni,jinak by ani přes trénink nepřešli k zápasu.

Kdysi jsem dělal atletiku a jeden z trenérů, který v minulosti zobal, nám říkal, že doping odhalej vždycky z jednoho jedinýho důvodu, a to je ten, že jak se to shání na černým trhu, tak nikdy není jistota, co přesně berou. Oni je tak vlastně vždycky asi chytnou za něco, co ani nevědí, že tam je.

Takže prodávám, jak jsem nakoupil.

Hezký den

willy666 - Čtenář - 7.7.2016 v 17:08
Re: Tak je to oficiální - Odpovědět
 

ja len dufam ze Danielovi najdu supera...Johnson je zraneny, Latifi sa prihlasil ako zaujemca ale nema meno, Mousasi uz na karte je, Bisping si nemyslim ze je dobra volba, je s nizsej vahy a nedavno mal zapas, prihlasil sa aj Alexander a na jednej strane by to mohla byt dobra volba pretoze ich posledny zapas bol masaker, je to fighter s proporciami ako Jones a DC sa na tento typ pripravoval ale zas by Gus siel o titul po 2 prehrach...pre mna osobne by mohol byt nahradnik Glover...

Tomi - Čtenář - 7.7.2016 v 18:51
Jones - Odpovědět
 

Jones na tiskoce brecel...takhle jsem ho este nevidel ale mel na to myslet driv...asi uz mu doslo jak moc si to dojebal...talent jak prase tema svyma excesama splachuje bohuzel do hajzlu...

Maltézsky psík - Čtenář - 7.7.2016 v 21:26
Cormier vs McGregor - Odpovědět
 

Make it happen !

Pride Asia - Čtenář - 7.7.2016 v 21:49
... - Odpovědět
 

Koukám Jones nezklamal a opět se ukázal v plné parádě. Do zákulisí šel proč? Aby si dal opičí mast pod oči a vyvolal umělé slzy? Kdyby se nechoval jako prase bylo by mi ho i líto, ale chlap co nabourá těhotnou ženskou a z místa uteče bez zavolání pomoci, aby se pak vrátil pro věci do auta a opět se o zraněnou nestaral...dobře mu tak. Jen škoda že ten zápas nebude...KO od DCho by byla lepší tečka než tohle.

malylada87 - Čtenář - 7.7.2016 v 23:26
Jones - Odpovědět
 

Já se k tomu vyjadřovat už nebudu, ale celkem se stotožnuji s názorem Viktora Pešty, který na facebooku napsal toto:

1) Jon Jones byl stažen z UFC 200 za "potential antidoping policy violation". To slovo potential mi přijde docela důležitý. Než začnete vykřikovat, že je feťák, sypač a podobně, počkejte až USADA zveřejní, o co přesně šlo.
2) Seznam zakázaných látek je opravdu hoodně dlouhý a spoustu z nich můžete najít i ve volně prodejných lécích a supplementech.
3) Internetoví mudrcové tvrdí, že to byl zase koks. To asi těžko, protože tenje zakázaný jen v in-competition testu, tedy 12 hodin před a po zápase.
4) Rozhodně neobhajuju sypače, chci co nejvíc kontrol, jen se snažím ctít presumpci neviny.
5) Jon Jones je špatný vzor pro mládež. To asi jo, ale nevim kdo přišel s tím, že by zápasníci měli být vzor pro mládež. Jsou to lidi, co si dávaj do držky za peníze.

mimo - Čtenář - 8.7.2016 v 11:55
Re: Jones - Odpovědět
 

Súhlasím ... Len s tým vzorom pre mládež je to v tomto fachu naozaj zložité . Máme tu zápasníkov a na druhej strane zamestnávateľa a zápasníci reprezentujú svojho zametnávateľa a tomu by malo a možno aj záleží na tom aby ho reprezentovali nielen v klietke  , ale aj mimo nej  / a na to slúžia okrem iného i videjká ako Embedded : vlog series ../.A po pravde , medzi mládežníkmi je obrovské množstvo fanúšikov . Takže sa UFC snaži aj cez prizmu zápasníkov prezentovať v čo najlepšom svetle .P.S  malylada ospravedlňujem sa , chcel som ti dať palec hore , no stlačil som ten dole ...Pardón

malylada87 - Čtenář - 8.7.2016 v 05:55
Vysledky - Odpovědět
 

Jáááááá toooo ríkaaaal, Alvarez to dokázal, neskutečná... Klobouk dolu, je to proste frajer :D :D :D. Jako motorová myš a jako v zápase s Chandlerem :D

Neskutečně povedená karta. Všechny zápasy skoro ukončeny, skvělé finisshe. Trošku mě mrzí ten Doane, který to měl dobře rozjeté.

A taky neskutečná obíračka Nelsona, jak to mohl dostat Lewis, poslední dvě kola sice nuda, ale takto vyhrál všechny zápasy Roshold a jasná kontrola Nelsona. Prostě dojebali mi vyhraný tiket rozhodčí !!!

malylada87 - Čtenář - 8.7.2016 v 06:02
UFC 200 - Odpovědět
 

A je to tady, DC si to rozdá v netitulovém zápase s Andersonem Silvou. Tak Silva je frajer, že to vzal, zrovna s borcem, který je stylově pro něj úplně nevyhovující. Hold ty peníze stojí za to :D.

Pokud Silva bude dělat šaškárný, tak to zkončí špatně, jediný scénář, jak by teoreticky mohl uspět je, že bude utíkát, bojovat z ústupu a zkusit to rychlostí nabodovat. Ale spíše to vidím, že ho DC uválí a nemyslím, že by se nechal subnout.

conor mcgregor - Čtenář - 8.7.2016 v 07:39
Re: UFC 200 - Odpovědět
 

Main event UFC 200 obsadily holky... jako kouknu, ale nejzajímavější mi připadá že zbyl Cain.

willy666 - Čtenář - 8.7.2016 v 09:03
Re: UFC 200 - Odpovědět
 

Silva je bez pripravy, je asi 6 tyzdnov po operacii, wrestleri boli pre Silvu vzdy obrovsky problem a DC je najlepsi wrestler UFC a je to v podstate tazka vaha, v zapase bude mat asi o 20 lb viacej ako Anderson...aby s toho nebola nakoniec nejaka exhibicia...

Nexter92 - Čtenář - 8.7.2016 v 10:38
Re: Re: UFC 200 - Odpovědět
 

První reakce DCho když mu to Dejna řekl - https://twitter.com/ufc/status/751225782819622912?lang=cs 

Dejna měl nechat Jonese aby to řekl DCmu jako první.. :D myslím si že by ho Daniel asi zabil na místě.. Všechny ta dřina a to jak ho Jones sral tak blízko, aby ho mohl seřezat za ty kecy a zavřít mu konečně hubu.. Jones je prostě Idiot už na něj nemám slov. Doufám že ho UFC už vyrazí protože ten kořeň akorát kazí renomé sportu a značky UFC jako takové... Silva je borec že to vzal. Nemám ho rád a zápas mi nedává smysl.. DC bude oproti němu obrovskej navíc natrénovanej..Silva si jde více méně pro prachy.. :( JJ posral celý UFC200 protože to byl ten zápas, kterej táhnul.. Už jen to vážení by byl Hype jako prase natož fight. Teďka to bude nemastný neslaný..

malylada87 - Čtenář - 8.7.2016 v 11:06
Re: Re: Re: UFC 200 - Odpovědět
 

Tak Jones trenoval urcite stejne tvrde jako DC, pro nej je to uplne stejna situace a horkost, celkem to emotivne bral. Taky se mu omlouval a sypal si popel na hlavu. Docela me bude zajimat, co v tom bude, prijde mi, ze to nebude neco umyslneho. Jones ma testu az az vice, nez kdokoli jiny a co se tyka treningu, tak je velky profesional. Uvidime jak to dopadne a co USADA Nakonec vylozi

Patriot - Redaktor - 8.7.2016 v 11:22
Re: Re: Re: Re: UFC 200 - Odpovědět
 

Kyž si sečteš Jonesovy přešlapy (ty jeho volantové příhody+doping a fet), tak za dobu co je v UFC má celkem 9 různých zářezů. To už prostě nejsou ojedinělosti...to je vzorec, jehož výsledkem je nechutný kokot. A slzičkama mě opravdu nedojme. Jo a taky nemá více testů, než ostatní. Za poslední rok ho komise testovala 8krát, taková Holm nebo McGregor mají testů 13 (DC byl testován 9krát). A když dokážou antidopingovkou procházet zápasníci, kteří si vydělají tak procento toho co Jones, on by se tou nepříjemnou maličkostí mohl obtěžovat také.

malylada87 - Čtenář - 8.7.2016 v 12:54
Re: Re: Re: Re: Re: UFC 200 - Odpovědět
 

Ja nepopiram ten moral preslapy, jen rikam, ze  se urcite citi uplne stejne jako DC, ktery je v prdeli. V tom jsou na tom uplne stejne... S dopingem jestli sype nesype se uvidi co vylozi USADA. Romero v tom s Meansem byl taky docela nevinne a nebyl to vylozene kalkul, ale spis chyba vyrobce danych pripravku, ktery neuvedl zakazanou latku ve slozeni

willy666 - Čtenář - 8.7.2016 v 13:04
Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 200 - Odpovědět
 

ja s tebou uplne suhlasim a viem ako to myslis ale presne ako pisal kolega vyssie, ze su zapasnici ktori beru percento toho co Jones, nemaju takych vyzivovych poradcov ako on a vedia si to ustrazit...si zober ze taky Lesnar, co je ocividne "nabuchany "az po usi presiel testami v pohode...a inac ja si myslim ze Dana White isto vedel o tomto preslape uz pred konferenciou a nieco musel tusit aj Jones, ved jeho posledne vyjadrenia boli v tom zmysle ze ta nevrazivost voci DC ho uz prestala bavit ale ze mu prdel nakope aj tak...uplne vychladol...a je zaujimave ze vysledky prisli 2 dni pred turnajom a ked mal zapas Silva vs Diaz tak vysledky prisli az po turnaji...ja skratka neverim ze vsetci sa to dozvedeli po konferencii...

mimo - Čtenář - 8.7.2016 v 13:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: UFC 200 - Odpovědět
 

Na jednej strane je pravdou , že ak má niekto príjem ako má JJ mal by si okolo seba postaviť tým profíkov a to zahŕňa i odborníka na výživu . Na druhej strane je toľko zakázaných látok , že to je na poriadnu knihu / a sú medzi nimi aj prírodné látky , bežne dostupné liečivá a suplementy , pri ktorých výrobca ani neuvedie presné zloženie/ , nie všetko je o takom klasickom dopingu ako stereoidy a pod . V tomto prípade je potrebné si počkať na konkrétne výsledky ..Ale v každom prípade, ak zlyhal niekto z jeho týmu , odskáče si to aj tak on / lebo i to je jeho zodpovednosť  / V tomto prípade ale neverím , že by šlo o klasický podporný doping .

conor mcgregor - Čtenář - 8.7.2016 v 13:18
............ - Odpovědět
 

Pokud jeden neprojde dopingovkou, jakoby nenavážil, měl by dostat mastnou pokutu a jeho souipeř by si měl zvolit, zda i přesto přijme zápas. UFC 200 je "v prdeli" možná kvůli nějaké kravině, co to stálo peněz a jedou tam lidi z celýho světa proč? Aby ve finále viděli Mieshu? Ani kdyby se tam vyslíkla, tak to nezachrání.

Tomi - Čtenář - 8.7.2016 v 13:27
Re: ............ - Odpovědět
 

Kdyby tam dosla tak vyfintena jak chodi na tiskovky tak by to zachranila bo by vsem v trenkach houplo a v hlave preplo...

willy666 - Čtenář - 8.7.2016 v 13:29
Re: ............ - Odpovědět
 

presne tak, naprosty suhlas...ja som za to aby sa robili kontroly, aby sa davali aj stopky, ale musi to byt v predstihu, ale ked niekto prejde 7 kontrolami v priebehu niekolkych mesiacov a nakoniec sa objavi pozitivny test 2 dni pred turnajom tak malo by sa to riesit tak ako si napisal a nie hned zrusit takyto fight a dojebat najlepsi turnaj v historii...po zapase Hunt vs Lesnar ludia budu vypinat TV a arena sa zacne vyprazdnovat, nikoho nebude zaujimat Miesha...

Nexter92 - Čtenář - 8.7.2016 v 14:01
Re: ............ - Odpovědět
 

Moment kdyby se tam Míša vyslíkla tak si myslím, že Jones vs DC by aspoň mě byl u zadku :D 

Tomi - Čtenář - 8.7.2016 v 14:03
Re: Re: ............ - Odpovědět
 

Souhlas :D 

malylada87 - Čtenář - 8.7.2016 v 16:05
Re: ............ - Odpovědět
 

tak on prijde o takovy penize, ze to je penalta i tak az az

Gabin - Čtenář - 8.7.2016 v 16:10
Gabin - Odpovědět
 

Jako furt jaem ještē tak nejak v šoku..Dozvedel jsem se to teprve včera večer..Sere mē to jak cyp..Ale celà ta dvoustovka je přece našlapana super fajtama..Tak bych to tak tragicky nevidel..Nicmene me ten hlavni zapas hodne mrzi....Ja osobnē se nejvic tešim na Caina a Alda.....

Nexter92 - Čtenář - 8.7.2016 v 16:48
Jones VEN! - Odpovědět
 

Kdy už konečně toho trotla tady někdo přestaně obhajovat. Je to do očí bijící imbecil, kterého nic jiného nezajimá než jen on sám. Jen to blbeček zahleděnej do sebe myslící si o sobě jakej je to fenomén a největší borec. Pro mě to je jen idiot stejně jako byl Tyson! Bez pochyb obrovskej talent od pána boha, ale bez mozku s IQ vypnuté automatické pračky. Má taky extrémní talent na průsery. Kdyby tohle co dělá on udělal každej jinej frajer tak mu Dejna sbalí batůžek a pošle ho do pralesní ligy.. Ne Kokeš má privilegia... Sesmaží se jak párek? Nevadí! Sroluje svoje ferari do káry těhotný ženský ( Sfučenej jak párek)? Nevadí! Sype něco o čem neví co je? Nevadí! A tady se ještě bude MalejLáďa zastávat imbecila tím, že on je potrestanej dost? Že mu utečou prachy? Že dřel stejně jako Daniel? Ten imbecil nebude potrestanej nikdy očividně. Měli by ho chytit za koule narvat do prvního letadla a poslat na Ural těžit železnou rudu. Akorát nasral opět miliony fanoušků po celým světě. Kéž by ho do té klece s tím DC narvali a v pátým kole by sbíral zuby zlámanejma prstama, kterýma se snaží dělat lobotomii každýmu druhýmu. Jedinej trest pro Kokeše je vyhazov z UFC!

Nexter92 - Čtenář - 8.7.2016 v 17:31
Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Ještě k tomu potrestání. Že Jones dřel stejně jako Daniel? Představ si že makáš s kolegou na nějakým plánu. Dejme tomu třeba nějakej plán nějaký budovy už jste skoro před finišem a zítra máte odevzdat kupující straně. A kolega se vyšňupne a nakreslí ze pár čar úplně křivě. Nemůžete to odevzdat. I když kolega dřel stejně jako ty tak to posral a na koho budeš nasranej? Áno přímo na něj... 

Samozřejmě jde o prachy a DC je určitě dostane, ale vem si sportovce jako značku. Kde dostane značka Daniel Cormier tu váhu, to peněžní ohodnocení? V octagonu! Ve velkejch, krvelačnej bitvách. A Jones mu teď jednu ukradl. Vem si co by byl Frazier, Ali, Foreman bez rachotu v džungli a thrileru v manile? Pamatoval by si je celej svět? Měla by takovou cenu pak značka Frazier,Ali,Foreman? nebo by to byla jen cena poloviční? Když ti řeknu Cain Velasquez kterej fight si první fight si vybavíš? já jednoznačně epický bitvy se Santosem! Když ti řeknu jméno Mark Hunt? Já jednoznačně pětikolovou bitvu s nasypaným Footem! To jsou zápasy, který ty borci chcou a to jsou ty zápasy kde jejich jméno potažmo značka zjískává cenu. A Jon Jones tuto šanci zničil nejen sobě (dobře mu tak za své činny si zodpovídá) ale DCmu, který si za to sám bohužel nemůže.

Chael Perosh - Čtenář - 8.7.2016 v 18:22
Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Tak MalejLáďa je v tomhle případě klasicky zaslepenej fanoušek kterej svojí modlu bude obhajovat za každou cenu. Že je Kokeš potrestanej dost to jsem neměl číst jelikož jsem si proteiňákem postříkal celej noťas jak sem vyprsknul smíchy :-D Kokeš je, byl a vždy bude sypač stejně jako já a stejně jako drtivá většina všech ostatních to mi nevadí proti tomu nic nemám. Ale fakt, že si to nedovede pohlídat a totálně podělá turnaj roku proti tomu už mám hodně. Nenapravitelnej člověk a jsem fakt zvědavej jakej dostane trest. Zase se někdo podmázne a najdou mu max novou, výrobcem neuvedenou látku obsaženou v induloně kterou si mazal hemeroidy na řiti...

Patriot - Redaktor - 8.7.2016 v 19:33
Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Souhlas, neřeším sypání samo o sobě, to je prostě nedílná součást sportu (a všichni moralisti mě můžou políbit v řiť), ale prioritní zodpovědností každého zápasníka je projít dopingovkou. Tím spíš, pokud do něj mateřská organizace vloží důvěru s tak důležitým zápasem a zároveň ho přes všechny průsery královsky platí. Udělat váhu a projít dopingovkou je prostě základ, i kdyby to pro něj mělo znamenat, že si najme laboranta s pipetou a nechá si testovat každý zrnko rýže, než ho sežere.

Nexter92 - Čtenář - 8.7.2016 v 19:57
Re: Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Když už jsme u toho vážení Patriote :D

Hendricks 25 Pound na limitem 

Míša nějaký deko taky, ale ta má čas to stáhnout do dvou hodin.. Hendrick už to asi nevyběhá :D

Nexter92 - Čtenář - 8.7.2016 v 19:59
Re: Re: Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

A DC 206lb s ručníkem a s holým zadkem :D

Bodom - Čtenář - 8.7.2016 v 20:26
Re: Re: Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Ak sa nemylim bolo to 0.25lb nad 171lb co je limit.

Patriot - Redaktor - 9.7.2016 v 11:55
Re: Re: Re: Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Tak tak, přestřelil to jen o blbou čtvrtlibru a docela se tomu divím, resp. nevím, jak přesně funguje proces vážení teď, když se váha zaznamenává pružně během dne...dřív byl deadline oficiální vážení a po něm ještě povolená hodina, kdy to mohli zkusit dosušit, ale teď to asi bude jinak, protože Rogan tam už hlásil, že Hendricks odevzdává část svého platu. A že by se vzdal tolika peněz dobrovolně kvůli blbé čtvrtlibře, kterou by dokázal stáhnout snad i klystýrem a ostřáhnám nehtů? laughing

To nový vážení je pro mě jako pro sázkaře docela matucí, dřív se z toho dala aspoň trošku vyčíst forma, ale teď to klame...třeba Zingano chodívala v minulosti na váhu hodně ostrá, tentokrát mi připadala zalitá. A jestli to byl otím, že navážila dřív a stihle se už zavodnit, nebo má prostě horší formu...netuším. 

conor mcgregor - Čtenář - 9.7.2016 v 12:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

A co Daniel, kterej i nahatej přestřelil o půl kila? Ten z toho nic mít nebude?

Patriot - Redaktor - 9.7.2016 v 12:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Nepřestřelil, v tomhle fightu není ve hře titul a netitulové zápasy mají toleranci jedné libry navíc. 

Maltézsky psík - Čtenář - 9.7.2016 v 13:01
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Ani ja som si nie celkom istý ako funguje váženie, ale myslím, že je to tak, že deň pred zápasom majú čas medzi 8 a 10 predpoludním, kedy majú prísť navážiť. Čítal som napr. o Mieshe Tate, že takmer zmeškala váženie, že ju odvážili o 10:02, keby prišla neskôr, zápas by sa nekonal. Možno aj Hendricks si naplánoval, že naváži okolo 10 hodiny a jednoducho to nestihol dostatočne vysušiť, čas navyše potom už nedostal. Potom na videu z váženia (ktoré sa koná večer) sa už neváži, je to iba "divadlo", môžeš si všimnúť, že viacerí sa ani nezoblečú a sú zaliati. Váženie je už oficiálne ukončené, iba sa postavia na váhu a Rogan oznámi váhu ktorú navážili ráno. Ale nie som si celkom istý, takto som to pochopil...

Bodom - Čtenář - 8.7.2016 v 20:27
Re: Re: Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Ak sa nemylim bolo to 0.25lb nad 171lb co je limit.

Chael Perosh - Čtenář - 9.7.2016 v 04:26
Re: Re: Re: Re: Jones VEN! - Odpovědět
 

Kámo tos mu celkem přidal laughing vím že má hambáče rád ale cca 12 kg nahoře to zase z něj nedělej Mayhema ten to nedávno tak nějak podobně fakt přestřelil laughing

yamay - Čtenář - 9.7.2016 v 01:33
UFC 201 - Odpovědět
 

Demetrius Johnson je zraneny a nebude obhajovat titul proti Reisovi na UFC 201.

Maltézsky psík - Čtenář - 9.7.2016 v 09:04
... - Odpovědět
 

S kritikou Jonesa nie celkom suhlasim, sype pravdepodobne vacsina. Nedavno nachytali Mira, Andersona, Lombarda, Romera, Machidu (tiez par dni pred zapasom), Mendeza a dalsich. Keby bolo take lahke prejst testami, nestavalo by sa to tak casto. S kritikou ohladom jeho dalsich skandalov suhlasim.

Gabin - Čtenář - 9.7.2016 v 20:38
Gabin - Odpovědět
 

Synci,nevíte,jestli budouna nova sport 2 všechny zápasy dvoustovky??..

yamay - Čtenář - 9.7.2016 v 22:38
Re: Gabin - Odpovědět
 

Nebudu vysielat vsetky fighty. Zacinaju az o 4:00, fighty v pass prelims zacinaju uz o 0:30.

Gabin - Čtenář - 9.7.2016 v 22:53
Re: Re: Gabin - Odpovědět
 

dikes

Yaris - Čtenář - 9.7.2016 v 23:49
link - Odpovědět
 

máte někdo link na UFC200? Nemam bohužel nova sport a chtěl bych se na to podívat online. Předem díky

malylada87 - Čtenář - 10.7.2016 v 03:40
Re: link - Odpovědět
 

na týhle straně je každá MMA větší událost. UFC každý turnaj včetně prelims:

http://www.feed4u.tv/section/boxing-wwe-ufc/

willy666 - Čtenář - 10.7.2016 v 04:32
Re: Re: link - Odpovědět
 

Cain is back...

Jari - Čtenář - 10.7.2016 v 06:01
DC vs Silva - Odpovědět
 

Nevíte proč rozhodčí několikrát vracel zápas ze země do postoje žádná pasivita tam nebyla.

Jari - Čtenář - 10.7.2016 v 06:47
WWE. - Odpovědět
 

Koukám že UFC se pomalu mění na WWE ten zápas musel být domluvený Hunt naprostá pasivita ploužil se tam jako osmdesátiletý stařík symbolické údery za celý zápas tam neposlal jediný granát nulová aktivita na zemi tohle je totální ostuda a myslím že nejsem sám kdo je přesvědčený o tom že to bylo předem domluvené.

willy666 - Čtenář - 10.7.2016 v 06:52
Re: WWE. - Odpovědět
 

Jones dojebal turnaj, DC vs Silva bolo o nicom, Hunt vs Lesnar tak to neviem ani sam co si mam o tom mysliet a hlavny fight nikoho nezaujima...Cain ma velmi pozitivne prekvapil a som rad ze vyzyvatel je Aldo, uz len dufat ze Conor zhodi do vahy...

malylada87 - Čtenář - 10.7.2016 v 07:14
Re: WWE. - Odpovědět
 

Proč domluvený, jsi nevíděl jak s ním házel. PPasivní a opatrný byl kvůli takedownům..... kdyby se tam vrhal po hlavě, tak to není ani minutu v postoji

Jari - Čtenář - 10.7.2016 v 07:46
Re: Re: WWE. - Odpovědět
 

Nemyslím si ze by se hunt posral zrovna z brocka naopak mi přišlo ze Brock mel velký respekt couval a při každém náznaků huntova vypadu se dával na utek huntovy údery mi přišly bez sily a nebyla na něm vidět snaha poslat tam ten jeho smrtící granát 

 

 

 

conor mcgregor - Čtenář - 10.7.2016 v 07:04
Amanda - Odpovědět
 

Amanda zbila Míšu velmi rychle, popravdě mně podobně jako Holly nepřipadá ani jako žena.

predator - Čtenář - 10.7.2016 v 07:05
Miesha - Odpovědět
 

Vegas Dave prišiel o milionek laughing

kombat93 - Čtenář - 10.7.2016 v 07:07
dave vegas - Odpovědět
 

dave vegas si může dát mašli. Snad poprvé odhalil svůj tip předem ještě k tomu na favorita. A hned prosral milion. Konečně ten frajírek narazil. milion babek v prdeli :-)

malylada87 - Čtenář - 10.7.2016 v 07:11
výsledky - Odpovědět
 

Tak turnaj velice povedený, mě osobně z víke ndu ale pátek nepřekonatelný. Všichni vítězové dnes udělali parádní výkony a asi to nemá cenu rozebírat.

Jak jsem tipoval a predikoval , Nunez to vyhraje !!!! Prostě dle mého Tate nemá ve striku na ty nejlepší....

Lesnar mě velmi překvapil, jak byl připraven a takedown v posledním kole rozhodl.

Jinak kritici a chytrolíni, co kritizovali Jonese za výkon s OSP, tak si troufám tvrdit, že by stačil v pětikolové bitvě s DC. Ten po druhém kole total vyflusaný a když se souboj odehrával v postoji, tak dost ztrácel. Pouze využil toho co se vědělo, hrozný takedown defence Silvy, což by s Jonesem asi nepochodil. Nicméně výhra se počíta, ale vůbec mě nepřesvědčil, že je v životní formě. Nakonec se mi Silva bez opiček relativně líbil, takovýho Silvu bych chtěl vídávat... I když je Jones kretén, tak chci ten zápas jako DC, aby ty spekulace, že by Jones s ním prohrál byly pasé....

Z předzápasu mě překvapil výborný Gastulum a naopak sestupující výkony Hendrickse, nechápu. Nad gameplany Zingano mi rozum taky stojí.

Jinak nevím jak vy, ale celkem jsem koukal, že to dostal Aldo, skoro vůbec bez úderu, Edgar aktivnější a první tři kola mi přišly do něj. Sice mi Aldo aspoň něco výhrál z nejstrátovějšího víkendu roku, ale byl jsem překvapený.

 

medine - Čtenář - 10.7.2016 v 08:46
Re: výsledky - Odpovědět
 

"Nakonec se mi Silva bez opiček relativně líbil, takovýho Silvu bych chtěl vídávat."

vybuchl jsem smíchy. to nemuzes myslet vazne uz laughing 

 

willy666 - Čtenář - 10.7.2016 v 09:56
Re: Re: výsledky - Odpovědět
 

DC vs Silva bol divny zapas...Daniel by si dal Silvu na zem kedy sa mu zachce, a ked aj boli v postoji, tak koli tomu ze ich tam vratil rozhodca alebo sa DC nechcel citit trapne ked nanho divaci bucali ze je stale na zemi...u mna TOP vykon Velasquez jednoznacne

Tomi - Čtenář - 10.7.2016 v 10:55
Re: Re: Re: výsledky - Odpovědět
 

Silva je pro me vitez UFC 200...je mu 41 let...do zapasu sel chvili po operaci,bez kempu a o vahu vys...kdyby se furt po nem DC nevalel tak v postoji dostane na budku(taky to divaci dali DCmu najevo)...obrana proti porazum je proste achilova pata Spidera...bejt Spider s plnym kempem a ve forme jako kdyz byl na vrcholu tak DC konci...myslim,ze prekvapil vykonem vsechny bo Cormiera jsem cekal nejnabusenejsiho v kariere podle toho jak rikal,ze drel...takze ted se nebojim rict,ze Kokesuv vykon proti OSP by na Cormiera stacil...

The Viper - Čtenář - 11.7.2016 v 10:05
Re: Re: Re: Re: výsledky - Odpovědět
 

Tomi: Nepiš sračky, DC věnova celou přípravu na Jonese, který má dlouhá dosah, klinče a silný wrestling, navíc se nepřipravoval jen technikou ale i psychikou a ta šla ve vteřině do háje když pár momentů před vážením (kdy je DC jako zombie) to na něj vše spadlo a jeho psychické rozpoložení nedokáže nikdo pochopit. S plným kempem DCho na Anderoida by zápas dopadl jak tehdá s Hendem, takhle mohl DC hodně moc ztratit a naprosto nic získat. Respekt DCmu že to vzal to samé Andersonovi, ale debilové to nepochopí....

willy666 - Čtenář - 11.7.2016 v 13:30
Re: Re: Re: Re: Re: výsledky - Odpovědět
 

uplny suhlas...ak by sa DC pripravoval na Silvu tak ho ukonci pred limitom bez problemov...Silva to zobral iba koli prachom, aj tak jeho posledne zapasy koncili prehrou, takze uz mu o nic ine neslo...a respekt hlavne Cormierovi ze tiez zobral taky zapas aj ked bol favorit, po psychickej stranke musel byt totalne na dne, tam uz ziadna motivacia nebola...a myslim ze DC sa uz s Jonesom nikdy nestretne...

Tomi - Čtenář - 11.7.2016 v 16:30
Re: Re: Re: Re: Re: výsledky - Odpovědět
 

Sracky pises ty ...s tvejma komentama jsem nesouhlasil nikdy a ze uz tady ty komentare ctu nejakej ten patek ale az nedavno jsem si tu zalozil profil tak jsem se tu k tobe mohl vyjadrit az ted teda...kazdej ma snad svuj nazor...proste za me by ho Silva stipl v postoji i ted...byl proste lepsi a libil se mi vic jeho vykon a na vrcholu by DCho rozjebal jak ciganskou hracku...a co to kecas za blbosti ? jo sice se pripravoval na Jonesa ale rikal a to jsou jeho vlastni slova,ze je pripravej zapasit s kymkoliv,ze je mu to jedno...vetsina lidi i co jsem cetl budto komentare fanousku nebo i jinych zapasniku jejich reakci na tento zapas tak Cormier sklidil kritiku...podle me je teda vetsi frajer Silva...vzal to dva dny pred sest tydnu bo jak dlouho po operaci bez kempu a este proti Cormierovi wrestlerovi s kteryma mel Silva vzdy problemy...zkratka a dobre bez vseho ve 41 letech a zesmesnil Cormiera v postoji...bejt to na 5 kol tak ho Silva da...bo ve 3 jak schytal DC tu kopacku na zebra tak to byl zacatek jeho konce...bejt ctvrty ma problem tod muj nazor Dodge Vipere ;) 

malylada87 - Čtenář - 11.7.2016 v 17:08
Re: Re: Re: Re: Re: Re: výsledky - Odpovědět
 

No co si budeme taky povídat, DC byl velmi rád, že se někdo našel. Být vyškrtnutý ze startovky, tak příjde tak od 1-2 míče. Určita měl za UFC 200 kasírovat i z PPV prodejů atd... I když Silva prohrál, což se vědělo, tak udělal nečekaně bez opičáren větší dojem. Silva by dopadl se stejným scénářem s kterýmkoli TOP wreslerem polotíhy, ale DC v postoji vůbec nevypadal dobře, včetně kardia a to nemá od druhého kola nic společného s tím, že tam šel proti Silvovi. Ať si budeme říkat co chceme, tak šel do zápasu, že má velkou výhodu a nervozita v zápase s Jonese chtě nechtě na přípravu by byla větši, včetně tlaku. A když srovnám výkony obou, tak Jones i po kritice vypadl líp. A to mu byl sypán popel, že měl OSP na přípravu snad týden, Silva ani den. Nemá cenu se hašteřit, uvidíme až si to rozdaj, ale na DCho bych nevsadil ze sportovního hlediska. DDocela by mě zajímal figt s Teixeirou, který ma uplně defenzívu a kardio jinde než Silva. Až porázi Johnsona, tak to bude zajimavý fight....

Ado66 - Čtenář - 11.7.2016 v 17:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: výsledky - Odpovědět
 

Podľa mňa sú obaja veľkí frajeri, že to vzali 2 dni pred zápasom. DC mohol strašne veľa stratiť a so Spiderom to mohlo tiež dopadnúť bez akejkoľvek prípravy veľmi zle. Ďalej sa DC asi nemôže sťažovať na divákov či čudovať sa tomu, že ho vybučali. Asi všetci máme radšej bitky v postoji ako keď sa zápas odohráva na zemi. Inak, veľmi by ma zaujímalo ako by vyzeralo 4. kolo po dobrom Silvovom závere kola číslo tri. Ktovie, možno by sme uvideli zase raz jeden veľký šok v oktagone :-)

A rozmýšľať ako by vyzeral Cormierov zápas s Jonesom je asi úplne zbytočné, bolo tam predsa mnoho faktorov, ktoré skutočne mohli jeho výkon ovplyvniť. Snáď nám JBJ neklame ešte aj teraz a vyrieši sa to čo najskôr aby si to mohli spolu rozdať a ukončiť jedny či druhé špekulácie :-)

Ondatra9 - Čtenář - 11.7.2016 v 22:19
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: výsledky - Odpovědět
 

Láďa: kámo - tady asi ani nemůže být řěč o opičárnách, protože to bylo každé kolo 4:30 DC na misionáře a 0:30 byl Silva rád, že si může prásknout a ulevit si. AS je můj nejoblíbenější zápasník vůbec s Nickem Diazem. Ani se Sonnenem nedělal žádné kraviny, protože ho vzali na zem a masírovaliho. Je to frajer, který dekádu školil slavíky celé divizi, bohužel to někdy vypadalo, že doklece přijede ještě medvěd na fichtlovi, aby celé číslo bylo kompletní a posral si tak téměř všechny prohry. DC to udělal jak nejlépe mohl a šel na jistotu.

willy666 - Čtenář - 11.7.2016 v 18:06
Re: Re: Re: Re: Re: Re: výsledky - Odpovědět
 

Silva je lepsi v postoji ale nedokaze zapas udrzat v postoji a to je jeho hlavny dovod koli ktoremu prehrava s wrestlermi, naopak DC si ho polozi na zem kedy sa mu zachce a aj si ho tam udrzi a koli tomu nema problem zapas vyhrat, tak ako to urobil aj s Rumblom. A zas pisat ze Silva pojde s kymkolvek je blbost, tento zapas zobral iba koli prachom a nie koli tomu ze nema problem zapasit s kymkolvek, ved sa staci pozriet do minulosti ako sa strasne vyhybal fightu s Jonesom, pretoze vtedy bol neporazena legenda a vedel ze by mohol prehrat...tu uz nemal co stratit, siel do zapasu s 3 prehrami s poslednych 4 zapasov...treba byt zas objektivny...a inac ze DC nepodal nejaky super vykon a bol vyflusnuty tak s tym suhlasim a s Jonesom by podla mojho nazoru prehral...

Patriot - Redaktor - 10.7.2016 v 10:02
. - Odpovědět
 

Prý už bylo oficiálně oznámeno bisping vs. Hendo 2 frown

malylada87 - Čtenář - 10.7.2016 v 12:34
Re: . - Odpovědět
 

Přesně tak žádnou hlavu patu to nemá. Henderson si výkony nezasloužil a zase se bude na pytel tvořit fornta. Jako non titul fight ok, ale takto je to ujetý. Nicméně když už, tak Hendersonovi přeju, byla by to pohádka jako u Bispinga. 

webfighter - Čtenář - 10.7.2016 v 16:48
Re: . - Odpovědět
 

Parada, konecne ma Hendo zaslouzenou sanci na titul, kterou si zaslouzene vyslouzil, protoze vetsinou dostaval nicmoc soupere napr. Evans. Za me super, ale je jasne, ze je to pro Bispinga lehci nez jini z topky.

Maltézsky psík - Čtenář - 10.7.2016 v 17:25
Re: Re: . - Odpovědět
 

Zasluzenu sancu? Za co, za to, ze uz zapasi dlho? Odvtedy, ked ho znovu zobrali do UFC ma bilanciu v LHW 2-4 a v MW 2-2. Jeho najvacsia vyhra v strednej vahe je Lombard. Momentalne je podla UFC rebricka na 13 mieste. Jednoznacne si to zasluzi Jacare, Keby sa Jacare zranil, okrem neho je stale dost vela borcov, ktori si to zasluzia viac ako Hendo, napr. aj taky Mousasi, ktory na UFC 200 podal pekny vykon, podla rebricka je 8 a z poslednych 5 zapasov 4 vyhral, si to zasluzi daleko viac ako Hendo.

malylada87 - Čtenář - 10.7.2016 v 18:20
Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Zcela souhlas. Bisping si to vylozene vyzadonil, aby alespon jednou pbhajil. Nicmene tak i pro Henda velka prilezitost, asi pres nikoho jineho by nadeji nemel, ale proti Bispingovi urcite sance jsou a ne male. Byl by to jeho posledni zapas kariery dle meho. Kvuli Hendovi mi to nevadi, ale kdyz se tady probira Conor, jak brzdi FW divizi, tak tohle je to same. Jacare, Chris a i Rockhold si to teoreticky vic zaslouzi. A to je tam Romero, Mousasi...

Patriot - Redaktor - 10.7.2016 v 19:55
Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Hendo je můj nejoblíbenější zápasník ze všech a fandím mu jako nikomu, ale na titulovej fight fakt neudělá nárok tím, že vypleskne welterovýho hříšníka Lombarda laughing první volba by byl samozřejmě Jacare, ale v porovnání s Hendem musejí být vyloženě nasraní i lidi jako Gegard nebo i Belfort, který v posledních letech Henda dvakrát sestřelil a navíc ukopnul držku i Bispingovi...o zástupu dalších jmen (Romero, Weidman, Rockhold...) škoda mluvit.

Trošku si říkám, jestli za tím není i kalkul co se týče současné situace. Premiéra v New Yorku, chytaný prodej UFC, v takhle rozehrané hře je určitě výhodné mít silný příběh a jistotu charismatického anglicky mluvícího šampióna.

mimo - Čtenář - 10.7.2016 v 11:46
UFC 200 - Odpovědět
 

Popravde neboli to zápasy , ktoré by som si pozrel viackrát ....Ale mňa osobne prekvapil v zápase Spider . Klobúk dole , už to že zápas zobral a aj to ako ho ustál  / zopárkrát aj "uležal" / a vo veku 41 rokov . Padla tu kritika na DC , neoslnil .No netreba zabúdať aká silná môže byť psyché . Bol vyhecovaný - a verím že aj pripravený na Jonesa ...a po tom čo to ten pokašlal , išla Danielova motivácia do kopru a v zápase to bolo vidieť . Aldo myslím vyhral zaslúžene i keď Edgar "jel ako motorová myš" , mal Jose viac presnejších a rozhodujúcejších úderov a kontroloval celý match . A tiež si nemyslím , že zápas Lesnar vs Hunt bol dohovorený .To by asi nikomu neprospelo . Lesnar bol naozaj lepší a vzhľadom na jeho monštróznosť ma prekvapil svojim pohybom . Miesha .... nie je čo dodať . Velasquez - pekné a skôr či neskôr by ten zápas aj tak vyhral . A ešte som si pozrel  zápas Northcutt vs Marin . Teraz zabudnem , že Sage je typický amercký produkt - tak trochu Kenoidný / Barbie a že UFC na neho vsádza ... no myslím si , že oprávnene Chalan je mladý má ešte len 20 rokov a ešte môžeme / samozrejme ak sa bude zlepšovať - a ešte má v čom / o ňom počuť . A vrátim sa  ... v tomto zápase bol naozaj pekný moment , ako sa Sage dostal z armbaru .

 

predator - Čtenář - 10.7.2016 v 12:36
Re: UFC 200 - Odpovědět
 

ten armbar bol strašný laughing normálne ma zdvíhalo zo stoličky frajer že to ustál...

Maltézsky psík - Čtenář - 10.7.2016 v 13:43
Re: Re: UFC 200 - Odpovědět
 

presne tak, minule ho kritizovali, že to odklepal skoro (podľa jeho slov bol chorý a mal problémy s dýchaním), no teraz ukázal, že má srdce a tak ľahko sa nevzdáva. Rešpekt.

mimo - Čtenář - 10.7.2016 v 12:49
Re: UFC 200 - Odpovědět
 

Pozrel som si ten armbar viac krát ... a Marin spravil všetko ako mal - zamknutá ruka  , hlava , boky hore ...a nič ...to muselo byť pre neho frustrujúce . Sagemu fandím a ako som už písal , ak sa bude zlepšovať - čo je pravdepodobné , bude jednou z  pozitívnych "tvárí" UFC , čo môže tomuto športu len prospieť .

Maltézsky psík - Čtenář - 10.7.2016 v 12:13
Sage - Odpovědět
 

Sage ma potesil, fandim mu. Vystupuje skromne, nie je namysleny, ku kazdemu ma uctu a rozhodne je to talent, 3-1 v UFC v jeho veku je velmi slusny rekord. To ze je okolo neho tolko hype a ze dostava dobre zaplatene nie je jeho chyba, ale chapem, ze kvoli tomu ho nemusia mat viaceri radi.

mimo - Čtenář - 10.7.2016 v 12:37
UFC 200 - Odpovědět
 

Popravde neboli to zápasy , ktoré by som si pozrel viackrát ....Ale mňa osobne prekvapil v zápase Spider . Klobúk dole , už to že zápas zobral a aj to ako ho ustál  / zopárkrát aj "uležal" / a vo veku 41 rokov . Padla tu kritika na DC , neoslnil .No netreba zabúdať aká silná môže byť psyché . Bol vyhecovaný - a verím že aj pripravený na Jonesa ...a po tom čo to ten pokašlal , išla Danielova motivácia do kopru a v zápase to bolo vidieť . Aldo myslím vyhral zaslúžene i keď Edgar "jel ako motorová myš" , mal Jose viac presnejších a rozhodujúcejších úderov a kontroloval celý match . A tiež si nemyslím , že zápas Lesnar vs Hunt bol dohovorený .To by asi nikomu neprospelo . Lesnar bol naozaj lepší a vzhľadom na jeho monštróznosť ma prekvapil svojim pohybom . Miesha .... nie je čo dodať . Velasquez - pekné a skôr či neskôr by ten zápas aj tak vyhral . A ešte som si pozrel  zápas Northcutt vs Marin . Teraz zabudnem , že Sage je typický amercký produkt - tak trochu Kenoidný / Barbie a že UFC na neho vsádza ... no myslím si , že oprávnene Chalan je mladý má ešte len 20 rokov a ešte môžeme / samozrejme ak sa bude zlepšovať - a ešte má v čom / o ňom počuť . A vrátim sa  ... v tomto zápase bol naozaj pekný moment , ako sa Sage dostal z armbaru .

 

Ado66 - Čtenář - 10.7.2016 v 16:02
Tate-Nunes - Odpovědět
 

Čo hovoríte na diskutabilný moment, keď Amanda trafila Mieshu tým kolenom v čase asi 1:45? Napríklad, Joe Rogan povedal v priamom prenose, že to minula, no teraz som si pozrel replay a to koleno Tate trafilo. A práve po ňom začala Miesha schytávať rany a zrejme je to aj príčinou zlomeného nosu. Myslíte, že je šanca aby sa tomu UFC ešte venovalo? Niekde som čítal o možnosti NO CONTEST ale osobne tomu neverím

Ado66 - Čtenář - 10.7.2016 v 16:14
Tate-Nunes - Odpovědět
 

Čo hovoríte na diskutabilný moment, keď Amanda trafila Mieshu tým kolenom v čase asi 1:45? Napríklad, Joe Rogan povedal v priamom prenose, že to minula, no teraz som si pozrel replay a to koleno Tate trafilo. A práve po ňom začala Miesha schytávať rany a zrejme je to aj príčinou zlomeného nosu. Myslíte, že je šanca aby sa tomu UFC ešte venovalo? Niekde som čítal o možnosti NO CONTEST ale osobne tomu neverím

Ondatra9 - Čtenář - 10.7.2016 v 16:28
Re: Tate-Nunes - Odpovědět
 

Za mě to bylo ok, kdyžtak mě někdo opravte, ale počítají se tři body, že se musí dotýkat země ne, nevím přesně jak to je, jestli se počítá chodidlo, koleno, chodidlo? Když tam je ruka tak jasný, to jsou ty oblože u klece, kdy rozhoduje cenťák jestli se zápasník stačí dotknout prstem země, tak už je to faul. Snad jsem nenapsal mega kravinu, kdyžtak mi to někdo vysvětletecool

malylada87 - Čtenář - 10.7.2016 v 16:50
Re: Re: Tate-Nunes - Odpovědět
 

Ani Tate se nikde o tom nezminovala a ani se na tiskovce kolem toho nemluvilo a nepadlo ani slovo, takze to bylo nejspis v poradku. Nunes si to zaslouzi. Ted ma sanci Holm a jiny zensky sesadit Nunes. Bude to zajimave,  zda pujde Peňa nebo pockaji jak dopadne zapas Holm.

Patriot - Redaktor - 10.7.2016 v 19:42
Re: Re: Tate-Nunes - Odpovědět
 

Pravidlo 3 bodů platí v podstatě pokaždé, když se dotýkáš země něčím jiným, než chodidlem. Tzn. i klečení na koleni, různé tlačenky u pletiva (kdy se můžeš dotýkat země v podstatě jen jednou stranou těla, tzn. třeba pravé chodidlo, pravé koleno a pravá ruka) nebo úplně nejdebilnější je např. to Jonesovo klečení/běhání po kleci s dlaní na zemi...sice na té ruce vůbec nerozkládá váhu, ale dotýká se 3 body a nenaděláš nic (přitom v normální bitce bys ho okamžitě nakopnul do držky a chlapec by měl po srandě).

Je to jedno z nejděravějších pravidel a podle mě do něj časem budou muset zakomponovat nutnost rozkládání váhy. Hodně pitomá je hlavně situace, kdy si soupeře zaklinčuješ a stahuješ ho proti svým kolenům. Jemu stačí škrtnout prstama o zem, přitom ty to přes jeho trup ani nevidíš, ani pocitově necítíš na rozložení váhy, pošleš mu tam koleno a průser je na světě.

No a v tomhle konkrétním případě mi přišlo, že ta rána nevyla, resp. sklouzla Mieshe po čele a nenadělala žádnou škodu, tudíž nebylo potřeba se tím zabývat...průser by to byl až v momentě, kdy by přistálo čistě.

Ado66 - Čtenář - 10.7.2016 v 19:59
Re: Re: Re: Tate-Nunes - Odpovědět
 

https://twitter.com/kennyflorian/status/752008188870860800

Tuto to je vidno asi najlepšie čo som našiel. Ťažko povedať ako veľmi to cítila, neviem, no mne sa zdala práve po tomto vykolajená. Ale fakt je aj, že sa na to nesťažovala na tlačovke

 

Patriot - Redaktor - 10.7.2016 v 20:08
Re: Re: Re: Re: Tate-Nunes - Odpovědět
 

Já měl dojem že ji ochromil jeden zásah do nosu...něco jako měl Rory v zápase s Lawlerem, akorát že Miesha se tam pak ještě chvíli snažila překlepat to na autopilota.

Caidel - Administrátor - 11.7.2016 v 13:45
Re: Re: Tate-Nunes - Odpovědět
 

Ono to v reálu není ani tak pravidlo "3" bodů, ale spíš jako pravidlo, které říká, že "downed" jsi vždycky, když se dotýkáš země čímkoli jiným, než právě chodidlem (tzn. i při stojce, nebo kdybys stál na jedné noze a druhou rukou se držel země).

Klíčové tam pak ještě je, že dotyk platí v okamžiku zahájení úderu, ne v okamžiku dopadu úderu - když ti pošlu koleno na hlavu a ty si mezitím dáš ruku na zem, je to tvůj problém. 

A třeba McCarthy se borce snaží maličko usměrňovat a normálně jim v předzápasových instruktářích říká, že se nemají snažit chytračit (jeden prst na zemi apod.): Upozorňuje fightery, že už není nejmladší, má slabší zrak a mohlo by se mu stát, že takovou maličkost zkrátka neuvidí :)

100procentpravda - Čtenář - 10.7.2016 v 18:23
Ženský bantam - Odpovědět
 

Trochu mi to dění v ženském bantamu připomíná dámský tenis současnosti,tedy také něco,na co si nechceš vsadit.Je to sice pestré,ale doufám,že se Ronda sebere a udělá tam pořádek.

Tomi - Čtenář - 10.7.2016 v 19:22
Re: Ženský bantam - Odpovědět
 

To doufam,ze ne...radeji Holly ad si vezme titul zpet nez ten namyslenej buldog Ronda...

Maltézsky psík - Čtenář - 10.7.2016 v 21:03
ženská bantamweight - Odpovědět
 

Aspoň sa ukazuje, ako bola Ronda výkonnostne vysoko. Titul obhájila 6x, po jej páde tu je už 3 šampiónka a zatiaľ nik neobhájil titul ani raz.

malylada87 - Čtenář - 11.7.2016 v 07:25
Ufc - Odpovědět
 

Tak UFC by dnes mela podepsat svuj prodej a DW zustane dal prezidentem spolecnisti 

yamay - Čtenář - 12.7.2016 v 23:15
JBJ - Odpovědět
 

Zaujimava neoficialna informacia, JBJ mal pozitivny test na 2 latky, ktore blokuju estrogen. Pouzivaju sa na krytie pouzivania dalsich zakazanych latok. Coskoro sa dozvieme, ci je to pravda. Testy, ktore sa pouzivali predtym, to nevedeli odhalit..... Je to samozrejme ako som napisal neoficialne.

yamay - Čtenář - 12.7.2016 v 23:22
Re: JBJ - Odpovědět
 

Este na doplnenie, latky blokujuce estrogen sa pouzivaju k tomu, aby telo zacalo opät produkovat prirodzene testosteron, telo prestane prirodzene produkovat testosteron, ak je umelo do tela dodavany.....

Patriot - Redaktor - 13.7.2016 v 09:06
Re: Re: JBJ - Odpovědět
 

No tak to už mi přijde úplně jasnýlaughing když si k tomu připočítáš ještě datum odběru vzorku, tak tou dobou už měl Jones vysazeno, byl po kůře a akorát se srovnával, tudíž prosypal celou přípravu a dosral to tím, že zaspal dobu na zastaralejch blokátorech (které pravděpodobně užíval v minulosti).

yamay - Čtenář - 13.7.2016 v 20:52
Re: Re: Re: JBJ - Odpovědět
 

Presne tak, nebral nic nove, presne ako sam povedal, akurat testy sa posunuli viac dopredu, nez cakal smile

malylada87 - Čtenář - 13.7.2016 v 07:12
Novinka - Odpovědět
 

N a UFC 20E se oběví Faber s Jimmie Riverou... 

yamay - Čtenář - 21.7.2016 v 15:48
Nove fighty - Odpovědět
 

UFC 203

Brad Tavares vs. Caio Magalhaes

UFC Fight Night 94

Augusto Montano vs. Belal Muhammad

yamay - Čtenář - 22.7.2016 v 21:27
UFC on FOX 21 - Odpovědět
 

Josh Emmett (10-0) vs. Jeremy Kennedy (8-0) v LW

 

 

yamay - Čtenář - 29.7.2016 v 21:42
DW a UFC - Odpovědět
 

Yet one constant even after cashing in for over $300 million dollars seems to be UFC president Dana White, who will remain the public face of the UFC for at least five more years. Takze DW bude prezident UFC najmenej do roku 2021. 

Odporucam cely clanok:

Dana White a UFC